HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 17 ruj 2024, 18:29.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 79 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Broj protjeranih Hrvata od strane ABiH
PostPostano: 14 sij 2013, 09:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 15:42
Postovi: 8421
Lokacija: Na rubu egzistencije
Tulkas je napisao/la:
Lebowski je napisao/la:

Da li se zna odnos broja civila i vojnika. Nelogično mi da Hrvati ubiju 9000 Muslimana a Muslimani "samo" 3000 Hrvata uzevši u obzir da su Muslimani protjerivali, klali, palili.

Valjda znas da uvjek gine vise onih koji napadaju


ne nužno. dovoljno je pogledati odnos srba i muslimana. iako, i to je tek paušalna ocjena.

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Broj protjeranih Hrvata od strane ABiH
PostPostano: 14 sij 2013, 09:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 15:42
Postovi: 8421
Lokacija: Na rubu egzistencije
Tulkas je napisao/la:
Vidim realni dohvatio si se odmah bosne à namjerno ili ne preskaces rat u HR i sve sto su srbi ucinili. Ili mislis da nisu. U HR su rokali sta su stigli i Sad ili se pravis naivan ili glup , mislis da smo u bih trebali spustit gace i cekat da nas pregaze. Za derventu ne govori jer znam sta se desavalo. Pa Jos 91. Djelili su srbima oruzje od prnjavora do dervente. Vojarna puna rezervista cetnika JNA na njihovoj strani. Kako te nije sramota takve gluposti pisati i hranit ove retarde koji su uvjereni da smo mi prackama izazivali i napadali avione i tenkove


tamam kad se fino počela razvijati tema dođe nadrealni i krene ona u drugom smjeru.

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Broj protjeranih Hrvata od strane ABiH
PostPostano: 14 sij 2013, 09:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:56
Postovi: 9970
Graničar Jozo je napisao/la:
Tulkas je napisao/la:
Valjda znas da uvjek gine vise onih koji napadaju


ne nužno. dovoljno je pogledati odnos srba i muslimana. iako, i to je tek paušalna ocjena.



Znam da nije bas pravilo ali u ovom ratu je tako bilo. Barem sto se nas tice. Najvise smo ih rokali (i jedna i druge ) tamo gdje smo se branili. Recimo Srba je definitivno (od nas) najvise izginulo na Jajcu i oraskom ratistu.. Tu smo se branili jelte.

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Broj protjeranih Hrvata od strane ABiH
PostPostano: 14 sij 2013, 10:08 
Offline

Pridružen/a: 03 lis 2012, 11:19
Postovi: 475
Lokacija: između krajnosti
Graničar Jozo je napisao/la:
tamam kad se fino počela razvijati tema dođe nadrealni i krene ona u drugom smjeru.

Dobro, ja se više neću javljati, eto vam tepajte sebi i sažaljevajte se, kao jadni mi svi nas napali, mi se samo i svugdje branili, totalno nenaoružani i slabi, svugdje smo mi nevini i u pravu, bla bla bla... Izgleda da je to glavna tedencija većine na ovom forumu. Eto vam, romantizirajte i guštajte u svojoj ulozi jadne i nevine žrtve, ako vam to treba, zaboli me tuki, ja nemam problema sa tim da smo negdje prvi napadali, rušili i palili, a da smo se negdje branili, jednako percepiram obje uloge.
Tulkas je napisao/la:
Znam da nije bas pravilo ali u ovom ratu je tako bilo

Ma di je to bilo? U oluji, maestralu, kad smo zauzimali Prozor, kad smo napadali Uskoplje, ili kad su muslimani uzimali Bugojno, ili Doljane, ili N. Travnik...? Navedi mi samo jedno mjesto ili akciju gdje je poginulo više onih koji napadaju?
Ti ko da si prespavo rat, ako si se uopće bio rodio... nigdje u ovom ratu nije poginulo više onih koji napadaju, ama baš nigdje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Broj protjeranih Hrvata od strane ABiH
PostPostano: 14 sij 2013, 10:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:56
Postovi: 9970
Ajde ne Seri ili citaj kako treba. Lijepo Sam rekao da nismo nigdje gradove bombardirali i napadali Sem u zadnjim oslobadjajucim akcijama. I sta je tvoja poanta u stvari. Da smo mi izazivali i zapoceli sranja. Daj izjasni se koji *** vrdas non stop.

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Broj protjeranih Hrvata od strane ABiH
PostPostano: 14 sij 2013, 11:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 15:42
Postovi: 8421
Lokacija: Na rubu egzistencije
budimo realni je napisao/la:
Dobro, ja se više neću javljati, eto vam tepajte sebi i sažaljevajte se, kao jadni mi svi nas napali, mi se samo i svugdje branili, totalno nenaoružani i slabi, svugdje smo mi nevini i u pravu, bla bla bla... Izgleda da je to glavna tedencija većine na ovom forumu. Eto vam, romantizirajte i guštajte u svojoj ulozi jadne i nevine žrtve, ako vam to treba, zaboli me tuki, ja nemam problema sa tim da smo negdje prvi napadali, rušili i palili, a da smo se negdje branili, jednako percepiram obje uloge.

glupane, čitaš li ti ikad naslove tema?!

ako nisi, pročitaj.

tema nije jesmo li koga napali nego je tema Broj protjeranih Hrvata od strane ABiH

vozdra, ćoravi.

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Broj protjeranih Hrvata od strane ABiH
PostPostano: 14 sij 2013, 11:52 
Offline

Pridružen/a: 03 lis 2012, 11:19
Postovi: 475
Lokacija: između krajnosti
Imbecilu čitaš li ti postove i pratiš li tok rasprave, ili si jedan od onih koji kako na forumu, tako i u novinama čita samo naslove?
Uostalom, citirani su oni dijelovi na koje sam reagirao, tako da nisam ja taj koji skreće sa teme, ja sam samo učesnik toka diskusije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Broj protjeranih Hrvata od strane ABiH
PostPostano: 14 sij 2013, 11:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 15:42
Postovi: 8421
Lokacija: Na rubu egzistencije
budimo realni je napisao/la:
Imbecilu čitaš li ti postove i pratiš li tok rasprave, ili si jedan od onih koji kako na forumu, tako i u novinama čita samo naslove?
Uostalom, citirani su oni dijelovi na koje sam reagirao, tako da nisam ja taj koji skreće sa teme, ja sam samo učesnik toka diskusije.


vidim da nisi jedini majmun koji ima problem sa koncentracijom. a šta ćeš. kriva je majka priroda. nisi ti kriv sinko.

samo ti nastavi... bit će sve OK.

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Broj protjeranih Hrvata od strane ABiH
PostPostano: 14 sij 2013, 15:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 svi 2012, 18:44
Postovi: 336
Lokacija: Naša Draga Hrvatska
pucanj u noci je napisao/la:
Pobili glupo je reci,oni su letili ka muve bez glave,a ako se izjednacilo
to je sto su oni civile rado odradjivali.Kao i sa zarobljenicima mi njima
janjicare oni nama civile sa jednom nogom u grobu...a ovaj Danijel je bas neki zeljan
da bi sa sokicom ok imam jedino babu jos onako kao sto ste i navikli kako te Halija naucio heebote on


Bravo jarane, vidim popravio ti se hrvatski. Još da naucis postavljati tocke i zareze tamo gdje bi trebali biti i bilo bi nešto od tebe.
Nego prijatelju pustimo mi politiku i reci ti meni koliko si razreda završio. Po tvom pisanju rekao bi da si krenuo u drugi razred, ali nisam baš siguran da si ga i završio pa me sad zanima zašto. Šta je bilo, jesu ovce bile važnije od škole ili su tvoji vidjeli da si tulav pa te nisu puštali iz kuce da ih ne sramotiš po selu?

A što se tice teme, nisu oni uspjeli ništa izjednaciti, naši su ispratili na onaj svijet više njihovih i civila (mi njima 3000, a oni nama 750, dakle 4 njihova jedan naš) i vojnika (mi njima 6000, a oni nama 3000, dakle 2:1 za nas).


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Broj protjeranih Hrvata od strane ABiH
PostPostano: 14 sij 2013, 15:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 sij 2012, 17:01
Postovi: 12356
Bošnjaci su ipak najčišći izašli iz rata. Allah je uistinu dobar i veliki. :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Broj protjeranih Hrvata od strane ABiH
PostPostano: 14 sij 2013, 17:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2011, 23:11
Postovi: 8202
Lebowski je napisao/la:
Bošnjaci su ipak najčišći izašli iz rata. Allah je uistinu dobar i veliki. :D

ARBIH ima najveci procenat pobijenih civila od ukupnog broja pobijenih.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Broj protjeranih Hrvata od strane ABiH
PostPostano: 14 sij 2013, 17:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 sij 2012, 17:01
Postovi: 12356
Jesli li ti glup ili samo loš sa matematikom? :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Broj protjeranih Hrvata od strane ABiH
PostPostano: 14 sij 2013, 17:50 
Offline

Pridružen/a: 05 sij 2010, 17:44
Postovi: 211
danijel 88 je napisao/la:
pucanj u noci je napisao/la:
Pobili glupo je reci,oni su letili ka muve bez glave,a ako se izjednacilo
to je sto su oni civile rado odradjivali.Kao i sa zarobljenicima mi njima
janjicare oni nama civile sa jednom nogom u grobu...a ovaj Danijel je bas neki zeljan
da bi sa sokicom ok imam jedino babu jos onako kao sto ste i navikli kako te Halija naucio heebote on


Bravo jarane, vidim popravio ti se hrvatski. Još da naucis postavljati tocke i zareze tamo gdje bi trebali biti i bilo bi nešto od tebe.
Nego prijatelju pustimo mi politiku i reci ti meni koliko si razreda završio. Po tvom pisanju rekao bi da si krenuo u drugi razred, ali nisam baš siguran da si ga i završio pa me sad zanima zašto. Šta je bilo, jesu ovce bile važnije od škole ili su tvoji vidjeli da si tulav pa te nisu puštali iz kuce da ih ne sramotiš po selu?

A što se tice teme, nisu oni uspjeli ništa izjednaciti, naši su ispratili na onaj svijet više njihovih i civila (mi njima 3000, a oni nama 750, dakle 4 njihova jedan naš) i vojnika (mi njima 6000, a oni nama 3000, dakle 2:1 za nas).

Prvo to jaran mozes zvati nekoga po svojoj mahali mene ne,drugo zavrsio sam osmogodisnju skolu u Bosni,pa zatim dva srednje i onda hebiga dalje znas....ovce nisam cuva jesam krave.
Ono ja ti od srca kazem grijeh je lagati nama katolicima,tebi mozda nije...o tim civilima ma da ga hbes petljas odkud mi njima 3000 ubili,ma to je ono mozda iz glava baba po selu


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Broj protjeranih Hrvata od strane ABiH
PostPostano: 15 sij 2013, 00:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 svi 2012, 18:44
Postovi: 336
Lokacija: Naša Draga Hrvatska
pucanj u noci je napisao/la:
danijel 88 je napisao/la:

Bravo jarane, vidim popravio ti se hrvatski. Još da naucis postavljati tocke i zareze tamo gdje bi trebali biti i bilo bi nešto od tebe.
Nego prijatelju pustimo mi politiku i reci ti meni koliko si razreda završio. Po tvom pisanju rekao bi da si krenuo u drugi razred, ali nisam baš siguran da si ga i završio pa me sad zanima zašto. Šta je bilo, jesu ovce bile važnije od škole ili su tvoji vidjeli da si tulav pa te nisu puštali iz kuce da ih ne sramotiš po selu?

A što se tice teme, nisu oni uspjeli ništa izjednaciti, naši su ispratili na onaj svijet više njihovih i civila (mi njima 3000, a oni nama 750, dakle 4 njihova jedan naš) i vojnika (mi njima 6000, a oni nama 3000, dakle 2:1 za nas).


Prvo to jaran mozes zvati nekoga po svojoj mahali mene ne,drugo zavrsio sam osmogodisnju skolu u Bosni,pa zatim dva srednje i onda hebiga dalje znas....ovce nisam cuva jesam krave.
Ono ja ti od srca kazem grijeh je lagati nama katolicima,tebi mozda nije...o tim civilima ma da ga hbes petljas odkud mi njima 3000 ubili,ma to je ono mozda iz glava baba po selu


Ajde jarane ne zajebavaj nego priznaj tko ti je u obitelji musliman. Ne boj se necu ja to nikome pricati dalje, a i bit ce ti lakše kad napokon kažeš šta te muci odmalena.
Inace imaš sve podatke na prethodnoj stranici. Nisam ih ja pisao tako da ako lažu ti koji su ih napisali lažem i ja. Jbg stari svi su ove podatke prihvatili kao najtocnije tako da tu nema baš previše mjesta za interpretaciju rezultata. Jbg tako je kako je i bolje je da smo mi više njih nego da su oni nas...

Ps. ako stvarno misliš da sam musliman koje se pretvara da je Hrvat i ovdje provocira skobodno me prijavi adminima pa nek mi obrišu profil ako je lažan.

Lijep pozdrav iz Slavonije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Broj protjeranih Hrvata od strane ABiH
PostPostano: 15 sij 2013, 00:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2011, 23:11
Postovi: 8202
Lebowski je napisao/la:
Jesli li ti glup ili samo loš sa matematikom? :D

Tebi je matematika jaca strana, znaci samo jednu opciju imas.
slika
Ukupno poginulih muslimana 68.101, od toga civila 25.609.
Kad oduzmes 3000 civila poginulih od Hrvata (izvor danijel99) i bar 1000 poginulih u medjumuslimanskom ratu, i pretpostavis da su sve druge pobili Srbi, broj poginulih civila od strane Srba je 21.609, sto cini 31.7% od ukupnog broja poginulih, 68.101.

Kod Srba je poginulo civila 7.480 , a ukupno 22.779.S obzirom na nizak intenzitet zrtava rata izmedju Srba i Hrvata, mozes racunati da su svi Srbi poginuli od strane ARBIH.Procenat poginulih civila kod Srba je 32.8% od ukupnog broja poginulih, 22.779.
ARBIH pobila 32.8% civila a VRS 31.7%.
Ipak su mundzosi bili najkrvolocniji, a narocito nad babama,djecom i zenama.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Broj protjeranih Hrvata od strane ABiH
PostPostano: 15 sij 2013, 00:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 sij 2012, 17:01
Postovi: 12356
Ne vrijeđaj nam inteligenciju. :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Broj protjeranih Hrvata od strane ABiH
PostPostano: 15 sij 2013, 00:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2011, 23:11
Postovi: 8202
Lebowski je napisao/la:
Ne vrijeđaj nam inteligenciju. :D

Siguran da imas?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Broj protjeranih Hrvata od strane ABiH
PostPostano: 15 sij 2013, 01:24 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 17:45
Postovi: 7023
Ja u ovo ne vjerujem: da su Bošnjaci (onda su se još zvali Muslimani) pobili 750 Hrvata civila,
a Hrvati 3000 Bošnjaka.

To je totalno nerealno.

Nema, osim Ahmića, mikakvog većeg stratišta nad Muslimanima, a u logorima nije ubijeno toliko ljudi.
Kad se zbroje stratišta jednih i drugih, realnije bi bilo da su Hrvati ubili kojih 300 Bošnjaka, a ovi kojih 800 Hrvata.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Broj protjeranih Hrvata od strane ABiH
PostPostano: 15 sij 2013, 02:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 svi 2012, 18:44
Postovi: 336
Lokacija: Naša Draga Hrvatska
Hroboatos je napisao/la:
Ja u ovo ne vjerujem: da su Bošnjaci (onda su se još zvali Muslimani) pobili 750 Hrvata civila,
a Hrvati 3000 Bošnjaka.

To je totalno nerealno.

Nema, osim Ahmića, mikakvog većeg stratišta nad Muslimanima, a u logorima nije ubijeno toliko ljudi.
Kad se zbroje stratišta jednih i drugih, realnije bi bilo da su Hrvati ubili kojih 300 Bošnjaka, a ovi kojih 800 Hrvata.


Ne znam, nisam iz tog podrucja tako da ne mogu reci šta je tocno. Ja sam samo prenio podatke koje je naveo taj Istraživačko dokumentacioni centar. Ali u svakom slucaju ako postoji indicije da su podatci koje je taj centar naveo netocni bilo bi poželjno da netko od Hrvata (ako ne nitko drugi barem netko od forumaša) istraži i da navede tocan broj tako da imamo tocne podatke i da se više ne šire ovi podatci koje sam ja kopirao ako su plod necije laži i demagogije...

Ps. šta misliš kome su pripisali mrtve koji su nastali u sukobu Babinih i Alijinih. Jesu te pripisivali Srbima, nama ili su ih izostavili?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Broj protjeranih Hrvata od strane ABiH
PostPostano: 15 sij 2013, 03:06 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 17:45
Postovi: 7023
danijel 88 je napisao/la:
Hroboatos je napisao/la:
Ja u ovo ne vjerujem: da su Bošnjaci (onda su se još zvali Muslimani) pobili 750 Hrvata civila,
a Hrvati 3000 Bošnjaka.

To je totalno nerealno.

Nema, osim Ahmića, mikakvog većeg stratišta nad Muslimanima, a u logorima nije ubijeno toliko ljudi.
Kad se zbroje stratišta jednih i drugih, realnije bi bilo da su Hrvati ubili kojih 300 Bošnjaka, a ovi kojih 800 Hrvata.


Ne znam, nisam iz tog podrucja tako da ne mogu reci šta je tocno. Ja sam samo prenio podatke koje je naveo taj Istraživačko dokumentacioni centar. Ali u svakom slucaju ako postoji indicije da su podatci koje je taj centar naveo netocni bilo bi poželjno da netko od Hrvata (ako ne nitko drugi barem netko od forumaša) istraži i da navede tocan broj tako da imamo tocne podatke i da se više ne šire ovi podatci koje sam ja kopirao ako su plod necije laži i demagogije...

Ps. šta misliš kome su pripisali mrtve koji su nastali u sukobu Babinih i Alijinih. Jesu te pripisivali Srbima, nama ili su ih izostavili?


Pa ti su mi najsumnjiviji, nigdje ih nema...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Broj protjeranih Hrvata od strane ABiH
PostPostano: 15 sij 2013, 06:16 
Offline

Pridružen/a: 05 sij 2010, 17:44
Postovi: 211
danijel 88 je napisao/la:
pucanj u noci je napisao/la:

Prvo to jaran mozes zvati nekoga po svojoj mahali mene ne,drugo zavrsio sam osmogodisnju skolu u Bosni,pa zatim dva srednje i onda hebiga dalje znas....ovce nisam cuva jesam krave.





Ono ja ti od srca kazem grijeh je lagati nama katolicima,tebi mozda nije...o tim civilima ma da ga hbes petljas odkud mi njima 3000 ubili,ma to je ono mozda iz glava baba po selu


Ajde jarane ne zajebavaj nego priznaj tko ti je u obitelji musliman. Ne boj se necu ja to nikome pricati dalje, a i bit ce ti lakše kad napokon kažeš šta te muci odmalena.
Inace imaš sve podatke na prethodnoj stranici. Nisam ih ja pisao tako da ako lažu ti koji su ih napisali lažem i ja. Jbg stari svi su ove podatke prihvatili kao najtocnije tako da tu nema baš previše mjesta za interpretaciju rezultata. Jbg tako je kako je i bolje je da smo mi više njih nego da su oni nas...

Ps. ako stvarno misliš da sam musliman koje se pretvara da je Hrvat i ovdje provocira skobodno me prijavi adminima pa nek mi obrišu profil ako je lažan.

Lijep pozdrav iz Slavonije.

Nisam Musliman rodjen sam u katolickoj kuci oca katolika i majke katolkinje...pradjed mi je bio hajduk..i njegov otac isto poznati hajduci Travnickoga kraja s ovime sam ti rekao ime i prezime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Broj protjeranih Hrvata od strane ABiH
PostPostano: 15 sij 2013, 16:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:56
Postovi: 9970
Apsolutno se slazem sa Hrobiem.. Broj civilnih zrtava u ratu kontra muslimana je nemoguc. Koliko je (to bi ekipa iz MO trebala znat) od prilike zrtava bilo u Mostaru? Ono sve rasporedit i nasih i njihovih i civila i vojske. Mora da su minimalno 80% od tog broja (3000) bili vojnici samo ih priheftalo u civile

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Broj protjeranih Hrvata od strane ABiH
PostPostano: 15 sij 2013, 18:41 
Offline

Pridružen/a: 05 sij 2010, 17:44
Postovi: 211
Tulkas je napisao/la:
Apsolutno se slazem sa Hrobiem.. Broj civilnih zrtava u ratu kontra muslimana je nemoguc. Koliko je (to bi ekipa iz MO trebala znat) od prilike zrtava bilo u Mostaru? Ono sve rasporedit i nasih i njihovih i civila i vojske. Mora da su minimalno 80% od tog broja (3000) bili vojnici samo ih priheftalo u civile

To ti je imao ciganku u ruci i mesetario po zgradi...i kad ga lola otkaci snajperom ovi uzmu pusku
i on je civil...Ahmici odigrani sa takvim ali manjim postotkom...sve civili izuzetak par starijih..ali su mnogi tarabali dok im nije doslo glave....ove spiske njihove kaci macku o rep..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Broj protjeranih Hrvata od strane ABiH
PostPostano: 21 vel 2013, 00:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 vel 2012, 04:56
Postovi: 687
danijel 88 je napisao/la:
Tomislav Diablo je napisao/la:
Koliko smo mi pobili i protjerali preimenovanih Muslimana? Bilo bi lijepo da se stavi ovdje u jedan post za usporedbu (ko je koga više).


Evo možda ce ti ova tablica pomoci bar to se tice poginulih, a što se tice protjeranih mislim da su tu naši najgore prošli (bar kad se gleda u postotcima stanovništva koje je protjerano)

Dakle, Srbi su ubili oko 4 tisuće Hrvata i 54 tisuće Muslimana, Hrvati oko 8200 Srba i 9 tisuća Muslimana, a Muslimani oko 17 tisuća srba i 3700 Hrvata (izgleda da naši u BiH nisu nikome ostali dužni, za jednog našega otišla su 2 neprijateljska vojnika). Po ovoj tablici Srbi su se baš ostamotili jer više od pola (54.14%) njihovih žrtvi su civili...

http://imageshack.us/photo/my-images/4/ ... 2480b.jpg/


Znači više su Hrvati pobili muslimanskih civila, nego Muslimani naših? To je jedino i bitno...

Ako su podatci točni onda se nemate na što žaliti. Gori je jedan mrtav civil od 100 000 protjeranih. Tako da je ovo prilično sramotno za nas i nije ni čudo što na nas gledaju kao na agresore u BiH, a Muslimane kao nevinašca. U pravu su ako su ovi podatci točni.

Ako smo im pobili toliko civila, onda je čudno što ovako malo cvile o tome. Mogli bi puno više cviliti nego što cvile oko naših zločina, imaju puno pravo na to, ako je toliki omjer civilnih žrtava.

Naravno sve to u slučaju da su ovi podatci točni. Broj civilnih žrtava je jedini bitan u cijeloj priči o tome tko je veći zločinac.

Onda nije ni čudno što sama Hrvatska izbjegava vas u BiH. Ovo zaista jest ljaga na čast hrvatskog naroda (ako su podatci točni)...sramota...

_________________
[url]http://www.youtube.com/watch?v=8BhSmd5ZWkw[/url]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Broj protjeranih Hrvata od strane ABiH
PostPostano: 21 vel 2013, 00:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ća je Perec, voz.
Nema ovdje Dodrinaša.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 79 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 19 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO