HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 15:40.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1539 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 62  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 09 lip 2019, 23:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Sve u svemu.. ne znam šta bih ti rekao @Nice.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 10 lip 2019, 00:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27103
http://balkans.aljazeera.net/vijesti/de ... -poput-bih

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 10 lip 2019, 08:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30059
Kačamak je napisao/la:
deder je napisao/la:
Bilo bi interesantno vidjeti taj scenarij. To da se nisu povukli vec branili. Mislim da bi NATO poprilicno iskrvario, tj. USA. Ne samo zbog terena vec i zbog cinjenice sto oni tesko da bi mogli opravdati napad sa sjevera ili istoka, zapada, dakle na uzu Srbiju, pa bi morali ici preko Kosova. A tamo masa ljudi i naoruzanja + cinjenica da su to vec jednim dijelom bili iskusni vojnici. Privuklo bi sigurno i dosta dobrovoljaca iz BiH vremenom, a nakon 4 godine ratovanja po bosanskim gudurama mislim da je i svaki iole prosjecan vojnik ko komandos (moguce je da se varam ali meni je to nekako logicno) sto bi donekle izjednacilo kvalitet kod pjesadije (s jedne strane obucenost i opremljenost, a s druge koliko toliko solidna opremljenost plus iskustvo i ukopani polozaji). Ali tad bi naravno najebali ko zuti nakon izvjesnog vremena i logicno je da su se povukli (a i poprilicno glupo da rade onda ono sto su mogli i bez bombardovanja).

@Kacamak, sta da ti kazem..
Ne znam koliko si uopšte upoznat sa događajima u tom ratu.NATo je koristio šiptare kao pešadiju,vojsku Albanije.Imali su teške gubitke bez ikakvog uspeha.
Ne treba amerikancima nikakvo opravdanje za ništa.
Napali bi Srbiju sa Severa,kopneno.Pre toga bi je pretvorili u današnju Siriju.
Narod je bio spreman za tu žrtvu i borbu do kraja.NATO bi pretpeo teške gubitke na zemlji a Srbija bi bila devastirana.O tome šta bi bilo kad bi bilo govori i činjenica da je Tuđman odbio da hrvatska vojska učestvuje u jednoj takvoj agresiji.Na kraju..ko zna šta bi bilo.Ovako oteli su KiM na prevaru i oružjem.Tako će biti i vraćeno.To je sve.


Prvi put čujem da je USA pozivala Hrvatsku da napadne Srbiju. Pa jedva smo dobili dopuštenje za Oluju, a ne bi ni to da nije Bihać bio ugrožen. Onda opet nisu dali dalje od Manjače, a da bi htjeli napad na Srbiju to mi nema smisla. :zubati

Ali tko zna, ako je Tuđman odbio, svaka mu čast, to je samo dokaz njegovog genijalnog uma. Time je na neki način dao nagradu Srbiji što se nije miješala u oslobađanje Krajine. Lijepo ponašanje se mora nagraditi, to je osnova dresure. Može se čak reći istrenirao je Srbe, oni koji ratuju sa Hrvatima će nastradati, a oni koji se ne miješaju će proći dobro. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 10 lip 2019, 08:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Carmello Šešelj je napisao/la:
Napad 1999. je bio u velikoj meri uzrokovan privatnim razlozima američkih visokih zvaničnika. A sada nemaju ni Kosovo kao casus belli. Ako bi mi imali dovoljno jaku vojsku, ne bi bili napadnuti, jer a) nemaju razlog, b) imali bi gubitke. A mi nismo bliskoistočna zemlja koja Izraelu ide na nerve, pa da zanemare te dve činjenice.


Spisak prištinskih lobista - Klintonovi, Olbrajtova...
https://lat.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=340188

slika
(najodvratnije stvorenje na planeti)

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 10 lip 2019, 11:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 9834
Naša Kvačica je napisao/la:
Prvi put čujem da je USA pozivala Hrvatsku da napadne Srbiju. Pa jedva smo dobili dopuštenje za Oluju, a ne bi ni to da nije Bihać bio ugrožen. Onda opet nisu dali dalje od Manjače, a da bi htjeli napad na Srbiju to mi nema smisla. :zubati

Ali tko zna, ako je Tuđman odbio, svaka mu čast, to je samo dokaz njegovog genijalnog uma. Time je na neki način dao nagradu Srbiji što se nije miješala u oslobađanje Krajine. Lijepo ponašanje se mora nagraditi, to je osnova dresure. Može se čak reći istrenirao je Srbe, oni koji ratuju sa Hrvatima će nastradati, a oni koji se ne miješaju će proći dobro. :zubati

Kačamak je nešto pobrko. Tuđman je možda odbio prelet nato avijacije preko HR. SAD su vijerovatno tražile od HR prelet preko HR,a ne da HR napadne Srbiju.

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 10 lip 2019, 12:32 
Offline

Pridružen/a: 09 svi 2019, 23:29
Postovi: 320
Kačamak je napisao/la:
deder je napisao/la:


Znam ponesto, uglavnom iz srpskih medija posto albanski..jel..logicno.

To u vezi sjevera je upitno jer ne zaboravi da im je glavna argumentacija bila "spasavanje civila na Kosovu", tj. u fazonu da se nebi desila nova Srebrenica itd..
Cak i pod tim uslovima su imali ogromne probleme s javnim mjenjem u vezi samog bombardovanja, primjera radi: Sjecam se da je tada 90% Njemaca bilo PROTIV bombardovanja SRJ. Ankete.

Napad sa sjevera bi se naravno morao desiti kad tad ali zasigurno bi invazija isla prvo preko Albanije i iz Makedonije na Kosovo, i jedino u slucaju kad bi ono bas zaglavili bi morali promisliti i druge varijante. Pitanje je isto tako kakav je moral tad bio vojske SRJ u vezi odbrane Kosova jer nekako iskustva iz Hrvatske i Bosne govore: Kad nemas stanovnistva koje branis, a na Kosovu su ipak uglavnom Albanci, onda mozda i nisi voljan da pruzas bogzna kakav otpor (vidi "Oluju" i neke druge primjere). Pitam, ne tvrdim da je tako, ali mi nekako logicno zvuci kad promislim sve te komponente.

Tudjman? Kakve veze on ima s tim, tad Hr. nije bila u NATO-u..

Napali bi sa severa.Srušili su mostove u Novom Sadu koji povezuju Vojvodinu i Srbiju.U startu.
Što se tiče morala vojske i naroda on je bio na vrlo visokom nivou.
Što se tiče Tuđmana..Hrvatske..
A šta ti kažem ja sad..ja vidim da si ti svež ovde na forumu i vidim da si mlad i dobar momak.
Šta god bi ti rekao ..nema tu težinu ako ti sam ne dođeš do nekih zaključaka..Svi ovi ovde znaju to što bih ti ja rekao ali .. neće ti to potvrditi.Uzmi malo ako te zanima pa pročitaj,pogledaj..
Recimo..Srbi ovo znaju..jako davno.Međutim,Hrvati to poriču https://www.zabranjeni.hr/vijesti/hrvatsk ... a/1646397/
Imaš i hrvatsku seriju Rat prije rata..tako se valjda zove gde se te priče potvrđuju..neprijatna situacija..imaš opet i videopa ga pogledaj..https://forum.krstarica.com/threads/bri ... sk.794548/
Ima taj video i ovde negde.
Trebaće još koja godina da i iz hrvatskih izvora dođe potvrda o tom odbijanju jer prokleta američka paščad su računala na uzajamnu mržnju..i tako.


SAD su najvece smece koje trenutno gmize planetom. Oni i sve njihove podguzne muhe pocevs od Francuza pa do Izraela.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 10 lip 2019, 12:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Graničar18 je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:
Prvi put čujem da je USA pozivala Hrvatsku da napadne Srbiju. Pa jedva smo dobili dopuštenje za Oluju, a ne bi ni to da nije Bihać bio ugrožen. Onda opet nisu dali dalje od Manjače, a da bi htjeli napad na Srbiju to mi nema smisla. :zubati

Ali tko zna, ako je Tuđman odbio, svaka mu čast, to je samo dokaz njegovog genijalnog uma. Time je na neki način dao nagradu Srbiji što se nije miješala u oslobađanje Krajine. Lijepo ponašanje se mora nagraditi, to je osnova dresure. Može se čak reći istrenirao je Srbe, oni koji ratuju sa Hrvatima će nastradati, a oni koji se ne miješaju će proći dobro. :zubati

Kačamak je nešto pobrko. Tuđman je možda odbio prelet nato avijacije preko HR. SAD su vijerovatno tražile od HR prelet preko HR,a ne da HR napadne Srbiju.
Sačekajmo još koju godinu jer sve je izgleda postalo ko na Fejsbuku,ako se nešto ne objavi na Fejsu,nije se ni dogodilo,tako i ovo,dok ne objavi HRT,ništa. :kava
Tuđman odbio prelete NATO i učešće u bilo kakvoj kopnenoj ofanzivi na Srbiju.
Neka ostane zapisano..pa kad objavi HRT.Eto ..

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 10 lip 2019, 12:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Tuđman je pizdeo jer su vršili prelete preko Hrvatske bez da su njega pitali za dozvolu. To je cela priča.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 10 lip 2019, 14:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27103
Kačamak je napisao/la:
Recimo..Srbi ovo znaju..jako davno.Međutim,Hrvati to poriču https://www.zabranjeni.hr...


Eto, i YUtarnji nesvjesno poništio tezu da su u Karađorđevu "podjelili Bosnu". Nisu napisali o kakvim se susretima
radi i gdje: Beograd, Ženeva, London..., sve u sklopu pregovora o Jugoslaviji i BiH. Takve susrete su imali i iz EU Trojke,
SAD diplomati itd.

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 10 lip 2019, 15:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 kol 2018, 19:37
Postovi: 5633
deder je napisao/la:
Kačamak je napisao/la:
Napali bi sa severa.Srušili su mostove u Novom Sadu koji povezuju Vojvodinu i Srbiju.U startu.
Što se tiče morala vojske i naroda on je bio na vrlo visokom nivou.
Što se tiče Tuđmana..Hrvatske..
A šta ti kažem ja sad..ja vidim da si ti svež ovde na forumu i vidim da si mlad i dobar momak.
Šta god bi ti rekao ..nema tu težinu ako ti sam ne dođeš do nekih zaključaka..Svi ovi ovde znaju to što bih ti ja rekao ali .. neće ti to potvrditi.Uzmi malo ako te zanima pa pročitaj,pogledaj..
Recimo..Srbi ovo znaju..jako davno.Međutim,Hrvati to poriču https://www.zabranjeni.hr/vijesti/hrvatsk ... a/1646397/
Imaš i hrvatsku seriju Rat prije rata..tako se valjda zove gde se te priče potvrđuju..neprijatna situacija..imaš opet i videopa ga pogledaj..https://forum.krstarica.com/threads/bri ... sk.794548/
Ima taj video i ovde negde.
Trebaće još koja godina da i iz hrvatskih izvora dođe potvrda o tom odbijanju jer prokleta američka paščad su računala na uzajamnu mržnju..i tako.


SAD su najvece smece koje trenutno gmize planetom. Oni i sve njihove podguzne muhe pocevs od Francuza pa do Izraela.


Da ti nisi malo pobrkao redosled, derane? Izrael nije ničija muha. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 10 lip 2019, 19:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1678
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Oko Turske i EU - možda je Turska još formalno u pregovorima, ali EU nikad neće primiti zemlju poput današnje Turske, koja u smislu usvajanja europske pravne stečevine ne da ne napreduje nego nazaduje. Moš mislit da bi EU primila zemlju gdje se hapse tisuće sveučilišnih profesora :sega

Oko 1999/Hrvatske - Hrvatska je dala dopuštenje za prelet NATO aviona, dao ga je Mate Granić mimo bolesnog i sve slabijeg Tuđmana, iako mislim da nas se ne bi ništa ni posebno pitalo. Istina je da je Tuđman iza kulisa prvo reagirao svojevrsnom podrškom Jugoslaviji, ipak su se on i Milošević najbolje poznavali :sega , ali nitko nije tražio od nas da sudjelujemo u mogućoj invaziji pa to nije ni trebalo odbijati, to je obična glupost. Da je došlo do invazije u njoj bi sudjelovale krema američke i britanske vojske, ne bi im trebala hrvatska vojska koja ni nije bila u NATO-u s par desetaka M-84 i nekoliko aviona :D Ovi linkovi koje Kačamak stavio uopće ni ne govore o 1999 već o onome što svi koji su bolje proučavali rat 1991-5 na Balkanu znaju - da su Tuđman i Milošević blisko surađivali i da se barem u RH radilo o dogovorenom ratu. Prodani ste već vi Srbi bili 1991 od vašeg rukovododstva.... Ne govorim to da se naslađujem, dapače - mi smo izgubili puno stanovništva SRH koje je bilo u punoj snazi, a vi jednostavno nasamareni od vaših političara, radi se o tragediji ali što ćeš sad...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 10 lip 2019, 19:23 
Offline

Pridružen/a: 09 svi 2019, 23:29
Postovi: 320
buenos aires je napisao/la:
deder je napisao/la:

SAD su najvece smece koje trenutno gmize planetom. Oni i sve njihove podguzne muhe pocevs od Francuza pa do Izraela.


Da ti nisi malo pobrkao redosled, derane? Izrael nije ničija muha. :zubati


Ma jok, Izrael nije zapadni imperijalisticki projekat. De bolan..ko ih to odrzava vec desetljecima ako ne USA. A naravno su i dio NATO-a.

To sto oni gaze Palestince, a za tebe je Palestinac najvjerovatnije = musliman, iako ih ima i masa krscana pogotovo pravoslavnih, ne znaci da su automatski good guys i da nisu dio NATO sistema tj. pod americkom shapom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 10 lip 2019, 19:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
deder je napisao/la:
To sto oni gaze Palestince, a za tebe je Palestinac najvjerovatnije = musliman, iako ih ima i masa krscana pogotovo pravoslavnih, ne znaci da su automatski good guys i da nisu dio NATO sistema tj. pod americkom shapom.


Masa?

Citat:
Religions
Sunni Muslim 98–99%, Arab Christians 0.2% (2,000 to 3,000 est.), other, unaffiliated, unspecified <1.0% (2012 est.).
https://en.wikipedia.org/wiki/Demograph ... eligions_2


0.2% masa? Pa da, masa. Tako je i u Islamskoj Armiji RBiH bilo masa Srba i Hrvata, 0.2%.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 10 lip 2019, 19:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
novovrijeme je napisao/la:
deder je napisao/la:
To sto oni gaze Palestince, a za tebe je Palestinac najvjerovatnije = musliman, iako ih ima i masa krscana pogotovo pravoslavnih, ne znaci da su automatski good guys i da nisu dio NATO sistema tj. pod americkom shapom.


Masa?

Citat:
Religions
Sunni Muslim 98–99%, Arab Christians 0.2% (2,000 to 3,000 est.), other, unaffiliated, unspecified <1.0% (2012 est.).
https://en.wikipedia.org/wiki/Demograph ... eligions_2


0.2% masa? Pa da, masa. Tako je i u Islamskoj Armiji RBiH bilo masa Srba i Hrvata, 0.2%.


slika

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 10 lip 2019, 19:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 kol 2018, 19:37
Postovi: 5633
LakePlacid je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

Masa?



0.2% masa? Pa da, masa. Tako je i u Islamskoj Armiji RBiH bilo masa Srba i Hrvata, 0.2%.


slika


Šta bi Hristos rek'o? Šizmatici, niste ni vi nevinašca...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 10 lip 2019, 21:03 
Offline

Pridružen/a: 09 svi 2019, 23:29
Postovi: 320
Koji si ti troler nije normalno..novovrijeme.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 10 lip 2019, 21:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 kol 2018, 19:37
Postovi: 5633
deder je napisao/la:
Koji si ti troler nije normalno..novovrijeme.


I Hristos je ljubi u čelenku, ali ne butan bocom rođaci.
Čisto ako se čovek vrati, da ga ne skenjate. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 11 lip 2019, 07:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 stu 2018, 13:21
Postovi: 4112
novovrijeme je napisao/la:
deder je napisao/la:
To sto oni gaze Palestince, a za tebe je Palestinac najvjerovatnije = musliman, iako ih ima i masa krscana pogotovo pravoslavnih, ne znaci da su automatski good guys i da nisu dio NATO sistema tj. pod americkom shapom.


Masa?

Citat:
Religions
Sunni Muslim 98–99%, Arab Christians 0.2% (2,000 to 3,000 est.), other, unaffiliated, unspecified <1.0% (2012 est.).
https://en.wikipedia.org/wiki/Demograph ... eligions_2


0.2% masa? Pa da, masa. Tako je i u Islamskoj Armiji RBiH bilo masa Srba i Hrvata, 0.2%.


Ma nije taj postotak od 0,2% točan.
10% Palestinaca su kršćani.

_________________
Slava Ukrajini!
Nema predaje!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 11 lip 2019, 10:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
buenos aires je napisao/la:
LakePlacid je napisao/la:

slika


Šta bi Hristos rek'o? Šizmatici, niste ni vi nevinašca...
Šizmatici??
Idi oliži komšiju Muhamada ispod repa.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 11 lip 2019, 14:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
novovrijeme je napisao/la:
deder je napisao/la:
To sto oni gaze Palestince, a za tebe je Palestinac najvjerovatnije = musliman, iako ih ima i masa krscana pogotovo pravoslavnih, ne znaci da su automatski good guys i da nisu dio NATO sistema tj. pod americkom shapom.


Masa?

Citat:
Religions
Sunni Muslim 98–99%, Arab Christians 0.2% (2,000 to 3,000 est.), other, unaffiliated, unspecified <1.0% (2012 est.).
https://en.wikipedia.org/wiki/Demograph ... eligions_2


0.2% masa? Pa da, masa. Tako je i u Islamskoj Armiji RBiH bilo masa Srba i Hrvata, 0.2%.


Užasna takija....užasna. Morat ću otvoriti večernju školu takijanja. Ali to košta.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 11 lip 2019, 15:15 
Offline

Pridružen/a: 09 svi 2019, 23:29
Postovi: 320
Znas ti dobro da nije to srz izjave bila vec da je Izrael, isto tako kao i Francuska, Njemacka, dio Zapadnjacke imperije pod kapom SAD-a, i da se ovdje djelimicno podrzava Izrael samo zato sto tlaci tamo neke muslimane, pa makar to bili i Palestinci koji s nama i Balkanom veze nemaju.

Ali ne kontam kako to da tebi, kao poborniku pridrzavanja temama i najvecem protivniku trolanja i spemanja tema, ne zasmeta kad to cini ovaj tvoj klon Novovrijeme (klon u figurativnom smislu rijeci, jer ne znam da li ste bas ista osoba ali se on cita tako pitko kao da je tebi izletio iz guzice dok si imo proljev).


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 11 lip 2019, 15:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
deder je napisao/la:
Znas ti dobro da nije to srz izjave bila vec da je Izrael, isto tako kao i Francuska, Njemacka, dio Zapadnjacke imperije pod kapom SAD-a, i da se ovdje djelimicno podrzava Izrael samo zato sto tlaci tamo neke muslimane, pa makar to bili i Palestinci koji s nama i Balkanom veze nemaju.



_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 11 lip 2019, 16:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Lepo oni to skandiraju.
@deder će morati da odluči,ili je Srbin,ili je Turčin,ili je Palestinac.
Ne znam ima li još neka opcija,Bosanac je geografski pojam a Bošnjak politički.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 11 lip 2019, 17:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30059
deder je napisao/la:
Znas ti dobro da nije to srz izjave bila vec da je Izrael, isto tako kao i Francuska, Njemacka, dio Zapadnjacke imperije pod kapom SAD-a, i da se ovdje djelimicno podrzava Izrael samo zato sto tlaci tamo neke muslimane, pa makar to bili i Palestinci koji s nama i Balkanom veze nemaju.


Izrael ne tlači muslimane. Izrael je mala država koja je na udaru islamo-fašizma. Obzirom da smo i mi sami osjetili napade islamista, razumljivo je da suosjećamo sa izraelskim narodom. Jednostavno shvaćamo kroz što izraelski narod prolazi.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 11 lip 2019, 18:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
:smajl034

Dušan Janjić: Ako bude na Kosovu, rat će biti i u BiH!


_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1539 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 62  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 77 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO