HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 20:40.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 327 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Banja Luka
PostPostano: 23 tra 2015, 07:54 
Offline

Pridružen/a: 22 ožu 2011, 00:44
Postovi: 1618
Lokacija: big shit
Tulkas je napisao/la:

Sto su dobri ovakvi kad sjednu na volej.
cijeli zivot zive po nekim nakaradnim forumima gdje se
kao vodja stuje seselj i citira deretic mislec da je to to i onda
provire u svijet iz te barustine lazi i mitova i pokusaju ovuda
provuci te gluposti.. boze moj


Zasto ti i ja mozmo komunicirat bez prevodioca.Zasto naprimer onaj iz Siska moze komunicirat sa onim iz Nisa bez prevodioca.Odgovor je, jer nam je jezik isti.Zasto imamo isti jezik a pripadamo razlicitim narodima.

Da ne govorim o prezimenima.Evo jedan visoki zvanicnik RH se preziva kao ja,rodom je iz Dalmacije a to prezime imas svuda od Crne Gore,Srbije,BIH i Hrvatske ,znaci i pravoslavnih i katolika i ima gomila muslimna sa tim prezimenom.

Onaj ko zivi u mitovima i barustinama lazi si ti.Jedan te isti narod je podjeljen po religiji,svi katolici su proglaseni Hrvatima,pa cak i oni na Kosovu,svi pravoslavni Srbima,a 1993 muslimani su proglaseni Bosnjacima a radi se o istom narodu i Seselj to u svojoj knjizi dokazuje gomilom cinjenica.

Religija je individualna stvar svakog covjeka.Eto ti i ja mozemo se dogovorit i vjerovati u svete moci ovog foruma ili bilo cega drugog.Kontas covjek kad postane svijestan sebe sam bira u sta ce vjerovati ili nece.Evo ja deblu sumnju imam da je marija rodila isusa a da nije spavala sa muskarcem i da je isus onda vaskrso.Gledo sam dokumentarac o Torinskom platnu koje je crkva smatrala kao glavnim dokazem vaskrsnuca pa je naucnom metodom dokazano da je platno iz 6 vijeka.

Hocu da kazem religija je relativna stvar,ljudi kad stasaju da samostalno razmisljaju mogu da vjeruju ili ne,ili izaberu u sta ce drugo da vjeruju itd.Dok je narod kome pripadas apsolutna stvar,ne mozes iz te koze jer imas ime ,prezime maternji jezik .Ne moze Njemac postati Francuz ili obrnuto a hriscanin moze musliman ili budista ili jehov svjedok i obrnuto ali uvjek ostaje Njemac ili Francuz koju god religiju izabrao.Kontas

_________________
Potpisi Alija neka je ko avlija!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Banja Luka
PostPostano: 23 tra 2015, 08:18 
Offline

Pridružen/a: 22 ožu 2011, 00:44
Postovi: 1618
Lokacija: big shit
Ceha je napisao/la:
Nisi shvatio.
Vjerojatno dijeliš porijeklo s Hrvatima (da i dobrom dijelu Muslimana), no ne i sa Srbima iz Srbije.
Pravoslavci koji su na pravoslavlje prešli jer nije bilo dosta katoličkih svećenika, a kasnije ih je ta crkva u drugu naciju odfurala.
I to je sve. Bili ste pripadnici hr. naroda (u BL nikad prije Turaka nije bila Srbija), a sad niste.

Što se tiče Krupe, si ti ozbiljan?
Dao sam ti linkove koji govore da to nije istina.
Ti meni daješ link na wikipediju na kojoj piše da se smatra da je crkva građena za vrijem Nemanjića, koji nikad nisu prešli Drinu, a samostan kod Jajca?
Ti si humorist ili ? =))

To su zvanicni podaci parvoslavne crkve.Ako malo proguglas vidjeces da to iz wikipedije podvrdjuje i crkva na svojim zvanicnim stranicama.
Evo naprimjer info na zvanicnom sajtu eparhije dalmatinske podaci o manstiru Krka u Dalamaciji osnovanom 1350 god
http://www.eparhija-dalmatinska.hr/Manastiri-Krka-L.htm
Pedesetak godina kasnije, 1402., kako stoji u zapisu iznad ulaza u manastir,manastir je dograđen.
Manastir Krupa podno Velebita 1317 god
http://www.eparhija-dalmatinska.hr/Mana ... rupa-L.htm

_________________
Potpisi Alija neka je ko avlija!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Banja Luka
PostPostano: 23 tra 2015, 16:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
nosferatu je napisao/la:
Tulkas je napisao/la:

Sto su dobri ovakvi kad sjednu na volej.
cijeli zivot zive po nekim nakaradnim forumima gdje se
kao vodja stuje seselj i citira deretic mislec da je to to i onda
provire u svijet iz te barustine lazi i mitova i pokusaju ovuda
provuci te gluposti.. boze moj


Zasto ti i ja mozmo komunicirat bez prevodioca.Zasto naprimer onaj iz Siska moze komunicirat sa onim iz Nisa bez prevodioca.Odgovor je, jer nam je jezik isti.Zasto imamo isti jezik a pripadamo razlicitim narodima.

Da ne govorim o prezimenima.Evo jedan visoki zvanicnik RH se preziva kao ja,rodom je iz Dalmacije a to prezime imas svuda od Crne Gore,Srbije,BIH i Hrvatske ,znaci i pravoslavnih i katolika i ima gomila muslimna sa tim prezimenom.

Onaj ko zivi u mitovima i barustinama lazi si ti.Jedan te isti narod je podjeljen po religiji,svi katolici su proglaseni Hrvatima,pa cak i oni na Kosovu,svi pravoslavni Srbima,a 1993 muslimani su proglaseni Bosnjacima a radi se o istom narodu i Seselj to u svojoj knjizi dokazuje gomilom cinjenica.

Religija je individualna stvar svakog covjeka.Eto ti i ja mozemo se dogovorit i vjerovati u svete moci ovog foruma ili bilo cega drugog.Kontas covjek kad postane svijestan sebe sam bira u sta ce vjerovati ili nece.Evo ja deblu sumnju imam da je marija rodila isusa a da nije spavala sa muskarcem i da je isus onda vaskrso.Gledo sam dokumentarac o Torinskom platnu koje je crkva smatrala kao glavnim dokazem vaskrsnuca pa je naucnom metodom dokazano da je platno iz 6 vijeka.

Hocu da kazem religija je relativna stvar,ljudi kad stasaju da samostalno razmisljaju mogu da vjeruju ili ne,ili izaberu u sta ce drugo da vjeruju itd.Dok je narod kome pripadas apsolutna stvar,ne mozes iz te koze jer imas ime ,prezime maternji jezik .Ne moze Njemac postati Francuz ili obrnuto a hriscanin moze musliman ili budista ili jehov svjedok i obrnuto ali uvjek ostaje Njemac ili Francuz koju god religiju izabrao.Kontas


O cemu ti?
Prvo lupetas o nekim manastirima od prije krista a sada mi lupetas..o cemu?
Hoces reci da smo svi mi Srbi ili nesto drugo?

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Banja Luka
PostPostano: 23 tra 2015, 16:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
nosferatu je napisao/la:
Ceha je napisao/la:
Nisi shvatio.
Vjerojatno dijeliš porijeklo s Hrvatima (da i dobrom dijelu Muslimana), no ne i sa Srbima iz Srbije.
Pravoslavci koji su na pravoslavlje prešli jer nije bilo dosta katoličkih svećenika, a kasnije ih je ta crkva u drugu naciju odfurala.
I to je sve. Bili ste pripadnici hr. naroda (u BL nikad prije Turaka nije bila Srbija), a sad niste.

Što se tiče Krupe, si ti ozbiljan?
Dao sam ti linkove koji govore da to nije istina.
Ti meni daješ link na wikipediju na kojoj piše da se smatra da je crkva građena za vrijem Nemanjića, koji nikad nisu prešli Drinu, a samostan kod Jajca?
Ti si humorist ili ? =))

To su zvanicni podaci parvoslavne crkve.Ako malo proguglas vidjeces da to iz wikipedije podvrdjuje i crkva na svojim zvanicnim stranicama.
Evo naprimjer info na zvanicnom sajtu eparhije dalmatinske podaci o manstiru Krka u Dalamaciji osnovanom 1350 god
http://www.eparhija-dalmatinska.hr/Manastiri-Krka-L.htm
Pedesetak godina kasnije, 1402., kako stoji u zapisu iznad ulaza u manastir,manastir je dograđen.
Manastir Krupa podno Velebita 1317 god
http://www.eparhija-dalmatinska.hr/Mana ... rupa-L.htm



ovo je vec za temu povijesti i mozemo komforno nastaviti. Ovo bema veze sa BL.

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Banja Luka
PostPostano: 23 tra 2015, 16:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
povijest/pravoslavne-crkve-i-manastiri-i-d-amije-u-bih-i-hr-t936.html

evo teme pa tamo pisi..
eprhija dalmatinska u 14. Vijeku..
daj molim te ne njajke

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Banja Luka
PostPostano: 02 svi 2015, 11:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
Ceha je napisao/la:
Nisi shvatio.
Vjerojatno dijeliš porijeklo s Hrvatima (da i dobrom dijelu Muslimana), no ne i sa Srbima iz Srbije.
Pravoslavci koji su na pravoslavlje prešli jer nije bilo dosta katoličkih svećenika, a kasnije ih je ta crkva u drugu naciju odfurala.
I to je sve. Bili ste pripadnici hr. naroda (u BL nikad prije Turaka nije bila Srbija), a sad niste.


Lupetas gluposti.
Genetska istrazivanja su jasno pokazala tri interesantne cinjenice:
1) da smo duplo blizi solunskim Grcima nego vama. Onda mozes da zamislis koliko su tek razlike Srba iz Srpske i Srbije minorne
2) da su Bosnjaci vecim dijelom islamizovani Srbi, a ne islamizovani Hrvati
3) da su velike genetske razlike izmedju Hrvata u BiH i Hrvatskoj - kojima su blizi Madjari nego BH Hrvati

http://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1 ... 190.x/full
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Banja Luka
PostPostano: 02 svi 2015, 13:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Ma vi ste kompaktni u TROkurac... bugar do bugara pa onda turcin

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Banja Luka
PostPostano: 02 svi 2015, 16:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
Pa nisam ja kriv sto su Stef iz Varazdina i Jozo iz Sirokog dva razlicita svijeta i kulture, koje spaja samo RKC i nametnuta srpska ijekavica kao hrvatski standardni jezik. :neznam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Banja Luka
PostPostano: 02 svi 2015, 20:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
E nek su isto Mile iz Medvedju i Mile iz Apatina..

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Banja Luka
PostPostano: 12 svi 2015, 21:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lip 2009, 12:19
Postovi: 5376
Lokacija: Croatia Alba; site:hercegbosna.org/forum
Citat:
Od početka rata do 1997. nove nazive u Banjoj Luci dobilo je 240 od 400 gradskih ulica. Prije promjena 114 ulica bilo je nazvano po znamenitim Srbima, 81 po Muslimanima i 25 po Hrvatima, a danas 338 ulica nosi nazive po Srbima, 20 po Hrvatima te po Bošnjacima – tri (3).

http://www.energypress.net/tribina/ivo-lucic-promjene-ulica-kao-ideoloska-korekcija-ili-etnicka-delozacija/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Banja Luka
PostPostano: 12 svi 2015, 22:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
De ba Glazbenik ne seruckaj bezveze. I Hrvati su u svojim općinama ukonili srpska imena iz naziva ulica.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Banja Luka
PostPostano: 12 svi 2015, 22:50 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2014, 15:40
Postovi: 3307
Lokacija: S forumaššem na sunećenju.
Kao da i niste.

_________________
A nation which makes the final sacrifice for life and freedom does not get beaten.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Banja Luka
PostPostano: 12 svi 2015, 23:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
BBC je napisao/la:
De ba Glazbenik ne seruckaj bezveze. I Hrvati su u svojim općinama ukonili srpska imena iz naziva ulica.

Pa pročitaj članak koji je okačio pa ćeš vidjeti da se to u njemu ne negira.

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Banja Luka
PostPostano: 12 svi 2015, 23:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Nek ne manipulira vađenjem citata iz konteksta. Proseljačio se u zadnje vrijeme.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Banja Luka
PostPostano: 13 svi 2015, 09:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
BBC je napisao/la:
Nek ne manipulira vađenjem citata iz konteksta. Proseljačio se u zadnje vrijeme.

Tema je Banja Luka - ne Mostar npr.

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Banja Luka
PostPostano: 13 svi 2015, 11:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Počeo mi je dodrinašiti u zadnje vrijeme.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Banja Luka
PostPostano: 13 svi 2015, 11:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
BBC je napisao/la:
De ba Glazbenik ne seruckaj bezveze. I Hrvati su u svojim općinama ukonili srpska imena iz naziva ulica.


Ne j. Glazbenik je pokazao ovim da za nas i nije neka razlika između Jugoslavije i Republike Srpske (u neratnim vremenima). Pali s 25 na 20. Iseljavanja i progona je bilo i prije 1992.

Ja sam bio poslom još davne 1998. u BL. Već tad je to bio moderan europski grad, a danas je vjerojatno primjer na koji bi se trebalo i ugledat. Meni se grad sviđa.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Banja Luka
PostPostano: 13 svi 2015, 14:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ne seri ni ti Junuze. Dosta vas je.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Banja Luka
PostPostano: 13 svi 2015, 14:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
BBC je napisao/la:
Ne seri ni ti Junuze. Dosta vas je.



_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Banja Luka
PostPostano: 13 svi 2015, 18:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Bez veze tu pisete i gubite vrijeme.
Banja Luka je etnicki pociscen grad. To i najveci
debil zna. Poruseno sve
sto nije pravoslavno, to je cinjenica
i od laprdanja nema nista. Nema kukanja i treba
prihvatiti zbilju.

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Banja Luka
PostPostano: 16 svi 2015, 18:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2011, 22:11
Postovi: 7952
BL nikad ljepsa nije bila.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Banja Luka
PostPostano: 17 svi 2015, 08:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Istina..Banja Luka je prelijepa..

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Banja Luka
PostPostano: 17 svi 2015, 18:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 vel 2010, 19:22
Postovi: 5990
https://www.youtube.com/watch?v=ATslJM9I1XE

Svečano otvorenje Hadžisalihija džamije u Banjaluci
Banjaluka, 19.07.2008. Svečano otvaranje HADŽISALIHIJA džamije u džematu Stupnica, kojoj su prisustvovali uvaženi gosti i veliki broj džematlija. Prisutnu braću i sestre,prigodnim govorima pozdravili su; Izaslanik REIS-UL-ULEME Islamske zajednice u BiH, Prof. Dr. Mustafe Cerića, generalni sekretar rijaseta I.Z. u BiH , prof. Muhamed efendija Salkić. Šef računovodstva rijaseta I.Z. u BiH , Rasim efendija Kadrić. Muftija zagrebački, Šefko efendija Omerbasić. Muftija banjalučki, prof. Edhem efendija Čamdžić - Akademik Dr. Muhamed Filipović. Predstavnici državne i opštinske vlasti,vladinih i nevladinih organizacija. Predsjednik građevinskog odbora za izgradnju džamije, SuljoPoturović. Predsjednik MESDŽIDA I.Z. Banjaluke, dipl.ing.ekonomije, Hadži Kasim Mujičić koji je istakao da je ovo deseta obnovljena džamija u Banjaluci, uz veliku podršku i pomoć džematlija iz B.Luke i svih dobrih ljudi koji su svojim prilozima i na drugi način pomogli u obnovi do sada obnovljenih banjalučkih džamija.
U ime gradonačelnik Banjaluke, Dragoljuba Davidovića, skup je pozdravio, Vladimir Đukelić. Predstavnik rimokatoličke crkve, Gospodin Velečasni, Zvonimir Matijević, obratio se u ime, Oca Biskupa, Franje Komarice. Predsjednik udruženja građana povratnika, Kemal Gunić.
Da se podsjetimo; Hadžisalihija džamija, ili u narodu poznata kao stupnička džamija sagrađena je u 16. stoljeću, a zapaljena je 9.septembra 1993.godine, kao posljednja od 16. Banjalučkih džamija, a obnovljena i svečano otvorena 19. jula 2008. godine.
Snimak i obrada: Muharem Sitnica-Sića

_________________
Neki Fadil


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Banja Luka
PostPostano: 17 svi 2015, 19:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Kum Bečo je napisao/la:
https://www.youtube.com/watch?v=ATslJM9I1XE

Svečano otvorenje Hadžisalihija džamije u Banjaluci
Banjaluka, 19.07.2008. Svečano otvaranje HADŽISALIHIJA džamije u džematu Stupnica, kojoj su prisustvovali uvaženi gosti i veliki broj džematlija. Prisutnu braću i sestre,prigodnim govorima pozdravili su; Izaslanik REIS-UL-ULEME Islamske zajednice u BiH, Prof. Dr. Mustafe Cerića, generalni sekretar rijaseta I.Z. u BiH , prof. Muhamed efendija Salkić. Šef računovodstva rijaseta I.Z. u BiH , Rasim efendija Kadrić. Muftija zagrebački, Šefko efendija Omerbasić. Muftija banjalučki, prof. Edhem efendija Čamdžić - Akademik Dr. Muhamed Filipović. Predstavnici državne i opštinske vlasti,vladinih i nevladinih organizacija. Predsjednik građevinskog odbora za izgradnju džamije, SuljoPoturović. Predsjednik MESDŽIDA I.Z. Banjaluke, dipl.ing.ekonomije, Hadži Kasim Mujičić koji je istakao da je ovo deseta obnovljena džamija u Banjaluci, uz veliku podršku i pomoć džematlija iz B.Luke i svih dobrih ljudi koji su svojim prilozima i na drugi način pomogli u obnovi do sada obnovljenih banjalučkih džamija.
U ime gradonačelnik Banjaluke, Dragoljuba Davidovića, skup je pozdravio, Vladimir Đukelić. Predstavnik rimokatoličke crkve, Gospodin Velečasni, Zvonimir Matijević, obratio se u ime, Oca Biskupa, Franje Komarice. Predsjednik udruženja građana povratnika, Kemal Gunić.
Da se podsjetimo; Hadžisalihija džamija, ili u narodu poznata kao stupnička džamija sagrađena je u 16. stoljeću, a zapaljena je 9.septembra 1993.godine, kao posljednja od 16. Banjalučkih džamija, a obnovljena i svečano otvorena 19. jula 2008. godine.
Snimak i obrada: Muharem Sitnica-Sića


Nekad smo to zvali "proklanjanje".

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Banja Luka
PostPostano: 22 svi 2015, 15:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 vel 2010, 19:22
Postovi: 5990
U Banjoj Luci napad na ekipu "Face" televizije

http://www.klix.ba/vijesti/bih/u-banjoj ... /150522094

_________________
Neki Fadil


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 327 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO