HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 14:19.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 5558 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200 ... 223  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 17 tra 2019, 21:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Kad već pišemo o ženskom kadru, zna li se primi li naša Daca kurca jer je u jeku Davorove popularnosti i idolopoklonstva od strane sekte, 2-3 noći prespavala na Trgu Krajine u istom krevetu sa mesijom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 17 tra 2019, 21:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Droca Daca je pokupila domaceg Švicarca i radi u privatnoj klinici u Švicarskoj, kao i Davor, trazi azil ...

(zvuči kao odjavna špica nekog filma, kada se gledaocu dočarava kako je ko od protagonista završio) :smijeh

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 17 tra 2019, 22:34 
Offline

Pridružen/a: 15 tra 2019, 00:13
Postovi: 10
LakePlacid je napisao/la:
Agathonikos je napisao/la:
Glede mlade mu, od početka ove sage neki od nas su tipovali da će pokupiti neku od sektašica i bome bili smo u pravu. Meni je ona liječena narkomanka koja je stalno drhtala, tresla se i imala onaj stakleni pogled namah upala u oči kao moguća mlada, ali izgleda da nije imala sreće. Ako je se ko sjeća, to je jedna od tzv. Davidovih 12 Veličanstvenih. Mrsko mi je linkovati njenu fotku ali ako se ne varam, zove se Emilija.


=))

slika

Mala je liječena narkomanka, a i rod je novinaru Enisu Zebiću Hrvatskom ekstremnom ljevičaru sa radija slobodna evropa

Ja sam Sve mislio da je to cerka Davorova,zamjenio sam ih...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 17 tra 2019, 22:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Znači Dacika nam je u sekti bila zbog sebe a ne zbog 'Pravde', mesije i nesrećnog mu sina. Zna znanje, što jes jes. Preko izmišljenog šikaniranja na poslu i ulici do azila i penzije nekog spečenog Švajcarca. Ha, kad mesija od cijelog slučaja napravi ruglo i namlati lovu, zašto se i naša Dacika ne bi dočepala penzije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 18 tra 2019, 14:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
LakePlacid je napisao/la:
Droca Daca je pokupila domaceg Švicarca i radi u privatnoj klinici u Švicarskoj, kao i Davor, trazi azil ...

(zvuči kao odjavna špica nekog filma, kada se gledaocu dočarava kako je ko od protagonista završio) :smijeh



:laugh

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 18 tra 2019, 17:51 
Offline

Pridružen/a: 15 tra 2019, 00:13
Postovi: 10
Izgleda da je nakon sto je pokupio stvari iz one kuce,neko ga na Lausu doceko pa namlatio pa je prema svjedocenju zene koja tamo zivi,koja se sama prijavila u policiju,cula je kaze galamu na mostu i kao da je nesto palo u vodu,koja je bila nabujala,mozda je cak i sam skocio ne razmisljajuci na opasnost,pa je konto isplivat nizvodno,kasnije su nasli i laptop.U pekari u blizini je jeo ,burek tako da su ga ljudi vidjeli.Izgleda da ljudi iz opljackane kuce nemaju veze,inace bi ih policija ispitala.Kako je tacno bilo kozna hoce se ikad utvrdit.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 18 tra 2019, 18:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Old Fridolin je napisao/la:
Ovaj je pravo sve izradio, bez morala ikakvog, na racun sinovljeve smrti manipulirao sa narodom, cak se zakacio i napravio probleme politicarima, opljacko narod navatao mladu piletinu i zbrisao.
Mladi čoveče zaboravili ste jednako važnu stvar. :D

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 18 tra 2019, 18:22 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
BBC je napisao/la:
Ozon je napisao/la:
https://argumenti.rs/blog/2019/03/15/davor-dragicevic-otpoceo-novi-zivot-u-austriji-sa-djevojkom-draganom/


BEČ - Davor Dragičević, otac nastradalog Davida Dragičevića, odnedavno živi u Austriji sa djevojkom Draganom Šuman gdje je otpočeo novi život.


Po godinama bi više odgovarala njegovom pokojnom sinu. Svaki lider sekte mora imati mladu piletinu. Moguće da je je ta friška pogrešna.
Prije 4 godine:

slika

slika

Prije 3 godine:

slika

Ima nešto zajedničko sa Davorom, brak joj nije dugo trajao (2009):

slika

Friška fotografija:

slika

Tu se stiska sa Davorove lijeve strane. Skoro da je možeš lako zamijeniti sa Davorovom kćerkom.

slika


Ajde bar mi je zbog ove neloše ženske kreten porastao malo u očima.
Ovo što radi mjesecima sa mrtvim djetetom je za ispovraćat se. Aj i zavaljao je multietniĆare za ozbiljnu lovu - veliki lajk :D

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 18 tra 2019, 20:49 
Offline

Pridružen/a: 15 tra 2019, 00:13
Postovi: 10
Vrijeme je da David kao uzoran gradjanin dobije ulice sa svojim imenom i u BL i Mostaru :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 18 tra 2019, 20:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
U Banja Luci teško, u Istocnom i Zapadnom Mostaru - Sarajevu, moguće ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 19 tra 2019, 01:01 
Offline

Pridružen/a: 15 tra 2019, 00:13
Postovi: 10
Trebaju im stalno nove senzacije kako bi i dalje dobijali pare za donacije,sad su to inostrani istrazitelji,a i Feraget nije nisra napravio ko ni za Memica.Ako bude trebalo opet ce ga iskopat pa odvuc negdje drugdje.A mozda ga i vrate nazad.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 19 tra 2019, 21:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
:zivili

Citat:
NAJAVLJEN 21. APRILA

Policija zabranila održavanje mirnog skupa "Pravda za Davida" u Banjoj Luci

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 19 tra 2019, 23:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1678
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
O bože ovi i dalje pokušavaju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 20 tra 2019, 03:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2011, 22:11
Postovi: 7952
Komentar sa klixa
Citat:
. Licno sam dozivio da sam u grupi pravda za Davida napisao svoje mišljenje pri tome ne vrjedzajuci nikoga a ono sto sam dozivio je uzas. Davor i Suzana jesu manipulatori, oboje su se izvukli, sjetite se Suzanine kuknjaze i prosjacenja preko pay Pal za eksumaciju, jer kao ima para na starom računu ali ne zna gdje Davor pa joj ne može dati punomoć zato traziti preko pay Pal....A Davor se pojavi na drugoj sahrani sina Davida.,Pametnom dosta


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 20 tra 2019, 13:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
bezimeni12 je napisao/la:
sjetite se Suzanine kuknjaze i prosjacenja preko pay Pal za eksumaciju, jer kao ima para na starom računu ali ne zna gdje Davor pa joj ne može dati punomoć zato traziti preko pay Pal....A Davor se pojavi na drugoj sahrani sina Davida.


Genijalno :smijeh

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 20 tra 2019, 14:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Davor se snašao. Vladimir RUS i dalje živi sa mamom i žica za kavu.

Davor mi liči na ovog lidera sekte. Lider sekte sa masom Rolls Royce, zlatnim satovima i privatnim sex haremom.
I on je pobjegao od US vlasti u Indiju sa svojim blagom.

slika

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 20 tra 2019, 15:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Austrijski mediji već zovu Ured i raspituju se o azil slučaju. Pozivaju se na privatnost podataka pa im ne mogu ništa reći.

Osobe koje riješavaju slučajeve političkog azila ne vole nimalo kad azilanti brbljaju o tome javno. To doživljavaju kao pritisak na sebe. S druge strane obezvrijeđuje sam pojam "političkog azila". Jer ako te strah za svoj život ne ideš novinarima objaviti gdje živiš i da si zatražio političku zaštitu od druge države. Vidjet ćemo hoće li konobar moći i njih izlevatiti svojim manipulacijama. Ima Inzka iza sebe da nazove par brojeva telefona i "pogura" stvar.

Da bi se znalo koliko je "politički azil" drugačija stvar od ovih papira koje muslimanski migranti dobivaju zadnjih godina. Donosi ti automatski pravo/dozvolu za nošenje oružja sa sobom (pištolj). Ako želiš država koja ti odobri politički azil ti može stvoriti drugi identitet, potpuno legalan i sproveden u svim institucijama. I masa ostalih stvari, koje i koštaju jako i komplicirane su. Povlastice u biti.

Recimo, od skoro svih muslimana Bošnjaka koji su po zapadu dobili azile skoro niko nema da je dobio politički azil. Samo primjer koliko je to posebna kategorija zaštite.

Ali uvijek mogu Davoru dati kompenzacijski humanitarni azil, ili radnu dozvolu. No sad im je on sam otežao, jer je zatražio kako je.
Ako se oženi sa tom ženskom svakako bi dobio papire. Ali bi morao napustiti EU pa ih dobiti u Banja Luci.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 20 tra 2019, 16:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
26 krivičnih prijava protiv Davora nisu okončane već prekinute dok se vrati iz inostranstva. Kad bude dostupan za saslušanje svih 26 će se ponovo pokrenuti. Mediji kronično krivo prenose vijesti iz sekte.
U bit 7 od 26, ali i ostale će biti pauzirane uskoro.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 21 tra 2019, 17:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Sad će imbecil svoj cirkus prenijeti u Austriju i na njihove saučesnike, učesnike političare.

Citat:
Dodao je kako je svjestan da mu neće biti lahko u borbi za istinu jer Dodik ima dobre političke veze u Austriji, naprimjer, s vicekancelarom Heinzom-Christianom Stracheom.

“Milorad Dodik vodi kriminalnu organizaciju. Ljudi u Austriji moraju znati ko je Dodik i ko su mu prijatelji u Austriji. To je kriminalna organizacija”, kazao je Dragičević dodajući da Dodik svoju moć crpi iz novca koji je oteo narodu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 21 tra 2019, 20:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
U Austriji su ojri u Srpskoj marke bajo, nije vođa budala, to ti je

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 26 tra 2019, 10:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
BBC je napisao/la:
Sad će imbecil svoj cirkus prenijeti u Austriju i na njihove saučesnike, učesnike političare.

Citat:
Dodao je kako je svjestan da mu neće biti lahko u borbi za istinu jer Dodik ima dobre političke veze u Austriji, naprimjer, s vicekancelarom Heinzom-Christianom Stracheom.

“Milorad Dodik vodi kriminalnu organizaciju. Ljudi u Austriji moraju znati ko je Dodik i ko su mu prijatelji u Austriji. To je kriminalna organizacija”, kazao je Dragičević dodajući da Dodik svoju moć crpi iz novca koji je oteo narodu.

organizovani protesti za 12. maj u beču. samo da ne pretjera i da budalu ne vrate nazad.

pobjegao junak, ali i dalje huška
slika
slika

a ko nije znao, i krunić je ubijen radi pzd :zubati
Citat:
Slaviša je vlasnik svih kamera, a Dragičević je rekao da posjeduje snimke. Ubistvom napadača policija je htjela skriti tragove

neki od komentara u grupi na ovu glupost
slika
slika
slika
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 26 tra 2019, 10:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Šaljite novac muslimani, sabur, pada RS.
Podvaljuje iste fazone kakve je podvaljivao prva 2 mjeseca tog cirkusa. Uskoro će opet prijetiti da će otkopati sina i negdje ga odnijeti.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 26 tra 2019, 10:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1678
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
nema veze je napisao/la:
organizovani protesti za 12. maj u beču. samo da ne pretjera i da budalu ne vrate nazad.


Haha nema šanse. Bi ti namjerno bacila dobitnu srećku na lutriji? Dobro ako dođe dvoznamenkast broj ljudi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 26 tra 2019, 11:00 
Offline

Pridružen/a: 11 vel 2019, 12:17
Postovi: 766
Nista od Krunica u getu?

_________________
Osjecaj me prati da sam fiju...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 26 tra 2019, 11:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
NiceBoyZg je napisao/la:
nema veze je napisao/la:
organizovani protesti za 12. maj u beču. samo da ne pretjera i da budalu ne vrate nazad.


Haha nema šanse. Bi ti namjerno bacila dobitnu srećku na lutriji? Dobro ako dođe dvoznamenkast broj ljudi.

možda mu je veći priliv novca kad je u BL? slabo se vrti po medijima otkad je tamo, a i mnogi su otkačili pzd jer je pobjegao. možda mu je zarada veća kad je žrtva režima?

nadam se da samo opet paranoišem, fino je kad je situacija u gradu normalna :001_smile


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5558 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200 ... 223  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: crni_bombarder, kily, Naša Kvačica, Revizija, Tomba17 i 289 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO