HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 13:51.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 5558 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212 ... 223  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 07 lis 2019, 23:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
samo sa ove jedne stranice. ako je ovo normalno i ne treba stručnu pomoć ...
Vladimir RUS je napisao/la:
Lecter je napisao/la:
Kakva je to propala politika?O kakvoj propaloj politici se radi? :001_smile

O Dodikovoj propaloj politici. Propao je jos odavno, samo ima zeludac da vara, laze, krade, manipulise i pravi razne kombinacije, samo da bi sto duze ostao na vlasti.

Vladimir RUS je napisao/la:
Srpsčanin je napisao/la:
Autokratija,kriminalni zločinački režim, hunta, diktatura. Štaš više jebaji ga, ha ja ba.

Da nastavim niz. Odlazak naroda, organizovani kriminal, politicka orupcija, uzurpacija javnih resursa, nerazjasnjena ubistva...

Vladimir RUS je napisao/la:
stratilat je napisao/la:
Pusti covjeka vidis da informacije crpi iz centralnih TV dnevnika.
Usta su mu puna naroda i pravde sto implicira da jos nije izasao iz kuce u spoljnji svijet.svoje prihode stavlja pod navodnike i veseli se cilju od 100 K postova na forumu.jedini staz mu je onaj od registracije do dana danasnjeg...
https://youtu.be/0QlR2GhNutY

Mogu da te kupim, ako te bas zanima moj finansijski status, samo ne pada mi na pamet da radim ono sto zlocinacka sekta zvana SNSD radi narodu u RS. Toliko se mafija a la Dodik nakrala da su prosjecnom Srbinu ogadili SNSD za narednih 100 godina. Mafija crvenih kmera kao korov iz dana u dan unistava RS! Lopovska vlast u RS pod Dodikom krade na sve strane, od javnih nabavki pa sve do izgradnje puteva. Jedina stvar gora od medjunarodnog protektorata je domaci lopovluk. Sve dok Dodik na ovaj ili onaj nacin upravlja RS, ista ce biti najgori dio BiH, koja je maltene i sama najgora u Evropi.

Vladimir RUS je napisao/la:
LakePlacid je napisao/la:
Koliko znam i vidim samo je opozicija propala ... =)) :smijeh

Toliko propala da drzi skoro pola politickog spektra i to uprkos svoj predizbornoj i izbornoj kradji, a sto je je primjetio i OSCE.

http://www.demos.ba/clanci/osce-ambasada-sad-i-eu-porucili-vstv-u-zaboravite-na-finansiranje/55/

Vladimir RUS je napisao/la:
BBC je napisao/la:
Tema počinje ličiti na sektin miting na Trgu Krajine u Banja Luci.

Kao 2004.

https://www.rtvbn.com/3814927/Podsjecanje-na-Dodikove-mitinge

Vladimir RUS je napisao/la:
LakePlacid je napisao/la:
Da, jedan govori u ime sto hiljada građana ... :laugh

Sve to treba u Crkvenu :zivili

Niko kao Dodik. Sto on moze da zaludi svoje glasace, to ne moze niko.

Ja bi to na Goli otok.


Vladimir RUS je napisao/la:
Sekti Nacional Socijalistickih Demona ponovo smeta Davidovo srce

https://www.rtvbn.com/3968071/davidovo-srce-uklonjeno-sa-usca-crkvene-u-vrbas

Vladimir RUS je napisao/la:
stratilat je napisao/la:
Borislav Radovanovic alijas Den Braun
Vlado Rus=Dragana Musladin

Dezurni rezimski SNSD botovi = dezurni rezimski SNSD botovi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 07 lis 2019, 23:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
NiceBoyZg je napisao/la:
Znači ovo je nevjerojatno. Kad se već citira ovog meni blokiranog on uspije izvaliti da mi, koji smo protiv Velikog vođe i njegovih luđaka, tvrdimo da je on bio haker ili strani plaćenik. To je razina cijele te sekte. Glupost i ludilo.

Nikad nisam vidio nikoga protiv sekte da tvrdi ijedno od toga. Dapače, dok se ovdje naglašavalo da je imao vrlo skromno informatičko znanje tvoja je sekta, Vladimire, iznosila idiotarije da je David bio nekakav međunarodni haker i da je "hakirao bitcoin" (što je s obzirom kako blockchain radi izvedivo koliko i hakirati Internet), te zato ubijen. I tako prali ljudi naivnim i neobrazovnim ljudima. Jedan od ljudi koji su Davoru prali mozak je napisao ovu smijuriju kojoj smo se svi u to doba ovdje smijali

Međunarodni plaćenik? Jednako smiješno i ludo. Tko je to ikad rekao?

Za sektu koja je nastala oko Davora i oporbu neki da, ali kakve to veze ima sa samim Davidom?

Pomiješao si sve živo, sasvim si sumanut.

S obzirom na to da si ti sad sve pobrkao, ko je sumanut? :neznam

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 07 lis 2019, 23:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
sta je pobrkao?
pocitaj ponovo sta je napisao, ali polako i sa razumijevanjem.

ides na blok i kod mene. tvoja smaranja i mentalni problemi me se ne ticu, nije mi te cak ni zao vise. administracija nek brine o gostima koji prate desavanja na forumu, a cije teme gusis sa svojim opsesijama. tebi sretno


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 07 lis 2019, 23:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Od veceras Davidovo srce ponovo na mjestu gdje je bilo pronadjeno Davidovo tijelo. Pitam se, koliko ce Sekta Nakaradnih Socijal Demokrata izdrrzati da ne skloni Davidovo srce. Najvjerovatnije kao i dosad jedno nekoliko puta, sutradan ce ga ukloniti. Sta drugo ocekivati od anti-narodne vlasti nego da i dalje zatire narod. U oktobru 2019., ko god da bude glasao za Dodikovu stranku, niko mu nije kriv. Glas za Dodika i njegovu stranku, glas je za propast RS.

https://www.rtvbn.com/3968143/davidovo-srce-ponovo-veceras-postavljeno-u-bl

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 07 lis 2019, 23:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
nema veze je napisao/la:
sta je pobrkao?
pocitaj ponovo sta je napisao, ali polako i sa razumijevanjem.

ides na blok i kod mene. tvoja smaranja i mentalni problemi me se ne ticu, nije mi te cak ni zao vise. administracija nek brine o gostima koji prate desavanja na forumu, a cije teme gusis sa svojim opsesijama. tebi sretno

Nista osim sve, a i ne citam zagonetke, vec samo konkretno. Isto tako kada vidim da neko tupi nista u nekoliko redaka, u mene se pojavi neki poriv da i ja napisem nista u jos vise redova, tako da, ako imas nesto konkretno da kazes, uradi to u par rijeci i sto konkretnije, konciznije i jasnije ako mozes. U protivnom, znas i sama da meni nije mrsko pisati u stilu romana bez poente. Svako dobro i Bog ti dao pameti.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 08 lis 2019, 00:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1678
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Da se ne zaboravi, a i da ne bi bilo da nešto manipuliram post1226962.html#p1226962


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 08 lis 2019, 00:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
nema veze je napisao/la:
samo sa ove jedne stranice. ako je ovo normalno i ne treba stručnu pomoć ...
Vladimir RUS je napisao/la:
O Dodikovoj propaloj politici. Propao je jos odavno, samo ima zeludac da vara, laze, krade, manipulise i pravi razne kombinacije, samo da bi sto duze ostao na vlasti.

Vladimir RUS je napisao/la:
Da nastavim niz. Odlazak naroda, organizovani kriminal, politicka orupcija, uzurpacija javnih resursa, nerazjasnjena ubistva...

Vladimir RUS je napisao/la:
Mogu da te kupim, ako te bas zanima moj finansijski status, samo ne pada mi na pamet da radim ono sto zlocinacka sekta zvana SNSD radi narodu u RS. Toliko se mafija a la Dodik nakrala da su prosjecnom Srbinu ogadili SNSD za narednih 100 godina. Mafija crvenih kmera kao korov iz dana u dan unistava RS! Lopovska vlast u RS pod Dodikom krade na sve strane, od javnih nabavki pa sve do izgradnje puteva. Jedina stvar gora od medjunarodnog protektorata je domaci lopovluk. Sve dok Dodik na ovaj ili onaj nacin upravlja RS, ista ce biti najgori dio BiH, koja je maltene i sama najgora u Evropi.

Vladimir RUS je napisao/la:
Toliko propala da drzi skoro pola politickog spektra i to uprkos svoj predizbornoj i izbornoj kradji, a sto je je primjetio i OSCE.

http://www.demos.ba/clanci/osce-ambasada-sad-i-eu-porucili-vstv-u-zaboravite-na-finansiranje/55/

Vladimir RUS je napisao/la:

Vladimir RUS je napisao/la:
Niko kao Dodik. Sto on moze da zaludi svoje glasace, to ne moze niko.

Ja bi to na Goli otok.


Vladimir RUS je napisao/la:
Sekti Nacional Socijalistickih Demona ponovo smeta Davidovo srce

https://www.rtvbn.com/3968071/davidovo-srce-uklonjeno-sa-usca-crkvene-u-vrbas

Vladimir RUS je napisao/la:
Dezurni rezimski SNSD botovi = dezurni rezimski SNSD botovi.

Kakva akcija, takva i reakcija. Nakupilo se danas pravo puno rezimskih SNSD botova. Danas ste veoma aktivni. Dodjem na forum i uzima te u usta gdje god stignete. Tako to izgleda kada vam uzvratim, a vi nastavite i dalje, posto meni nije nikakav problem da vam uzvratim. Ako ste mislili da je ovo pro-Dodikov Banjaluka forum, grdno ste se prevarili. Otidjite tamo pa prosipajte svoje maloumne gluposti. Da su bar neki kvalitetni stavovi vec trolovanje, koje je doseglo do te mjere da se cesto pitam sta da odgovorim na veliko nista, tako da zadnjih pogotovo godinu-dvije dana, samo pisem da bih pisao posto od silnih forumasa maltene ostali su samo rezimski SNSD botovi.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 08 lis 2019, 00:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
NiceBoyZg je napisao/la:
Da se ne zaboravi, a i da ne bi bilo da nešto manipuliram post1226962.html#p1226962

Sad ga i ti u stilu "sram te bilo". :D

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 08 lis 2019, 00:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1678
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Vladimir RUS je napisao/la:
NiceBoyZg je napisao/la:
Da se ne zaboravi, a i da ne bi bilo da nešto manipuliram post1226962.html#p1226962

Sad ga i ti u stilu "sram te bilo". :D


Ne razumijem ovaj post. Uglavnom, evo dokazao sam ti da si tvrdio da smo rekli da je David bio haker i plaćenik. Dakle ništa nisam pomiješao. Čak sam te išao odblokirati da pokažem kakav si lažljivi jadnik. Imaš li nešto reći o tome kako si uhvaćen u laži prije nego te vratim na blok? Najbolje da to ignoriraš i opet tvrdiš da sam nečiji klon.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 08 lis 2019, 00:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
NiceBoyZg je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
Sad ga i ti u stilu "sram te bilo". :D


Ne razumijem ovaj post. Uglavnom, evo dokazao sam ti da si tvrdio da smo rekli da je David bio haker i plaćenik. Dakle ništa nisam pomiješao. Čak sam te išao odblokirati da pokažem kakav si lažljivi jadnik. Imaš li nešto reći o tome kako si uhvaćen u laži prije nego te vratim na blok? Najbolje da to ignoriraš i opet tvrdiš da sam nečiji klon.

Kao prvo, zabole me briga sta ce te vas nekolicina raditi, kao drugo, nisam rekao da ti i jos koji forumas/ica to tvrdite, vec da je to vasa tvrdnja SNSD botova u globalu, sto i jeste. Nadam se da su sada neke stvari jasnije, a za to da li ces nekog blokirati ili otblokirati, to je tvoja stvar i ja na to ne mogu i ne zelim uticati. Ja bih najvise volio da me blokiras, pa da me postedis svog pisanja. Isto vazi i za druge koji mnogo pisu, a da pritom ne napisu nista konkretno.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 08 lis 2019, 11:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 9834
Vladimir RUS je napisao/la:
Ako ste mislili da je ovo pro-Dodikov Banjaluka forum, grdno ste se prevarili. Otidjite tamo pa prosipajte svoje maloumne gluposti.

BL forum pro Dodikov ?
A admin foruma PDP-ovac.
Zamisli kad su te i sa "PDP-ovg"foruma najurili,ni oni te više nisu mogli čitat. :zubati

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 08 lis 2019, 13:02 
Offline

Pridružen/a: 03 ruj 2019, 16:24
Postovi: 131
Vladimir RUS je napisao/la:
NiceBoyZg je napisao/la:
Znači ovo je nevjerojatno. Kad se već citira ovog meni blokiranog on uspije izvaliti da mi, koji smo protiv Velikog vođe i njegovih luđaka, tvrdimo da je on bio haker ili strani plaćenik. To je razina cijele te sekte. Glupost i ludilo.

Nikad nisam vidio nikoga protiv sekte da tvrdi ijedno od toga. Dapače, dok se ovdje naglašavalo da je imao vrlo skromno informatičko znanje tvoja je sekta, Vladimire, iznosila idiotarije da je David bio nekakav međunarodni haker i da je "hakirao bitcoin" (što je s obzirom kako blockchain radi izvedivo koliko i hakirati Internet), te zato ubijen. I tako prali ljudi naivnim i neobrazovnim ljudima. Jedan od ljudi koji su Davoru prali mozak je napisao ovu smijuriju kojoj smo se svi u to doba ovdje smijali

Međunarodni plaćenik? Jednako smiješno i ludo. Tko je to ikad rekao?

Za sektu koja je nastala oko Davora i oporbu neki da, ali kakve to veze ima sa samim Davidom?

Pomiješao si sve živo, sasvim si sumanut.

S obzirom na to da si ti sad sve pobrkao, ko je sumanut? :neznam

Značenje riječi ''sumanut'' je za tebe kompliment. Ne znam u kakvom interesu ti je da zaprljaš baš svaku temu.
Nije potreban pretjeran napor da realnost iskriviš prema svojim aršinima, nezgodno je obratno: biti dovoljno samosvjestan da sagledaš realno stanje stvari i kao takvoga ga i prihvatiš. Samoobmana nije skup sport.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 08 lis 2019, 13:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Graničar18 je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
Ako ste mislili da je ovo pro-Dodikov Banjaluka forum, grdno ste se prevarili. Otidjite tamo pa prosipajte svoje maloumne gluposti.

BL forum pro Dodikov ?
A admin foruma PDP-ovac.
Zamisli kad su te i sa "PDP-ovg"foruma najurili,ni oni te više nisu mogli čitat. :zubati


Ja krenuo da mu odg. sa istim argumentom, bože kakva budala degenerična ovaj virtualni herpes ... =)) :smijeh

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 08 lis 2019, 18:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Graničar18 je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
Ako ste mislili da je ovo pro-Dodikov Banjaluka forum, grdno ste se prevarili. Otidjite tamo pa prosipajte svoje maloumne gluposti.

BL forum pro Dodikov ?
A admin foruma PDP-ovac.
Zamisli kad su te i sa "PDP-ovg"foruma najurili,ni oni te više nisu mogli čitat. :zubati

Jedna ptica ne cini jato. Ostali su svi Dodikovci. O forumasima da ne pricam. Najaktivniji su Dodikovi rezimski forumasi, jer je takva atmosfera (glavni likovi na forumu su iz SNSD-a i oni "zaskacu" i "navlace" druge na one koje im se ne svidjaju i tako privuku paznju moderatora na nove forumase, koji kao novi su uljezi, dok ih moderacija ne banuje. To je recept koji od tog foruma pravi zatvoreni krug. Da ne upotrebim neku drugu rijec, da je ti nebi u pogresnom kontekstu prenio na onaj forum i da nebi ti zaskacivaci jos pogresnije sirili i da ne ispadne prava dzungla od nicega, sto je i bilo sve dok nisam trajno banovan zbog nicega. I ovdje je to pokusano od strane nekih (ili nekog) likova, samo ovdje sam neuporedivo poznatiji, tako da taj pokusaj nije uspio cak ni BBC-ju, u mom kontekstu.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 08 lis 2019, 18:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Prijatelj Tvoj je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
S obzirom na to da si ti sad sve pobrkao, ko je sumanut? :neznam

Značenje riječi ''sumanut'' je za tebe kompliment. Ne znam u kakvom interesu ti je da zaprljaš baš svaku temu.
Nije potreban pretjeran napor da realnost iskriviš prema svojim aršinima, nezgodno je obratno: biti dovoljno samosvjestan da sagledaš realno stanje stvari i kao takvoga ga i prihvatiš. Samoobmana nije skup sport.

Hvala takodje. Oduvijek sam bio impresioniran ljudima koji cim pocnu pisati, raspisu se kao od majke rodjeni i odmah krenu da zvuce kao likovi koji su bili aktuelni do momenta dok ih moderacija nije kaznila usljed krsenja pravila foruma. To meni govori dovoljno. Isto tako kada neko se registruje i pocne pisati samo na jednoj ili uglavnom na jednoj temi. To sve govori o prirodi samog forumasa i razlogu dolaska na forum. U vezi realnog stanja. Realno je da svi pisu kao jedan (identicne stavove)? Kao da je jedna partijska grupa ljudi zauzela citav forum pa zamislja da su njihove nebuloze jedina ispravna stvar i da je misljenje drugih prljanje njihove blistave misli. Oprosti, ali ako je vama Dodikov rezimskim sljedbenicima ispran mozak, to ne znaci da i drugi su u istom fazonu kao i vi.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 08 lis 2019, 18:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
LakePlacid je napisao/la:
Graničar18 je napisao/la:
BL forum pro Dodikov ?
A admin foruma PDP-ovac.
Zamisli kad su te i sa "PDP-ovg"foruma najurili,ni oni te više nisu mogli čitat. :zubati


Ja krenuo da mu odg. sa istim argumentom, bože kakva budala degenerična ovaj virtualni herpes ... =)) :smijeh

Argument vam je kao da kazete da eurokrem sadrzi ljesnik, a ljesnika 3 posto. :zubati

Kako se izrazavas, tako i dozivljavas sebe, jer svi mi polazimo od sebe samih. Nas vokabular je odraz nas samih u odnosu prema drugima.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 08 lis 2019, 18:38 
Offline

Pridružen/a: 03 ruj 2019, 16:24
Postovi: 131
Vladimir RUS je napisao/la:
Prijatelj Tvoj je napisao/la:
Značenje riječi ''sumanut'' je za tebe kompliment. Ne znam u kakvom interesu ti je da zaprljaš baš svaku temu.
Nije potreban pretjeran napor da realnost iskriviš prema svojim aršinima, nezgodno je obratno: biti dovoljno samosvjestan da sagledaš realno stanje stvari i kao takvoga ga i prihvatiš. Samoobmana nije skup sport.

Hvala takodje. Oduvijek sam bio impresioniran ljudima koji cim pocnu pisati, raspisu se kao od majke rodjeni i odmah krenu da zvuce kao likovi koji su bili aktuelni do momenta dok ih moderacija nije kaznila usljed krsenja pravila foruma. To meni govori dovoljno. Isto tako kada neko se registruje i pocne pisati samo na jednoj ili uglavnom na jednoj temi. To sve govori o prirodi samog forumasa i razlogu dolaska na forum. U vezi realnog stanja. Realno je da svi pisu kao jedan (identicne stavove)? Kao da je jedna partijska grupa ljudi zauzela citav forum pa zamislja da su njihove nebuloze jedina ispravna stvar i da je misljenje drugih prljanje njihove blistave misli. Oprosti, ali ako je vama Dodikov rezimskim sljedbenicima ispran mozak, to ne znaci da i drugi su u istom fazonu kao i vi.

Jednom, kad postaneš svjestan i priznaš da si glupan, više nisi glupan. :zivili


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 08 lis 2019, 18:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Prijatelj Tvoj je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
Hvala takodje. Oduvijek sam bio impresioniran ljudima koji cim pocnu pisati, raspisu se kao od majke rodjeni i odmah krenu da zvuce kao likovi koji su bili aktuelni do momenta dok ih moderacija nije kaznila usljed krsenja pravila foruma. To meni govori dovoljno. Isto tako kada neko se registruje i pocne pisati samo na jednoj ili uglavnom na jednoj temi. To sve govori o prirodi samog forumasa i razlogu dolaska na forum. U vezi realnog stanja. Realno je da svi pisu kao jedan (identicne stavove)? Kao da je jedna partijska grupa ljudi zauzela citav forum pa zamislja da su njihove nebuloze jedina ispravna stvar i da je misljenje drugih prljanje njihove blistave misli. Oprosti, ali ako je vama Dodikov rezimskim sljedbenicima ispran mozak, to ne znaci da i drugi su u istom fazonu kao i vi.

Jednom, kad postaneš svjestan i priznaš da si glupan, više nisi glupan. :zivili

Neka hvala. Bolje i glup nego clan mafije. Kad propadne hobotnica, prvi propadnu njeni najvjerniji sljedbenici na najnizem nivou.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 08 lis 2019, 19:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 lis 2009, 09:48
Postovi: 482
SDS mora obilato nagraditi postojanje ovog sve drazeg mi stvorenja.
Makar duksom ,kacketom,rokovnikom,zidnim kalendarom Aleksandre Pandurevic.
A SNSD neka razmisli o jesenjem transferu i kupovinom ove velicine ekvivalenta one dobojske kujetine Vulicke


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 09 lis 2019, 00:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Stratilat, za svu svoju srdacnu pozrtvovanost i sveobuhvatnu borbu na ovom forumu u napadanju na licnoj osnovi, usljed nedostatka argumenata, zasluzio si svaki griz sendvica kojeg ti daruje tvoj ljubljeni vodja Dodik, da ga pojedes u slasti, kako i dolikuje jednom Dodikovom rezimskom botu sendvicaru.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 09 lis 2019, 00:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1678
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Vladimir RUS je napisao/la:
Kao prvo, zabole me briga sta ce te vas nekolicina raditi, kao drugo, nisam rekao da ti i jos koji forumas/ica to tvrdite, vec da je to vasa tvrdnja SNSD botova u globalu, sto i jeste.


Kojih SNSD botova, tko je to tvrdio u javnom prostoru? Pokaži neke primjere, na ovoj temi nije nitko od anti-PZD opredjeljenih ljudi.

Tko je to bilo gdje u javnom prostoru od takvih ljudi tvrdio da je David haker ili strani plaćenik?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 09 lis 2019, 01:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Citat:
Režim plasira propagandu da je Davor Dragičević nečiji plaćenik.

https://www.zabranjeni.hr/globus/Globus-svijet/david-protiv-dodika-globusovi-reporteri-u-banja-luci-s-davidovcima-i-dodikovcima-je-li-nakon-9-mjeseci-opsadnog-stanja-na-pomolu-novi-zestoki-obracun/8260082/

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 09 lis 2019, 09:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 lis 2009, 09:48
Postovi: 482
Svaki tvoj upis je dobrovoljno ucesce u casting couch-u


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 09 lis 2019, 10:36 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6798
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
LakePlacid je napisao/la:
Dao bog da svi kriminalci, narkomani, lopovi i ostali šljam završe u Crkvenoj kao narkomančina i lopov David Dragičević

Biti narkoman nije nešto što je zlo samo po sebi Čovjek je ,čim je postao svjesno biće a prije toga tj.dok je bio životinja u punom smislu riječ,tragao za biljkama koje ga čine srećnim ili srećnijim .Dakle uzimanje materija koje donose sreću je u prirodi čovjeka.Sad što se pokazalo i pokazuje da takva aktivnost ima svoju lošu stranu,drugi je par cipela ali ipak uzimanje narkotika jeste privatna stvar svake jedinke.Ne možemo nekoga ko pravi štetu samo sebi svrstati u istu kategoriju sa lopovom na primjer koji je štetan po druge.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 09 lis 2019, 11:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Srpsčanin je napisao/la:
LakePlacid je napisao/la:
Dao bog da svi kriminalci, narkomani, lopovi i ostali šljam završe u Crkvenoj kao narkomančina i lopov David Dragičević

Biti narkoman nije nešto što je zlo samo po sebi Čovjek je ,čim je postao svjesno biće a prije toga tj.dok je bio životinja u punom smislu riječ,tragao za biljkama koje ga čine srećnim ili srećnijim .Dakle uzimanje materija koje donose sreću je u prirodi čovjeka.Sad što se pokazalo i pokazuje da takva aktivnost ima svoju lošu stranu,drugi je par cipela ali ipak uzimanje narkotika jeste privatna stvar svake jedinke.Ne možemo nekoga ko pravi štetu samo sebi svrstati u istu kategoriju sa lopovom na primjer koji je štetan po druge.


Samo po sebi ne, ali po društvo da ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5558 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212 ... 223  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: crni_bombarder, Eradicator, Navodni Poslanik, weasel, zet i 408 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO