HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 14:04.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 20401 post(ov)a ] 
Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 817  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Izrael
PostPostano: 30 srp 2009, 00:02 
Offline

Pridružen/a: 03 lip 2009, 22:54
Postovi: 587
posto se tema provlaci kroz cili forum,vode mozda jedan kljucni topic o toj temi.jel podrzavate izrael,ako da-zasto?ako ne-zasto?sto mislite kakav stav imaju zidovi o hrvatima?pozitivan,negativan ili pak neutralan?hoce li izrael moci opstati u arapskon okruzenju?izjasnite se,pro or contra

_________________
"Imamo svoju Hrvatsku!"Franjo Tudjman

http://www.youtube.com/watch?v=XW1ICWXU ... re=related


Vrh
   
 
 Naslov: Re: izrael i zidovi
PostPostano: 30 srp 2009, 00:07 
Offline

Pridružen/a: 23 lip 2009, 22:34
Postovi: 574
puntar je napisao/la:
posto se tema provlaci kroz cili forum,vode mozda jedan kljucni topic o toj temi.jel podrzavate izrael,ako da-zasto?ako ne-zasto?sto mislite kakav stav imaju zidovi o hrvatima?pozitivan,negativan ili pak neutralan?hoce li izrael moci opstati u arapskon okruzenju?izjasnite se,pro or contra


Čuj hoće li Izrael izdržati u arapskom okruženju, kad su izdržali ono što je bilo prije '67 ovo će sigurno izdržati, čak štoviše širit će državu.
Ja sam osobno suzdržan, jer su se Arapi bunili kad su židovi dobili svoju državu i ratovali protiv njih, a sad se bune zašto u Izraelu pada broj Arapa.
O Hrvatima mislim da imaju negativno mišljenje jer smi mi ipak "fašisti".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: izrael i zidovi
PostPostano: 30 srp 2009, 00:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Židovi:

1.) zaslužni za 30% svjetske znanosti (129 nobelovih nagrada )
2.) Tel Aviv odlican grad
3.) super kao ljudi

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: izrael i zidovi
PostPostano: 30 srp 2009, 01:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Broj Židova u Hrvatskoj prije šoe, popis 1931.:

# Zagreb: 5.970 (5,47%)
# Osijek: 2.731 (7,91%)
# Vinkovci: 825 (8,12%)
# Varaždin: 790 (4,09%)
# Slavonski Brod: 648 (6,09%)
# Čakovec: 638 (11%)
# Bjelovar: 543 (6,89%)
# Koprivnica: 470 (5,79%)
# Vukovar: 456 (4,45%)
# Požega: 403 (5,72%)
# Sisak: 374 (4,24%)

U Sarajevu do 20%.

Citat:
According to James Carroll, "Jews accounted for 10% of the total population of the Roman Empire. By that ratio, if other factors had not intervened, there would be 200 million Jews in the world today, instead of something like 13 million."

http://en.wikipedia.org/wiki/Jew

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: izrael i zidovi
PostPostano: 30 srp 2009, 10:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
slika

Naravno za Izrael :palacgore2

Imam neke osobne razloge koji i nisu važni spomena, ali svakako valja dati podršku svima koji stoje na putu širenju agresivnog islama - Europa se brani u Izraelu.

Da ne ispadne da sam skroz neobjektivan, valja napomenuti da podržavam mir, i stvaranje palestinske države na zapadnoj obali. Vjerujem da će Izrael rasformirati većinu kolonizatorskih naselja na zapadnoj obali u zamjenu za trajni mir.

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: izrael i zidovi
PostPostano: 30 srp 2009, 15:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 00:25
Postovi: 595
Još jedan za slika

Kao što je štovani kolega Rajo već napisao, Europa se brani u Izraelu. Ja bih još dodao, ne samo Europa, nego je Izrael danas ono što je Hrvatska bila stoljećima - Antemurale Christianitatis!
Mnogi to ne razumiju, jer su puni mržnje i predrasuda. Isto kao što je na bečkom dvoru malo tko vodio brigu o tamo nekakvim hrvatskim seljačinama i njihovoj borbi protiv Turaka, pa odjednom frka i panika kad se isti ti Turci uslikaše pred Bečom.
Također bih spomenuo velike sličnosti između hrvatskog i izraelskog naroda. Mali narodi, raseljeni po svijetu, okruženi neprijateljima, stalno u borbi za opstanak. Dapače postoji određena sličnost između njih i upravo nas Herceg-Bosanaca. I jedni i drugi smo uvijek i svugdje krivi za ama baš svako zlo. Oni doduše globalno, a mi samo lokalno :zubati
Što se tiče zida, odlična ideja :palacgore1 To je točno ono što nama treba nakon uspostave hrvatske jedinice.

_________________
Hercegbosnizacija budućeg većinskog hrvatskog entiteta u BIH osnovni je preduvjet nastanka Trećeg!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: izrael i zidovi
PostPostano: 30 srp 2009, 19:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 16:45
Postovi: 5808
Lijen sam za pisanje o tom, stoga samo
koji link na forum hr i to je to:

http://www.forum.hr/showpost.php?p=1548 ... stcount=52

http://www.forum.hr/showthread.php?t=366175&page=18

http://www.forum.hr/showthread.php?t=366175&page=19

http://www.forum.hr/showthread.php?t=341721&page=3


Vrh
   
 
 Naslov: Re: izrael i zidovi
PostPostano: 04 kol 2009, 13:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2009, 10:12
Postovi: 1281
Der_Stürmer je napisao/la:
O Hrvatima mislim da imaju negativno mišljenje jer smi mi ipak "fašisti".


Hrvati koji su duže vremena boravili u Izraelu ne misle tako, i nisu Židovi nimalo homogeni što se tiče politike, ima ih od ortodoksnih vjerskih fanatika, od kojih najradikalniji uopće ne priznaju državu Izrael, pa sve do najliberalnijih gay-pride ljevičara koji zbore protiv vlastitog naroda. Jedan naš košarkaš koji je igrao u Grčkoj i Izraelu, kaže da mu je mnogo bolje bilo u Izraelu, naziva ga naprednijim od Grčke i sredinom u koju se mnogo lakše uklopio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: izrael i zidovi
PostPostano: 04 kol 2009, 15:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
slika Respektiram tu državu i narod.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: izrael i zidovi
PostPostano: 04 kol 2009, 15:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 00:25
Postovi: 595
Pa što je ovo, zar nas nema nijedan kontra Izrael i Židova? E nisu ni Ustaše što su nekad bile :ujko

_________________
Hercegbosnizacija budućeg većinskog hrvatskog entiteta u BIH osnovni je preduvjet nastanka Trećeg!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: izrael i zidovi
PostPostano: 04 kol 2009, 16:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 svi 2009, 14:21
Postovi: 556
Lokacija: na rijeci
Vuco je napisao/la:
Pa što je ovo, zar nas nema nijedan kontra Izrael i Židova? E nisu ni Ustaše što su nekad bile :ujko



:zubati



nisu mi ni ovi drugi baš simpatićni, al cionisti :pistolji

_________________
"Teško domu bez ljubavi bratske, ko i Bosni bez zemlje Hrvatske"
Tiocfaidh ár lá


Vrh
   
 
 Naslov: Re: izrael i zidovi
PostPostano: 05 kol 2009, 13:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
Ma naši Hrvati koji ne podržavaju Izrael spadaju u dvije kategorije.

- U prvu spadaju oni koji su odgojeni u agresivno-katoličkom duhu i dalje krive "ćifute" za Isusovu smrt (bar podsvjesno). E pa drugari, trebali bi ste se upoznati sa sadržajem drugog vatikanskog sabora :evotigana
- U drugoj kategoriji su pobornici teorija zavjere, a pošto su u većini tih teorija kao negativci označeni masonsko-cionističke elite, zaključak je jednostavan.

Moguće da ima manji broj izuzetaka, ali u svakom slučaju ti izuzetci podržavaju pravilo.

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: izrael i zidovi
PostPostano: 05 kol 2009, 13:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
Starfucker226 je napisao/la:
Der_Stürmer je napisao/la:
O Hrvatima mislim da imaju negativno mišljenje jer smi mi ipak "fašisti".


Hrvati koji su duže vremena boravili u Izraelu ne misle tako, i nisu Židovi nimalo homogeni što se tiče politike, ima ih od ortodoksnih vjerskih fanatika, od kojih najradikalniji uopće ne priznaju državu Izrael, pa sve do najliberalnijih gay-pride ljevičara koji zbore protiv vlastitog naroda. Jedan naš košarkaš koji je igrao u Grčkoj i Izraelu, kaže da mu je mnogo bolje bilo u Izraelu, naziva ga naprednijim od Grčke i sredinom u koju se mnogo lakše uklopio.


Upravo tako, već sam spomenuo jednu ekstremnu ortodoksnu grupu koja je čak sudjelovala na Ahmedinejadovoj "konferenciji" o Holokaustu u Teheranu.

A imaju i hrpu domaćih "levičara" koji rovare protiv države i suze liju za "jadnim" Palestincima.

Baš se Izraelu "isplatila" politika povlačenja sa okupiranih teritorija. Napuste južni Lebanon, na granici dobiju Hezbollah. Napuste Gazu i nasilno isele sve Židove-koloniste, dobiju Hamas i rakete koje su život u južnom Izraelu učinili neodrživim.

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: izrael i zidovi
PostPostano: 05 kol 2009, 14:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Zanimljiv članak, dosta zanimljivih podataka.

Obljetnica izraelskog blitzkriega

Izraelci su blitzkriegom u samo šest dana porazili svoje arapske susjede i osvojili Zapadnu obalu, područje Gaze, istočni Jeruzalem, Sinaj i Golansku visoravan. Ovaj rat, također poznat kao i Lipanjski rat ili Arapsko-izraelski rat 1967. godine, Izraelci smatraju najvećom pobjedom u svojoj povijesti, dok ga Arapi nazivaju an-naksa, odnosno velikim nazadovanjem i sramotom.

- Prvi puta u povijesti, Izrael je ostvario imidž velikog pobjednika, što je uvelike zastrašilo arapske zemlje, koje otada koriste ograničenu vojnu taktiku – napisao je Alexander Bligh, bivši savjetnik izraelskog premijera za Totalyjewish.com.

Do rata su dovele rastuće napetosti između Izraela i njegovih arapskih susjeda, ponajprije odmazda palestinskih gerilaca i bombaški napadi sa sirijskog teritorija, te u velikoj mjeri panarabističke tendencije egipatskog predsjednika Gamala Abdela Nassera. Nasser je mjesecima prije početka rata pozivao na ujedinjenje arapskog svijeta protiv Izraela, naredio militarizaciju i povlačenje 'plavih kaciga' sa Sinajskog poluotoka, te blokirao Tiranski tjesnac izraelskim brodovima i zaprijetio uništenjem Izraela.

- Naš cilj je uništenje Izraela. Arapski narod spreman je boriti se. – rekao je Nasser arapskim sindikatima krajem svibnja 1967. godine.

Nasserova djelovanja, te obrambeni sporazum potpisan sa Sirijom i Jordanom, Izraelci su shvatili kao casus belli, te 5. lipnja preventivno napali aerodrome u Egiptu, Jordanu i Siriji, uništivši cjelokupno egipatsko i jordansko, te polovicu sirijskog ratnog zrakoplovstva. Razaranje arapskog zrakoplovstva, smatraju vojni analitičari, bilo je krucijalan taktički potez izraelske vojske, koja je do 10. lipnja osvojila i kontrolirala teritorij trostruko veći od vlastitog.

Cohenov doprinos

Izraelska vojna obavještajna agencija odigrala je veliku ulogu u ratu, ponajviše zahvaljujući Eliju Cohenu, izraelskom špijunu koji je, glumeći sirijskog povratnika iz Argentine, zadobio povjerenje sirijske vojske. Njegovim najvećim uspjehom smatra se sabotaža sirijske vojske na Golanskoj visoravni. Cohen je sirijskoj vojci predložio da zasade stabla eukaliptusa, koja vrlo brzo rastu čak do visine od 80 metara, kako bi sakrili vojne baze i spriječili izraelske avione da ih vide iz zraka. Izraelsko zrakoplovstvo je samo tražilo eukaliptuse i vrlo brzo razorilo sirijske utvrde na visoravni.

Zauzimanjem istočnog Jeruzalema, Izraelci su osvojili glavni grad buduće države Palestine i ujedinili Jeruzalem, te u posjed dobili džamiju Al-Aksa, koja se često spominje u Kuranu i zauzima vrlo važno mjesto u arapskom svijetu.

Veliki vojni i moralni gubici tijekom šestodnevnog rata nanijeli su arapskom svijetu još jedan veliki egzodus izbjeglica i drugu al-nakbu, katastrofu, nakon 1948. kada je radi stvaranja države Izrael 700,000 Palestinaca napustilo svoje domove. Novoosvojeni izraelski teritorij napustilo je 325,000 izbjeglica, a pod vlašću 'neprijatelja' našlo se oko milijun muslimana. Šestodnevni rat mnogi analitičari definiraju kao završetak arapskog nacionalizma i početak političkog i militantnog Islama prema učenjima Sajida Maududija i Sajida Qutba, začetnika reinterpretacije Kurana.

- Važno je oživiti muslimansku zajednicu koja je zakopana ispod ruševina umjetno stvorenih tradicija od nekoliko generacija, i koja je zdrobljena pod teretom zakona i običaja koji nisu ni približno povezani s islamskih učenjima, i koja se unatoč tome svemu naziva svijetom islama -napisao je Sajid Qutb krajem 1960-tih u svom najpoznatijem djelu 'Milestones'.

slika



Ključnu ulogu u uspjehu ove najveće izraelske pobjede odigrao je izraelski špijun Eli Kohen (lažno arapsko ime: Kamel Amin Tsa'abet) koji se toliko infiltrirao da je skoro uspio postat sirijski ministar obrane. :klanjam :sega
http://en.wikipedia.org/wiki/Eli_Cohen

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: izrael i zidovi
PostPostano: 05 kol 2009, 17:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 00:25
Postovi: 595
goLLe je napisao/la:
Vuco je napisao/la:
Pa što je ovo, zar nas nema nijedan kontra Izrael i Židova? E nisu ni Ustaše što su nekad bile :ujko



:zubati



nisu mi ni ovi drugi baš simpatićni, al cionisti :pistolji

Pa dobro... za ove jedne znamo zašto nam nisu simpatični, ali možeš li mi navesti razloge za ove druge, tj. "cioniste"?

_________________
Hercegbosnizacija budućeg većinskog hrvatskog entiteta u BIH osnovni je preduvjet nastanka Trećeg!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: izrael i zidovi
PostPostano: 05 kol 2009, 17:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 00:25
Postovi: 595
Robbie MO je napisao/la:
Ključnu ulogu u uspjehu ove najveće izraelske pobjede odigrao je izraelski špijun Eli Kohen (lažno arapsko ime: Kamel Amin Tsa'abet) koji se toliko infiltrirao da je skoro uspio postat sirijski ministar obrane. :klanjam :ucelo :sega
http://en.wikipedia.org/wiki/Eli_Cohen
Majstorski su ih namagarčili.

:smajl007 :smajl007

E tako to rade Izraelci :palacgore1

A mi imamo Mesića i Komšića :ucelo

_________________
Hercegbosnizacija budućeg većinskog hrvatskog entiteta u BIH osnovni je preduvjet nastanka Trećeg!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: izrael i zidovi
PostPostano: 05 kol 2009, 17:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 00:25
Postovi: 595
RajvoSa je napisao/la:
Ma naši Hrvati koji ne podržavaju Izrael spadaju u dvije kategorije.

- U prvu spadaju oni koji su odgojeni u agresivno-katoličkom duhu i dalje krive "ćifute" za Isusovu smrt (bar podsvjesno). E pa drugari, trebali bi ste se upoznati sa sadržajem drugog vatikanskog sabora :evotigana
- U drugoj kategoriji su pobornici teorija zavjere, a pošto su u većini tih teorija kao negativci označeni masonsko-cionističke elite, zaključak je jednostavan.

Moguće da ima manji broj izuzetaka, ali u svakom slučaju ti izuzetci podržavaju pravilo.

Polako, polako... i ja sam odgojen u agresivno-katoličkom duhu :gun_bandana :zubati

_________________
Hercegbosnizacija budućeg većinskog hrvatskog entiteta u BIH osnovni je preduvjet nastanka Trećeg!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael i Židovi
PostPostano: 08 kol 2009, 21:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Izgleda da se opet Izrael sprema na intervenciju u južnom Libanonu protiv tamošnjih terorističkih skupina.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael i Židovi
PostPostano: 08 kol 2009, 21:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
lider30 je napisao/la:
Izgleda da se opet Izrael sprema na intervenciju u južnom Libanonu protiv tamošnjih terorističkih skupina.


Ovaj put će valjda odradit to kako treba.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael i Židovi
PostPostano: 09 kol 2009, 13:46 
Offline

Pridružen/a: 03 lip 2009, 22:54
Postovi: 587
Robbie MO je napisao/la:
lider30 je napisao/la:
Izgleda da se opet Izrael sprema na intervenciju u južnom Libanonu protiv tamošnjih terorističkih skupina.


Ovaj put će valjda odradit to kako treba.

e,samo da ne ostave opet maronite na cijedilu.

_________________
"Imamo svoju Hrvatsku!"Franjo Tudjman

http://www.youtube.com/watch?v=XW1ICWXU ... re=related


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael i Židovi
PostPostano: 09 kol 2009, 14:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
puntar je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:

Ovaj put će valjda odradit to kako treba.

e,samo da ne ostave opet maronite na cijedilu.


Ma neće to imati nikakve veze sa kršćanima, ovo će biti operacija usmjerena protiv Hezbollah, isključivo uz granicu, neće opet ići okupirati Libanon i umarširati u Bejrut.

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael i Židovi
PostPostano: 09 kol 2009, 14:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Aha ima maronita i na jugu.

slika

Nisam znao da ima toliko šiita u Libanonu. To objašnjava veze s Iranom.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael i Židovi
PostPostano: 09 kol 2009, 14:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Robbie MO je napisao/la:
slika


Ja sam mislio da je Bih konfesionalno izmješana, ali ovo... :neznam

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael i Židovi
PostPostano: 09 kol 2009, 15:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 svi 2009, 14:21
Postovi: 556
Lokacija: na rijeci
lider30 je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:
slika


Ja sam mislio da je Bih konfesionalno izmješana, ali ovo... :neznam



Al to su najviše oni sami krivi, mislim na kršćane libanonce koji su 60-ih i 70- ih primili izbjeglice iz palestine ( pod pritiskom egipta ) njih 300 - 400 tisuća i koji su se naravno nakotili i čak ih prestigli. Jedan zanimljiv podatak sto se tiče Libanona je da su predsjednici morali biti iskljucivo kršćani, i to sve do 1975. kada dolazi do promjene ustava i naravno sukoba između kršćana i muslimana koji su rezultirali masovnim iseljavanjem kršćana u zapadne zemlje.



@ vuco

pitao si me za cioniste zašto ih mrzim????


hmm, ja mislim da ti neam šta vele objašnjavati

slika


"personifikacija vraga kao simbola svih zala simulira živući oblik cionista.“ reče davno jedan čovjek

_________________
"Teško domu bez ljubavi bratske, ko i Bosni bez zemlje Hrvatske"
Tiocfaidh ár lá


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael i Židovi
PostPostano: 09 kol 2009, 15:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58266
Lokacija: DAZP HQ
treba maronite, koji su zapravo katolici, prebaciti u hercegbosnu. neke poznatije libanonke su selma hayek i shakira :zubati

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 20401 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 817  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 39 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO