HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 06:34.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 872 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 35  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Feminstička cista na mozgu
PostPostano: 08 tra 2021, 18:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
joe enter je napisao/la:


Kad sam ovaj klip video pre 10 godina , umro sam od smeha ali imao sam i osećaj gorčine jer sam mislio kako su ovdašnje žene sa Balkana toliko indoktrinisane pa mogu izgovoriti ovako nešto.

Međutim kad danas čujem ovo , pomislim ova žena je potpuno u pravu , i njene reči su proročke. :zubati

Ništa čudno u ovoj izjavi u klipu. Na taj način razmišlja većina naših baka, pa i majki. Nije li žrtva nekakvog fizičkog ili psihičkog lošeg ponašanja i sam nasilnik!? Već dokazano.
Naše bake, majke su trpjele razne stvari od strane te tkz. muške čvrste ruke. Podređene od rođenja, gdje se muškoj djeci veselilo, a ženska su nerijetko bila nepoželjna. Dignuti ruku i povisiti ton je mogao svaki muški član porodice : djed, otac, brat, ujak.... Uvijek po strani, uvijek preplašena, postiđena, oprezna, zanemarena, bez kontrole nad svojim životom....
Sada dignute glave, spremna na odbranu, otvorena i vlasnik svog života Vama ne odgovara. Naviknite se!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Feminstička cista na mozgu
PostPostano: 08 tra 2021, 19:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Lapo-lapo je napisao/la:
Ništa čudno u ovoj izjavi u klipu. Na taj način razmišlja većina naših baka, pa i majki. Nije li žrtva nekakvog fizičkog ili psihičkog lošeg ponašanja i sam nasilnik!? Već dokazano.
Naše bake, majke su trpjele razne stvari od strane te tkz. muške čvrste ruke. Podređene od rođenja, gdje se muškoj djeci veselilo, a ženska su nerijetko bila nepoželjna. Dignuti ruku i povisiti ton je mogao svaki muški član porodice : djed, otac, brat, ujak.... Uvijek po strani, uvijek preplašena, postiđena, oprezna, zanemarena, bez kontrole nad svojim životom....
Sada dignute glave, spremna na odbranu, otvorena i vlasnik svog života Vama ne odgovara. Naviknite se!


Izvini Lapo , ali ti si isto kao i ovaj SIMP buenos aires praviš stereotipizaciju i generaliziju odnosa između muškaraca i žena u nekoj prošlosti i onda to reflektuješ na mene i moje istomišljenike misleći da mi hoćemo nešto da se vrati kao nekad.
Ja ovde zapravo govorim da ženska "sloboda,dignuta glava,spremna na odbranu,.." je obična kolektivistička komunistička bajka jer sve što si nabrojala dolazi od strane države koju vode još uvek muškarci(čitaj pičke) , dakle nit' si hrabra niti je tvoja glava dignuta već ti je to neko dozvolio i dao a ne da si sama to izborila tako što kmečite i lažete i sebe i te simpove.

Još uvek postoji demokratija i ljudske slobode , ali neće još dugo tako biti , e onda ćemo videti kako će vaš venčani muž(država) poštovati vaša prava koja danas imate i kako će vas tretirati čim prvi put nešto lanete protiv svoga ljubljenog muža pod imenom država kad ne budete izvršavali ono što vam se kaže.
Vaš muž država , on nije vama ništa i savršeno ga boli tuki za vas , i vi ste samo instrument u zarad osvajanja vlasti i održavanja istog.

Žene ne mogu braniti svoju slobodu jer im je data , a kamoli da mogu braniti tuđu kad vide da je nekome ugrožena , i zato će se one uvek povinuti onome ko ih štiti u datom momentu.
E sad upitaj sebe bez obzira na sav taj asortiman priča iz prošlosti kako su žene žrtve patrijahata , jel bolje da budeš povinovana svome mužu,ocu,bratu,dedi,...porodici , ili da budeš povinovana državi koja nit' je rod nit' pomoz bog bilo kome a kamoli ženama.

Svaka sloboda koja je "data" nekome kad tad dolazi na naplatu jer nema ništa džabe , i zato kažem da su moderne žene koje su šatro uzdignute glave,hrabre,...bla,truć,..ništa drugo nego instrument totalitarne ideologije.

Žene se vode osećajem žrtve kako sebe tako i predaka i trenutnom slobodom koja im je data , ali ne misle unapred i za budućnost , već nesvesno i naivno će žrtvovati slobodu svojim potomcima.
Živi bili pa videli.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Feminstička cista na mozgu
PostPostano: 08 tra 2021, 19:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 kol 2018, 19:37
Postovi: 5633
joe enter je napisao/la:
Lapo-lapo je napisao/la:
Ništa čudno u ovoj izjavi u klipu. Na taj način razmišlja većina naših baka, pa i majki. Nije li žrtva nekakvog fizičkog ili psihičkog lošeg ponašanja i sam nasilnik!? Već dokazano.
Naše bake, majke su trpjele razne stvari od strane te tkz. muške čvrste ruke. Podređene od rođenja, gdje se muškoj djeci veselilo, a ženska su nerijetko bila nepoželjna. Dignuti ruku i povisiti ton je mogao svaki muški član porodice : djed, otac, brat, ujak.... Uvijek po strani, uvijek preplašena, postiđena, oprezna, zanemarena, bez kontrole nad svojim životom....
Sada dignute glave, spremna na odbranu, otvorena i vlasnik svog života Vama ne odgovara. Naviknite se!


Izvini Lapo , ali ti si isto kao i ovaj SIMP buenos aires praviš stereotipizaciju i generaliziju odnosa između muškaraca i žena u nekoj prošlosti i onda to reflektuješ na mene i moje istomišljenike misleći da mi hoćemo nešto da se vrati kao nekad.
Ja ovde zapravo govorim da ženska "sloboda,dignuta glava,spremna na odbranu,.." je obična kolektivistička komunistička bajka jer sve što si nabrojala dolazi od strane države koju vode još uvek muškarci(čitaj pičke) , dakle nit' si hrabra niti je tvoja glava dignuta već ti je to neko dozvolio i dao a ne da si sama to izborila tako što kmečite i lažete i sebe i te simpove.

Još uvek postoji demokratija i ljudske slobode , ali neće još dugo tako biti , e onda ćemo videti kako će vaš venčani muž(država) poštovati vaša prava koja danas imate i kako će vas tretirati čim prvi put nešto lanete protiv svoga ljubljenog muža pod imenom država kad ne budete izvršavali ono što vam se kaže.
Vaš muž država , on nije vama ništa i savršeno ga boli tuki za vas , i vi ste samo instrument u zarad osvajanja vlasti i održavanja istog.

Žene ne mogu braniti svoju slobodu jer im je data , a kamoli da mogu braniti tuđu kad vide da je nekome ugrožena , i zato će se one uvek povinuti onome ko ih štiti u datom momentu.
E sad upitaj sebe bez obzira na sav taj asortiman priča iz prošlosti kako su žene žrtve patrijahata , jel bolje da budeš povinovana svome mužu,ocu,bratu,dedi,...porodici , ili da budeš povinovana državi koja nit' je rod nit' pomoz bog bilo kome a kamoli ženama.

Svaka sloboda koja je "data" nekome kad tad dolazi na naplatu jer nema ništa džabe , i zato kažem da su moderne žene koje su šatro uzdignute glave,hrabre,...bla,truć,..ništa drugo nego instrument totalitarne ideologije.

Žene se vode osećajem žrtve kako sebe tako i predaka i trenutnom slobodom koja im je data , ali ne misle unapred i za budućnost , već nesvesno i naivno će žrtvovati slobodu svojim potomcima.
Živi bili pa videli.


Jole, ove sirotice bi vam i Kosovo mogle vratit. :D



Vrh
   
 
 Naslov: Re: Feminstička cista na mozgu
PostPostano: 21 tra 2021, 20:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Evo islamo-levičar Tomislav Marković je napisao svoj feministički proser nigde drugo nego na islamskom sajtu Al Jazeera kako je patrijahat kod Srba zastrašujući jer eto srpski lingvisti i dobar deo javnosti se protivi zakonskom uređivanju jezika zarad ženske leksičke ravnopravnosti.

https://balkans.aljazeera.net/opinions/2021/4/21/zasto-zena-moze-da-bude-domacica-a-ne-moze-filozofkinja

Ja lično nemam ništa protiv da svako po svome nahođenju koristi nazive sa ženskim sufiksom kad hoće , ali svako uređivanje jezika od strane države je iznad svega relikt diktature(nazi Nemačka,NDH,komunističke zemlje,....)

Ima li išta luđe nego kad kaže da se nastavljanjem korišćenja mnogih naziva u muškom obliku za ženska zanimanja zapravo žena degradira kao ČOVEK. :ucelo

Kaže se čovečica ili čovekinja Markoviću Tomislave, zar ne?? :zubati

U današnjoj Hrvatskoj je već ranije došlo do državne intervencije po ovom pitanju , i ne viidm zaista kako se hrvatske žene zbog toga osećaju bolje i ravnopravnije , osim u segmentu da feminstkinje uživaju u državnom nametanju "rodno osetljivog jezika" građanima.

Međutim islamolevičar Marković bi prekrajanje jezika i njegovu "rodnu ravnopravnost" samo uređivao po pitanju ženskih zanimanja, dok na neutralno rodno(popularno na zapadu) ne pominje , a kamoli da se neko nađe pa da svaka reč u jeziku mora imatu svoj tzv.rodni oblik.
I onda možemo imati muške varijante biologije,geografije,...pa onda muške varijante naziva reka i bolesti tipa kug,lepar,savo,drino,dunavica,tisak,neretvonja,...ali najbolje bi bio muški oblik od Bosna.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Feminstička cista na mozgu
PostPostano: 27 tra 2021, 15:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Ima jedan vrlo važan detalju biću žena koji su psiholozi pomoću istorijskih kulturoloških činjenica pokušali objansiti , i što se mene tiče uspeli su , a tiče se tzv.silovanja i ostalih seksualnih uznemiravanja žena i njihovih trauma.

Svi smo čuli za tzv."pravilo prve bračne noći" koje su praktikovali turci ali običaj je zapravo evropski.
Međutim taj običaj svoje poreklo ne vodi iz društvenog dokazivanja premoći vladara nad životima svojih podanika , već običaj ima koren u rimskoj kulturi.

Uglavnom kad sekod straih Rimljana ugovori brak žena je naravno i onda trebala biti nevina , ali Rimljani su nekako znali da seks sa nepoznatim čovekom ili onim ko ti se baš i ne sviđa može dovesti do trajnog oštećenja odnosa tj.da se ženi muž ogadi do kraja života mrzeći ga ma koliko on bio dobar prema njoj.
I tako su Rimljani u čitavom procesu običaja vršili defloraciju mlade žene tako što su deveruše i majka imali ritual defloracije kad bi se dotična mlada nabila na kameni ili drvenu *** boga Tutumusa(tako se nekako zvao) i tako izgubila nevinost što je bio preduslov za brak.
Kad je došlo hrišćanstvo taj običaj su zloupotrebili vladari i oni vršili defloraciju nad mladama što je dovodilo do velikih psiholoških problema naravno.

Poenta ovog mog upisa je da psihološki stres kod žena koje danas prijavljuju silovanja od pre 10 godina je u stvari slična osećaju prve bračne noći bezz obzira što taj odnos nije bio u većini slučajeva nasilan , ali ljudiprave lažna sećanja iz razloga što ne mog usebi priznati da su pristali na nešto što im se nije nimalo svidelo pa im je lakše da budu žrtve a drugi svi krivci.

Muškarci su evolucijski predodređeni da izjebu sve živo i prenesu svoje gene , dok su žene evolucijski preodređene da čuvaju svoju vulvu za najboljeg sa najboljim genima , i zato je žena seks uvek stresan a muškarcima daleko manje.
Ženski promiskuitet je veštačka zla priča stvorena od strane bogatih feministkinja , a zapravo to je najštetnije najviše za same žene.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Feminstička cista na mozgu
PostPostano: 28 tra 2021, 15:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Joe Enter,

tačno! Promiskuitet uništava oba pola ali kao i npr. Alkohol - znatno teže posledice ima po žene. I one to vide i svesne su toga ali ne smeju da se pobune protiv kolektivnog ženskog. Otud zapanjujući rast "mental issues" i trošenja psihotika kod žena (stavljao sam na nekoj temi linkove i istraživanja po kojima praktično 40 % žena ime te "issues" a oko 60 % ih guta psihotike i antidepresive) jer :

čula vide i mozak registruje jedno

a ideološka mantra u koju se iz petnih žila upreže da veruje i FemiNACI narativ vergla drugo.

Zamisli jadni mozak kojeg rastrgavaju 2 ovako SUPROTNE sile jednake snage... ono, kao na autu da prednji točkovi iz sve snage vuku naprede a zadnji nazad!

Sećam se jednog članka kako OBIČNA MALA LAŽ preopterećuje neurone i nervni sistem te dugoročno ostavlja posledice-sad pojmi FemiNACIstčke KIKLOPSKE lažarije kakvu će pustoš ostaviti na njima... :sad

Gđa Fiamengo ih fino secira i razobličuje evo nedavnog videa u kome ističe neke od tih bolesnica koje SILUJU Biologiju:




Vrh
   
 
 Naslov: Re: Feminstička cista na mozgu
PostPostano: 28 tra 2021, 16:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
slika

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Feminstička cista na mozgu
PostPostano: 03 svi 2021, 18:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Ja mislio ovo neko izmislio radi zajebancije:


slika


Kad ono stvarno Istina:


https://en.wikipedia.org/wiki/Assemblywomen


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Feminstička cista na mozgu
PostPostano: 03 svi 2021, 19:23 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
ikmandvaradtist je napisao/la:
Ja mislio ovo neko izmislio radi zajebancije:


slika


Kad ono stvarno Istina:


https://en.wikipedia.org/wiki/Assemblywomen


Zločinačka ženska verzija nacizma.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Feminstička cista na mozgu
PostPostano: 04 svi 2021, 19:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
slika


Ovo sam i ja čuo, bio je čak video na YT neke cure koju je lik spasao davljenja ali ga tužila što ju je "dodirivao bez pitanja"... :ucelo nekima izgleda bolje ne spašavati život - ne rasipaš energiju na nezahvalnike a i ZAGARANTOVANO nećeš biti tužen.... :neznam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Feminstička cista na mozgu
PostPostano: 07 svi 2021, 03:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Ako se hoće videti inicijalna kapisla za današnji suludi feminizam koji počiva na politici identiteta i intersektualnosti , evo primera iz sedamdestih:

https://en.wikipedia.org/wiki/Combahee_River_Collective

One , crne lezibejke nisu same po sebi ostavile trag , ali njihov stav je uzet kao osnova svih budućih socijalnih studija na američkim univerzitetima koje su naravno vodili akademske bele komunjare i komunistkinje i danas Amerika i ceo zapad bere plodove tog suludog i glupavog stava i pokreta.

Ove su direktni krivci za stanje u crnačkoj zajednici koje je doslovno ubijena u pojam tako što su glupave crnkinje postale "queens" , a muškarci "doctors" , dakle narcisoidne muškobanjaske glupače koje su odgojile muškarce koji ne znaju šta znači biti muškarac već samo kriminalac.

Zato ja ponavljam više puta da je feminizam jedan od najvećih zala čovečanstva ikada.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Feminstička cista na mozgu
PostPostano: 07 svi 2021, 10:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
joe enter je napisao/la:
Zato ja ponavljam više puta da je feminizam jedan od najvećih zala čovečanstva ikada.



Apsolutno.

Ipak, u svakom Zlu poneko Dobro: konačno će pasti Iluzija o ženi. Koliko smo Da Vinčija, Tesli, Njutna izgubili zbog te Iluzije? Samo Bog zna, verovatno se radi o hiljadama!

Zamislite Dimenzije te Ironije: Patrijarhat je stvorio a Matrijarhat će uništiti Iluziju o ženi... :zubati

No, do tada će bolest još uznapredovati:


slika


slika


slika


https://www.rts.rs/page/magazine/sr/kul ... -luvr.html


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Feminstička cista na mozgu
PostPostano: 07 svi 2021, 10:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
ikmandvaradtist je napisao/la:

Apsolutno.

Ipak, u svakom Zlu poneko Dobro: konačno će pasti Iluzija o ženi. Koliko smo Da Vinčija, Tesli, Njutna izgubili zbog te Iluzije? Samo Bog zna, verovatno se radi o hiljadama!

Zamislite Dimenzije te Ironije: Patrijarhat je stvorio a Matrijarhat će uništiti Iluziju o ženi... :zubati

No, do tada će bolest još uznapredovati:



Ranije smo govorili da postoje stereotipi o muškarcima i ženama koji počivaju na istini ili bar na ideji te istine , a to je da su muškarci agresivne siledžije,autoritativni i vole da ubijaju , a žene su lažljive manipulativne kučke večno željne osvete zbog povređenih osećaja.

Šta hoću reći pre par godina jedan crnački intelektualac je odlično zapazio problem tog stereotipa kod žena ne bi li dokazao da se matrica ponavlja.
Uglavnom , u Americi tj.na njenom jugu u vreme zakona Jim Crow sve do gotovo 50' godina dešavala su linčovanja crnaca od strane bele rasističke gomile , i gle čuda većina tih linčovanja su došla inicijalno od strane belih žena jer su one bile uvređene,napadnute,crnac im dao loš i preteći pogled,bivale seksulano odbijene od strane crnaca...znači one iz svog osvetoljubivog i manipulativnog "stereotipa" odmah su kmečale svojim muževima i porodici i naravno muškarci nisu mogli trpeti napade na svoje žene i tako prave zdrave crnce su linčovali na smrt.

Danas to neke žene rade po potpunoj istoj matrici ponašanja samo što nema rasizma i ubijanja već medijskog linča i zatvora , i svi im veruju na isti način kao što su rasistički muževi i južnjačke vlasti verovali svojim rasističkim ženama šta god im kažu.

Kad sam to čuo prvi put pretrnuo sam i mnogo toga mi je bilo jasno tj.žene su uvek imale svoj određeni status da naprave haos u društvu.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Feminstička cista na mozgu
PostPostano: 11 svi 2021, 00:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Feminstička cista na mozgu
PostPostano: 15 svi 2021, 22:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Sve stalo u 2 Mima, neverovatno:


slika


slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Feminstička cista na mozgu
PostPostano: 15 svi 2021, 22:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ta zadnja vrata su u Švedskoj otvorena. Tak zakon od prije nešto godina da im žena mora dati pismenu dozvolu za seks da ne bi završili u zatvoru 2 godine. I svaka promjena poze mora pitati direktno za dozvolu.
Ako si musliman možeš i grupno silovati i ostaviti spermu u vagini. Dobiješ 2 mjeseca guljenja krompira ili pranja suđa socijalnog posla, koje nisi dužan odraditi kao musliman.

Mislim ne piše da moraš imati potpis na unaprijed pripremljenom template ugovoru. Ali na sudu je njena riječ bitnija i nemaš se čime braniti ako si usmeno dobio dozvolu. Možeš upaliti smartphone da snima.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Feminstička cista na mozgu
PostPostano: 15 svi 2021, 22:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
BBC je napisao/la:
Ta zadnja vrata su u Švedskoj otvorena. Tak zakon od prije nešto godina da im žena mora dati pismenu dozvolu za seks da ne bi završili u zatvoru 2 godine. I svaka promjena poze mora pitati direktno za dozvolu.
Ako si musliman možeš i grupno silovati i ostaviti spermu u vagini. Dobiješ 2 mjeseca guljenja krompira ili pranja suđa socijalnog posla, koje nisi dužan odraditi kao musliman.

Mislim ne piše da moraš imati potpis na unaprijed pripremljenom template ugovoru. Ali na sudu je njena riječ bitnija i nemaš se čime braniti ako si usmeno dobio dozvolu. Možeš upaliti smartphone da snima.



Osškrinuta su skoro svuda - u Japanu 70 % momaka ne želi ništa sa ženskinjama (imao sam negde taj Screenshot, ako želite potražiću), u Britaniji 1/4 momaka smatra da je flert seksualno uznemiravanje (i taj sam imao negde), u Španiji već uvedena Matrijarhalna Tortura (šta mislite zašto imaju NAJNIŽI TFR?), Danska Vlada pravila silne Kampanje sa porukom "Jebite se ljudi", u Beogradu istraživanje pokazalo da pola studenata nije poljubilo nikog pola godine, najpoznatiji MGTOW kanal na ovim prostorima je od klinca koji ima 12 godina, itd...

Propitajte u svom okruženju i uvidećete da su muški u ogromnom broju skopčali da danas "juice ain't worth the squeeze"... gotovo je...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Feminstička cista na mozgu
PostPostano: 15 svi 2021, 23:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
ikmandvaradtist je napisao/la:
BBC je napisao/la:
Ta zadnja vrata su u Švedskoj otvorena. Tak zakon od prije nešto godina da im žena mora dati pismenu dozvolu za seks da ne bi završili u zatvoru 2 godine. I svaka promjena poze mora pitati direktno za dozvolu.
Ako si musliman možeš i grupno silovati i ostaviti spermu u vagini. Dobiješ 2 mjeseca guljenja krompira ili pranja suđa socijalnog posla, koje nisi dužan odraditi kao musliman.

Mislim ne piše da moraš imati potpis na unaprijed pripremljenom template ugovoru. Ali na sudu je njena riječ bitnija i nemaš se čime braniti ako si usmeno dobio dozvolu. Možeš upaliti smartphone da snima.



Osškrinuta su skoro svuda - u Japanu 70 % momaka ne želi ništa sa ženskinjama (imao sam negde taj Screenshot, ako želite potražiću), u Britaniji 1/4 momaka smatra da je flert seksualno uznemiravanje (i taj sam imao negde), u Španiji već uvedena Matrijarhalna Tortura (šta mislite zašto imaju NAJNIŽI TFR?), Danska Vlada pravila silne Kampanje sa porukom "Jebite se ljudi", u Beogradu istraživanje pokazalo da pola studenata nije poljubilo nikog pola godine, najpoznatiji MGTOW kanal na ovim prostorima je od klinca koji ima 12 godina, itd...

Propitajte u svom okruženju i uvidećete da su muški u ogromnom broju skopčali da danas "juice ain't worth the squeeze"... gotovo je...


Ko je taj?

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Feminstička cista na mozgu
PostPostano: 16 svi 2021, 13:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Reconquista je napisao/la:
Ko je taj?



Igor MGTOW.

Sandman lično a i par drugih "Patrijarha" MGTOWa ga je u svojim videima pominjali i preporučivalo.

Još je mlad i ima puno da uči ali već sad je Monstrum od RedPillera... ja u njegovim godinama praktično nisam znao NIŠTA o ženama...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Feminstička cista na mozgu
PostPostano: 16 svi 2021, 15:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
U preko 90 % slučajeva žene dobiju decu u razvodu. Da li je to ravopravno i zdravo?


slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Feminstička cista na mozgu
PostPostano: 17 svi 2021, 23:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Legendarna slika. :klanjam

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Feminstička cista na mozgu
PostPostano: 18 svi 2021, 02:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2021, 23:26
Postovi: 2714
Lokacija: Sarajevo
Al Bundy je istinski prorok bio

_________________
High Mobility Anti russian System


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Feminstička cista na mozgu
PostPostano: 18 svi 2021, 07:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Da čujem komentar na ovaj video!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Feminstička cista na mozgu
PostPostano: 18 svi 2021, 07:48 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30420
ikmandvaradtist je napisao/la:
U preko 90 % slučajeva žene dobiju decu u razvodu. Da li je to ravopravno i zdravo?


slika


Pod uvjetom da muškarac ima disciplinu kao Arnold. Ovaj sa slike desno neće nikoga odgojiti čak i ako nekim slučajem postane otac.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

804 of 2558 - 31.43%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Feminstička cista na mozgu
PostPostano: 18 svi 2021, 12:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Prevari se Suljagina Fata, uđe u magazu sama
https://avaz.ba/vijesti/bih/651967/prosetala-suljagina-fata-srbijanska-spisateljica-tvrdi-da-poznata-sevdalinka-pjeva-o-silovanju

Srbijanska spisateljica Biljana Srbljanović tvrdi da je u ovoj pjesmi opjevana silovana Fata. Mujo je namamio u magazu.
BiH feministkinje odmah da zabrane imenovanu sevdalinku!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 872 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 35  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 15 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO