HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 09:21.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 35487 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 1420  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 10 sij 2012, 18:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 srp 2009, 16:25
Postovi: 5508
UDBinog generala Jovu Kapičića čekaju tužbe i ako iz Srbije zbriše u Crnu Goru..
Citat:
Jovo Kapičić optužen da je ubijao sa 300 kilograma eksploziva

Učiteljica u penziji Mira Mandić najavljuje krivičnu prijavu protiv penzionisanog generala

Podgorica – Jovo Kapičić neće moći mirno da šeta Crnom Gorom jer preživeli golootočani prete tužbama, a učiteljica u penziji Mira Mandić iz Bara najavila je da će Vrhovnom državnom tužilaštvu Crne Gore podneti krivičnu prijavu protiv penzionisanog generala zbog krivičnog dela ratnog zločina.

„U dogovoru sa mojim bratancem Andrijom Mandićem i drugim članovima porodice, a nakon knjige u kojoj se Kapičić hvali ubistvom Mandićeve grupe na Sinjavini, podneli smo protiv njega krivičnu prijavu Tužilaštvu Srbije. Delo ratnog zločina ne zastareva pa ćemo, u slučaju da se Jovo Kapičić preseli u Crnu Goru, istu takvu prijavu podneti i Vrhovnom državnom tužilaštvu Crne Gore”, rekla je za „Politiku” Mira Mandić.

U knjizi „Goli otoci”, Kapičić je, veličajući moć kojom je raspolagao kao ministar unutrašnjih poslova Crne Gore, prema rečima Mire Mandić, lično izdao naređenje da se ubije šest ljudi na vrhu Vratlo, na planini Sinjavini, februara 1947. Među ubijenimabio je i njen otac, predratni sudija Vojnog suda Kraljevine Jugoslavije Miljan Mandić, u vreme rata komandant kolašinske brigade Jugoslovenske vojske u otadžbini.

„Rukovodstvo KP Jugoslavije ubijalo je ugledne građane Crne Gore koji nisu simpatisali komunističke ideje. Poželjna meta ostrašćenih revolucionara, proletera, postali su intelektualci, kraljevi oficiri, državni činovnici, ugledni domaćini, sveštenici i svi drugi za koje se procenjivalo da predstavljaju temelj tradicionalnog društva kakvo je do napada Nemačke postojalo u Kraljevini Jugoslaviji.”

Mira Marić potom saopštava neverovatan podatak:

„Mene, moju sestru Milanku, moju majku i baku u februaru 1947, po naređenju Jova Kapičića, pripadnici Ozne koristili su kao živi štit dok su u pećini Vratlo pokušavali da ubiju mog oca. Po naređenju tog monstruma, o čemu je on delimično govorio nedavno, ubijen je moj otac, zajedno sa svojim saborcima, a mi ostali nosimo traume od kojih nas jedino smrt može osloboditi.”

„Ja sam tih dana 1947. imala četiri godine, a moja sestra dve. Vojska je opkolila pećinu u kojoj su se nalazili. I tada na scenu stupa tadašnji ministar unutrašnjih poslova Jovo Kapičić. Samo je on mogao osmisliti plan da se dovedu članovi porodica opkoljenih i da se koriste kao živi štit u pokušaju zarobljavanja ili likvidacije pripadnika nekadašnje Jugoslovenske kraljevske vojske. Doveli su čak i moju baku, staru 70 godina, majku u sedmom mesecu trudnoće, sestru i mene”, priča Mandićeva.

Po njenim rečima, Kapičić u knjizi saopštava da je „dovukao 300 kilograma eksploziva” i naredio da se pećina minira, a „eksplozija se čula do Berana”.

„Pored mog oca Miljana, u pećini su bili Janko, Dragutin, Milivoje i Mioljka Ilinčić, Miladin Knežević i Milorad Vuković. Jedini je Vuković preživeo eksploziju i posle 40 dana izašao iz ruševina, ali ga je nedugo nakon toga ubila tadašnja vlast”, dodaje Mandićeva.

Kao da stradanjima najbližih učiteljice Mire Mandić iz Bara nije bilo kraja.

„Meni su 1951. otrovali brata od četiri godine. To je po naređenju tadašnje kolašinske vlasti uradio doktor Šolomov. On mu je dao injekciju i kada više nije mogao da podnese teret tog zločina, pošao je i to ispričao Zorki Bećković, nakon čega je napustio Kolašin i odselio se za Sarajevo.”

Zbog muka koje su preživeli na Golom otoku, kao i na hiljade onih čije su kosti ostale u ovom kazamatu, njihovi potomci ali i još neki živi golootočki mučenici najavili su da će pred crnogorskim sudovima, i ne samo pred njima, potražiti pravdu da „Jovo Kapičić bude osuđen kao najveći ratni zločinac”.

_________________
http://farm3.static.flickr.com/2158/217 ... 8538_b.jpg

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 10 sij 2012, 20:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 pro 2011, 21:58
Postovi: 9127
Lokacija: Zagreb
Komunistički koljači majka svih koljaca

BOže spasi nas


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 10 sij 2012, 20:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 sij 2012, 13:34
Postovi: 62
Lokacija: Mahala na Miljacki
Sad se sjetila da ga tuzi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 10 sij 2012, 23:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2011, 12:01
Postovi: 3688
Lokacija: Edmonton,Alberta,Canada
Kufi je napisao/la:
Sad se sjetila da ga tuzi.


A kad je trebala? Za vrijeme Juge?

_________________
"Nisu svi koji lutaju izgubljeni"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 11 sij 2012, 01:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 sij 2012, 13:34
Postovi: 62
Lokacija: Mahala na Miljacki
Cim smo raskrstili sa komunizmom, znaci negdje 1992.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 11 sij 2012, 04:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2011, 12:01
Postovi: 3688
Lokacija: Edmonton,Alberta,Canada
Kufi je napisao/la:
Cim smo raskrstili sa komunizmom, znaci negdje 1992.


Nekako sumnjam da su tad bili povoljni uvjeti za to .

_________________
"Nisu svi koji lutaju izgubljeni"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 11 sij 2012, 04:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 sij 2012, 13:34
Postovi: 62
Lokacija: Mahala na Miljacki
Dobro, mozda tada ne bi bilo nista, ali opet moglo se malo i u medijima insistirati na tome. Ja da sam na njenom mjestu objavio bih to u svim novinama. Ipak vrijeme ne radi za nju, on je i tada bio covjek u godinama.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 11 sij 2012, 04:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2011, 12:01
Postovi: 3688
Lokacija: Edmonton,Alberta,Canada
Kufi je napisao/la:
Dobro, mozda tada ne bi bilo nista, ali opet moglo se malo i u medijima insistirati na tome. Ja da sam na njenom mjestu objavio bih to u svim novinama. Ipak vrijeme ne radi za nju, on je i tada bio covjek u godinama.


Ja mislim da je ovo i najpovoljnije vrijeme da ga se osudi. Prije nije bilo prilike. Jednostavno ti stari komunistički kadrovi...
Sad je to sve na odlasku ,a dolazi EU pa se moraju dokazat na nećemu. Svejedno osudili ga sad ili prije 10 ak godina. Bitno da ga osude,to je simbolično,jer je presuda samo dio zadovoljštine obitelji žrtava.Zaslužuje taj po meni još goru kaznu ,al kasno sad za to.
Nemam ništa protiv "golog otoka" i ja sam za to da se i danas otvori za političare koji kradu ,i najgore ubojice i psihopate. Tipa Sanader ,Šeks... :kava
Al ovaj je sve živo i neživo poslao tamo. Moj djed 27 godina odrobijao na golom otoku ,zbog aktivnosti u HSS-u. Eto zato je smeće.

_________________
"Nisu svi koji lutaju izgubljeni"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 11 sij 2012, 13:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 sij 2012, 21:41
Postovi: 366
Lokacija: Smederevo
mario_cro je napisao/la:
Kufi je napisao/la:
Cim smo raskrstili sa komunizmom, znaci negdje 1992.


Nekako sumnjam da su tad bili povoljni uvjeti za to .

Ništa nisu ni sada bolji, vlast koju čine nesposobnjakovići, mediokriteti, lopovi, kriminalci zanima samo kako da ostane na svojim položajima i da ima i dalje otvorene fondove za pljačku, briga ih za Jovu...
Uostalom gore nabrojana vlast su deca Jovinih saboraca i kolega pa i njegov sin je negde tu.

_________________
Ja sam kršćanin i time se dičim, tko me zbog tog mrzi kadionicom ga spičim


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 11 sij 2012, 22:57 
Offline

Pridružen/a: 24 lis 2011, 13:53
Postovi: 2140
http://www.slobodnavojvodina.org/index.php?option=com_content&view=article&id=1069:faisti-ante-portas&catid=1:vesti&Itemid=50

MarŠirala MarŠirala...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 12 sij 2012, 11:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 sij 2012, 21:41
Postovi: 366
Lokacija: Smederevo
vrilo_pridaka_1686 je napisao/la:


Malo ga preteraše, knez Pavle je posetio Hitlera u junu 1939. godine i vrlo vešto je uspeo tom prilikom da izbegne potpisivanje ugovora o stupanju u savez sa Fašističkom Nemačkom.
Tadašnja Kraljevina već je pucala po svim šavovima i nadao se da će posetom dobiti u vremenu da konsoliduje vojsku i državu.

Ništa nije on ni potpisao ni ugovorio sa Nemcima, po povratku je od Francuske starog saveznika pokušao da kupi opremu i oružje za vojsku, bilo mu je jasno da je pitanje dana kad će Nemci da pregaze Kraljevinu. Francuzi nisu mogli da mu prodaju ništa.

Problem sa knezom Pavlom nije njegova kolaboracija sa fašistima jer ona nije ni postojala, već zato što je bio vlasnik vrednih nekretnina u Sloveniji. Rehabilitacijom se otvara mogućnost da njegovi naslednici traže povraćaj imovine od slovenaca a to sigurno Slovencima ne odgovara.

_________________
Ja sam kršćanin i time se dičim, tko me zbog tog mrzi kadionicom ga spičim


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 12 sij 2012, 13:16 
Offline

Pridružen/a: 24 lis 2011, 13:53
Postovi: 2140
Zaviša je napisao/la:
vrilo_pridaka_1686 je napisao/la:


Malo ga preteraše, knez Pavle je posetio Hitlera u junu 1939. godine i vrlo vešto je uspeo tom prilikom da izbegne potpisivanje ugovora o stupanju u savez sa Fašističkom Nemačkom.
Tadašnja Kraljevina već je pucala po svim šavovima i nadao se da će posetom dobiti u vremenu da konsoliduje vojsku i državu.

Ništa nije on ni potpisao ni ugovorio sa Nemcima, po povratku je od Francuske starog saveznika pokušao da kupi opremu i oružje za vojsku, bilo mu je jasno da je pitanje dana kad će Nemci da pregaze Kraljevinu. Francuzi nisu mogli da mu prodaju ništa.

Problem sa knezom Pavlom nije njegova kolaboracija sa fašistima jer ona nije ni postojala, već zato što je bio vlasnik vrednih nekretnina u Sloveniji. Rehabilitacijom se otvara mogućnost da njegovi naslednici traže povraćaj imovine od slovenaca a to sigurno Slovencima ne odgovara.


Pa čuj, dosta mi se stvari ne sviđa na portalu... recimo način na koji su "čestitali" Božić pravoslavnim vjernicima. Do it right or don't do it at all!
Seru o jednakosti vojvođana a sami je nisu u stanju ispoštovati.
Drugo, bajke o "maloj Holandiji" na Balkanu ne prolaze i ljudi više priželjkuju samostalnost kao poslednju kartu, za nešto... Jebem li ga šta. Vojvodina je u velikom problemu. Mada, pojeli smo *** još '89 kad su nam oduzeli to što ni danas neće da vrate, i najrealnije je da ćemo ostati sa Srbijom, kakvu god to budućnost donosilo. A uglavnom je loša... Zato, braćo rvati, ne zajebavajte se puno nego ulazite u tu EU! :zubati
Što se kneza tiče... ma jebo kneza. Nova godina je prošla, kanda je vrime da opet stradaju pendžeri i groblja! :biceovodobro
Koji su to pomračeni umovi. Budibogsnama...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 26 sij 2012, 16:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 sij 2012, 01:19
Postovi: 165
http://gol.dnevnik.hr/clanak/ostali_spo ... kmice.html

Pobratimo se s Srbima :zivili

_________________
Ja ne cijenim toliko svoju glavu da bih strahovao za nju,niti mi je život bio toliko sladak da bi žalio za njim.-Ante Bruno Bušić


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 26 sij 2012, 17:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 10:27
Postovi: 1975
Lokacija: Tel Aviv
Strašno je ovo što se događa sa rukometnim utakmicama, da to nekome ne odgovara (posebice politički) nebi se to dešavalo tako, engleski sistem kažnjavanja se pokazao najbolji ; zabrana putovanja za izgrednike u strane zemlje, velike novčane kazne, policija maksimalno odvezane ruke i slomiti kičmu idiotima.

_________________
slika

Broj forumaša na ignore : 5


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 26 sij 2012, 19:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
U javnosti se jedno vrijeme pricalo o nekakvoj Jugo-ligi u fudbalu, a jos ni jedna drzava nastala raspadom zemalja bivse Jugoslavije nije donijela zakon o sprijecavanju nasilja na sportskim manifestacijama koji bi bio ostar kao i onaj zakon u Engleskoj, posto postoji zakon o sprijecavanju nasilja na javnim tribinama u svakoj zemlji ponaosob no medjutim to nije ni blijeda sjenka onakvog zakona koji postoji u vec pomenutoj Engleskoj.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 26 sij 2012, 20:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 10:27
Postovi: 1975
Lokacija: Tel Aviv
To je ono što sam pisao na chat temi, zamazivanje očiju sirotinji i nezaposlenoj mladosti koja se okreće bandi, razbija aute hrvatskih/srpskih registracija po Jadranu/Srbiji, živi od danas do sutra i u cijelom danu traže šut adrenalina jer nemaju gdje potrošiti energiju. Političari nemaju interesa da smanje ludilo nego dolijevaju ulje na vatru izjavama, policija jedne i druge strane promatra i ne čini ništa, obična utakmica se prezentira kao Ratovi zvijezda koja ako se ne desi propasti će svijet i civilizacija. Ljudi koga to zanima, val poskupljenja, pad (ne)standarda, moralna i etička apokalipsa, besposlica. Bio sam kod frenda i gledamo vijesti na RTL-u kaže Jaca blenta djeca nakon 3 mjeseca mogu jesti sve, majka prije toga priča da uskoro neće imati novca za hranu, žena iz tvornice pločica KIO priča da jede kruh star 2,3 dana koji se baca svinjama, što takvim ljudima proleti kroz glavu kad im netko kaže da nakon 3 mjeseca starosti mogu sve jesti. Nemam više riječi.

_________________
slika

Broj forumaša na ignore : 5


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 22 vel 2012, 00:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
Citat:
Država mora da pomogne film o Jasenovcu

Konsenzus - Sagovornici Pressa slažu se da bi snimanje filma o najvećem ustaškom koncentracionom logoru trebalo da bude državni kulturni prioritet

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/Dnev ... novcu.html

e sad će da kukaju u hrvatskoj :zubatipredlažem da srbi uzmu De Nira za promotora

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 22 vel 2012, 00:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 00:05
Postovi: 13352
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 26 vel 2012, 22:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 pro 2011, 21:58
Postovi: 9127
Lokacija: Zagreb
Putnik izboden jer nije pravilno pričao srpski


INCIDENT U CENTRU BEOGRADA

Jednom od huligana je zasmetalo kako muškarac govori, što izgovara mekše "č", pa je odmah skočio na njega: "Vidim da si Šiptar".


U nedjelju je u centru grada tijekom vožnje u autobusu muškarac napadnut noževima jer se grupi huligana učinilo da ne govori pravilno srpski jezik.

Jednom od huligana je zasmetalo kako muškarac govori, što izgovara mekše "č", pa je odmah skočio na njega: "Vidim da si Šiptar". On im je odgovorio da nije Albanac, već Goranac, ali je ovaj nastavio da ga maltretira i počeo ga udarati.

Zatim je izvadio nož te ga ubo u vrat i potiljak.

"Dovoljno je, očito, da u centru glavnog grada Srbije dvojica obijesnih mladih ljudi počnu analizirati čistoću srpskog jezika, pa da netko, tko ne odgovara njihovim lingvističkim pravilima, bude osuđen na smrt", komentirao je ovaj incident predsjednik Građanske inicijative Goranaca Orhan Dragaš.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 26 vel 2012, 22:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 pro 2011, 21:58
Postovi: 9127
Lokacija: Zagreb
Piksi u šoku: Bombu bacili na njegovu kuću!


NAPAD U NIŠU

Legendarni nogometaš, a sada trener japanske Nagoyje kaže kako nema neprijatelja, ali da na ovakav incident ne može ostati ravnodušan.


U četvrtak navečer nepoznati su počinitelji bacili ručnu bombu u dvorište rodne kuće proslavljenog srpskog nogometaša Dragana Piksija Stojkovića, javljaju srpski mediji. U trenutku eksplozije u kući u Nišu bila je Piksijeva majka Desanka koja je i pozvala policiju.

Srećom, u eksploziji nitko nije ozlijeđen.

"Za ovo što se dogodilo, malo je reći da sam šokiran. Sada je na policiji da dođe do istine u istrazi koju je pokrenula, jer je to u interesu svih, a osobito mene", rekao je uznemireni Stojković za B92.

Legendarni nogometaš, a sada trener japanske Nagoyje dodaje kako nema neprijatelja, ali da na ovakav incident ne može ostati ravnodušan.

"Sve što mogu reći u ovom trenutku bilo bi suvišno, čak smatram da možda ja u ovoj priči i nisam u pitanju. Znam što sam radio, kako sam radio, pa tako ne ostavlja u meni nikakvu bojazan da je meni bilo namijenjeno", smatra Piksi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 26 vel 2012, 22:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 pro 2011, 21:58
Postovi: 9127
Lokacija: Zagreb
PODRŠKA ZLOČINCU
Skup u Beogradu: Uz četničke pjesme traže puštanje Šešelja iz Haaga!



slika

U povodu devete godine otkako je ratni zločinac Vojislav Šešelj u Haagu, članovi Srpske radikalne stranke, čiji je on lider, kao i simpatizeri uglavnom su galamili u korist njegovog oslobođenja.


U beogradskoj Areni organiziran je skup podrške ratnom zločincu Vojislavu Šešelju u povodu devete godišnjice od Šešeljevog odlaska u Haag. Članovi Srpske radikalne stranke, čiji je Šešelj lider, kao i simpatizer zatražili su njegovo hitno oslobađanje i povratak u Srbiju. Uoči skupa bilo je i dosta poznate četničke ikonografije u dvorani, a neki su pjevali i četničke pjesme "spremte se, spremte četnici", "Jednog dana ako bude sreće, Drina Srbe razdvajati neće", pa potom i poznati "Marš na Drinu" i mnoge druge.

Zanimljivo da je sam skup počeo sviranjem ruske a potom srpske himne. Bili su tu i članovi Šešeljeve obitelji, a skup je glasno klicao Šešelju: "Vojo, Vojo", koa i "Kosovo je srce Srbije".

- Šešelj je za ovih devet godina postao tužilac i on sudi njima - rekao je među ostalim Dragan Todorović, potpredsjednik SRS-a. - Rasturio je lažnu optužnicu, sudije i Haški sud zbog toga treba nestati Haaški tribunal jedini izlaz u procesu protiv Šešelja vidi u njegovom ubojstvu, kao što su već ubili neke Srbe.

Brani ga i ruski Komitet za obranu

Zoran Krasić, potpredsjednik radikala, naglasio je da je krajnje vrijeme da Tribunal prekine torturu i odmah oslobodi Šešelja, koji se mora vratiti svom narodu, porodici, državi. Srpski narod se ponosi što ima Šešelja, kojeg se plaši peta kolona eurofanatika...

Potom je bio i prisniji, pa je rekao: - Oni te drže u Hagu i žele da te ubiju, jer si simbol borbe za slobodu srpskog naroda.

Govorila je i Ruskinja Jelena Guskova, akademik, i članica ruskog Komiteta za obranu Šešelja Jelena Guskova, koja jemeđu ostalim rekla: - Šešelj zatočenik u Europi 21. stoljeća koja se pogrešno naziva demokratskom. Tražimo od Tribunala da Šešelj odmah bude oslobođen, da se vrati svom narodu, porodici i partiji, a od Rusije da uzme pod kontrolu djelovanje Tribunala.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 27 vel 2012, 10:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 sij 2012, 13:24
Postovi: 95
Ovi Srbi nevole papu zato sto je Rim radio sve do unistenja Vizantije,a neznaju da car Dusan je pomagao Rimu u tome.Cak je priznavao RIM i papu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 05 ožu 2012, 12:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
Citat:
CRVENO-BELI POBEDOM ZAPOČELI DRUGI DEO ŠAMPIONATA
Zvezda slavila sa 41.250 navijača

Ekipa Roberta Prosinečkog savladala na „Marakani" Spartak rezultatom 1:0 (0:0), jedini gol postigao Evandro u 65. minutu, Spartaku poništen pogodak. Uprkos sjajnoj podršci i punim tribinama i petorici novih igrača u timu, domaći su razočarali sporom i bezidejnom igrom, ali su ipak došli do važne pobede.



_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 06 ožu 2012, 23:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska


slika

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 07 ožu 2012, 00:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 00:05
Postovi: 13352
:rigam


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 35487 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 1420  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 26 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO