HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 22:18.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 906 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 16 svi 2020, 10:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
Junuz Djipalo je napisao/la:
Kada sam ja počinjao programirati početkom 90-ih, programeri su bili debeli, ćelavi asocijalni podrumski tipovi.

Otkud ti to? U mojoj generaciji svi bili skoro aktivni sportaši.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 16 svi 2020, 10:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Politikant,

badava pričaš, matori... i ja stavih neke statistike, podatke, činjenice - pa ih on izignorisa... :neznam

Junuz Djipalo je napisao/la:
Fala ti na testoteronu kod kojeg mužjaci uništavaju sve oko sebe. Neka se smanjuje.


Budućnost koju Junuz priželjkuje:



Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 16 svi 2020, 10:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
A dobro... Microsoft:

https://3er1viui9wo30pkxh1v2nh4w-wpengi ... nded-1.jpg

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 16 svi 2020, 10:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Dečki, mi se očito u različitim okruzenjima krećemo. Nesposobnih i glupih je bilo i bit će. Rekao bih nikad manje nije bilo.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 16 svi 2020, 11:06 
Offline

Pridružen/a: 12 pro 2019, 00:14
Postovi: 780
Idemo dalje

Citat:
Šezdeset godina ranije, 10-20% kineske populacije je bilo kratkovidno. Danas 90% tinejdžera i mlađih odraslih ima stanje koje se naziva kratkovidnost ili miopija. U Seulu je kratkovidno 96,5% 19-godišnjaka.


Citat:
I u ostalim dijelovima svijeta vidi se dramatičan porast ovog stanja, koji sada zahvaća oko polovine mladih odraslih u Sjedinjenim Američkim Državama i Europi, što je duplo veći broj nego pola stoljeća ranije. Prema nekim procjenama, jedna trećina svjetske populacije – 2.5 milijarde ljudi moglo bi biti zahvaćeno kratkovidnošću do kraja dekade. Krećemo se prema epidemiji kratkovidnosti.


Citat:
Oko jedne petine populacije studentske dobi u istočnoj Aziji sada ima ekstremnu formu stanja miopije, a očekuje se da će polovina njih razviti nepovratni gubitak vida.


Citat:
No bilo je očito da geni nisu jedini uključeni. Jedno od jasnijih znakova pokazalo se u studiji Instituta iz Aljaske 1969.godine čiji se životni stil mijenjao. Kod odraslih ljudi koji su odrasli u izoliranim zajednicama, samo 2 od 131 ljudi je bilo kratkovidno. No više od pola njihove djece i unučadi je bilo kratkovidno. Stoga je jasno da moraju postojati okolinski efekti koji su uzrokovali ove promjene.


To je ta evolucija bato, evoluiramo u debele ćorave iskrivljene soyboy ********. Ali smo pametniji nego ikad. :sega


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 16 svi 2020, 11:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58276
Lokacija: DAZP HQ
Kako to uspoređuju? Po kilaži? To kaj su Hrvati sve veći i jači kao ne utječe na to u statistici? Bullshit, dovoljno je da proviriš nos izvan kuće.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 16 svi 2020, 11:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Ma bilo je uvijek kratkovidnosti. Samo nije bila dijagnosticirana.
Ja sam kratkovidan oduvijek. Moja djeca koja bulje u racunala i mobitele nisu.

Ne vidim ih puno s naocalama. Čak bih rekao da ih je manje. Lako moguće da su oni prvi televizori jako kvarili vid.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 16 svi 2020, 11:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Tek sad sam ukapirao! :ucelo

Junuz nam indirektno kaže da ćete uz strane materice (korišćenje svojih je passé)... dobiti i strani Testosteron!

Omar, Kalid, Abu Musa, Malik i ostali budući Hrvati:

slika

Imam neki osećaj da ćete drastično oslabiti u fudbalu u bližoj budućnosti... :basket


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 16 svi 2020, 11:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
Junuz Djipalo je napisao/la:
Dečki, mi se očito u različitim okruzenjima krećemo. Nesposobnih i glupih je bilo i bit će. Rekao bih nikad manje nije bilo.

Tema je preopširna da se u par postova "elaborira" problem depopulacije, ali generalno su se dali odgovori zašto se to dešava, nije nitko slijepac.
Ogromno zaglupljivanje narodnih masa, manipulacija i diktiranje načina života koji je totalno suprotan Božjem planu, doveli su do ovoga. Nikakve imigracije neće riješiti problem, koji je globalne prirode. Svi (95%) imaju slične probleme jer se svi i ponašaju i žive u skladu sa tim diktiranim normama ponašanja i ispiranja mozga. Roditelj ispranog mozga može samo odgojiti isto takvo dijete, čast izuzecima.
Sve što je kontra tog uvriježenog mišljenja i "mainstream-a", proglašava se nazadnim. Razbijanje obitelji je prvi i osnovni cilj te politike, a zatim i odvajanje čovjeka od prirode - zemlje i vjere. Relativizacija svega na djelu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 16 svi 2020, 11:18 
Offline

Pridružen/a: 12 pro 2019, 00:14
Postovi: 780
Na jednoj strani službene statistike iz svake države na planeti a na drugoj Junuz koji nam kaže nije to tako vjerujte meni. OK.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 16 svi 2020, 11:24 
Offline

Pridružen/a: 12 pro 2019, 00:14
Postovi: 780
dudu je napisao/la:
Kako to uspoređuju? Po kilaži? To kaj su Hrvati sve veći i jači kao ne utječe na to u statistici? Bullshit, dovoljno je da proviriš nos izvan kuće.


Malo je takvih (kao ti i ja) koji na račun čistog mišića imaju prevelik body mass index. To zahtjeva jebačku genetiku i ozbiljan trening.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 16 svi 2020, 11:28 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 11:38
Postovi: 3881
Pa i pretjerana veličina i mišići su degeneracija. Da je prije 200 godina neki pajdo nabio dva kamena na štap i dizao cijeli dan, vijeće seoskih mudraca bi ga proglasilo da je lud i da se radije uhvati raditi nešto korisno.

Prije su ljudi gradili puteve u planini na suncu kroz živi kamen i bili su savršeno trasirani bez kompjutera i inženjera, a danas da dovedeš deset nabildanih da to rade na suncu popadali bi nakon pola sata od umora.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 16 svi 2020, 11:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Znamo svi kuda sve ovo ide-ovaj Sotonistički Veliki Plan sprovođen sa 4 Jahača Apokalipse - ka novoj Himni:



Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 16 svi 2020, 11:45 
Offline

Pridružen/a: 12 pro 2019, 00:14
Postovi: 780
Kaftanzoglio je napisao/la:
Pa i pretjerana veličina i mišići su degeneracija. Da je prije 200 godina neki pajdo nabio dva kamena na štap i dizao cijeli dan, vijeće seoskih mudraca bi ga proglasilo da je lud i da se radije uhvati raditi nešto korisno.

Prije su ljudi gradili puteve u planini na suncu kroz živi kamen i bili su savršeno trasirani bez kompjutera i inženjera, a danas da dovedeš deset nabildanih da to rade na suncu popadali bi nakon pola sata od umora.


To si u pravu da je prosječni bilderčić jado koji bi slomio nogu na prvom kamenu da ga je vratit sa asfalta na ljuti kamenjar i dat mu nešto korisno da radi. Osobno sam svjedočio nečem sličnom hah. Dakle samo potvrda degenerizacije.
Prije ti je bilo kamena sa ramena i slična natjecanja, danas je stenjanje na spravama i lokanje razih šejkova, da ne spominjem i pošast ovih što se bodu u guzicu.
Dakle degenerizacija kako god okreneš bato.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 16 svi 2020, 11:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Joj jeste svi u k. pa ti što dolaze kao imigranti k nama žele upravo ono sto propagirate.

Imat puno djece, gladne, koja se po cijeli dan igraju vani, ženu u kući sa što manje prava, glumljenje očinskih figura i iskaljivanje testosterona noževima im je normalno. Ugušit dijete jer je 'degenerik' isto. Bacanje kamenas ramena koristan sport a znanje čuvanja koza ponos.

Vama je imigracija ovih neobrazovanih, religioznih i zatucanih Afganistanaca i Pakistanaca rješenje vaših problema i društvo koje želite. :neznam

Meni je ovo tehnolosko i liberalno puuuuno bolje.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 16 svi 2020, 13:34 
Offline

Pridružen/a: 12 pro 2019, 00:14
Postovi: 780
Problem je što smo otišli iz jedne krajnosti potpuno surovih prijašnjih vremena u skroz drugu krajnost teškog degenerluka danas,
nisam ni za jedno ni za drugo tj. zalažem se za "best of both worlds", tehnologija u simbiozi sa prirodom i zdravim čovjekom.
Znači balans sela i grada, tehnologije i prirode, psihički i fizički zdrava populacija, populacija koja je u stanju imat 2.1 fertilitet, itd.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 16 svi 2020, 13:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
Politikant je napisao/la:
Znači balans sela i grada, tehnologije i prirode, psihički i fizički zdrava populacija, populacija koja je u stanju imat 2.1 fertilitet, itd.

Gdje ima takvo okruženje u RH? :neznam

Nažalost, sve se svelo na pojedinačne slučajeve.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 16 svi 2020, 14:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Zagreb je takav. No mora imati konstantno pomalo doseljavanje. Zato i kažem da je legalna kontrolirana imigracija rjesenje problema. Prije svih Hrvata iz cijelog svijeta, pa ex Yu naroda, pa iz ostatka EU pa i dijela ljudi iz ostatka svijeta koji to svojom nekom sposobnošću i znanjem zaslužuju.

Te ljude ne treba getoizirati i držati se iznad njih nego ih što prije integrirati u društvo.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 16 svi 2020, 14:51 
Offline

Pridružen/a: 12 pro 2019, 00:14
Postovi: 780
Mar-kan je napisao/la:
Politikant je napisao/la:
Znači balans sela i grada, tehnologije i prirode, psihički i fizički zdrava populacija, populacija koja je u stanju imat 2.1 fertilitet, itd.

Gdje ima takvo okruženje u RH? :neznam

Nažalost, sve se svelo na pojedinačne slučajeve.


Selo je napušteno i devastirano a planski građenih predgrađa realno nemamo nego je većina populacije sprčena u komunističke blokove u betonskim džunglama većih gradova ili u favele i slumove naslonjene na iste. Na to dodaj sav ovaj degenerluk o kojem pričamo i rezultat je jasan, 1.3 fertilitet, psihički i fizički nezdrava populacija koja srlja u propast.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 16 svi 2020, 14:55 
Offline

Pridružen/a: 12 pro 2019, 00:14
Postovi: 780
Junuz Djipalo je napisao/la:
Zagreb je takav. No mora imati konstantno pomalo doseljavanje.


2 prosto sužene rečenice i uspiješ bit tako kontradiktoran. :klanjam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 16 svi 2020, 15:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Pa ima iz Zga i iseljavanja. No rađa se dovoljno djece.

8235 u 2018.

Nego ovo je bio pravi Hrvat, 12-ero. Svaka čast! Taj Krk je i inače pozitivna priča.

https://m.24sata.hr/news/krk-tuguje-za- ... lja-693498

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 16 svi 2020, 15:03 
Offline

Pridružen/a: 12 pro 2019, 00:14
Postovi: 780
Prvi put kad sam bio u Zagrebu sa nekih 11 godina jeza me uvatila, sad mi slabo dođe od same pomisli da živim ovde.

slika

Horor film. Instant tjeskoba i napadaj panike.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 16 svi 2020, 15:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
Junuz Djipalo je napisao/la:

Nego ovo je bio pravi Hrvat, 12-ero. Svaka čast! Taj Krk je i inače pozitivna priča.

https://m.24sata.hr/news/krk-tuguje-za- ... lja-693498


Čovjek, prije svega.
Citat:
Kroz igru i druženje učimo ih i motiviramo, a vikendom zajedno radimo u konobi, etiketiramo i punimo boce ili beremo grožđe u polju. Ni u čemu nema razlike među muškima i ženskima, ali Krk je i inače specifičan po tom. Ipak cure malo više pomažu po kući, a dečki u polju, objašnjavao je tada Franjo, uvjeravajući nas kako se sve u životu stigne kad su čovjeku posloženi prioriteti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 17 svi 2020, 06:46 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
Junuz Djipalo je napisao/la:
Joj jeste svi u k. pa ti što dolaze kao imigranti k nama žele upravo ono sto propagirate.

Imat puno djece, gladne, koja se po cijeli dan igraju vani, ženu u kući sa što manje prava, glumljenje očinskih figura i iskaljivanje testosterona noževima im je normalno. Ugušit dijete jer je 'degenerik' isto. Bacanje kamenas ramena koristan sport a znanje čuvanja koza ponos.

Vama je imigracija ovih neobrazovanih, religioznih i zatucanih Afganistanaca i Pakistanaca rješenje vaših problema i društvo koje želite. :neznam

Meni je ovo tehnolosko i liberalno puuuuno bolje.


Koji si ti troler. Daj mi reci, 50ih godina, kada je bio baby boom diljem zapadnog svijeta, s fertilitetom od 2.5-3.5, jesu li tada djeca bila gladna, žene zatvorene u kući i bez prava??

Koje ti usproedbe povlačiš, sve moguće bolesne ideje zapadne ljevice si pobrao. Kakvi Afganistanci i Pakitnaci, shvaćaš li ti da mi NIKADA, ni u srednjem vijeku nismo bili poput njih? Da se kod nas nije nikada tjeralo ženu da hoda u čadoru, da im se nije čupalo klitoris, da mi nemamo "uojstvo iz časti" u svojoj tradiciji, da smo imali kraljice i carice...uspoređivati Europljane za tim vukoyebistanima je uvreda mozgu. Mi trebamo njegovati pozitivne tradicije SVOJE kulture, a ne vukoyebistanske.

Ovi ljudi, s ove slike, nisu bili poput vukoyebistanaca danas ni poput svojig degeneriranih potpomaka danas: https://www.hkv.hr/images/stories/Slike ... b_1910.jpg
Ali su bili fini, pristojni, kulturni, pobožni, vrijedni i frtilni ljudi.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 17 svi 2020, 06:51 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
dudu je napisao/la:
Kako to uspoređuju? Po kilaži? To kaj su Hrvati sve veći i jači kao ne utječe na to u statistici? Bullshit, dovoljno je da proviriš nos izvan kuće.


Kad ga proviriš, vidiš sve više prasaca.

Porazgovaraj s profesorima tjelesnog, da vidiš kakva su im djeca. Sve niže i niće prosječne standarde kalibriraju, jer sve manje toga mogu. 30% djece su nam PRASAD nepokretna, ko utovljenja za klanje. Na 100m 35 sekundi, skok u dalj 45 cm rekord.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 906 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 18 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO