HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 12:03.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2404 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 97  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 31 pro 2019, 09:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Od svih njenih "Želja K" uradaka, sasvim slučajno sam pronašao i najbolji i najdraži, jer je nastao nakon što je područje Herceg-Bosne obilježeno plakatima na ulazima u sve te gradove. Tako da je ovo na neki način bilo napisano i u čast ovome forumu.

Treba razdvojiti djelo od umjetnika, djelo je vrh, a umjetnik (MMS), može biti upitan koliko i npr Handke.

Citat:
Kako se Komšić izgubio u Herceg-Bosni

Na sred ceste tabla - DOBRODOŠLI U HERCEG BOSNU - ČAPLJINA!

- Jel ovo Džehenem, jesam li umro moj Meha, a da nisam skont'o???!

Piše:________________Želja.K

Draga moja Sabinice,

Akšam pada nad nekom vukojebinom, ne znam ni sam đe sam točno, akšam pada, a niz mene sve znoj u kapima velikim ko tufahije se cijedi. Kakav sam ti dan im'o, gluho bilo i nikad se ne ponovilo finom insanu i čoeku za čoeka u državi.

Vozi tako moj Meha crnog Audija što mi je Zlaja poručio iz Švabije jesenas kad sam tristo hiljada duša izlevatio uspješno, a ja se izvrkaćio pozadi u koži ko na minderu. Napuštamo Lijepu Njihovu, od naše braće finih Hrvata, učtivih i europejskih, prave raje što vole ćevape i Đeku, a ulazimo kroz Doljane tamo đe su oni gurbetni Rvati, što su mene, ni kriva ni dužna, onomad na cile-pole u Centrali, zapali.

Da se puno ne sekiram, savjetov'o mi Meha da brojim plastenike usput i pušć'o mi Kemala Montena s onog cedea što si ga ti maznula na Hećo pijaci, sjećaš li se vragolasta hanumice moja, kad je trgovac pit'o za moje zdravlje, a ti zanatski - lijeva ruka, desni đep.

Elem, prešli smo granicu, normala opet me parkirali tamo sa strane, ko da sam mazlum, a ne Predsjednik....nejse, vozimo se dalje...kadli - stade Meha, stade Audi, stade Kemo, a meni srce skoči hop u Pačotice lakovane!

Na sred ceste tabla - DOBRODOŠLI U HERCEG BOSNU - ČAPLJINA!

- Jel ovo Džehenem, jesam li umro moj Meha, a da nisam skont'o???!

Vas u goloj vodi, umal se nisam bailis'o, ali zadržah pribranost i okrenuh Zlaju u mobitel. Kaže Gazda - jazuk! Čitava zemlja tako obeščašćena!

Sazn'o Živka Đenerale iz povjerljivih izvora da je usto duh Mate Bobana plaćen od DB Beograda i safunjo spužvu čitavu noć i ljepio te papire zdušno ko da Bebek nastupa na Koševu. I da se maknemo jer postoji opasnost da oni džudžani zvani Here iskoče iz drače svaki čas.

Gluho bilo...A lijepo sam im govorio, neće Želja nikad ispod Ivan sedla, ne tjerajte me, sve hajvan do hajvana, go fašista do fašiste...Na šta spade Bosna, prkosna od sna, usrana od plakata...kako ću kući, jadan ne bio...?!

Kaže Zlaja da mi je Zubar preporučio da se vrnem, i da ni ne pokušavam na Ljubuški, jer je tamo još i gore, nego da lijepo probamo preći granicu oko Posušja, tamo će me kraj nakvog Vira čekat neki Čamberov amidžić. I da garantira keramičkim mostom u ustima da je tamo Jedna i Jedina.

Jah života i ujdurme...a meni samo žao onih treba u istoćnom Mostaru, što mene i Mehu vazda čekaju nakon teška puta...eh Želja, džigaro dedina, ništa od zinaluka i golih guzica večeras...Šibno sam Melihi sms porukicu - Mače, ova Angela Merkel uduši, odužit će se sastanak, ušuškaj se sama, ali sve misli ko da ti ga ja pristavljam...

Vole žene tu moć, vole one zamisliti da Želja sad rastavlja državnu problematiku ko matematiku u prvom osnovne, a ustvari ja i Meha ko dva siročića u onom Audiju kružimo do amdižića kroz kamenjarske pustahije.

Amidžić ko i ministar, od brda odvaljen, ali glup ko ponoć. A ja sve ufino, znaš mene, ko i Zlaja s što s njima devri, lafo volimo ih i to, a samo mi bitno da me izbavi iz tog zadnjeg ustaškog sokaka u božjoj avliji.

U Posušju je bila slična tabla, meni su rekli da zatvorim oči i da je to samo komšija Đeneraletov naljepio iz inata jer mu je ovaj prosuo lug iz šporeta u lovor višnju. A da su svi ostali Poššani veliki multikulturalisti kao i sami Živka i Zubar.

Jaah..znaš kako me zaboli džon od Pačotica za te kockastoglave...samo kontam u sebi, vozi bola Meha, da mi je ugledat Stupsku petlju, ko da bi se rodio!

Mislio sam da je to izolirani teroristićki ćin kamenjaraca u vrletima hercegovačkim, taman umirio dušu, kad li izroni tabla - DOBRODOŠLI U HERCEG BOSNU - NOVI TRAVNIK!

Miniralo mi u meni sve do temelja!

Stali ja i Meha, stao svijet čitav. Plaho mi suze došle.

Pa Srednja Bosna je zjenica oka bosanskog, duše i srca bosanskog, kakva mrtva Herceg Bosna, pa u Novom Travniku žive samo naši i naše komšije - fini bosanski katolici...

Nisam mogo avaza da pustim od straha i muke, samo sam Zlaji napiso porukicu - Pohasilo se sve moj Gazda, šalji helikopter po mene, ja ne znam kako kući da se vratim, đe da okrenem..imal išta još ove zemlje, a da je naše??

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 06 sij 2020, 12:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ministry of Sound je napisao/la:
Ode nam i najpoželjnija udavača s ovih prostora. Samci na aparatima. Udala se za nekog Đikana (ili tako nekako), lik pljunuti Nikola Kojo.


S tom iritantnom kobilastom facom ? I slično iritantnim ponašanjem ?

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 06 sij 2020, 12:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Very high energy prvi upis po povratku.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 06 sij 2020, 12:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Garancija više da se neće vraćati u hrvatski kraj. Srbima se uvijek jebalo za halal Srbe u Sarajevu, ali je za pojedince iz Banja Luke koji rovare sa muslimanima.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 07 sij 2020, 17:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27097
https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih ... ave-521132

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 07 sij 2020, 20:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6803
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
BBC je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:
Ode nam i najpoželjnija udavača s ovih prostora. Samci na aparatima. Udala se za nekog Đikana (ili tako nekako), lik pljunuti Nikola Kojo.


S tom iritantnom kobilastom facom ? I slično iritantnim ponašanjem ?


+1

Off

Đe si bola ti bbc,majke mi ja pomislio ,gluho bilo,da si preselio... :eek

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 07 sij 2020, 21:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Dokazivao sam sebi da mogu bez Interneta.
A dobro, ne mogu do kraja. Ljudi me uvijek dave da im nešto popravljam na računalima i smartphones. Sjebu stvari za tren.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 10 sij 2020, 16:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ovakvu razinu samohvaljenja nisam čuo zadnjih 20 godina. Za povraćanje. A toliko je očistila svoj FB profil da joj više nema tko istinu reći.

7500 KM mjesečno, sreĆno Martina.

Ako sretneš ove u Pragu pozdravi ih. To su oni sa fakultetskim diplomama.

Ljekari u BiH rade i za 950 KM, medicinske sestre za 500 KM

Citat:
Unatoc visemjesecnim politickim pritiscima i medijskom cyberbullingu, sabotazama i pokusajima da mi se napakosti na sve nacine, danas je odrzan moj Zavrsni razgovor pred Ministarstvom vanjskih poslova, a nekadasnji ambasadori, sefovi Odsjeka i sudionici, u javnom obrazlaganju na koncu mog govora slozili su se da je to bila najbolja prezentacija i izlaganje novoimenovanog amabasadora u zadnjih dvadesetak godina. Inovativno, otvoreno i drugacije. Hvala sto ste stajali uz mene, bezuvjetno. Sredinom januara odlazim za Prag i dati cu sve od sebe da budem istinski predstavnik Bosne i Hercegovine koji ce sluziti vama na ponos.


slika

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 19 sij 2020, 17:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
2 čovjeka koja su sve u Martininom životu. Odvratna je doslovce. Ovakvima kao Komšić podarila masu kolumni a sad joj dobar dok joj daje 7500 KM mjesečno.
No dobro, spasila se od sarajevskog otrova. Muslimani nek nastave kupovati knjige i ložiti gume.

slika

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 19 sij 2020, 18:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ovako dotična izgleda. Ako je već ne poznajete zbog silnog bombardiranja Instagram photo filterima, sa kojima usere svaku svoju fotografiju.
Bilo bi fer od nje da svom "nezaposlenom" suprugu nešto odvoji od svoje 7500 KM mjesečne plaće, da napokon plati alimentaciju za troje djece koje je ostavio iza sebe.

slika

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 19 sij 2020, 19:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Ne kužim to njeno i Zrikijevo loženje na ta veleposlanička mjesta. Da su završili ETF (FER) npr. i stekli nešto iskustva imali bi tu plaću u Pragu, Čikagu, gdje hoće, bez lizanja šupaka ikome ili ovisnosti i o kome.

Ne znam i kako je riješila kćer jer joj ex suprug mora dati dozvolu da je odvede.

Uglavnom, sretno joj. BiH ionako umire na svim frontovima, možda i ne treba zamjeriti što netko crkotinu iskorištava jer se ionako ne može puno toga učiniti. Bar ne nabrzinu.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 22 sij 2020, 17:47 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
Ahoj, i s srecom, ambasadorice!

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 22 sij 2020, 18:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lis 2009, 17:44
Postovi: 8099
Žao mi je što je Šušnjar postao ambasador pa smo uskraćeni za njegove kolumne i sve ostalo,
a za Martinu mi nije žao neka je tamo neće nam nedostajati njeno pisanje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 22 sij 2020, 18:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35585
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Bome se nije jeftino prodala, Hercegovka po nacionalnosti zna poso, to nije izgubila turcifikacijom.
Dok Bošnjo rinta pod Bosnom u rudnicima za 450KM, Martinica uživa po Pragu zahvaljujući bošnjačkoj sirotinji.

I još se Buhača prodaje po čaršijama ko halva.
Dok je u BL najprodavanija knjiga nobelovca Handkea u Sarajevu najprodavaniji Martinin srednjoškolski uradak.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 22 sij 2020, 20:08 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2015, 21:05
Postovi: 2993
Robbie MO je napisao/la:
Njena sramota je prodaja i izdaja. Vrlo precizno.

I zamisli ti budale, krila dečka koji se zvao Irfan, a na sva zvona se uključila u bošnjački nacionalistički tabor, to nije krila.

Prije će biti da ga je krila jer joj nije dovoljno “elitan” za njenu rastuću narcisoidnost, seoske komplekse i novootkrivene ambicije balkanske knjizevne turbo folk zvjezde.

No mora joj se odati priznanje da je smuvala likove koji su očito navikli i na .... da tako kažem žene klasičnije i vise mainstream ljepote od njene. :zubati Možda je Kvačica u pravu, da muti neke vradžbine i napitke. :zubati

Žene se pridružuju onome plemenu koji su trenutno na pobjedničkoj strani. To im je jednostavno u Dna i žene su programirane da idu za jačim


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 22 sij 2020, 21:51 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
Izjava ti je pomalo uvredljiva za nase hercegbosanke.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 22 sij 2020, 22:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6803
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
useless je napisao/la:
Izjava ti je pomalo uvredljiva za nase hercegbosanke.


Nije nimalo uvrjedljiva izjava,master je potpuno u pravu. :palacgore1

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 22 sij 2020, 22:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2019, 14:44
Postovi: 4267
master_mind_ je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:
Njena sramota je prodaja i izdaja. Vrlo precizno.

I zamisli ti budale, krila dečka koji se zvao Irfan, a na sva zvona se uključila u bošnjački nacionalistički tabor, to nije krila.

Prije će biti da ga je krila jer joj nije dovoljno “elitan” za njenu rastuću narcisoidnost, seoske komplekse i novootkrivene ambicije balkanske knjizevne turbo folk zvjezde.

No mora joj se odati priznanje da je smuvala likove koji su očito navikli i na .... da tako kažem žene klasičnije i vise mainstream ljepote od njene. :zubati Možda je Kvačica u pravu, da muti neke vradžbine i napitke. :zubati

Žene se pridružuju onome plemenu koji su trenutno na pobjedničkoj strani. To im je jednostavno u Dna i žene su programirane da idu za jačim


Apsolutno, to je najvazniji zakon o zenama. Cista biologija nema tu puno price. U jednoj recenici sve sazeto i koncizno. :palacgore1


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 23 sij 2020, 09:02 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
Svatko bira sebi bolje, ali ne gazi svatko po svojim principima radi kratkorocnih dobitaka.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 23 sij 2020, 11:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27
Postovi: 17349
Lokacija: יום טוב
useless je napisao/la:
Izjava ti je pomalo uvredljiva za nase hercegbosanke.


pomalo :D

postoji nešto što se zove odgoj, moral, poštenje. inače bi sve žene bile prodane duše, da se držimo samo "programiranog".
premda je tvrdnja krivo postavljena, al ajd...sigurno je neki omega mužjak došao do tako pametnog zaključka. :D

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 23 sij 2020, 15:37 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Zašto vrijeđate žene i uspoređujete s njom?
Ona je prvo nakaza i sumnjam da bi ijedna žena postupila kao ona jer žene imaju 10 puta jači inat.

Kako su Muslimani jači od nas?
Imaju podršku dijela zapada? Nemojte se sramotiti, mi nju trebamo koristiti za brisanje poda i napadanje Muslimana


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 23 sij 2020, 20:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Pokazala je i zašto MZ žmiri na jedno oko na Komšića. Martina nije izbor Komšića nego zapadnih hambasada koje nagrađuju svoje lojalne.

Kad Hrvati izaberu Čovića i on postavlja ljude, ne mogu hambasade.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 26 sij 2020, 09:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 sij 2020, 15:08
Postovi: 4051
Lokacija: Свет
daramo je napisao/la:
Bome se nije jeftino prodala, Hercegovka po nacionalnosti zna poso, to nije izgubila turcifikacijom.
Dok Bošnjo rinta pod Bosnom u rudnicima za 450KM, Martinica uživa po Pragu zahvaljujući bošnjačkoj sirotinji.

I još se Buhača prodaje po čaršijama ko halva.
Dok je u BL najprodavanija knjiga nobelovca Handkea u Sarajevu najprodavaniji Martinin srednjoškolski uradak.


Regionalci u duši uvek podignu kajmak, ništa novo. To je soj ljudi sa specijalnim talentom.

_________________
Долетеће бели голуб, једне зоре ране...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 30 sij 2020, 20:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ljigava ženska.

7.500 KM mjesečno.

slika

Citat:
Martina Mlinarević Sopta
January 28 at 6:50 AM

Moje prvo prasko jutro bilo je u petak 24.01.2020., kad sam formalno preuzela duznost ambasadora BiH u Ceskoj Republici. Danas sam predala kopije akreditivnih pisama sefici protokola ceskog MVP, gdji.Sarbochovoj. U nedjelju na svom proputovanju prema Auschwitzu, na rucak u Brno svratio je clan Predsjednistva BiH g.Sefik Dzaferovic u zelji da me upozna, ucinivsi mi pritom izuzetnu cast na samom pocetku mog rada. Danas popodne u prostorijama Ambasade ugostili smo udruzenje gradjana bivse Jugoslavije "Lastavica" koji su u Pragu na poseban nacin zajedno u svim sjajnim projektima koje cine godinama.

Svoju viziju rada u Pragu i rezultate predstavljat cu vam otvoreno i jasno, kao i svih ovih godina, sa zeljom da ova ambasada bude pozitivno ogledalo nasih gradjana i njihovih potreba, s posebnim osvrtom na kulturna, ekonomska i turisticka uvezivanja dviju zemalja. Pokrenuli smo drustvene stranice ambasade koje ce promicati ljepote i vrijednosti nase zemlje, stoga, sto bi rekli influenseri, zapratite nas.

Vas mali ja, cu uvijek to i ostati, ovdje i u knjigama, ne napustajuci nikada ono sto jesam i sto je srz mene, postajuci tek ona koju mozete dobiti u bilo kojem trenu na ovu ili druge mreze, kao i na kontaktima ambasade. Ukoliko ste u Pragu, privatno ili poslovno, moja su vrata uvijek otvorena. Ideje, planove, sugestije, sve sto imate u vidu, a mozemo zajedno ostvariti, javite. Moja je misija ovaj posao raditi casno za sve nase gradjane u BiH i Ceskoj, biti kao i dosad otvorena i jasna u svojim stavovima, te nikad izgubiti svoju neukaljanu poziciju slobode, pod bilo koju cijenu. Beskrajno hvala na vasoj podrsci i ljubavi.

Proci zadnje mjesece mog zivota licilo je na inicijaciju pakla po svim osnovama. Unatoc svemu, odrzala sam se na nogama, spremnija za radost nego ikad. Premijera Huzura je pocetkom februara u Narodnom pozoristu Mostar, Bukaca je izisla u novom izdanju, Una u Prag dolazi za vikend, imam svu ljubav i vrijeme ispred sebe. Sve, ali sve, moci cete izdrzati samo kad vjerujete i imate onu jednu ruku na koju se mozete osloniti. Sve druge mogu vas potapati i gusiti, vazna je samo jedna da vam drzi neprekinut smjer. Do kraja.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 30 sij 2020, 22:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6803
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Znači da je i bivši suprug popustio ili je i njega kupila...

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2404 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 97  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 17 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO