HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 23 srp 2024, 04:24.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 8393 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184 ... 336  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 14:34 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2012, 10:26
Postovi: 3402
Lokacija: Србија
BBC je napisao/la:
daramo je napisao/la:
Ide biznis
Uhićeni u Njemačkoj zbog krijumčarenja: dvojica Srbina u dva automobila vozili su 28 migranata

U Njemačkoj su u ponedjeljak ujutro u Saskoj na istoku zemlje uhićena dvojica srpskih državljana stara 32 i 41 godinu, koja su pokušala prokrijumčariti 28 osoba u zemlju. U dva automobila bilo je 27 iračanab i jedan Pakistanac.

slika



Moram priznati da sam jako veseo zbog ove vijesti. Nadam se da će im puknuti puno godina zatvora.


Mogli su preći na islam, a ostatak rodbine podbadati vilicom da učine isto. Nema razlike. Islam je izrazito virulentna pojava...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 14:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 18:54
Postovi: 13159
BBC je napisao/la:
Normalno da je novac prvi cilj. Kad se malo smjeste i skuliraju onda dolazi religiozna komponenta i želja za kalifatom u Europi.


Da, ali oni sad toga nisu svesni... njima je da dodju do kuce i socijale... spremni su i da se pokrste da bi lakse do toga dosli...

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 14:36 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
daramo je napisao/la:
granica je napisao/la:

Iz straha se radja mrznja, iz mrznje sovinizam. Klasican primjer. Eto ja se tebe ne bojim, pa te tako i ne mrzim. Kao ni Bibceka iako je poprilican pakshu.

Nije to problem, normalna pojava na zalost skoro pa svugdje gdje dolazi do susreta razlicitih kultura, ali je gadna stvar kad na osnovu toga moraju ispastati ljudi koji bjeze od rata i cija je domovina unistena zahvaljujuci dijelom i politici koju - ako vec ne vode, ali onda dijelom podrzavaju i zemlje u koje ti ljudi sad bjeze. Ne kazem ja da tu nema svega i svacega ali sam duboko ubijedjen u to da su vecina ljudi koji jednostavno zele napokon opet poceti da normalno zive i koji su duboko zahvalni za pomoc koja im je pruzena i koja ce im biti pruzena.


Nemam ja šta mrziti ove nek idu kamo hoće i žele ali ne tako da nama stvaraju probleme i financijske i političke.

Daj opet priče da su te zemlje krive kakve veze imaju Njemačka, Češka, Finska, Hrvatska, Srbija itd. sa ratom u Siriji?
Najmanje ih ide u one zemlje koje su krive za taj rat VB, SAD, S. Arabiju.

Pa to i jeste problem da žele nastaviti živjeti "normalno" po njihovu shvatanju a ne našem.


Ma niko i nece u BiH, a sto se Hrvatske tice to je samo tranzitna zemlja i to samo zbog gadnog ponasanja madjarskih vlasti. Jebote ispade Srbija, koja je - dobrim dijelom i s pravom, tako dugo bila na losem glasu zbog devedesetih, na kraju humanija od svih ostalih.

I jesu se vala najnormalnije ponasali, pocevs od ulaska tih ljudi preko Makedonije, pa i do izjava samih gradjana..reakcije policije, itd.

Sto se rata tice: Pa Zapad, kome te zemlje pripadaju (mislim na clanice NATO-a), je bio taj koji je podrzavao opoziciju u Siriji iz koje se izrodio Daesh. A onda su krenule mase izbjeglica.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 14:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37094
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Nisu svi ali jeste većina za sve multietničare uvijek slijedi gorko osvještenje.
Barem mi u BiH znamo kako ih većina razmišlja a jasno se vidi na forumu.

Europa okrenula i drugi obraz!

Islamisti su uništili posljednju Katoličku crkvu u Jemenu. Skupina maskiranih, naoružanih napadača, prošle srijede, zapalili su crkvu sv. Josipa u Adenu. Prema dostupnim izvorima čini se da je uništena posljednja katolička crkva u zemlji. Još noć prije, nepoznati je napadač razbijao crkveni krov. Ova crkva poznata je kao crkva Svete obitelji.

I zanimljivo prvo što je nastradalo nakon oslobađanja od šijitskih Hutija je katolička crkva.

Islamistička policija uspjela je uz vojnu potporu Saudijske Arabije i Ujedinjenih Arapskih Emirata, Aden osloboditi od strane šijitskih Houthisa. Nakon ponovnog osvajanja došlo je do ponovnog anti-kršćanskog nasilja. Kada se kolonijalna sila Velike Britanije 1967. godine povukla iz Južnog Jemena, u glavnom gradu Adenu stajale su 22 crkve. One su okupljale mali jemenski dio kršćanske zajednice, kojima se temelji provlače do 5. stoljeća, za vrijeme vladavine Etiopljanina.

Godine 2011. u Jemenu su bile tri katoličke crkve i jedna anglikanska a sada četiri godine nakon uništene su sve: crkva Svete obitelji, crkva Bezgrešnog začeća u Maallau, crkva svetog Franje Asiškog, kao i anglikanska Kristova crkva u Tawahi.

Bivši Kaldejski nadbiskup Mosula, Emil Shimoun Nona, govorio je nedavno u intervjuu o stanju kršćana u Iraku kada je rekao: ‘Naše sadašnje patnje su predokus onoga što će u bliskoj budućnosti osjetiti Europljani i kršćani tamo. Izgubio sam biskupiju. Prostorije mog apostolata zauzeli su islamski radikali koji nas žele vidjeti kao muslimane ili kao mrtvace. Ali moja Crkva je još uvijek živa, i ne mislim se predati tako lako’, piše katholisches.info.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 14:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
granica je napisao/la:

Cija statistika, i ko ju je objavio? Da nije mozda NPD? :zubati


Evo ga.

http://www.dailymail.co.uk/news/article ... Syria.html

Citat:
Only one in every five migrants claiming asylum in Europe is from Syria.
The EU logged 213,000 arrivals in April, May and June but only 44,000 of them were fleeing the Syrian civil war.


Citat:
The figures from Eurostat, the EU's official statistical agency, show that migration from April to June was running at double the level of the same period in 2014.
The number of Afghans lodging asylum claims is up four-fold, from 6,300 to 27,000. Another 17,700 claims were made by Albanians, whose country is at peace.
A further 13,900 applicants came from Iraq which, like Syria, is being torn apart by the Islamic State terror group.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 14:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 srp 2015, 11:48
Postovi: 618
Lepo sam ja rekao Tukasu da cemo se za 2 nedelje smejati o stvarima koje smo pisali.Dogadjaju se smenjuju tako progresivno i sa toliko obrta...nema ovde plana ni za narednih 7 dana a kamoli par meseci

Samo da ne bude...ko se snadje snadje se


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 14:40 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
DzoniBG je napisao/la:
Hunter je napisao/la:

Mržnja se rodi i nakon spoznaje nečega. Kao primjera radi da se religija mira uglavnom svodi na deranje po ulicama, ucjene, ubojstva i parazitiranje na račun 'nevjernika'.


Mrznja se kod pravih ljudi, i hriscana nikad ne radja... to je osecaj koji okupira srca i mozgove slabica i inferioraca...

Nemoj da milijardu ljudi trpamo u isti kosh... imas ti muslimana koji su dobri ljudi, drze se svoga, ne namecu drugima, ne pozivaju na rat i dzihad, ne odsecaju ljudima glave... mnogo imas takvih...kao sto imas npr nacelnih hriscana koji su okrvavili ruke do lakata...

Ekstremni zadrti islam treba iskoreniti u korenu... a to neces postici tako sto sve muslimane gledas kao gamad, to je samo put da ih sve vise povezes...

U problemu na ovoj temi imamo paradoksalnu stvar da ljudi koji poticu iz tvrdokornih islamskih sredina jure u kaurske zemlje gde im je "obecani zivot"... da je njima stalo do vere i njihovih zemalja, ne bi ih toliko dolazilo...a ne verujem da je vecina vodjena mislju da islam izdominira evropom...u pitanju je uski individualni interes...


Bas to. Vecina hoce samo da provedu svojih cetrdesetak, pedesetak godina zivota u relativnom miru. Iako, a to je sad opet tema za sebe, im ja nebio u kozi jer zasigurno, uprkos euforiji i dobrocinstvu jednog dijela populacije, je vecina skepticna a dobar dio negativno nastrojen jer nahuskan od strane desnicarskih partija koje sve ovo koriste u smislu dobijanja jeftinih politickih poena.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 14:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
DzoniBG je napisao/la:
BBC je napisao/la:
Normalno da je novac prvi cilj. Kad se malo smjeste i skuliraju onda dolazi religiozna komponenta i želja za kalifatom u Europi.


Da, ali oni sad toga nisu svesni... njima je da dodju do kuce i socijale... spremni su i da se pokrste da bi lakse do toga dosli...


Kad "sad". Dok hodaju po kukuruzima i preskaču ograde. Ne otkrivaj toplu vodu bezveze.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 14:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 09:25
Postovi: 44023
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Druže granica, nemoj završiti ko ovaj lik (starija vijest), ali dobar dokaz koliko je taj termin tzv "islamofobije" (iracionalni strah od nečega) promašen. Lik retorikom zvuči 1/1 ko ti, nemoj da epilog bude isti.

Citat:
SWEDEN'S MULTICULTURAL CENTER EXPERT ON ISLAMOPHOBIA JOINS ISIS

And if the whole ISIS thing doesn't work out, he can always go back to the Islamophobia racket

Michael Nikolai Skråmo aka Abo Ibrahim Al Swedi probably didn't need a job. He was trained as a chef before he converted to Islam.

The 29-year-old Swede, who today calls himself "Abdul Samad al Swedi", grew up in Gothenburg. He converted to Islam during a field trip to Egypt about ten years ago and has since been engaged in a series of tax-funded Muslim organizations.

In 2009 he was invited to SVT, where he told Swedish viewers how Muslim phobia (Islamophobia) and hatred was spread around Europe.

Previously, the Swede have been heavily involved to counter what he described as a misleading picture of Muslims as violent fanatics. In an episode of SVT debate, which can be seen on Youtube, he attacked the malicious picture of Muslims spread in Europe.

"This fear is based on ignorance of Islam," Michael Skråmo said.


........

And then he took the inevitable next step.

Michael Skråmo, 29, took the whole family - his little four children and wife - to the IS-controlled area inside Syria. Now Skråmo filmed a propaganda video outside the Syrian city Kobane where he preaches jihad and calls Swedish jihadists to leave Sweden and join the "holy war".

“My brothers, ‘hijra’ (migration) and ‘jihad’ are so simple. It only costs a few thousand ‘lapp’ [Swedish kronor],” he says in Swedish. “Do you not wish in in your heart to fight and show God what you have to offer him? The door to jihad is standing there waiting for you. It’s the fastest way to Jannah [Paradise]."

"I want you to be here with me. I want us to hang out in Jannah. My wonderful brothers, take this decision, trust in Allah, sacrificing your money and your life for Allah, and you will receive the highest from Allah ".

And if the whole ISIS thing doesn't work out, he can always go back to Sweden and lecture the natives on how they're Islamophobes for associating Islam with terrorism.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 14:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37094
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Ja da samo znaš moj granica koliko se Češka i Hrvatska pitaju u NATO-u.

I ti živiš u EU, pa barem bi znao da Srbija ne mora registrirati nikoga, Hrvatska je granična zemlja EU kao i Mađarska i pod pritiskom je velikih članica da obavlja svoje EU dužnosti ili slijede konsekvence i političke i financijske.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 14:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 18:54
Postovi: 13159
granica je napisao/la:

Bas to. Vecina hoce samo da provedu svojih cetrdesetak, pedesetak godina zivota u relativnom miru. Iako, a to je sad opet tema za sebe, im ja nebio u kozi jer zasigurno, uprkos euforiji i dobrocinstvu jednog dijela populacije, je vecina skepticna a dobar dio negativno nastrojen jer nahuskan od strane desnicarskih partija koje sve ovo koriste u smislu dobijanja jeftinih politickih poena.


Ima i druga strana medalje, koju sam preskocio u tom postu, a tebi cu napisati...

Postoji opravdana bojazan, ne samo kod desnicara, da ako u nekim sredinama muslimani postanu veoma brojni, da ce traziti posebna prava za sebe, a ako im se ne da, onda ce praviti nerede...

Dok su manjina, nema problema, ali kad taj broj naglo naraste, pa se osile, pa dzamijasi preuzmu kolo... onda se i pristojni ljudi u strahu grupisu, i postaju deo mase...

Postavljao sam slike iz pariza gde blokiraju citave ulice tokom molitve, a policija im ne sme nista... to ne sme da se dozvoli... ako te je neko primio, omogucio ti sve, a ti ne postujes elementarne zakone te drzave... tu nema vise ali... to treba odmah deportovati van Evrope...

E tu ove zemlje pucaju, nemaju muda ni volje da se sa time obracunaju, nego zataskavaju, i svrstavaju njihove hirove pod ljudska prava... ne moze zena u Parizu da bude skroz zamotana, ako hoce to... nek seli tamo odakle je dosla... i tu nema kompromisa...

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 14:50 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
daramo je napisao/la:
Ja da samo znaš moj granica koliko se Češka i Hrvatska pitaju u NATO-u.

I ti živiš u EU, pa barem bi znao da Srbija ne mora registrirati nikoga, Hrvatska je granična zemlja EU kao i Mađarska i pod pritiskom je velikih članica da obavlja svoje EU dužnosti ili slijede konsekvence i političke i financijske.



To je jasno.

I ako se sjecas, prije par dana - prije nego sto su krenuli kroz Hrvatsku, sam rekao da bi Hr. mogla ispasti moralni shupak nr. 2. kad krenu da ispunjavaju ono na sta su se ustvari i obavezali. Sve je to jedno veliko sranje i jedina mogucnost da se dugorocoi rijesi taj problem je da se napokon napravi odrziv mir na Bliskom istoku, i zaista ne moramo biti slijedbenici zavjerenickih teorija da bi uvidjeli da je politika Zapada tamo sve drugo no konstruktivna.
Asad jest shupak, to ne sporim, kao sto je to u mnogo vecoj mjeri bio Sadam, pa i Gadafi, ali skidati njih s vlasti a istovremeno nemati adektavnu zamjenu, alternativu, to je vec zlocin u vjerski tako raznolikim sredinima. Treba tome pogledati u oci. Kao sto treba pogledati u oci i cinjenici da je Evropa bila ta koja je kolonijalizirala Afriku a da sad u vidu migranata crne boje koze neki stari dugovi dolaze na naplatu.

Ne znam, nisam pametan, ali nadam se da ce sve ovo na dobro izaci..barem za mog vijeka.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 14:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
BBC je napisao/la:
granica je napisao/la:

Cija statistika, i ko ju je objavio? Da nije mozda NPD? :zubati


Evo ga.

http://www.dailymail.co.uk/news/article ... Syria.html

Citat:
Only one in every five migrants claiming asylum in Europe is from Syria.
The EU logged 213,000 arrivals in April, May and June but only 44,000 of them were fleeing the Syrian civil war.


Citat:
The figures from Eurostat, the EU's official statistical agency, show that migration from April to June was running at double the level of the same period in 2014.
The number of Afghans lodging asylum claims is up four-fold, from 6,300 to 27,000. Another 17,700 claims were made by Albanians, whose country is at peace.
A further 13,900 applicants came from Iraq which, like Syria, is being torn apart by the Islamic State terror group.


:laugh

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 14:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37094
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Turci i Arapi su kolonizirali Europu prije toga da li onda to opravdava poslije njihovu kolonizaciju?
Ništa to nije zasrala Europa, znaš ti dobro tko je svjetski policajac i tko "uvodi red i donosi demokraciju" u arapske zemlje.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 14:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 tra 2015, 20:35
Postovi: 309
granica je napisao/la:


Nisi odgovorio na pitanje:

Citat:
Nego, kazes ne volis naciste, ali zasto se onda sluzis nacistickom propagandom?



Cija statistika, i ko ju je objavio? Da nije mozda NPD? :zubati



E moj Mujaga...

1)Imigranti prosvjeduju tražeći 2000 eura (ili želiš reći da se to nikada nije dogodilo)?
2)Ona odgovara komentarom na taj prosvjed
3)Ja postavljam sliku i ja širim nacističku propagandu?

Dali su drage "izbjeglice" tražile 2000 eura? Jesu! Gotova rasprava.

Nakon što smo to riješili, idemo dalje :)

1)Nakon onih silnih tvrdnji da su desničari u EU počinili više terorističkih djela, kako je moguće da se ispostavilo da su ti braća gora i po broju napada i po broju žrtava? Dobro uklopljena, integrirana braća koja broje tek par % u svakoj EU zemlji.

2)Što kažeš na službenu statistiku Eurostata koja govori da su ovdje izbjeglice u manjini (tek 1 od 5)?

_________________
I don't hate you, I'm just not necessarily excited about your existence


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 14:58 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
DzoniBG je napisao/la:
granica je napisao/la:

Bas to. Vecina hoce samo da provedu svojih cetrdesetak, pedesetak godina zivota u relativnom miru. Iako, a to je sad opet tema za sebe, im ja nebio u kozi jer zasigurno, uprkos euforiji i dobrocinstvu jednog dijela populacije, je vecina skepticna a dobar dio negativno nastrojen jer nahuskan od strane desnicarskih partija koje sve ovo koriste u smislu dobijanja jeftinih politickih poena.


Ima i druga strana medalje, koju sam preskocio u tom postu, a tebi cu napisati...

Postoji opravdana bojazan, ne samo kod desnicara, da ako u nekim sredinama muslimani postanu veoma brojni, da ce traziti posebna prava za sebe, a ako im se ne da, onda ce praviti nerede...

Dok su manjina, nema problema, ali kad taj broj naglo naraste, pa se osile, pa dzamijasi preuzmu kolo... onda se i pristojni ljudi u strahu grupisu, i postaju deo mase...

Postavljao sam slike iz pariza gde blokiraju citave ulice tokom molitve, a policija im ne sme nista... to ne sme da se dozvoli... ako te je neko primio, omogucio ti sve, a ti ne postujes elementarne zakone te drzave... tu nema vise ali... to treba odmah deportovati van Evrope...

E tu ove zemlje pucaju, nemaju muda ni volje da se sa time obracunaju, nego zataskavaju, i svrstavaju njihove hirove pod ljudska prava... ne moze zena u Parizu da bude skroz zamotana, ako hoce to... nek seli tamo odakle je dosla... i tu nema kompromisa...


Vjerovao ti to meni ili ne ali ni ja nebi volio da dodje do toga. Samo, tjesi me to da statistike govore jasnim jezikom: Sve da dodje 4.000.000 izbjeglica u EU, i da svi oni budu muslimani, njihov udio bi se povecao s danasnjih 4 na 5 posto. Sto meni licno jasno ukazuje na to da je sva ova prica tipa (Orban): Dolazi 100 miliona muslimana, ili (BBC) oni dolaze da islamiziraju Evropu, itd., jednostavno prenapuhana.

Jbg. zivimo u globalizovanom svijetu a podrucja poput EU ce sve vise i vise gubiti svoju nekadasnju monolitnost. Treba naci adekvatne odgovore na izazove koje taj proces nosi sa sobom. Ne znam kako, ali zasigurno ne tako sto ce se napaljivati jedni na druge. Ocuvati socijalni mir, osigurati ljudima neku perspektivu u buducnosti, i onda nece biti primorani da traze dezurnog krivca. Ukoliko privredni sistem ode u onu stvar, kao i u SFRJ, onda kukulele..u to sam ubijedjen.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 15:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37094
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Čelnik njemačke tajne službe za tuzemstvo (BfV) upozorio je u utorak da bi radikalni islamisti mogli pokušati regrutirati mlade izbjeglice koje pristižu u zemlji.

"Jako smo zabrinuti da bi islamisti u Njemačkoj, pod izgovorom pružanja humanitarne pomoći, mogli pokušati iskoristiti situaciju s migrantima kako bi preobratili i regrutirali one koji traže azil", rekao je Hans-Georg Maassen, predsjednik Službe za zaštitu ustavnog poretka (BfV).

"Posebice smo fokusirani na mlade izbjeglice bez pratnje koji bi mogli biti laki plijen za islamiste"

Maassen je to kazao nekoliko sati nakon što je njemačka policija izvršila pretres osam lokacija u Berlinu, uključujući jedan islamski centar, sumnjajući da ih koriste islamisti koji podržavaju sukobe u Siriji.

Maassen je kazao da je broj ultra-konzervativnih salafista u Njemačkoj porastao na 7900, prema 7500 u lipnju. Oko 740 islamista iz Njemačke, među kojima petina žena, otišlo je u Siriju i Irak. Trećina ih se u međuvremenu vratila u Njemačku, a 120 je poginulo.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 15:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 tra 2015, 20:35
Postovi: 309
Ma daj BBC, nemoj mi kvariti igru pa mu slati linkove, i ja ih imam par spremnih i samo čekam. :zubati
Samo ga pustite da vidim koliko se može izvlačiti i skakati kao mačak oko kaše.

_________________
I don't hate you, I'm just not necessarily excited about your existence


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 15:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Već je toliko ljut da će početi po Austriji uništavati križeve po selima i brdima.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 15:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37094
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
granica ne laži uhvatio se se onoga propagandnog spota unhcr-a i uporno lažeš, spominju samo sirijske izbjeglice znači 4 mil Sirijaca.
Uračunaj tu Afganistance, Irance, Bangladežane, Iračane cijeli Magreb te subsaharsku Afriku i eto ti brojke od 50 milijuna ljudi koji su u pokretu prema Europi prema UN-u.

Naravno neće svi stići ali hoće 20tak milijuna ti kad se smjeste povući će svoje obitelji i eto ti brojke od 50 milijuna u sljedećih 5-6 godina.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 15:05 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
Sation je napisao/la:
granica je napisao/la:


Nisi odgovorio na pitanje:




Cija statistika, i ko ju je objavio? Da nije mozda NPD? :zubati



E moj Mujaga...

1)Imigranti prosvjeduju tražeći 2000 eura (ili želiš reći da se to nikada nije dogodilo)?
2)Ona odgovara komentarom na taj prosvjed
3)Ja postavljam sliku i ja širim nacističku propagandu?

Dali su drage "izbjeglice" tražile 2000 eura? Jesu! Gotova rasprava.

Nakon što smo to riješili, idemo dalje :)

1)Nakon onih silnih tvrdnji da su desničari u EU počinili više terorističkih djela, kako je moguće da se ispostavilo da su ti braća gora i po broju napada i po broju žrtava? Dobro uklopljena, integrirana braća koja broje tek par % u svakoj EU zemlji.

2)Što kažeš na službenu statistiku Eurostata koja govori da su ovdje izbjeglice u manjini (tek 1 od 5)?




Citat:
1)Imigranti prosvjeduju tražeći 2000 eura (ili želiš reći da se to nikada nije dogodilo)?


Daj izvor za tu tvrdnju i reci koliko od 350.000 je to uradilo.

Citat:
2)Ona odgovara komentarom na taj prosvjed
3)Ja postavljam sliku i ja širim nacističku propagandu?


Ne odgovara ona vec je to smisljena akcija desnicarskih udruga. Ona je napisala cak "Ich mache nun auch mit" ili tako nesto slicno. Dakle, "hajd da se i ja ukljucim".

I onda ti nju postavljas kao sinonim otpora vecinske populacije protiv zlih islamista koji hoce - bilesi - po 2000 eura. A sva ta prica oko 2000 eura je jednostavno laz i koristi se u smislu budjenja zavisti medju nizim slojevima koji postaju sve vece zrtve korporativnog kapitalizma i ukidanja socijalnih povlastica. Dakle nahuskavanje slabih protiv slabijih. Sto opet ove slabe to ne opravdava, jasno kazem, ako si vec toliko glup, toliko jadan pa zavidis jednom izbjeglici iz Sirije, a istovremeno nemas ni trunke mozga pa da se upitas "odakle ti sefu kinta za novi Audi njegove kcerke" (parafraziram njemacki bend K.I.Z), onda i nisi nista bolje ni zasluzio. A na trebi se vec na prvi pogled vidi da je glupa ko ***..taj piercing i te fore, pa nisam jednom karo frizerku tog kolora..

Sad mi pade na pamet, ko Neletu u onoj pjesmi "Unlcle Sam": Bratstvo i Jedinstvo ne cuva radio, Bratstvo i Jedinstvo cuva rad! E pa tako i ovdje: Socijalni mir ne cuva radio, socijalni mir cuva obrazovanje! Obrazuj se, informise se bre, i onda nesh biti samo igracka u rukama mocnika.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 15:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Kad je taj sastanak danas ? Zanima me svađa koja procuri i oštre riječi. Ili je sutra ?

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 15:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 tra 2015, 20:35
Postovi: 309
daramo je napisao/la:
granica ne laži uhvatio se se onoga propagandnog spota unhcr-a i uporno lažeš, spominju samo sirijske izbjeglice znači 4 mil Sirijaca.
Uračunaj tu Afganistance, Irance, Bangladežane, Iračane cijeli Magreb te subsaharsku Afriku i eto ti brojke od 50 miljuna ljudi koji su u pokretu prema Europi.

Naravno neće svi stići ali hoće 20tak milijuna ti kad se smjeste povući će svoje obitelji i eto ti brojke od 50 milijuna u sljedećih 5-6 godina.


Ma ti si jedan običan fašist koji širi nacističku propagandu.

_________________
I don't hate you, I'm just not necessarily excited about your existence


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 15:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 srp 2015, 11:48
Postovi: 618
Nama ne vredi da dizemo ograde od zice,eventualno betonske.Ovi nasi cigani bi za 3 dana to tako dobro opeljesili da bi krdo mamuta moglo da prodje


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 15:07 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 07:32
Postovi: 6304
@granica.

Tebe je dva puta BBC nešto pitao.Iiiiii tiii ništa ne odgovaraš.Jeli??
Hajde odgovori.Da ili Ne.I nemoj,više,da,ignorišeš,kad te nešto pita.Da ti ja ne bi postavljo to pitanje dok god si ovde.
Pratim temu čekam odgovor.Nemaš puno vremena.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8393 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184 ... 336  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO