HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 lip 2026, 20:43.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1204 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Jutarnja kava
PostPostano: 22 tra 2012, 14:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 sij 2012, 02:15
Postovi: 5112
Lokacija: Mali noćni razgovori
Bez zezancije, u neku ruku curu i razumijem. Slabo je poznajem, ali koliko vidim nije bila nekakav nacionalista, niti je ovuda sijala mržnju. Ali situacija na forumu je takva da i kad napišeš post nevezan za politiku očekuješ da će te neko zalijepiti.
Evo npr otvorila sam temu Kako ste izdržali bez foruma da se malo zezamo i tema je dobro krenula da bi nastavili o tome ko su bolji hebači, Hrvati ili Bošnjaci, te koju kitu žene više vole.
Postavim sliku na temi Šta je na slici a onaj bolesnik se zaebaje na račun Muhameda.
Milion je takvih primjera.
Ne znam čemu to?
Normalno da i među Bošnjacima ima nacionalista koji provociraju, ali jedna stvar je iživljavati se na njima, a druga stvar provocirati one koji su normala.
Ovo nije protestna nota moderaciji i zbog mene nemojte nikad nikog cenzurisati, a pogotovo banovati. Meni ne može niko ništa i što me više provociraju jača sam, ali kažem zbog ljudi sličnih emt.
A nije emt jedina, otjeran je i momak koji je Hrvat, ali koji nije dovoljno veliki nacionalista.

Ako želite biti forum s kojeg bježe normalni ljudi onda ok..
Ali niste ništa bolji od drugih foruma koje non stop blatite.
Oni idu u jedan ekstrem, vi u drugi.

Jel ima neko mail od emt da mi pošalje na pp da je pozovem da se vrati, mada sumnjam da ću išta postići s tim.

_________________
Pomozite mi da vas ne ubijem!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jutarnja kava
PostPostano: 22 tra 2012, 14:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 108291
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Vidim i Šeherzada je od prije par mjeseci na tom hrhb.info portalu.
Izgubili su bitku ovdje ali se ne predaju. Rat se nastavlja na drugim portalima.

Sad ću se tamo registrirati pa ih podjebavati. :laugh

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jutarnja kava
PostPostano: 22 tra 2012, 14:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 108291
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Samo za ovu manjinku iz Čapljine, Stoca...ili otkud je već.

Danas mi se Emt javila na PP. Kažem joj već da i tebe pozdravi.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jutarnja kava
PostPostano: 22 tra 2012, 14:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2011, 12:01
Postovi: 3675
Lokacija: Edmonton,Alberta,Canada
Sayuri je napisao/la:
Evo npr otvorila sam temu Kako ste izdržali bez foruma da se malo zezamo i tema je dobro krenula da bi nastavili o tome ko su bolji hebači, Hrvati ili Bošnjaci, te koju kitu žene više vole.
Postavim sliku na temi Šta je na slici a onaj bolesnik se zaebaje na račun Muhameda.

Postaviš žalbu na onoj temi di su žalbe i vjerujem da će se to riješit. Gazda je zbilja ok lik ,tu nemaš brige.
Sayuri je napisao/la:
A nije emt jedina, otjeran je i momak koji je Hrvat, ali koji nije dovoljno veliki nacionalista.

Koji?
Ja sam patriota. :zubati
Sayuri je napisao/la:
Jel ima neko mail od emt da mi pošalje na pp da je pozovem da se vrati, mada sumnjam da ću išta postići s tim.

Imam ja,al nećeš ništa postić ...

_________________
"Nisu svi koji lutaju izgubljeni"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jutarnja kava
PostPostano: 22 tra 2012, 14:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 108291
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Evo Šeki pita kako Hrvati doživljavaju Bošnjake. Bome ovi Dodrinaši na tom portalu nahvališe Bošnjake. Kolika je u ljudima mržnja prema Srbima, da ne jebu interese Hrvata Varte.

http://www.hrhb.info/showthread.php?t=2636

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jutarnja kava
PostPostano: 22 tra 2012, 14:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 108291
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Od prije koji dan tema:

Inkvizitor: o Bošnjacima sve najbolje..
Humprey: Komplimenti se sami pišu kad su u pitanju Bošnjaci.
Graničar Jozo: potpisujem

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jutarnja kava
PostPostano: 22 tra 2012, 14:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 108291
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Inkvizitor govno od čovjeka. Ratovao protiv njih, pisao kolumne protiv njih. Ali sad da opravda postojanje tog portala laže i ulizuje im se.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jutarnja kava
PostPostano: 22 tra 2012, 14:55 
Offline

Pridružen/a: 17 vel 2011, 13:09
Postovi: 3481
PilotInstruktor je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
Eno je na jednom drugom forumu (ne bih sad da ga reklamiram).


Klit-x, nema koji drugi bit. :bihzastava



Oooooo, pa i njih dvojica znaju biti smiješni! :zubati

U to ime:



:sega


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jutarnja kava
PostPostano: 22 tra 2012, 14:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 108291
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Aha, zajebavali se. Aludirajući na hrvatsko prezime "Bošnjak".

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jutarnja kava
PostPostano: 22 tra 2012, 15:00 
Offline

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:32
Postovi: 11633
Lokacija: Varta drzava
BBC je napisao/la:
Od prije koji dan tema:

Inkvizitor: o Bošnjacima sve najbolje..
Humprey: Komplimenti se sami pišu kad su u pitanju Bošnjaci.
Graničar Jozo: potpisujem


Mislim da ti nisi shvatio Inkvizitora... Naime, on i misli sve najbolje o Bosnjacima, al stvar je sto on BiH muslimane nikad nije tako zvao, pa razmisli...

_________________
Prvo i najbitnije!!! Kupuj Janu, i kupi je u Konzumu!!!
Život je tvoje igralište
Pretpostavka je majka svih zajeba
Svi mi prdimo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jutarnja kava
PostPostano: 22 tra 2012, 15:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 108291
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Je, skužio sam poslije. Nemaju direktan pristup komentiranju kao mi ovdje. Ali svejedno, nacionalisti. Onako napasti šeherzadu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jutarnja kava
PostPostano: 22 tra 2012, 15:01 
Offline

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:32
Postovi: 11633
Lokacija: Varta drzava
Eto, kolaci izgleda nista nisu znacili. :zubati Ostavila nas je sve. :zubati

_________________
Prvo i najbitnije!!! Kupuj Janu, i kupi je u Konzumu!!!
Život je tvoje igralište
Pretpostavka je majka svih zajeba
Svi mi prdimo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jutarnja kava
PostPostano: 22 tra 2012, 15:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 108291
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Aztec je napisao/la:
Eto, kolaci izgleda nista nisu znacili. :zubati Ostavila nas je sve. :zubati



Ma kako neće. I ja pišem o tim Bošnjacima kao da su neki faktor u Varti. Kao da se nešto bitno pitaju.

Sad ću početi prenositi analize sa Vaskovićevog bloga. Ima nekih zanimljivih stvari.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jutarnja kava
PostPostano: 22 tra 2012, 15:03 
Offline

Pridružen/a: 18 srp 2009, 14:14
Postovi: 5152
Lokacija: Na dženazi BiH
Inkvi nije ulizica, sjećam se da je bio glavni razbijač muslimanskih mitova na forum.hr-u.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jutarnja kava
PostPostano: 22 tra 2012, 15:05 
Offline

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:32
Postovi: 11633
Lokacija: Varta drzava
Croat je napisao/la:
Inkvi nije ulizica, sjećam se da je bio glavni razbijač muslimanskih mitova na forum.hr-u.


Inkvizitor ako je ista onda je svoj covjek, jedino sto zna biti malo pretvrdoglav ponekad... :zubati

A gledam sad tu temu tamu, i za kitu im je, odmah je rasprava krenulo o tom ko je sta... :neznam

Ma glupost sve skupa...

_________________
Prvo i najbitnije!!! Kupuj Janu, i kupi je u Konzumu!!!
Život je tvoje igralište
Pretpostavka je majka svih zajeba
Svi mi prdimo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jutarnja kava
PostPostano: 22 tra 2012, 15:08 
Offline

Pridružen/a: 18 srp 2009, 14:14
Postovi: 5152
Lokacija: Na dženazi BiH
šteta što se cijepamo kao naše stranke.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jutarnja kava
PostPostano: 22 tra 2012, 15:08 
Offline

Pridružen/a: 15 pro 2010, 23:03
Postovi: 571
Lokacija: Kičmanovićevo rodno selo
BBC je napisao/la:
Od prije koji dan tema:

Inkvizitor: o Bošnjacima sve najbolje..
Humprey: Komplimenti se sami pišu kad su u pitanju Bošnjaci.
Graničar Jozo: potpisujem


Toliko je gadljiva tema da sam se registrirao i odgovorio. Bijedni forum dodrinaša i ostale bulumente.

_________________
Izlizani ideali i misali
po hrvatskin stranputican
sokolaške procesije

pričešćene demonstracije
od vinotočnica do vinotočnica
svjetlošću krv časna
vijekom navikli trpeć
nasljeđivat pogrda balkana.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jutarnja kava
PostPostano: 22 tra 2012, 15:26 
Offline

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:32
Postovi: 11633
Lokacija: Varta drzava
A malo tamo citam forum, i ono vrijedjanje ponekih forumasa na onoj temi tamo je stvarno gadljivo prema osobama koje ne zasluzuju i na taj krkanski nacin...

_________________
Prvo i najbitnije!!! Kupuj Janu, i kupi je u Konzumu!!!
Život je tvoje igralište
Pretpostavka je majka svih zajeba
Svi mi prdimo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jutarnja kava
PostPostano: 22 tra 2012, 16:06 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02
Postovi: 8413
BBC je napisao/la:
Inkvizitor govno od čovjeka. Ratovao protiv njih, pisao kolumne protiv njih. Ali sad da opravda postojanje tog portala laže i ulizuje im se.

Ti ne shvacas ironiju kad ti se na glavu popne, jeli?

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jutarnja kava
PostPostano: 22 tra 2012, 16:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 108291
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
puntar2.0 je napisao/la:
BBC je napisao/la:
Inkvizitor govno od čovjeka. Ratovao protiv njih, pisao kolumne protiv njih. Ali sad da opravda postojanje tog portala laže i ulizuje im se.

Ti ne shvacas ironiju kad ti se na glavu popne, jeli?


Što je ironija ?

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jutarnja kava
PostPostano: 22 tra 2012, 19:03 
Offline

Pridružen/a: 17 vel 2011, 13:09
Postovi: 3481
Citat:
Ovo nije protestna nota moderaciji i zbog mene nemojte nikad nikog cenzurisati, a pogotovo banovati. Meni ne može niko ništa i što me više provociraju jača sam, ali kažem zbog ljudi sličnih emt


:sega

Jojjj sayure,što te prije nisam otkrila.
Pa ti si šega živa?
Na kojim temama si aktivna? =))


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jutarnja kava
PostPostano: 22 tra 2012, 19:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 sij 2012, 02:15
Postovi: 5112
Lokacija: Mali noćni razgovori
Svugdje gdje nema politike :D

Sad kad si ovo citirala ispalo je da mislim da je emt slaba.
Ma jock...samo je bolja osoba od mene i vjerovatno emotivnija.

_________________
Pomozite mi da vas ne ubijem!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jutarnja kava
PostPostano: 22 tra 2012, 19:14 
Offline

Pridružen/a: 17 vel 2011, 13:09
Postovi: 3481
Sayuri je napisao/la:
Svugdje gdje nema politike :D




Šta si u horoskopu? :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jutarnja kava
PostPostano: 22 tra 2012, 19:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 sij 2012, 02:15
Postovi: 5112
Lokacija: Mali noćni razgovori
Strijelac

_________________
Pomozite mi da vas ne ubijem!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jutarnja kava
PostPostano: 22 tra 2012, 19:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 sij 2012, 02:15
Postovi: 5112
Lokacija: Mali noćni razgovori
Strijelac

_________________
Pomozite mi da vas ne ubijem!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1204 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO