HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 16:56.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 5558 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 223  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 25 svi 2018, 02:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 stu 2011, 21:14
Postovi: 227
Vladimir RUS je napisao/la:
I to si odlucio da mi saopstis u 3 sata iza ponoci, a mene mori neka muka. :zubati


Da, radoznao sam. Ne bih mogao čekati do sutra.

A sam stalno naglašavaš da te mori neka muka "jer ti i tvoj narod živite pod okupacijom kriminalno-monstruoznog diktatora i njegove kamarile kojoj se bliži kraj i totalna propast i katastrofa".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 25 svi 2018, 02:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
glx je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
I to si odlucio da mi saopstis u 3 sata iza ponoci, a mene mori neka muka. :zubati


Da, radoznao sam. Ne bih mogao čekati do sutra.

A sam stalno naglašavaš da te mori neka muka "jer ti i tvoj narod živite pod okupacijom kriminalno-monstruoznog diktatora i njegove kamarile kojoj se bliži kraj i totalna propast i katastrofa".

Vidi se.

Pa zar ne zivimo? :neznam

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 25 svi 2018, 02:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 stu 2011, 21:14
Postovi: 227
Vladimir RUS je napisao/la:
glx je napisao/la:

Da, radoznao sam. Ne bih mogao čekati do sutra.

A sam stalno naglašavaš da te mori neka muka "jer ti i tvoj narod živite pod okupacijom kriminalno-monstruoznog diktatora i njegove kamarile kojoj se bliži kraj i totalna propast i katastrofa".

Vidi se.

Pa zar ne zivimo? :neznam


Čisto me zanima otkud toliki entuzijazam pisati toliko dugačke postove na forumu koji nema presudan uticaj na glasačko tijelo koje će doprinijeti "konačnom padu diktature Dodičeskua i donijeti toliko priželjkivanu slobodu narodu"?

Da je onaj Banjaluka forum, pa i razumljivo, to je valjda jedini RS forum sličnog tipa kao ovaj. I tamo, kad ponekad uđem, ima poneka kvalitetna diskusija i zanimljivih pisanja suprotstavljenih forumaša o politici.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 25 svi 2018, 02:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Ljudi koji stoje iza ubistva Davida Dragicevica spremni da Muslimani zrtvene jarce samo da bi zastitili svoje ..pe

http://slobodanvaskovic.blogspot.ba/2018/05/pripremljena-nova-prljava-ponuda-jos.html?m=1

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 25 svi 2018, 02:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
glx je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
Vidi se.

Pa zar ne zivimo? :neznam


Čisto me zanima otkud toliki entuzijazam pisati toliko dugačke postove na forumu koji nema presudan uticaj na glasačko tijelo koje će doprinijeti "konačnom padu diktature Dodičeskua i donijeti toliko priželjkivanu slobodu narodu"?

Da je onaj Banjaluka forum, pa i razumljivo, to je valjda jedini RS forum sličnog tipa kao ovaj. I tamo, kad ponekad uđem, ima poneka kvalitetna diskusija i zanimljivih pisanja suprotstavljenih forumaša o politici.

Eto odgovorio si. Slazem se sa ovom tvojom konstatacijom, osim u segmentu da nema uticaj. Ima forumasa iz RS na ovom forumu koji je jedan od najposjecenijih foruma/sajtova u BiH. Da nije tako, ne bih bio ovdje. Narocito ne dugo. Sve ima svoje, a ti glx spavaj. :D

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 25 svi 2018, 02:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 stu 2011, 21:14
Postovi: 227
Vladimir RUS je napisao/la:
Eto odgovorio si. Slazem se sa ovom tvojom konstatacijom, osim u segmentu da nema uticaj. Ima forumasa iz RS na ovom forumu koji je jedan od najposjecenijih foruma/sajtova u BiH. Da nije tako, ne bih bio ovdje. Narocito ne dugo. Sve ima svoje, a ti glx spavaj. :D


Ne znam, morao bi priložiti nekog ko se preobratio nakon tvog pisanija i boravka na forumu.

Dudu je na nekoj temi pomenuo 4-5 muslimanskih forumaša koji su nakon dugogodišnjeg bivstvovanja ovdje napravili radikalan zaokret u svojim stavovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 25 svi 2018, 02:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Lukaceva policija vodi istragu protiv clanova Facebook grupe "Pravda za Davida"

http://borislavradovanovic.blogspot.ba/2018/05/sokantno-policija-i-tuzilastvo-vode.html?m=1

Trebace im mnogo prostora da smjeste preko 300000 ljudi iza resetaka. :zubati

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 25 svi 2018, 02:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
glx je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
Eto odgovorio si. Slazem se sa ovom tvojom konstatacijom, osim u segmentu da nema uticaj. Ima forumasa iz RS na ovom forumu koji je jedan od najposjecenijih foruma/sajtova u BiH. Da nije tako, ne bih bio ovdje. Narocito ne dugo. Sve ima svoje, a ti glx spavaj. :D


Ne znam, morao bi priložiti nekog ko se preobratio nakon tvog pisanija i boravka na forumu.

Dudu je na nekoj temi pomenuo 4-5 muslimanskih forumaša koji su nakon dugogodišnjeg bivstvovanja ovdje napravili radikalan zaokret u svojim stavovima.

Ovo i nije (samo) za forumsku publiku i smanji pisanje kad vec meni zamjeras isto, da ne ispadne ja, a kad ono ti zamaras u kasne sitne sati. :yawn

Sama cinjenica da Dodik jos 2014 nije uspio sam da osvoji vecinu govori mi da je podbacio, a sada nakon ovog nesretnog dogadjaja, kao i prije tokom poplave 2014, zatim afere Papak i niz drugih afera, sasvim je izvjestan i kraj jednog kriminalnog rezima kakav je Dodikov.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 25 svi 2018, 02:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 stu 2011, 21:14
Postovi: 227
Vladimir RUS je napisao/la:
Ovo i nije (samo) za forumsku publiku i smanjj pisanje kad vec meni zamjeras isto, da ne ispadne ja, a kad ono ti zamaras u kasne sitne sati. :yawn


Znači prekoračio sam limit dozvoljenih poruka? :zubati

Kad smijem sledeći post napisati? I u kojem terminu?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 25 svi 2018, 02:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
glx je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
Ovo i nije (samo) za forumsku publiku i smanjj pisanje kad vec meni zamjeras isto, da ne ispadne ja, a kad ono ti zamaras u kasne sitne sati. :yawn


Znači prekoračio sam limit dozvoljenih poruka? :zubati

Kad smijem sledeći post napisati? I u kojem terminu?

Ovako mogu i ja do sutra. I dalje.

Koja je poenta ovog tvog piskaranja u gluvo doba noci, osim ocigledno nista narocito. :kava

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 25 svi 2018, 02:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 stu 2011, 21:14
Postovi: 227
Vladimir RUS je napisao/la:
Koja je poenta ovog tvog piskaranja u gluvo doba noci, osim ocigledno nista narocito. :kava


Imamo interni dogovor na forumu da tebe držimo budnog, nas 16 na tebe jednog. Pa se tako mjenjamo na po sat-dva.

Meni sad ističe dežurstvo, lijep pozdrav.

I nemoj sutra da dođem a da nema bar 10 linkova sa BN, par ekspertiza Borislava i pokoja vrhunska analiza Vaskovića. ;)

Laku noć


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 25 svi 2018, 02:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Spisak kljucnih riba u slucaju ubistva Davida Dragicevica

http://borislavradovanovic.blogspot.ba/2018/05/moja-istraga-je-gotova-objavljujem.html?m=1

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 25 svi 2018, 02:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 stu 2011, 21:14
Postovi: 227
Vladimir RUS je napisao/la:


:aleale to se čekalo. Znači, to je to. Istraga je gotova. Zahvaljujem, Vladimire.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 25 svi 2018, 02:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
glx je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
Koja je poenta ovog tvog piskaranja u gluvo doba noci, osim ocigledno nista narocito. :kava


Imamo interni dogovor na forumu da tebe držimo budnog, nas 16 na tebe jednog. Pa se tako mjenjamo na po sat-dva.

I opet zaspite. Pih, jake mi straze. Ja jedan i opet ste neefikasni. Steta sto Sarajka nije vise aktivna kao nekad na ovom forumu. Dobili bi ste nervni slom. :sega =))

Vidio bi sta je drzanje budnih kada Sarajka pise. :zubati

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 25 svi 2018, 02:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
glx je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:


:aleale to se čekalo. Znači, to je to. Istraga je gotova. Zahvaljujem, Vladimire.

I ja tebi. :zubati

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 25 svi 2018, 02:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
I to jako. Cim osjeti da gubi, mada on je vec izgubio, dok "Pravda za Davida" je samo velika kap u moru tj. kap koja je prelila ionako punu casu.

http://www.rtvbn.com/3908551/mektic-dodik-manipulise-gradjanima

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 25 svi 2018, 14:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Kako demantirati jatake, saučesnike i učesnike da nemaš veze sa US diplomatama nego otići direktno u US veleposlanstvo u Sarajevu.
Konobar naš iz roštiljnice. I njegovi glupi članovi sekte koji se ufurali da je tip Josip Broz Tito. Ili je to David bio, nisam siguran.

Citat:
– Sastali smo se sa Davorom Dragičevićem, koji posljednjih 60 dana traži pravdu za svog sina. Njemu, njegovoj porodici i prijateljima prenijeli smo izraze našeg najdubljeg saučešća zbog gubitka njegovog sina. Razgovor sa Davorom je bio iskren, a on je iznio i zabrinutost zbog navoda da su Sjedinjene Američke Države iza protesta. Odlučno odbacujemo te lažne i kontraproduktivne tvrdnje, istovremeno podržavamo pravo građana na slobodu mirnog i zakonitog okupljanja i izražavanja – naveli su iz Ambasade SAD.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 25 svi 2018, 14:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Eto jedne konkretne kritike RS pravosuđu. Zašto se odugovlači suđenje Radovanoviću za pokušaj ubojstva ?

Citat:
Na sjednici Anketnog odbora NSRS, koja je u toku, došlo je do sukoba ministra unutrašnjih poslova Dragana Lukača i pojedinih članova odbora nakon što je riječ preuzeo bivši inspektor Borislav Radovanović.

Radovanović, koji je bivši kriminalistički inspektor i član grupe “Pravda za Davida” je rekao da je Lukač ustvrdio kako on iznosi neke neistine u vezi sa slučajem Davida Dragičevića, na šta je dobio odgovor:

– Gospodo morate da znate da se u Anketnom odboru nalazi lice protiv koga je podignuta optužnica za pokušaj ubistva i sad moli medije da to ne iznose – rekao je Lukač misleći na Radovanovića, a radi se o pokušaju ubistva načelnika PU Prijedor Dalibora Ivanića.

Tu je došlo do burne rasprave između njih dvojice, ko je kome sudija.

Lukač je tada rekao:

– Uključili ste u odbor čovjeka protiv koga je podignuta optužnica za pokušaj ubistva. Zar da je odgovoram na pitanja čovjeka protiv koga se vodi postupak? Angažovali ste čovjeka koji je bio na psihijatrijskom liječenju – rekao je Lukač

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 25 svi 2018, 15:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2018, 10:53
Postovi: 75
Lokacija: Бања Лука, Република Српска
Kako hinjski cute o toj optuznici i psihijatrijskom vjestacenju. I hinjski postavljaju pitanja koja nemaju veze sa istragom oko Davidove smrti nego o blacenju Lukaca.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 25 svi 2018, 15:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Svaki dan kad provirim na Facebook grupu tamo sve luđi i luđi. Ono uopće nije normalno što većina njih tamo piše. Pitam se jesu ti ljudi uopće i osnovnu školu završili.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 25 svi 2018, 15:09 
Offline

Pridružen/a: 06 lis 2015, 23:34
Postovi: 216
АлександарБЛ je napisao/la:
Kako hinjski cute o toj optuznici i psihijatrijskom vjestacenju. I hinjski postavljaju pitanja koja nemaju veze sa istragom oko Davidove smrti nego o blacenju Lukaca.



Ma nije bio na psihijatrijskom, to lažu Dodikovi botovi

Ni Vasković u Srebrenici jula 1995, Dodik montirao snimak :smijeh

Ali ajde te nule nego obični ljudi iz grupe Pravda za Davida što takve stvari preskaču, a bore se za istinu i pravdu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 25 svi 2018, 15:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Šizofreno i debilno, i bez činjenice da Vana živi u federaciji - Tuzla.

FB grupa je prepuna paranoje i šizofrenije. I to one najgore vrste. Davor nije nijednu riječ napisao da članove FB grupe smiri u tom mentalnom divljanju. On ih svaki dan čak podstiče na takvo ponašanje. Kakav lider sekte, takvi i članovi sekte moraju biti. (I majka to isto radi)

Citat:
Vana Bozicevic
20 hrs

OVAJ "TERORISTA" CE VAS TUZITI JER ME PRATITE OD 1.5.
MOBITEL
CHAT
I VIBER
I IZAZVAT CU MEDJUNARODNI SKANDAL.
SAMO DA OSTANE OVDJE ZAPISANO!

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 25 svi 2018, 16:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
glx je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
Koja je poenta ovog tvog piskaranja u gluvo doba noci, osim ocigledno nista narocito. :kava


Imamo interni dogovor na forumu da tebe držimo budnog, nas 16 na tebe jednog. Pa se tako mjenjamo na po sat-dva.

Meni sad ističe dežurstvo, lijep pozdrav.

I nemoj sutra da dođem a da nema bar 10 linkova sa BN, par ekspertiza Borislava i pokoja vrhunska analiza Vaskovića. ;)

Laku noć

Nadam se da si sinoc spavao s obzirom da si cekao mene da zaspim da bi mogao posljednji kakvu poslugu da poores, ali ocigledno nisi bio docekao. ;)

Nije tebi i tvojim istomisljenicima lako dok vam Vodja pada sve dublje i dublje.

Ima vas na ovom forumu, a vidim vrsljate i po drugim forumima, portalima i Facebook stranicama i ljutite se kad vam neko zabrani da verbalno pisate i serete po mrtvom Davidu.

Sve najbolje i bog ti dao pameti da se jednog dana opasuljis. :D

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 25 svi 2018, 16:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Juce u emisiji "Provjereno"


_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 25 svi 2018, 16:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Intervju sa Davorom Dragicevicem nakon skoro dva mjeseca od protesta "Pravda za Davida"

http://www.rtvbn.com/3908605/iskren-razgovor-sa-davorom

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5558 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 223  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Naša Kvačica i 392 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO