HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 tra 2024, 07:03.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 36947 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 581, 582, 583, 584, 585, 586, 587 ... 1478  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 14 ožu 2019, 09:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Pitao te je Diablo nešto,gore.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 14 ožu 2019, 10:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Mene pitao?

Ako bi se to desilo, specijalna policija bi ih pokosila, kao što svaka pravna država reaguje na teroristički napad. Ti najozbiljnije dovodiš ovo izdrkavanje nad čovekom koji nikog nije napao u istu ravan sa masovnim terorističkim napadom!? Jel imaš makar gram mozga u lobanji pa da postavljaš to pitanje?

Inače, Diablo je, po mojoj proceni, klinac od 15 godina, super ste se našli, mentalno ste na istom stepenu razvoja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 14 ožu 2019, 10:08 
Offline

Pridružen/a: 14 ožu 2019, 09:17
Postovi: 13
Teror napadi se dobro planiraju, brzo i efikasno, tako da bi tesko u isti momenat odgovorila specijala. Niko jos nije spreman za rat, svaki veći incident bi doveo do okupljanja, podizanja tenzija i ko zna čega sve. Niti oni imaju trenutne mogućnosti za to, niti bi im neko mogao adekvatno odgovoriti. I jedni i drugi čekaju da ojačaju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 14 ožu 2019, 10:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Zato se radi na preventivnim akcijama, obaveštajnom radu i ostalim stvarima u sferi bezbednosti kojima se države bave.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 14 ožu 2019, 10:37 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6285
Carmello Šešelj je napisao/la:
Mene pitao?

Ako bi se to desilo, specijalna policija bi ih pokosila, kao što svaka pravna država reaguje na teroristički napad. Ti najozbiljnije dovodiš ovo izdrkavanje nad čovekom koji nikog nije napao u istu ravan sa masovnim terorističkim napadom!? Jel imaš makar gram mozga u lobanji pa da postavljaš to pitanje?

Inače, Diablo je, po mojoj proceni, klinac od 15 godina, super ste se našli, mentalno ste na istom stepenu razvoja.

Vaš najveci problem je sto nemate pojma tko su oni(kao i nasi preko granice) samim time niste dostojni da komentirate ista nit da dajete nekakve savjete. Ja nisam samo naveo ubijanje, nego i zastave jer da je ovome upalilo imali bi vi tisuce zastava diljem RS-a . Tako to ide kod njih, das prst a za neko vrijeme ne ode ruka nego glava, no najlakse je iz Beograda ili Zagreba solit drugima pamet zar ne ? Nego bogati kakva bi to specijalna policija pomogla ako bi njih krenulo samo 2000 po ovako gadnom terenu??

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 14 ožu 2019, 10:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Ako je teren gadan, gadan je i njima. A postoje i obaveštajne službe koje ih prate, a pošto se radi o Muji i Hasi, ne verujem u element iznenađenja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 14 ožu 2019, 10:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Uostalom, takva akcija bi značila kraj BiH, jer bi se ceo civilizovan svet okrenuo protiv njih u roku od 15 minuta.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 14 ožu 2019, 10:45 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6285
Carmello Šešelj je napisao/la:
Ako je teren gadan, gadan je i njima. A postoje i obaveštajne službe koje ih prate, a pošto se radi o Muji i Hasi, ne verujem u element iznenađenja.

Kakve obavjestajne sluzbe? Pa jedan Dodik vise nema povjerenja ni u ljude oko sebe nego za svaku sitnicu ide direktno Vučiću u Beograd sto se nikada do sada nije događalo zar ne ?' Prica se da OSA ima blizu 200 svojih u B Luci, ako se ne varam to je Cvijanovicka potvrdila. Nakon sto su dobili 50 000 000 dolara od amerike , OSA je sasvim sigurno na razini srpsko/hrvatske obavjestajne sluzbe, ako ne i bolja...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 14 ožu 2019, 10:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Pa ako je to istina, a ja verujem da žestoko preuveličavaš što se tiče broja, onda je dobro što BIA pomaže, zar ne? A imamo i mi obaveštajce u Sarajevu, tako obaveštajne organizacije i funkcionišu i to nije ništa čudno i nenormalno.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 14 ožu 2019, 11:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
aleksije radicevic je napisao/la:
Aga, Karmelo, moram da vam kažem isto što je u seriji "Ravna gora" čiča Draža rekao majorima Stankoviću i Paloševiću, kada su se u svoj onoj nesreći aprilskog rata, posvađali oko starih računa sa vojne akademije:
Šta vam je? Jeste li poludeli?

:D


Što reče ovaj drogeraš iz Ciganskih rupa, ta gdje ćete me u istu rečenicu s njim, pobogu si brate :D

Nije da mrzim ove zavisnike o psihoaktivnim supstancama i alkoholu ali brate, kad ti takav drži ders o tome kako se pravi država a ni svoje nema niti će je ikad imati, onda nema dalje.

Ili kad nešto napišeš a ta flaša rakije te ubjeđuje da nisi to mislio već si mislio ono što je on umislio da si mislio, kao što sad vas ubjeđuje da se ja rugam okupaciji KiM a zapravo se rugam tom nazivu "Priština" jer KiM nije nikakva "Priština" kojom ove ljige poput njega aminuju njegovu okupaciju i skidaju već ionako skinute gaće pred šiftarskim ološem, već je KiM američka narkokartel država sa neodređenim vijekom trajanja, pa kad s njom ulaziš u dijalog zbog tamošnjih Srba, bar ne budi sisa i ne nazivaj je "Priština" čime joj daješ legitimitet i priznaješ je i bez zvaničnog priznanja. A onda ti uleti ovaj pijani sroljo i kaže ti da se rugaš otimanju i okupaciji KiM. Toliko buraz, i ubuduće da vam nije palo na pamet da moj nik trpate u istu rečenicu s nikom te ništarije. Dogovoreno? :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 14 ožu 2019, 11:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Baš bi im nazivanjem Kosovo i Metohija dao legitimitet, zato se koristi "Privremene institucije u Prištini" ili skraćeno "Priština". Ali ti si preglup da to shvatiš.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 14 ožu 2019, 11:18 
Offline

Pridružen/a: 14 ožu 2019, 09:17
Postovi: 13
Uh, jako! Ters čovjek, nema šta.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 14 ožu 2019, 11:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
I taj naziv se ne koristi za teritoriju, nego za uzurpatorsku vlast koja sedi u Prištini, ograničenko.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 14 ožu 2019, 11:21 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6285
Carmello Šešelj je napisao/la:
Baš bi im nazivanjem Kosovo i Metohija dao legitimitet, zato se koristi "Privremene institucije u Prištini" ili skraćeno "Priština". Ali ti si preglup da to shvatiš.

Albanci znaju sta rade, povremeno vas zastrasuju raznim uhicenjima,provokacijama,sankcijama dok ne ogade kosovskim srbima kosovo. Ovakva situacija ce trajati jos sigurno 5 godina kada ce samo preko noci uspostaviti vlast na sjeveru. Vi ste glupi ako mislite da saburanje vise odgovara vama pogotovo ako onaj novi njemacki zakon vrijedi i za srbe s kosova tada se mozete pozdraviti s njime...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 14 ožu 2019, 11:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Pijani, kad kažeš "odnosi Beograda i Prištine" a ne "odnosi Beograda i privremenih vlasti na privremeno okupiranom dijelu njene teritorije i sl," su dva svijeta. I još kad to čuješ po 100 puta na TV i pročitaš na 100 mjesta u novinama jer vidim da je to postala mantra, onda ti još samo treba čekić da se ubiješ ako ne primjećuješ nikakvu razliku između toga.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 14 ožu 2019, 11:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
A reći "pregovori Srbije i Kosova i Metohije" bi bilo bolje, je li limitarani?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 14 ožu 2019, 11:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
https://youtu.be/9m_O_DU6pn8

Neće biti milosti ni prema kome.Izgorećemo zajedno.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 14 ožu 2019, 12:08 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6285
Dodik odgovorio reisu Kavazoviću: Muslimani u RS-u su sigurni, nema smisla da širimo nemir
https://www.klix.ba/vijesti/bih/dodik-o ... /190314051
:D

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 14 ožu 2019, 12:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Carmello Šešelj je napisao/la:
A reći "pregovori Srbije i Kosova i Metohije" bi bilo bolje, je li limitarani?

Čekić u ruke i ubij se, bekane.
S takvom slamom u glavi bi sutra i da ti Amerikanci "Sanđak" otmu i proglase državom, odnose s tamošnjim narkokartelom nazivao odnosima "Beograda i Novog Pazara". I onda s tom urođenom tupošću potkrjepljenom alkoholom dođe na ovu temu Srbima prosipati pjansku o tome kao se pravi država.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 14 ožu 2019, 12:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Diablo je napisao/la:
Dodik odgovorio reisu Kavazoviću: Muslimani u RS-u su sigurni, nema smisla da širimo nemir
https://www.klix.ba/vijesti/bih/dodik-o ... /190314051
:D

Odlično pet. Možeš da sjedneš, Milorade.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 14 ožu 2019, 12:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Jel moguće da si baš toliko glup da bi prihvatio naziv "Pregovori između Srbije i Kosova" i tako ih stavio u istu ravan kao dve ravnopravne države!? I ovim završavam razgovor sa tobom, znao sam da si priglup, ali baš ovoliki idiotizam nisam očekivao.

Odgovori da tvoja bude zadnja, i sledeći put budi dosledan i izdrži da mi se ne obratiš.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 14 ožu 2019, 12:23 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2015, 17:34
Postovi: 3541
Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
Mislim da je Šjor Agi više akcenat na "privremenim vlastima" ili "teritoriji pod privremenom okupacijom", znači tipa pregovori između Beograda i privremenih vlasti u južnoj srpskoj pokrajini.

_________________
Robi lopove vrati bodove!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 14 ožu 2019, 12:25 
Offline

Pridružen/a: 14 ožu 2019, 09:17
Postovi: 13
A ja kada kažem da bi mi iz RS u spajanju sa Srbijom bili građani drugog reda, ban.
Nas srbijanci, sviđalo se to vama ili ne, smatraju teškim blesanima i misle da smo najmanje tri klase ispod njih. Ima mnogo stvari koje nas vežu, to bez daljnjeg, bilo je i pomoći i odmoći, ali nebi bili ravnopravni. Isto važi i za Hrvatsku što se tiće hrvata iz BiH. Ja nemam ni pasoš srbijanski, ni stan u Beogradu kao naša vladajuća elita, tako da bi bila veći goljo nego što sam sada.... Ja bi da ostane BiH, sa tri entiteta, pa ko voli nek izvoli gdje želi...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 14 ožu 2019, 12:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Leeroy Jenkins je napisao/la:
Mislim da je Šjor Agi više akcenat na "privremenim vlastima" ili "teritoriji pod privremenom okupacijom", znači tipa pregovori između Beograda i privremenih vlasti u ....... južnoj srpskoj pokrajini.

....... okupiranoj.
Ovako kad zombijevski insistiraš na terminu "odnos Beograda i Prištine" je kao da kažeš odnos Londona i Berlina, a to znači odnos između dvije međusobno priznate države. Ali iglaš je intelektualno toliko zakinut da uopšte ne uviđa te razlike.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 14 ožu 2019, 12:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
darkmark je napisao/la:
A ja kada kažem da bi mi iz RS u spajanju sa Srbijom bili građani drugog reda, ban.
Nas srbijanci, sviđalo se to vama ili ne, smatraju teškim blesanima i misle da smo najmanje tri klase ispod njih. Ima mnogo stvari koje nas vežu, to bez daljnjeg, bilo je i pomoći i odmoći, ali nebi bili ravnopravni. Isto važi i za Hrvatsku što se tiće hrvata iz BiH. Ja nemam ni pasoš srbijanski, ni stan u Beogradu kao naša vladajuća elita, tako da bi bila veći goljo nego što sam sada.... Ja bi da ostane BiH, sa tri entiteta, pa ko voli nek izvoli gdje želi...

Niko vas ne smatra blesanima. Ali ima ljudi koji vas smatraju seljoberima. Ja nisam jedan od tih.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 36947 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 581, 582, 583, 584, 585, 586, 587 ... 1478  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 187 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO