HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 10:40.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 5558 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214 ... 223  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 10 lis 2019, 21:25 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6791
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
LakePlacid je napisao/la:
Okačio sam ja u prvim mjesecima sve uplatnice koje su oni sami kacili, tada je negdje u junu 2018. imao skupljenih oko 150.000 KM, kasnije se to pojacalo a dosle su i pare SDS-a i NVO-a, vjerujem da je na kraju sa blizu milion maraka otišao za Beč, a troškova nikakvih nije imao osim što je kupovao sebi skupocjenu garderobu ...

NEMA PREDAJE, BEČ NE SMIJE PASTI ! :rigam

Ja isto vjerujem da je Davor uzeo oko milion km.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 10 lis 2019, 21:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Sta je milion KM, sparam nekoliko miliona godisnje i to samo za jednu firmu, bliskoj vlasti. Sifra: Prointer

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 10 lis 2019, 21:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 lis 2009, 09:48
Postovi: 482
Ti Dragicevice nisi poznavao niti ih poznajes i tvoj politicki aktivizam pocinje nakon SDS-ovih urusavanja drustvene svojine i milenijske pljacke tog istog naroda kroz ratne poreze i privatizacije.Nakon lokalnih partijskih eskadrona smrti (kako Vaskovic voli da kaze) poslije kojih ostaje stotine nerijesenih smrtnih slucajeva...Ti ili si odvise balav ili si nevjerovatno bezobrazan.
Ili stoji konstatacija vecine suprostavljenih ti na forumu da si intelektualno inferioran da ne kazem glup


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 10 lis 2019, 21:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
stratilat je napisao/la:
Ti Dragicevice nisi poznavao niti ih poznajes i tvoj politicki aktivizam pocinje nakon SDS-ovih urusavanja drustvene svojine i milenijske pljacke tog istog naroda kroz ratne poreze i privatizacije.Nakon lokalnih partijskih eskadrona smrti (kako Vaskovic voli da kaze) poslije kojih ostaje stotine nerijesenih smrtnih slucajeva...Ti ili si odvise balav ili si nevjerovatno bezobrazan.
Ili stoji konstatacija vecine suprostavljenih ti na forumu da si intelektualno inferioran da ne kazem glup

Znam neke Dragicevice, dok Davora znam koliko i ti, samo iz prica. Privatizacija i zaduzivanje kod MMF-a pocelo je tek sa Dodikom i njegovom vlasti. Odtada je i pocela velika pljacka svega onog sto ni ratna katastrofa nije uspjela da unisti. Medju prvima se nasao Cajavec, kao jedna od najvecih, ako ne i najveca firma u RS uopste. Tako je fabrika po kojoj je Banja Luka bila prepoznatljiva sirom bivse Jugoslavije, postala dio proslosti. To se desilo 1999, kada je Dodik pokrenuo pljackasku privatizaciju.

Pametni ljudi ne vrijedjaju svoje sagovornike. Samo oni sa nedostatkom argumenata to rade, a to nije odlika pametnih ljudi, vec manjka inteligencije.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 10 lis 2019, 21:58 
Offline

Pridružen/a: 03 ruj 2019, 16:24
Postovi: 131
Vladimir RUS je napisao/la:
Prijatelj Tvoj je napisao/la:
Saudijac, tebi vazda neka *** u ustima :eek :smijeh

I to je sve sto znas? :zubati

Tanak si kao led. :D

Ti puno toga ''znaš''. Još samo da naučiš sam iz flaše da opereš dupe :osama i bićeš ponos svojih roditelja. :smijeh


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 10 lis 2019, 22:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Prijatelj Tvoj je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
I to je sve sto znas? :zubati

Tanak si kao led. :D

Ti puno toga "znaš". Još samo da naučiš sam iz flaše da opereš dupe :osama i bićeš ponos svojih roditelja. :smijeh

Vidim iz prilozenog da ti tako radis, svako vece pred spavanje. =))

Rodila majka seronju a la Sulejman Velicanstveni. :sega

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 10 lis 2019, 22:15 
Offline

Pridružen/a: 03 ruj 2019, 16:24
Postovi: 131
Vladimir RUS je napisao/la:
Prijatelj Tvoj je napisao/la:
Ti puno toga "znaš". Još samo da naučiš sam iz flaše da opereš dupe :osama i bićeš ponos svojih roditelja. :smijeh

Vidim iz prilozenog da ti tako radis, svako vece pred spavanje. =))

Rodila majka seronju a la Sulejman Velicanstveni. :sega

Ti si jedna obična mala rospija, koja piški čučeći. No, rospiji ne možeš objasniti da je rospija, ali možeš obuti cipele i baciti se u bijeg. To bi bilo sasvim dovoljno. :sleep1


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 11 lis 2019, 14:33 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6791
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Prijatelj Tvoj je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
I to je sve sto znas? :zubati

Tanak si kao led. :D

Ti puno toga ''znaš''. Još samo da naučiš sam iz flaše da opereš dupe :osama i bićeš ponos svojih roditelja. :smijeh

:palacgore2

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 12 lis 2019, 07:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2019, 17:55
Postovi: 245
Lokacija: Banja Luka
Sve sto mogu reci je da je Banja Luka ponovo prodisala nakon sto je ona grupacija uklonjena Trga Krajine.

Tacno se sjecam te mucne, teske atmosfere dok su bili tamo. Kao neki teski oblak depresije da se navukao na taj dio grada i poceo da se siri cijelim gradom. Banja Luka koju nisam mogao da prepoznam, i fenomen koji je neobjasnjiv - da cijeli grad pocinje da poprima nekakvu turobnu, mracnu atmosferu.

Poslije se grupa sektasa preselila u portu Hrama Hrista Spasitelja. Kad su istjerani, ostao je trajno unisteno mermerno dvoriste. Uradjeno u plavom prelijepom mermeru, a sada urnisano parafinom, jer su se moroni dosjetili da kupuju jeftine parafinske svijece i da ih pare direkno na mermeru. U tim danima bila je jasno i vizuelno vidljiva priroda te sekte - ispred hrama je stajala grupacija od nekoliko desetina ljudi, sa nezadovljnim, bijesnim facama, kako ih mi ovde zovemo "polupani". Nekakav skup starijih, debljih zena, bijesnih na sve oko sebe jos od srednje skole, muskaraca-papucara, nezadovljnika zivotom, ljudima, drustvom, i po kojeg mladog narkomana, umjetnika ili ljevicara. Oko njih uvijek poneki gastarbajter, obucen u jeftinu H&M garderobu, obicno usku majicu i hlace za broj manje od normalne, obicno stariji, pred penziju, izmozden i iscijedjen od teskog rada i konstantog psihicnog maltretiranja u Deutschland-u nabijanje kompleksa nize vrijednosti, ali koji tim nesrecnicima sada prica o pokvarenom Dodiku, sa nekim nadobudnim stavom ali demonskom i iskrivljenom facom. U vazduhu se osjecalo da su bili pristuni i muslimani Banja Luke, koji su 25 godina bili na margini, prinudjeni da glume lojalnost srpskoj drzavi, a sada po prvi put u mogucnost da izraze svoj bijes protiv "vlaha", a da to ne bude sankcionisano prezirom, galamom i prijetnjom fizickoj sigurnosti.

Oko njih je uvijek bila jedna ekipa TV al dzazire, koja je pravila uski kadar i scenu kao da se tu desava nesto bitno. Obican narod je prolazio, zivot BL-a se odvijao oko njih. Vodja sekte nije bilo a ponekad bi se pojavili lideri opozicije. Licno sam jednom susreo Borenovica i mislim da je bio Crndak kako idu na skup. Iskocise iz mraka preko puta Narodnog pozorista i tu se nadjosmo oni, ja i moja supruga. Dodjoh u iskusenje da udjem fizicki obracnin sa njima dvojicom, ali u sekundi mi prodje kroz glavu to da bi od toga napravili nevidjenu medijsku kampanju njima u korist, i odustah od konflikta.

A sve to je oko njih posmatrala "narodna milicija". Face policajaca koji se kidaju od bijes sto su tu a moraju da stoje i cute bez da intervenisu - priceless... :zubati

Hvala Bogu da je taj cirkus uklonjen i da se Banja Luka moze vratiti svom lijepom zivotu.

_________________
Venac besmrtne slave
srpska ti vila plete,
nad tvojim grobom, Vojo,
komitske plaču čete.

Voja Tankosić 1880-1915


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 12 lis 2019, 12:32 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6791
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
KristijanBL je napisao/la:

Tacno se sjecam te mucne, teske atmosfere dok su bili tamo. Kao neki teski oblak depresije da se navukao na taj dio grada i poceo da se siri cijelim gradom.

Nije to depresija nego smrad !

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 12 lis 2019, 13:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2019, 17:55
Postovi: 245
Lokacija: Banja Luka
Srpsčanin je napisao/la:
KristijanBL je napisao/la:

Tacno se sjecam te mucne, teske atmosfere dok su bili tamo. Kao neki teski oblak depresije da se navukao na taj dio grada i poceo da se siri cijelim gradom.

Nije to depresija nego smrad !


Duhovni smrad u svakom slucaju, a definitivno je bilo i elemenata fizickog smrada. Vecina mladjih na skupovima, kao sto rekoh su bili svakojaki anti-rezimci, ljevicari, umjetnici, alternativa, osobe sa dugim dredovima, i svakojaki drugi anti-socijalni elementi, cija je sklonost alkoholu, opijatima i slaboj higijeni odjece i tijela poznata. Sto jeste uticalo na stvaranje specificnog i fizickog odora oko tih skupova.

Sjecam se i izbora u oktobru 2018, te cudnog nezadovoljstva i nekakvih manijakalnih pogleda vecine ljudi u izbornom redu. Tacno se vidjela atmosfera bijesa protiv "rezima" koju su sektasi posijali. Ja sam tada mozda bio jedini koji je glasao za "rezim" u tom momentu na tom glasackom mjestu. Izasao sam na izbore prvi put i zivotu, i nikada nisam glasao do tada, a imam poprilicno godina. Jednostavno, to me nije interesovalo. Sekta me je natjerala da izadjem i glasam za Dodika.

Onda, sjecam se atmosfere na fitness treniznima, posto treniram sa grupom. Dva puta je doslo do ogromne svadje, gdje su skoro svi bili za "Pravdu" a ja jedini glasno branio "rezim". I oni koji nisu bili za sektu, su bili zastraseni. Nije bilo cool reci nesto dobro za Dodika. Banja Luku je u drugoj polovini 2018 godine zahvatio jedna mucna i teska atmosfera straha, bijesa, linca i neke pred-revolucije. Mnogim normalnim ljudima poput mene je sve bilo dopizdilo, toliko da su bili spremni da izadju na ulicu i obracunaju se sa sektasima.

Vjerujem da je to negdje i bio cilj - da se izazovu neredi u BL, gradjanski sukobi, i da se onda uvede strana uprava.

_________________
Venac besmrtne slave
srpska ti vila plete,
nad tvojim grobom, Vojo,
komitske plaču čete.

Voja Tankosić 1880-1915


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 12 lis 2019, 13:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Zašto je ova tema još uvek aktivna?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 12 lis 2019, 13:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2019, 17:55
Postovi: 245
Lokacija: Banja Luka
Carmello Šešelj je napisao/la:
Zašto je ova tema još uvek aktivna?


Nije to jos sasvim umrlo. Davor figurira kod nekih jos kao neki mejsija, ili barem neko ko se isprisio protiv Dodika, i moze biti iskoristen pred naredne lokalne izbore.

Plan ambasada je da opozicija preuzme vlast u BL, kad vec ne moze na visim nivoima. Misle da je to slaba tacka vlasti SNSD-a. Gdje "Pravda", oko koje se vrte svi anti-socijalni sorosevski elementi (Blagic, Drasko S, Slobodan Vaskovic, Restart, onaj ruzni sociolog sa cvikama, debeli novinar sa Buka.com itd) jos moze da bude bitna u procesu izazivanja nemira i haosa u BL, kao podlege za manipulaciju izborima, predizvborno trolanje, i eventulano mirno ili nasilno preuzimanje vlasti u BL.

Zato je tema pomalo aktuelna.

_________________
Venac besmrtne slave
srpska ti vila plete,
nad tvojim grobom, Vojo,
komitske plaču čete.

Voja Tankosić 1880-1915


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 12 lis 2019, 15:03 
Offline

Pridružen/a: 01 pro 2015, 22:58
Postovi: 537
Lokacija: Opčilište.org
Carmello Šešelj je napisao/la:
Zašto je ova tema još uvek aktivna?


Možeš zahvaliti Vladeku.

Temu o Dodiku, RS-u, i donekle o Izbornom je uništio svojim spamanjem. Termit BA mi baš lijepo zvuči.

Da sam SDS-ovac, zamolio bih ga, kao u onom vicu, da me prestane braniti, jer imam više štete nego koristi od njegovom angažmana.

Ali...sa druge strane, moguće je da je SNSD-ov bot, koji koristi obrnutu psihologiju, protiv SDS. Čudno da baš ovo radi na hrvatskom forumu, regionalnog karaktera, nego na onom banjalučkom (je li tamo ikada bio, btw?). Za ciljanu publiku ( BiH Hrvate) je ovo totalno nebitna tema!

Pod obrnutom psihologijom, mislim na ovako nešto:






Sada ću biti optužen da sam Dodikov bot, i da sam saučesnik u ubijstvu pejgambera Davida.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 12 lis 2019, 18:59 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6791
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
KristijanBL je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Zašto je ova tema još uvek aktivna?


Nije to jos sasvim umrlo. Davor figurira kod nekih jos kao neki mejsija, ili barem neko ko se isprisio protiv Dodika, i moze biti iskoristen pred naredne lokalne izbore.

Plan ambasada je da opozicija preuzme vlast u BL, kad vec ne moze na visim nivoima. Misle da je to slaba tacka vlasti SNSD-a. Gdje "Pravda", oko koje se vrte svi anti-socijalni sorosevski elementi (Blagic, Drasko S, Slobodan Vaskovic, Restart, onaj ruzni sociolog sa cvikama, debeli novinar sa Buka.com itd) jos moze da bude bitna u procesu izazivanja nemira i haosa u BL, kao podlege za manipulaciju izborima, predizvborno trolanje, i eventulano mirno ili nasilno preuzimanje vlasti u BL.

Zato je tema pomalo aktuelna.

Dobro zapažanje.Za očekviati je reaktiviranje ili ekskalaciju djelovanja destruktivnih petokolonaških snaga posebno u Banjaluci.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 12 lis 2019, 19:01 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6791
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Na pretraživaču google jedno vrijeme bilo je moguće naći fotografiju na kojoj se vide bivši američki ambasador u Sarajevu Kormak sa Davorom Dragičevićem.Sad to više nije slučaj ili meni ne polazi za rukom ?

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 12 lis 2019, 20:37 
Online
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 9830
Eradicator je napisao/la:
Ali...sa druge strane, Čudno da baš ovo radi na hrvatskom forumu, regionalnog karaktera, nego na onom banjalučkom (je li tamo ikada bio, btw?).

Na BL forumu je trajno banovan,a i dok je piso bio mu zabranjen pristup na politiku. Zato.

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 12 lis 2019, 20:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Isto što je ovdje radio je radio i na banjalučkom forumu. Trpili ga moguće 3 dana i odjebali permanentno.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 12 lis 2019, 21:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1678
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Jedini razlog zašto mislim da ovog maloumnog Vladimira ne plaća SNSD je opisan ovdje https://en.wikipedia.org/wiki/Hanlon%27s_razor

Pa on meni nešto želi dokazivati a manipulira time tko je Davor, a tko David na najjadniji način, kao da ne znamo čitati.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 12 lis 2019, 23:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Srpsčanin je napisao/la:
KristijanBL je napisao/la:

Nije to jos sasvim umrlo. Davor figurira kod nekih jos kao neki mejsija, ili barem neko ko se isprisio protiv Dodika, i moze biti iskoristen pred naredne lokalne izbore.

Plan ambasada je da opozicija preuzme vlast u BL, kad vec ne moze na visim nivoima. Misle da je to slaba tacka vlasti SNSD-a. Gdje "Pravda", oko koje se vrte svi anti-socijalni sorosevski elementi (Blagic, Drasko S, Slobodan Vaskovic, Restart, onaj ruzni sociolog sa cvikama, debeli novinar sa Buka.com itd) jos moze da bude bitna u procesu izazivanja nemira i haosa u BL, kao podlege za manipulaciju izborima, predizvborno trolanje, i eventulano mirno ili nasilno preuzimanje vlasti u BL.

Zato je tema pomalo aktuelna.

Dobro zapažanje.Za očekviati je reaktiviranje ili ekskalaciju djelovanja destruktivnih petokolonaških snaga posebno u Banjaluci.


Ovi su potroseni.
Naci ce druge igrace i drugi slucaj.
Vara se svako ko misli da ce nas belosvjetiski olos jednog dana ostaviti na miru. Sve je pocelo 1997. sa Dodikom dok je vjerovao zapadu. Nastavilo se sa Ivanicem, pa Cavicem, pa su nas jedno vrijeme pustili na miru, onda tzv. Picin park, pa PZD, Sarovic, Ivanic, Mehtic... pokusace opet. Vjerovatno preko malog bale, onog ludog Trebinjca i anemicne.

Samo ne znam koji cemo im mi ***. Nemamo nafte, nemamo nista, uboga sirotinja koja je kroz vijekove pokazala da se ne moze pacificirati. Dzaba gube vrijeme i resurse... jedino ako se uče na nama.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 13 lis 2019, 07:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 lis 2009, 09:48
Postovi: 482
BBC je napisao/la:
Isto što je ovdje radio je radio i na banjalučkom forumu. Trpili ga moguće 3 dana i odjebali permanentno.

Problemi nastaju kad se previse tolerantno na glupost.
U pocetku je benigno pa metastazira u patoloski oblik.Krajnji rezultat je da forumska rasprava na kraju lici na komentare Klix-a i BN


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 13 lis 2019, 15:14 
Offline

Pridružen/a: 01 pro 2015, 22:58
Postovi: 537
Lokacija: Opčilište.org
Malkcice mi je žao lika, jebat ga.

Nije lako biti poružan i bez posla (vidio sam slike i memeo-ve na njegov račun tu na forumu). Umjesto da lik krene u teretanu da sebe dovede u red, i da stekne neke vještine koje će mu osigurati posao (i eventualno koju trebicu ) online, on svu svoju mladost potroši na forume, agitirajući za neku stranku koja njemu, kao individui, nije donijela nikakvu korist.

A uz to, uopće ne živi u RS-u. Isto kao da ja agitiram za Vučića ili štajaznam, a nisam Srbijanac, ni Srbin.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 13 lis 2019, 16:00 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2012, 17:47
Postovi: 4042
Neda mi se glumiti ičijeg odvjetnika... Ali što ćemo sada komentirati i fizički izgled drugih forumaša? Jel dotle došlo?

_________________
(*_*)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 13 lis 2019, 17:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Fizički izgled dosta često ima uticaja i na psihu čoveka.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 13 lis 2019, 17:40 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6791
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Eradicator je napisao/la:
Malkcice mi je žao lika, jebat ga.

Nije lako biti poružan i bez posla (vidio sam slike i memeo-ve na njegov račun tu na forumu). Umjesto da lik krene u teretanu da sebe dovede u red, i da stekne neke vještine koje će mu osigurati posao (i eventualno koju trebicu ) online, on svu svoju mladost potroši na forume, agitirajući za neku stranku koja njemu, kao individui, nije donijela nikakvu korist.

A uz to, uopće ne živi u RS-u. Isto kao da ja agitiram za Vučića ili štajaznam, a nisam Srbijanac, ni Srbin.

:smajl007

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5558 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214 ... 223  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: iprodano, Ronaldinho i 294 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO