HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 13:18.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 5558 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202 ... 223  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 13 svi 2019, 17:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ako se ne opamete Austrijanci će ostati bez proslave Nove Godine u Beču.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 13 svi 2019, 18:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 lis 2009, 09:48
Postovi: 482
Ima li one palijetine Radovanovoca gdje?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 13 svi 2019, 18:08 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6791
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
[instagram][/instagram]
novovrijeme je napisao/la:
Srpsčanin je napisao/la:
Muriz nije u poziciji da sagleda manipulaciju povodom slučaja Dragičević.Za njega su ta dva slučaja ista.Tako mu je izvjesno i Feraget savjetovao.


Ne znam ja je li ili nije.
Pored toliko Muslimana u 24% on baš našao da se uvezuje sa Davrom.
Sve je to ista bagra.

Ne može biti isti kao Davor.Davor je nesoj od nesoja,ništak od ništaka,nikogovina od nikogovine.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 13 svi 2019, 18:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
nova godina austrijancima ne treba sad kad imaju velicanstvene skupove :zubati

nego, kako on zavrsi opet negdje gdje predstoje izbori?

Citat:
Predsjedavajući Predsjedništva Bosne i Hercegovine - Milorad Dodik posjetio je danas austrijskog vicekancelara Heinz-Kristian Strachea, a to je izazvalo reakcije političkih partija u ovoj zemlji.

Oštre kritike vicekancelaru Austrije Heinz-Krisitan Strache uputila je predsjednica Socijalističke omladine i kandidatkinja za Europski parlament ispred Socijaldemokratske partije Austrije Julia Herr.

Ona je u svom saopštenju za medije pitala zamjenika kancelara, zbog čega kao predizbornu podršku koristi čovjeka koji je gušio pravo na slobodno okupljanje, čovjeka koji ne radi na rješavanju ubistava (David Dragičević) i negira genocid.

"Mi trebamo Europsku uniju koja će štiti ljudska prava i boriti se protiv populista koji demokratiju i vladavinu prava dovode u pitanje", izjavila je Julia Herr.

Oglasio se i Davor Dragičević, otac ubijenog Davida Dragičević.

"Da vam kažem nešto, ne znam u kojem je svojstvu došao. On ide u posjete ispred države i zastave koju ne priznaje. On svaki dan svoju jamu kopa sve dublje. Slavi dan pobjede nad fašizmom, a na sastanku je s čovjekom koji je praktično fašista. Ja sam dokazao da je Milorad Dodik ubica i zločinac naroda u RS-u i BiH. Za njega nije Beč, za njega je samo zatvor. Za njega i njegovu privatnu armiju", kaže Dragičević za Radiosarajevo.ba i dodaje:

"Protesti će se i dalje nastaviti, nastavit će se animiranje europske javnosti, međunarodne zajednice. Htio bih se zahvaliti Valentinu Inzku, Johannesu Hahnu i američkoj vladi na podršci. Vodimo svoju borbu mirno i dostojanstveno. I Muriz i ja. Rješavanjem tih ubistava riješit će se 70 posto problema u BiH", ističe Dragičević.

Jučer je u Beču održan velika šetnja "Pravda za Davida i Dženana", a Davor ističe kako je bilo lijepo vijedti Muriza i Arijanu Memić, kao i Ifeta Ferageta.

"Naravno, prelijepo ih je bilo vidjeti, Ifet je moj brat, a Arijanu doživljavam kao svoje dijete. Srce mi je nakon dugo vremena bilo puno. Kada sam vidio i njih i pravdaše iz Banja Luke srce mi je bilo puno, kao i ljude iz BiH. Samim tim rekao sam, Muriz je moj brat, Arijana moje dijete. Ona je rekla da je Teodora njena sestra. Skup je bio veličanstven. Tu šetnju je trebalo doživjeti. Kada dođete u stranu državu, grad Beč i kako se policija ponaša po zakonu, narod koji je davao podršku. Sve je to zaista veličanstveno. Zahvalio bih se svima koji su došli i koji nam iz dana u dan pružaju podršku", ističe Dragičević.

U Banjoj Luci još uvijek traju protesti.

"Ja ne mogu iskazati koliko mi to znači. Ljudi stoje svaki dan 413 dana. To je ono što njih boli. Mi ćemo stajati dok se pravda ne zadovolji. Narodu BiH prijeti nestanak, Bosni i Hercegovini prijeti nestanak ako ljudi ne ustanu i pokušaju pronaći snagu. Moramo se izdići iznad političara i živjeti u Bosni i Hercegovini koja je prelijepa zemlja. Ratovalo se za njihove džepove i familije. Došli su bahati ljudi kakvih nema nigdje", rekao je Dragičević.

Na pitanje da li ima saznanja o pokretanju istrage u slučaju Dragićević, Davor odgovara:

"Nema istrage, ne može je biti kada je Želimiru Lepiru Dragan Lukač zaprijetio 'skidanjem glave s ramena' ukoliko se istraga o ubistvu Davida Dragičevića pokrene", rekao je Davor na kraju razgovora za Radiosarajevo.ba


"Htio bih se zahvaliti Valentinu Inzku, Johannesu Hahnu i američkoj vladi na podršci." ha-ha


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 13 svi 2019, 18:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
stratilat je napisao/la:
Ima li one palijetine Radovanovoca gdje?


Bio je u "banji" čitaj psihijatriji UKCRS-a, nema vremena za ove skupove, a vjerovatno ni volje od kako je vođa u Austriji ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 13 svi 2019, 18:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ni 2 mjeseca tu već austrijskog lidera zove "fašistom". A traži azil i socijalu od tih istih ljudi. On misli da se to ne prevodi i ne prati.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 13 svi 2019, 18:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
ne vracajte ga nazad!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 13 svi 2019, 18:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
:smijeh

Citat:
Htio bih se zahvaliti Valentinu Inzku, Johannesu Hahnu i američkoj vladi na podršci


=))

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 13 svi 2019, 18:53 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6791
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Zanimljvo je da u Americi postoje hiljade neriješnih ubistava dakle ne samoubistava ili nesrećnih slučajeva nego nesumnjivo ubistava ali američki političari ne primaju rodbinu nastradalih,ne pada im tako nešto na pamet što je i normalno jer to je posao policije i sudskih institucija ali ovde to pravilo ne važi pa su psihijatrijskog slučaja Dragičević ne samo primali nego su mu davali i otvorenu podrsku u njegovoj "borbi za pravdu".

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Davor Dragičević
PostPostano: 31 svi 2019, 20:04 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6791
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Kakav je čovjek Davor Dragičević?

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Davor Dragičević
PostPostano: 31 svi 2019, 20:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24534
Lokacija: Heartbreak Hotel
Srpsčanin je napisao/la:
Kakav je čovjek Davor Dragičević?


Jesi ti pijan? Ima tema od 199 stranica o njemu.


politika/klinac-u-getu-t16466.html?hilit=dragičević

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Davor Dragičević
PostPostano: 01 lip 2019, 10:55 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6791
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Bobovac je napisao/la:
Srpsčanin je napisao/la:
Kakav je čovjek Davor Dragičević?


Jesi ti pijan? Ima tema od 199 stranica o njemu.


politika/klinac-u-getu-t16466.html?hilit=dragičević

Malo je za onakvu ljudinu jedna tema.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 02 lip 2019, 13:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Skup je život u Austriji a i vjenčanje se primiče. Donirajte....donirajte.....

Davor Dragičević podnio prijavu protiv advokata Tomića i Nobila

Citat:
BROJ ŽIRO I DEVIZNOG RAČUNA ZA POMOĆ PORODICI U RAZRJEŠENJU SLUČAJA (troškovi advokata, obdukcije i dr.)
Davor (Ranko) Dragičević 562-099-81455810-23
IBAN : BA395620998145581314 SWIFT BIC : RAZBBA22 Davor (Ranko) Dragičević Franca Šuberta 50A 78000 Banja Luka
NLB BANKA a.d. Milana Tepića br. 4 78 000 Banja Luka Bosna i Hercegovina

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 02 lip 2019, 14:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Saznali su zašto je ubijen (razapet) megagalaktički pametni David Christ.
Ja sam iz svojih privatnih izvora saznao kako je to hackirao:

Kod:
<?php echo '<p>Hello World. Daj mi šifru od Gmejl akounta Đure direktora ?</p>'; ?>

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 02 lip 2019, 14:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Počeo kreten i po Hrvatskoj pisati krivične prijave.

slika

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 12 lip 2019, 15:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Sektaši nemaju ni granice ni stida ni srama ...

Citat:
PISALI MUP-U RS

Srpska pravoslavna crkva: Osobe iz "Pravde za Davida" su ometali bogosluženje

Srpska pravoslavna crkva uputila je dopis Ministarstvu unutrašnjih poslova Rpublike Srpske 5. juna u kojem traže da im se osigura nesmetano korištenje porte hrama za vjerska i druga društvena događanja u organizaciji Crkve jer im to u prethodnom periodu nije bilo moguće zbog okupljanja članova grupe Pravda za Davida.

Policijski službenici PU Banja Luka su obavijestili članove grupe PzD da im od subote nije moguće okupljanje u hramu Saborne crkve Hrista Spasitelja, ali sadržaj ovog zahtjeva niti rješenje MUP-a RS da se postupa po istom nisu objavljeni.
U zahtjevu SPC-a navodi se kako su dobijali pritužbe parohijana i brojnih građana u vezi ponašanja i postupanja grupe osoba koja se, kako navode u pismu, predstavljaju pod imenom "Pravda za Davida".

"Ta negodovanja su znatno učestalija u posljednje vrijeme, preciznije od početka okupljanja maturanta koja redovno prati prisustvo većeg broja osoba. Pored navedenog, mi smo, također, imali određenih neprijatnosti sa pomenutom grupom.

Ono što je najznačajnije da istaknemo je slučaj koji se dogodio na Veliki Petak kada su ove osobe prilikom ophoda oko hrama - litije i bogosluženja, na osveštenom prostoru porte neprimjereno ponašali, podizali ruke sa skupljenom pesnicom i tako ometali sam poredak bogosluženja", navodi se u pismu SPC-a.

Napisali su i kako od prvog dana okupljanja u porti zaposlenici hrama pokušavaju ostvariti bilo kakav kontakt i upoznati grupu sa pravilima ponašanja i ophođenja na prostoru porte hrama.

"Pored ignorantskog odnosa prema instituciji u čijem dvorištu se grupa okuplja i uprkos čestom stavljanju u negativan kontekst Crkve, nikada nismo uticali na okupljanja pomenutih osoba. Nismo to činili ni kada su ove osobe izlazile iu okvira primjerenog ponašanja, s obzirom na mjesto, vrijeme i uslove u kojima se nalaze.

Čak i kada su ova okupljanja proizvela materijalnu štetu u porti hrama, ništa nismo poduzimali iako je oštećen određeni broj stubova i segmentara ograde koju smo uspjeli popraviti. Tragovi paljenje svijeća na pločniku porte su nerješiv problem. Sve vrijeme i pored toga što im je pristup omogućen, imenovani ne pale svijeće na mjestu predviđenom za to niti dolaze u hram u vremenu kada je dostupan svim vjernicima", navode.

Ističu kako ovakva okupljanja nemaju ništa s vjerskim sadržajem ovog prostora.

Članovi grupe PzD su ogorčeni ovakvom nastupom SPC-a i MUP-a RS negirajući da su napravili bilo kakva oštećenja ili remetili rad crkve.

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 13 lip 2019, 10:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 lis 2009, 09:48
Postovi: 482
Od ono likova koje ja znam da su "pravdasi" niko ne slavi Slavu niti je vjernik.
U ostalom imaju xy crkvi po Banjaluci pa nek tamo odu paliti svjece...ali malo morgen.niti jedna nema takvu lokaciju da budu javno eksponirani.
Ima doduse avlija Draska Stanivukovica neka on proglasi slobodnu teritoriju


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 24 lip 2019, 00:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2019, 23:45
Postovi: 8
Nego gledam kako se ovaj čovjek odbio legitimirati pa su ga uhitili i čitam izjavu zamjenika direktora Dragana, g. Ognjena koji pun ponosa i prijezira prema hunti na svom fb profilu piše i također u medijima izjavljuje kako je razlog za to "samo zato što je stajao s njim". Je li to razlog za ponos, čovjek od 30 ili ne znam koliko godina je ponosan što je to razlog da policajci napadnu starijeg usput rečeno bezobraznika i odmetnika. Tko je uopće ova Davorova desna ruka, koje je njegovo zanimanje i što radi on. Odakle mu vrijeme da se bori za istinu i pravdu, da sjedi s desne ocu Davoru, da postavlja videe u kojim su svije izjave, Lukačeva i još nekog šefa odsjeka MUP-a gdje Lukač kaže da je oko pola 4 ugašen Davidov telefon a drugi kaže da je ugašen u 3:52, dokazivajući da lažu... Tko je Ognjen i otkud on na čelu neregistrirane nelegalne zabranjene i grupe PZD?

_________________
I am who I am


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 27 lip 2019, 16:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
stanivuković najavio proteste u BL za večeras u 19.00, a tata davor naredio pzd sektašima da se skupljaju ispred hrama u 19.30. već duže vrijeme kivan na opoziciju, kao da je iznenađen što su ga iznevjerili, a naročito na stanivukovića jer je na dan druge davidove sahrane, na profilu vrtio objavu koja nema veze sa davidovom sahranom.
ludnica u pzd grupi, već dva dana se međusobno optužuju, napadaju, okomili se na trenutno najaktivnijeg člana ozrena jer brani stanivukovića, dok drugi kritikuju davora. opet izbacivanja iz grupe, drugi odlaze i sami, sve je manje članova. dakle, pzd grupa sa davorom na čelu završava kao i sds sa govedaricom. raspad
:biceovodobro

btw, izvinjavam se na velikom postu, ali slike su tu da dočaraju dešavanja u grupi. ako su zagušile temu, neka administracija briše
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 27 lip 2019, 17:08 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2013, 16:10
Postovi: 3044
nema veze je napisao/la:
stanivuković najavio proteste u BL za večeras u 19.00, a tata davor naredio pzd sektašima da se skupljaju ispred hrama u 19.30. već duže vrijeme kivan na opoziciju, kao da je iznenađen što su ga iznevjerili, a naročito na stanivukovića jer je na dan druge davidove sahrane, na profilu vrtio objavu koja nema veze sa davidovom sahranom.
ludnica u pzd grupi, već dva dana se međusobno optužuju, napadaju, okomili se na trenutno najaktivnijeg člana ozrena jer brani stanivukovića, dok drugi kritikuju davora. opet izbacivanja iz grupe, drugi odlaze i sami, sve je manje članova. dakle, pzd grupa sa davorom na čelu završava kao i sds sa govedaricom. raspad
:biceovodobro

btw, izvinjavam se na velikom postu, ali slike su tu da dočaraju dešavanja u grupi. ako su zagušile temu, neka administracija briše
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika

Po ovim komentarima se vidi da u grupi PZD nema Srba ni 5%


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 27 lip 2019, 18:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
kako je krenulo, neće ostati niko. baš kako je cvijanovićka rekla, davor će ostati sam
slika

davor išao live, najavio da će očito morati češće tako
Citat:
"Intenzivirali su se napadi na grupu u posljednjih deset dana, što se mnogima nije svidjelo. Rekao sam namjerno da želim da se osnuje politička partija u Bosni i Hercegovini. Odjednom je svima zasmetalo. Većina je bila protiv politizacije grupe, a sada su svi za politizaciju i pribavljanje članova. Rekao sam da nikada to neću dopustiti. Znamo zašto smo stali - za ubijeno dijete Davida Dragičevića. Svi koji sada prilaze znaju da je 80 posto slučajeva završeno. Manite se grupe Pravda za Davida: Sve što je opozicija uradila, hvala im na tome. Ne želim govoriti o poziciji i Savezu nezavisnih socijaldemorata. Želimir Lepir, okružni tužioc je rekao mojem advokatu: "Hoćeš da me ubije Dragan Lukač ako tražiš da se pokrene istraga o ubistvu. Opozicija nije došla na moj zahtjev, već na zahtjev majke Suzane. Mene s lično izdali i ostavili na cijedili. Sve što su rekli i potisali su slagali i odustali. Ja im ne vjerujem. Vi vjerujte, ja neću. 25. 12. je Evropska unija upozorena šta će biti. Desilo se ono što se desilo - hapšenja, zastrašivanja. Ko je stao u odbranu - nije niko. Hvala Bogu pa sam se sklonio. Od opozicije mi niko nije pomogao. Pomogli su drugi ljudi. Draško Stanivukoviću, zvala te pripadnica grupe da pomogneš, ti si otišao kući spavati. Sastanak sa Stanivukoviće,m i imam svjedoke za to, jeste bio u cilju obezbijeđivanja bine za proteste i to je uradio", rekao je na početku obraćanja dodavši:
"Pravdu za Davida nikada neću žrtvovao radi pozicije niti opozicije. Na početku sam skupa rekao da grupa nije ovdje da ruši. Mislili ste opozicijo nas žrtvovati i uzeti slavu? Ja i Željko Dabić smo poslije toga optuženi za državni udar. Gdje je za Stanivukovića ubrzani postupak za državni udar, za oštećenje policijskog vozila? Nemojte ovo lično shvatati. Idite na proteste opozicije, ja ne mogu. Vrijeđajte se lično koliko hoćete, ja od vas nemam ništa. Od licemjerstva i fejsbučenja nema ništa. Davor Dragičević nikoga nije pitao ko će ući u Skupštinu. Svi hoćete da predstavljate da sam autokrata i da nekome naređujem. Mogu samo sebi narediti. Hvala svima koji su bili na trgu. Suština je da smo stali na trg za ubijeno dijete koje su ubili pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova uz pomoć tužilaštva. Ja sam rekao imena, a što to vi opozicijo ne uradite? Partija demokratskog progresa i Savez nezavisnih socijaldemokrata su u koaliciji u deset općina. Odogovrno tvrdim da ste 70 posto glasova dobili zloupotrebljavajući grupu", istakao je.

Ponovio je da nikome ne može biti veći interes od njega samog i majke Suzane da se "otkriju ubice".

Prema njegovim riječima, opozicija koristi dati trenutak za svoje interese.

Tvrdi da će Pravda za Davida imati samo jedan cilj koji je odavno poznat dodavši:

"Mojih deset minuta govora pred Narodnom skupštinom je vrijednije od vaših deset godina... Bojite li se Dragana Lukača, pa boji ga se i Milorad Dodik. Osnovat ćemo političku partiju i ona se neće zvati Pravda za Davida. Ona je čista. Ako osnujemo partiju, igrat ću prema vašim pravilima iako nisam takav igrač. Probat ću. Ko je zaštitio članove Pravde za Davida - nije niko. Niko nikad neće biti član grupe. Gotovo je. Moj logo, sin i interes vam neću nikada dati. Od Mladena Ivanića, Igora Crnadka i Partije demokratskog progresa ne očekujte ništa. Za Srpsku demokratsku stranku to ne mogu reći. Hvala Branislavu Borenoviću na Anketnom odboru, ali šta dalje? Nemojte praviti idole od bilo koga. Držite se svojeg mišljenja i radi svojeg interesa na kraju krajeva."

Kako je kazao, od podrške saopštenjima i lajkova nema ništa.

Naveo je da je David bio radničko dijete koje je ubijeno.

"Da ste riješili ubistvo Davida Dragičevića, riješili biste 80 posto slučajeva u Republici Srpskoj. Na kraju će Dragan Čavić ispasti najpošteniji. Meni ne trebaju strane ambasade da me tapšu po ramenu. Gotovo je ljudi. Vrijeme je prošli. Pravda za Davida će u Bosni i Hercegovini biti registrovana kroz političku partiju. Vi i dalje, ako hoćete, slušajte p********a", njegova je poruka opoziciji.

Kao bitnim je naveo to što je grupa opstala i to što će raditi onako kako se on dogovori s drugim članovima.

Najavio je prisustvo na protestima koje će organizovati Muriz Memić - otac stradalog Dženana u subotu, 29. juna u Sarajevu.


nakon toga, u grupi se oglasio i stanivuković
slika

svađe u grupi se nastavljaju. ohrabrile se davorovim live-om i davorove pristalice, pa sad njegovi vode


kakva saga :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 27 lip 2019, 21:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
O čemu je ta sekta ? Već sam zaboravio. A i konfuzno za pratiti.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 27 lip 2019, 22:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1678
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
I koliko se na kraju jazavaca okupilo, ako znate draga gospođo? :)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 27 lip 2019, 22:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1678
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
BBC je napisao/la:
O čemu je ta sekta ? Već sam zaboravio. A i konfuzno za pratiti.


Haha. Ovi oporbenjaci su kao beskućnici koji se svađaju koja će sve jela naručiti u najskupljem restoranu, i raspravljaju o odnosu s nekim tko je dobio na lutriji i odselio u drugu zemlju :kava

Ne mogu vjerovati da se još svađaju na fejsu lol, Dodik odavno dobio izbore, oni odavno rastjerani. Stvarno imaju previše vremena u životu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 28 lip 2019, 02:00 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6791
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Nisu Muslimani tj.dio Federacije BiH koji naseljavaju Muslimani najzaostalije područje na evropskom kontinentu kako to često ističu pojedini korisnici.Najzaostalije područje je Republika Srpska.
Ovo je političar Republike Srpske,narodni poslanik,kandidat za gradonačelnika glavnog grada.Ovako nešto vjerovatno može da postoji samo u najzaostalijim područijama Afrike ili ni tamo.Svugdje bi ovakav klov bio ismijan.
http://www.federalna.ba/bhs/vijest/2798 ... a-u-nsrs-u

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5558 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202 ... 223  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: crni_bombarder, Naša Kvačica i 283 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO