HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 24 tra 2024, 05:19.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1785 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: TV Serije
PostPostano: 03 vel 2023, 20:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4408
Bobovac je napisao/la:
Ja zapadno ne gledam ništa. Sve živo je woke. Ima li išta da valja a da nije pranje mozga?

Supernatural,malo starija serija.
Pogledaj prvu epizoda da shvatis o cemu je.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TV Serije
PostPostano: 03 vel 2023, 23:59 
Offline

Pridružen/a: 25 lip 2012, 07:32
Postovi: 2506
Lokacija: United States Of Balkan
Women, evo super serija.

Emily in Paris- Netflix

_________________
Israel


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TV Serije
PostPostano: 07 vel 2023, 17:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750


Stiže 2 sezona , i kreće konačno malo akcije posle dosta serija

Ja volim domaći bum,bum,tras,tras , jer strani su nažalost svi woke , a pun mi qrac domaće puke "psihološke" socijale,jeftine komendije i onih tematski kvazi istorijskih preseravanja od pre 2.sv.rata.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TV Serije
PostPostano: 15 vel 2023, 23:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 12:49
Postovi: 9282
Zaista su ujebali filmsku produkciju na zapadu, sve gore i gore stanje, vise nikoga ne cude ni one vijesti da ce novi James Bond biti crnkinja, zena, lezbejka vjerojatno ili tek nejasnog roda.

Dosta tih setija tu i tamo gledam, mislim pratio sam ili jos pratim, svaka je prepuna woke ideologije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TV Serije
PostPostano: 24 vel 2023, 08:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 10:30
Postovi: 5231
3. sezona the chosen trenutno

_________________
“Doći će vrijeme kad će ljudi poludjeti, i kad budu vidjeli jednoga koji nije luda kao oni, vikat će na njega “lud si” samo zato što nije lud kao što su oni.”


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TV Serije
PostPostano: 04 ožu 2023, 21:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Južni Vetar 2.sezona je zasad vrlo dobra , večeras 3.epizoda bila i nisu izdali dinamiku što je jako važno kod ovakvog žanra.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TV Serije
PostPostano: 04 ožu 2023, 21:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24666
Lokacija: Heartbreak Hotel
joe enter je napisao/la:
Južni Vetar 2.sezona je zasad vrlo dobra , večeras 3.epizoda bila i nisu izdali dinamiku što je jako važno kod ovakvog žanra.


Pa kako tek druga sezona?

Ja sam mislio da je druga sezona ona sa Mikijem Manojlovićem? A prva sa Draganom Bjelogrlićem?
Malo su ga zapetljali.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TV Serije
PostPostano: 04 ožu 2023, 21:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Bobovac je napisao/la:
joe enter je napisao/la:
Južni Vetar 2.sezona je zasad vrlo dobra , večeras 3.epizoda bila i nisu izdali dinamiku što je jako važno kod ovakvog žanra.


Pa kako tek druga sezona?

Ja sam mislio da je druga sezona ona sa Mikijem Manojlovićem? A prva sa Draganom Bjelogrlićem?
Malo su ga zapetljali.


Pomešao si sa filmovima.
Južni Vetar 1-film glumi Bjelogrlić , a Južni Vetar 1-serija glumi Miki , i onda on dalje nastavlja u Južni Vetar 2 i film i serija.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TV Serije
PostPostano: 04 ožu 2023, 22:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24666
Lokacija: Heartbreak Hotel
Odgledah seriju PAD po odličnoj knjizi Žarka Lauševića u kojoj on govori o svojem boravku u istražnom zatvori i suđenju za poznata ubojstva koja je počinio.

Moram reći da mi se nije baš previše svidjela. Istina, meni je bila prihvatljiva jer sam čitao knjigu i zanimao sam se za taj slučaj, ali teško da će se svidjeti nekomu tko nije upoznat sa detaljima Lauševićevog života.

Previše je tu nekakve metafizike i filozofiranja. Svakih 10 minuta se ponavlja jedna te ista scena (njegovog padanja) koja traje par minuta. Previše bezrazložnih izmjena u odnosu na knjigu. Npr iako se radnja dešava 1994. oni na tv gledaju kako JNA počinje napad na Dubrovnik i slične nelogičnosti. Onda onaj lik duh koji svugdje prati glavnog junaka??

Eksterijeri nisu toliko loši ali scene unutra su loše. Osobito ćelija istražniog zatvora gdje je gluma na razini kazališne. Previše patetike u čeliji, potpuno različito od knjige. Pritvorenici jedan Srbin, jedan Hrvat, jedan musliman, jedan Albanac... Čekaš kad počinje vic.
Gluma uglavnom loša, drvena, kazališna.

Ali eto, za one koje zanima Lauš, može se pogledati.


_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TV Serije
PostPostano: 05 ožu 2023, 09:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Kad je počelo snimanje Pada odmah sam znao da neću gledati jer sam je upravo zamišljao kako si je i ti opisao.
Ajd u redu film eeventualno snimiti o tome , ali seriju nikako.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TV Serije
PostPostano: 14 ožu 2023, 00:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 ožu 2021, 15:33
Postovi: 9437
joe enter je napisao/la:
Pogledao sam 3.epizodu The Last Of Us i moram reći da prekidam jer pored prve feminističke epizode treća je doslovno posvećena ljubavi i seksu između dva bradata i maljava lika.
Same seksualne scene i nisu toliki problem koliko je jeftin i izveštačen trud scenarista da naprave epsku kosmičko značajnu gej ljubavnu priču. :rigam

A jel moguce da u sedmoj epizodi bildaju seksualnu tenziju između dvije djevojcice od 13-14 godina koje umalo da se poljube. Jebo majku

_________________
Dom svoj čuva Zrinski 115


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TV Serije
PostPostano: 14 ožu 2023, 06:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24666
Lokacija: Heartbreak Hotel
Karabaja je napisao/la:
joe enter je napisao/la:
Pogledao sam 3.epizodu The Last Of Us i moram reći da prekidam jer pored prve feminističke epizode treća je doslovno posvećena ljubavi i seksu između dva bradata i maljava lika.
Same seksualne scene i nisu toliki problem koliko je jeftin i izveštačen trud scenarista da naprave epsku kosmičko značajnu gej ljubavnu priču. :rigam

A jel moguce da u sedmoj epizodi bildaju seksualnu tenziju između dvije djevojcice od 13-14 godina koje umalo da se poljube. Jebo majku




Baš si ti neki zatucani primitivac i pećinski čovjek kada ti to smeta.


Poštuj svačije opredjeljenje fašisto!

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TV Serije
PostPostano: 16 ožu 2023, 01:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Firefly priprema seriju "Generacija Tesla", prvu srpsku seriju o superherojima: Poznato je o čemu će se raditi

https://www.telegraf.rs/pop-i-kultura/film-tv/3635802-firefly-priprema-seriju-generacija-tesla-prvu-srpsku-seriju-o-superherojima-poznato-je-o-cemu-ce-se-raditi

=)) :klanjam

Produkcijska kuća Firefly ima za domaće uslove sasvim solidnu produkciju , ali ovo je žanrovski nešto sasvim drugo pa se bojim da ne ispadne kao serija Beležnica jer domaći scenaristi i režiseri su se u tom slučaju pokazali kao totalni amateri.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TV Serije
PostPostano: 21 ožu 2023, 14:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 ožu 2021, 15:33
Postovi: 9437
joe enter je napisao/la:


Stiže 2 sezona , i kreće konačno malo akcije posle dosta serija

Ja volim domaći bum,bum,tras,tras , jer strani su nažalost svi woke , a pun mi qrac domaće puke "psihološke" socijale,jeftine komendije i onih tematski kvazi istorijskih preseravanja od pre 2.sv.rata.

Jebote otkud Izudin Bajrović ovdje

_________________
Dom svoj čuva Zrinski 115


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TV Serije
PostPostano: 09 tra 2023, 12:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 sij 2021, 10:30
Postovi: 2584
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika

_________________
BiH je turd.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TV Serije
PostPostano: 20 tra 2023, 07:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 10:30
Postovi: 5231
Americka wooke sranja vec pomalo svima idu na zivce, neki se ne ustrucavaju to reci

Netflixova dokumentarna drama koja egipatsku kraljicu Kleopatru prikazuje kao crnu Afrikanku izazvala je kontroverze u Egiptu, piše BBC.

U Egiptu je to naišlo na osudu. Zahi Havas, ugledni egiptolog i bivši ministar za starine, tvrdi da se radi o izmišljotini.

"To je potpuna laž. Kleopatra je bila Grkinja, znači bjelkinja".

"Netflix pokušava izazvati konfuziju šireći laži da je ishodište egipatske civilizacije crno", kazao je.

Odvjetnik Mahmud al-Semary zatražio je da državni tužitelj poduzme "nužne zakonske mjere" i blokira pristup Netflixovim uslugama u Egiptu. Netflix je optužio za promoviranje afrocentrizma i zatiranje egipatskog identiteta.

Glumica Adele James kratko im je odgovorila na Twitteru: "Ako vam se ne sviđa podjela uloga, nemojte gledati".

_________________
“Doći će vrijeme kad će ljudi poludjeti, i kad budu vidjeli jednoga koji nije luda kao oni, vikat će na njega “lud si” samo zato što nije lud kao što su oni.”


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TV Serije
PostPostano: 27 tra 2023, 16:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Mrs. Davis

https://www.imdb.com/title/tt14759574/

Ljudi gledajte ovo ako hoćete biti zatečeni onim što gledate.
Pogledao sam 4 epizode i doslovno ne znam jel komedija ili drama , jel zanimljivo ili dosadno , i jel ima smisla više ovaj svet.
Ako se može opisati ikako onda je to da je serija na tragu pajtonovca Terry Gilliama.
Uglavnom ,radnja je da časna sestra se bori protiv AI i traži holy grail.

Serija može postati klasik i legendarna , ili totalni trash.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TV Serije
PostPostano: 06 svi 2023, 20:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Auuu dobra serija, kako mi je ovo promaklo.


_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TV Serije
PostPostano: 14 svi 2023, 18:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Serija Nemirni , pogledao prvu epizodu i mogu reći da deluje obećavajuće.


_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TV Serije
PostPostano: 16 svi 2023, 17:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18580
slika
https://www.wolf-entertainment.com/prod ... 1JN7kzdIIA

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TV Serije
PostPostano: 27 lip 2023, 22:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Poučna i inspirativna priča:


_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TV Serije
PostPostano: 29 lip 2023, 12:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Pogledao sinoć i drugu epizodu, kako je postao filmska zvijezda. Biografija puna nadahnuća. Prvu epizodu od sada preporučujem emocionalno i financijski slomljenim ljudima, krcata je primjerima kako se izboriti.

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TV Serije
PostPostano: 29 lip 2023, 14:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
DrMag je napisao/la:
Pogledao sinoć i drugu epizodu, kako je postao filmska zvijezda. Biografija puna nadahnuća. Prvu epizodu od sada preporučujem emocionalno i financijski slomljenim ljudima, krcata je primjerima kako se izboriti.

Cale ga samo mlatio, nikakvo znanje mu nije prenio, uspio kad je odlucio da ode od kuce. Cega se dotakao sve je uradio na max, gledajuci ga rekao bi samo misici, ali ima on crtu lukavstine i manipulacije.
Odlicna je serija.

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TV Serije
PostPostano: 30 lip 2023, 12:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
POL_GASOL je napisao/la:
DrMag je napisao/la:
Pogledao sinoć i drugu epizodu, kako je postao filmska zvijezda. Biografija puna nadahnuća. Prvu epizodu od sada preporučujem emocionalno i financijski slomljenim ljudima, krcata je primjerima kako se izboriti.

Cale ga samo mlatio, nikakvo znanje mu nije prenio, uspio kad je odlucio da ode od kuce. Cega se dotakao sve je uradio na max, gledajuci ga rekao bi samo misici, ali ima on crtu lukavstine i manipulacije.
Odlicna je serija.


Preko 50% muškaraca koji smo mislili da je Arnold super smo ga aktivno zamrzili nakon što je posve promijenio ideologiju i počeo promovirati veganstvo i mnogo toga nakaradnoga. Onda smo skužili da nikad ništa nije promijenio, nego da je uvijek bio sociopat, sve potkrijepljeno događajima, citatima, vlastitim riječima.

- Sociopat
- Lažov (pogotovo oko korištenja steroida)
- Priznao da je uvijek iskorištavao prijatelje (praktički se pentrao po leševima drugih)
- Vrlo moguće da je bio muška prostitutka (Gay 4 pay)
- Seksualno napastvovao žene
- Prevario vlastitu ženu, napravio jedno vanbračno dijete (jedino za koje znamo), sa ružnom sluškinjom

Amoralni, sociopatski lažov kojem eto Cuckflix i Hollywood retuširaju biografiju i prave od njega nekakvog inspirativnog lika. Ne nasjedati!

Ako tražite glumce za inspiraciju, Clint Eastwood, Sylvester Stallone itd.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TV Serije
PostPostano: 12 srp 2023, 20:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10158
Lokacija: Banja Luka
Ministry of Sound je napisao/la:
POL_GASOL je napisao/la:
Cale ga samo mlatio, nikakvo znanje mu nije prenio, uspio kad je odlucio da ode od kuce. Cega se dotakao sve je uradio na max, gledajuci ga rekao bi samo misici, ali ima on crtu lukavstine i manipulacije.
Odlicna je serija.


Preko 50% muškaraca koji smo mislili da je Arnold super smo ga aktivno zamrzili nakon što je posve promijenio ideologiju i počeo promovirati veganstvo i mnogo toga nakaradnoga. Onda smo skužili da nikad ništa nije promijenio, nego da je uvijek bio sociopat, sve potkrijepljeno događajima, citatima, vlastitim riječima.

- Sociopat
- Lažov (pogotovo oko korištenja steroida)
- Priznao da je uvijek iskorištavao prijatelje (praktički se pentrao po leševima drugih)
- Vrlo moguće da je bio muška prostitutka (Gay 4 pay)
- Seksualno napastvovao žene
- Prevario vlastitu ženu, napravio jedno vanbračno dijete (jedino za koje znamo), sa ružnom sluškinjom

Amoralni, sociopatski lažov kojem eto Cuckflix i Hollywood retuširaju biografiju i prave od njega nekakvog inspirativnog lika. Ne nasjedati!

Ako tražite glumce za inspiraciju, Clint Eastwood, Sylvester Stallone itd.


Malo ću zatrolati temu , al iz dobre namjere . :neznam

Meni je od tih USA glumaca Harison Ford likčina .
Vrhunska glumčina , sa obje noge na zemlji , stolar, pilot ..
Filmovi u kojima on glumi , osuđeni su da postanu klasici .





_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1785 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO