HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 19:29.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 32 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Muski,zenski...zajednicki shopping
PostPostano: 10 ruj 2009, 12:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 15:46
Postovi: 1787
Urbana je napisao/la:
I kako pegla?Ja kaad sam citala po forumima da cure znaju peglati kosu peglom za ves...
Sad zamisli ti to.. :no

Peglom za veš?!Neznam kakotako peglaju kosu ,a lice? :scared
Inače pegla je odlična ,ujutro prije posla nabrzinski još neosvešćena :zubati par puta i kosa za na posao sređena...a kad me mrzi je sakupim u rep. :zubati

_________________
Животот не се мери со бројот на вдишувања , туку со моментите, од коишто ни запрел здивот!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muski,zenski...zajednicki shopping
PostPostano: 10 ruj 2009, 12:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 15:46
Postovi: 1787
RajvoSa je napisao/la:

hehe, ja bome nisam toliki licemjer, nikad nisam tjerao cure da budu dotjerane kao manekenke ili za izlazak na bal. Prirodna ljepota (sa što manje šminke) je naj :zubati A trenirka ili farmerke itekako prihvatljiv izbor odjeće za skoro svaku priliku :biceovodobro

Ja najviše kupujem trenerke :wub :blushing a istina i meni je presmješno kad preko dana vidim da su neke cure obučene ko za večernji izlazak... :001_rolleyes
No,žena uvijek i u svako doba mora da bude sređena i njegovana,imam jednu prijateljicu koja je prava muškadinka,nit je frizura zanima ni šminka,izgleda ko muško i izvini ali retko koji muškarac želi takvu ženu pored sebe.

_________________
Животот не се мери со бројот на вдишувања , туку со моментите, од коишто ни запрел здивот!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muski,zenski...zajednicki shopping
PostPostano: 10 ruj 2009, 12:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
snezana mk je napisao/la:
RajvoSa je napisao/la:

hehe, ja bome nisam toliki licemjer, nikad nisam tjerao cure da budu dotjerane kao manekenke ili za izlazak na bal. Prirodna ljepota (sa što manje šminke) je naj :zubati A trenirka ili farmerke itekako prihvatljiv izbor odjeće za skoro svaku priliku :biceovodobro

Ja najviše kupujem trenerke :wub :blushing a istina i meni je presmješno kad preko dana vidim da su neke cure obučene ko za večernji izlazak... :001_rolleyes
No,žena uvijek i u svako doba mora da bude sređena i njegovana,imam jednu prijateljicu koja je prava muškadinka,nit je frizura zanima ni šminka,izgleda ko muško i izvini ali retko koji muškarac želi takvu ženu pored sebe.


Pa dobro, ta tvoja muškobanjasta je ipak ekstremni primjer.

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muski,zenski...zajednicki shopping
PostPostano: 10 ruj 2009, 19:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2009, 16:52
Postovi: 1859
Lokacija: forum HB
snezana mk je napisao/la:
Urbana je napisao/la:
I kako pegla?Ja kaad sam citala po forumima da cure znaju peglati kosu peglom za ves...
Sad zamisli ti to.. :no

Peglom za veš?!Neznam kakotako peglaju kosu ,a lice? :scared
Inače pegla je odlična ,ujutro prije posla nabrzinski još neosvešćena :zubati par puta i kosa za na posao sređena...a kad me mrzi je sakupim u rep. :zubati


Pa Sneze gde ti je malo maste.. :zubati
Rasklope sto za peglanje..glavu na sto..i peglaj... :sega
Retko peglam kosu..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muski,zenski...zajednicki shopping
PostPostano: 10 ruj 2009, 19:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2009, 16:52
Postovi: 1859
Lokacija: forum HB
snezana mk je napisao/la:
RajvoSa je napisao/la:

hehe, j.a bome nisam toliki licemjer, nikad nisam tjerao cure da budu dotjerane kao manekenke ili za izlazak na bal. Prirodna ljepota (sa što manje šminke) je naj :zubati A trenirka ili farmerke itekako prihvatljiv izbor odjeće za skoro svaku priliku :biceovodobro

Ja najviše kupujem trenerke :wub :blushing a istina i meni je presmješno kad preko dana vidim da su neke cure obučene ko za večernji izlazak... :001_rolleyes
No,žena uvijek i u svako doba mora da bude sređena i njegovana,imam jednu prijateljicu koja je prava muškadinka,nit je frizura zanima ni šminka,izgleda ko muško i izvini ali retko koji muškarac želi takvu ženu pored sebe.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muski,zenski...zajednicki shopping
PostPostano: 11 ruj 2009, 08:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 15:46
Postovi: 1787
Urbana je napisao/la:
Pa Sneze gde ti je malo maste.. :zubati
Rasklope sto za peglanje..glavu na sto..i peglaj... :sega
Retko peglam kosu..

Budaletinke :zubati
Zamišljam sebe da peglam kosu sa peglom za veš bi sigurno spalila facu.. :zubati
,a ja peglam kosu svaki drugi ,treći dan,želim ravnu kosu :wub i to mi je najbrži način da na poslu budem sređene kose .

_________________
Животот не се мери со бројот на вдишувања , туку со моментите, од коишто ни запрел здивот!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muski,zenski...zajednicki shopping
PostPostano: 15 pro 2020, 14:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Čuj zajednički šoping?!
Pa da si uskratimo ono skrivanje kese u garaži, podrumu, pa prepravljanje cijena. Pa izgovori, sniženo 80%, kao da oni znaju da se taj broj na sniženju nikada ne piše. Zatim ona nezamijenjiva euforija, moram ovo da imam danas, a plakaću sutra?!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 32 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 32 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO