HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 12:53.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 5558 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 223  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 18 svi 2018, 19:59 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6798
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Agathonikos je napisao/la:
Srpsčanin je napisao/la:
A što vahida ne stavite na ignore.Milina prava kad se ne vide njegove nazovi poruke.

Nisu svi čitači ove teme registrovani korisnici s tom mogućnošću. Ovo je posjećen forum i mnogi ga čitaju, ne samo mi koji pišemo na njemu.

Ne vjerujem da ima mnogo takvih.Nemoj da te zbunjuje broj vjuova koji pokazuje forumski brojčanik.Brojčanici na forumima su podešeni tako da pokazuju mnogo veći broj nego što jeste sa razumljivih razloga.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 18 svi 2018, 19:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
BBC je napisao/la:
Sad kreten tvrdi da tijelo sina nije nikad bilo u vodi. A nedavno priznao nalaz vještaka iz Beograda, i 4 dana u vodi.

Jednostavno manipulira sa ljudima i ne govori istinu. Ima jedna granica i kad se pređe onda se to zove laganje. Ne može više biti nesvjesno.

Trebaju novinari pritiskati na njega da javno pokaže kopije stanja na računu u NLB banci. On je jednostavno moralno dužan to objaviti javno, i updatirati sa friškim informacijama.
O svemu brblja samo ne o tome koliko je bogatiji zbog ovog cirkusa. Novinari se trebaju prestati sramiti, jer je tip manipulativan, i početi postavljati direktna i jasna pitanja.


Vratimo se na temu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 18 svi 2018, 20:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Srpsčanin je napisao/la:
Postupak je jednostavan.Iznad avatara klik na vahidovo "ime",kad se otvori prozor sa vahidovim profilom ispod slike klik na Add foe i sve je gotovo.

Pokusao ja da dodam LakePlacida, ali ne ide, opet ga vidim. :zubati

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 18 svi 2018, 20:01 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6798
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
BBC je napisao/la:
Srpsčanin je napisao/la:
Postupak je jednostavan.Iznad avatara klik na vahidovo "ime",kad se otvori prozor sa vahidovim profilom ispod slike klik na Add foe i sve je gotovo.


To neče spriječiti uništavanje diskusije.

On je taj koji uništava diskusiju na svim temema na kojima se pojavljuje.Nikad ništa ni blizu pameti od njega.Treba ga jednostavno ignorisati.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 18 svi 2018, 20:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Srpsčanin je napisao/la:
BBC je napisao/la:

To neče spriječiti uništavanje diskusije.

On je taj koji uništava diskusiju na svim temema na kojima se pojavljuje.Nikad ništa ni blizu pameti od njega.Treba ga jednostavno ignorisati.


Oprosti. Moja želja je da sve ovo Hrvati čitaju jer će sljedeći put Čoviću i njihovim predstavnicima biti isto pakovano. A to zbog debila ne mogu. Moderaciji izgleda svejedno, dok im ne rokne u zapadnom Mostaru isti cirkus.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 18 svi 2018, 20:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
BBC je napisao/la:
Vlado, debilčina par excellence.
Nije ni čudo što ga je Sarajka Emt doživljavala kao majmuna.

Ko napise onoliko gluposti i pritom uziva u tome, kao i ostali koji na to cute, a mene napadaju kada odgovorim, su zreli za hitnu hospitalizaciju u najblizoj ustanovi. Kao lancana zombi sekta ste pa svi mene napadate.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 18 svi 2018, 20:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
LakePlacid je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
Neko diro majmune? Bolje da te kucka nego majka okotila.


slika

Seri, seri, moj golube bijeli.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 18 svi 2018, 20:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
BBC je napisao/la:
Srpsčanin je napisao/la:
Postupak je jednostavan.Iznad avatara klik na vahidovo "ime",kad se otvori prozor sa vahidovim profilom ispod slike klik na Add foe i sve je gotovo.


To neče spriječiti uništavanje diskusije.

Hoce, postedice nas manje trolovanja.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 18 svi 2018, 20:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Srpsčanin je napisao/la:
BBC je napisao/la:

To neče spriječiti uništavanje diskusije.

On je taj koji uništava diskusiju na svim temema na kojima se pojavljuje.Nikad ništa ni blizu pameti od njega.Treba ga jednostavno ignorisati.


Ja ne znam zasto ga trpe, od 2009. je forumas a tolika debilčina, laže, petlja, trola, izmislja i konstruise, kontra je svega, nije to vise njegov stav i njegovo misljenje vec konstantno trolanje, on sam protiv sviju, psihicki bolesnik kojem je forum sve u zivotu, da je tako dokazuje i cinjenica da visi bukvalno 24h na dan na forumu, i pojavljuje se iza podne, do kada vjerovatno spava, sto govori da je luzer i besposlicar, neradnik i parazit koji zivi na racun roditelja, da je drugacije nebi imao vremena za ovo sto radi ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 18 svi 2018, 20:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Na FB grupi su očajni jer im mediji "u regijonu", posebno Srbiji, nisu dali nikakvu pozornost. Svi ti mediji koji mrze PRAVDU I ISTINU.
Ček da vidim. Svaki dan se okupljaju, svaki dan iste mantre blebeću. I oni misle da je to "vijest" ?

Vijest bi bila da Davor napravi travničke ćevape.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 18 svi 2018, 20:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Srpsčanin je napisao/la:
BBC je napisao/la:

To neče spriječiti uništavanje diskusije.

On je taj koji uništava diskusiju na svim temema na kojima se pojavljuje.Nikad ništa ni blizu pameti od njega.Treba ga jednostavno ignorisati.

Ili ti ne citas kada je pisem nesto pametno boli te glava i oci ti strajkuju. :zubati

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 18 svi 2018, 20:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
BBC je napisao/la:
Srpsčanin je napisao/la:
On je taj koji uništava diskusiju na svim temema na kojima se pojavljuje.Nikad ništa ni blizu pameti od njega.Treba ga jednostavno ignorisati.


Oprosti. Moja želja je da sve ovo Hrvati čitaju jer će sljedeći put Čoviću i njihovim predstavnicima biti isto pakovano. A to zbog debila ne mogu. Moderaciji izgleda svejedno, dok im ne rokne u zapadnom Mostaru isti cirkus.

Druze da li shvatas da si i sam sebe nadmasio u kolicini zastrasivanja drugih da pisu. Procitaj sta pises na ovoj temi i sve ce ti biti jasno. Bolest zesca!

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 18 svi 2018, 20:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ovo je tako retardirano na više razina. Davor odbio zatvor za mučitelje i ubojice svog sina, jer traži mučitelje i ubojice svog sina.

Kažem vam novac je motiv. Ali ne za rješenje nesretnog slučaja, već za Davorovo ponašanje i laganje.

No dobro, Davor i Vasković tvrde da je njih najmanje 16 prebijalo Davora. Jer 3, 6, 8 njih. Davor je trenirao i sve bi ih razbacao okolo.

Nisam u životu vidio osobu da je manje zainteresirana što mu se dogodilo sa sinom.

Citat:
Davor Dragičević odbio prljavu ponudu za nagodbu, prema kojoj bi dva mlađa inspektora išli iza rešetaka zbog ubistva Davida, a, zauzvrat, obustavila bi se sva Mirna okupljanja građana, u organizaciji Grupe "Pravda za Davida"

piše: Slobodan Vasković


Davor Dragičević je prije dva dana dobio nemoralnu, prljavu ponudu, prema kojoj bi za ubistvo njegovog sina Davida bila optužena i presuđena “dva mlađa inspektora MUP RS”.

Zauzvrat, Davor bi trebalo da prekine sva Mirna okupljanja građana, koje organizuje Grupa "Pravda za Davida", na Trgu Krajine, koji traže Istinu o Ubicama, Nalogodavcima Ubistva Davida Dragičevića i njihovim saučesnicima.

“Mi znamo još od 18.03. da su ta dva inspektora oteli Davida i odveli ga u neki stan, gdje su ga premlatili i ubili”, rekao je posrednik, koji je Davoru donio prljavu nagodbu.

Davor je odbio bilo kakvu nagodbu i poručio da ostaje istrajan u namjeri da otkrije naručioce Ubistva i Ubice svog sina, kao i sve njihove saučesnike.

“Mi idemo do kraja, jer je Ubica mnogo više od te dvojice, a oni nisu naručili Ubistvo mog sina. Tražim i istrajaću na tome da se otkriju Naručioci Ubistva, Ubice i svi njihovi saučesnici. Ne postoji ni teoretska mogućnost kompromisa, jer ste mi ubili dijete”, rekao je Davor posredniku i zatražio od njega da mu se više nikada ne obrati.

Postupajući na ovaj način, kreatori prljave nagodbe potvrdili su da znaju ko je sve učestvovao u Ubistvu Davida Dragičevića, ko ga je naredio, ko je bio u ulozi saučesnika, ali da ne žele to da otkriju, već su ponudili dva “Žrtvena Jarca”.

Takođe, ovom ponudom potvrdili su da su u likvidaciji Davida Dragičevića učestvovali i pojedini pripadnici MUP-a RS, koji su ujedno članovi NarkoKartela što hara Banjalukom i Republikom Srpskom.

Isto tako, kreatori prljave nagodbe su pokazali da po svaku cijenu žele da zaštite šefove NarkoKartela, ali i da je za njih ljudski život, čak i život Djeteta, što David jeste bio, tek roba za trgovinu. (nastaviće se)

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 18 svi 2018, 20:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
BBC je napisao/la:
Na FB grupi su očajni jer im mediji "u regijonu", posebno Srbiji, nisu dali nikakvu pozornost. Svi ti mediji koji mrze PRAVDU I ISTINU.
Ček da vidim. Svaki dan se okupljaju, svaki dan iste mantre blebeću. I oni misle da je to "vijest" ?

Vijest bi bila da Davor napravi travničke ćevape.

A kako da im i daš kad nisu normalni. Evo samo jedan od njih totalno uništi temu i od nje napravi fejsbuk slikovnicu s napisima potpuno nebitnih likova koji veze nemaju s ovim forumom, pa da bi pročitao nečiji post, treba ti dva dana da dođeš do njega.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 18 svi 2018, 20:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
BBC je napisao/la:

Moja želja je da sve ovo Hrvati čitaju jer će sljedeći put Čoviću i njihovim predstavnicima biti isto pakovano. A to zbog debila ne mogu. Moderaciji izgleda svejedno, dok im ne rokne u zapadnom Mostaru isti cirkus.

Vrlo vrlo moguće, gospodine BBC.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 18 svi 2018, 20:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
LakePlacid je napisao/la:
Srpsčanin je napisao/la:
On je taj koji uništava diskusiju na svim temema na kojima se pojavljuje.Nikad ništa ni blizu pameti od njega.Treba ga jednostavno ignorisati.


Ja ne znam zasto ga trpe, od 2009. je forumas a tolika debilčina, laže, petlja, trola, izmislja i konstruise, kontra je svega, nije to vise njegov stav i njegovo misljenje vec konstantno trolanje, on sam protiv sviju, psihicki bolesnik kojem je forum sve u zivotu, da je tako dokazuje i cinjenica da visi bukvalno 24h na dan na forumu, i pojavljuje se iza podne, do kada vjerovatno spava, sto govori da je luzer i besposlicar, neradnik i parazit koji zivi na racun roditelja, da je drugacije nebi imao vremena za ovo sto radi ...

Ni ja ne znam sto trpe tebe? Nisi ni poceo kako treba da pises, a vec te je muka citati. Nista pametno ne napises. Sano petljas citavo ovo vrijeme i zvucis kao pokvarena ploca. Tek si dosao ovdje, a vec si poceo da petljas i seres. Ponasas kao da si godinama na ovom forumu, a ne osnedavno. Dosao si na ovaj forum nedavno, a vec si poceo da dijelis dijagnoze drugima. Ma sjajno si poceo. Kako ces izdrzati godinu, a kamoli nekoliko godina, ostaje da vidimo. Moj ti je savjet da ti smanjis malo dozivljaj i da ne reagujes na svaku na prvu. Zar ne vidis da ne reagujem ni ja na prvu na svaku. Ustvari ja ne reagujem nikako i reagujem samo lkad reaguju drugi na mene. Tad dajem svakom po zasluzi. Kako drugi mene, tako i ja njih. Smiri se. Nauci to, trebace ti ako hoces da sacuvas svoje mentalno zdravlje. Osim toga, nije zivot forum. Ne poistovjecuj se sa istim. Poceo si prerano da dijelis drugima dijagnoze, a pogledaj malo svoj stil pisanja.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 18 svi 2018, 20:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
BBC je napisao/la:
Na FB grupi su očajni jer im mediji "u regijonu", posebno Srbiji, nisu dali nikakvu pozornost. Svi ti mediji koji mrze PRAVDU I ISTINU.
Ček da vidim. Svaki dan se okupljaju, svaki dan iste mantre blebeću. I oni misle da je to "vijest" ?

Vijest bi bila da Davor napravi travničke ćevape.

Osim Prve i O2 televizije koje imaju nacionalnu (drzavnu) pokrivenost, kao i RTL-a u Hrvatskoj koji takodje ima nacionalnu pokrivenost. Na RTL su bili na nekoj emisiji istrazivacko-novinarskog tipa.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 18 svi 2018, 20:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Agathonikos je napisao/la:
BBC je napisao/la:

Moja želja je da sve ovo Hrvati čitaju jer će sljedeći put Čoviću i njihovim predstavnicima biti isto pakovano. A to zbog debila ne mogu. Moderaciji izgleda svejedno, dok im ne rokne u zapadnom Mostaru isti cirkus.

Vrlo vrlo moguće, gospodine BBC.


Kod vas je to mogu reći završena stvar. Još jednom udaru ste skresali krila.
Ljudi će se morati naučiti da je urlanje na Facebook jedno, a stvaran život sasvim druga stvar.

Pogledaj slike kad je Davor skupio najviše ljudi. Kad je na slikama izgledao upravo kao ožalošćeni otac. Ali nešto ga puklo, poblesao, i otjerao je ljude od sebe. Mogu muslimani, i Srbi iz sekte, pumpati komentare na FB, nema od tog ništa.

slika

slika

Mene bi nekao bilo sram. Zahtijevati rušenje vlade i ministara, pa kačiti slike BiH gradova sa jedva 20 ljudi na mitinzima. Mislim bezveze, skroz.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 18 svi 2018, 20:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Agathonikos je napisao/la:
BBC je napisao/la:
Na FB grupi su očajni jer im mediji "u regijonu", posebno Srbiji, nisu dali nikakvu pozornost. Svi ti mediji koji mrze PRAVDU I ISTINU.
Ček da vidim. Svaki dan se okupljaju, svaki dan iste mantre blebeću. I oni misle da je to "vijest" ?

Vijest bi bila da Davor napravi travničke ćevape.

A kako da im i daš kad nisu normalni. Evo samo jedan od njih totalno uništi temu i od nje napravi fejsbuk slikovnicu s napisima potpuno nebitnih likova koji veze nemaju s ovim forumom, pa da bi pročitao nečiji post, treba ti dva dana da dođeš do njega.

Zombirani sljedbenici Milorada Dodika velika su opasnost za bilo kakvu normalnu diskusiju. Oni znaju samo da vrijedjaju druge forumase i nemaju nista da ponude osim reda mrzne, reda uvrijeda, pa jos jedan red mrznje i jos jedsn red uvreijeda, sto govori o njihovom stanju ludila. Da bar znaju.koju da prozbore, a da ne vrijedjaju pa hajde, ali ocigledno je da im je Vodja sprzio mozak tehnikom ispirajuceg verglanja o patriotama i izdajnicima pa im se primilo na mozak u vidu upale istog, ako su ga uopste i imali. :D

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 18 svi 2018, 20:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
BBC je napisao/la:
Ovo je tako retardirano na više razina. Davor odbio zatvor za mučitelje i ubojice svog sina, jer traži mučitelje i ubojice svog sina.

Kažem vam novac je motiv. Ali ne za rješenje nesretnog slučaja, već za Davorovo ponašanje i laganje.

No dobro, Davor i Vasković tvrde da je njih najmanje 16 prebijalo Davora. Jer 3, 6, 8 njih. Davor je trenirao i sve bi ih razbacao okolo.

Nisam u životu vidio osobu da je manje zainteresirana što mu se dogodilo sa sinom.

Citat:
Davor Dragičević odbio prljavu ponudu za nagodbu, prema kojoj bi dva mlađa inspektora išli iza rešetaka zbog ubistva Davida, a, zauzvrat, obustavila bi se sva Mirna okupljanja građana, u organizaciji Grupe "Pravda za Davida"

piše: Slobodan Vasković


Davor Dragičević je prije dva dana dobio nemoralnu, prljavu ponudu, prema kojoj bi za ubistvo njegovog sina Davida bila optužena i presuđena “dva mlađa inspektora MUP RS”.

Zauzvrat, Davor bi trebalo da prekine sva Mirna okupljanja građana, koje organizuje Grupa "Pravda za Davida", na Trgu Krajine, koji traže Istinu o Ubicama, Nalogodavcima Ubistva Davida Dragičevića i njihovim saučesnicima.

“Mi znamo još od 18.03. da su ta dva inspektora oteli Davida i odveli ga u neki stan, gdje su ga premlatili i ubili”, rekao je posrednik, koji je Davoru donio prljavu nagodbu.

Davor je odbio bilo kakvu nagodbu i poručio da ostaje istrajan u namjeri da otkrije naručioce Ubistva i Ubice svog sina, kao i sve njihove saučesnike.

“Mi idemo do kraja, jer je Ubica mnogo više od te dvojice, a oni nisu naručili Ubistvo mog sina. Tražim i istrajaću na tome da se otkriju Naručioci Ubistva, Ubice i svi njihovi saučesnici. Ne postoji ni teoretska mogućnost kompromisa, jer ste mi ubili dijete”, rekao je Davor posredniku i zatražio od njega da mu se više nikada ne obrati.

Postupajući na ovaj način, kreatori prljave nagodbe potvrdili su da znaju ko je sve učestvovao u Ubistvu Davida Dragičevića, ko ga je naredio, ko je bio u ulozi saučesnika, ali da ne žele to da otkriju, već su ponudili dva “Žrtvena Jarca”.

Takođe, ovom ponudom potvrdili su da su u likvidaciji Davida Dragičevića učestvovali i pojedini pripadnici MUP-a RS, koji su ujedno članovi NarkoKartela što hara Banjalukom i Republikom Srpskom.

Isto tako, kreatori prljave nagodbe su pokazali da po svaku cijenu žele da zaštite šefove NarkoKartela, ali i da je za njih ljudski život, čak i život Djeteta, što David jeste bio, tek roba za trgovinu. (nastaviće se)


Iskreno, nisam više siguran jel Vasković iskorištava Davora. Ili Davor iskorištava Vaskovića.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 18 svi 2018, 20:56 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2012, 17:47
Postovi: 4042
BBC je napisao/la:
BBC je napisao/la:
Ovo je tako retardirano na više razina. Davor odbio zatvor za mučitelje i ubojice svog sina, jer traži mučitelje i ubojice svog sina.

Kažem vam novac je motiv. Ali ne za rješenje nesretnog slučaja, već za Davorovo ponašanje i laganje.

No dobro, Davor i Vasković tvrde da je njih najmanje 16 prebijalo Davora. Jer 3, 6, 8 njih. Davor je trenirao i sve bi ih razbacao okolo.

Nisam u životu vidio osobu da je manje zainteresirana što mu se dogodilo sa sinom.



Iskreno, nisam više siguran jel Vasković iskorištava Davora. Ili Davor iskorištava Vaskovića.


Krucijalno pitanje za interese Hrvata u Vatri. Malo si opsjednut s klincem u ghettu?

_________________
(*_*)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 18 svi 2018, 20:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
BBC je napisao/la:
BBC je napisao/la:
Pričaju da su Davora blokirali na FB zbog objavljivanja slika golog tijela sa obdukcije. Jataci i saučesnici sa Facebook. I ubice naše djece.


Je, nekoliko dana i obrisali mu slike.

To će lidera sekte još više ojačati u očima članova sekte. I bravar je bio u zatvoru za svoje buntovništvo i žuđ za pravdom. Sad je i konobar iz Banjaluke prošao takvu katarzu. Samo nebo je limit za našeg dragog lidera.

Facebook i njihova brutalna baniranja našeg dragog vođe. Facebook i njihovi jataci, saučesnici, egzekutori, ubice pravde.

:dragobojic

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 18 svi 2018, 20:58 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6798
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
LakePlacid je napisao/la:
Srpsčanin je napisao/la:
On je taj koji uništava diskusiju na svim temema na kojima se pojavljuje.Nikad ništa ni blizu pameti od njega.Treba ga jednostavno ignorisati.


Ja ne znam zasto ga trpe, od 2009. je forumas a tolika debilčina, laže, petlja, trola, izmislja i konstruise, kontra je svega, nije to vise njegov stav i njegovo misljenje vec konstantno trolanje, on sam protiv sviju, psihicki bolesnik kojem je forum sve u zivotu, da je tako dokazuje i cinjenica da visi bukvalno 24h na dan na forumu, i pojavljuje se iza podne, do kada vjerovatno spava, sto govori da je luzer i besposlicar, neradnik i parazit koji zivi na racun roditelja, da je drugacije nebi imao vremena za ovo sto radi ...

To što je 24 h na forumu govori u prilog zaključka da više lica pišu pod istim korisničkim imenom.Još kad se uzme u obzir da isti piše i na BN,jedmom banjalučkom forumu.,Parapsihopatologiji .... i da su te poruke ili copy - paste ili šablonske sa obaveznim spominjanjem "Dodikove diktature i strahovlade" jasno je da tu nisu čista posla i da je riječ o zadatku,poslu.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 18 svi 2018, 20:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
BBC je napisao/la:

Kod vas je to mogu reći završena stvar.

Prsli su oni odmah. Sa 20-30 do 100 zombija sa dignutom Canvas šakicom i psihički oronulim Vaskovićem kao isturenim šaptačem koji je potpuno ovladao psihom tog nesrećnog Davora, i to u gradu od 200 000 stanovnika, za šaka jada nema više šta tražiti.
A s obzirom da se radi o politički motivisnoj sekti, ovoj temi jeste mjesto ovde, ali ne biste pogriješili ni da ste je otvorili i na potforumu Psihologija ili Psihijatrija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 18 svi 2018, 20:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Divlja svinja5 je napisao/la:
BBC je napisao/la:

Iskreno, nisam više siguran jel Vasković iskorištava Davora. Ili Davor iskorištava Vaskovića.


Krucijalno pitanje za interese Hrvata u Vatri. Malo si opsjednut s klincem u ghettu?


A štaš. Kad sa tim nebulozama maltretiraju javnost.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5558 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 223  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: iprodano, Tomba17 i 430 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO