HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 15:41.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 5558 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208 ... 223  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 01 lis 2019, 14:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Usrali ste temu. Ali sekta je svakako sama od sebe spam i cirkus.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 01 lis 2019, 21:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1678
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Lapo-lapo je napisao/la:
Ja pricam o cudnom pocetku rasvjetljavanja slucaja, o nelogicnim izjavama, traljavoj istrazi, zestokim negiranjem ubistva, preangazovanjem blacenja cijelog slucaja i porodice....ima tu nesto. Znamo mi to svi. Znaju i mladja pokoljenja koja ce danas sutra biti u pravosudju i koja ce se kad - tad osvrnuti na pomenuti dogadjaj. A i ljudi imaju jezik, prave greske u koracima....tako da ja ne sumnjam da ce jednoga dana istina izaci na vidjelo, osim ako zaista nije nesrecna okolnost. Vidjecemo.


Kad ideš tim smjerom i odbacuješ ludosti o tome da je MUP mučio i ubio mladića i hakiranjima bitcoina onda ću ti odgovoriti... Pa možda ima nešto, ja tome dajem oko 5-10 posto šanse. Dakle, u smislu da je netko od ubojica ili ubojica bio sin nekog guzonje pa se htjelo sve brzo zataškati i onda reteriralo itd. Iskreno, ja ne znam kako se sve odvijalo prva 2-3 tjedna, tko je izjavio što i kako, a pogotovo nemam pristup spisu ali mislim da ne bih u svakom slučaju dao više od 10 posto šanse toj teoriji.

K tome, opet gledaš crno bijelo - ili nesreća ili će se otkriti. Ne. Može se dogoditi da je ubojica ostao neotkriven, možda i dan danas hoda BL. Događale su se i čudnije stvari.

Lapo-lapo je napisao/la:
Da, jos nesto....Ja bi te mogla donekle razumjeti da imas materijalnu korist, politicke poene, ali ako stojis ispred nekoga zastitnicki, pa bio to suprug, brat, sin....to ne razumijem i ne opravdavam, a cini mi se da je tako. Kako bi ja mogla lose da govorim mrtvom, mladom decku kojeg nisam poznavala, koji je tek poceo da zivi, koji je ....okoncao kako je okoncao? Sta bi me moglo ponukati na to? Pa jedino da me neko placa za pljuvacinu, da radim u timu stranke koja je zaduzena za antipropagandu slucaja ili neko meni blizak je umijesan u to, pa pomazem na taj nacin da ga zastititm. Ne zaboravi da onaj ko je spreman na takve stvari je opasnost i za tebe i za druge. To je osoba bez savjesti, vjerovatno agresivna, okrutna u svakom pogledu. A ja bi bila u tom slucaju saucesnik i bezboznik. Ja sam za istinu, neka kosta koliko kosta.


Baww me a river. Nitko me ne plaća niti takve riječi pokazuju da sam devijantan lol, isto bih govorio o bratu rođenom da je imao kaznenu za mlaćenje nekog na podu i ostalo što se o njemu zna.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 01 lis 2019, 22:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Srpsčanin je napisao/la:
Divlja svinja5 je napisao/la:

Meni je on zanimljiviji od tebe i hrpe drugih koji pušu u istu tikvu. A i normalnije mi je čitati o RS od nekog koji živi tamo.

Ne zamjeri. :wink

V.R zivi u Brcko Distriktu.Potice iz mješovitog braka i politčki je velikomusliman ili velikobošnjak.

Cistiji sam Srbin od tebe. I tu ne mislim samo na krvna zrnca.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 01 lis 2019, 22:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
novovrijeme je napisao/la:
Lapo-lapo je napisao/la:

Pa cuj bezgresni da ti ja malo pojasnim vecinsko misljenje o slucaju. Davor se jeste pogubio u svemu, mnogo licne emocije, mnogo saptaca, mnogo pritisaka, malo obrazovanja....pa je zavrsilo kako je zavrsilo. Hajde da zanemarimo Davora i ekipu oko njega....Gdje su konacni rezultati istrage? Gdje je pojasnjenje gradjanima, kojih je na protestu bilo oko 40 000, a ishod istrage zanima najmanje dupli broj gradjana. Mnogo je to usiju koje zele da cuju sta istrazni i ostali organi poduzimaju i sta se na kraju krajeva desilo? Eto, ako je i zades neka se jasno i glasno pred kamerama kaze....Ovako ostade sumnja i ko zna sta jos u buducnosti....


Bula objasnjava vecinsko misljenje u RS. :smijeh
Vecinsko misljenje je - Dodik 2/3 vecina na izborima, Sorosevci u egzilu a Drasko srbuje.

slika

Muslimanska je tuga pregolema...
Taman kad ce ponadaju dobiju kurčinu... :crying

Kako onda objasnjavas Dodikovu anketu, koja pokazuje da Dodik ima podrsku nekih oko 25 posto anketiranih gradjana i da mu SDS dise za vratom, ako je sudeci po anketi kojuje narucio Dodik, tako da Dodikovih je samo 25 odsto. Nikakva to vecina nije. Covjek se pogubio u svojoj vlastitoj koaliciji, u kojoj je postao manjinac, sparam svih ostalih u koaliciji zbirno i to ubjedljivi manjinac, tako da Dodikovo "zlatno doba" je davno proslo, a i kad je Dodik bio sa. Dodik se uvijek slepa uz nekog, posto sam sigurno nebi se "primio" ovoliko medju narodom.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 01 lis 2019, 23:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
nema veze je napisao/la:
analiza "vecinom banjalucana" smatra one koji su se okupili na zadnjem protestu, zaboravljajuci ko je te ljude cinio, odakle su dosli i iz kojih namjera su i bili tada tu. nakon izbora, a narocito nakon davorovog bjekstva, uveliko se smanjio i broj aktivnih clanova fb grupe, a koju zna se, najmanje banjalucani cine. ovih par zanesenih sto svako vece sjede u parkicu kod hrama, tesko da cine vecinu banjalucana. msm, banjaluka ima ipak vise od 30 stanovnika

Ja ili sam corav ili ja nikakvo znacajno smanjenje broja clanova ne vidim. Jos ce Davor ovaj nakaradni Dodikov rezim opsjedati, sve dok mu isti ne kazu ko je ubio Davida i uhapse iste (ubice).

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 01 lis 2019, 23:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
NiceBoyZg je napisao/la:
To više nisu prosvjedi. Netko snima ljude kako sjede u parku na klupama itd. To što sjedi istih 10-15srednjovječnih ljudi i staraca kraj slučajnih prolaznika ili ljudi koji tamo slučajno sjeli ne znači nikom ništa. Najsmješnije je što tu glupost objavljuju kao na kanalu BNTV pod danom ono 555 kao da je još vrijeme kad veliki vođa urla svake večeri...

Evo npr


Ljudi su se smorili, ponajvise od laznih obecanja rezima u RS o povecanju prosjecne plate na 1000 KM (koje je u najavi mjesecima, pa cak i godinama, no jos uvijek nista od toga), ali poruka je i dalje slicno, ako ne cak i isto gromoglasno jaka, kao i u jeku najveceg interesovanja naroda za ovaj slucaj. Hocemo pravdu za Davida!

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 01 lis 2019, 23:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
stratilat je napisao/la:
nema veze je napisao/la:

pa zar postoji nešto odvratnije od toga?

Radovanovic,Borenovic,Vaskovic,Stanivukovic,Govedarica i naravno Vladimir Rus

Ne nuzno ovim redosljedom

I stratilat kao secer na kraju torte. Ustvari, vrh gluposti i ludosti je rezervisan za one najzasluznije (Dodik, Stevandic, Cavic, Cvijanovic, Cubrilovic...nastavite niz).

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 01 lis 2019, 23:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
nema veze je napisao/la:
a ja ne razumijem da neko iz ZG ili Beča jasnije vidi situaciju u BL od nekog ko živi tu u okolini BL. inače, većina banjalučana vjeruje u nadležne organe RS. najlakše je kriviti državu za nered u vlastitom životu, a sve daleko plemenitije izgleda kad se borite u ime "pravde za jadnog mladića". jeste baš, neko hoda po BL i ubija bezveze mlade, nevine i perspektivne momke. pardon, ne neko, već MUP RS

Da vjeruje, nebi narod, i to masovno, izlazio na ulice. Ma sta god neki pricali, 40 hiljada ljudi na protestu, u RS uslovima, je kao 400 hiljada u srbijanskim uslovima. Miloseviceva strahovlada je pala preko nekoliko stotina hiljada protestanata, tako da u strahu su duge noge. Nije ni cudo zasto Dodik je kupio novi helikopter. Sve ima svoju svrhu. :D

Narod vjeruje svojim ocima, a ne Dodikovim. Cak i medju Dodikovcima ima korektnih ljudi, koji nisu nasjeli na pricu da David je bio narkoman.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 03 lis 2019, 19:21 
Offline

Pridružen/a: 02 lis 2019, 22:51
Postovi: 62
David jeste bio narkoman i narko diler.Obična dzukela.Tako je i završio.
Opozicija a pre svega muslimani su pokušali da lažima i raznim konstrukcijama od ničega(nerazjašnjena smrt narko dilera) naprave situaciju za NASILNO rušenje legitimne demokratske vlasti po uzoru na Otpor.Nije im uspelo.Nikada im neće uspeti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 03 lis 2019, 21:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Vratio nam se Kacamak.

Test demantuje rezim i njegove sljedbenike, koji tvrde da je David bio narkoman.

Gospodo rezimski botovi, usaglasite se, je li David najebao zbog toga sto je diler ili zbog toga sto je haker ili strani placenik? Jos vam samo Marsovci fale. :D

Dodik je sam sebe srusio. Takvom covjeku ne trebaju neprijatelji. On je sam sebi najveci neprijatelj, a zatim i po opstanak srpskog naroda u RS i BiH, kojeg svojom politikom tjera iz ove zemlje.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 03 lis 2019, 22:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Intervju sa Suzanom Radanovic - majkom ubijenog Davida Dragicevica

https://impulsportal.net/index.php/demo ... NinhjMNgWg

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 03 lis 2019, 23:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Dao bog da svi kriminalci, narkomani, lopovi i ostali šljam završe u Crkvenoj kao narkomančina i lopov David Dragičević

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 03 lis 2019, 23:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
Vladimir RUS je napisao/la:
Vratio nam se Kacamak.

Test demantuje rezim i njegove sljedbenike, koji tvrde da je David bio narkoman.

Gospodo rezimski botovi, usaglasite se, je li David najebao zbog toga sto je diler ili zbog toga sto je haker ili strani placenik? Jos vam samo Marsovci fale. :D

Dodik je sam sebe srusio. Takvom covjeku ne trebaju neprijatelji. On je sam sebi najveci neprijatelj, a zatim i po opstanak srpskog naroda u RS i BiH, kojeg svojom politikom tjera iz ove zemlje.

ti stvarno nisi dobar s glavom. pa tvoji pzd fanatici tvrde da je david ubijen jer je bio haker i sl, dok ostali uglavnom misle da je nesretan slučaj u pitanju i da se smandrljao jer je bio u alkoholisanom stanju. david jeste koristio droge i alkohol, a i bez toga je bio izuzetno prgav i arogantan, izbjegavali ga svi, a naročito kad je bio uticajem pod uticajem droga i alkohola. nije uopšte imao pravih prijatelja, samo poznanici, a pojedini su čak od strane sektaške grupe imali probleme jer nisu dolazili na trg.
sve ovo zna svaki roditelj u BL čije dijete izlazi u grad i koji su pratili dešavanja od samog davidovog nestanka pa nadalje. bolje ti je da se držiš svog grada ili one sektaške pzd grupe, ako misliš lupetati, a dešavanja u BL ostavi onima koji tu žive.

btw, ovo je tema o klincu iz geta, a dodik ima svoju temu, pa ga tamo komentariši. pogubio si se tom mržnjom prema njemu, brkaš teme


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 03 lis 2019, 23:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
LakePlacid je napisao/la:
Dao bog da svi kriminalci, narkomani, lopovi i ostali šljam završe u Crkvenoj kao narkomančina i lopov David Dragičević

Hiljadu puta ponovljena laz postaje istina. Noot!

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 04 lis 2019, 00:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
nema veze je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
Vratio nam se Kacamak.

Test demantuje rezim i njegove sljedbenike, koji tvrde da je David bio narkoman.

Gospodo rezimski botovi, usaglasite se, je li David najebao zbog toga sto je diler ili zbog toga sto je haker ili strani placenik? Jos vam samo Marsovci fale. :D

Dodik je sam sebe srusio. Takvom covjeku ne trebaju neprijatelji. On je sam sebi najveci neprijatelj, a zatim i po opstanak srpskog naroda u RS i BiH, kojeg svojom politikom tjera iz ove zemlje.

ti stvarno nisi dobar s glavom. pa tvoji pzd fanatici tvrde da je david ubijen jer je bio haker i sl, dok ostali uglavnom misle da je nesretan slučaj u pitanju i da se smandrljao jer je bio u alkoholisanom stanju. david jeste koristio droge i alkohol, a i bez toga je bio izuzetno prgav i arogantan, izbjegavali ga svi, a naročito kad je bio uticajem pod uticajem droga i alkohola. nije uopšte imao pravih prijatelja, samo poznanici, a pojedini su čak od strane sektaške grupe imali probleme jer nisu dolazili na trg.
sve ovo zna svaki roditelj u BL čije dijete izlazi u grad i koji su pratili dešavanja od samog davidovog nestanka pa nadalje. bolje ti je da se držiš svog grada ili one sektaške pzd grupe, ako misliš lupetati, a dešavanja u BL ostavi onima koji tu žive.

btw, ovo je tema o klincu iz geta, a dodik ima svoju temu, pa ga tamo komentariši. pogubio si se tom mržnjom prema njemu, brkaš teme

Gospodo rezimski botovi, ne znam o kojim mojima mislite, kad ja sam nastupam, za razliku od vas, u kojih su vam stavovi kao dlaka dlaci, kao da dolaze iz iste kancelarije ili kao da pisete u skladu sa smjernicama koje dobijate? :neznam



:zubati

Mnogi ljudi misle da iza ubistva stoji potpis mafije povezane sa Dodikovim rezimom tako da Dodik je bitan i u ovoj prici, nazalost, tako da spominjanje istog u kontekstu ove teme je takodje bitno, s obzirom da iza ovog ubistva ocigledno stoji potpis Dodika, sto dokazuje i rezimska histerija i hajka, koja je mjesecima trajala protiv grupe PzD, posredstvom Dodikove rezimske smedje televizije RTRS i druge, propale, rezimske smedje takozvane "Alternativne televizije", koja je sada sve samo ne alternativa, osim sto su postali alternativa zdravoj pameti i zdravom razumu, bas kao i RTRS, koji vise nije ni zuti medij (u boji mokrace), vec smedji (u boji izmeta). Strasno je, uzasno i nadasve morbidno, sta je ta smedja kuca (RTRS) radila, petljala, montirala itd. dok su trajali protesti grupe Pravda za Davida. Nekada je RTRS bio normalniji medij nego sada u posljednjih nekoliko godina, kada je Dodikov rezim ocigledno uzeo RTRS crvrsto u svoje ruke, praveci od istog rezimsko glasilo.

Zalosno je u sta je Sekta Nacional Socijalistickih Demona pretvorila Banja Luku i RS - u tamni vilajet, koji je veci i tamniji vilajet i od samog tamnog vilajeta zvanog BiH. Trebace nam godine i godine da se oporavimo od svog zla kojeg nam je Dodikova vladavina u kontinuitetu propasti srpskog naroda nacinila i jos cini.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 04 lis 2019, 00:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
preporučujem ti da popiješ propisanu terapiju :palacgore1


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 04 lis 2019, 00:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
nema veze je napisao/la:
preporučujem ti da popiješ propisanu terapiju :palacgore1

Hvala ti, samo tvoja terapija mi nije potrebna. Drzi svoje lijekove za sebe i ne preskaci terapiju. Ja pijem kafu. To je moja terapija. :kava

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 04 lis 2019, 00:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Ozren Perduv u emisiji Kontekst na Al Jazeera Balkans


_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 04 lis 2019, 02:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Vladimir RUS je napisao/la:
Ozren Perduv u emisiji Kontekst na Al Jazeera Balkans



Bavi li se još rasturanjem gudre po BL.? ili je i on postao full time NVO aktivista?

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 04 lis 2019, 17:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
LakePlacid je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
Ozren Perduv u emisiji Kontekst na Al Jazeera Balkans



Bavi li se još rasturanjem gudre po BL.? ili je i on postao full time NVO aktivista?

Policajac je tj. ministar policije, a i bio je u ekipi Dodik i Plavsicka, kada je Dodik na tenkovima SFOR-a rusio vlast u RS. Oh, mislio sam da mislis na Dragana Lukaca.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 04 lis 2019, 18:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 lis 2009, 09:48
Postovi: 482
SDS neka se vrati na tenkovima varsavskog ugovora


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 04 lis 2019, 19:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
SDS ce se vratiti mirnim putem, na izborima.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 04 lis 2019, 19:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 lis 2009, 09:48
Postovi: 482
Mekticeve i Borenoviceve falange smrti su ubile D.D.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 04 lis 2019, 19:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Dragiceviceva bice zadnja, kao i u predstavnika opozicije. Dodik je vec sad gotov. Ostao mu je samo Bakir. Izvucice se iz corsokaka, samo ako je Bakir lud da sebe posalje u politicki zaborav pred ocima svojih, sto je moguce i nije.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 04 lis 2019, 19:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 lis 2009, 09:48
Postovi: 482
Jel Mihajlo Mihajlica opozicija?
On mi je nekako harizmatican.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5558 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208 ... 223  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: mijat_tomic_is_back, NekoIme i 281 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO