HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 14:40.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1539 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 62  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 11 lip 2019, 18:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27098
Ugledni gost došao obići Albatrose da vidi kako napreduje država.
Gdje nam je Vujadin, da nije otišao mahati zastavicama? :zubati

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 11 lip 2019, 19:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
novem je napisao/la:
Ugledni gost došao obići Albatrose da vidi kako napreduje država.
Gdje nam je Vujadin, da nije otišao mahati zastavicama? :zubati


Prije da je otišao onaj hašišar, njega boli ona stvar i za Srbijom, i za Kosovom i za patrotizam, neka ima za panj, da plati režije i nema brige, @Vujadin je mnogo mnogo ozbiljniji po tom pitanju ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 11 lip 2019, 22:16 
Offline

Pridružen/a: 09 svi 2019, 23:29
Postovi: 320
Kačamak je napisao/la:
Lepo oni to skandiraju.
@deder će morati da odluči,ili je Srbin,ili je Turčin,ili je Palestinac.
Ne znam ima li još neka opcija,Bosanac je geografski pojam a Bošnjak politički.


Pa oni ih i podrzavaju iz istog razloga zbog kojeg ih vi mrzite.

Gore od zoloskog vrta.

Ustvari ne znam za tebe, mrzis li ti Palestince?



Znam ja vrlo dobro sta sam, Kacamace, a i ko, to sto mi se gadi odnos Zapada prema potlacenom palestinskom narodu ne znaci da sam automatski Palestinac. A i to da je Izrael projekat Zapada, onog Zapada i one Amerike po kojima tako rado pljujes, zar ne?

Jugoslavija je onomad prekinula diplomatske odnose s Izraelom i sutnula ambasadora. CCCP, a bogami i Rusija, su isto tako uglavnom na strani Palestinaca.

Samo kod odredjenih forumasa vazda prevlada, ne razum, vec ono sto izjeda iznutra, a zove se mrznja, pogotovo nemocna mrznja - to ubi covjeka mrzitelja u pojam.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 11 lip 2019, 22:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Treba prijevod sa arapsko-bošnjačkog jezika. Zapad = kafiri, svinje.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 11 lip 2019, 22:19 
Offline

Pridružen/a: 09 svi 2019, 23:29
Postovi: 320
Naša Kvačica je napisao/la:
deder je napisao/la:
Znas ti dobro da nije to srz izjave bila vec da je Izrael, isto tako kao i Francuska, Njemacka, dio Zapadnjacke imperije pod kapom SAD-a, i da se ovdje djelimicno podrzava Izrael samo zato sto tlaci tamo neke muslimane, pa makar to bili i Palestinci koji s nama i Balkanom veze nemaju.


Izrael ne tlači muslimane. Izrael je mala država koja je na udaru islamo-fašizma. Obzirom da smo i mi sami osjetili napade islamista, razumljivo je da suosjećamo sa izraelskim narodom. Jednostavno shvaćamo kroz što izraelski narod prolazi.



Da, tako im je tesko i jebeno slomise se jadni od muke. Eno cuo sam da im je i internet u dnevnim sobama pomalo usporio o zadnje vrijeme. Ubitacan i jebitacan taj.."islamo-fasizam".



A sto se Bosne tice i toga, buraz, zna se ciji su projekti i pothvati poosudjivani od strane istog tog Zapada i civilizacije u koju se kunete.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 11 lip 2019, 22:25 
Offline

Pridružen/a: 09 svi 2019, 23:29
Postovi: 320
BBC je napisao/la:
Treba prijevod sa arapsko-bošnjačkog jezika. Zapad = kafiri, svinje.


To mozda ti tako iscitas jer si preopterecen dusevno.

Ne, naravno ne, uprkos svemu ovo sto zovemo liberalnim zapadnjackim drustvom je do sada vrh onoga sto je covjek dostignuo tokom svog postojanja, ali to ne znaci da na Bliskom Istoku ne agiraju u stilu bivsih kolonijalnih mocnika, pogotovo sve ovo sto se izdesavalo oko "Arapskog proljeca", iliti projektovane revolucije, kako bih ja to nazvao.

Isto tako to ne znaci da ne podrzavaju glavni destibilizatorski faktor tamo, naime Izrael. No, trebalo bi se malo pozabaviti tim konfliktom pa bi se onda znalo kako je, samo primjera radi, vec Velika Britanija koristila Izrael radi destibilizacije regiona s ciljem rusenja Nasera u Egiptu. Arhivi su davno otvoreni, treba zaviriti malo i pronjuskati. Ustvari su to uradili vec mnogi, pa imas odlicne dokumentarce kanala po kojem si sebi dao ime, ali ne samo tog kanala. Ali jebe se "svjetskom javnom mjenju" za istinom i historijskim cinjenicama. To se zna. Ali ustvari i ne zna jer nikog i ne interesuje. Tako da je Kacamak dobrim dijelom i u pravu kad kaze da sila boga ne moli i da je medjunarodno pravo ustvari manje vise mrtvo slovo na papiru.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 11 lip 2019, 22:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
deder je napisao/la:
BBC je napisao/la:
Treba prijevod sa arapsko-bošnjačkog jezika. Zapad = kafiri, svinje.


To mozda ti tako iscitas jer si preopterecen dusevno.

Ne, naravno ne, uprkos svemu ovo sto zovemo liberalnim zapadnjackim drustvom je do sada vrh onoga sto je covjek dostignuo tokom svog postojanja, ali to ne znaci da na Bliskom Istoku ne agiraju u stilu bivsih kolonijalnih mocnika, pogotovo sve ovo sto se izdesavalo oko "Arapskog proljeca", iliti projektovane revolucije, kako bih ja to nazvao.

Isto tako to ne znaci da ne podrzavaju glavni destibilizatorski faktor tamo, naime Izrael. No, trebalo bi se malo pozabaviti tim konfliktom pa bi se onda znalo kako je, samo primjera radi, vec Velika Britanija koristila Izrael radi destibilizacije regiona s ciljem rusenja Nasera u Egiptu. Arhivi su davno otvoreni, treba zaviriti malo i pronjuskati. Ustvari su to uradili vec mnogi, pa imas odlicne dokumentarce kanala po kojem si sebi dao ime, ali ne samo tog kanala. Ali jebe se "svjetskom javnom mjenju" za istinom i historijskim cinjenicama. To se zna. Ali ustvari i ne zna jer nikog i ne interesuje. Tako da je Kacamak dobrim dijelom i u pravu kad kaze da sila boga ne moli i da je medjunarodno pravo ustvari manje vise mrtvo slovo na papiru.


Kad tako dobro analiziras mozes li nam objasniti zasto je vas Naser nagulio prije oslobodjenja Srebrenice?

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 11 lip 2019, 22:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Sad Židovi žive u relativnom miru, zahvaljujući ovom. Prije ovoga na slici na tisuće ubijenih u islamskim terorističkim napadima i deseci tisuća lakše i teže ranjenih.
Smrdljivi džamijašu, na krivom si forumu za tako jeftine takije,

slika

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 11 lip 2019, 22:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
deder je napisao/la:
Kačamak je napisao/la:
Lepo oni to skandiraju.
@deder će morati da odluči,ili je Srbin,ili je Turčin,ili je Palestinac.
Ne znam ima li još neka opcija,Bosanac je geografski pojam a Bošnjak politički.


Pa oni ih i podrzavaju iz istog razloga zbog kojeg ih vi mrzite.

Gore od zoloskog vrta.

Ustvari ne znam za tebe, mrzis li ti Palestince?



Znam ja vrlo dobro sta sam, Kacamace, a i ko, to sto mi se gadi odnos Zapada prema potlacenom palestinskom narodu ne znaci da sam automatski Palestinac. A i to da je Izrael projekat Zapada, onog Zapada i one Amerike po kojima tako rado pljujes, zar ne?

Jugoslavija je onomad prekinula diplomatske odnose s Izraelom i sutnula ambasadora. CCCP, a bogami i Rusija, su isto tako uglavnom na strani Palestinaca.

Samo kod odredjenih forumasa vazda prevlada, ne razum, vec ono sto izjeda iznutra, a zove se mrznja, pogotovo nemocna mrznja - to ubi covjeka mrzitelja u pojam.
Tkz.BiH je takođe američki projekat kao i tkz.Kosovo,slažeš li se ?

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 11 lip 2019, 23:14 
Offline

Pridružen/a: 09 svi 2019, 23:29
Postovi: 320
Kačamak je napisao/la:
deder je napisao/la:

Pa oni ih i podrzavaju iz istog razloga zbog kojeg ih vi mrzite.

Gore od zoloskog vrta.

Ustvari ne znam za tebe, mrzis li ti Palestince?



Znam ja vrlo dobro sta sam, Kacamace, a i ko, to sto mi se gadi odnos Zapada prema potlacenom palestinskom narodu ne znaci da sam automatski Palestinac. A i to da je Izrael projekat Zapada, onog Zapada i one Amerike po kojima tako rado pljujes, zar ne?

Jugoslavija je onomad prekinula diplomatske odnose s Izraelom i sutnula ambasadora. CCCP, a bogami i Rusija, su isto tako uglavnom na strani Palestinaca.

Samo kod odredjenih forumasa vazda prevlada, ne razum, vec ono sto izjeda iznutra, a zove se mrznja, pogotovo nemocna mrznja - to ubi covjeka mrzitelja u pojam.
Tkz.BiH je takođe američki projekat kao i tkz.Kosovo,slažeš li se ?



Pa naravno, to je neupitno. Ali i tkzv. RS su aminovali u Dejtonu, tako da su tu barem neku ravnotezu odrzali a vala nisu morali da budemo iskreni, dok su na Bliskom istoku 90% na strani jednih a ovo 10% se svodi na humanitarnu Palestincima.

PS: Ne projekat jer BiH nisu oni projektovali, a ni Kosovo i njegovu nezavisnost, vec su nezavisnosti jednih pomogli a drugih direktno prouzrokovali (vazdusni rat protiv SRJ), vec protektorat. Cisto da budemo precizniji.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 12 lip 2019, 07:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2009, 09:10
Postovi: 4386
Lokacija: Grobnik
KOSOVO OSLOBOĐENO OD KOLONIZATORA SRBA
Dačić poludio na veleposlanicu Kosova: ‘Ajde bre, glupi ste koliko ste teški!’
https://www.maxportal.hr/vijesti/video- ... ste-teski/

Na snimci koju je ispod tog komentara sama Citaku objavila na Twitteru, vidi se da joj ministar Dačić s nekoliko metara udaljenosti kaže: “ti, što sjediš s njima su tvoji kolonizatori”.
Snimka potvrđuje da je došlo do verbalnog sukoba, a jedna od tema je očigledno bila tko je čiji kolonizator.
Nakon što mu je Citaku odgovorila na engleskom jeziku, Dačić joj je odgovorio: ‘Ajde, bre. Glupi ste koliko ste teški”.

_________________
RH-BiH-Sandžak-Sriem-Boka Kotorska-Trst
KREPAT MA NE MOLAT
http://hrvatska-bosna.eu5.org/znanost/zamjena_zarulje-prednje_kratko_svietlo-reno_clio_3.pdf


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 12 lip 2019, 07:39 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30059
dane-croatia je napisao/la:
KOSOVO OSLOBOĐENO OD KOLONIZATORA SRBA
Dačić poludio na veleposlanicu Kosova: ‘Ajde bre, glupi ste koliko ste teški!’
https://www.maxportal.hr/vijesti/video- ... ste-teski/

Na snimci koju je ispod tog komentara sama Citaku objavila na Twitteru, vidi se da joj ministar Dačić s nekoliko metara udaljenosti kaže: “ti, što sjediš s njima su tvoji kolonizatori”.
Snimka potvrđuje da je došlo do verbalnog sukoba, a jedna od tema je očigledno bila tko je čiji kolonizator.
Nakon što mu je Citaku odgovorila na engleskom jeziku, Dačić joj je odgovorio: ‘Ajde, bre. Glupi ste koliko ste teški”.


Dačić se opet sramoti. Postaje neugodno za gledati. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 12 lip 2019, 07:59 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30059
deder je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:

Izrael ne tlači muslimane. Izrael je mala država koja je na udaru islamo-fašizma. Obzirom da smo i mi sami osjetili napade islamista, razumljivo je da suosjećamo sa izraelskim narodom. Jednostavno shvaćamo kroz što izraelski narod prolazi.



Da, tako im je tesko i jebeno slomise se jadni od muke. Eno cuo sam da im je i internet u dnevnim sobama pomalo usporio o zadnje vrijeme. Ubitacan i jebitacan taj.."islamo-fasizam".


Hamas i Islamski džihad u svome programu imaju za cilj uništenje države Izrael. Kako se dogovoriti s nekim kome je cilj tvoje uništenje? Normalno nikako. Izraelu trebamo čestitati na uzdržanosti i civiiziranom ponašanju obzirom s kim ima posla.

Da recimo hipotetski Hamas ima snagu kao Izrael, od Izraela ne bi ostalo ništa. Islamisti sanjaju gurnuti židove u more, vjera im kaže da se židov neće imati gdje sakriti već će ga kamen odavati. Što je to nego fašizam?

Sad druga je stvar što se ti voliš praviti Englez. Nismo svi doživjeli kolektivnu amneziju. Sjećamo se napada na Izrael od strane islamskih fanatika. Od pojedinačnih napada na civile, postavljanja bombi, napada hladnim i vatrenim oružjem, ispaljivanja raketa itd. do čuvenog napada na izraelsku reprezentaciju na olimpijskim igrama u Minhenu. Sportaše su prvo mučili pa onda ubili.

Ti naravno napade na židove ne vidiš. Nisi ti kriv, takav su ti softver ugradili sa Kuranom. Za islamiste su ljudi samo muslimani, a tuđe žrtve se mogu ismijavati i čak navijati što ih nije bilo više. Ne možeš nikad čuti muslimana da tuguje za npr. Jezidima koje je pobio ISIL. To je pravi genocid gdje je jedan narod praktično uništen i najvjerojatnije se neće oporaviti. Ono što su proživili Palestinci nije ni 1% od onoga što se dogodilo Jezidima.

deder je napisao/la:
A sto se Bosne tice i toga, buraz, zna se ciji su projekti i pothvati poosudjivani od strane istog tog Zapada i civilizacije u koju se kunete.


Time upravo opovrgavaš tezu da je zapad kao nešto protiv muslimana. Naprotiv, puno gori ratovi su se dogodili u svijetu pa čak i genocidi, ali Izrael se uvijek kritizira. Da je istina to što kažeš, onda bi na CNN-u i ostalim medijima bilo svakodnevno sotoniziranje Palestinaca i podrška da se zgazi islamo-fašizam. Ali, islamistima se (još uvijek) dopušta ono što se ne dozvoljava drugima. Uvijek im se popušta i za njih vrijede posebni niži kriteriji.

Da Izrael stavi u ustav kao cilj uništenje Palestinaca, mogu mislit koja bi se dreka digla. Ali eto islamistima taj zapad popušta. Dokle će, ne zna se. Možda dok ne opadne značaj nafte u svijetu.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 12 lip 2019, 10:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2009, 09:10
Postovi: 4386
Lokacija: Grobnik
S takvim seljačanima, kano što je Dačić, smo bili u istoj državi preko 70 godina. Ja se čudim da mentalitet hrvatskog naroda i političara nije još puno gori, nego što je...

_________________
RH-BiH-Sandžak-Sriem-Boka Kotorska-Trst
KREPAT MA NE MOLAT
http://hrvatska-bosna.eu5.org/znanost/zamjena_zarulje-prednje_kratko_svietlo-reno_clio_3.pdf


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 13 lip 2019, 22:35 
Offline

Pridružen/a: 09 svi 2019, 23:29
Postovi: 320
Kvacice Hamas odavno ne NegIra vise Izraelu pravo na postojanje.ti drugi su mali i nebitni i egzistiraju kao i Hamas samo u Gazi (mnogo manji dio okupirane teritorije), na Zapadnoj obali je Fatah.Ljudska je obaveza podrzavat potlacene Palestince. Prdnuo si dakle "argument" u prasinu.

Hebo vas usrael


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 13 lip 2019, 22:41 
Offline

Pridružen/a: 09 svi 2019, 23:29
Postovi: 320
Btw jedini ste vi desnicari visegradske grupe :D nafurani na usrael. Eno u Poljskoj svako malo Skandal. .zadnji ovaj sad na tekmi protiv usraela. Stash Kad Vam je jedina okosnica identiteta i idejna zvijezda vodilja islamofobija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 13 lip 2019, 22:47 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30059
Mi smo jako dobro upoznati sa islamom, pa imamo tim više podloge za islamofobiju. To nije pričanje na pamet. Mi iz prve ruke imamo iskustvo i znamo da je islamofobija pitanje zdravog razuma.

Ne biti islamofobičan mogu jedino neupućeni. Svi koji su u doticaju sa islamistima brzo postaju islamofobični.

Da je samo Izrael problem, to bi onda moglo imati smisla. Ali islamisti su u sukobu sa svima na svijetu plus međusobno.

Da upitam jednostavno pitanje, ima li ijedna država ili narod na svijetu da živi pored islamista, a nema problem s njima?

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 13 lip 2019, 22:51 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
Jedina okosnica identiteta nam je da skinemo s kurca vas i vasu “sredinu smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice”, da citiram Andrica.

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 13 lip 2019, 23:22 
Offline

Pridružen/a: 09 svi 2019, 23:29
Postovi: 320
Kvacice, islamofobija je = strah od islama, a ne strah od islamista. Stavljas milijardu i po ljudi u jedan kos. Ali to nije tema vec:


I ako ti je to zvijezda vodilja pri svakoj raspravi, u svakoj tematici, pa tako i u vezi Izrael-Palestina, onda postajes neozbiljan i opterecen sagovornik, neuvjerljiv.

PCM, prvo guzu oprati nakon kake (a i ruke naravno) i onda propovijedati drugima o smradu itd. :) Btw. iz usta jednog Srbina, citat: Srpska vjera je najzdravija, muslimanska najcistija.

..sto god da je time htio rec.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 13 lip 2019, 23:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
deder je napisao/la:
Kvacice Hamas odavno ne NegIra vise Izraelu pravo na postojanje.ti drugi su mali i nebitni i egzistiraju kao i Hamas samo u Gazi (mnogo manji dio okupirane teritorije), na Zapadnoj obali je Fatah.Ljudska je obaveza podrzavat potlacene Palestince. Prdnuo si dakle "argument" u prasinu.

Hebo vas usrael


Da ne negira, ne bi granatirao okolne izraelske gradove, a zatim kmečao iz Gaze kad im se na to uzvrati.
Tipična muslimanska taktika.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 14 lip 2019, 00:48 
Offline

Pridružen/a: 09 svi 2019, 23:29
Postovi: 320
Vujadin je napisao/la:
deder je napisao/la:
Kvacice Hamas odavno ne NegIra vise Izraelu pravo na postojanje.ti drugi su mali i nebitni i egzistiraju kao i Hamas samo u Gazi (mnogo manji dio okupirane teritorije), na Zapadnoj obali je Fatah.Ljudska je obaveza podrzavat potlacene Palestince. Prdnuo si dakle "argument" u prasinu.

Hebo vas usrael


Da ne negira, ne bi granatirao okolne izraelske gradove, a zatim kmečao iz Gaze kad im se na to uzvrati.
Tipična muslimanska taktika.



Haj malo stereotipe nastranu...

Mi ne pricamo o tome da li je gerilska taktika Hamasa okej za tvoja moralna nacela ili ne, vec o tome da Hamas vise ne ne-priznaje Izraelu pravo na postojanje. Dakle cak i oni su od toga digli ruke, a odavno i sve arapske drzave, ne znam za Iran ali oni ionako nisu Arapi, i da je ta prica koja opravdava izraelski apartajd prema Palestincima na okupiranoj teritoriji (UN jebiga, na njega se i Srbija poziva u vezi Kosova, zar ne?) zbog toboznje ugrozenosti same egzistencije cisti supljak koji se prostire Zapadu da ljudi ne zavire malo bolje (mislim na masu, jer palestinske se patnje zapadni mediji samo sjete kad ovi srokaju hiljadu civila pa slike raskomadane djece obilaze planetu) i uvide kakvu politiku Izrael ustvari vodi.

Vidi nesto, da se sutra povuku s okupirane teritorije (misli se na Zapadnu obalu i Gazu iz koje su se povukli) ja bi prvi svakom pljunuo u facu ko nesta kaze protiv Izraela. Do tad su jebeni okupatori, i nista vise.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 14 lip 2019, 10:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Nemam ništa od Izraela.Svejedno mi je šta će da radi.Kada se šiptari povuku sa KiM,muslimani vrate crkvu u Jajcu,Turci vrate Sv.Sofiju ...... neka se i Izrael malo povuče.Ha ja.
Zaboravih da pomenem negiranje prava Republici Srpskoj da postoji,od strane domaćih palestinaca.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 14 lip 2019, 10:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2009, 09:10
Postovi: 4386
Lokacija: Grobnik
Kačamak je napisao/la:
Nemam ništa od Izraela.Svejedno mi je šta će da radi.Kada se šiptari povuku sa KiM,muslimani vrate crkvu u Jajcu,Turci vrate Sv.Sofiju ...... neka se i Izrael malo povuče.Ha ja.
Zaboravih da pomenem negiranje prava Republici Srpskoj da postoji,od strane domaćih palestinaca.


Svemu se možeš nadat, ali da se Albanci povuku s KiMa ne možeš niti sanjat...

_________________
RH-BiH-Sandžak-Sriem-Boka Kotorska-Trst
KREPAT MA NE MOLAT
http://hrvatska-bosna.eu5.org/znanost/zamjena_zarulje-prednje_kratko_svietlo-reno_clio_3.pdf


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 14 lip 2019, 10:43 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30059
deder je napisao/la:
Kvacice, islamofobija je = strah od islama, a ne strah od islamista. Stavljas milijardu i po ljudi u jedan kos.


Pa slažem se, nisam ni rekao da je islamofobija strah od islamista. Ne stavljam milijardu i po ljudi u isti koš. Zapravo ne stavljam ni jednog čovjeka ni u kakav koš.

Upravo sam i govorio o političkoj ideologiji islam, a ne o ljudima. Ono što ti govoriš da su samo vehabizam, ja sam dokazao da je to osnova islama oko koje se slažu "sve islamske škole", koji je u ustavu islamske zajednice BiH i koji je jasno opisan u govorima političkog islamističkog vođe u BiH.

Također sam u postu iza toga upravo i rekao da je većina ljudi poštena, i da će zbog interneta i bržeg protoka informacija uskoro doći do masovnog napuštanja ove političke ideologije, i naglasio da to neće biti silom ni intervencijom sa zapada, nego upravo unutarnjim pokretima u današnjim islamskim državama.

Naravno islamisti neće dopustiti da narod napušta islam po svojoj slobodnoj volji, pa možemo očekivati stroge kazne i nasilje, ali sumnjam da će to nasilje uspjeti zaustaviti narod. Što islamisti budu više uvodili strahovladu, samo će gore proći jednom kad padnu.


deder je napisao/la:
I ako ti je to zvijezda vodilja pri svakoj raspravi, u svakoj tematici, pa tako i u vezi Izrael-Palestina, onda postajes neozbiljan i opterecen sagovornik, neuvjerljiv.


Kako rekoh, a ti si ignorirao :zubati , nije Izrael jedini. Lako bi bilo da je jedini, onda ne bismo znali tko je kriv. Ali na žalost po islamiste, oni ne mogu nigdje ni sa kim, pa ni međusobno.

Što onda nego ti ponoviti opet pitanje:

Citat:
ima li ijedna država ili narod na svijetu da živi pored islamista, a nema problem s njima?

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 14 lip 2019, 12:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
dane-croatia je napisao/la:
Kačamak je napisao/la:
Nemam ništa od Izraela.Svejedno mi je šta će da radi.Kada se šiptari povuku sa KiM,muslimani vrate crkvu u Jajcu,Turci vrate Sv.Sofiju ...... neka se i Izrael malo povuče.Ha ja.
Zaboravih da pomenem negiranje prava Republici Srpskoj da postoji,od strane domaćih palestinaca.


Svemu se možeš nadat, ali da se Albanci povuku s KiMa ne možeš niti sanjat...

Pa daaaa..to je najbitnije,jel da? :D
Kaži mi hoćeš da mnogo plačeš za šiptarima kada Srbi budu postavljali nove standarde u ............ koji će se desiti na KiM čim se ukaže prilika?
Dićićemo lestvicu mnogo visoko. :palacgore1
:D

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1539 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 62  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 80 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO