HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 13:40.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 4993 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93 ... 200  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 13 lis 2019, 16:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Vi ste Evropa i vas zanima šta se kod vas događa....

Koliki je procenat imigranata iz Azije i Afrike u zapadnoj Evropi, a koliki u Hrvatskoj? I ti, iskompleksirana seljačina, liješ suze jer si u deluziji da se to događa i u tvojoj zemlji, jer vi ste Evropa isto kao i Nemačka i Francuska. I Mađari su Evropa, pa ih boli *** šta se dešava u zapadnoj Evropi, gledaju ljudi svoja posla i kako sebe da zaštite. Isto važi i za Poljake i sve ostale istočnoevropske narode osim vas debila sa kompleksom inferiornosti koji lijete suze za Nemačkom i Francuskom. Konjušari bili, konjušari ostali. Koja ste vi beda, to je za neverovati. Gledajte sebe, jebali vas Nemci da vas jebali u Štokholmski sindrom koji su vam nabili.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 13 lis 2019, 16:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
weasel je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Nije naš problem. I dobar deo vas (iskompleksiranih Hrvata uglavnom, u ostalim istočnoevropskim zemljama razmišljaju isto kao i ja) oseća solidarnost jer su njihove elite u prošlosti napravile kolosalnu glupost. A jel oni osećaju solidarnost što su naše elite u prošlosti napravile drugu kolosalnu glupost, ne osećaju, nego bezobzirno koriste to u svom interesu i prave ekonomske kolonije od nas. Tretiraju nas kao Bušmane i đubrište Evrope, a mi treba da saosećamo sa njima jer par ljudi godišnje pogine. Nek crknu što se mene tiče, nikakvu empatiju nemam prema njima.

Nije još naš problem ali će biti naš problem, što se zadnji put dogodilo kad su švabe dobile napadaj ludila radi lošeg stanja u zemlji? Daj me podsjeti kako to onda nije bio naš problem? Sve što se događa u svijetu utjeće na nas i praviti se da to nije naš problem je jako glupo u maniri noja koji gura glavu u pijesak. Što misliš šta bi se dogodilo da se Francuska i Njemačka totalno upropaste od strane migranata a na dobrom su putu da se to dogodi? Destabilizira se cijela Europa, kako politički tako i ekonomski. Dakle ne postoji scenarij gdje te dvije države odlaze u propast a da Hrvatska i Srbija doživljavaju procvat i rast. Ako želiš svojoj zemlji opet redove za kavu, sapun i šećer samo naprijed s takvim razmišljanjem.

Diablo je napisao/la:
Naivni weasel bi osjećao solidarnost dok švabo gleda kako da mu uvali par tisuca migranata što Plenković i radi samo pod velikim velom tajne...

Nije stvar u tome da bi se ja solidarizirao s njima jer oni to ne zaslužuju, već govorim da kad bi oni propali mi bi propali još gore. Kao što su to jednom ekonomisti dobro rekli kad Njemačka dobije prehladu manje zemlje europe dobiju upalu pluća. Ako propadnu oni mi smo sljedeći i zato ne treba likovati nego poduzeti sve da se takav scenarij ne ostvari.

To je bilo tako dok su zapadne zemlje držale 90% svetskog BDP-a nakon WW2. Danas ne drže ni pola i nisu jedini sa kojima možeš da trguješ.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 13 lis 2019, 16:31 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
Carmello Šešelj je napisao/la:
Vi ste Evropa i vas zanima šta se kod vas događa....

Koliki je procenat imigranata iz Azije i Afrike u zapadnoj Evropi, a koliki u Hrvatskoj? I ti, iskompleksirana seljačina, liješ suze jer si u deluziji da se to događa i u tvojoj zemlji, jer vi ste Evropa isto kao i Nemačka i Francuska. I Mađari su Evropa, pa ih boli *** šta se dešava u zapadnoj Evropi, gledaju ljudi svoja posla i kako sebe da zaštite. Isto važi i za Poljake i sve ostale istočnoevropske narode osim vas debila sa kompleksom inferiornosti koji lijete suze za Nemačkom i Francuskom. Konjušari bili, konjušari ostali. Koja ste vi beda, to je za neverovati. Gledajte sebe, jebali vas Nemci da vas jebali u Štokholmski sindrom koji su vam nabili.

Reko začepi, nemaš kredit.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 13 lis 2019, 16:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
O, izvini, nisam znao da si fliper pa moram da ubacim žeton da bih imao kredit.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 13 lis 2019, 16:41 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
Ne, ti si propali i stoga zglobni štreberko, bez kredita.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 13 lis 2019, 16:45 
Online
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20460
Carmello Šešelj je napisao/la:
weasel je napisao/la:
Nije još naš problem ali će biti naš problem, što se zadnji put dogodilo kad su švabe dobile napadaj ludila radi lošeg stanja u zemlji? Daj me podsjeti kako to onda nije bio naš problem? Sve što se događa u svijetu utjeće na nas i praviti se da to nije naš problem je jako glupo u maniri noja koji gura glavu u pijesak. Što misliš šta bi se dogodilo da se Francuska i Njemačka totalno upropaste od strane migranata a na dobrom su putu da se to dogodi? Destabilizira se cijela Europa, kako politički tako i ekonomski. Dakle ne postoji scenarij gdje te dvije države odlaze u propast a da Hrvatska i Srbija doživljavaju procvat i rast. Ako želiš svojoj zemlji opet redove za kavu, sapun i šećer samo naprijed s takvim razmišljanjem.


Nije stvar u tome da bi se ja solidarizirao s njima jer oni to ne zaslužuju, već govorim da kad bi oni propali mi bi propali još gore. Kao što su to jednom ekonomisti dobro rekli kad Njemačka dobije prehladu manje zemlje europe dobiju upalu pluća. Ako propadnu oni mi smo sljedeći i zato ne treba likovati nego poduzeti sve da se takav scenarij ne ostvari.

To je bilo tako dok su zapadne zemlje držale 90% svetskog BDP-a nakon WW2. Danas ne drže ni pola i nisu jedini sa kojima možeš da trguješ.

Prije deset godina Europa je imala srednje jaku krizu iz koje su se stabilnije ekonomije izvukle za godinu dana i vratile se u plus. Ako je taj pad imao onakav utjecaj na ostale ekonomije europe što misliš kako bi izgledalo kad bi Njemačka i Francuska upale u ozbiljne probleme kao 30-ih godina. Dobra koja Srbija izvozi u Njemačku i Italiji čini 20% tak posto ukupnog izvoza, dok je slična statistika i s uvozom. Kad bi se tu pribrojale ostale zemlje EU i europe došli bi do brojke od 40-50%. Dakle nema teoretske šanse da Njemačka propadne a da mi prođemo neokrznuti.. Takva krizva bi i nas i vas uništila i oporavljali bi se 20 godina minimalno. Koliko god se vi trudili biti na istoku i iskazivali gađenje europom vi ne može pobjeći s vašeg mjesta. U europi ste i dijelit ćete njenu sudbinu kao i mi.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 13 lis 2019, 16:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
zaba1111 je napisao/la:
Ne, ti si propali i stoga zglobni štreberko, bez kredita.

Nemam 12 godina da se prepucavam na tom nivou, tako da nastavi da se svađaš sam sa sobom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 13 lis 2019, 16:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
weasel je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
To je bilo tako dok su zapadne zemlje držale 90% svetskog BDP-a nakon WW2. Danas ne drže ni pola i nisu jedini sa kojima možeš da trguješ.

Prije deset godina Europa je imala srednje jaku krizu iz koje su se stabilnije ekonomije izvukle za godinu dana i vratile se u plus. Ako je taj pad imao onakav utjecaj na ostale ekonomije europe što misliš kako bi izgledalo kad bi Njemačka i Francuska upale u ozbiljne probleme kao 30-ih godina. Dobra koja Srbija izvozi u Njemačku i Italiji čini 20% tak posto ukupnog izvoza, dok je slična statistika i s uvozom. Kad bi se tu pribrojale ostale zemlje EU i europe došli bi do brojke od 40-50%. Dakle nema teoretske šanse da Njemačka propadne a da mi prođemo neokrznuti.. Takva krizva bi i nas i vas uništila i oporavljali bi se 20 godina minimalno. Koliko god se vi trudili biti na istoku i iskazivali gađenje europom vi ne može pobjeći s vašeg mjesta. U europi ste i dijelit ćete njenu sudbinu kao i mi.

Još kada bi ti shvatio da Nemačka uvozi imigrante upravo iz razloga da ne bi doživela ekonomski slom zbog nedostatka radne snage...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 13 lis 2019, 16:57 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
Carmello Šešelj je napisao/la:
zaba1111 je napisao/la:
Ne, ti si propali i stoga zglobni štreberko, bez kredita.

Nemam 12 godina da se prepucavam na tom nivou, tako da nastavi da se svađaš sam sa sobom.

Tako je skrpi prnje, pokunji se i začepi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 13 lis 2019, 16:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Koja si ti komedija. =))

Evo pokunjeno se povlačim. :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 13 lis 2019, 17:01 
Online
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20460
Carmello Šešelj je napisao/la:
weasel je napisao/la:
Prije deset godina Europa je imala srednje jaku krizu iz koje su se stabilnije ekonomije izvukle za godinu dana i vratile se u plus. Ako je taj pad imao onakav utjecaj na ostale ekonomije europe što misliš kako bi izgledalo kad bi Njemačka i Francuska upale u ozbiljne probleme kao 30-ih godina. Dobra koja Srbija izvozi u Njemačku i Italiji čini 20% tak posto ukupnog izvoza, dok je slična statistika i s uvozom. Kad bi se tu pribrojale ostale zemlje EU i europe došli bi do brojke od 40-50%. Dakle nema teoretske šanse da Njemačka propadne a da mi prođemo neokrznuti.. Takva krizva bi i nas i vas uništila i oporavljali bi se 20 godina minimalno. Koliko god se vi trudili biti na istoku i iskazivali gađenje europom vi ne može pobjeći s vašeg mjesta. U europi ste i dijelit ćete njenu sudbinu kao i mi.

Još kada bi ti shvatio da Nemačka uvozi imigrante upravo iz razloga da ne bi doživela ekonomski slom zbog nedostatka radne snage...

Nemoj sad mijenjati ploču. Jasno je da njima fali ljudi. Ja sam htio dokazati da neovisno što mi osobno mislili o njima na zapadu, ako oni propadnu propadamo i mi, te da ne postoje više izlike poput ovo nije naš problem jer je svijet postao globalno selo. Svi koji priželjkujete propast zapadnim državama priželjkujete je i sebi to vam mora biti jasno. Iz podataka koje sam naveo je kako vi kažete prosto ko pasulj da bi vi prošli kao bosi po trnju u slučaju ekonomske propasti zapada koja bi bila nuspojava negativnih političkih i društvenih promjena. Danas se smijete mujama radi Alijinog ovo nije naš rat, a radite istu grešku.....

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 13 lis 2019, 17:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Šteta bi bila kratkoročna, preorjentisali bi se na druga tržišta. I Slovenija je 90. zavisila od tržišta SFRJ, pa su i više nego preživeli nakon što su ostali bez tog tržišta. Evropa nije više centar sveta i jedino tržište koje postoji.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 13 lis 2019, 17:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
A i ako su ekonomski razlozi ti koji ze brinu, onda treba da podržavaš njihovu politiku imigracije, ne da kukaš protiv nje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 13 lis 2019, 18:12 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
Carmello Šešelj je napisao/la:
Vi ste Evropa i vas zanima šta se kod vas događa....

Koliki je procenat imigranata iz Azije i Afrike u zapadnoj Evropi, a koliki u Hrvatskoj? I ti, iskompleksirana seljačina, liješ suze jer si u deluziji da se to događa i u tvojoj zemlji, jer vi ste Evropa isto kao i Nemačka i Francuska. I Mađari su Evropa, pa ih boli *** šta se dešava u zapadnoj Evropi, gledaju ljudi svoja posla i kako sebe da zaštite. Isto važi i za Poljake i sve ostale istočnoevropske narode osim vas debila sa kompleksom inferiornosti koji lijete suze za Nemačkom i Francuskom. Konjušari bili, konjušari ostali. Koja ste vi beda, to je za neverovati. Gledajte sebe, jebali vas Nemci da vas jebali u Štokholmski sindrom koji su vam nabili.


Nitko ne lije suze. Ljudi gledaju s gađenjem te pojave u tim zemljama i svi bi htjeli da se ovi tamo unormale, a ne da se blamiraju. Ako misle bit naivni, dobit će šta su tražili, a mi ćemo im reć eto vam sad. I to sve šta se tamo događa nama ovdje je argument da mi budemo normalni kao Mađarska i Poljska. Mi informiramo tu ljude, ovo je nemilosrdni informacijski rat. Da, ja hoću gledat svoja posla, ali vidim na svakodnevnoj bazi da pola ljudi ne razumije šta se događa tamo na zapadu i misle da je tamo nekakav Edenski vrt, zato podržavam širenje ovih vijesti do besvijesti.

Mi smo zapadno orijentirani kao i Višegradska skupina, samo šta su Višegrađani jedan samosvjestan blok unutar zapada. Mi želimo da svi na zapadu budu takvi. A sad ko neće ne mora, al snosit će posljedice. Ja ne pišem tu Njemcima, ja tu pišem svojim ljudima i evo apeliram da se ugledaju na Poljake i Mađare i vjerujem da razumiju moju poruku.

Sad na stranu naš međusobni antagonizam, naši prijepori svih vrsta i to šta ste vi u ruskom bloku... ali da ste vi u Srbiji zapali u neku nezamislivu naivnost i odjednom primili milijun migranata i sad vas oni j u š. Ja se ne bi radovao tome. Ja bi vama objašnjavao, možda čak i na grub način da ste idioti i da se trebate unormalit, ne jer vas mrzim i ne jer mi je drago zbog svega. Baš suprotno, jer vam želim dobro i da budete normalni, ne želim da budete bruka i sramota (ne želim ni da budete agresivni ekspanzionisti) nego da ste tu gdje jeste, da prosperirate, da živite u miru, a ako nećete, a Bože moj, meni neće ništa bit, ja sam vam probo pomoć, vi ste htjeli po svom, ko vam brani, vi živite svoj život. Da vam želim zlo, smijao bih vam se u sebi i branio vašu naivnost, ne bih vas ni upozoravao. Nikoga ja ne mrzim, a ne bi trebao ni ti. Sve ja volim i ne želim da se ikome dogodi zlo, a kad se već događa nek ga to zlo opameti za ubuduće. Pusti priče o konjušarima, pusti mržnju i vrijeđanje, to su gluposti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 13 lis 2019, 18:32 
Online
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20460
Carmello Šešelj je napisao/la:
Šteta bi bila kratkoročna, preorjentisali bi se na druga tržišta. I Slovenija je 90. zavisila od tržišta SFRJ, pa su i više nego preživeli nakon što su ostali bez tog tržišta. Evropa nije više centar sveta i jedino tržište koje postoji.

Njima je trebalo 10 godina da se oporave i pronađu nova tržišta, osim toga nastavili su trgovati s Hrvatskom koja je činila ogroman dio BDP-a bivše države. Šteta bi bila dugoročna, takav val nestabilnosti se ne može tako lako stabilizirati. Nije to struja da se isključiš tu i ukopčaš tamo. EU kao jedinstven trgovinski blok čini ogroman udio svjetske ekonomije i opet bi to utjecalo na ostatak tržišta. Ne kažem da bi bio sudnji dan ali bome nam ne bi sjalo sunce jako dugo. Samo jake ekonomije mogu takve poremečaje preživjeti relativno bezbolno a mi i vi ne spadamo u tu skupinu. Nije to više 17. i 18. stoljeće da jedna zemlja bankrotira a ostale im se smiju i nazdravljaju. Danas svi čupaju kosu kad im je i neprijatelj u problemima jer znaju da je sve međusobno povezano. Primjerice Rusija je 2008. mogla profitirati na Američkoj nesreći i zaraditi masu novca ali nisu( SAD je imao dug preko 100% BDP-a dok je Ruski dug bio tek nešto iznad 8% BDP-a). Nisu jer su znali da SAD mora stati na noge kako bi svjetska krizla prošla.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 13 lis 2019, 20:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
weasel je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Šteta bi bila kratkoročna, preorjentisali bi se na druga tržišta. I Slovenija je 90. zavisila od tržišta SFRJ, pa su i više nego preživeli nakon što su ostali bez tog tržišta. Evropa nije više centar sveta i jedino tržište koje postoji.

Njima je trebalo 10 godina da se oporave i pronađu nova tržišta, osim toga nastavili su trgovati s Hrvatskom koja je činila ogroman dio BDP-a bivše države. Šteta bi bila dugoročna, takav val nestabilnosti se ne može tako lako stabilizirati. Nije to struja da se isključiš tu i ukopčaš tamo. EU kao jedinstven trgovinski blok čini ogroman udio svjetske ekonomije i opet bi to utjecalo na ostatak tržišta. Ne kažem da bi bio sudnji dan ali bome nam ne bi sjalo sunce jako dugo. Samo jake ekonomije mogu takve poremečaje preživjeti relativno bezbolno a mi i vi ne spadamo u tu skupinu. Nije to više 17. i 18. stoljeće da jedna zemlja bankrotira a ostale im se smiju i nazdravljaju. Danas svi čupaju kosu kad im je i neprijatelj u problemima jer znaju da je sve međusobno povezano. Primjerice Rusija je 2008. mogla profitirati na Američkoj nesreći i zaraditi masu novca ali nisu( SAD je imao dug preko 100% BDP-a dok je Ruski dug bio tek nešto iznad 8% BDP-a). Nisu jer su znali da SAD mora stati na noge kako bi svjetska krizla prošla.

Hrvatska nije ni blizu činila ogroman deo BDP SFRJ, nije činila ni trećinu BDP, što je sve osim ogromnog dela. I ponavljam, ako si zabrinut za ekonomske posledice, onda treba da navijaš za imigraciju u Nemačku, ne protiv nje. Samo što i ja i ti znamo da razlozi tvojeg protivljenja imigraciji i brige za Nemačku nisu ekonomski, nego rasistički, mislim, ajde da se ne zajebavamo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 13 lis 2019, 20:32 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
Hahahahaha rasistički


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 13 lis 2019, 20:52 
Online
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20460
Carmello Šešelj je napisao/la:
weasel je napisao/la:
Njima je trebalo 10 godina da se oporave i pronađu nova tržišta, osim toga nastavili su trgovati s Hrvatskom koja je činila ogroman dio BDP-a bivše države. Šteta bi bila dugoročna, takav val nestabilnosti se ne može tako lako stabilizirati. Nije to struja da se isključiš tu i ukopčaš tamo. EU kao jedinstven trgovinski blok čini ogroman udio svjetske ekonomije i opet bi to utjecalo na ostatak tržišta. Ne kažem da bi bio sudnji dan ali bome nam ne bi sjalo sunce jako dugo. Samo jake ekonomije mogu takve poremečaje preživjeti relativno bezbolno a mi i vi ne spadamo u tu skupinu. Nije to više 17. i 18. stoljeće da jedna zemlja bankrotira a ostale im se smiju i nazdravljaju. Danas svi čupaju kosu kad im je i neprijatelj u problemima jer znaju da je sve međusobno povezano. Primjerice Rusija je 2008. mogla profitirati na Američkoj nesreći i zaraditi masu novca ali nisu( SAD je imao dug preko 100% BDP-a dok je Ruski dug bio tek nešto iznad 8% BDP-a). Nisu jer su znali da SAD mora stati na noge kako bi svjetska krizla prošla.

Hrvatska nije ni blizu činila ogroman deo BDP SFRJ, nije činila ni trećinu BDP, što je sve osim ogromnog dela. I ponavljam, ako si zabrinut za ekonomske posledice, onda treba da navijaš za imigraciju u Nemačku, ne protiv nje. Samo što i ja i ti znamo da razlozi tvojeg protivljenja imigraciji i brige za Nemačku nisu ekonomski, nego rasistički, mislim, ajde da se ne zajebavamo.

Hrvatska je bila negdje na 28% BDP-a bivše države ali to sad nije bitno. Nijemci s svojom zemljom mogu raditi što žele, apsolutno je svejedno odakle dobivaju radnu snagu dok god ona ne postaje faktor nestabilnosti. Ovo što su u zadnjih par godina dobili je milion novih korisnika socijale koji ne žele raditi, i koji se ne mogu prilagoditi na život u modernoj zemlji. Afganistan i Njemačka , jedino zajedničko imaju to što su na istoj planeti. Ako im već treba radna snaga onda bi valjda bilo pametno dovesti nekog tko će biti koristan. Ako je netko slabo integriran, ne poznaje jezik i ne prihvaća kulturu kako takva osoba može pridonjeti razviju zemlje. Ako Nijemci žele uništiti svoju zemlju neka je unište ja samo govorim da se mi tome ne bi trebali radovati jer bi poslje njih i mi došli na red.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 14 lis 2019, 05:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Purger111 je napisao/la:
Hahahahaha rasistički

A koji termin bi ti upotrebio? I ne razgovaraš ni sa kakvim antifom, čisto za informaciju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 14 lis 2019, 05:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
weasel je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Hrvatska nije ni blizu činila ogroman deo BDP SFRJ, nije činila ni trećinu BDP, što je sve osim ogromnog dela. I ponavljam, ako si zabrinut za ekonomske posledice, onda treba da navijaš za imigraciju u Nemačku, ne protiv nje. Samo što i ja i ti znamo da razlozi tvojeg protivljenja imigraciji i brige za Nemačku nisu ekonomski, nego rasistički, mislim, ajde da se ne zajebavamo.

Hrvatska je bila negdje na 28% BDP-a bivše države ali to sad nije bitno. Nijemci s svojom zemljom mogu raditi što žele, apsolutno je svejedno odakle dobivaju radnu snagu dok god ona ne postaje faktor nestabilnosti. Ovo što su u zadnjih par godina dobili je milion novih korisnika socijale koji ne žele raditi, i koji se ne mogu prilagoditi na život u modernoj zemlji. Afganistan i Njemačka , jedino zajedničko imaju to što su na istoj planeti. Ako im već treba radna snaga onda bi valjda bilo pametno dovesti nekog tko će biti koristan. Ako je netko slabo integriran, ne poznaje jezik i ne prihvaća kulturu kako takva osoba može pridonjeti razviju zemlje. Ako Nijemci žele uništiti svoju zemlju neka je unište ja samo govorim da se mi tome ne bi trebali radovati jer bi poslje njih i mi došli na red.

28%<1/3= ni u blizini nečega što se može nazvati "ogromnom većinom". A ukupna suma BDP vam je drastično padala u narednih 10 godina. Ali oftopik i nebitno.

Slažem se da je zajeb što su uvezli milione Turaka i sad uvoze milone još gorih Arapa, ali bazen imigracije iz istočne Evrope nije dovoljno veliki da zadovolji njihove potrebe, jer zemlje ili nemaju dovoljno stanovnika da zadovolje njihove potrebe ili nisu u tolikom ekonomskom kurcu koji bi podstakao egzodus u Nemačku. Jedino da dele masovne radne dozvole Ukrajincima, ali ja ne bih voleo to da se desi, zašto da navijam da bratska slovenska zemlja doživi da joj se stanovništvo prepolovi, samo da bi nemački *** imali koga da im čisti ulice. Neka nestanu u moru Turaka i Arapa i neka propadnu ekonomski jer Arapi neće da rade. Mi ćemo osetiti posledice par godina, da, ali posle toga ćemo se snaći poslujući sa drugim zemljama. Nije Nemačka jedina zemlja sa kojom može da se trguje i nije kraj sveta ako propadnu. Neka propadnu, ko im jebe mater kad ne znaju ništa umereno da rade, ili su ekstremno desno ili su ekstremno levo, nikad nisu normalni. Takav narod i treba da propadne.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 14 lis 2019, 06:13 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
Pretpostavljan da imaš više zajedničkog s proruskim/prosrpskim antiglobalizmom nego s našim prozapadnim antiglobalizmon. Mi ne želimo da Njemačka propadne pa smo revoltirani, ti želiš da Njemačka propadne pa si sretan.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 14 lis 2019, 06:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Nezavisno od moje želje, Nemačka propada jer Nemci ne žele da rađaju decu. Ako zaustave imigraciju, postaće sirotinja, ako nastave imigraciju, postaće kalifat. I to su im jedini izbori, treći nemaju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 14 lis 2019, 06:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24534
Lokacija: Heartbreak Hotel
Purger111 je napisao/la:
Pretpostavljan da imaš više zajedničkog s proruskim/prosrpskim antiglobalizmom nego s našim prozapadnim antiglobalizmon. Mi ne želimo da Njemačka propadne pa smo revoltirani, ti želiš da Njemačka propadne pa si sretan.


To je ukratko ta Šešeljeva logika, i ne samo njegova, a koju umotava u tu neku logiku da eto, Njemačka prima milijune muslimana kako bi eto postala bogatije, sretnije i stabilnije mjesto za življenje i da kao eto, što to tu vi pričate kao da su Nijemci budale pa da ovo, pa da ono.

Vidjeli smo dobro da su Nijemci više puta u povijesti bili budale i sada su. To što rade nije interes Nijemaca već 0.1% bogate elite koja želi biti još bogatija pa joj treba roblja i ne žali shebati ni vlastiti narod i zemlju u tom cilju, a troškove socijalnih davanja, vojske i policije na ulicama i slično će ionako snositi poreski obveznici, tj Nijemci a ne elite.
Njemačka samo iz BiH može dobiti pola milijuna kompleta svježe krvi (ljudi) a da o jednoj Rusiji ili Ukrajini ne govorimo. Bezopasnih ljudi, sposobnih za integraciju u tijeku 2 generacije. A oni i dalje furaju islamističku agendu.
Ali glavni su mi oni koji kažu: Pa što vas briga, nek Njemačka radi sa sobom što hoće. Mene je briga. Jer želim da ponekad putujem po Europi bez da vidim duge cijevi na ulici, bez da se moram detaljno informirati u koje četvrti grada smijem ići u do koliko sati, bez da me detaljno pregledavaju na granici ili zračnoj luci, da moram svaku svoju riječ 5x vagati umjesto slobodno govoriti...
Briga me je i zato što zbog toga što Njemačka sili i druge da slijede taj njen ludi put. Pa su mi zbog toga u zadnjih nekoliko godina u susjedstvu nekoliko ljudi bili iskasapljeni noževima, a o tučama, krađama, provalama od strane imigranata, o izbjegavanju ljudi da se noću kreću ulicama... o tomu da ne govorimo.
Dakle nije to samo Njemački već i moj problem, isto ko što se sva zbivanja itekako odražavaju na naše prostore, nažalost većinom negativno. I stoga to shvaćanje "što nas briga" ili "dabogda propala" ja mogu shvatiti neodgovorni emotivni afekt, ali nikako kao zrelo razmišljanje promućurnih ljudi.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 14 lis 2019, 07:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Pa i ja kažem da su budale. I uvek su bili budale, ili eksteremno desne budale ili ekstremno leve budale.

Eto ti voliš Nemačku. Ali zašto je toliko voliš da želiš da se istočna Evropa isprazni da bi je spasao. Ja više volim svoje slovenske rođake, nego Nemačku i ne želim da oni propadnu da bi Nemačka preživela, pogotovo što je sama kriva što se nalazi u takvoj situaciji, nisu joj Poljaci i Ukrajinci krivi. Sami su se uvalili u *** (a i ceo kontinent zajedno sa sobom), i sad to neko drugi treba da plati.

Evropa je pre sto godina bila centar sveta i ubedljivo najbogatiji i najrazvijeniji kontinent. Upravo zbog nemačkih ekstremnih idiotizama, danas je trećerazredni kontinent, iza Severne Amerike i Istočne Azije. Uništili su Evropu do temelja dva puta i sad je uništavaju treći put. I ja sad treba da ih volim i žalim? Nek si jebu mater ekstremnu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 14 lis 2019, 07:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24534
Lokacija: Heartbreak Hotel
Carmello Šešelj je napisao/la:
Nezavisno od moje želje, Nemačka propada jer Nemci ne žele da rađaju decu. Ako zaustave imigraciju, postaće sirotinja, ako nastave imigraciju, postaće kalifat. I to su im jedini izbori, treći nemaju.


A što je najgore što se može dogoditi ako zaustave imigraciju? U roku od npr 20 godina od sada bi im MOŽDA pale plaće 15% i neke ulice u lošijim dijelovima gradova bi bile malo prljavije.

S druge strane, ako nastave s primanjem bliskoistočno-sjevernoafrikanaca... imaće novi Pariz ili Geteborg ili Detroit u svakom gradu. Gradove koji žive od potpore države (osim Pariza kojeg još posjećuju budale da vide ostatke bolje prošlosti).

Ja bih radije bio malo siromašniji a postojao nego bio bogatiji prvih 20 godina a onda opet bio siromašniji i ne postojao.

Mada, ponavljam, ne shvaćam taj njemački islamistički fetiš glede imigranata. Ne shvaćam tu stihiju kod tog tradicionalno uređenog, pedantnog i organiziranog naroda.
Ako im treba npr 10000 automehaničara, lako ih mogu naći diljem svijeta. Pa apliciraju ljudi diljem svijeta i bude primljeno 2000 iz EU 2000 iz Istočne Europe, 2500 iz Latino amerike, 500 Indijaca, 300 Turaka 200 Vijetnamaca...

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4993 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93 ... 200  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 31 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO