HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 23 tra 2024, 22:01.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 5558 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192 ... 223  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 03 vel 2019, 08:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 vel 2019, 16:13
Postovi: 12
Da je sve cisto i bez potrebe ,,napumpano,, da je zadesno, da je David negativac, da je ovo, da je ono....sve do sada nabrojano u negativnom kontekstu, zasto je ovdje vecina zagovornika ,,Davorove prevare,, tj. kao nekog cilja rusenja Srpske i ostalih nebuloza tako detaljno istrazila profile roditelja, pa i clanova, rodbinsku povezanost, licnu kartu najupecatljivijih clanova PZD.... Cemu toliki trud? Cemu iskakanje cim se neko zalozi da se sazna istina? Kako je nisko spominjati ljubavni zivot roditelja, blatiti mrtvu osobu koja ne moze da se brani, spominjati koristoljublje, pa rusenje drzave, pa ovo, pa ono...i to svim srcem zalagati se za sto brzi zaborav slucaja. Iako cudna prica o Bitcoinu, meni je vjerovatnija nego izjave policije i politicara, a BBC i ostali vec znani istinoljubci, koliko ,,rudare,, po slucaju do sada su mogli nesto i zaraditi....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 03 vel 2019, 08:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
LakePlacid je napisao/la:
pa u noci svoje smrti obio je kucu a kod njega pronadjeno par stotina maraka i ako je vodja rekao kako mu je dao "20 KM za izlaska" te da nije imao više da mu da, odakle toliki novac momku koji ne radi, a ciji otac crnči za dnevnicu, naravno slijedila je kontra prica sa podvalom novca i slicnim glupostima



Malo krivu informaciju imaš. Ali ne krivim te jer puno toga oko sekte ostane izgovoreno pred kamerama i nitko te citate ne vadi iz videa. Da novinari nisu lijeni te citate vaditi vidjelo bi se inače nevezano za ovo koliko Davor i Suzana lažu i obmanjuju javnost.

Tu noć kad je David nastradao Davor ga je pitao treba li mu novac za pića i cigareta David rekao da mu ne treba. Nije ništa uzeo. A do 5 ujutro po kafićima, piće za pićem, duvanje trave. Otkud je imao novac za to.
Druga stvar zašto Davor nije pitao otkud mu novac za skitanje do svitanja svaku noć, ili bar često. Pitanje za milijun KM, što je Davor znao što neće da podijeli sa javnosti.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 03 vel 2019, 08:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Što volim ove "novoregistrirane". Eno čeka te tema o mrskom Draganu Čoviću, please.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 03 vel 2019, 08:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 vel 2019, 16:13
Postovi: 12
BBC je napisao/la:
LakePlacid je napisao/la:
pa u noci svoje smrti obio je kucu a kod njega pronadjeno par stotina maraka i ako je vodja rekao kako mu je dao "20 KM za izlaska" te da nije imao više da mu da, odakle toliki novac momku koji ne radi, a ciji otac crnči za dnevnicu, naravno slijedila je kontra prica sa podvalom novca i slicnim glupostima



Malo krivu informaciju imaš. Ali ne krivim te jer puno toga oko sekte ostane izgovoreno pred kamerama i nitko te citate ne vadi iz videa. Da novinari nisu lijeni te citate vaditi vidjelo bi se inače nevezano za ovo koliko Davor i Suzana lažu i obmanjuju javnost.

Tu noć kad je David nastradao Davor ga je pitao treba li mu novac za pića i cigareta David rekao da mu ne treba. Nije ništa uzeo. A do 5 ujutro po kafićima, piće za pićem, duvanje trave. Otkud je imao novac za to.
Druga stvar zašto Davor nije pitao otkud mu novac za skitanje do svitanja svaku noć, ili bar često. Pitanje za milijun KM, što je Davor znao što neće da podijeli sa javnosti.


Prvo, ustanovljeno je da kucu nije obio, drugo, zna se da je neko od pandura maznuo 20 KM. Nije im prvi put. Postavlja se pitanje zasto se lagalo da je obio kucu, zasto je vlasnik kuce izuzimao snimke nadzornih kamera, je li praksa da osteceni sam vrsi istrazne radnje??? Cuj pitanja odakle momku pare, a odakle pare pojedinim fukarama koje cak i licno poznajem, a prije dvadesetak godina nisu imali za kifle, a sada, avioni i kamioni.... Ispada da je vazniji iznos od 200 KM, a ne od 200 miliona...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 03 vel 2019, 08:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ne, ne zna se. To za 20 KM (za kave) sam ja kao (nedokazanu) prepostavku provukao na ovoj temi. Hvala što me čitaš, da ne pišem uzalud.
Ipak nije zdravo da sekta koristi i moje teorije kao dodatak svojim nebuloznim. Ja bar kažem da je teorija bez dokaza.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 03 vel 2019, 08:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 vel 2019, 16:13
Postovi: 12
BBC je napisao/la:
Što volim ove "novoregistrirane". Eno čeka te tema o mrskom Draganu Čoviću, please.

Dragan Covic je moj predsjednik.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 03 vel 2019, 08:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
ĐE JE DAVOR. ĐE SU PARE. ĐE SU GAĆE.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 03 vel 2019, 08:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 vel 2019, 16:13
Postovi: 12
Davor je ,na sigurnom,, mislim Slovacka. Pare su opet pod kontrolom ,,vlasti,, klinci zdusno rade na tome, po cijelu noc rudare, dobro su nagradjeni, neki cak renovirali kuce kao da zive 20 god. u Svici, gace inspektor ili bacio ili sklonio da sebe zastiti kada dodje 5 do 12. Samo pitaj.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 03 vel 2019, 08:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Znači sastalo se preko 20 murijaša iz LGTB zajednice da siluju drugog muškarca 6 dana. Brutalno siluju.
Sve zbog Bitcoins.
U kući bez vrata i prozora, kako mama Suzana tvrdi.

Jedina istinita konstanta vezana uz sektu je da ćete vi sektaši konstantno navraćati na ovu temu da je trolate. Nije vam ovaj forum Trg Krajine, pardon Davidov Trg.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 03 vel 2019, 09:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 vel 2019, 16:13
Postovi: 12
Gdje ti vidis trolanje. Ja iznosim vjerodostojne cinjecice i branim svoje misljenje. David jeste ubijen, kako i zasto jos ne znamo, ali znacemo. I kada kazem znamo, znacemo, ne mislim na sektu, mislim na ,,nas,, postene, prosjecne gradjane koji vide i znaju.... Ja cak nikada nisam bila ni na jednom protestu, sto ne znaci da nisam za to da se kazne ,,nekaznjivi,, Jednostavno nisam tip osobe, zene, koja bi dizala ruku i bucila okolo...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 03 vel 2019, 09:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
BBC je napisao/la:
Znači sastalo se preko 20 murijaša iz LGTB zajednice da siluju drugog muškarca 6 dana. Brutalno siluju.
Sve zbog Bitcoins.
U kući bez vrata i prozora, kako mama Suzana tvrdi.

Jedina istinita konstanta vezana uz sektu je da ćete vi sektaši konstantno navraćati na ovu temu da je trolate. Nije vam ovaj forum Trg Krajine, pardon Davidov Trg.

i to uzornog momka koji je petljao sa drogom i alkoholom, prosipao silu po gradu, hvalio se kako je momka bacio u komu, kojeg bi svaka majka poželjela za sina...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 03 vel 2019, 09:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Jel ovo hanaliza opet dosao?

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 03 vel 2019, 09:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
jeste, ali ovaj put je opet žensko


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 03 vel 2019, 09:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 vel 2019, 16:13
Postovi: 12
Ako je to tako, mislim droga, alkohol, nasilje i ostalo sve izreceno.... sta je sa narodom u RS? Ispada da je vecina za narkomaniju, alkoholisanje i terorisanje? Suplja prica odavno. Sta sve omladina radi u vecernjim izlascima....David je mala maca.... A tek stare drtine??? Znaju i oni za crnu i bijelu koku i ostalo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 03 vel 2019, 09:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
BBC je napisao/la:
LakePlacid je napisao/la:
pa u noci svoje smrti obio je kucu a kod njega pronadjeno par stotina maraka i ako je vodja rekao kako mu je dao "20 KM za izlaska" te da nije imao više da mu da, odakle toliki novac momku koji ne radi, a ciji otac crnči za dnevnicu, naravno slijedila je kontra prica sa podvalom novca i slicnim glupostima



Malo krivu informaciju imaš. Ali ne krivim te jer puno toga oko sekte ostane izgovoreno pred kamerama i nitko te citate ne vadi iz videa. Da novinari nisu lijeni te citate vaditi vidjelo bi se inače nevezano za ovo koliko Davor i Suzana lažu i obmanjuju javnost.

Tu noć kad je David nastradao Davor ga je pitao treba li mu novac za pića i cigareta David rekao da mu ne treba. Nije ništa uzeo. A do 5 ujutro po kafićima, piće za pićem, duvanje trave. Otkud je imao novac za to.
Druga stvar zašto Davor nije pitao otkud mu novac za skitanje do svitanja svaku noć, ili bar često. Pitanje za milijun KM, što je Davor znao što neće da podijeli sa javnosti.


Citat:
Kazao je kako je Davidu dao 20 ili 30 KM tu noć, da zna šta je imao na sebi i šta je kupovao


https://www.klix.ba/vijesti/bih/davor-dragicevic-citav-mup-rs-zna-ko-je-ubio-davida-i-sta-su-mu-radili-sest-dana/180914061

Ovo je prvi put izjavio u aprilu 2018 u lajvu na Soroš TV-u, i po linku u septembru iste godine, sudeci da je par puta jedno izjavio pa kasnije sam sebe nehotice demantovao vjerovatno da je izjavio i to sto si ti napisao, a ta izjava da mu je dao novac za izlaska ostala mi je u sjecanju jer sam se sa komšijom muslimanom posvadjao oko PZD-a i bas smo nacinjali identicnu temu kao sto sam i Junuzu replicirao ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 03 vel 2019, 10:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
davoru ne bi bio prvi put da mijenja priču, kao ni majci. prvo je govorila kako je prepoznala sina na onom snimku sa nadzorne kamere u kući gdje je izvršena pljačka, poslije je tvrdila da joj se to učinilo jer je htjela naći sina, a kasnije da nikad nije rekla da je to david


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 03 vel 2019, 10:06 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6815
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
winklada je napisao/la:
David jeste ubijen, .

Tu tvrdnju zasnivaš na osnovu sudbine gaća ili na nekom dokazu koji je valjan za sud ?

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 03 vel 2019, 10:08 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6815
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
[quote="winklada"Ispada da je vazniji iznos od 200 KM, a ne od 200 miliona...[/quote]
Za ovu temu jeste važnije.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 03 vel 2019, 10:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
winklada je napisao/la:
Ako je to tako, mislim droga, alkohol, nasilje i ostalo sve izreceno.... sta je sa narodom u RS? Ispada da je vecina za narkomaniju, alkoholisanje i terorisanje? Suplja prica odavno. Sta sve omladina radi u vecernjim izlascima....David je mala maca.... A tek stare drtine??? Znaju i oni za crnu i bijelu koku i ostalo.

ispada da su samo pzd fanatici za drogu, alkohol i nasilje, jer jedino oni u ovakvom liku vide uzornog momka

njegovo poznavanje engleskog i informatike je na nivou srednjoškolca informatičara, a ne studenta etf, njegovi tekstovi su daleko od umjetnosti, njegovo "drčno i prkosno ponašanje" kako to predstavljaju njegovi roditelji, je konfliktno, a priča o tome kako se vratio iz austrije u RS jer je želio graditi bolju državu je u domenu debilizma, naročito imajući u vidu da se ta njegova gradnja svela na bauljanje po klubovima, tučnjave i piskaranje loših tekstova. daleko je on od uzornog momka bio, prije siledžija i sitni diler


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 03 vel 2019, 10:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 vel 2019, 16:13
Postovi: 12
Koji pakosni navodi. Momak, ko momak, 21 godina...danas sporije sazrijevaju, za mene jos dijete bio.... Ti mangupcici su jako drustveni, zabavni, drugarski raspolozeni, otvoreni.....ja licno ih volim, mislim takvu djecu koja vole malo da experimentisu u zivotu, da uce zivot i na kraju postaju dobri ljudi u vecini slucajeva. Streberi, bledunjavi, ulizice, pakosni, sebicni, u vecini slucajeva. Prazni, nezanimljivi i suvoparni u zivotu.
Odakle mu toliko drugova kada je bio ,,prznica,,? Uvijek ista ekipa. Dezuraju za LakePlacida i Agu. Slabi, nejaki, neubjedljivi.....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 03 vel 2019, 10:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Mislim da znam zašto je Davor petljao sa NVO (Registracijom Udruga). Jednu registrirao u Sarajevu, drugu u Beču, Austrija. Da bi mogao novac sa računa u banci prebaciti u inozemstvo. Sve transakcije preko 30.000 KM automatski privlače SIPA. Kao privatna osoba bi morao odgovarati na tonu neugodnih pitanja. Kao registrirana "Udruga" ne mora.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 03 vel 2019, 10:52 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6815
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
winklada je napisao/la:
Koji pakosni navodi. Momak, ko momak, 21 godina...danas sporije sazrijevaju, za mene jos dijete bio.... Ti mangupcici su jako drustveni, zabavni, drugarski raspolozeni, otvoreni.....ja licno ih volim, mislim takvu djecu koja vole malo da experimentisu u zivotu, da uce zivot i na kraju postaju dobri ljudi u vecini slucajeva. Streberi, bledunjavi, ulizice, pakosni, sebicni, u vecini slucajeva. Prazni, nezanimljivi i suvoparni u zivotu.
Odakle mu toliko drugova kada je bio ,,prznica,,? Uvijek ista ekipa. Dezuraju za LakePlacida i Agu. Slabi, nejaki, neubjedljivi.....

Kojih drugova ?,do sad niko nije vidio njegove drugove.Čak i prije nekoliko dana kad je BN objavio da su se okupili njegovi drugovi da oblilježe rođendan pokojnog Davida Dragičevića ustvari se okupila grupa nvo i stranačkih aktivista.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 03 vel 2019, 11:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 vel 2019, 16:13
Postovi: 12
Ako su i slali novac, to su ljudi dobrovoljno uradili, a ne kao dopis preduzecima da se od dana tog i tog, objavljeno u Sl. glasniku tom i tom, dobrovoljno uplacuju sredstva Fondu solidarnosti za lijecenje djece.... I pod okriljem humanosti kupe se novi auti, a SIPE nigdje....
Sve je laz, samo pusta laz....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 03 vel 2019, 13:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Jako opao broj muslimana u FB grupi. Ispuhali se dobro.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 03 vel 2019, 15:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
winklada je napisao/la:
Koji pakosni navodi. Momak, ko momak, 21 godina...danas sporije sazrijevaju, za mene jos dijete bio.... Ti mangupcici su jako drustveni, zabavni, drugarski raspolozeni, otvoreni.....ja licno ih volim, mislim takvu djecu koja vole malo da experimentisu u zivotu, da uce zivot i na kraju postaju dobri ljudi u vecini slucajeva. Streberi, bledunjavi, ulizice, pakosni, sebicni, u vecini slucajeva. Prazni, nezanimljivi i suvoparni u zivotu.
Odakle mu toliko drugova kada je bio ,,prznica,,? Uvijek ista ekipa. Dezuraju za LakePlacida i Agu. Slabi, nejaki, neubjedljivi.....

nisu pakosni navodi, već zbir poznatih činjenica. inače, david nije imao drugove, a to se može vidjeti i iz davorovih i suzaninih prozivanja na trgu svojevremeno. pametnom je i to dovoljno za nekakav uvid u to kakav je lik bio.
što se tiče davida, nemam ništa protiv njega, ali mi jako smeta što od njega prave uzor omladini. kakvi ludi ljudi mogu osobu sklonu alkoholu, drogama i nasilju, nametati kao uzor normalnoj djeci? kad se samo sjetim one učiteljice koja je izjavila da bi davidova pjesma trebala biti uvrštena u dječiju literaturu, zgrozim se.

isto tako ne bih imala ništa protiv ni pzd da su zaista mirno stajali i tražili pravdu i istinu, ali oni su svo vrijeme nametali svoja uvjerenja, prozivali, prijetili, pravili nered ako bi neko rekao bilo šta suprotno njihovim stavovima, pljuvali po državi, insititucijama RS i svim neistomišljenicima, koje su čak nazivali ubicama i saučesnicima. da ne spominjem upletenost politike i davorovo ponašanje i ispade, a da bi se na kraju ta njegova borba za pravdu za svog sina završila bjekstvom sa lovom na računu. sklonio se da ga ne ubije vlast? nakon toliko mjeseci pljuvanja, prijetnji i vrijeđanja, čak i nakon što su izbori prošli, ubili bi ga baš sad kad su ih počistili sa trga? to samo fanatici bezmozgaši mogu vjerovati. davor u ulozi ožalošćenog oca, kao david u ulozi anđela i uzora mladima.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5558 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192 ... 223  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: iprodano i 227 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO