HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 ožu 2024, 04:37.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 5558 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195 ... 223  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 09 vel 2019, 19:17 
Offline

Pridružen/a: 27 sij 2019, 20:22
Postovi: 204
Udjem na facebook link sto je ljufoforumas ostavio na temi demografija,facebook grupa spermajmo se za popis 2021 kad tamo gomila ljutih muslimana

https://www.facebook.com/dijasporaoffic ... 3NzY3NjQx/

_________________
.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 10 vel 2019, 16:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
tata se javio, ali lupeta gluposti, tako da.....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 10 vel 2019, 16:39 
Offline

Pridružen/a: 29 sij 2019, 01:17
Postovi: 248
Graničar18 je napisao/la:
sorosh je napisao/la:
Kakve to sad pa opet ima veze s "muslimanima"?
Kazem onako. Jer su mnogi ocekivali bogzna sta, a i on je najavljivao svasta nesta.

Ima veze sa muslimanima, jer su se upravo muslimani najviše nadali svačem nečemu,a na kraju jedno veliko ništa.


Dzaba ponavljati.

Rekao sam vec da im je publika bila lapo-lapo + nesto Hrvata. Tako da, ako su se Bosnjaci (ne koristi vjerski izraz za etnicku grupu, ni tebe Niko ne naziva pravoslavcem) necemu nadali, onda su se u istom broju nadali i Srbi.

Ja sam iste sekunde nakon sto su objavljeni rezultati izbora znao da ce veoma brzo biti pometeni s trga. Sto se i desilo.

I da, pomalo je sve to vec bilo poprilicno weird (blago receno).

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=DEdGlJj0lzM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0PMGlwioTpjOOXJ-rp5PUQ7wPsNsXnMw5e_xx0gn5i_X8kacNwK67Pu7g


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 10 vel 2019, 16:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ne, nije pola Hrvata pola muslimana tamo. Nikad bilo. Prestani lagati džamijaš.
Osim ako niste toliko otuđeni od matice države da ne razlikujete srpska i hrvatska imena i prezimena.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 10 vel 2019, 23:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1676
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
nema veze je napisao/la:
tata se javio, ali lupeta gluposti, tako da.....


Stvarno fascinantno koliko i dalje zvuči prijeteće ("ja sam legalist, za sada" :smijeh : :smijeh), kao oko onog doba zadnjih dana do 25. prosinca kada je stvarno znao djelovati zastrašujuće, i nakon što je već relativno dulje vrijeme u mišjoj rupi. Stvarno bolestan i deluzionalan čovjek, za Jakeš.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 11 vel 2019, 00:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
meni nevjerovatno da ga fanatici i dalje slijepo prate, a stvarno lupa gluposti. ubili ga, ali hoće da ga ubiju, on će da zaštiti sljedbenike od režima i ide do kraja, a nagulio, i tome slično. fanatici oduševljeni, nebitno šta sve tata lupa, samo neka se on javio.
nije samo on za vještačenja i studiranja. u toj grupi, zajedno sa njim, baš dosta materijala za neko ozbiljno psihološko proučavanje


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 11 vel 2019, 15:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
To će sociolozi obrađivati za maturalne radove, vjerujte mi. A oni su zajebani kad to krenu analizirati.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 11 vel 2019, 18:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
slika
Romale romali razočaran...

Davor Dragičević: Opozicija je izdala i mene i narod
https://lat.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=326219

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 11 vel 2019, 19:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
razočarala ga opozicija, a ni narod izgleda nije shvatio ono šta je govorio, pa je zato pzd pokret propao :D

cijeli intervju besmislen. vođa i dalje iznosi neke svoje paranoične teorije i ostale gluposti, a ništa ne potkrepljuje dokazima. obično lupetanje, kao i dosad što je bilo

Citat:
Opozicija je na Trgu Krajine rekla da neće ući u Narodnu skupštinu, a onda su to uradili. Izdali su i mene i narod. Oni su 90 odsto svojih glasova dobili na osnovu grupe „Pravda za Davida“, a ne svojim radom i idejama, rekao je u ekskluzivnom intervju za Srpskainfo Davor Dragičević, koji se skoro 11 mjeseci bori da sazna istinu o ubistvu njegovog sina Davida.
Na naše pitanje da prokomentariše ponašanje opozicije i njihova obećanja, Davor je istakao da su ostali dužni građanima Republike Srpske.

– Ja sam glasno rekao da neću izaći na izbore, ali svaki građanin Srpske koji im je dao glas neka ih sada jasno i glasno pita šta je sa njihovim obećanjima. Nisu istrajni, skloni su manipulacijam i svojim interesima. Međutim, interese je trebalo da podrede narodu koji im je dao glas, a ne vlasti. Mi nismo politička partija, mi samo tražimo da dođu ljudi na vlast koji će imati sluh za narod i da institucije krenu raditi svoj posao. Opozicija kod nas očigledno nemu snagu. Meni trebaju konkretne stvari, ali oni nisu u mogućnosti da to urade. Treba da stanu iza svog naroda i budu istrajni. Ne podržavam nikoga ko sada sjedi u Narodnoj skupštini RS – rekao je Davor.

Gdje se sada nalazite, da li ste u BiH ili ste prešli granicu?

Još ne mogu reći gdje se nalazim. U zemlji sam Evropske unije; ovdje je slobodna teritorija i tu ću za sada ostati. Ovdje svi imaju slobodu i oni koji tu žive, kao i oni koji dođu.

Da li ste tražili azil u nekoj od zemalja? Ko Vam je pomogao?

Azil nisam tražio, a pomogli su mi prijatelji i dobri ljudi. Oni koji su vidjeli situaciju u kojoj sam se ja našao i hvala im za to.

Koji su dalji koraci u borbi da se sazna istina o ubistvu Vašeg sina?

Dalji koraci su isplanirani. Mom advokatu Ifetu Feragetu su vezane ruke. U banjalučkom tužilaštvu ne sprovode nikakvu istragu oko ubistva mog sina Davida. Od prvog dana samo montiraju proces. U Austriji bi trebalo da bude završena registracija pokreta “Pravda za Davida”. To će biti za čitavu Evropu i svijet. Trenutno uspostavljamo kontakte sa zemljama Evropske unije. Već smo ih ranije upoznali o tome šta se dešava u Banjaluci, a sada ćemo im dostaviti i dokaze.

Šta će biti zadatak pokreta?

To će biti nevladina organizacija. Austrija je zemlja gdje vlada zakon, moraće statut biti malo drugačiji. Pomagaćemo stanovništu u Republici Srpskoj i BiH. Evropska unija je učestvovala u kreiranju zakona u BiH i potpisnici su Dejtonskog sporazuma, pa moraju znati šta se dešava kod nas. Ako oni nešto ne poduzmu, biće egzodus stanovništva, još veći nego što je sada.

Izjavili ste da ste iz Banjaluke otišli iz straha za život. Da li ste dobijali prijetnje smrću? Od koga?

Tu sam mislio na institucije Republike Srpske, na MUP RS. Oni su krenuli u ličnu osvetu sa mnom. Oni u Srpskoj nemaju nijedan problem zadnjih 11 mjeseci, osim Davora Dragičevića i grupe “Pravda za Davida”. Oni imaju problem sa nama zato što tražimo samo da se utvrdi istina i provede sudski postupak protiv ubica. Oni su me htjeli likvidirati, htjeli su me zatvoriti da nikad više u životu ne izađem. Dok bih bio u zatvoru oni bi montirali sudske procese protiv mene. Već oni imaju više od hiljadu spremih prijava protiv mene, koje su neosnovane i bez ijednog dokaza. Ovo nam namjerno rade, jer sad ne mogu registrovati pokret pošto su protiv mene podignute optužnice.
Policija je podnijela više prijava i izvještaja protiv Vas? Da li se planirate odazvati na njihove pozive?

Sve te prijave protiv mene su neosnovane. Imali su za cilj da mi odrede pritvor, pa da ga stalno produžuju. Sve to što su radili nema smisla i neću da idem u zatvor samo zato što sam tražio pravdu za svoje ubijeno dijete. Montiraju procese protiv mene. Njima nisu bili cilj ostali članovi grupe “Pravda za Davida”, već samo da mene uhvate i odvedu u zatvor. Da li je protiv Draška Stanivukovića bio ubrzani proces? Nije. Oni samo žele mene da ponize i da zatvore. Cilj im je bio da nas ponize i tako pokažu kako su jaki. To nikada nećemo dozvoliti.
Pojedini istaknuti članovi „Pravde za Davida“ tvrdili su da Draško Stanivuković šteti pokretu. Da li podržavate Stanivukovića?

Podržavam svakog čovjeka, bez obzira na vjeru i političko opredjeljenje, ali samo ako radi nešto što nam je zajednički cilj, a to je ovdje “Pravda za Davida” i za svu drugu djecu. Neću nikad dozvoliti politizaciju slučaja i dobro znam ko stoji iza mene.

Vjerujete li da će policija i tužilaštvo rasvijetliti ubistvo Vašeg sina?

Ne! Banjalučko tužilaštvo i policija neće nikada priznati da su ubili Davida Dragičevića. Pokušali su da na razne načine da sakriju istinu. Pokušali su to i sa onim advokatskim timom, ali im nije uspjelo.

Očekujete li da Tužilaštvo BiH prezume slučaj? Mogu li oni otkriti istinu?

Ako Tužilaštvo BiH preuzme slučaj, onda treba naći časnog i poštenog tužioca, koji hoće i smije da uzme predmet. Da uzme sve dokaze i da riješi slučaj, ali i to će biti veoma teško. Niko me do sada nije kontaktirao iz Tužilaštva BiH. Po mojim informacijama, postoje stanovištva da se očekuje da Tužilaštvo Republike Srpske riješi taj slučaj, ali ja to ne očekujem.

Okupljanja na Trgu Krajine su prekinuta. Da li ste to očekivali?

Jesam. Znao sam da neće ništa riješiti; tako je i bilo. Institucije neće da riješe ovaj slučaj, zato što oni stoji iza ubistva. Dovoljan je bio samo jedan dokaz da svi budu privedeni, međutim oni to ignorišu. Do sada niko nije priveden, nema nijednog sudskog postupka protiv ubica. Oni su pod zaštitom tih institucija.

Od kada Vi niste u Banjaluci, primjetno je da se sve manje ljudi okuplja. Da li je to zbog toga što Vi niste tu ili je narod u strahu? Pojedini komentarišu da ste izdali te ljude, zato što niste sa njima. Koji je Vaš komentar na to?

Očekivao sam taj 25. decembar i imao sam određene informacije da će me uhapsiti bez osnova. Uz mene su stali ljudi, ne zločinci i ubice. Zbog onih dešavanja od 25. do 30. decembra ljudi su u strahu. Strah je u ljudskoj prirodi. Konsolidovaćemo redove i ponovo će biti dosta ljudi i u drugim gradovima će biti okupljanja. Idemo do kraja.

Kako komentarišete to što su članovi grupe „PzD“ u zadnje vrijeme dobili više prijava, novčanih kazni, a neki i zatvorske kazne?

Oni će dobiti pravnu pomoć, ali i finansijsku. Ne želim ni ja, ni grupa PzD da se plaćaju kazne i da punimo budžet, za još više njihovog bogaćanje. Mi nismo ništa uradili, nijedan prekršaj nismo napravili, sve je to montiran proces. Članovi grupe će dobiti finansijsku pomoć.

Šta biste poručili građanima?

Narod nije slušao moje riječi ili ih nije razumio. Ljudi moraju shvatiti da život u ovom sistemu nemoguć. Moraju naći snage da se nešto promijeni. Ova vlast neće nikom ništa dobro donijeti. Mi ćemo se boriti do kraja, ali narod mora pokazati snagu. Ja sam se morao skloniti da me ne likvidiraju, jer ne bi imao niko nastaviti borbu na ovaj način. Nijedna finansijska pomoć za ovu grupu nije zloupotrijebljena. Pravda za Davida neće nikad nestati!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 11 vel 2019, 19:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Čuj majmuna. Oporba zbog njega i izgubila glasove. :laugh

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 11 vel 2019, 20:18 
Offline

Pridružen/a: 11 vel 2019, 12:17
Postovi: 766
Mesijanski kompleks, narod ga nije slušao ili razumio...

_________________
Osjecaj me prati da sam fiju...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 11 vel 2019, 20:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 vel 2010, 19:22
Postovi: 5990
Hoce Djura da mu oprosti sto ga tukao?

_________________
Neki Fadil


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 13 vel 2019, 20:18 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6788
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
a ko reče da je Davor intelektualna gromada :zubati

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 13 vel 2019, 23:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
malo dešavanja iz pzd grupe na FB. vođa opet aktivirao nalog
slika
slika
slika
:ucelo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 14 vel 2019, 00:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4209
HAHAHAHHAHAHAHAHHAHA Da molimo vas otvorite novi racun!!!
AHAHAHHAHAHAHAHAHA


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 14 vel 2019, 04:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1676
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Neka, neka. Samo deri glupu stoku, bravo Davore i Suzano. A fool and his money are easily departed.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 15 vel 2019, 20:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
veliki vođa opet super aktivan, nekoliko objava u zadnja dva dana. ovaj put se okomio na bivše saradnike - opoziciju
Citat:
Davor Dragičević, otac ubijenog mladića Davida, obratio se članovima grupe Pravda za Davida, ali i opoziciji u Republici Srpskoj koju je žestoko kritikovao.

Davor je na početku pozdravio Muriza Memića i njegovu porodicu.

"Znam da im je na današnji dan teško, tri godine otkako je njihov sin Dženan preminuo", kazao je Davor.

Kako je naveo, povod za današnje obraćanje su "objave koje mnogi nisu shvatili kako treba". Posebno se obratio opoziciji u RS.

"Tužilaštvo ništa ne radi na organizovanom ubistvu Davida Dragičevića. Meni nisu trebali dati nijedno obećanje, nisam na glasanje izašao niti ću ikad. Nenarodna skupština RS je firma Milorada Dodika, Dragana Lukača... Mislim da nijedan častan i pošten čovjek tu ne može raditi. Šetnja slobodnih građanih za sutra je zabranjena. Opozicijo, Vukota, Borenoviću, red je da stanete iza tog naroda i da ga zaštitite. Da stanete sutra na čelo kolone i da povedete građane u šetnju Banjalukom, da pokažete da ste spremni, i svojim životom ako treba, zaštitite ljude zato što su vam oni dali glas i povjerenje. Piskaranje i ostalo mene ne interesuje", naveo je Davor.

Kako je naveo u obraćanju, "sjedeći u skupštinama dajete im legitimitet".

"Vi njima, opozicijo, dajete legitimet da i dalje ubijaju. Nikada gora situacija nije bila. Očekujte da se ja vratim? Vratit ću se, ali u zatvor i na taj način da poginem neću. Vratit ću se na drugačiji način, živog me uhvatiti neće. Opozicijo, ko je od vas maltretiran. Sjedite, hodate i pijete. Dodik vam baci kost, zašto ne zaštitite narod koji je glasao i stao uz vas. Pravite konsenzus i jedinstvo za zločince i ubice. Morate se probuditi, neće vam dati da dišete vazduh. Trenutno ne mogu biti s vama, ali sam uz vas. Vremena za saopštenja, animiranje EU i svega nema. Ne može tako. Opozicijo, ako nećeš, sjedi i uživaj. Gdje ste u ovim momentima dok narod siluju i šikaniraju? Spavate li mirno sa svojim porodicama? Ja sam razuman čovjek, samo me demantujte, ali ne možete. Vukota se kandidovao za predsjednika RS i opet ste ušli
u skupštinu i na te pozicije. Ko da vam vjeruje više? Ja vam nisam vjerovao nikad", rekao je Davor, te dodao da samo vjeruje svom advokatu Ifetu Feragetu.

"I dalje stojim iza njega i vjerujem mu. Dao bih svoj život za njega. Vidjeli ste šta se radi 25. 12. u Banjaluci. Htjeli ste da me uhapsite i zatvorite. Za koga se borite? Ja se borim za svoje dijete i svu ostalu djecu. Jedva čekam da dođem kod Davida. Jedini put koji imam je to", poručio je Davor, te nastavio:

"90 posto glasova ste dobili na logo ovog djeteta. Drage su vam fotelje, beneficije, sjedite u nenarodnoj skupštini RS, sjedite u parlamentu i ne napuštate. Tako se ništa neće promijeniti. Sud naroda je najjači, svima će vam narod suditi. Nemamo oružja, imamo srce. Podupirete sistem, podupirete zločince, pišete saopćenja koja ne vrijede ničemu. Isti vazduh udisati nećemo. Hvala vam što ne mogu kuće vidjeti, njegove sobe, što se potucam po bijelom svijetu. Oprosta i zaborava nema. Ja ću se vratiti kad-tad, ali ni moj grob neće biti tamo. Dodik, Lukaču, vidjet ćemo se uskoro".

Citat:
Beč/Udruženje „Pravda za Davida i svu djecu BiH“: Nagrada od 50. 000 evra za dostavljanje postojećih, ali sakrivenih snimaka koji svjedoče o otmici, premlaćivanju i ubistvu Davida Dragičevića.

Udruženje „Pravda za Davida i svu djecu BiH“, registrovano u Beču, raspisalo je nagradu od 50.000 evra za svaki novi, kredibilan dokaz, koji može doprinijeti da se iza rešetaka nađu ubice i naručioci ubistva Davida Dragičevića, kao i njihovi saučesnici.

Udruženje nudi ovu novčanu nagradu svakom onom ko im dostavi snimke sa nadzornih kamera Rajfajzen banke iz ulice Vase Pelagića u Banjaluci, koje pokrivaju prostor parkinga iza Metalske škole, gdje je u noći 18. marta 2018. godine, prema svjedočenju Jovanke Bošnjak, teško pretučen David Dragičević.
David Dragičević je nakon premlaćivanja iza Metalske škole odvezen policijskom „dačijom daster“ u nepoznatom pravcu.

Udruženje „Pravda za Davida i svu djecu BiH“ takođe nudi nagradu za video snimke na kojima se vide osobe koje fizički zlostavljaju Davida Dragičevića, nakon što je otet u centru Banjaluke.

Udruženje ima saznanja iz kredibilnih i pouzdanih izvora da ti video zapisi postoje i poziva sve one koji imaju saznanja o tome, ili posjeduju video zapise, da im ih dostave.

Udruženje garantuje da će identitet svih onih, koji im dostave navedene video snimke, biti potpuno zaštićen, kao i da će im biti isplaćen navedeni novčani iznos.

Udruženje „Pravda za Davida i svu djecu BiH“ poziva i sve one, koji posjeduju snimke nadzornih kamera iz Gospodske ulice, Jevrejske ulice, Zanatskog centra, Ulice Ivana Franje Jukića i ostalih ulica u najužem centru Banjaluke, da im dostave te snimke koji pokrivaju vrijeme od 00.00 časova do 05.00 časova 18. marta 2018. godine.

Svima koji dostave te snimke, a koji mogu doprinijeti dodatnom dokazivanju da je David Dragičević otet i zlostavljan, biće isplaćen novčani ekvivalent, uz garantovanu diskreciju.


a kad im niko ne dostavi takav dokaz, opet će kriviti vlast. niko ne smije dostaviti takav dokaz zbog straha ili je taj dokaz policija uništila, a ni u kojem slučaju neće biti moguće da takav dokaz i ne postoji.
nebitno što veliki vođa od početka tvrdi da sve zna i da ima sve dokaze koji potvrđuju tu njegovu tvrdnju.

lud zbunjenog


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 15 vel 2019, 21:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Koja umišljena budaletina.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 17 vel 2019, 09:47 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6788
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
nema veze je napisao/la:
veliki vođa opet super aktivan, nekoliko objava u zadnja dva dana. ovaj put se okomio na bivše saradnike - opoziciju
Citat:
Davor Dragičević, otac ubijenog mladića Davida, obratio se članovima grupe Pravda za Davida, ali i opoziciji u Republici Srpskoj koju je žestoko kritikovao.

Davor je na početku pozdravio Muriza Memića i njegovu porodicu.

"Znam da im je na današnji dan teško, tri godine otkako je njihov sin Dženan preminuo", kazao je Davor.

Kako je naveo, povod za današnje obraćanje su "objave koje mnogi nisu shvatili kako treba". Posebno se obratio opoziciji u RS.

"Tužilaštvo ništa ne radi na organizovanom ubistvu Davida Dragičevića. Meni nisu trebali dati nijedno obećanje, nisam na glasanje izašao niti ću ikad. Nenarodna skupština RS je firma Milorada Dodika, Dragana Lukača... Mislim da nijedan častan i pošten čovjek tu ne može raditi. Šetnja slobodnih građanih za sutra je zabranjena. Opozicijo, Vukota, Borenoviću, red je da stanete iza tog naroda i da ga zaštitite. Da stanete sutra na čelo kolone i da povedete građane u šetnju Banjalukom, da pokažete da ste spremni, i svojim životom ako treba, zaštitite ljude zato što su vam oni dali glas i povjerenje. Piskaranje i ostalo mene ne interesuje", naveo je Davor.

Kako je naveo u obraćanju, "sjedeći u skupštinama dajete im legitimitet".

"Vi njima, opozicijo, dajete legitimet da i dalje ubijaju. Nikada gora situacija nije bila. Očekujte da se ja vratim? Vratit ću se, ali u zatvor i na taj način da poginem neću. Vratit ću se na drugačiji način, živog me uhvatiti neće. Opozicijo, ko je od vas maltretiran. Sjedite, hodate i pijete. Dodik vam baci kost, zašto ne zaštitite narod koji je glasao i stao uz vas. Pravite konsenzus i jedinstvo za zločince i ubice. Morate se probuditi, neće vam dati da dišete vazduh. Trenutno ne mogu biti s vama, ali sam uz vas. Vremena za saopštenja, animiranje EU i svega nema. Ne može tako. Opozicijo, ako nećeš, sjedi i uživaj. Gdje ste u ovim momentima dok narod siluju i šikaniraju? Spavate li mirno sa svojim porodicama? Ja sam razuman čovjek, samo me demantujte, ali ne možete. Vukota se kandidovao za predsjednika RS i opet ste ušli
u skupštinu i na te pozicije. Ko da vam vjeruje više? Ja vam nisam vjerovao nikad", rekao je Davor, te dodao da samo vjeruje svom advokatu Ifetu Feragetu.

"I dalje stojim iza njega i vjerujem mu. Dao bih svoj život za njega. Vidjeli ste šta se radi 25. 12. u Banjaluci. Htjeli ste da me uhapsite i zatvorite. Za koga se borite? Ja se borim za svoje dijete i svu ostalu djecu. Jedva čekam da dođem kod Davida. Jedini put koji imam je to", poručio je Davor, te nastavio:

"90 posto glasova ste dobili na logo ovog djeteta. Drage su vam fotelje, beneficije, sjedite u nenarodnoj skupštini RS, sjedite u parlamentu i ne napuštate. Tako se ništa neće promijeniti. Sud naroda je najjači, svima će vam narod suditi. Nemamo oružja, imamo srce. Podupirete sistem, podupirete zločince, pišete saopćenja koja ne vrijede ničemu. Isti vazduh udisati nećemo. Hvala vam što ne mogu kuće vidjeti, njegove sobe, što se potucam po bijelom svijetu. Oprosta i zaborava nema. Ja ću se vratiti kad-tad, ali ni moj grob neće biti tamo. Dodik, Lukaču, vidjet ćemo se uskoro".

Citat:
Beč/Udruženje „Pravda za Davida i svu djecu BiH“: Nagrada od 50. 000 evra za dostavljanje postojećih, ali sakrivenih snimaka koji svjedoče o otmici, premlaćivanju i ubistvu Davida Dragičevića.

Udruženje „Pravda za Davida i svu djecu BiH“, registrovano u Beču, raspisalo je nagradu od 50.000 evra za svaki novi, kredibilan dokaz, koji može doprinijeti da se iza rešetaka nađu ubice i naručioci ubistva Davida Dragičevića, kao i njihovi saučesnici.

Udruženje nudi ovu novčanu nagradu svakom onom ko im dostavi snimke sa nadzornih kamera Rajfajzen banke iz ulice Vase Pelagića u Banjaluci, koje pokrivaju prostor parkinga iza Metalske škole, gdje je u noći 18. marta 2018. godine, prema svjedočenju Jovanke Bošnjak, teško pretučen David Dragičević.
David Dragičević je nakon premlaćivanja iza Metalske škole odvezen policijskom „dačijom daster“ u nepoznatom pravcu.

Udruženje „Pravda za Davida i svu djecu BiH“ takođe nudi nagradu za video snimke na kojima se vide osobe koje fizički zlostavljaju Davida Dragičevića, nakon što je otet u centru Banjaluke.

Udruženje ima saznanja iz kredibilnih i pouzdanih izvora da ti video zapisi postoje i poziva sve one koji imaju saznanja o tome, ili posjeduju video zapise, da im ih dostave.

Udruženje garantuje da će identitet svih onih, koji im dostave navedene video snimke, biti potpuno zaštićen, kao i da će im biti isplaćen navedeni novčani iznos.

Udruženje „Pravda za Davida i svu djecu BiH“ poziva i sve one, koji posjeduju snimke nadzornih kamera iz Gospodske ulice, Jevrejske ulice, Zanatskog centra, Ulice Ivana Franje Jukića i ostalih ulica u najužem centru Banjaluke, da im dostave te snimke koji pokrivaju vrijeme od 00.00 časova do 05.00 časova 18. marta 2018. godine.

Svima koji dostave te snimke, a koji mogu doprinijeti dodatnom dokazivanju da je David Dragičević otet i zlostavljan, biće isplaćen novčani ekvivalent, uz garantovanu diskreciju.


a kad im niko ne dostavi takav dokaz, opet će kriviti vlast. niko ne smije dostaviti takav dokaz zbog straha ili je taj dokaz policija uništila, a ni u kojem slučaju neće biti moguće da takav dokaz i ne postoji.
nebitno što veliki vođa od početka tvrdi da sve zna i da ima sve dokaze koji potvrđuju tu njegovu tvrdnju.

lud zbunjenog

"Dokazi postoje.Burle i Biserka su gledali snimak kako ga likvidiraju" :zubati

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 17 vel 2019, 11:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
a koliko se sjećam i davor je tvrdio da je u posjedu takvog snimka.

nego, propala im protestna šetnja
Citat:
Kako javlja reporterka Buke sa lica mjesta, pozivu grupe „Slobodni Građani Banjaluke" odazvalo se daleko manji broj ljudi nego što je to bio slučaj tokom ranijih okupljanja, a nije održana ni najavljena protestna šetnja.

Podsjetimo građani Banje Luke okupljeni u grupi “Slobodni građani” zatražili su, od MUP-a RS da im odobri održavanje dva javna skupa 16. i 23. februara. U zahtjevu su naveli kako će građani organizovati šetnje na potezu Trg Krajine – Narodno pozorište RS – Trg Krajine.
Skupovi nisu odobreni od strane MUP-a.

Nakon okupljana na Trgu Krajine, građani su se priključili pripadnicima grupe Pravda za Davida u porti hrama Hrista Spasitelja, gdje se svako veče pale svijeće za Davida Dragičevića. Zapalili su svijeće s njima i napravili nekoliko krugova oko ovog Hrama.
Nije bilo ni legitimisanja ni privođenja građana od strane policije.


velika razočaranost u pzd grupi banjalučanima i nikakvim odzivom, a mali tam ying je najborbeniji u borbi za mir i slobodu u BL.

e pa svašta =))
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 17 vel 2019, 11:52 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6788
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
izađimo na sve ulice BL a potom krenimo prema centru i tu se spojimo u nepreglednu rijeku ljudi :smijeh

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 17 vel 2019, 11:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Taj tip ima puno većih problema od Dodika. Iz Banja Luke izvorno a sad živi u Tajlandu.
Sudeći po njegovoj Facebook aktivnosti navukao se na ladyboys. Mada iskreno nema tu "lady" ništa. Direktno ga zanimaju "boys", golišavi mladići, pogotovo ako se pod rubljem vidi erekcija. Sva FB aktivnost mu odprilke 90% golišavih mladića, 10% djevojaka.

Fascinantno mi kako neki ljudi misle da se ne može na Facebook pratiti sve njihove aktivnosti od kad su registrirani.

https://www.facebook.com/search/1000052 ... -commented
https://www.facebook.com/search/1000052 ... -commented

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 17 vel 2019, 12:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
upravo članovi pzd grupe nazivaju banjalučane koji ih ne podržavaju, došljacima i papcima, a pazi njih i njihovih članova :eek


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 17 vel 2019, 14:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4209
Onaj komentar je koda ga je neki klixovas pisao LOL


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 21 vel 2019, 20:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
nema veze je napisao/la:
evo kako fanatici prikupljaju informacije i na osnovu kakvih saznanja i gluposti vode svoju istragu
slika

ovo se čini kao da je sa BN portala. gdje je taj BOKI da to iznese gdje treba? ili bar ifetu ili nekom kome davor vjeruje?

Citat:
MUP Republike Srpske pokrenuo je istragu kako bi se utvrdio identitet osobe koja na portalima tvrdi da postoji video snimak ubistva Davida Dragičevića, saznaje Srpskainfo.
Izvor blizak MUP Republike Srpske otkriva da se u dokumentaciji o novoj istrazi, koju vodi Okružno javno tužilaštvo Banjaluka, u cilju otkrivanja IP adrese osobe pod pseudonimom Boki nalazi i uznemirujuća i do danas javnosti nepoznata službena zabilješka inspektora Uprave za organizovani i teški kriminalitet.

Komentari
– Nepoznata osoba je pod registrovanim imenom „Boki“ na jednom portalu objavila četiri komentara, a u kojima se iznose saznanja koja se odnose na okolnosti nestanka i smrti Davida Dragičevića. Daljom istragom od nadležnog suda je zatražena naredba kako bi se utvrdila IP adresa – objasnio je naš izvor.

Prema saznanjima do kojih je došla Srpskainfo, osoba pod pseudonimom „Boki“ je, između ostalog, napisala: „Uskoro će sve biti u javnosti. Gledao sam lično snimak sa RF banke, koja je snimila kako je pretučen David Dragičević na parkingu Metalske škole“.
U daljem komentaru Boki, između ostalog, piše i kako pretučenog Davida vuku po asfaltu i ubacuju u vozilo u koje ulazi i jedan od inspektora.

Za montirani snimak 15.000 evra?!
Kako bi otkrili ko stoji iza pseudonima Boki, MUP RS je uz dokumentaciju dostavio i pomenutu službenu zabilješku.

U njoj se navodi da je Davor Dragičević za 15.000 evra naručio montirani video materijal u kojem policijski službenici dave njegovog sina Davida.
– Prema prikupljenim operativnim podacima, lice Davor Dragičević je, preko za sada nepoznatih lica, za novčani iznos od 15.000 evra naručio video materijal na kojem bi bio montiran snimak odnosno fotomontaža, na kojem se vidi kako policijski službenici MUP RS dave pokojnog Davida Dragičevića. Navedeni snimak je trebao biti pušten na Trgu Krajine, 5. oktobra 2018, prilikom održavanja skupa „Pravda za Davida“, ali lica koja su trebala napraviti fotomontažu snimka nisu završila isti, tako da snimak nije ni objavljen – napisano je u službenoj zabilješci.
Zaključak
U zabilješci je naveden i govor Davora Dragičevića, a zatim i zaključak.

– Iz navedenog govora dolazi se do zaključka da je Davor Dragičević dobio, ili će u narednom periodu dobiti, montirani video materijal, te da će 14. novembra 2018. isti i pustiti putem video bima na Trgu Krajine. Na taj način će doći do uznemirenja javnosti, ugroženosti policijskih službenika koje će lažno i javno optužiti za ubistvo, kao i uznemiriti porodice policijskih službenika. Službena zabilješka sačinjena znanja radi i daljeg postupanja i preduzimanja mera i radnji – napisano je u službenoj zabilješci.

Feraget bez komentara
Advokat porodice Dragičević Ifet Feraget nije želio da komentariše nove detalje.

– Ne bih komentarisao. Ovo su osjetljive stvari, jer je istraga u toku – izjavio je Feraget.

slika
slika


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5558 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195 ... 223  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 20 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO