HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 08:05.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1963 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 79  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: HSP se odlucio da gradi djamahiriju zajedno sa SDP-om
PostPostano: 06 pro 2010, 14:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 06 pro 2009, 22:19
Postovi: 1069
Lokacija: Rekoše nam "u banani"! Do kad, vidit ćemo!
Bišćanin je napisao/la:
Nece da HSP gradi dzamahiriju nego da srusi krimos stranku nazvanu HDZ BiH.


LOL .. a reketarenje nije kriminal? :zubati

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HSP se odlucio da gradi djamahiriju zajedno sa SDP-om
PostPostano: 06 pro 2010, 14:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 svi 2009, 13:12
Postovi: 5635
Lokacija: sisak
KaRudar je napisao/la:
vipera ammodytes je napisao/la:

Ti jadni glasači su glasali opravdano protiv čovićeve tiranije a dobili jurišićevu izdaju.

Ako Jurišić koalira sa SDP-om i slobodno se bude šetuckao Posušjem ja se sunetim odmah!!!


Cime je to Zvonko izdao Hrvate?
Jel sta uradio ili potpisao a da je na stetu Hrvata?

Uvjeren sam da medju Hrvatskim strankama postoji konsenzus oko stvaranja treceg
ali nisam uvjeren da isti postoji kada su u pitanju neke druge stvari


jarane oko fotelja nema nigdje konsenzusa, jer kako znamo "bog je prvo sebi bradu napravio", doduše čuo sam jednu novu nedavno "prvo četnicima pa sebi" :smijeh

_________________
Ne postoje vječni prijatelji i vječni neprijatelji!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HSP se odlucio da gradi djamahiriju zajedno sa SDP-om
PostPostano: 06 pro 2010, 14:14 
Offline

Pridružen/a: 26 stu 2010, 23:17
Postovi: 731
osa je napisao/la:


jarane oko fotelja nema nigdje konsenzusa, jer kako znamo "bog je prvo sebi bradu napravio", doduše čuo sam jednu novu nedavno "prvo četnicima pa sebi" :smijeh



Pa moguce je ...
Zato Dragan Covic i njegovi kukaju da su ugrozeni ... ostadose bez fotelja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HSP se odlucio da gradi djamahiriju zajedno sa SDP-om
PostPostano: 06 pro 2010, 14:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 svi 2009, 13:12
Postovi: 5635
Lokacija: sisak
KaRudar je napisao/la:
osa je napisao/la:


jarane oko fotelja nema nigdje konsenzusa, jer kako znamo "bog je prvo sebi bradu napravio", doduše čuo sam jednu novu nedavno "prvo četnicima pa sebi" :smijeh



Pa moguce je ...
Zato Dragan Covic i njegovi kukaju da su ugrozeni ... ostadose bez fotelja


moguće, ali ovih 95% hrvata koji dadoše glasove njegovoj i ljubićevoj stranci to ne rade zbog fotelja, vjeruj....

_________________
Ne postoje vječni prijatelji i vječni neprijatelji!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HSP se odlucio da gradi djamahiriju zajedno sa SDP-om
PostPostano: 06 pro 2010, 14:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35318
Lokacija: Gl. grad regije
KaRudar je napisao/la:
Pa moguce je ... Zato Dragan Covic i njegovi kukaju da su ugrozeni ... ostadose bez fotelja


Bolan, ima li reketa povoljno što kod vas?

Počela je sezona tenisa pod balonima.

Mi ćemo svoje lopove riješit, polako...

Nego ima li kakvih u vas, kod vas... Sve pošten svijet u Sarajevu a kroz ruke nakon rata im prošla lova kao što je kroz Dodikove i Čovićeve x 5.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HSP se odlucio da gradi djamahiriju zajedno sa SDP-om
PostPostano: 06 pro 2010, 14:20 
Offline

Pridružen/a: 26 stu 2010, 23:17
Postovi: 731
Junuz Djipalo je napisao/la:
KaRudar je napisao/la:
Pa moguce je ... Zato Dragan Covic i njegovi kukaju da su ugrozeni ... ostadose bez fotelja


Bolan, ima li reketa povoljno što kod vas?

Počela je sezona tenisa pod balonima.

Mi ćemo svoje lopove riješit, polako...

Nego ima li kakvih u vas, kod vas... Sve pošten svijet u Sarajevu a kroz ruke nakon rata im prošla lova kao što je kroz Dodikove i Čovićeve x 5.



Pa to ce se zavrsiti kao i SVE Coviceve optuznice ..
Dodise ... bar ne kukamo da smo ugrozeni zato sto nam politicari daju izjave u tuziteljstvu..
Lopovima je mjesto u zatvoru... naravno ako se dokaze...

Za mene su svi lopovi lopovi ... nema mojih, tvojih, njihovih


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HSP se odlucio da gradi djamahiriju zajedno sa SDP-om
PostPostano: 06 pro 2010, 14:21 
Offline

Pridružen/a: 26 stu 2010, 23:17
Postovi: 731
osa je napisao/la:
KaRudar je napisao/la:


Pa moguce je ...
Zato Dragan Covic i njegovi kukaju da su ugrozeni ... ostadose bez fotelja


moguće, ali ovih 95% hrvata koji dadoše glasove njegovoj i ljubićevoj stranci to ne rade zbog fotelja, vjeruj....


Mozda 95% Hercegovackih hrvata ali necu time da se bavim...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HSP se odlucio da gradi djamahiriju zajedno sa SDP-om
PostPostano: 06 pro 2010, 14:22 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24671
Lokacija: Heartbreak Hotel
KaRudar je napisao/la:
Za mene su svi lopovi lopovi ... nema mojih, tvojih, njihovih



Nije valjda i naš Niko lopov??!! :confused1

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HSP se odlucio da gradi djamahiriju zajedno sa SDP-om
PostPostano: 06 pro 2010, 14:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 svi 2009, 13:12
Postovi: 5635
Lokacija: sisak
KaRudar je napisao/la:
osa je napisao/la:

moguće, ali ovih 95% hrvata koji dadoše glasove njegovoj i ljubićevoj stranci to ne rade zbog fotelja, vjeruj....


Mozda 95% Hercegovackih hrvata ali necu time da se bavim...


dobiše oni te glasove i u posavini i u srednjoj bosni, bavio se ti tim ili ne bavio....

_________________
Ne postoje vječni prijatelji i vječni neprijatelji!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HSP se odlucio da gradi djamahiriju zajedno sa SDP-om
PostPostano: 06 pro 2010, 14:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32148
Bobovac je napisao/la:
KaRudar je napisao/la:
Za mene su svi lopovi lopovi ... nema mojih, tvojih, njihovih



Nije valjda i naš Niko lopov??!! :confused1


Zar nisi gledao NIKO-Iznad zakona! :kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HSP se odlucio da gradi djamahiriju zajedno sa SDP-om
PostPostano: 06 pro 2010, 15:30 
Offline

Pridružen/a: 26 stu 2010, 23:17
Postovi: 731
Bobovac je napisao/la:
KaRudar je napisao/la:
Za mene su svi lopovi lopovi ... nema mojih, tvojih, njihovih



Nije valjda i naš Niko lopov??!! :confused1


hehe aaa Niiiiiiiko :)
ne znam jel lopov... i da jest i da nije znam da je pomogao mnogo ljudi

medjutim znam isto i da ne smije krociti u Hrvatsku :)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HSP se odlucio da gradi djamahiriju zajedno sa SDP-om
PostPostano: 07 pro 2010, 19:42 
Offline

Pridružen/a: 17 vel 2010, 13:53
Postovi: 787
Lokacija: Pod Sljemenom
Bišćanin je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:

Gdje?

Kod nas su najveću štetu napravili islamski fundamentalisti...

Ne sjećam se kad je neki Hrvat bio za njih?


Peresh pricom, danas je Hrvata skoro duplo manje u BiH zbog politike doticnih osoba. Naravno nisu ni Mudzahedini puno manje krivi, ali dodje isto.


Dobra logika.
Evo logika jednog srpskog socijaldemokrate koji glasa za socijaldemokratu Dodika.
Bošnjaka danas nema u RS zbog Alije i politike Sarajeva.
Naravno nisu ni Srbi bez krivice, ali tu je negdje. :kava

Isto vrijedi i za Stolac, Mostar ili bilo koje mjesto nabrojiš da više nema Bošnjaka i Hrvati postali večina.
Kriv je Alija, Sarajevo i bošnjačka politika.

Slažemo se?

_________________
Say kaj or die


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HSP se odlucio da gradi djamahiriju zajedno sa SDP-om
PostPostano: 07 pro 2010, 20:13 
Offline

Pridružen/a: 18 srp 2009, 14:14
Postovi: 5261
Lokacija: Na dženazi BiH
na neki način je točno da je HR politika kriva što se broj Hrvata u BiH prepolovio.

jer, Tuđman je vjerovao da će muslimani oružje koje su dobili od Hrvata koristiti protiv zajedničkog neprijatelja (Srba), ali pošto muslimani nisu imali nikakve šanse protiv Srba, okreću oružje protiv dojučerašnjih saveznika. jbg, em su Hrvati bili slabiji, em su čuvali teritoriji koji je Aliji bio primamljivi.

to je ta Hrvatska krivica.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HSP se odlucio da gradi djamahiriju zajedno sa SDP-om
PostPostano: 07 pro 2010, 20:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 ruj 2010, 22:36
Postovi: 547
Croat je napisao/la:
na neki način je točno da je HR politika kriva što se broj Hrvata u BiH prepolovio.

jer, Tuđman je vjerovao da će muslimani oružje koje su dobili od Hrvata koristiti protiv zajedničkog neprijatelja (Srba), ali pošto muslimani nisu imali nikakve šanse pritv Srba, okreću oružje protiv dojučerašnjih saveznika. jbg, em su Hrvati bili slabi, em su čuvali teritoriji koji je Aliji bio primamljivi.

to je ta Hrvatska krivica.


Mudri ljudi kažu da se na greškama uči, iako je najgore na svojima ali bolje ikako naučiti nego nikako.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HSP se odlucio da gradi djamahiriju zajedno sa SDP-om
PostPostano: 07 pro 2010, 20:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 stu 2010, 10:05
Postovi: 1660
Lokacija: Herceg-Bosna
Bišćanin je napisao/la:
KaRudar je napisao/la:

takve ocjene ce biti uredu davati tek nakon godinu dvije sto budu na vlasti...
Mozda Zvonko bude pametniji od Dragana pa umjesto treceg bude prvo trazio Institucionalnu ravnopravnost... dakle treci entiet al sto bi Tihic rekao "korak po korak"


Ja mislim da je Cova ionako mislio na zapadnu-hercegovinu i Livno. Sto se tice HSP-a, trenutno jedina mudra stranka u Hrvata. Dok je HDZ90 eto malo bolji od gofnara a la HDZ stozerni. Zasto? Pa zato sto ovi barem kazu da im je BiH domovina i da cijela mapa BiH treba da bude obuhvacena reorganizacijom. Cova P***.


Slušaj bišćanine.
Čisto za tvoju informaciju.
HSP u cijeloj federaciji ima 8 ( OSAM ) zastupnika u županijskim (Kantonalnim,da ti prevedem) Zastupnika,.Na primjer HDZ ima samo u Posavskoj županiji 8.
E,ajde ti sad meni reci,kako bi se ti osjećao kad bi u Vladu Federacije i BiH od bošnjačkih stranaka ušao samo BPS Sefera Halilovića?
Ilil samo A-SDA?
Ili samo DNZ?
Reci bi li ti osobno to doživio kao izdaju bošnjačkog naroda od te stranke? :hrvatinic
Inače o Jurišiću i krugu ljudi oko njega ovo je moje mišljenje :rigam :rigam :rigam :rigam

_________________
Sveti Ante platit ću ti misu, samo reci koji naši nisu !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HSP se odlucio da gradi djamahiriju zajedno sa SDP-om
PostPostano: 08 pro 2010, 14:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 svi 2009, 13:12
Postovi: 5635
Lokacija: sisak
Croat je napisao/la:
na neki način je točno da je HR politika kriva što se broj Hrvata u BiH prepolovio.

jer, Tuđman je vjerovao da će muslimani oružje koje su dobili od Hrvata koristiti protiv zajedničkog neprijatelja (Srba), ali pošto muslimani nisu imali nikakve šanse protiv Srba, okreću oružje protiv dojučerašnjih saveznika. jbg, em su Hrvati bili slabiji, em su čuvali teritoriji koji je Aliji bio primamljivi.

to je ta Hrvatska krivica.


ima i tu nešto....

_________________
Ne postoje vječni prijatelji i vječni neprijatelji!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HSP se odlucio da gradi djamahiriju zajedno sa SDP-om
PostPostano: 13 pro 2010, 21:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 sij 2010, 20:19
Postovi: 786
Lokacija: HercegBosna
Ma istina je da smo mi bili naivni i svi u to vjerovali mada smo ipak naslucivali da ce muslimani napraviti to sto su napravili.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HSP se odlucio da gradi djamahiriju zajedno sa SDP-om
PostPostano: 15 pro 2010, 03:14 
Offline

Pridružen/a: 26 stu 2010, 23:17
Postovi: 731
Evo citam danas najvjerovatnije uspostava nove vlasti u Federaciji

SDP-SDA-HSP i Radom za Boljitak


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HSP se odlucio da gradi djamahiriju zajedno sa SDP-om
PostPostano: 15 pro 2010, 03:15 
Offline

Pridružen/a: 26 stu 2010, 23:17
Postovi: 731
Bude li volje, novu vlast bismo mogli imati već sutra. SDP će sutra SDA, HSP-u BiH i Narodnoj stranci za boljitak, kako nezvanično doznaje Federalna TV, ponuditi programsku platformu kako bi se na entitetskom i državnom nivou krenulo u realizaciju proevropskih i socijalnih reformi. Danas je održana i sjednica Predsjedništva SDP-a, ali iz ove stranke veoma su škrti na riječima. Najavljuju tek saopćenje za sutra. Međutim, iz SDP-a nisu demantirali informaciju da buduću vlast na svim nivoima žele formirati sa SDA, Narodnom strankom Radom za boljitak i HSP-om BiH te ostalim političkim subjektima spremnim da prihvate platformu proevropske BiH.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HSP se odlucio da gradi djamahiriju zajedno sa SDP-om
PostPostano: 15 pro 2010, 08:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 ruj 2010, 22:36
Postovi: 547
KaRudar je napisao/la:
Bude li volje, novu vlast bismo mogli imati već sutra. SDP će sutra SDA, HSP-u BiH i Narodnoj stranci za boljitak, kako nezvanično doznaje Federalna TV, ponuditi programsku platformu kako bi se na entitetskom i državnom nivou krenulo u realizaciju proevropskih i socijalnih reformi. Danas je održana i sjednica Predsjedništva SDP-a, ali iz ove stranke veoma su škrti na riječima. Najavljuju tek saopćenje za sutra. Međutim, iz SDP-a nisu demantirali informaciju da buduću vlast na svim nivoima žele formirati sa SDA, Narodnom strankom Radom za boljitak i HSP-om BiH te ostalim političkim subjektima spremnim da prihvate platformu proevropske BiH.







Citat:
Čović poručio Lagumdžiji: Ne pravite cirkus, ne možete ignorirati volju jednog naroda, blokirat ćemo državu

Predsjednik HDZ-a BiH Dragan Čović u izjavi za "Dnevni avaz" upozorio je lidera SDP-a Zlatka Lagumdžiju da ne pokušava iz vlasti istisnuti dva HDZ-a u BiH, jer će se suočiti sa žestokim blokadama!

Čović je to kazao nakon susreta koji je s liderom SDP-a BiH imao u ponedjeljak, kada je konstatirano apsolutno neslaganje o tome tko će biti predsjedavajući Vijeća ministara BiH.

- Ključ je u tome da Lagumdžija i dalje želi biti predsjedavajući Vijeća ministara BiH. Mi i dalje mislimo da nema nikakvog osnova za takav izlet, koji će značiti da i dalje nema vlasti. Baš kao i pokušaj da se iz vlasti isključe dva HDZ-a. To može biti velika šteta za BiH, a u konačnici i za SDP. Takvo nešto ne može se realizirati. Jasno, ako se to pokuša, mi ćemo koristiti sve institucionalne mogućnosti da to spriječimo - kaže Čović za "Avaz".

Na pitanje koje su to "institucionalne mogućnosti", Čović dodaje da je Lagumdžiji jasno ukazao na sve probleme koje bi mogao imati "ako bi pokušao raditi bez HDZ-ova".

- Jasno sam mu rekao da je to blokada vlasti. To bi predstavljalo jedan cirkus koji neće dati nikakav rezultat. Tako bismo došli u mnogo gore stanje nego što smo imali u ove posljednje četiri godine. Ne može se ignorirati volja jednog, drugog ili trećeg naroda, pa ni Hrvata - kaže Čović.

On vjeruje kako postoji dovoljno pameti da se u takve egzibicije ne ulazi.

- Nema tu više programske ili matematičke priče, sve se svelo na to da Lagumdžija želi biti predsjedavajući Vijeća ministara BiH. Rekao sam mu da bi to, budući da su dobili člana Predsjedništva BiH na način kako su ga dobili, bilo previše i da, jednostavno, nemamo mogućnosti za taj ustupak - ističe Čović.

Jedini ustupak koji može napraviti, kaže Čović, jeste taj da on osobno neće biti predsjedavajući Vijeća ministara BiH, ali to mjesto mora pripasti HDZ-u BiH. Ako je, navodi on, nekome stvarno cilj da blokira sve u BiH, onda je na dobrom putu da to uradi.

Prema Čoviću, blokade u BiH su logične ako se bude krenulo putem isključenja dva HDZ-a iz vlasti. On smatra da se vlast na sličnom konceptu mora formirati na svimrazinama. Loše je, napominje, što se približavamo Novoj godini i što će se cijeli proces, najvjerojatnije, odgoditi za polovicu veljače.

- Dogovor dva HDZ-a je čvrst. Prošlog tjedna smo razgovarali i dogovorili sve nijanse. Mi smo preozbiljni da bismo ulazili u bilo kakve druge kombinacije. Mi smo volja jednog naroda i želimo da ta volja bude prepoznata u implementaciji izbornog rezultata - naglasio je Čović.

- Prema meni, racionalno je razmišljati na tragu mog razgovora s liderom SBB BiH Fahrudinom Radončićem. Dakle, da jednostavno ispred sebe stavimo pravila što želimo uraditi i da testiramo možemo li to zajedno uraditi. To je pravi put. Moramo uvažavati volju glasača i kroz nju tražiti dogovor - rekao je Čović Dnevnom avazu.
Dnevnik.ba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HSP se odlucio da gradi djamahiriju zajedno sa SDP-om
PostPostano: 15 pro 2010, 10:09 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24671
Lokacija: Heartbreak Hotel
KaRudar je napisao/la:
Evo citam danas najvjerovatnije uspostava nove vlasti u Federaciji

SDP-SDA-HSP i Radom za Boljitak


Znaš onu pjesmu od Crvene Jabuke: - "Sanjati, ne mogu ti to uskratiti"?

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HSP se odlucio da gradi djamahiriju zajedno sa SDP-om
PostPostano: 15 pro 2010, 10:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35318
Lokacija: Gl. grad regije
KaRudar je napisao/la:
političkim subjektima spremnim da prihvate platformu proevropske BiH.


Meni više liči na prosjevernokorejsku platformu...

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HSP se odlucio da gradi djamahiriju zajedno sa SDP-om
PostPostano: 15 pro 2010, 10:25 
Offline

Pridružen/a: 15 tra 2010, 06:28
Postovi: 913
Bobovac je napisao/la:
KaRudar je napisao/la:
Evo citam danas najvjerovatnije uspostava nove vlasti u Federaciji

SDP-SDA-HSP i Radom za Boljitak


Znaš onu pjesmu od Crvene Jabuke: - "Sanjati, ne mogu ti to uskratiti"?


To bi bilo dobro, ko bi onda sprijećija Hrvate, priko 90% koji su glasali za hrvatske opcije da oformu svoju vlast na teritoriji HB....., to bi znaćilo da su Bošnjaci oformili svoju vlast, a vlast mogu imat samo na područjima koje kontroliraju, i sve to još dalje vuće ka trećeme, a možda i više..., nisu svjesni da stvaraju kontraefekat, i da je sve to samo povezalo Hrvatski narod, i onaj ko nije mislija sad je za treći...... Ironija je da je država gora nego je bila ima 15 god, i bliže raspadu nego ikad, sve greške koje su se ćinile ćine se i dalje, sad su Bošnjaci priuzeli štafetu jedan čovik jedan glas.......... a posljedice takve politike su poznate.....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HSP se odlucio da gradi djamahiriju zajedno sa SDP-om
PostPostano: 15 pro 2010, 10:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 ruj 2010, 19:45
Postovi: 4623
Lokacija: Kamenjarski krš
KaRudar je napisao/la:
Bude li volje, novu vlast bismo mogli imati već sutra. SDP će sutra SDA, HSP-u BiH i Narodnoj stranci za boljitak, kako nezvanično doznaje Federalna TV, ponuditi programsku platformu kako bi se na entitetskom i državnom nivou krenulo u realizaciju proevropskih i socijalnih reformi. Danas je održana i sjednica Predsjedništva SDP-a, ali iz ove stranke veoma su škrti na riječima. Najavljuju tek saopćenje za sutra. Međutim, iz SDP-a nisu demantirali informaciju da buduću vlast na svim nivoima žele formirati sa SDA, Narodnom strankom Radom za boljitak i HSP-om BiH te ostalim političkim subjektima spremnim da prihvate platformu proevropske BiH.


Tko zna, možda budete imali mesni za doručak svako jutro !!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HSP se odlučio da gradi džamahiriju zajedno sa SDP-om
PostPostano: 15 pro 2010, 11:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2010, 15:16
Postovi: 74
Lokacija: Herceg Bosna
Lijane i Jurisicu IZDAJICE, gdje mislite da cete zivjeti i koga predstavljati ? Jel vam palo na pamet da mandat traje najduze 4 godine. Sta kada prodze ?
:neznam :ucelo :nanana :evotigana :rigam

_________________
Bog i Hrvati !


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1963 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 79  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: iprodano i 501 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO