HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 16:01.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 5558 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193 ... 223  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 03 vel 2019, 15:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4233
winklada je napisao/la:
Da je sve cisto i bez potrebe ,,napumpano,, da je zadesno, da je David negativac, da je ovo, da je ono....sve do sada nabrojano u negativnom kontekstu, zasto je ovdje vecina zagovornika ,,Davorove prevare,, tj. kao nekog cilja rusenja Srpske i ostalih nebuloza tako detaljno istrazila profile roditelja, pa i clanova, rodbinsku povezanost, licnu kartu najupecatljivijih clanova PZD.... Cemu toliki trud? Cemu iskakanje cim se neko zalozi da se sazna istina? Kako je nisko spominjati ljubavni zivot roditelja, blatiti mrtvu osobu koja ne moze da se brani, spominjati koristoljublje, pa rusenje drzave, pa ovo, pa ono...i to svim srcem zalagati se za sto brzi zaborav slucaja. Iako cudna prica o Bitcoinu, meni je vjerovatnija nego izjave policije i politicara, a BBC i ostali vec znani istinoljubci, koliko ,,rudare,, po slucaju do sada su mogli nesto i zaraditi....

Tebi je vjerojatnije da je david nesta kao jason bourne iz filma nego one izjave tipa "pustimo pravosuđe da radi posao","vjestaci nisu nasli tragove ubojstva" =)) =))


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 04 vel 2019, 09:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
nema veze je napisao/la:
stvarno mrtvac. odgovara na postove od prije par sati i dobro pazi da se ne uključi aktivno u raspravu. chicken

on topic
izgleda da se veliki vođa opet javio. on nije pobjegao, već se sakrio da ga ne ubiju i hrabro se sa nepoznate lokacije bori za svog sina do kraja
slika

na današnjoj sjednici VSTV-a na dnevnom redu je između ostalog bilo i "Izvješće o sastanku održanom 28.12.2018. godine sa glavnim tužiteljem Republičkog tužiteljstva RS i glavnim tužiteljem Okružnog javnog tužiteljstva Banja Luka".
čini mi se da mu se ne sviđa šta su tu utvrdili na kraju

Sama cinjenica da odgovaram i na tvoje gluposti izmedju ostalog dovoljno govori o tome koliko sam se uplasio. :evotigana

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 04 vel 2019, 09:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
BBC je napisao/la:
To je letimičan pregled. Isti taj je dovoljan da se vidi da si ti debil i junfer koji živi sa roditeljima a 35 godina star.
Mrtvac kao i David.

Svoje licne frustracije svojim zivotom xadrzi za sebe.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 04 vel 2019, 09:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
nema veze je napisao/la:
stvarno nenormalan čovjek. uništio temu za desetku

Tema je vec unistena BBC-jevom Gebelstinom.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 04 vel 2019, 09:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
stratilat je napisao/la:
Hoce li te tvoji pustiti jednom da se odazoves na masovne demonstracije u Banjaluku ili ti je draza borba protiv rezima ovako iza nick name-a?

Dodik i njegov nakaradni rezim ima i previse neprijatelja. Samo u RS to je 700-800 hiljada ljudi, da ne spominjem Federaciju. Dobro on mirno spava. Da sam ja on, uzeo bih helikopter i pobjegao u Rusiju. :zubati

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 04 vel 2019, 10:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
stratilat je napisao/la:
Zivim sto metara vazdusne linije od Draskove kuce,poznajemo se generacijama.on je Red Mist iz KickAss-a

I meni je jedan Dodikov ministar stric. Ovo je Balkan. Ovdje svako svakog zna no to nista ne znaci. Svako ima svoje politicko opredjeljenje i svoje politicke stavove, nevezano za za bilo kakav oblik povezanosti. Nismo rodjeni u kupusu, ali isto tako razmisljamo drugacije. Neki navijaju za jedan, neki navijaj za drugi tim.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 05 vel 2019, 04:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 lip 2017, 01:01
Postovi: 1068
Vladimir RUS je napisao/la:
stratilat je napisao/la:
Hoce li te tvoji pustiti jednom da se odazoves na masovne demonstracije u Banjaluku ili ti je draza borba protiv rezima ovako iza nick name-a?

Dodik i njegov nakaradni rezim ima i previse neprijatelja. Samo u RS to je 700-800 hiljada ljudi, da ne spominjem Federaciju. Dobro on mirno spava. Da sam ja on, uzeo bih helikopter i pobjegao u Rusiju. :zubati

Ja ne znam kako ti mirno spavaš.Valjda je neznanje blagoslov.

_________________
"Ovdje mjenjamo žive za žive, a mrtve za mrtve".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 05 vel 2019, 10:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Kačamak je napisao/la:
Ovaj bolesnik nastavlja svoju tiradu.

Barem ne prijetim preko PM-a kao neki. :kava

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 05 vel 2019, 10:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
stratilat je napisao/la:
Ne dize ti se vise na Vukotu?Mladje ti sladje

Sta mene pitas, ri si Drasku komsija. :laugh

Ako si gej, danas je to moderno. :D

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 05 vel 2019, 10:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
BBC je napisao/la:
Pouzdano si znao da SDS i oporba premoćno dobivaju izbore. Idi sakrij se u rupu gmazu.

Na cemu si? Gdje sam ja to napisao ili izvrces moje rijeci. Nije ti lako. Trolovska energija ti opala. :D

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 05 vel 2019, 10:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
chubura je napisao/la:
Ignorisite ga.Ne treba mu veća kazna

Vas Dodikovce je bog kaznio cim glasate za Dodika uprkos silnim aferama, a sa vama i nas vecinu koja nije glasala za istog.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 05 vel 2019, 11:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
NiceBoyZg je napisao/la:
Zombirani, tvoje ponašanje na zadnjih par stranica zapravo sumira tvoj besmisleni život.

Ovi postovi od prije mjesec dana koje su i njihovi autori zaboravili, a koje sad vadiš, su vjerojatno isto kako tebe vide ljudi osim najuže rodbine, a ovo inzistiranje da sam nečiji klon kada to a) nije istina b) nikad nećeš moći dokazati jer uvijek imam IP sa zagrebačkog podučja je najbolji indikator koliko se s tobom može razumno diskutirati o ičemu.

Ajmo i zamisliti da si u pravu, da se sve kako svijet funkcionira dovoljno pošemerilo da su stvarno Placid ili Aga stvorili ovog klona i imaju dovoljno novca, vremena i volje da ga koriste baš uvijek namještenog na IP adresu s te lokacije, sve da bi napadali tebe , nebitnog luzera na ipak prilično opskurnom forumu čiji broj stalnih postera ne doseže troznamenkasti broj, plus sve još to prikrivaju pišući ponekad po drugim temama, pokušavajući biti lukavi. Čak i da je sve to tako, opet si ti na gubitku jer to nikad nećeš moći dokazati i posljedično se oko tvojih optužbi ništa neće moći poduzeti.

A to je i otprilike kako stvari stoje s tobom i cijelom ovom temom/Dodikom. Sekta je razjurena, Davor je nestao ima već skoro mjesec dana, Suzana se vratila u Austriju, oporbeni političari na skupovima su si natovarili kaznene prijave i novčane kazne na vrat, organizatori se ispričavaju policiji, hapsi se svatko tko stane zapaliti cigaretu na Trgu krajine, a ti i dalje donkihotovski jurišaš na vjetrenjače. Rekao bih ti da potražiš pomoć, ali čak i kada bi bio dovoljno svjestan da to učiniš tvoji su problemi vjerojatno preduboki za bilo kojeg stručnjaka na svijetu, a standard javne ili privatne skrbi ionako u RS-u prenizak za goleme teškoće koje imaš, s tim da za potonju nemaš ni sredstava.

I, ne, ne razumijem kroz što Davor prolazi , zombiju ludi, a to moj post tamo ni ne govori. Nije mi preminulo dijete vec jedan od roditelja, sto naravno da je velika razlika i da je njegov gubitak objektivno bolniji. No to ga ne ekskulpira od kritike kada je ovoliko stvari (novac, pravni sustav, politika itd) bilo u igri. Jer isto tako ne razumijem sto prolazi posto nikad ne bih na ovakav način iskorištavao smrt djeteta niti bilo kojeg drugog člana obitelji.

Slobodno odgovori što god želiš na ovo i neću ti se na nikakav način usprostaviti niti ti dalje odgovarati jer se sada vraćaš na ignore s kojeg bi sišao samo da ubiješ samog Dodika i mediji pišu da si to najavljivao ovdje, e onda bi me zanimalo što si pisao.

Bye.

Evo ga jos jedan bot-padobranac. Vjerovatno klon nekog forumasa cim se na pocetku raspisao kao da je godinama bio na ovom forumu. I sta ja da sa takvim da pricam kada recenicu pocne sa izrazom Zombirani, a sto je izraz koji koristi niko drugi nego forumas Agatonikos cije pisanje je u tom stilu. IP adresa ti nista ne znaci u doba proxy-ja i VPN-a. Mozda nisi Agin klon, mozda. ali klon neciji ili bot vjerovatno jesi ili cak jesi cim recenicu pocinjes na taj nacin nakoji si poceo.

Gdje si Aga? Nisi trebao da se kloniras. Ionako bih te provalio u najkracem mogucem roku. Dosadno ti pa glumis Zagrepcanina da bi bio prihvaceniji i da bi stvorio utisak da i Zagrepcani podrzavaju Dodikove nebuloze. Dzabe pokusavas da prekrijes cinjenicu da Hevati u Hrvatskoj vide u Dodiku remetilacki faktor, sto on i jeste, hajde da se prvi put slozim sa njim u necemu. Dodik ne samo da je remetilacki faktor i dio problema, a ne rijesenja vec i ogroman balast i uteg za egzistenciju srpskog naroda u BiH jer upravo je njegova politika protjerala u miru skoro 200 hiljada gradjana RS od 2013 do danasnjih dana, a po svemu sudeci, i slucaju brutalnog ubistva Davida Dragicevica vidljiv je popis Dodikovog nakaradnog, kriminalnog rezima koji vec godinama pa cak i decenijama jase svoj narod, kao i unistava RS i obesmisljava opstanak na ovim prostorima iz dana u dan. Dodikova politika je, dokazano, veoma stetna i neodgovorna politika i prema proslosti i prema sadasnjosti i prema buducnosti RS. On je zaduzio i nase praunucice i jos uvijek to radi jer RS nema privredu koja bi to mogla istrpiti. Javna je tajna ili uopste nije tajna da najveci broj stranih investicija u BiH. zavrsi u Federaciji BiH, dok samo mali dio zavrsi u RS. To je taj napredniji dio BiH. Odavno to nije. Jos otkako je Dodik poceo da dize poreze. Takva politika je neodgovorna politika jer donosi i nanosi stetu i onemogucava da se Srpska razvija kao naprimjer Srbija koja svake godine dobije nove investitore koji zaposljavaju gomilu ljudi i ostvaruju ogromne prihode za drzavu kroz takse. Bilo bi bolje i logicnije da se RS na taj nacin namiri, em gomila fabrika, em vise novca za poreze, a da pritom ne moramo se zaduzivati i zbog isplate penzija penzionerima izmedju ostalog.

P.S. Ono kada na opstoj temi najvise svoje paznje posvetis napadu na licnoj osnovi sto samo dodatno govori o tome da Dodikovi botovi opsjedaju ovaj forum, a narocito ovu temu u namjeri da napadaju one koji se ne slazu sa Dodikovim nakaradnim rezimom, no dzaba im kada tih sto ne vjeruju Dodiku je vise od onih koji slijepo ili iz straha ili zbog mrvrezijeruju Dodiku. Oko 350 hiljada ljudi od 1.2 miliona vjeruju Dodiku. Sasvim je jasno da Dodik nema vecinsku podrsku naroda. Sto se tice protesta grupe Pravda za Davida, dzaba zlocinacko-sektaskom rezimu Milorada Dodika krecenje kada pravda i istina ce izaci na vidjelo, a i uskoro ce i proljece - najljepsi dio godine, kao i ljeto, jos ljepsi dio godine tako da totalitarno-policijskom rezimu ostaje samo da podmece, laze, obmanjuje i zavadja narod, jer zapravo rezim je izgubio, opozicioni BN je najjaci medij, opozicioni bloger Slobodan Vaskovic najjuticajniji je bloger, opozicioni poslanik Drasko Stanivukovic najlajkovaniji je politicar u BiH i poslanik je sa najvise osvojenih glasova za poslanika, dok rezimskom RTRS-u pada rejting dok rezimski ATV je jednom nogom u grobu s obzirom na to koliko izgubio na rejtingu. Rezimu i rezimskim botovima ostaje samo da uzivaju u pirovoj pobjedi dok jos mogu. Dzabe Dodikovom rezimu kazne za sve i svasta kada kad dodju drugi na vlasti, mogu da ukinu te kazne i jos pritom da zabiberei vece kazne. Biserski rezim se ponasa kao da ce 1000 godina da vladaju Srpskom, kao da niko poslije njih nece doci. Da sam ja u njihovoj kozi, ne da bi ukinuo kazne vec nebi ih ni pisao jer to je guranja prstiju u oci. To moze da ima sutra cak i nesagledive posljedice po one koji su te kazne napisali. Sila i nepravda kad-tad padne. Nicija nije do zore gorjela pa nece ni Dodikova totalitarna diktatura vjecito trajati.

Cao bote.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 05 vel 2019, 12:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 vel 2019, 10:41
Postovi: 2
Ne daj se Vlado. Samo ostro!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 05 vel 2019, 12:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10121
Lokacija: Banja Luka
Mada i sam cesto popizdim , kada procitam budalastine koje pise Vlado Rus, ipak..on ima pravo na stav , kakav god on bio . Moze ubjedjivati i druge da su njegovi stavovi ok .
Vlado je ustvari primjer ''biodiverziteta'' u prirodi . Mora biti i takvih .
Sjecam se jednog druga iz tinejdzerskog doba , koji je u komunizmu stalno pricao o cetnicima , pjevao cetnicke pjesme , velicao Drazu ...do te mjere , da smo mu mi znali reci , ''koji ti je qurac, smanjuj malu , naje4baces i ti , a i mi s tobom''...
Danas taj lik , ide na hodocasce na Titov grob i u Kumrovec ...
Sam zuji po gradu , sluzeci za zabavu dokonim supcima .

I Vlado Rus je taj primjerak homosapiensa , i to je prosto tako.
Treba ga pustiti na miru , sa njegovom mukom.

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 05 vel 2019, 12:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 lis 2009, 09:48
Postovi: 482
Njegova uloga i vrijednost je da jednog dana bude baza za fosilno gorivo...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 05 vel 2019, 12:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
stratilat je napisao/la:
Njegovi upisi me podsjecaju na upis kromanjonaca na zidovima pecina.Dodik veliki mamut,Lukac sabljozubi a on cica Glisa sa motkom

Ne vrijedjaj mamute i sabljozube! Sta su ti oni skrivili? :D

Bezglavi Dodikovi botovi ostali bez argumenata.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 05 vel 2019, 12:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
nema veze je napisao/la:
tesko da ova smjena ima veze sa davorom i pzd, koliko god bi oni voljeli biti tako bitni.
smjene nacelnika i rotiranja inspektora su, otkako je lukac ministar MUP-a, stalna pojava. jedan od nacina izbjegavanja kojekakvih eventualnih malverzacija, koji je vise preventivan nego koruptivan, kako se to neki trude prikazati.

ova jucerasnja smjena nije nikakva novost, desava se stalno od njegovog dolaska, samo su ovaj put mediji dali vise znacaja imenima koja su vezana za pzd, nego ostalim smijenjenim licima. jos jedan pateticni medijski prikaz i izvrtanje cinjenica na stetu lukaca i u korist njegovih mrzitelja i pzd.
Citat:
Kako prenose portali, među smijenjenim je i Darko Ilić, načelnik Uprave za organizovani kriminal, kao i načelnika Uprave kriminalističke policije Siniša Kostrešević.

Promjene su izvršene i u Upravi za borbu protiv terorizma, Upravi za policijsku podršku, Službi za zaštitu integriteta i zakonitosti, policijskim upravama u Banjaluci, Prijedoru , Doboju, Gradišci i Trebinju.

Dragan Lukač smijenio je Dragana Jevđenića načelnika Uprave policije... Smijenjen je i načelnik Uprave za borbu protiv terorizma i ektremizma Nedeljko Lubura.

Iz MUP RS naknadno je potvrđeno da su izvršene promjene u upravama policije, kriminalističke policije, upravi za organizovani i teški kriminalitet, za borbu protiv terorizma i ekstremizma, za policijsku podršku i Službi za zaštitu integriteta i zakonitosti u radu, kao i u policijskim upravama Banjaluka, Prijedor, Doboj, Gradiška i Trebinje.

Umjesto Kostreševića na mjesto načelnika Uprave kriminalističke policije dolazi Darko Kovrlija iz Bijeljine.

Na mjesto smijenjenog načelnika policijske uprave u Banjaluci Željka Spasojevića, prema nezvaničnim izvorima, dolazi Miloš Brkića umjesto Žerka Lakete u Policijsku upravu Trebinje dolazi Siniša Laketa.

Jevđenića, na mjesto načelnika Uprave policije, će zamijeniti Dalibor Ivanić iz Prijedora.

Načelnika Uprave za borbu protiv terorizma i ektremizma Nedeljka Luburu zamijeniće Nebojša Tonković.

Načelnik PU Doboj Dmitar Vračar vraća se na svoje radno mjesto u Banjaluci, a umjesto njega dolazi Slobodan Radinković.


https://www.infobijeljina.com/vijesti/n ... u-mup-u-rs
http://starmo.ba/bosnaihercegovina/item/38293-još-jedna-smjena-u-mup-u-rs-a.html
itd

Smjenio ih Lukac da bi pali u zaborav i tako izbjegli odgovornost zajedno sa Lukacem koji je na vrhu piramide kriminala i malverzacija u vrhu MUP-a RS, a i otprije je Lukac poznat po kriminalnim radnjama no dzaba im, i jedni i drugi pripadnici kriminalne hobotnice u MUP-u RS bice procesuirani kad za to dodje vrijeme, a docice kad-tad.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 05 vel 2019, 12:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 lis 2009, 09:48
Postovi: 482
Djecak,na ovoj nekrofilskoj temi odavno nema nikog.Svi smo otisli na jedan drugi forum vjestaciti da li je ili nije picka Jelene Karleuse...


aj zdrao


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 05 vel 2019, 12:52 
Offline

Pridružen/a: 29 sij 2019, 01:17
Postovi: 248
U svemu ovome, ostavi li se na stranu to sto ishod dogadjaja pokazuje da na tim prostorima NIKAD nece biti moguca ikakva promjena koja ide protiv vladajuceg rezima (samo predstavis one koji ti ugrozavaju vlast kao svenarodne izdajice i spasen si - kakav god protest da bio; sjetite se samo kako su protesti u FBiH onomad odmah prisiveni Radoncicu), mi je najskandaloznije to sto se masa naroda iskenja po profesiji konobara. Pa nisu KONOBARI nista krivi. I zasto barem forumski konobari ne stadose u odbranu kolege iz Banjaluke? Dje solidarnost, dje ista? Pa nije valjda da smo svi ovdje profesori i inzenjeri..doktori. Postoji li uopste medjukonobarska empatija i solidarnost?

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=DEdGlJj0lzM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0PMGlwioTpjOOXJ-rp5PUQ7wPsNsXnMw5e_xx0gn5i_X8kacNwK67Pu7g


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 05 vel 2019, 12:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 lis 2009, 09:48
Postovi: 482
Konobari mecu stari limun iz sudopera u caj


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 05 vel 2019, 13:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
sorosh je napisao/la:
U svemu ovome, ostavi li se na stranu to sto ishod dogadjaja pokazuje da na tim prostorima NIKAD nece biti moguca ikakva promjena koja ide protiv vladajuceg rezima (samo predstavis one koji ti ugrozavaju vlast kao svenarodne izdajice i spasen si - kakav god protest da bio; sjetite se samo kako su protesti u FBiH onomad odmah prisiveni Radoncicu), mi je najskandaloznije to sto se masa naroda iskenja po profesiji konobara. Pa nisu KONOBARI nista krivi. I zasto barem forumski konobari ne stadose u odbranu kolege iz Banjaluke? Dje solidarnost, dje ista? Pa nije valjda da smo svi ovdje profesori i inzenjeri..doktori. Postoji li uopste medjukonobarska empatija i solidarnost?


Konobari se bave konobarskim poslom. Ne busaju se u prsa da ce ko konobari srusiti drzavu. Ne idu kod Islamista i kod Komsica da im napuni dusi.
Davor je davno presao granicu koju nije smio preci. Kako i zasto, pokazao je bankovni saldo na racunu.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 05 vel 2019, 13:06 
Offline

Pridružen/a: 29 sij 2019, 01:17
Postovi: 248
Pa to i Kazem. Konobari su posten narod, uglavnom. Zato mi je glupo kad se po njima kenja po sistemu "ta ce konobar", "konobar ovo", "konobar ono".

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=DEdGlJj0lzM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0PMGlwioTpjOOXJ-rp5PUQ7wPsNsXnMw5e_xx0gn5i_X8kacNwK67Pu7g


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 05 vel 2019, 13:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
sorosh je napisao/la:
Pa to i Kazem. Konobari su posten narod, uglavnom. Zato mi je glupo kad se po njima kenja po sistemu "ta ce konobar", "konobar ovo", "konobar ono".


Davor je kenjao po konobarima.
Na fazon: "Eto ja glupi konobar cu da sjebem Predsjednika!" Od tog momenta je konobar postao Davor. Kad ljudi kazu "ta ce konobar", "konobar ovo", "konobar ono" ne misle na konobare nego na Davora. Kontas?

BTW uzrecicu "ta ce konobar" neces nikad cuti u Banja Luci. To je vas Sarajevski fazon. Jel ti zao Dzenana? Mene duša boli kad pomislim sta mu je uradio islamofasisticki rezim u Sarajevu...

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 05 vel 2019, 13:22 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6791
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
sorosh je napisao/la:
U svemu ovome, ostavi li se na stranu to sto ishod dogadjaja pokazuje da na tim prostorima NIKAD nece biti moguca ikakva promjena koja ide protiv vladajuceg rezima (samo predstavis one koji ti ugrozavaju vlast kao svenarodne izdajice i spasen si - kakav god protest da bio; sjetite se samo kako su protesti u FBiH onomad odmah prisiveni Radoncicu), mi je najskandaloznije to sto se masa naroda iskenja po profesiji konobara. Pa nisu KONOBARI nista krivi. I zasto barem forumski konobari ne stadose u odbranu kolege iz Banjaluke? Dje solidarnost, dje ista? Pa nije valjda da smo svi ovdje profesori i inzenjeri..doktori. Postoji li uopste medjukonobarska empatija i solidarnost?

Nije Davor samo konobar.Davor je i sudski vještak i policijski stručnjak i pravni stručnjak pa i politički analitičar.I Suzana isto.Oboje su stručnjaci.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 05 vel 2019, 13:32 
Offline

Pridružen/a: 29 sij 2019, 01:17
Postovi: 248
novovrijeme je napisao/la:
sorosh je napisao/la:
Pa to i Kazem. Konobari su posten narod, uglavnom. Zato mi je glupo kad se po njima kenja po sistemu "ta ce konobar", "konobar ovo", "konobar ono".


Davor je kenjao po konobarima.
Na fazon: "Eto ja glupi konobar cu da sjebem Predsjednika!" Od tog momenta je konobar postao Davor. Kad ljudi kazu "ta ce konobar", "konobar ovo", "konobar ono" ne misle na konobare nego na Davora. Kontas?

BTW uzrecicu "ta ce konobar" neces nikad cuti u Banja Luci. To je vas Sarajevski fazon. Jel ti zao Dzenana? Mene duša boli kad pomislim sta mu je uradio islamofasisticki rezim u Sarajevu...


Mislim da lazes. Citajuci tvoje postove jasno se moze primjetiti da uopste i ne posjedujes "dushu", tj. osjecaj empatije prema drugome.


I da, fulao si. Ne govorim o Banjaluci, nisam tamo nikad ni bio, vec o upisima ovdje. Na nekoliko stranica se da iscitati omalovazavajuci stav prema konobarima koji proizilazi iz pokusaja vrijedjanja Davora po sistemu "konobar ovo konobar ono". Kapiras sad?

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=DEdGlJj0lzM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0PMGlwioTpjOOXJ-rp5PUQ7wPsNsXnMw5e_xx0gn5i_X8kacNwK67Pu7g


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5558 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193 ... 223  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: hoblatopla, iprodano, Patriota, Tomba17 i 263 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO