HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 20 tra 2024, 09:03.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 5558 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207 ... 223  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 30 ruj 2019, 15:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Lapo-lapo je napisao/la:
NiceBoyZg je napisao/la:

Umm... Ne zamjeram, ali od mene ili koliko se sjećam bilo kojeg Hrvata ovdje nisi "čitao o RS" već smo komentirali o galaksiji udaljenosti tvrdnji Davora i njegovih zombija od dokaza i činjenica. Što se tiče Vladimira, na ovoj temi ima i ljudi koji baš žive u BL, od aktivnijih novonovovrijeme, Aga i nemaveze, te još par koji se rjeđe jave, i svi su protiv njegovih gluposti. Žao mi je, znam da Vladimir ima pozamašan staž ovdje i da ga se zato donekle cijeni ali ovu je temu zasrao do bola. Ja sam u prvom postu ovdje na to pokušao upozoriti pa mi je odgovoreno da se ne komentira moderiranje. Kao gostu mi je bilo nemoguće čitati temu zbog njegova spama od ponekad 10-12 postova i ništa oko toga nije učinjeno.


Pa cuj bezgresni da ti ja malo pojasnim vecinsko misljenje o slucaju. Davor se jeste pogubio u svemu, mnogo licne emocije, mnogo saptaca, mnogo pritisaka, malo obrazovanja....pa je zavrsilo kako je zavrsilo. Hajde da zanemarimo Davora i ekipu oko njega....Gdje su konacni rezultati istrage? Gdje je pojasnjenje gradjanima, kojih je na protestu bilo oko 40 000, a ishod istrage zanima najmanje dupli broj gradjana. Mnogo je to usiju koje zele da cuju sta istrazni i ostali organi poduzimaju i sta se na kraju krajeva desilo? Eto, ako je i zades neka se jasno i glasno pred kamerama kaze....Ovako ostade sumnja i ko zna sta jos u buducnosti....


Bula objasnjava vecinsko misljenje u RS. :smijeh
Vecinsko misljenje je - Dodik 2/3 vecina na izborima, Sorosevci u egzilu a Drasko srbuje.

slika

Muslimanska je tuga pregolema...
Taman kad ce ponadaju dobiju kurčinu... :crying

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 30 ruj 2019, 15:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Klosara?! A to znas? Sram te bilo. Mrtav decko, ma ko bio, ma sta bio, mrtav je. Sto se mene tice ti si neiskren i nehuman.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 30 ruj 2019, 15:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1682
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Lapo-lapo je napisao/la:
Klosara?! A to znas? Sram te bilo. Mrtav decko, ma ko bio, ma sta bio, mrtav je.


Takav sam dojam stekao po onome što sam naknadno saznao o njemu. Stvari kao kaznena prijava koju je imao, nož, trava, šetanje do 3 ujutro po BL... Tko je on meni bio da bih pazio na svoje riječi? To što je mrtav me ne dira previše, kao ni tebe. Ne glumi. Može mi biti žao s ljudske strane roditelja i sestre mu, i je, ali ništa više. Kao i bilo koga te dobi da pogine u prometnoj ili ga npr. ubije rak. Pročitaš, bude ti žao, zaboraviš. Nedovoljno da bih mislio da je bio svetac.

Lapo-lapo je napisao/la:
Sto se mene tice ti si neiskren i nehuman.


Objasnio sam dio o humanosti, a gdje sam neiskren? Što sam slagao ovdje???


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 30 ruj 2019, 16:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1682
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
novovrijeme je napisao/la:
novem je napisao/la:

Dakle slažeš se. Tako reci.


Pa naravno da se slažem.
Ja nikad ne bih živio medju Hrvatima ili ne daj bože Muslimanima.
Nema više Juge.

A to da svako može odseliti je opšte poznato, mir je, ne traži niko od Hrvata ili Muslimana dozvolu da odseli. Kao što rekoh nije 1942. ili 1992. pa da Srbe držite u zarobljeništvu i onda velikodušno dozvoljavate odlazak. To zajebi.


Ja nemam protiv ništa ni da se doseljavate ovdje. Srećem sve češće Srbe ovdje koji dolaze na neodređeno vrijeme raditi, u Zg ih vole zbog spontanosti i opuštenosti nesvojstvene Hrvatima, pogotovo zagrebačkom mentalitetu :thumbup1


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 30 ruj 2019, 17:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
analiza "vecinom banjalucana" smatra one koji su se okupili na zadnjem protestu, zaboravljajuci ko je te ljude cinio, odakle su dosli i iz kojih namjera su i bili tada tu. nakon izbora, a narocito nakon davorovog bjekstva, uveliko se smanjio i broj aktivnih clanova fb grupe, a koju zna se, najmanje banjalucani cine. ovih par zanesenih sto svako vece sjede u parkicu kod hrama, tesko da cine vecinu banjalucana. msm, banjaluka ima ipak vise od 30 stanovnika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 30 ruj 2019, 17:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1682
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
To više nisu prosvjedi. Netko snima ljude kako sjede u parku na klupama itd. To što sjedi istih 10-15srednjovječnih ljudi i staraca kraj slučajnih prolaznika ili ljudi koji tamo slučajno sjeli ne znači nikom ništa. Najsmješnije je što tu glupost objavljuju kao na kanalu BNTV pod danom ono 555 kao da je još vrijeme kad veliki vođa urla svake večeri...

Evo npr



Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 30 ruj 2019, 18:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
nema veze je napisao/la:
analiza "vecinom banjalucana" smatra one koji su se okupili na zadnjem protestu, zaboravljajuci ko je te ljude cinio, odakle su dosli i iz kojih namjera su i bili tada tu. nakon izbora, a narocito nakon davorovog bjekstva, uveliko se smanjio i broj aktivnih clanova fb grupe, a koju zna se, najmanje banjalucani cine. ovih par zanesenih sto svako vece sjede u parkicu kod hrama, tesko da cine vecinu banjalucana. msm, banjaluka ima ipak vise od 30 stanovnika

Slusaj ti ,,imas - nemas veze,, ...ja ne govorim o ljudima s protesta, onima koji cine fb grupu itd. Ja govorim o vecini ljudi koji razmisljaju na isti ili slican nacin kao ja. Ne petljam stranke u to, cak velika vecina vladajuce stranke misli da tu nisu cista posla. Ko je tu imao koje-kakve namjere, interese i sl. ja ne znam. Ja pricam o razumu koji nije nacet politikom, interesom ili zaglupljenoscu. Ja pricam o cudnom pocetku rasvjetljavanja slucaja, o nelogicnim izjavama, traljavoj istrazi, zestokim negiranjem ubistva, preangazovanjem blacenja cijelog slucaja i porodice....ima tu nesto. Znamo mi to svi. Znaju i mladja pokoljenja koja ce danas sutra biti u pravosudju i koja ce se kad - tad osvrnuti na pomenuti dogadjaj. A i ljudi imaju jezik, prave greske u koracima....tako da ja ne sumnjam da ce jednoga dana istina izaci na vidjelo, osim ako zaista nije nesrecna okolnost. Vidjecemo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 30 ruj 2019, 19:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Da, jos nesto....Ja bi te mogla donekle razumjeti da imas materijalnu korist, politicke poene, ali ako stojis ispred nekoga zastitnicki, pa bio to suprug, brat, sin....to ne razumijem i ne opravdavam, a cini mi se da je tako. Kako bi ja mogla lose da govorim mrtvom, mladom decku kojeg nisam poznavala, koji je tek poceo da zivi, koji je ....okoncao kako je okoncao? Sta bi me moglo ponukati na to? Pa jedino da me neko placa za pljuvacinu, da radim u timu stranke koja je zaduzena za antipropagandu slucaja ili neko meni blizak je umijesan u to, pa pomazem na taj nacin da ga zastititm. Ne zaboravi da onaj ko je spreman na takve stvari je opasnost i za tebe i za druge. To je osoba bez savjesti, vjerovatno agresivna, okrutna u svakom pogledu. A ja bi bila u tom slucaju saucesnik i bezboznik. Ja sam za istinu, neka kosta koliko kosta.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 30 ruj 2019, 19:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Čekaju da Davor vaskrsne iz Austrije.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 30 ruj 2019, 19:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
BBC je napisao/la:
Čekaju da Davor vaskrsne iz Austrije.

Mene Davor ne zanima, ni najmanje. Zao mi ga je kao uplakanog oca. Mene BBC zanima rasplet. A zasto ga mrzis i pljujes toliko? Pa ima lopova, prevaranata, beskicmenjaka, olosa koliko hoces oko nas. Davor je za njih beznacajan. Koji je tvoj interes. Nije valjda da prosipas zuc samo zbog toga sto smatras da je Davor najgori? Vjerujes li u rasplet ili zaborav?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 30 ruj 2019, 19:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
a ja ne razumijem da neko iz ZG ili Beča jasnije vidi situaciju u BL od nekog ko živi tu u okolini BL. inače, većina banjalučana vjeruje u nadležne organe RS. najlakše je kriviti državu za nered u vlastitom životu, a sve daleko plemenitije izgleda kad se borite u ime "pravde za jadnog mladića". jeste baš, neko hoda po BL i ubija bezveze mlade, nevine i perspektivne momke. pardon, ne neko, već MUP RS


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 30 ruj 2019, 19:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
Lapo-lapo je napisao/la:
BBC je napisao/la:
Čekaju da Davor vaskrsne iz Austrije.

Mene Davor ne zanima, ni najmanje. Zao mi ga je kao uplakanog oca. Mene BBC zanima rasplet. A zasto ga mrzis i pljujes toliko? Pa ima lopova, prevaranata, beskicmenjaka, olosa koliko hoces oko nas. Davor je za njih beznacajan. Koji je tvoj interes. Nije valjda da prosipas zuc samo zbog toga sto smatras da je Davor najgori? Vjerujes li u rasplet ili zaborav?



kakav otac zarađuje novac na smrti vlastitog djeteta? kojem normalnom ocu je stalo do toga kakvu garderobu nosi (markiranu ili ne), mamlaz se čak hvalio da ide u teretanu, glumi momčića i slika se sa svakog putovanja kao da ga nije snašlo najveće moguće zlo?? ima još dosta toga, samo pogledaj temu bolje od početka

pa zar postoji nešto odvratnije od toga?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 30 ruj 2019, 19:15 
Offline

Pridružen/a: 03 ruj 2019, 16:24
Postovi: 131
Lapo-lapo je napisao/la:
Da, jos nesto....Ja bi te mogla donekle razumjeti da imas materijalnu korist, politicke poene, ali ako stojis ispred nekoga zastitnicki, pa bio to suprug, brat, sin....to ne razumijem i ne opravdavam, a cini mi se da je tako. Kako bi ja mogla lose da govorim mrtvom, mladom decku kojeg nisam poznavala, koji je tek poceo da zivi, koji je ....okoncao kako je okoncao? Sta bi me moglo ponukati na to? Pa jedino da me neko placa za pljuvacinu, da radim u timu stranke koja je zaduzena za antipropagandu slucaja ili neko meni blizak je umijesan u to, pa pomazem na taj nacin da ga zastititm. Ne zaboravi da onaj ko je spreman na takve stvari je opasnost i za tebe i za druge. To je osoba bez savjesti, vjerovatno agresivna, okrutna u svakom pogledu. A ja bi bila u tom slucaju saucesnik i bezboznik. Ja sam za istinu, neka kosta koliko kosta.

Prilično si očajna...daj sredi se malo. I, da, još nešto...Primitivci imaju razvijeniju moć napadanja, kod pametnih i darovitih ljudi, ta moć je, čini mi se, manja. :kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 30 ruj 2019, 19:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
nema veze je napisao/la:
a ja ne razumijem da neko iz ZG ili Beča jasnije vidi situaciju u BL od nekog ko živi tu u okolini BL. inače, većina banjalučana vjeruje u nadležne organe RS. najlakše je kriviti državu za nered u vlastitom životu, a sve daleko plemenitije izgleda kad se borite u ime "pravde za jadnog mladića". jeste baš, neko hoda po BL i ubija bezveze mlade, nevine i perspektivne momke. pardon, ne neko, već MUP RS

E, sada je li BBC u Becu ili u Grmecu pitanje je... MUP je jako vazan, niko ne osporava ulogu Mup-a. Ali....da se ne pravimo ludi....Skoro svi funkcioneri, ljudi na pozici u RS se ponasaju kao da su institucije njihovo vlasnistvo. Svi se boje nekoga, svi raportiraju nekome, svi sprovode davno prevazidjenu demonstraciju sile i moci. Svaka represija ce kad tad izazvati bunt. Necu sada da pravim imenom nazovem taj bunt. Dostupna nam je literatura koja govori o vlasti koja silom nesto uspostavlja. Mogli bi malo na pijacu, autobus, kavanu....pa da se cuje i osjeti raspolozenje za sada nejakih. Tanka je crta od nejakih do silovitih i nasilnih. Na to se za sada ne misli. Trebaju mnogi da malo promisle o buducem periodu. Veliko nezadovoljstvo nije nikome na kraju dobro donijelo. Ne mislim na ekonomiju, ona je samo jedna stepenica nezadovoljstva. Slucaj Dragicevic oslikava vise od sumnjive smrti. A znate to sve, nije vas briga. Mene jeste. I mene i vecinu oko mene, bili oni Banjalucani ili Dobojlije, Zvornicani i dr. Nesto je trulo u drzavi Danskoj.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 30 ruj 2019, 19:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Prijatelj Tvoj je napisao/la:
Lapo-lapo je napisao/la:
Da, jos nesto....Ja bi te mogla donekle razumjeti da imas materijalnu korist, politicke poene, ali ako stojis ispred nekoga zastitnicki, pa bio to suprug, brat, sin....to ne razumijem i ne opravdavam, a cini mi se da je tako. Kako bi ja mogla lose da govorim mrtvom, mladom decku kojeg nisam poznavala, koji je tek poceo da zivi, koji je ....okoncao kako je okoncao? Sta bi me moglo ponukati na to? Pa jedino da me neko placa za pljuvacinu, da radim u timu stranke koja je zaduzena za antipropagandu slucaja ili neko meni blizak je umijesan u to, pa pomazem na taj nacin da ga zastititm. Ne zaboravi da onaj ko je spreman na takve stvari je opasnost i za tebe i za druge. To je osoba bez savjesti, vjerovatno agresivna, okrutna u svakom pogledu. A ja bi bila u tom slucaju saucesnik i bezboznik. Ja sam za istinu, neka kosta koliko kosta.

Prilično si očajna...daj sredi se malo. I, da, još nešto...Primitivci imaju razvijeniju moć napadanja, kod pametnih i darovitih ljudi, ta moć je, čini mi se, manja. :kava

Je li zabranjeno biti ocajan? Jesam. Ne samo ja. Cijela vojska ocajnih. Da se sredim? Pa sredila sam se, ne mogu bolje....posao visi o koncu, nadredjeni - clanovi stranke koja skoro da samaraju radnike, ucjenjuje, vrijedjaju, kupovna moc ispod svakog ljudskog minimuma. Sto se tice primitivizma, to je druga prica. Pogledaj kako ste me vrijedjali. Ne postujete ni zenu, ni misljenje, ni dobre stavove...nista. Ako sam ja primitivizam, sta ste vi? Koja je to kategorija? A u cemu se ta vasa darovitost ogleda?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 30 ruj 2019, 19:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Nedavno momak iz Zenice zbog nemastine skocio sa zgrade u smrt.
http://m.pogled.ba/clanak/mladic-iz-zen ... dit/169148
Ni jedna bula nije suzu pustila. Ko da je pas.
A za Davidom suze rone... boze sto li...
Muslimani bojite li se boga?

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 30 ruj 2019, 19:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 lis 2009, 09:48
Postovi: 482
nema veze je napisao/la:

pa zar postoji nešto odvratnije od toga?

Radovanovic,Borenovic,Vaskovic,Stanivukovic,Govedarica i naravno Vladimir Rus

Ne nuzno ovim redosljedom


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 30 ruj 2019, 19:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
novovrijeme je napisao/la:
Nedavno momak iz Zenice zbog nemastine skocio sa zgrade u smrt.
http://m.pogled.ba/clanak/mladic-iz-zen ... dit/169148
Ni jedna bula nije suzu pustila. Ko da je pas.
A za Davidom suze rone... boze sto li...
Muslimani bojite li se boga?

Pa o tome ti i govorim. Ocaj. Beznadje. Ovaj jadnik je zavrsio ovako, jer je smatrao necasnim da duguje, da ga opominju....gazi se po ljudskom dostojanstvu. Nije mu niko objasnio da zivot nije vrijedan opomene pljackaske banke. Nije se ni jedan tkz. menazder banke bacio u smrt. A zasto bi. Ima sve, tridesetostruke plate, avionske karte, razna osiguranja....ima sve. A kako je dosao do toga?
Nije sigurno ni jedan od menadzera bio na protestu. Pa nije lud. Primitivan. Nije to njegov svijet. On se vinuo u nebo odavno. Ne smetaju vam njihovi avioni i kamioni, markirana odjeca, engleski meni.... Zamisli Davora pored ,,jednog od njih,,....???


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 30 ruj 2019, 20:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
Lapo-lapo je napisao/la:
nema veze je napisao/la:
a ja ne razumijem da neko iz ZG ili Beča jasnije vidi situaciju u BL od nekog ko živi tu u okolini BL. inače, većina banjalučana vjeruje u nadležne organe RS. najlakše je kriviti državu za nered u vlastitom životu, a sve daleko plemenitije izgleda kad se borite u ime "pravde za jadnog mladića". jeste baš, neko hoda po BL i ubija bezveze mlade, nevine i perspektivne momke. pardon, ne neko, već MUP RS

E, sada je li BBC u Becu ili u Grmecu pitanje je... MUP je jako vazan, niko ne osporava ulogu Mup-a. Ali....da se ne pravimo ludi....Skoro svi funkcioneri, ljudi na pozici u RS se ponasaju kao da su institucije njihovo vlasnistvo. Svi se boje nekoga, svi raportiraju nekome, svi sprovode davno prevazidjenu demonstraciju sile i moci. Svaka represija ce kad tad izazvati bunt. Necu sada da pravim imenom nazovem taj bunt. Dostupna nam je literatura koja govori o vlasti koja silom nesto uspostavlja. Mogli bi malo na pijacu, autobus, kavanu....pa da se cuje i osjeti raspolozenje za sada nejakih. Tanka je crta od nejakih do silovitih i nasilnih. Na to se za sada ne misli. Trebaju mnogi da malo promisle o buducem periodu. Veliko nezadovoljstvo nije nikome na kraju dobro donijelo. Ne mislim na ekonomiju, ona je samo jedna stepenica nezadovoljstva. Slucaj Dragicevic oslikava vise od sumnjive smrti. A znate to sve, nije vas briga. Mene jeste. I mene i vecinu oko mene, bili oni Banjalucani ili Dobojlije, Zvornicani i dr. Nesto je trulo u drzavi Danskoj.


mda, opstepoznata je stvar da se problemi u drzavi rjesavaju protestima u ime p!emenitih pobuda, sve sa dignutom pesnicom u vazduh. zapale se naivcine, kao da je bitno ko to gura i finansira, ma ko sisa stvarne razloge. necemo valjda izborima rjesavati probleme u drzavi, sigurno ce ih pokrasti. nije to do mrljave i nesposobne opozicije. ona je fenomenalna, nije do njih sto nemaju kvalitetne i realne prijedloge za bolju buducnost, od njih dosta sto ce i oni da se prikace pravdi za davida i da tako skupe koji poen. lesinari. ne volim dodika, ali mi se ovakva opozicija gadi puno vise, a u cemu se ocito slazem sa stratilatom


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 30 ruj 2019, 20:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
nema veze je napisao/la:
Lapo-lapo je napisao/la:
E, sada je li BBC u Becu ili u Grmecu pitanje je... MUP je jako vazan, niko ne osporava ulogu Mup-a. Ali....da se ne pravimo ludi....Skoro svi funkcioneri, ljudi na pozici u RS se ponasaju kao da su institucije njihovo vlasnistvo. Svi se boje nekoga, svi raportiraju nekome, svi sprovode davno prevazidjenu demonstraciju sile i moci. Svaka represija ce kad tad izazvati bunt. Necu sada da pravim imenom nazovem taj bunt. Dostupna nam je literatura koja govori o vlasti koja silom nesto uspostavlja. Mogli bi malo na pijacu, autobus, kavanu....pa da se cuje i osjeti raspolozenje za sada nejakih. Tanka je crta od nejakih do silovitih i nasilnih. Na to se za sada ne misli. Trebaju mnogi da malo promisle o buducem periodu. Veliko nezadovoljstvo nije nikome na kraju dobro donijelo. Ne mislim na ekonomiju, ona je samo jedna stepenica nezadovoljstva. Slucaj Dragicevic oslikava vise od sumnjive smrti. A znate to sve, nije vas briga. Mene jeste. I mene i vecinu oko mene, bili oni Banjalucani ili Dobojlije, Zvornicani i dr. Nesto je trulo u drzavi Danskoj.


mda, opstepoznata je stvar da se problemi u drzavi rjesavaju protestima u ime p!emenitih pobuda, sve sa dignutom pesnicom u vazduh. zapale se naivcine, kao da je bitno ko to gura i finansira, ma ko sisa stvarne razloge. necemo valjda izborima rjesavati probleme u drzavi, sigurno ce ih pokrasti. nije to do mrljave i nesposobne opozicije. ona je fenomenalna, nije do njih sto nemaju kvalitetne i realne prijedloge za bolju buducnost, od njih dosta sto ce i oni da se prikace pravdi za davida i da tako skupe koji poen. lesinari. ne volim dodika, ali mi se ovakva opozicija gadi puno vise, a u cemu se ocito slazem sa stratilatom


Da cujem kvalitetne i dobre prijedloge?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 30 ruj 2019, 20:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Lapo-lapo je napisao/la:
nema veze je napisao/la:

mda, opstepoznata je stvar da se problemi u drzavi rjesavaju protestima u ime p!emenitih pobuda, sve sa dignutom pesnicom u vazduh. zapale se naivcine, kao da je bitno ko to gura i finansira, ma ko sisa stvarne razloge. necemo valjda izborima rjesavati probleme u drzavi, sigurno ce ih pokrasti. nije to do mrljave i nesposobne opozicije. ona je fenomenalna, nije do njih sto nemaju kvalitetne i realne prijedloge za bolju buducnost, od njih dosta sto ce i oni da se prikace pravdi za davida i da tako skupe koji poen. lesinari. ne volim dodika, ali mi se ovakva opozicija gadi puno vise, a u cemu se ocito slazem sa stratilatom


Da cujem kvalitetne i dobre prijedloge?


Podjela tzv. BiH, dakle trajno rjesavanje nacionalnih problema.
Okretanje svako svom dvoristu.
Dok ti blejis u moje dvoriste ti si mi problem No. 1.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 30 ruj 2019, 20:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
novovrijeme je napisao/la:
Lapo-lapo je napisao/la:

Da cujem kvalitetne i dobre prijedloge?


Podjela tzv. BiH, dakle trajno rjesavanje nacionalnih problema.
Okretanje svako svom dvoristu.
Dok ti blejis u moje dvoriste ti si mi problem No. 1.


Nemam ja nista protiv podjele, ali kako mislis da opstanu tako male teritorije, bez stranog ulaganja, bez podrske naprednih i bogatih?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 30 ruj 2019, 21:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
analiza, kraljica trolanja tema. kad vise nema nista za reci vezano za temu, narocito kad ostane bez argumenata, onda zamajava necim drugim, pa ko se upeca. bitno je samo da neko s njom komunicira.. nije valjda da su te svi koji te znaju otkacili, pa ovdje trazis bilo kakvu zrtvu za pricu?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 30 ruj 2019, 21:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
nema veze je napisao/la:
analiza, kraljica trolanja tema. kad vise nema nista za reci vezano za temu, narocito kad ostane bez argumenata, onda zamajava necim drugim, pa ko se upeca. bitno je samo da neko s njom komunicira.. nije valjda da su te svi koji te znaju otkacili, pa ovdje trazis bilo kakvu zrtvu za pricu?

Pa jeste, eto ti si se ubila za pricu. A i licis na zrtvu. Kada nece da pricaju samnom, ja ovdje dodjem i znam da ce biti neko na dezurstvu. Trolas temu BBC-u. Ako nemas cvrste argumente za slucaj Dragicevic, da nam pojasnis, nemoj da unistavas covjeku temu. Ulozio je previse truda.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 30 ruj 2019, 21:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
:laugh

pročitaj temu ispočetka, pa ćeš vidjeti argumente i za i protiv, meni se ne ponavlja isto.

i molim admine da brišu spam na temi


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5558 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207 ... 223  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: daramo, Grom, Naša Kvačica, Robbie MO i 189 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO