HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 06 lis 2024, 23:27.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 525 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 21  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Aleksandar Stanković i Nedjeljom u dva
PostPostano: 11 lis 2012, 23:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 sij 2012, 03:15
Postovi: 5115
Lokacija: Mali noćni razgovori
U nedjelju Damir Avdić. Jedva čekam :smajl007



_________________
Pomozite mi da vas ne ubijem!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Aleksandar Stanković i Nedjeljom u dva
PostPostano: 28 lis 2012, 14:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 pro 2011, 22:58
Postovi: 9127
Lokacija: Zagreb
Za koju minutu gost je Boris Tadić.. nadajmo se da će bit zanimljivo i ˝provokativno˝ :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Aleksandar Stanković i Nedjeljom u dva
PostPostano: 28 lis 2012, 15:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 09:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
U Hrvatskoj su izolirani od Srba, pa kad im dođe jedan onda je dernek i svi se okupe kao da je cirkus došao u provinciju. :D

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Aleksandar Stanković i Nedjeljom u dva
PostPostano: 28 lis 2012, 15:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 21:35
Postovi: 13041
Lokacija: Zagreb
Ibar je napisao/la:
Za koju minutu gost je Boris Tadić.. nadajmo se da će bit zanimljivo i ˝provokativno˝ :D

Narvno da nije provokativno, nikolića bi već uništio...
Niti jednom ga ne prekida, pušta ga da kaže "istinu"

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Aleksandar Stanković i Nedjeljom u dva
PostPostano: 28 lis 2012, 16:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 18:54
Postovi: 13159
volvoks je napisao/la:
Narvno da nije provokativno, nikolića bi već uništio...
Niti jednom ga ne prekida, pušta ga da kaže "istinu"


Postavljao mu je najvece moguce koske, i o vlastitim greska, i Srebrenici, Stajicevu....

Nastup mu je bio po nekim pitanjima ubedljiv, negde prosecan, a negde bled...

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Aleksandar Stanković i Nedjeljom u dva
PostPostano: 28 lis 2012, 16:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 vel 2012, 13:30
Postovi: 12935
I dalje me smara preko svake mere. Bilo bi poželjno da "nestane" iz javnog života na par godina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Aleksandar Stanković i Nedjeljom u dva
PostPostano: 28 lis 2012, 16:12 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 20:02
Postovi: 8531
Bilo je itekako provokativno, iznenadjajuce za Tadica, u nekoliko trenutaka mu se pogled dosta pomracija,nije mu bilo jasno sto ga Stankovic bode.

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Aleksandar Stanković i Nedjeljom u dva
PostPostano: 28 lis 2012, 16:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 60233
Lokacija: DAZP HQ
gdje živi Tadić u Beogradu?

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Aleksandar Stanković i Nedjeljom u dva
PostPostano: 28 lis 2012, 16:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 18:54
Postovi: 13159
Ono gde je stvarno u pravu je sto mu je zaista skucen prostor koliko moze reci o nekim temama...

Slagao je da nije mu poznato da su hrvatski logorasi hteli da se sastanu sa njim, vrlo neubedljiva opservacija oko pitanja o Srebrenici...govorio je ono sto hrvatski gledaoci su spremni da svare bez mnogo gadjenja, a da se opet ne zameri mnogo srpskim oficijalnim pozicijama...i to nekad izgleda nezgrapno i nespretno...

Razumem delom zasto mora da daje takve odgovore, ako vec dodje u emisiju, onda mora da ima miligramsku vagu koliko treba reci...

On je uvek bio slatkoreciv prema spolja, a totalno drugacijeg profila kada se radi o politici iza zavese... tu je i vrlina i mana njegove politike...

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Aleksandar Stanković i Nedjeljom u dva
PostPostano: 28 lis 2012, 16:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 19:37
Postovi: 3926
Lokacija: Τριβαλλοί
Mogao bi premijer Zoki naučit od BoTe kako se odnosi prema vlastitoj državi u inozemstvu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Aleksandar Stanković i Nedjeljom u dva
PostPostano: 28 lis 2012, 19:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 lip 2012, 00:09
Postovi: 15560
dudu je napisao/la:
gdje živi Tadić u Beogradu?


Što te to zanima?

"Tripićeva kaže da Tadić u ovom trenutku od države ima obezbeđenje, a da je stranka preuzela plaćanje kirije. Kako su "Novosti" već objavile, zakup vile u Ulici generala Grujića u beogradskom naselju Senjak, gde se preselio predsednik DS, mesečno košta 4.000 evra."

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Aleksandar Stanković i Nedjeljom u dva
PostPostano: 28 lis 2012, 23:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 pro 2011, 22:58
Postovi: 9127
Lokacija: Zagreb
Tadić dobar.. Malo prepasivan možda iako više je išao na taj neki smireni đir.. Il se meni čini il je on vidno omršavio..

Aca je malo previše vremena potrošio na pitanje zašto je bio i predsjednik stranke i predsjednik Srbije istodobno i vrtio se oko (za HR) nebitnih stvari prvu polovicu emisije..

Tadić je po meni iznimno dobro iznio svoj stav o Srebrenici.. Na neki način da vuk ostane sit a koza cijela iako se radi o vrlo teškom i nezgodnom pitanju..

Iskreno jedino što mu zamjeram to jest čim se pravo neslažem je priča da jugoslavenski narodi pričaju istim jezikom.. Al dobro bolje da je iskren :)

Sve u svemu ništa posebno.. Tadić u pomirljivom duhu, regionalna suradnja.. poteže termin ˝Zapadni Balkan˝.. opravdava svoju politiku puta prema EU (koju mu zamjera desnica u Srbiji) no zaintrigiralo me malo ovo oko četnika..

U principu mislim da je pogodio s onim da je Mihailović na neki način bio antifašist ali da to nije bila primarna odrednica niti njegova niti četničkog pokreta.. Dobro je to sročio nekako taj dio..

Ona teza da su četnici u početku nešto malo se borili pa stali do kraja? Sve stoji ili?

I zanima me za ono kad je rekao da su četnici odbili sabotirati koridor X koji ide prema Solunu te da je nakon toga podrška Londona otišla na stranu Tita? Jeli to zaista bio ključni momenat (za Engleze) ?

Zahvaljujem :)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Aleksandar Stanković i Nedjeljom u dva
PostPostano: 28 lis 2012, 23:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 09:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
Boka je prno u šišu, popušio izbore na svim razinama, sad je Nikolić glavna faca i diktira kondicije, njega je malo teže za dobit intervju, nakon što je iskorišten od evrope i odbačen kao kurton ovom manekenu ostaje da se šeta po propalim regionalnim televizijama tipa Hrt i uveseljava hermetičke narode, mada mislim da nije oborio rekord lepe brene.

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Aleksandar Stanković i Nedjeljom u dva
PostPostano: 29 lis 2012, 01:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 60233
Lokacija: DAZP HQ
Stanković je bezvezan novinar, meni je prvo palo na pamet kad sam Tadića čuo, a i ranije mi je to paralo uho, zašto je prihvatio taj izraz "Zapadni Balkan" koji je proizašao iz međunarodne kuhinje. postavio bih mu to pitanje jer nevjerojatna je lakoća s kojom je izgovara, kao da je to nešto prirodno, prisutno ovdje desetljećima, a ne sklepano prije koju godinu. ni od kog drugog nisam čuo za taj izraz osim od Tadića ili bolje rečeno ni za kog drugog nisam primjetio da je učestalo ponavlja.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Aleksandar Stanković i Nedjeljom u dva
PostPostano: 29 lis 2012, 01:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 lip 2012, 00:09
Postovi: 15560
Zašto je Tadić prihvatio nešto što je došlo iz međunarodne kuhinje... pobogu...

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Aleksandar Stanković i Nedjeljom u dva
PostPostano: 29 lis 2012, 02:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 18:54
Postovi: 13159
dudu je napisao/la:
Stanković je bezvezan novinar, meni je prvo palo na pamet kad sam Tadića čuo, a i ranije mi je to paralo uho, zašto je prihvatio taj izraz "Zapadni Balkan" koji je proizašao iz međunarodne kuhinje. postavio bih mu to pitanje jer nevjerojatna je lakoća s kojom je izgovara, kao da je to nešto prirodno, prisutno ovdje desetljećima, a ne sklepano prije koju godinu. ni od kog drugog nisam čuo za taj izraz osim od Tadića ili bolje rečeno ni za kog drugog nisam primjetio da je učestalo ponavlja.


Pa mora nekako da se zove "ovo sve"...

Da ne bi spominjali bivsu Jugu, to se sad zove Zapadni Balkan... meni to ne smeta, Hrvatima smeta...mogu da razumem i zasto, al ne mislim da je to vazno, i da iza toga stoji neka nevidiljiva ruka koja sve ove narode gura opet pod istu kapu...

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Aleksandar Stanković i Nedjeljom u dva
PostPostano: 29 lis 2012, 02:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 60233
Lokacija: DAZP HQ
bivša država, regija, ex-juga, sve je normalnije nego Zapadni Balkan.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Aleksandar Stanković i Nedjeljom u dva
PostPostano: 29 lis 2012, 02:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 04:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
Pa ne mislim da nas nešto naročito žulja, iako ima i takvih već naprosto smatramo da to nije točno. Mi sebe tako ne vidimo, a objektivno to ni nismo. Mi jesmo srednjoeurpska i mediteranska zemlja koja je poprimila određene stvari od onih s kojima graniči. Balkansko ponašanje nije rezervirano samo za Balkan. I Slovenci koji nisu Balkan se ponašaju stereotipno kao veći Balkanci u nekim situacijama.

Nije da me to posebno smeta ali ne smatram nas Balkanom. Što se tiče RH. BiH je ipak drugi svijet i Hrvati iz BiH su htjeli nehtjeli dio tog svijeta.

Tako da nije to neko uzdizanje ili bježanje iz nečeg što se asocira kao negativno već mi ne osjećamo da smo dio toga.

Dudu, region. To je ta! :D

Bivša Juga bi bila ok.

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Aleksandar Stanković i Nedjeljom u dva
PostPostano: 29 lis 2012, 02:42 
Online
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 18:27
Postovi: 6018
Lokacija: Generalni konzulat HR HB za Slavoniju i Baranju
dudu je napisao/la:
bivša država, regija, ex-juga, sve je normalnije nego Zapadni Balkan.

Prostori bivše Jugoslavije. Točka. :wink


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Aleksandar Stanković i Nedjeljom u dva
PostPostano: 29 lis 2012, 02:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 60233
Lokacija: DAZP HQ
meni ne smeta taj naziv zbog samog naziva, nego zato što je uvezen sa strane i jer se želi nametnuti, a Tadić ga koristi kao da mu je urođen. zvuči mi ljigavo.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Aleksandar Stanković i Nedjeljom u dva
PostPostano: 29 lis 2012, 02:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 18:54
Postovi: 13159
doc je napisao/la:
Pa ne mislim da nas nešto naročito žulja, iako ima i takvih već naprosto smatramo da to nije točno. Mi sebe tako ne vidimo, a objektivno to ni nismo. Mi jesmo srednjoeurpska i mediteranska zemlja koja je poprimila određene stvari od onih s kojima graniči. Balkansko ponašanje nije rezervirano samo za Balkan. I Slovenci koji nisu Balkan se ponašaju stereotipno kao veći Balkanci u nekim situacijama.

Nije da me to posebno smeta ali ne smatram nas Balkanom. Što se tiče RH. BiH je ipak drugi svijet i Hrvati iz BiH su htjeli nehtjeli dio tog svijeta.

Tako da nije to neko uzdizanje ili bježanje iz nečeg što se asocira kao negativno već mi ne osjećamo da smo dio toga.

Dudu, region. To je ta! :D

Bivša Juga bi bila ok.


Doktore, sve ti nabroja, samo promasi da ste balkanska zemlja... pripadate tom poluostrvu, kao sto pripadate mediteranu, i delom srednjoj evropi...

Sve moze, i mediteran i mittel, samo balkan ne moze...e jbg stari...ne ide tako... :wink

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Aleksandar Stanković i Nedjeljom u dva
PostPostano: 29 lis 2012, 08:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 21:35
Postovi: 13041
Lokacija: Zagreb
Balkan nije poluostrvo :zubati
Jedna od omiljenih tema na forumu.hr

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Aleksandar Stanković i Nedjeljom u dva
PostPostano: 29 lis 2012, 08:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 lip 2012, 00:09
Postovi: 15560
dudu je napisao/la:
meni ne smeta taj naziv zbog samog naziva, nego zato što je uvezen sa strane i jer se želi nametnuti, a Tadić ga koristi kao da mu je urođen. zvuči mi ljigavo.


Tadić zvuči ljigavo... šta je sledeće, Izetbegović ti zvuči islamski...

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Aleksandar Stanković i Nedjeljom u dva
PostPostano: 29 lis 2012, 11:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 60233
Lokacija: DAZP HQ
Tadic je dobar politicar bez daljnjeg , odlican retoricar, ali pada na unutarnjem planu. pored njega Dacic i Nikolic izgledaju kao kafanske siledzije, medjutim narod cesto voli bas te nezgrapne primjere iz naroda, nego ugladjene tipove. nije da je Tadic ustogljen, ali nije ni za trube kao Dacic i Nikolic. tek nakon sto se ova dvojica pokazu moci ce se suditi o Tadicu, moj je dojam da ih po svemu sije za klasu.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Aleksandar Stanković i Nedjeljom u dva
PostPostano: 29 lis 2012, 14:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 04:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
DzoniBG je napisao/la:

Doktore, sve ti nabroja, samo promasi da ste balkanska zemlja... pripadate tom poluostrvu, kao sto pripadate mediteranu, i delom srednjoj evropi...

Sve moze, i mediteran i mittel, samo balkan ne moze...e jbg stari...ne ide tako... :wink


Ma joj. Nisi me shvatio. Jel ti misliš da Zagreb kulturno pripada Bratislavi, Beču ili Budimpešti ili ima više toga zajedničkog sa Sofijom, Prištinom ili Skopljem?

Kao što ni Vojvodina nije Balkan iako je u većinski balkanskoj zemlji (možda se to promjenilo doseljavanjem) ali starosjedioci Vojvodine bili oni Srbi, Madžari, Nijemci ili Hrvati su dio Srednje Europe.

Time ne kažem da mi nemamo neke odlike Balkanaca ali Balkan sasvim sigurno nismo.

Nije zato što ja to želim, nego je jednostavno tako. Po mom mišljenju.

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 525 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 21  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO