HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 14:16.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 103 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 30 tra 2022, 08:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2019, 16:40
Postovi: 1756
Lokacija: Strateška autonomija
Pitao sam ga zašto želi da Slovenija blokira Hrvatsku u pristupanju Schengenu, odgovorio mi je da ga je baš briga za to.

_________________
Kontra mraku, kontra sili, kontra rentijerstva, kontra klijentelizma

HDZ=SKH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 09 svi 2022, 12:38 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16115
Ccc


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 17 svi 2022, 12:24 
Offline

Pridružen/a: 31 kol 2021, 12:35
Postovi: 348
Flamel je napisao/la:
Pitao sam ga zašto želi da Slovenija blokira Hrvatsku u pristupanju Schengenu, odgovorio mi je da ga je baš briga za to.


Zoran Oštrić nije psihički zdrava osoba, ni ostali moderatori na forumu.hr nisu puno bolji od njega, ali Oštrić je posebna sorta antipatičnog ljevičarskog moderatora, a u to se i pretvorio i forum.hr.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 17 svi 2022, 13:35 
Online

Pridružen/a: 20 sij 2012, 12:49
Postovi: 9070
Forum hr je uvijek bio jugolevicarska jazbina, samo su se vremenom profilirali u jugodesnicarsku. Sad, ko ne kuzi razliku, jbg.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 17 svi 2022, 14:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2012, 10:20
Postovi: 264
Jean Luc Picard je napisao/la:
Flamel je napisao/la:
Pitao sam ga zašto želi da Slovenija blokira Hrvatsku u pristupanju Schengenu, odgovorio mi je da ga je baš briga za to.


Zoran Oštrić nije psihički zdrava osoba, ni ostali moderatori na forumu.hr nisu puno bolji od njega, ali Oštrić je posebna sorta antipatičnog ljevičarskog moderatora, a u to se i pretvorio i forum.hr.


Zoki je frustrirani starkelja, pa mu pozicija moderatora na forumu hr sluzi kao terapija, jel treba kompenzirat tu mrznju prema Hrvatskoj.
Vidi mu se na postovima da se cesto izgubi pa zapjeni od muke.
Protiv takvih se ljudi inace ne bori, nego ih se kupi!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 12 kol 2022, 15:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 kol 2022, 18:00
Postovi: 8
Oho, vidim da ovdje ima tema o ovoj spodobi sa forum.hr. :palacgore1 Pročitao sam postove ovdje i sad mi je postalo posve jasno kakav je to forum i zašto me svako malo tamo baniraju i daju mi kartone. U prošlu nedjelju sam dobio karton od 500 bodova jer sam komentirao u vezi Matijanića da su i novinari sad počeli kusati plodove svog rada i karma is a bitch. I to je po moderatorici Zla majkee za tjedan dana bana?

Nadam se da je ovdje ekipa normalnija od tih leftarda tamo.

U vezi Oštrića, evo tema o njegovoj moderaturi na forum.hr. :

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1300965

Forumaš Saguaro ga je baš dobro poklopio. Oštrić nema pojma o povijesti no ide se praviti pametan, a kad ga poklopi netko tko zbilja zna e onda mu udjeli ban.

Inače taj Oštrić i onaj Anderlončić mi baš nekako sliče, obojca izgledaju ko neki otužni klošari. Da ih vidim kako sjede na klupi u parku najvjerojatnije bih im bacio kunu - dvije jer bih mislio da su prosjaci. Anderlon je kao završio neki računalni faks a forum mu je još iz pretpotopnog razdoblja, star 20ak godina. Uopće ne ulaže u njegovo poboljšanje pa svako malo trokira. Mislim da bi neki informatički nadareni klinac iz viših razreda osnovne škole bolje radio posao od tog "stručnjaka".

_________________
Moj blog o modi:
https://cavtislav.blogspot.com/?m=1


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 23 kol 2022, 12:55 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2022, 16:36
Postovi: 233
Lik je mladomarksist, pasionirani ekolog, šahist,...

Kao i svaki ljevičar ne ide istinom do cilja, nego je zaljubljen u taj svoj ljevičarski nazovi viši cilj, pa po istom savija svoju istinu, uvjeren da viši cilj opravdava sredstvo. "Viši cilj" je raj na zemlji, stoga po njemu sve dalje opravdano, koristi što može, a može malo, može moderirati. Taj put k višem cilju naravno je pogrešan, put svakog ljevičara. Dakle pogrešno u osnovi, jer sredstvo uvijek udaljuje od cilja. Pogrešno jer i taj zamišljeni raj je zapravo pakao, prokrustova postelja.

Kao moderator onda kroji kapu drugima, igra se malog boga, filtrira na način da njegova istina na kraju izdominira. Imao sam njim svježu raspravu na forum.hr, pa je napisao: "znam što je istina" o jednoj složenoj i kontroverznoj temi, zapravo možda najkontroverznijoj. Dalje, piše da je (za razliku od drugih) on pročitao prave knjige pa eto zna. Pitao sam ga je li mu te knjige preporučio Zoran Oštrić. Kad lik o takvim jakim kontroverzama drži da "zna istinu" u mjeri da može tako nešto javno napisati, čemu dalje s njim o ičemu. To je budalaština ranga da ne znam što bih dalje. Samo otvorena usta i upitnik mi ostaje.
Tamo sam napisao: postaviti takvog lika da moderira, to kao da lisicu staviš da čuva kokošinjac. Na kraju, taj cijeli forum.hr je joke, baš koliko je Anderlon woke, a je.

Sve to radi na način da sebi i drugima stvori sliku pravednika, poštanjaka, pisbradrs, neutralca i sl.
Ti mladomarksisti misle da su u otklonu od tvrdih marksista, ali i od desničara, pa eto kao ispravni u nekoj zamišljenoj zlatnoj sredini. To im je brija. No meni se čini da im je baza narcizam, ja u središtu, ja sunce.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 25 kol 2022, 18:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4233
saguaro je također gnjida!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 26 kol 2022, 08:18 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2022, 16:36
Postovi: 233
Čovjek je, a je li kada postupio kao gnjida, ne bih znao.
No kao svaki ljevičar, da mu se da vlast/moć, rekao bih da ima potencijala. No kibidabi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 14 ruj 2022, 23:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
Th1950 je napisao/la:
Sve što znate napišite na ovoj temi .

Da saznamo ko je taj ekstremni ljevičar jer on ovaj forum počesto spominje :

"Ovo više nije zajebancija, pa prekidam. Rad protiv Bošnjaka planirajte na sajtu hercegbosna i drugim desničarskim sajtovima, bar ih ima puno."


Isusati, guglam Zoran Oštrić, i ova tema prvi rezultat.

Šta si ti njegov profil pa sam sebe promoviraš?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 17 vel 2023, 16:49 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2022, 15:12
Postovi: 98
Th1950 je napisao/la:
joe enter je napisao/la:
Tog Oštrića sam razvalio na temi Rodne Ideologije na forum.hr , i naravno prvo su mi brisali postove a onda sam popio ban , a obrazloženje za prve banove je bilo "trolanje" , a za permanentni nije ni bilo objašnjenja.

Taj lik ne šljivi argumente , kao i svaki levičar i ženetina , dakle osećaji i uvređenost i puka ogroženost su njegovi "argumenti".
I da ne zaboravim voli davati tzv.anegdotalne "argumente" tipa da u antičko su i muškarci i žene nosli sličnu garderobu tipa tunike i ostale sličpne stvari , i to je za njegaq dokaz da je hrišćansko patrijahalno društvo uvelo razliku u oblačenju a samim time i razliku između rodova koja se bazira na biologiji.
Naravno odmah je bio razvaljen argumentima jer mu je anegdotalna priča jako glupa.

ma pijandura ekstremno ljevičarska .

Čovjek je toliko razvaljen da za svaki ban napiše razlog "trolanje" , drugo objašnjenje nema .


I šta je najjači čovjek vodi podforum o oružju :smajl052
Čekaj malo. Pa tko je tom komunističkom bolesniku uopće dao moć da banira ljude na najvećem hrvatskom forumu? Kako i po kojem kriteriju se tamo biraju moderatori nije mi jasno? Primjetio sam da se puno ljudi žale na tog Oštrića. Pa što mu se onda dozvoljava da maltretira ljude? Što se ne izabere netko novi normalniji da uređuje i određuje što se smije pisati a što ne smije i što je zaista trolanje a što konstruktivna rasprava?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 20 vel 2023, 07:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25
Postovi: 4683
Taj i takvi su sj*bali forum.hr.
Pritvoria se u misto di leftardi, neojugoslaveni, ručnici i sl. imadu svoj lažni svit pa mislidu da moredu svugdi na svitu u stvarnemu kako ondi.
I onda im ga jedna Zambija spusti. Pa dobro trosnedu o zemju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 20 vel 2023, 12:45 
Online

Pridružen/a: 20 sij 2012, 12:49
Postovi: 9070
Nakon sigurno godinu dana i vise, udjem na taj forum, pogledam povijest domovinski rat, gdje se nekada pisalo bas aktivno... sada ne pise nitko.

Prdonja je sve rastjerao, to valjda i je bila namjera.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 20 vel 2023, 13:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 16:45
Postovi: 5808
Sokolić je napisao/la:
Taj i takvi su sj*bali forum.hr.
Pritvoria se u misto di leftardi, neojugoslaveni, ručnici i sl. imadu svoj lažni svit pa mislidu da moredu svugdi na svitu u stvarnemu kako ondi.
I onda im ga jedna Zambija spusti. Pa dobro trosnedu o zemju.


Jedino što je ostalo od tog foruma je sjajna sprdnja Ložača:
https://www.forum.hr/showthread.php?t=183691


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 20 vel 2023, 14:11 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
Ovom prilikom se iskreno zahvaljujem gospodinu Oštriću što nije dozvolio da forum.hr postane još jedan poligon za govor mržnje prema Bošnjacima i dehumanizaciju istih.

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 20 vel 2023, 14:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2023, 20:20
Postovi: 326
Amiđa je napisao/la:
Ovom prilikom se iskreno zahvaljujem gospodinu Oštriću što nije dozvolio da forum.hr postane još jedan poligon za govor mržnje prema Bošnjacima i dehumanizaciju istih.

Kme kme

_________________
na početku bješe riječ, i riječ bješe kod Boga, i Bog bješe riječ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 20 vel 2023, 14:49 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
Hercegovac na kubik je napisao/la:
Amiđa je napisao/la:
Ovom prilikom se iskreno zahvaljujem gospodinu Oštriću što nije dozvolio da forum.hr postane još jedan poligon za govor mržnje prema Bošnjacima i dehumanizaciju istih.

Kme kme



Lepo kmečiš. I ovdje na temi lepo kmečite. Pa ovaj forum je na kraju krajeva rezultat kmečidbe zbog toga što su vas birvatikle i neki bošnjački moderatori inkvizirali na onom forumu prije 15-ak godina. :D

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 20 vel 2023, 15:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
Amiđa je napisao/la:
Hercegovac na kubik je napisao/la:
Kme kme



Lepo kmečiš. I ovdje na temi lepo kmečite. Pa ovaj forum je na kraju krajeva rezultat kmečidbe zbog toga što su vas birvatikle i neki bošnjački moderatori inkvizirali na onom forumu prije 15-ak godina. :D

Zato smo i otišli. Kaneš se budala, a ovdje ih toleriramo. Uljudba.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 20 vel 2023, 16:40 
Offline

Pridružen/a: 31 kol 2021, 12:35
Postovi: 348
Hroboatos je napisao/la:
Sokolić je napisao/la:
Taj i takvi su sj*bali forum.hr.
Pritvoria se u misto di leftardi, neojugoslaveni, ručnici i sl. imadu svoj lažni svit pa mislidu da moredu svugdi na svitu u stvarnemu kako ondi.
I onda im ga jedna Zambija spusti. Pa dobro trosnedu o zemju.


Jedino što je ostalo od tog foruma je sjajna sprdnja Ložača:
https://www.forum.hr/showthread.php?t=183691


Ja zbog vlastitog psihičkog zdravlja više ne odlazim na forum.hr, zbog blago rečeno čudnih forumaša i bezobraznih moderatora, Oštrić je samo jedan od takvih, na kraju će po forumu pisati sam sa par svojih istomišljenika, do pred par godina je forum.hr bio koliko toliko dobar, iako je i tada na njemu bilo čudaka, ali sad je jednostavno nepodnošljiv, Oštrić je samo jedan od krivaca za takvo stanje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 21 vel 2023, 04:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21288
Jean Luc Picard je napisao/la:
Hroboatos je napisao/la:

Jedino što je ostalo od tog foruma je sjajna sprdnja Ložača:
https://www.forum.hr/showthread.php?t=183691


Ja zbog vlastitog psihičkog zdravlja više ne odlazim na forum.hr, zbog blago rečeno čudnih forumaša i bezobraznih moderatora, Oštrić je samo jedan od takvih, na kraju će po forumu pisati sam sa par svojih istomišljenika, do pred par godina je forum.hr bio koliko toliko dobar, iako je i tada na njemu bilo čudaka, ali sad je jednostavno nepodnošljiv, Oštrić je samo jedan od krivaca za takvo stanje.


Neke dijelove (npr. politiku) je bolje preskočiti.

Zna biti dobrih materijala na pdf-u o Ukrajini, npr.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 21 vel 2023, 10:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 ruj 2022, 12:17
Postovi: 719
Svi hrvatski forumi su sadržajno katastrofalni, razni Ostrici su se podjelili na sve strane.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 21 vel 2023, 11:38 
Offline

Pridružen/a: 01 vel 2023, 09:36
Postovi: 425
:D



"
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Stvarno ste pretjerali gospodo foumaši ujedno i moderatori.

Ima ljudi ne bi vjerovali za koje je zambijska ekipa ništa drugo nego skupina kriminalaca.

Koji kupuju djecu jer im se posvojiti redovnim putem neda ili ne mogu.
Ekipa koja financira ekipu koja nabavlja djecu po želji ne pitajući kamo djeca ide...u tooli dom ili u na neke puno gore adrese.

Ako je u to posumnjao netko dole, zašto ovdje ne bi netko sumnjao isto i o tome raspravljao.

Jer ako budete nastavili inzistirati na ovom narativu da još nitko nije osuđen i da su svi koji misle najgore ili ne baš najbolje o postupcima ekipe morat će te iz korijena promijeniti forum.

I svakog čovjeka koji bude davao inkriminirajuće podatke o bilo kome tko je u nekom postupku više neće biti zvizdač ili zabrinuti građanin nego druker, moralna spodoba i nakaza.


Primjenito to na sve ljude manje ili više poznate o kojima se na ovom forumu drobi pa mi recite tko to ima tretman kao Zambijci???"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 21 vel 2023, 12:48 
Online

Pridružen/a: 20 sij 2012, 12:49
Postovi: 9070
Zar je uopce bilo sumnje da ce vrhovnistvo foruma haer stati grcevito na stranu pedofila iz Zambije.

To je sve ista ekipa, ali da bi se razumjela ta cinjenica, treba otvoriti um.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 21 vel 2023, 12:54 
Offline

Pridružen/a: 31 kol 2021, 12:35
Postovi: 348
Ceha je napisao/la:
Jean Luc Picard je napisao/la:

Ja zbog vlastitog psihičkog zdravlja više ne odlazim na forum.hr, zbog blago rečeno čudnih forumaša i bezobraznih moderatora, Oštrić je samo jedan od takvih, na kraju će po forumu pisati sam sa par svojih istomišljenika, do pred par godina je forum.hr bio koliko toliko dobar, iako je i tada na njemu bilo čudaka, ali sad je jednostavno nepodnošljiv, Oštrić je samo jedan od krivaca za takvo stanje.


Neke dijelove (npr. politiku) je bolje preskočiti.

Zna biti dobrih materijala na pdf-u o Ukrajini, npr.


Kakvih sve čudaka ima na politici, to je za nepovjerovati, istini za volju ima ih i na ovom forumu, ali to je neusporedivo sa forumom.hr, ja i tu neke teme izbjegavam isto zbog psihičkog zdravlja, ali na forumu.hr kao da su Psilocybe cubensis gljive žvakali, da samo ne počnem o moderatorima, Oštrić je na jednoj temi otvoreno kmečao i žalio da nije uspio preodgojiti desničare, što onda reći o takvoj osobi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 21 vel 2023, 14:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 16:45
Postovi: 5808
Ceha je napisao/la:
Jean Luc Picard je napisao/la:

Ja zbog vlastitog psihičkog zdravlja više ne odlazim na forum.hr, zbog blago rečeno čudnih forumaša i bezobraznih moderatora, Oštrić je samo jedan od takvih, na kraju će po forumu pisati sam sa par svojih istomišljenika, do pred par godina je forum.hr bio koliko toliko dobar, iako je i tada na njemu bilo čudaka, ali sad je jednostavno nepodnošljiv, Oštrić je samo jedan od krivaca za takvo stanje.


Neke dijelove (npr. politiku) je bolje preskočiti.

Zna biti dobrih materijala na pdf-u o Ukrajini, npr.


Ja sam davno tamo na povijesti pokrenuo nekoliko tzv. kontroverznih tema, no utihnulo davno prije Oštrića.

Inače je on kao zeleni imao neke cirkuske prosvjede, dok je još bio čio, pa je čak dobio pendrekom. Sjećam se kako je to bila neugodnjačka sprdnja - na naslovnici Večernjaka ZO slikan s leđa, a gola leđa i dio guzice prošarani plavim masnicama od pendreka.

ZO kao trebao ispasti žrtva policijskog nasilja, no sama slika je izazvala podsmješljive komentare pa od toga ništa.

Bizarno- Oštrić je bio "otvorio dušu", pa se na nekim naklapanjima raspričao kako mu je najveća književnost Zagorka koju je pročitao od korica do korica.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 103 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 18 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO