HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 tra 2024, 20:08.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 5558 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 223  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 10 svi 2018, 20:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ne znaju precizno, ali može se reći odmah nakon tog. Sad su pronašli način kako da preko genetskog materijala jako precizno odrede vrijeme i datum smrti. Ali ne bih baš čekao da to dođe u BiH tako brzo.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 10 svi 2018, 20:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
SarajkaDjevojka je napisao/la:
BBC je napisao/la:
Zar ti nemaš pametnijeg posla obarati Bakira. Aj allaha ti pozabavi se svojim nacionalnim torom.



Lažeš za pljačku. Slovenac utvrdjuje kao neovisan "da li je David na snimci nadzorne".
Upravo.

Zašto policija nije obavila uvidjaj nakon pljačke???? Čisto sranje i montiranje djetetu.

"Nazoveš da ti opljackana kuća" - policija i ne dodje. Nego izvuku to kao argument da ocrne dječaka.

Na kraju vlasnik je slagao a kod Davida ništa nije pronadjeno pa čak ni novac u apoenima kako je prijavljeno telfonski MUP-u.
A ni približna suma takodjer. Laži.


CCTV kao CCTV, svak tu vidi šta hoće. Ja sam na onim snimkama od te noći vidio mog rođaka. Nisam mu još javio.
Zato su rijetko na sudu presudan dokaz, samo kao sporedni.

Kod žrtve su pronašli 180 KM.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 10 svi 2018, 20:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Robbie MO je napisao/la:
A odakle caci konobaru 100 000 KM da nudi nagradu? Toliko novca 90% gradjana BiH u zivotu nije vidjelo.


To je od majke iz Austrije. Tu je sve regularno. Ako nisu toliko imućni njih dvoje su mogli kredite uzeti.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 10 svi 2018, 20:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
Ne seri BBC. Radi se o smrti. Mladića 21 g.

Otac je 100 k ponudio kao mamac i nije imao tu lovu.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 10 svi 2018, 20:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Otac je 100 k ponudio kao mamac i nije imao tu lovu.


Ne volim dame hvatati u laži. Upristoji se.

Citat:
Suzana Radanović, Davidova majka, rekla je da će se za pravdu boriti.
“Snagu mi daje to što znam da je monstrum sada među nama i poručujem mu neka se plaši za svoj život. Izvršilaca ima više”, navela je Radanovićeva.

Dodala je da su ponudili 100.000 KM za informacije o sinu, ali da se niko nije javio nakon što je ta nagrada ponuđena.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 10 svi 2018, 21:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
I ovo je jedan od konstantnih problem. Majka kaže nitko se nije javio. Otac kaže MUP ga zatrpao sa dezinformacijama i oko 5000 SMS, mail, FB poruka sa informacijama gdje se David nalazi.
Kako, što, gdje, kuda, zašto, čemu, što, vrag će ga znati. A vrag je kažu u detaljima.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 10 svi 2018, 21:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
Odgovorila sam na Robijev upad "odakle konobaru ta lova". Stvarno prestanite srati u dnevnopolitičke svrhe nad ovim, postajete isti Srbi s tim "šenlučenjem" nad smrti. Ima li vam sta sveto?

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 10 svi 2018, 21:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Primjetio sam da mi Sarajka kontrira što god ja napišem. Moram početi Dodika okrivljivati za smrt Davida.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 10 svi 2018, 21:03 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68974
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Odgovorila sam na Robijev upad "odakle konobaru ta lova". Stvarno prestanite srati u dnevnopolitičke svrhe nad ovim, postajete isti Srbi s tim "šenlučenjem" nad smrti. Ima li vam sta sveto?


Dosadna si ko *** kojeg nikad u zivotu nisi vidjela. Nikakva politika nije spomenuta na temi dok ti nisi sletila i pocela o Dodiku.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 10 svi 2018, 21:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
Robbie MO je napisao/la:
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Odgovorila sam na Robijev upad "odakle konobaru ta lova". Stvarno prestanite srati u dnevnopolitičke svrhe nad ovim, postajete isti Srbi s tim "šenlučenjem" nad smrti. Ima li vam sta sveto?


Dosadna si ko ***. Nikakva politika nije spomenuta na temi dok ti nisi sletila i pocela o Dodiku.



Zato što ste glupi ko K. Da je sitni dileraj u pitanju i ovolika medijska hajka, a ne umješanost MUP-a i glavešina.. Dodik bi počinitelje u lancima doveo na Trg Krajine onoj rulji.
Šatorski pjevač obožava ulogu zaštitnika i glavnog Baje aus Bakinovci.
Ali sad ćorsokak! A ubica, dileraaaa - krivaca nigdje.
A narod se digao i nema namjeru da odustane.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 10 svi 2018, 21:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
SarajkaDjevojka je napisao/la:
I što ako je tvoja teorija eto tačna, pa je mladić i bio sitni diler i konzument (što je njegov otac i priznao za travu)???? Koga MUP RS štiti?Nekog ko je iznad njih očigledno?Nekog toliko jakog, da su morali MUP-OVCI iscenirati kradju koju mladić navodno počinio, pa pogrešnu rekonstrukciju dogadjaja??? Pa lažirati patološki nalaz, jer vrijeme smrti nije ni približno BL - BG. A BL se drži svojih patoloških nalaza...Očigledno je po patološkim nalazima da je momak prebijen. I to prebijen na način da se prvo onesposobi.
Dakle po rukama i nogama, pa mučen.


Apsolutno nikakve logike nema. Mogao je biti ubijen jedino ako je bio krupan diler i dilao skuplju drogu. Osim ako ne misliš da je dovoljno viknuti policijskoj patroli "ej, yo motherfuckers" da bi aktivirao čitav policijski i politički vrh da se urote da te ubiju i sakriju to. Ne baš. :laugh

Vjerujem ja tvome uvećanom, ali onda nema urote moćnika. Jebi ga, ne možeš sve u životu imati kako hoćeš.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 10 svi 2018, 21:15 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68974
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:

Dosadna si ko ***. Nikakva politika nije spomenuta na temi dok ti nisi sletila i pocela o Dodiku.



Zato što ste glupi ko K. Da je sitni dileraj u pitanju i ovolika medijska hajka, a ne umješanost MUP-a i glavešina.. Dodik bi počinitelje u lancima doveo na Trg Krajine onoj rulji.
Šatorski pjevač obožava ulogu zaštitnika i glavnog Baje aus Bakinovci.
Ali sad ćorsokak! A ubica, dileraaaa - krivaca nigdje.
A narod se digao i nema namjeru da odustane.


Cuj Dodik da dodje i da "preda ubojicu". LOL!!!

Ubojstva se ne rjesavaju dekretima, takvim razmisljanjem mozes samo naci neku nevinu osobu i dati je narodu na linc. S gluposcu se samo jos veca nesreca moze napraviti.

Vecina ubojstava se dogadja izmedju clanova obitelji i poznanika (koji se vecinom predaju), ubojstava van te kategorije je zapravo jako tesko razrijesiti.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 10 svi 2018, 21:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
BBC je napisao/la:
SarajkaDjevojka je napisao/la:
I što ako je tvoja teorija eto tačna, pa je mladić i bio sitni diler i konzument (što je njegov otac i priznao za travu)???? Koga MUP RS štiti?Nekog ko je iznad njih očigledno?Nekog toliko jakog, da su morali MUP-OVCI iscenirati kradju koju mladić navodno počinio, pa pogrešnu rekonstrukciju dogadjaja??? Pa lažirati patološki nalaz, jer vrijeme smrti nije ni približno BL - BG. A BL se drži svojih patoloških nalaza...Očigledno je po patološkim nalazima da je momak prebijen. I to prebijen na način da se prvo onesposobi.
Dakle po rukama i nogama, pa mučen.


Apsolutno nikakve logike nema. Mogao je biti ubijen jedino ako je bio krupan diler i dilao skuplju drogu. Osim ako ne misliš da je dovoljno viknuti policijskoj patroli "ej, yo motherfuckers" da bi aktivirao čitav policijski i politički vrh da se urote da te ubiju i sakriju to. Ne baš. :laugh

Vjerujem ja tvome uvećanom, ali onda nema urote moćnika. Jebi ga, ne možeš sve u životu imati kako hoćeš.



Mladića su prisiljavali na krupni dileraj. Pritisak je imao konstantan. Po poruci koju drugu poslao u noći kad ubijen, morao je donijeti odluku. Očigledno da im nije bila po volji. David je bio mlad i lijep. Popularan s puno kontakata. Idealan za rasparčavanje. Vidiš sad logiku?

Koga MUP i SNSD štite pitanje je za milion eura? Nekog moćnijeg od njih očigledno. I nekog koga se boje takodjer jer imaju prste u kriminalu. Inače bi šatorski pjevač svoju pokojnu babu isporučio svjetini na trgu.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 10 svi 2018, 21:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 tra 2018, 20:06
Postovi: 211
Da imamo MUP BiH - Bošnje policijski profesionalci koje ne znaju nikog bi došle u BL, pohapsile sumnjiva lica, i u podrum na razgovor. Kao u Jugoslaviji. Za 24 sata bi imali ubicu ili ubice. Plakali bi i molili da kažu sve što znaju. Velika većina ljudi ne može izdržati ni 5 minuta ozbiljnih batina.

A čekali bi i ko da se javi da ih uzme u zaštitu, a onda SDB na vrata usred noći i pravo u nepoznatom pravcu.

Isto bi bilo i za Dženana Memića, samo što bi Srbi i Hrvati policijski profesionalci upali u Sarajevo i pohapsili likove, a onda podrum.
Tako se nekad radilo, pa u Jugoslaviji nije baš bilo puno kriminala.

Ovako, kadija te tuži, kadija te sudi.
Male sredine, sprega kriminala i politike, svi sve znaju, svi su neko nekom rođaci, ne može to tako...

Nije unitarizam, naprosto logika borbe protiv kriminala ...

_________________
Bošnjo - još više Bosanac. Biram koaliciju DF-GS na izborima. Drugovima iz SDP-a vrata su uvijek otvorena. Aj zdravo ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 10 svi 2018, 21:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
Robbie MO je napisao/la:
SarajkaDjevojka je napisao/la:


Zato što ste glupi ko K. Da je sitni dileraj u pitanju i ovolika medijska hajka, a ne umješanost MUP-a i glavešina.. Dodik bi počinitelje u lancima doveo na Trg Krajine onoj rulji.
Šatorski pjevač obožava ulogu zaštitnika i glavnog Baje aus Bakinovci.
Ali sad ćorsokak! A ubica, dileraaaa - krivaca nigdje.
A narod se digao i nema namjeru da odustane.


Cuj Dodik da dodje i da "preda ubojicu". LOL!!!

Ubojstva se ne rjesavaju dekretima, takvim razmisljanjem mozes samo naci neku nevinu osobu i dati je narodu na linc. S gluposcu se samo jos veca nesreca moze napraviti.

Vecina ubojstava se dogadja izmedju clanova obitelji i poznanika (koji se vecinom predaju), ubojstava van te kategorije je zapravo jako tesko razrijesiti.



LOL Dodik je onako veličina i oličenje kulture. S Jelenom Karleušom se prepucava kao ja i ti na forumu.

Da taj klaun bi vrlo rado pobrao zasluge pred izbore kad je ona masa u pitanju na Trgu Krajine i isporučio počinitelje. Pa i lično. Ako bi efekat duplirao. Ali ne smije. Očigledno.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 10 svi 2018, 21:23 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68974
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
DF Sarajevo je napisao/la:
Da imamo MUP BiH - Bošnje policijski profesionalci koje ne znaju nikog bi došle u BL


Lesinar broj 2.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 10 svi 2018, 21:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
SarajkaDjevojka je napisao/la:

Mladića su prisiljavali na krupni dileraj. Pritisak je imao konstantan. Po poruci koju drugu poslao u noći kad ubijen, morao je donijeti odluku. Očigledno da im nije bila po volji. David je bio mlad i lijep. Popularan s puno kontakata. Idealan za rasparčavanje. Vidiš sad logiku?

Koga MUP i SNSD štite pitanje je za milion eura? Nekog moćnijeg od njih očigledno. I nekog koga se boje takodjer jer imaju prste u kriminalu. Inače bi šatorski pjevač svoju pokojnu babu isporučio svjetini na trgu.


Mislim da je Inzko kriv i da njega štite.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 10 svi 2018, 21:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Robbie MO je napisao/la:
DF Sarajevo je napisao/la:
Da imamo MUP BiH - Bošnje policijski profesionalci koje ne znaju nikog bi došle u BL


Lesinar broj 2.


Već 20 godina ne žele riješiti ubojstva Leutara i Šantića. Nisam siguran da su ijednu jihad bombu hrvatskim povratnicima riješili.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 10 svi 2018, 21:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 tra 2018, 20:06
Postovi: 211
Citat:
Lesinar broj 2.


Nije borba protiv kriminala jedini razlog zašto bi građanska BiH sa poštovanjem nacionalnog ključa bila najbolje rješenje za sve.

_________________
Bošnjo - još više Bosanac. Biram koaliciju DF-GS na izborima. Drugovima iz SDP-a vrata su uvijek otvorena. Aj zdravo ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 10 svi 2018, 21:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Aj razgulite sa teme. Ako nemate što reći o istrazi.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 10 svi 2018, 21:40 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68974
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Prvo, uopce nije jasno je li se radi o ubojstvu, mada je sasvim moguce. Jedino se zna da se utopio i da je to uzrok smrti. Nema metak u glavi, niti bitne ozljede glave (koje bi ga onesvijestile). Ima ozljede od tuce. Koliko vidim iz prethodnih postova utvrdjeno je da je bio pijan, te imao u sustavu LSD. Znaci svijest mu je bila najvjerojatnije smanjena pod utjecajem opijata. Ako zelis nekoga ubiti, neces ga gurnuti u potok koji prema rijecima mjestana ima 80 cm dubine.

Doduse postoje te poruke gdje je navijestio smrt. Ne znam... slucaj jest cudan a curenje detalja istrage rasplamsava mastu citateljima medija.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 10 svi 2018, 21:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Puno frke su napravile 2 obdukcije.

- 6 dana u vodi
- 4 dana u vodi
- Otac zaključuje da ga MUP, ili tko več, mučio 2 dana.

A u drugu ruku:
- Riječica, kanal u kojem su ga našli s ekoristi za otpadne vode i otac je u više navrata svjedočio o velikim štakorima i kako nisu grizli tijelo.

Sad kako to, štakori imaju neku furku, ej bre nećemo da grickamo tijelo staro 4 dana, već čekamo 6 dana.
Samo jedan detalj od bezbor njih očevih nebuloza i lupanja.

Ne možeš vjerovati drugoj obdukciji i informaciji o 4 dana u vodi i pričati priče o štakorima.
Ja osobno sam sklon vjerovati da su obje obdukcije samo nagađanja, u najboljoj namjeri oba medicinska forenzičara.
Ali napravili su ogroman problem i frku. To ide Dodiku na dušu. Bavio se populizmom i naručio drugu obdukciju.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 10 svi 2018, 21:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Robbie MO je napisao/la:

Doduse postoje te poruke gdje je navijestio smrt. Ne znam... slucaj jest cudan a curenje detalja istrage rasplamsava mastu citateljima medija.


Što ako je LSD igrao svoje igre sa njegovim mozgom ?

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 10 svi 2018, 21:50 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68974
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
BBC je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:

Doduse postoje te poruke gdje je navijestio smrt. Ne znam... slucaj jest cudan a curenje detalja istrage rasplamsava mastu citateljima medija.


Što ako je LSD igrao svoje igre sa njegovim mozgom ?


Ne znam je li se od toga postaje paranoican. Moglo bi objasniti i strah da ga "progranjaju".

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 10 svi 2018, 21:53 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68974
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
BBC je napisao/la:
Puno frke su napravile 2 obdukcije.

- 6 dana u vodi
- 4 dana u vodi
- Otac zaključuje da ga MUP, ili tko več, mučio 2 dana.

A u drugu ruku:
- Riječica, kanal u kojem su ga našli s ekoristi za otpadne vode i otac je u više navrata svjedočio o velikim štakorima i kako nisu grizli tijelo.

Sad kako to, štakori imaju neku furku, ej bre nećemo da grickamo tijelo staro 4 dana, već čekamo 6 dana.
Samo jedan detalj od bezbor njih očevih nebuloza i lupanja.

Ne možeš vjerovati drugoj obdukciji i informaciji o 4 dana u vodi i pričati priče o štakorima.
Ja osobno sam sklon vjerovati da su obje obdukcije samo nagađanja, u najboljoj namjeri oba medicinska forenzičara.
Ali napravili su ogroman problem i frku. To ide Dodiku na dušu. Bavio se populizmom i naručio drugu obdukciju.


Forenzika je nagadjanje. Imaju otprilike neku ideju kojom brzinom se tijelo raspada na zraku, vodi, snijegu, suncu ili mraku, vrucini ili hladnoci. Velika je vjerojatnost da dva misljenja nece biti ista. Izmedju 4 dana i 6 dana nema velike razlike. Ajde ti reci je li neka trula jabuka pala sa stabla prije 7 dana, ili prije 10 dana.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5558 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 223  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Patriota, Srpsčanin, Tomba17 i 287 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO