HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 20 tra 2024, 00:18.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 131 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Hrvatima u okolici Tuzle namjerno isključuju struju za Božić
PostPostano: 04 sij 2019, 07:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
novovrijeme je napisao/la:
korrisnik je napisao/la:
Mogli smo zivjeti jedni pored drugih prije a ne jedni sa drugima.
Znas i sam da se nikad nismo mijesali, imas rijeku i nase i vase selo to je granica, i sta ce katolicka zena u muslimanskoj kuci, i obratno.


Nikad mi nismo MOGLI ziviti ni jedni sa drugima niti jedni pored drugih nego smo MORALI pod ovim ili onim okupatorima.
To moranje je stvorilo neprirodnu situaciju koja se kako tako rijesila 1992-95. ali i dalje MORAMO ziviti jedni pored drugih zbog stranih okupatora.
I onda se ti strani okupatori kao cude sto Mile hoce da unisti protektorat, licemjerje do kraja. Al dobro, unisticemo mi BiH kad tad. Ni jedna tiranija nije vjecno trajala.


https://youtu.be/P38Z6dL6crQ

Bosnjaci i Hrvati su nekako i mogli u TK da zive i postuju se, dok su Srbi uvijek dizali nekakve ustanke, pa imamo cetovanja u. POTPECU za vrijeme 2 svjetskog rata, pa imamo pokolj u Dobosnici u ovom ratu, pa imamo opet cetovanja u Potpecu u ovom ratu, pa onda rezultat su bile Smoluća i Vozuća.
Da ne spominjem granatiranja TK sa podrucja rs koja je i dan danas omeđena minama.


Svaki Hrvat ovaj video treba da gleda.A posebno oni u TK.
Muslimani su mogli birati da se priklonu neprijatelju vijekovnom ili da biraju krvavu slobodu.


https://youtu.be/DHZrPRwp9vo



Mozda je tacno da se Bosnjaci priklanjaju okupatorima, ali to je iz inata da ne bi ovo bila Srbohrvatija, vavik tako bilo.
Greska Srba i Hrvata je ta da se ponasaju kao glavne baje na Balkanu, a zanemaruju Crnogorce, Bošnjake, Albance i Makedonce i njihovu volju.
To se uvijek obije o glavu, stim da su i sr i hr sluge servi Rusiji i Njemackoj Austriji you name it kome nisu.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatima u okolici Tuzle namjerno isključuju struju za Božić
PostPostano: 04 sij 2019, 08:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
Što je točno loše muslimanima koji žive u Hrvatskoj od onih koji žive u 'slobodi'?

Zbog čega je dobro da ti živiš u državi kojom se vlada iz Sarajeva a ne Zagreba?

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatima u okolici Tuzle namjerno isključuju struju za Božić
PostPostano: 04 sij 2019, 10:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Junuz Djipalo je napisao/la:
Što je točno loše muslimanima koji žive u Hrvatskoj od onih koji žive u 'slobodi'?

Zbog čega je dobro da ti živiš u državi kojom se vlada iz Sarajeva a ne Zagreba?



Dobro je sto ne moram se boriti za interes Hrvata ako Hrvatska ima sukob sa Srbijom Mađarskom itd
Taj stav stvara Ndhaziju.
Sta me briga za Trst?
Za italijane slovence iako nekim slucajem hrvatska aneksira bih u bajci nije ista volja naroda.
Kod bosnjaka se znaju nac interesi.
Ili Srboslavija pa onda mrzi Bugare npr.
Sto bi bio cigan u te dvije drzave, sejdic finci?

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatima u okolici Tuzle namjerno isključuju struju za Božić
PostPostano: 04 sij 2019, 11:10 
Offline

Pridružen/a: 07 lis 2018, 16:16
Postovi: 338
E da je bilo mudrosti devedesetih pa cijelu Jugu, ne samo BiH, podijeliti na dva dijela...

Tu realno ni ne postoje vise od dvije autohtone nacije, ako i toliko...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatima u okolici Tuzle namjerno isključuju struju za Božić
PostPostano: 04 sij 2019, 16:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
korrisnik je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:
Što je točno loše muslimanima koji žive u Hrvatskoj od onih koji žive u 'slobodi'?

Zbog čega je dobro da ti živiš u državi kojom se vlada iz Sarajeva a ne Zagreba?



Dobro je sto ne moram se boriti za interes Hrvata ako Hrvatska ima sukob sa Srbijom Mađarskom itd
Taj stav stvara Ndhaziju.
Sta me briga za Trst?
Za italijane slovence iako nekim slucajem hrvatska aneksira bih u bajci nije ista volja naroda.
Kod bosnjaka se znaju nac interesi.
Ili Srboslavija pa onda mrzi Bugare npr.
Sto bi bio cigan u te dvije drzave, sejdic finci?


To si dobro rek'o, i mene je bolio k. za Srebrenicom. Boli me i danas. Mislim žao mi je ljudi ali podjednako kao i onih u Ruandi.

No, pričamo o današnjoj Hrvatskoj, članici EU i NATO-a. Znači, nema ratova, nasilnog mijenjanja granica itd.

Zašto ti je bolje Sarajevo od Zagreba? Od Zagreba možeš dobit papire za rad u EU, bolje zdravstvo, školstvo, uređeniju državu, sve to uz zadržavanje onog što jeste. Imaš primjer Bošnjaka u Gunji npr.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatima u okolici Tuzle namjerno isključuju struju za Božić
PostPostano: 04 sij 2019, 16:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
Ljudi sa terena javljaju ima struje iako pada snijeg!

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatima u okolici Tuzle namjerno isključuju struju za Božić
PostPostano: 05 sij 2019, 17:59 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
Ne seri crni. Prosao i kroz Bistarac i kroz Morancane, uredno su bili snabdijeveni elektricnom energijom u to doba.

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatima u okolici Tuzle namjerno isključuju struju za Božić
PostPostano: 05 sij 2019, 21:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
Amiđa je napisao/la:
Ne seri crni. Prosao i kroz Bistarac i kroz Morancane, uredno su bili snabdijeveni elektricnom energijom u to doba.



jesi vidio kako su lijepi moji Morancani?

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatima u okolici Tuzle namjerno isključuju struju za Božić
PostPostano: 08 sij 2019, 22:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
Ekipe sa terena javljaju: temperatura -10, snijeg, povremeno puse vjetar, STRUJE IMA uprkos cinjenici sto je pojacana potrosnja zbog grijanja. Logicno bi bilo da kao i na badnji dan, iskoci dalekovod. Sto na to kaze EMT?

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatima u okolici Tuzle namjerno isključuju struju za Božić
PostPostano: 18 pro 2019, 12:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Struje ce biti, kaze meni doministar da je tu sada izgradjen Bingo i da struje mora biti.

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatima u okolici Tuzle namjerno isključuju struju za Božić
PostPostano: 21 pro 2020, 16:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 vel 2020, 16:12
Postovi: 1824
Očekujem da ove godine bude uredna isporuka el.energije za božićne blagdane, naime iz dijaspore je malo tko došao ili će doći. Ako nestane struje na badnjak, ne mogu zamisliti koje bi opravdanje od strane SDA EP bilo.

_________________
Domovini vjerni!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatima u okolici Tuzle namjerno isključuju struju za Božić
PostPostano: 21 pro 2020, 16:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16386
..zavisi od izbora u Mostara...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatima u okolici Tuzle namjerno isključuju struju za Božić
PostPostano: 31 pro 2020, 09:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 vel 2020, 16:12
Postovi: 1824
Protest mještana Morančana: Kada se neko zakašlje, nestane struje


Mještani naselja Morančani u Ljubačama okupili su se danas u ovom naselju kako bi izrazili svoje
nezadovoljstvo neredovnim snadbjevanjem električnom energijom te pozvali nadležno preduzeće da riješi taj
problem.



Citat:
Naime, naselje Morančani ali i susjedni Pasci i Par Selo u dva navrata ove sedmice nisu imali električne energije što
im je stvorilo ponovo brojne probleme.
Priča o struji nije od jučer, kažu mještani. Kucali su na mnoga vrata i tražili odgovore od nadležnih ali ih nisu dobili.
Problem je što su zbunjeni i koja poslovnica Elektrodistribucije je nadležna jer naselje je u sklopu Tuzle, a račune
dobijaju od poslovnice iz Živinica.

Šimo Grabovica ima 70 godina i kaže da je u Morančanima oduvijek bio slab napon električne energije, a situacija
se pogorošala posljednjih godina. Kako kaže, dio mjesne zajednice Ljubače nema problema sa električnom energijom
ali dio gdje on živi, ima.
“Ako zagrmi, nestane struje. Ako počne jača kiša, nestrane struje. Ako počne vjetar, nestane struje. Ma, ako neko
zakašlje, nestane struje. Što je najgore u tome svemu, neko pali i gasi po nekoliko puta. To šteti svim aparatima u
kući.Uništava svu elektroniku.”- priča Grabovica.
Iskustvo sa uništenim kućanskima aparatima imala je već i Ruža Matuzović koja u Morančanima živi 51 godinu.

“Pokvario mi se frižider i zamrzivač zbog probelam sa strujom. Kada je nema, bez grijanja sam. Struje često nema za
Božić. Inače, samo neka vjetar malo zapiri, struje nema.”- priča ova mještanka.
Što je najgore, nastavlja, brine se o bolesnom mužu, a to je otežano kada nema električne energije kao što je bilo već
dvije noći ove sedmice.
“Na tri mjesta su mi gorile po tri svijeće. Dežurala sam i nisam spavala. Bojala sam se da nas svijeće ne zapale.
Bolesnik je u kući.” – kaže ona i podsjeća da uredno izmiruje svoje obaveze prema nadležnom javnom preduzeću.
Mještani Morančana upozoravaju da je mreža izuzetno loša što se može vidjeti na velikom broju nagetih i ukošenih
bandera.

“Ja sam išao 2015.godine da se žalim na bandere. Tada su mi rekli da smo mi u planu da nam stave nove kablove i da
će promjeniti bandere. Evo, dođe i 2021.oni ništa nisu uradili.”- priča Slavko Keroškić koji naglašava da uredno
plaća račune za električnu energiju te da je Elektrodistribucija dužna, po ugovoru, uredno snadbjevati potrošače
električnom energijom.

Mještanima strpljenja ponestaje zbog dugogodišnjeg problema sa neredovnim snadbjevanjem električnom energijom.
Kako kažu, tu žive i imaju pravo da dobiju ono što plaćaju.
“Mi ovdje živimo i nemamo namjeru seliti nigdje. Stalo nam je da ovaj sistem funkcioniše kako treba. Da dobijemo
struju svi mi koji imamo probleme. Mi, Pasci, Par Selo. Možda slučajno struje uvijek nema u blagdanskim danima ali
nećemo i ne trebamo gledati na to sada. Ali živjeti u 21.stoljeću bez struje danima, nisi u stanju funkcionisati. Dovodi
nas to sve do nervnog sloma.”- ogorčeno priča Ljubica Stjepić i dodaje da danas sve funkcioniše uz pomoć struje.
I Ljubica i sve njene komšije, odlučni su da istraju u borbi da dobiju redovno snadbjevanje energije, a podršku
očekuju i od mještana Pasaca i Par Sela.
Poručuju da zajedničkim snagama mogu ostvariti svoja prava i dobiti ono što plaćaju jer električna energija nije
besplatna.
Stoga su najavili potpisivanje zajedničke peticije koju će dostaviti nadležnima ali i neke druge aktivnosti. Ukoliko to
ne bude urodilo plodom, uslijedit će građanski neposluh i neplaćanje računa za električnu energiju.



https://tuzlanski.ba/carsija/protest-mj ... ne-struje/

Gdje je ona milfica da ostavi komentar?

_________________
Domovini vjerni!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatima u okolici Tuzle namjerno isključuju struju za Božić
PostPostano: 31 pro 2020, 13:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
jedinino rjesenje odvojiti se od EP i postati korisnik EPHZHB

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatima u okolici Tuzle namjerno isključuju struju za Božić
PostPostano: 01 sij 2021, 10:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
https://www.vecernji.ba/vijesti/vecinsk ... je-1457940

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatima u okolici Tuzle namjerno isključuju struju za Božić
PostPostano: 01 sij 2021, 11:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lip 2011, 14:09
Postovi: 2406
Lokacija: HR
Politički Hrvati Soli trebaju zaprijetiti da će kolektivno svi preseliti u Žepče, Vitez ili x HB općinu gdje je hrvatska elektrodistribucija i gdje im neće nitko isključivati struju.,
Mulimanima zaprijetiti da će podebljati hr većinu u xy općinama, a ujedno nema više multikulti Tuzle. Muslimani bi kolektivno prokuhali.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatima u okolici Tuzle namjerno isključuju struju za Božić
PostPostano: 01 sij 2021, 12:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58784
Lokacija: DAZP HQ
Bilježimo svako djelovanje pomahnitalih islamista, ovo nije ništa što Rafali ne mogu riješiti.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatima u okolici Tuzle namjerno isključuju struju za Božić
PostPostano: 01 sij 2021, 14:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
neretvanin je napisao/la:
Politički Hrvati Soli trebaju zaprijetiti da će kolektivno svi preseliti u Žepče, Vitez ili x HB općinu gdje je hrvatska elektrodistribucija i gdje im neće nitko isključivati struju.,
Mulimanima zaprijetiti da će podebljati hr većinu u xy općinama, a ujedno nema više multikulti Tuzle. Muslimani bi kolektivno prokuhali.

Baš bi ih zajebali, oni jedva čekaju da se odsele zato i isključuju struju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatima u okolici Tuzle namjerno isključuju struju za Božić
PostPostano: 01 sij 2021, 14:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 stu 2018, 13:21
Postovi: 4112
MiB je napisao/la:
Protest mještana Morančana: Kada se neko zakašlje, nestane struje


Mještani naselja Morančani u Ljubačama okupili su se danas u ovom naselju kako bi izrazili svoje
nezadovoljstvo neredovnim snadbjevanjem električnom energijom te pozvali nadležno preduzeće da riješi taj
problem.



Citat:
Naime, naselje Morančani ali i susjedni Pasci i Par Selo u dva navrata ove sedmice nisu imali električne energije što
im je stvorilo ponovo brojne probleme.
Priča o struji nije od jučer, kažu mještani. Kucali su na mnoga vrata i tražili odgovore od nadležnih ali ih nisu dobili.
Problem je što su zbunjeni i koja poslovnica Elektrodistribucije je nadležna jer naselje je u sklopu Tuzle, a račune
dobijaju od poslovnice iz Živinica.

Šimo Grabovica ima 70 godina i kaže da je u Morančanima oduvijek bio slab napon električne energije, a situacija
se pogorošala posljednjih godina. Kako kaže, dio mjesne zajednice Ljubače nema problema sa električnom energijom
ali dio gdje on živi, ima.
“Ako zagrmi, nestane struje. Ako počne jača kiša, nestrane struje. Ako počne vjetar, nestane struje. Ma, ako neko
zakašlje, nestane struje. Što je najgore u tome svemu, neko pali i gasi po nekoliko puta. To šteti svim aparatima u
kući.Uništava svu elektroniku.”- priča Grabovica.
Iskustvo sa uništenim kućanskima aparatima imala je već i Ruža Matuzović koja u Morančanima živi 51 godinu.

“Pokvario mi se frižider i zamrzivač zbog probelam sa strujom. Kada je nema, bez grijanja sam. Struje često nema za
Božić. Inače, samo neka vjetar malo zapiri, struje nema.”- priča ova mještanka.
Što je najgore, nastavlja, brine se o bolesnom mužu, a to je otežano kada nema električne energije kao što je bilo već
dvije noći ove sedmice.
“Na tri mjesta su mi gorile po tri svijeće. Dežurala sam i nisam spavala. Bojala sam se da nas svijeće ne zapale.
Bolesnik je u kući.” – kaže ona i podsjeća da uredno izmiruje svoje obaveze prema nadležnom javnom preduzeću.
Mještani Morančana upozoravaju da je mreža izuzetno loša što se može vidjeti na velikom broju nagetih i ukošenih
bandera.

“Ja sam išao 2015.godine da se žalim na bandere. Tada su mi rekli da smo mi u planu da nam stave nove kablove i da
će promjeniti bandere. Evo, dođe i 2021.oni ništa nisu uradili.”- priča Slavko Keroškić koji naglašava da uredno
plaća račune za električnu energiju te da je Elektrodistribucija dužna, po ugovoru, uredno snadbjevati potrošače
električnom energijom.

Mještanima strpljenja ponestaje zbog dugogodišnjeg problema sa neredovnim snadbjevanjem električnom energijom.
Kako kažu, tu žive i imaju pravo da dobiju ono što plaćaju.
“Mi ovdje živimo i nemamo namjeru seliti nigdje. Stalo nam je da ovaj sistem funkcioniše kako treba. Da dobijemo
struju svi mi koji imamo probleme. Mi, Pasci, Par Selo. Možda slučajno struje uvijek nema u blagdanskim danima ali
nećemo i ne trebamo gledati na to sada. Ali živjeti u 21.stoljeću bez struje danima, nisi u stanju funkcionisati. Dovodi
nas to sve do nervnog sloma.”- ogorčeno priča Ljubica Stjepić i dodaje da danas sve funkcioniše uz pomoć struje.
I Ljubica i sve njene komšije, odlučni su da istraju u borbi da dobiju redovno snadbjevanje energije, a podršku
očekuju i od mještana Pasaca i Par Sela.
Poručuju da zajedničkim snagama mogu ostvariti svoja prava i dobiti ono što plaćaju jer električna energija nije
besplatna.
Stoga su najavili potpisivanje zajedničke peticije koju će dostaviti nadležnima ali i neke druge aktivnosti. Ukoliko to
ne bude urodilo plodom, uslijedit će građanski neposluh i neplaćanje računa za električnu energiju.




https://tuzlanski.ba/carsija/protest-mj ... ne-struje/

Gdje je ona milfica da ostavi komentar?


Očito je mulktikulturalizam kod tuzlanskih muslimana davna prošlost, ako ga je ikad uopće i bilo.

_________________
Slava Ukrajini!
Nema predaje!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatima u okolici Tuzle namjerno isključuju struju za Božić
PostPostano: 01 sij 2021, 14:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 stu 2018, 13:21
Postovi: 4112
1986 je napisao/la:
neretvanin je napisao/la:
Politički Hrvati Soli trebaju zaprijetiti da će kolektivno svi preseliti u Žepče, Vitez ili x HB općinu gdje je hrvatska elektrodistribucija i gdje im neće nitko isključivati struju.,
Mulimanima zaprijetiti da će podebljati hr većinu u xy općinama, a ujedno nema više multikulti Tuzle. Muslimani bi kolektivno prokuhali.

Baš bi ih zajebali, oni jedva čekaju da se odsele zato i isključuju struju.


Šta im toliko smetaju Hrvati koji su na tom području izrazita manjina?!

_________________
Slava Ukrajini!
Nema predaje!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatima u okolici Tuzle namjerno isključuju struju za Božić
PostPostano: 01 sij 2021, 17:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Dutch01 je napisao/la:
1986 je napisao/la:
Baš bi ih zajebali, oni jedva čekaju da se odsele zato i isključuju struju.


Šta im toliko smetaju Hrvati koji su na tom području izrazita manjina?!

Pa eto sad zamisli da imaju vlast na razini cijele BiH, kako bi to bilo "multikulturalno" i "građansko". Vjerovatno bi opet uveli poreze za raju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatima u okolici Tuzle namjerno isključuju struju za Božić
PostPostano: 09 sij 2021, 22:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 vel 2020, 16:12
Postovi: 1824
Na Pravoslavni Božić htjeli isključiti struju u MZ gdje postoji jedno od dva srpska naselja u Tuzli!
https://tuzlainfo.ba/index.php/novosti/ ... k-7-januar

Hrvati i Bošnjaci na vrijeme reagirali.

Događanje naroda!

Bošnjaci koji su se prije dvije godine potvrdili kako struje nestaje za katoličke blagdane, sada su zajedno sa mještanima 5 hrvatskih naselja pokrenuli bitku protiv EPBiH i onima koji ne štite prava potrošača.

https://www.facebook.com/groups/992986817894991


EMT na aparatima

_________________
Domovini vjerni!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatima u okolici Tuzle namjerno isključuju struju za Božić
PostPostano: 10 sij 2021, 10:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Fotografije elektro infrastrukture na foj FB stranici. Pravi muslimanski fašizam i tjeranje ljudi iz svojih domova.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatima u okolici Tuzle namjerno isključuju struju za Božić
PostPostano: 10 sij 2021, 11:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2020, 15:23
Postovi: 3287
BBC je napisao/la:
Fotografije elektro infrastrukture na foj FB stranici. Pravi muslimanski fašizam i tjeranje ljudi iz svojih domova.

Kuće, javna infrastruktura,... Teška bijeda, nije ni čudo da se slobodnim padom prazni TK.

_________________
Srpsko-hrvatski svijet


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatima u okolici Tuzle namjerno isključuju struju za Božić
PostPostano: 10 sij 2021, 11:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Sumnjam da su takvi elektro stupci u muslimanskim selima. Promašio si poantu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 131 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Grom, Robbie MO, Teuton i 468 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO