HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 06:24.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 237 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Nacionalizam i seksualnost
PostPostano: 26 stu 2018, 11:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
kakav si ti lik :sega


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nacionalizam i seksualnost
PostPostano: 26 stu 2018, 12:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
serenada732 je napisao/la:
(Ne pada mi na pamet puzati i popustiti im)

Zašto ti sebe shvataš toliko ozbiljno? Zašto forum shvataš toliko ozbiljno? Ovo je samo jedno od milion mesta na internetu gde ljudi dođu kad nemaju ništa pametnije da rade. A ti zamišljaš neke zavere, imaš maniju progonjenja i ponavljam, shvataš forum, a i svoje učešće na njemu, daleko previše ozbiljno da bi te neko smatrao za psihički zdravu osobu. Iliti pojednostavljeno, nisi normalna.

Probaj sa nekim drugim hobijem, ovaj ti je jednostavno previše pomerio razum, jer ga očigledno ni ne smatraš hobijem, nego nekom životnom misijom, a to nije zdravo i imaćeš, tj već imaš, ozbiljne posledice zbog toga.

A ako namerno troluješ, onda to toliko glupo, nespretno i amaterski radiš, da je bukvalno žalosno za gledati.

Ugasi aparat sa kojeg kucaš, probaj da ga ne koristiš barem mesec dana, bavi se baštovanstvom ili tako nečim, i biće ti bolje, veruj mi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nacionalizam i seksualnost
PostPostano: 26 stu 2018, 13:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 stu 2018, 12:00
Postovi: 274
Carmello Šešelj je napisao/la:
serenada732 je napisao/la:
(Ne pada mi na pamet puzati i popustiti im)

Zašto ti sebe shvataš toliko ozbiljno? Zašto forum shvataš toliko ozbiljno? Ovo je samo jedno od milion mesta na internetu gde ljudi dođu kad nemaju ništa pametnije da rade. A ti zamišljaš neke zavere, imaš maniju progonjenja i ponavljam, shvataš forum, a i svoje učešće na njemu, daleko previše ozbiljno da bi te neko smatrao za psihički zdravu osobu. Iliti pojednostavljeno, nisi normalna.

Probaj sa nekim drugim hobijem, ovaj ti je jednostavno previše pomerio razum, jer ga očigledno ni ne smatraš hobijem, nego nekom životnom misijom, a to nije zdravo i imaćeš, tj već imaš, ozbiljne posledice zbog toga.

A ako namerno troluješ, onda to toliko glupo, nespretno i amaterski radiš, da je bukvalno žalosno za gledati.

Ugasi aparat sa kojeg kucaš, probaj da ga ne koristiš barem mesec dana, bavi se baštovanstvom ili tako nečim, i biće ti bolje, veruj mi.

Ne shvatam nista ozbiljno, kriva slika o meni skroz, samo se zabavljam i ubijam vrijeme na poslu. A ne znas o cemu se radi u gornjem tekstu, stalno uskaces bez veze. Cuj posljedice, hahaha...svasta cu ja cuti.... nisam ja tupane na internetu od juce. To je moj stil pisanja, žustar i djeluje agresivno, izazivacki, ali sve je to zeza obicna.
A sto se tice trolovanja, iskrena da budem nisam ni znala sta znaci do nedavno. Nije namjerno, vise iz neznanja.

_________________
Ljudski rod preuveličava sve živo, svoje junake, svoje neprijatelje, svoj značaj.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nacionalizam i seksualnost
PostPostano: 26 stu 2018, 13:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Ma ne shvataš, samo se češljaš tako...

A ako si trol, a najverovatnije jesi, jer na sto puta ponovljena pitanja nisi smela da zucneš jednu lošu reč o islamu i Muhamedu, onda odustani, jer to to toliko glupavo radiš da ljudi dobiju transfer neprijatnosti i i njih bude sramota koliku budalu praviš od sebe. Nije čak ni smešno, nego jako tužno.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nacionalizam i seksualnost
PostPostano: 26 stu 2018, 13:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 stu 2018, 12:00
Postovi: 274
Carmello Šešelj je napisao/la:
Ma ne shvataš, samo se češljaš tako...

A ako si trol, a najverovatnije jesi, jer na sto puta ponovljena pitanja nisi smela da zucneš jednu lošu reč o islamu i Muhamedu, onda odustani, jer to to toliko glupavo radiš da ljudi dobiju transfer neprijatnosti i i njih bude sramota koliku budalu praviš od sebe. Nije čak ni smešno, nego jako tužno.

Ja sada treba svete knjige da psujem da bi vama udovoljila. Ne pada mi na pamet. Postoje stvari koje covjek treba postovotai, bez obzira na date situacije.

_________________
Ljudski rod preuveličava sve živo, svoje junake, svoje neprijatelje, svoj značaj.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nacionalizam i seksualnost
PostPostano: 26 stu 2018, 13:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Niko nije tražio da psuješ knjige, i to, pazi sad, svete knjige, nego da daš svoju stručnu ekspertizu da li su slučajevi, kada je Muhamed ubijao i silovao bili zločini ili ne. Na isti način na koji iznosiš svoju stručnu ekspertizu u slučaju smrti Davida Dragičevića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nacionalizam i seksualnost
PostPostano: 26 stu 2018, 17:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
nisi joj ostavio nimalo prostora da izvrda odgovor, pa se sad pravi da je zaboravila na ovu temu.

bump


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nacionalizam i seksualnost
PostPostano: 26 stu 2018, 17:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Nisam ni hteo. Nek ućuti barem na jednoj temi, kada već uništava i spamuje sve ostale.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nacionalizam i seksualnost
PostPostano: 26 stu 2018, 17:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 stu 2018, 12:00
Postovi: 274
Carmello Šešelj je napisao/la:
Nisam ni hteo. Nek ućuti barem na jednoj temi, kada već uništava i spamuje sve ostale.

Sta ti znas gedzo o postovanju i karakteru. Ides ovdje svima na zivce, uvlacis im se u dupe, kao sveznalica... Danas zna svako paste copy i komentar. Stavio nick Seselj, kao nekakav veliki radikal, jesi veliki ali k...

_________________
Ljudski rod preuveličava sve živo, svoje junake, svoje neprijatelje, svoj značaj.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nacionalizam i seksualnost
PostPostano: 26 stu 2018, 17:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
A šta ti, muslimanko iz Sarajeva, znaš o raspoloženju naroda iz RS? A Možeš da me uveriš da nisi muslimanska jednom prostom rečenicom. Ali ne smeš da je izgovoriš, jer se bojiš Allahove srdžbe.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nacionalizam i seksualnost
PostPostano: 29 stu 2018, 17:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4354
Jest naša serenada pametna.
Stidna cak i iza nicka =))


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nacionalizam i seksualnost
PostPostano: 30 stu 2018, 23:59 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2015, 17:34
Postovi: 3541
Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
Ponovo radi džihad test.

_________________
Robi lopove vrati bodove!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 237 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 21 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO