HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 22:39.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 5558 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 223  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 17 svi 2018, 15:36 
Offline

Pridružen/a: 06 lis 2015, 23:34
Postovi: 216
Vladimir RUS je napisao/la:
BBC je napisao/la:

To im neka budala sastavljala. Moguće Vasković i Davor zajedno. Čuj "protivpravno usmrćenje".

S obzirom na to kakav nam je ministar policije RS, ovo je sasvim opravdana kvalifikacija posto pod upravom istog postoji i legalno ubistvo, legalno batinanje itd. Narod ima posla sa izopacenom vlasti na celu sa diktatorom Dodikom.


Kako diktator kad dopušta da postoji i slobodno radi BN, da Slobodan Vasković živi i radi i piše svakodnevno, kad postoji opozicija prije svega.. Objasni to samo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 17 svi 2018, 15:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Hrabri lideru Davore, hrabri članovi sekte PRAVDA ZA DAVIDA.
Član sekte se ispravno potpisao sloganom sekte na kraju komentara.

Vidite kako to lijepo ide. Ako niste član sekte, i konobar iz roštiljnice vam izgleda kao prvoklasni i nepismeni glupan, onda ne želite živjeti. Ne da ne želite, već gubite to pravo a sami ste krivi.
Jer samo lider Davor spašava vaše živote. I vaših sinova. I njihovih sinova. I sinova na svim kontinentima.

Citat:
Коста Чубрило
15 hrs

Hrabri Davore, hrabri narode, skidam Vam kapu i duboki naklon za sve što činite u borbi za istinu i pravdu. Uspjeli ste da probudite uspavani, nezainteresovani narod. Nikada mi neće biti jasno šta je sa onim ljudima što okreću glavu od činjenice da je ugroženo osnovno ljudsko pravo, pravo na život. Ne mogu da vjerujem da ljudi misle ukoliko Vam daju podršku da su udarili na vlast. Baš me zaboli uvo ko je na vlasti, imam prijatelja u svim strankama i ovo im je najveći ispit da dokažu da li su ljudi. Ima jedna pesma "U modi je biti šupak" i neka se u nazivu pronađu svi oni koji žmure pred surovom istinom... PRAVDA ZA DAVIDA, PRAVDA ZA SVE NEVINE ŽRTVE...

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 17 svi 2018, 15:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
BBC je napisao/la:
Zajebana sekta. Jedna od zajebanijih koje sam vidio, upravo jer se prikazuje kao benigna i bezopasna. Članovi sekte će imati velikih problema u povratku u život.

Citat:
Mirjana Skopljak
6 mins
OTAC SVIH NACIJA


slika

Po Sektu Nenormalnih Sotonistickih Demona sigurno.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 17 svi 2018, 15:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Agathonikos je napisao/la:
Gospodine Davore, sorry što ovo kažem ali nekako mi više ličite na lika koji je upravo izašao iz kladionice nego na čovjeka koji je nekidan izgubio sina. Ne znam ali sav ste mi u tom nekakvom điru. Još vam samo fali flaša pive u ruci i cigara iza uva.

Docice taj Dodiku glave. Nasao je Mile ravnog sebi, i vise od toga kako vrijeme odmice.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 17 svi 2018, 15:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Da lider sekte označi Rowan Atkinson-a kao neprijatelja sekte, svi članovi to dobiju kao dužnost i obvezu.

Član sekte je zaboravio spomenuti da je Davor sve te godine radio na crno i nije platio ni KM poreza. (Po njegovom svjedočenju ispred kamere)

U biti da je MUP RS nemoralan koliko Davor ponudili bi mu istragu za 0 KM. Jer toliko je dao društvu za sve te godine.

Citat:
Мирослав Мишо Благојевић
10 hrs

jednoj individui:
Vidim da si angažovao botove da nas upoznaju sa činjenicom da si učestvovao u stvaranju RS-a i da si prolio 7 litara krvi za Republiku Srpsku. Možda jesi, možda nisi, ne znam i ne zanima me. To si svakako debelo naplatio u zadnjih 20 i kusur godina i to preko leđa naroda.
Sa druge strane Davor Dragičević je ostavio dio svoje noge za tu istu Republiku Srpsku a ti i tebi slični ga prozivate da tu državu za koju se borio sada ruši. Kako vas nije sramota? Taj isti otac kome je ova država ubila sina od 1996 radi kao konobar,radi častan posao, a sina koga je dobio 1997 je othranio i odškolovao da bi ga ova „država“ ubila i oduzela mu sve za šta je živio.
Neka vas (kompletan vrh RS-a) bude sram, vaša djeca treba da se stide roditelja kao što ste vi. Ja ne bi mogao hodati Banjalukom ili bilo kojim drugim gradom sa saznanjem da imam takve roditelje.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 17 svi 2018, 15:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
BBC je napisao/la:
Članovi sekte se uvijek nadmeću tko će biti luđi, gluplji i pokazati više ljubavi svom lideru sekte. Primjeti me o lideru, primjeti me.
Evi ti moje dijete u kolicima. Dodirni ga i spasi ga od smrti, o lideru.

slika

Ce ga kara (Dodika). :zubati

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 17 svi 2018, 15:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
BBC je napisao/la:
Da lider sekte označi Rowan Atkinson-a kao neprijatelja sekte, svi članovi to dobiju kao dužnost i obvezu.

Član sekte je zaboravio spomenuti da je Davor sve te godine radio na crno i nije platio ni KM poreza. (Po njegovom svjedočenju ispred kamere)

U biti da je MUP RS nemoralan koliko Davor ponudili bi mu istragu za 0 KM. Jer toliko je dao društvu za sve te godine.

Citat:
Мирослав Мишо Благојевић
10 hrs

jednoj individui:
Vidim da si angažovao botove da nas upoznaju sa činjenicom da si učestvovao u stvaranju RS-a i da si prolio 7 litara krvi za Republiku Srpsku. Možda jesi, možda nisi, ne znam i ne zanima me. To si svakako debelo naplatio u zadnjih 20 i kusur godina i to preko leđa naroda.
Sa druge strane Davor Dragičević je ostavio dio svoje noge za tu istu Republiku Srpsku a ti i tebi slični ga prozivate da tu državu za koju se borio sada ruši. Kako vas nije sramota? Taj isti otac kome je ova država ubila sina od 1996 radi kao konobar,radi častan posao, a sina koga je dobio 1997 je othranio i odškolovao da bi ga ova „država“ ubila i oduzela mu sve za šta je živio.
Neka vas (kompletan vrh RS-a) bude sram, vaša djeca treba da se stide roditelja kao što ste vi. Ja ne bi mogao hodati Banjalukom ili bilo kojim drugim gradom sa saznanjem da imam takve roditelje.

Rad na crno je inace dovoljan da se na smrt prebije neko. U pravu si, sekta,, samo ko? :neznam

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 17 svi 2018, 15:46 
Offline

Pridružen/a: 06 lis 2015, 23:34
Postovi: 216
U krivičnoj opet spominju one momke Nikolu i Filipa Ćuluma.. Ja stvarno ne znam gdje će ti ljudi sa sobom kad se sve ovo završi, sve žive i nežive su već optužili za saučesnike u ubistvu Davida. Od ministra do konobara u klubu gdje je David bio to veče.

Ono što Davor govori da će se ubiti na trgu ako se ispostavi da mu sin nije ubijen mi realno djeluje. Izgleda po ponašanju kao da je spreman dotle da ide. Ali kakav ološ (ili budala) moraš da budeš kao Vasković ili ovaj drugi pa da čovjeku ispiraš mozak i koristiš ga u političke svrhe. Užas..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 17 svi 2018, 15:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Vasković mu je najprije pio mozak na slamku, poslije je uključio pumpu i to je to. Iskoristio je njegovu početnu tugu da mu zabode slamku a onda mu samo ugradio pumpu i jadnikom u potpunosti ovladao.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 17 svi 2018, 16:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Брчак je napisao/la:
U krivičnoj opet spominju one momke Nikolu i Filipa Ćuluma.. Ja stvarno ne znam gdje će ti ljudi sa sobom kad se sve ovo završi, sve žive i nežive su već optužili za saučesnike u ubistvu Davida. Od ministra do konobara u klubu gdje je David bio to veče.

Ono što Davor govori da će se ubiti na trgu ako se ispostavi da mu sin nije ubijen mi realno djeluje. Izgleda po ponašanju kao da je spreman dotle da ide. Ali kakav ološ (ili budala) moraš da budeš kao Vasković ili ovaj drugi pa da čovjeku ispiraš mozak i koristiš ga u političke svrhe. Užas..

Svako ko je vidio, a cuti je saucesnik, a saucesnik ima tezinu pted zakonom isto koliko i onaj drugi ssucesnik. Osi toga, to nije Davorova izmisljotina policijska tj. zakonska pravila. Ko koristi ovaj slucaj vidljivo je jos od samog pocetka ove price, a to je Dodik koji je pokusao da izmanipulise istragu, a kad je vidio da nije uspio u tome, pokusao je da skrene pricu tako sto je ugurao u politiku, e tek je se tu Dodik zajeb'o, tek tu se gadno gadno zajeb'o, sad protiv sebe ima i vise od pola ljudi koji nisu glasali za njega, kao i ove koji inace ne glasaju, ali zato Facebook naprosto sijeva od nepodrzavanja njegove politike. Tek oni ga ne vole, da ne kazem neku grublju rijec. Ako ovaj put osvoji trecinu glasackog tijela, SNSD moze smatrati da je na konju posto poslije ovog su se mozda i ukopali. Najomrazenija opcija trenutno, a i inace unazad nekoliko godina. Ja se divim onima koji su glasali za Dodika. Meni bi se i tada prevrtao zeludac da sam ga 2014 podrzao, a sad pogotovo.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 17 svi 2018, 16:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Agathonikos je napisao/la:
Vasković mu je najprije pio mozak na slamku, poslije je uključio pumpu i to je to. Iskoristio je njegovu početnu tugu da mu zabode slamku a onda mu samo ugradio pumpu i jadnikom u potpunosti ovladao.

Upravo tako, Vaskovic, a ne smrt i kreatori iste.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 17 svi 2018, 16:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Važi zombirani.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 17 svi 2018, 16:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Preko 295000 clanova. Mile javi se. :smajl047

Davor rusi Srpsku. :sega

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 17 svi 2018, 16:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Agathonikos je napisao/la:
Važi zombirani.

Svakoga dana u svakom pogledu, Dodik i njegovi sljedbenici sve vise nazaduju.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 17 svi 2018, 16:11 
Offline

Pridružen/a: 06 lis 2015, 23:34
Postovi: 216
Vladimir RUS je napisao/la:
Брчак je napisao/la:
U krivičnoj opet spominju one momke Nikolu i Filipa Ćuluma.. Ja stvarno ne znam gdje će ti ljudi sa sobom kad se sve ovo završi, sve žive i nežive su već optužili za saučesnike u ubistvu Davida. Od ministra do konobara u klubu gdje je David bio to veče.

Ono što Davor govori da će se ubiti na trgu ako se ispostavi da mu sin nije ubijen mi realno djeluje. Izgleda po ponašanju kao da je spreman dotle da ide. Ali kakav ološ (ili budala) moraš da budeš kao Vasković ili ovaj drugi pa da čovjeku ispiraš mozak i koristiš ga u političke svrhe. Užas..

Svako ko je vidio, a cuti je saucesnik, a saucesnik ima tezinu pted zakonom isto koliko i onaj drugi ssucesnik. Osi toga, to nije Davorova izmisljotina policijska tj. zakonska pravila. Ko koristi ovaj slucaj vidljivo je jos od samog pocetka ove price, a to je Dodik koji je pokusao da izmanipulise istragu, a kad je vidio da nije uspio u tome, pokusao je da skrene pricu tako sto je ugurao u politiku, e tek je se tu Dodik zajeb'o, tek tu se gadno gadno zajeb'o, sad protiv sebe ima i vise od pola ljudi koji nisu glasali za njega, kao i ove koji inace ne glasaju, ali zato Facebook naprosto sijeva od nepodrzavanja njegove politike. Tek oni ga ne vole, da ne kazem neku grublju rijec. Ako ovaj put osvoji trecinu glasackog tijela, SNSD moze smatrati da je na konju posto poslije ovog su se mozda i ukopali. Najomrazenija opcija trenutno, a i inace unazad nekoliko godina. Ja se divim onima koji su glasali za Dodika. Meni bi se i tada prevrtao zeludac da sam ga 2014 podrzao, a sad pogotovo.



Dodik da išta radi od toga što si ti sad napisao na grupi 'Pravda za Davida' bi ga svakog minuta uništavali. Od početka ima pozitivnu ulogu u svemu i ne spinuj više.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 17 svi 2018, 16:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Zombirani, šta misliš koliko je među tih 300 000 onih koji kao eto gotive da su u nekakvoj fejsbuk grupi koja se kao bori za pravdu a da ih u suštini kita zaboli za cijelom pričom a koliko je izgorilih po glavi kao što si ti?
Recimo, da su svi izgorili, možeš li zamisliti forume ili portale u krugu od 1000 milja i na šta bi to sve ličilo pod najezdom tih 300 000 zombija kad se samo od tebe jednog na ovom forumu ne može živjeti a svaka tema na kojoj pišeš izgleda kao Vaskovićev blog ili BN portal.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 17 svi 2018, 17:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Sekta je počela svoje dnevno zasjedanje.

U ime oca i sina i Davora i Suzane.

Vi mislili ja se zajebavam ?

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 17 svi 2018, 17:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Može li netko članovima sekte reći da smileys nisu zamišljeni da ih krkaš 86 komada po jednoj poruci.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 17 svi 2018, 17:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Morat će malo poraditi na gostima iz srednje škole koji čitaju sa papira/telefona političke govore. Ovaj tip koji sad priča se totalno pogubio. Ne zna stati gdje je točka iza rečenice pa pravo komično.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 17 svi 2018, 17:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Lider sekte je jako opasan. Upravo je prozvao KorNak i US veleposlanstvo da što hitnije i javno kažu je li on njihov plaćenik.
Lider sekte uvijek drži ruke iza leđa. militantno. Unutar sekte popularno zvani "Šta se ba kofrčiš" stav.

Da je David živ jako bi se posramio oca i njegovog cirkusa. U to sam ne 100%, već 130% siguran.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 17 svi 2018, 17:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
- Članovi sekte su danas predali molbu da "Klinac u getu" predstavlja BiH na Eurosongu.

- Zamolili su Centralnu Banku da Davidov lik bude na novčanici od 23 KM. A Davorov lik na novčanici od 64 KM. Jer Davor je veći, tata sve zna sine. Da je sin sve znao ne bi završio kako je završio. Logika nam kaže da tata više zna.

- Odbor Olimpijskih igara je primio zahtijev da se organizira natjecanje dizanje šake u zrak.

- Hip-hopper Jay-Z je izjavio da će snimiti film, i da će on glumiti Davida. Oca će glumiti Brad Pitt. Majka će naravno biti Angelina Jolie. David je bio silovan, pa je logično. Film će se zvati "U zemlji Dragana Lukača i jataka iz MUP-a" (Za kinesko tržište pod imenom "Povratak ubica, egzekutora, jataka, učesnika i saučesnika". Na kineskom to nije puno slova.)

Film će biti sniman u crno-bijeloj tehnici kao Schindler's list. Davor spašava 12.000 banjalučkih sinova, 147.000 europskih sinova, i par komada sinova u Japanu. Nikad više japanski sinovi neće biti brutalno ubijeni pa da ne mogu slaviti japanske slave. Nikad više jataci neće uzeti dušu japanskim očevima. Na kraju filma će Davor zaplakati i kroz suze reći: "Da sam samo prodao ovu moju trenirku u kojoj hodam stalno kao Cigo u Banjaluci. Mogao sam spasiti još 3 japanska sina."

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 17 svi 2018, 17:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Veliki lider sekte Davor je danas obznanio da zatrpava tužilaštvo i MUP krivičnim prijavama da im troši vrijeme bezveze i onemogući ih da rade svoj posao.

Jer sekta nije zamišljena da se sazna istina. Ne, ne. Onda bi lideru sekte prestao stizati novac na privatni račun u banci. I lider sekte bi se vratio svom dosadnom poslu konobarenja u roštiljnici za 800 KM, topli obrok i prijevoz uključeni u tu plaću.

I lider sekte nema puno godina radnog staža za mirovinu, radio na crno. A godine brzo lete.

Lider sekte sad cilja na poslaničku fotelju u Parlamentu RS i benificirani radni staž.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 17 svi 2018, 18:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Ako se gospodin Davor odluči ili mu narede da sektu na čijem je čelu osim u političe, uroni i u religiozne vode, a odluči se i na primanje žena u svešteničke redove, pravi izbor je gospođa Hava koja bi u sektu ugradila i elemente selefizma.

Samo me brine ovaj Havin pogled, nekako je predominantan u odnosu na zastrašujuću povodljivost gospodina Davora, pa bi se lako moglo desiti da new age sekta "Pravda za Davida" jednog jutra osvane kao još jedan od parađemata s Davidom kao šejhom.


Ergo, pokušajte je pogledati u oči i ne poplašiti se. I ne pasti na koljena pred njom.

Citat:
Hava Hadziabdic 12:26

podrzavam sav bosnaski narod i ljude u manjem bosanskom entitetu zvanom republika otjertee dodika nazinalistu i bagru lopovssku videte sta saradi od nam drzave nase i sasta smo se borili


slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 17 svi 2018, 18:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Sekta nas je danas iznenadila sa novom idejom, novi dodatak mantrama. "Sakrivači dokaza".

Saznali smo da je Davor lučonoša, donositelj svjetlosti. O Thou Light of my soul, blessed Saviour of our sons. Davor će otjerati mrak i sile mraka. (Čudno, s obzirom da je okrilje mraka bila omiljena Davidova stvar. Manje se vidilo koliko je bio nakrkan raznim opojnim sredstvima.)

Presvijetli i preplemeniti konobar Davor će otjerati mržnju i smrt. (To što mu pucala kita za iste prije nego je sina izgubio, nije sad baš toliko bitno. Umuknite jataci i saučesnici.)

Ja sam toliko dirnut pojavom našeg lidera Davora i svim oko njega, da jednostavno jedva čekam da njemu ispovijedim sve svoje grijehe (i uplatim donaciju na njegov račun), i da više ne živim u strahu, čekajući brutalnu smrt, da izgubim dušu, da izgubim mog sina. Dragi Davore, otjeraj mrak, mržnju i strah od mene. Dragi Davore, moj život nema smisla bez tebe.

De nek me netko pukne lopatom po glavi. Ne mogu vjerovati da ovo sranje postoji i da se netko pali na to. Recite mi da sanjam ?

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 17 svi 2018, 18:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Ili taj njen karakterni nos i stisnute usnice, brazdu ispod nosa i bore iznad nosa, a sve to u kombinaciji sa fizičkom snagom koja zrači iz njenog volovskog vrata i cjelokupne pojave. A onda zamislite da ste povodljivi David.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5558 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 223  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: crni_bombarder, daramo, Naša Kvačica i 282 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO