HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 15 kol 2024, 00:20.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 4773 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168 ... 191  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 02 svi 2023, 07:09 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 svi 2018, 00:02
Postovi: 4620
crni_bombarder je napisao/la:
Pa s obzirom da je ideolog ili mecena danasnje i ondasnje "seksualne revolucije" Kinsey, koji je tumaraqo po zatvorima intervjuirao silovatelje i pdeofile, pa njihova "iskustva" uzimao kao relevantne znanstvene cinjenice kako djeca sa 1 ili 2 godine starosti vec osjecaju seksualno uzbudjenje i ostale gadosti... sto nas bilo sto cudi.

Da ne idem na drugog mecenu, bolesnog Frojda, i tako dalje.

djeca imaju isti zivcani sustav kao i odrasli
vjerujem da je to tako posto sam bio tvrd ko kamen kao petogodisnjak svaki put kad je pamela anderson bila na TV :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 02 svi 2023, 07:17 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 svi 2018, 00:02
Postovi: 4620
joe enter je napisao/la:
NSOS je napisao/la:
Ma stari Egipcani bili crni kao noc. Evo njihovih potomaka ili neceg najblizeg tome.


Kopti su konza , ne mogu prestati slušati ovu pesmu.

p0gle ovu na 0:45
ista ko sa onih egipatskih hijeroglifa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 02 svi 2023, 07:21 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 18:35
Postovi: 10633
Lokacija: No Country for White Men

_________________
Ta hercegovacka tragedija je bila prva vijest svih dnevnika u BIH (kod Senada prvih 15 minuta cak) a na HRTu 34 minuta. Ko tada nije razumio nikada nece.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 02 svi 2023, 07:41 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 svi 2018, 00:02
Postovi: 4620
divizija je napisao/la:
Svarog je napisao/la:
Liberalni kapitalizam je izvitoperio izraz blagostanje i poistovjetio ga sa brutalnim konzumerizmom .
Toliko brutalnim da će , ako ga neko ne zaustavi, požderati sve sam i zaključati radnju. Sa takvim sistemom buduće generacije će doživjeti sudbinu ptice dodo


mene iskreno fascinira koliko su mase ovisne o konzumerizmu. ljudi hodaju po tim dućanima, kupuju trideset i osmiu majicu ove godine koju će jendom do dva put obući i baciti, navlače kramu na sve strane, hoće ovo i ono što im ne treba, onda kukaju kako nemaju. onda isto i s autima, mobitelima, televizorima, kolki ekran, kava sjedala, mijenja svake dve tri godine auto, svakih godinu dana mobitel

teško mi je shvatiti tu opsjednutopst time, ko narkomani su.

ili one debilne pase slinave,ruzne sto ih jebu,vodaju oko veterinara,kupuju im uloske hahahha
sad i stariji ljudi poceli setat pase po gradovima masovno,ko idijoti setaju bestije i tepaju im


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 02 svi 2023, 07:46 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 svi 2018, 00:02
Postovi: 4620
Velebit je napisao/la:
Pa ova cura je iz jednog manjeg mista koje je utvrda HDZa. Kceri glasaju za HDZ po nalogu tate a same su woke. Vjerojarno to nije nista novo jer kako bi inace uopce kadrovi poput nine obuljen korzinek uopce dosli tu?


slika
find duplicate lines in text file online
Ima ova karta, nisam provjeravao podatke, ispada da su nasi mladi i medu najvecim ateistima Europe.

pa mi smo opcenito medju vecim ateistima,kod nas je sprdnja u javnosti rec da vjerujes u boga,cude ti se ljudi

ja sa 11 bio ateist,sestra mi sad studira u osjeku i izvjestava me kako je gore udno jer mladi slovenci idu na ispovjedi mise i slicno,ja umro od smjeha kad mi je pricala =))


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 02 svi 2023, 07:49 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 svi 2018, 00:02
Postovi: 4620
Planina je napisao/la:
A brate zahvaćene su sve time, sjećam se dok sam bio dijete vlastita mater mi ne bi propustila epizodu sex i grada, kućanica i sličnog degenerluka, odavno je to krenulo, pa kad je izašla 50 Shades of Grey nema ženska koje to nije čitalo, religiozno su si dijelile tu knjigu. Sad kad su sve prištekane na Instagram 0 - 24 šta očekivat? Lutrija je naći iole normalnu.

meni ovaj jedan balo od 20 godina pokazivo svoje vrsnjakinje na instagramu =))
ja sam samo 10 godina stariji i nemogu vjerovat sta vidim,pa moje vrsnjakinje bi im rekle da su kurve hahaha


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 02 svi 2023, 07:51 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 svi 2018, 00:02
Postovi: 4620
divizija je napisao/la:
Planina je napisao/la:
Lutrija je naći iole normalnu.


navrat u Crkvu ponekad, mani se cajkaških klubova


=))


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 02 svi 2023, 07:55 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 svi 2018, 00:02
Postovi: 4620
Naša Kvačica je napisao/la:
Nakon duljeg razmišljanja, zaključujem kako su ti tzv. potlačeni zapadni narodi u stvari najobičnije kukavice.

:palacgore1


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 02 svi 2023, 08:05 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 svi 2018, 00:02
Postovi: 4620
crni_bombarder je napisao/la:
Kako kazu leftardi u onom HRT dokumentarcu, Zagreb je suvise bijel nedostaje tu sarenila.

Zato valjda i kupuju djecu u Africi.

smirte se ljudi koji vam je k?
:herceg_bosna treba malo i zagrebu zaprdit,pocnite ih nazivat fasistima kad vas posjete u hercegovini =))


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 02 svi 2023, 08:28 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 svi 2018, 00:02
Postovi: 4620
Legionnaire je napisao/la:
zaba1111 je napisao/la:
Trend će se promijeniti.
Ovo zasad prolazi jer se krije iza slobode, ljudskih prava, prava manjina, solidarnosti i ostalih plemenitih stvari.
Ljudi koji ove podržavaju nisu svjesni što se krije iza ovoga i gdje to vodi. Znači nema većeg lijeka od razotkrivanja, oni su zamaskirani, lažno se predstavljaju, uvjerili su ljude u svoje laži i zato to imaju prolaz.
Svima je jasno koliko će uskoro materijala biti da se ovo prokaže. Ljudi su obmanjeni, ali nisu retardirani.
Suprotna strana mora ustrajati da ostane normalna, to je jedini lijek.


Samotješenje.
Jesu li se izlamizovani hrišćani vratili na hrišćanstvo? Čak su i Turci otišli.
Nemate hrabrosti uzeti primjer iz istorije, i realno sagledati stvari, već "bolje ne gledati, ne dirati, doće sve na svoje". Neće.

podivljat ce i desni a oni su jaci


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 02 svi 2023, 08:35 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 svi 2018, 00:02
Postovi: 4620
Hroboatos je napisao/la:
Planina je napisao/la:

Da matori HDZ fosil još vidi čitati vidio bi da sam spomenuo Rokfelere a ne Rotsčilde. No u svakom slučaju naravno da se ne radi o jednoj obitelji nego su cijeli Fortune 500 u istom talu na istoj liniji globalizma, ateizma, transhumanizma, depopulacije itd itd. Ti ako ti je lakše zakopaj glavu u pijesak i pravi se da ne postoje nikakvi planovi elita koje sasvim slučajno sve živo drže nego se eto sve što se događa događa samo od sebe sasvim slučajno. Whatever helps you sleep at night.


Šro ti jadna budalo znaš i o dobi i sposobnosti? Michelangelo je s 89. radio na skulpurama koje su prethodile ekspresionizmu za 400 godina.

Ovo ostalo o depopulaciji itd.- znak je poremećena uma opskuranata, ignoranata i opsesivaca kvocijenta inteligencije niže od one Bušmana.

koji si ti lik,jebote pa ti ces zeni placat onaj tecaj za trudnice kolko su oštar =))


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 02 svi 2023, 08:49 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 svi 2018, 00:02
Postovi: 4620
Haram je napisao/la:
Divizija

Vidimo isti problem, i protiv smo istog problema, samo sto ti vidis druge uzroke.

Nije drzava = drzava. Da je drzava = drzava i nekadasnje socijalisticke drzave bi stancale Gejtse, a znamo da i nisu bas.

ovisi kako se uzme
dali stvarno vjerujes da je gates sposoban?
pogle ga,lik je papak,kreditori ga vole jer je zidov,njegov softver je razvio drugi covjek od koga ga je otkupio

sve je to stvoreno,para ide na paru a to sa najsposobnijima je bilo na pocetku kad je tek pocimala akumulacija novca :)

ja sam za meritokraciju samo sto je nigdi nevidim


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 02 svi 2023, 09:22 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 svi 2018, 00:02
Postovi: 4620
divizija je napisao/la:
crni_bombarder je napisao/la:
Opet, ti govoris o socijalizmu kao politici, ja ne.

Socijalizam je dio drzavne politicke ideologije Svedske, ne vidim da su svedski poduzetnici ugrozeni na bilo koji nacin. Samo dokaz da socijalizam kao ideja nije nuzno los.

Socijalna ideja je starija od socijalizma kao politicke ideje. Valjda to znas.


Švedska je socijalistička u vrlo maloj mjeri i to što jest je opet pogrešno.

jednostavno, da država otima Peri da da Anti je uvijek i svugdje pogrešno.

Socijalizam su ti dvije stvari: ekonomska jednakost i država kao preraspodjelitelj.

to je i u Švedskoj loše, samo je prisutno u tolikoj mjeri da ne ubije ekonomiju i poduzetnike. ali im ni ništa dobroga ne donosi. Tako neko i povremeno puši marihuanu, pa mu nije ništa. ali to ne znači da je marihuana dobra. A još manje da je kršćanska.

A ideja socijalne osjetljivosti je nešto puno šire od socijalizma. Naveo sam ti što je socijalizam (ekonomska jednakost i preraspodjela preko države).

X


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 02 svi 2023, 09:24 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 svi 2018, 00:02
Postovi: 4620
crni_bombarder je napisao/la:
Nevjerojatna je opsesija Titom, kod nekih ljudi, u 2023. godini, nakon svega.

Uz neke mitove kako je nekad bilo puno bolje pa eto kao zbog toga. Covjece, bilo je dobro dok je bilo americkih kredita, Tito je sluzio kao tampon zona izmedju dva bloka cak je prilicno jasno da je bio engleski covjek. Uloga Jugoslavije je u tom vremenu bila takva, srecom za to vrijeme i te ljude, ali cim je dosao kraj jednog bloka, SFRJ je postala nepotrebna i krediti su presusili. Doslo vrijeme za placanje rata. Kredita. Osamdesete su ekonomski najkatastrofalnije godine bivse drzave, kruh je u toku jedne godine poskupio sa 2 na 40 i nesto tisuca dinara, kasnije i preko stotinu. Potpuni ekonomski kolaps drzave.

Tito se bavio sobom, jebavao glumice, pio viski i setao svijetom, znajuci da igra svoju ulogu.

Inace nevjerojatno da nakon svega i dalje ima obozavatelje, masovni ubojica koji je i na vlast u KPJ dosao masovnim cistkama vodstva partije u Moskvi. Sve je suradnike dao likvidirati, pisao karakteristike upucene NKVDu citaj smrtne presude.
Najobicnija ljiga.

Ti se cudis za tita a ljudi isli glasat za vidosevica jer je faca!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 02 svi 2023, 09:32 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 svi 2018, 00:02
Postovi: 4620
joe enter je napisao/la:
Haram je napisao/la:
Ovo vec zvuci kao ozbiljna paranoja. A bio si nekad od onih forumasa koje sam rado citao. Komunizam je ideologija. Komunizam ne mrzi nikog sem klasnu i ekonomsku nejednakost.


Bio sam nekad levo orjentisan i bio sam veliki kritičar religija i crkvi , ali zbog novonaastale promene društvene paradigme i uništavanja vrednostti stavljen sam pred svršen čin da moram birati između modernih komunjara,islama ili judeohrišćanskog nasleđa , i ja sam izabrao ovo treće.

Svaka ideologija po prirodnom ljudskom nagonu i automatizmu proizvodi društvene i moralne vrednosti a samim time i hijerarhiju , i zato te komunjarske lažne priče kako ne mrzi se nikoga već se samo hoće jednakost ostavi za neke druge plitke plehane tanjire.

prvo si pao na glavnu foru pa onda na sporednu rezervnu.

bezbojna religija je također izmisljotina globalnih homoeropedo korporativista.
oni su pod jednim krovom.
to se najbolje vidi na HRT-u
kad je bio SDP reklamiralo se sve to globalisticko pa je dosao karamarko kad HRT mjenja povjesne doku emisije za povjesno crkvene o povjesti krscanstva sa 0% nacionalizma XD


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 02 svi 2023, 09:47 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 svi 2018, 00:02
Postovi: 4620
Reconquista je napisao/la:
slika

Moderna žena može sve.

Horbatos
slika
Kaj ti znaš bogec jedan? To je svetska umetnost i priznata je u celom sveteku.Prije svog vremena je za 100 godina i svi tatini neradni sinovi u likovnim akademijama lepo vele da je to djelo velebnog znacaja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 02 svi 2023, 09:56 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 svi 2018, 00:02
Postovi: 4620
divizija je napisao/la:
Haram je napisao/la:
Zasto ovaj Zapad nebi makar jednom tokom svog postojanja mogao biti normalan? Prvo kolonizatori i imperijaliste, pa fasiste, i sad budale koje su totalno odlijepile.


zato je je zamijenio Boga za novac.

novac je novi Bog. a vrijeme kad je Bog bio Bog se zove "mračnim i zatucanim".

u tome komunizam nije iznimka, jer je materijalizam i osnova filozofije marksizma.

svaki sistem i filozofija u kojem je materijalizam esencija je divljački ,bolestna, ubilački i zatucan.

niko nije zamjenio boga za novac
pogledaj hebreje i prije 2000 godina ih se karikiralo da trce za novcem.

danasnje krscanstvo ima to zidovsko nasljeđe

jedina kultura u kojoj novac nije bog je japan,tamo direktor i radnik imaju istu placu,direktor je povlasten time sto sjedi na celu stola i sto prvi nazdravlja i sto nitko nesmije dignut casu visocie neg on i slicne kulturoloske stvari.

=))
Kod nas je kultura malo drugacija.Mi ti imamo impresionizam koji je tako napredan da zarkim bojama crta mrtvu priroda a i živu(WOW) to ti je veoma znacajno mentalno postignuce skoro kao citizen kain,pitaj horbatosa =))


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 03 svi 2023, 14:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 16:38
Postovi: 4966


Ovo je kako ljevicari vide svoju ideologiju.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 03 svi 2023, 16:08 
Offline

Pridružen/a: 04 tra 2022, 21:03
Postovi: 531


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 03 svi 2023, 16:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 31946
Velebit je napisao/la:


Ovo je kako ljevicari vide svoju ideologiju.


Ni sam je ne bih bolje predstavio.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

922 of 2558 - 36.04%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 03 svi 2023, 18:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 03 svi 2023, 18:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2019, 15:44
Postovi: 4373
Reconquista je napisao/la:


Nitko tu nije zdrav, debela je možda i normalnija


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 03 svi 2023, 19:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2009, 10:10
Postovi: 4530
Lokacija: Grobnik
https://narod.hr/svijet/u-sad-u-odrzana ... a-policije

U SAD-u održana sotonistička konferencija; uz ‘transrodne’ predavače trgana je Biblija i zastava policije

_________________
RH-BiH-Sandžak-Sriem-Boka Kotorska-Trst
KREPAT MA NE MOLAT
http://hrvatska-bosna.eu5.org/znanost/zamjena_zarulje-prednje_kratko_svietlo-reno_clio_3.pdf


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 03 svi 2023, 21:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Jefferson Davis je napisao/la:
Reconquista je napisao/la:


Nitko tu nije zdrav, debela je možda i normalnija


Ova u haljini je za ženit. Al je vjerojatno udana.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 03 svi 2023, 22:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
slika

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4773 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168 ... 191  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO