HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 lip 2026, 15:19.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 9501 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318 ... 381  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 stu 2022, 17:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 22090
Lokacija: među zvijezdama
Naša Kvačica primjenjuje forumska pravila na meni, dok crnog i srpsku bratiju ne kažnjava. Mislim kakvu motivaciju dobiti za pisanje? Kad ti se svaka šuša selektivno navali i šalje upozorenja selektivno.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 stu 2022, 18:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 svi 2021, 23:52
Postovi: 1760
Srbi bar ne lazu da nisu pocinili zlocine u hrvatskoj. Kao sto ni mi ne lazemo sa ih nismo potaracali u dolini neretve. Kao sto su oni nas u posavini poderali. Da ne spominjem ww2 i jasenovac. Muslimani su sve te bitke cucili i cekali ko ce izac kao pobjednik. Onda kad su ih srbi poderali u istocnoj bosni napali malobrojnije hrvate i izvrsili genocid nad hrvatima srednje bosne. I onda to poricu. Zato odjebite

_________________
28.4.2023 - Krstaski vladar FBiH Christian Schmidt salje SDFA djamijase na vjecna lovista


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 stu 2022, 18:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 22090
Lokacija: među zvijezdama
Ja i kakve to veze ima sa selektivnom pravdom koju Kvačica potencira? Ko si ti uopće?

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 stu 2022, 18:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 22090
Lokacija: među zvijezdama
Reconquista je napisao/la:
SarajkaDjevojka je napisao/la:


Ti s ovim svakodnevnom prijavama, sutra bi da se kojim slučajem vrati neka Srboslavija, drukao susjede i sopstvenu rodbinu „udbi“ Da bi bio „podoban“.


Moj pajdo Herceg čuva hrvatsku tradiciju seoskih baba i međusobnog olajavanja i tužakanja od zaborava i to na internetu. Respekt za trud.



Moja baka je iz sela koje je bilo kažnjeno nakon 2.svjetskog rata. Zbog “van partijskog djelovanja u ratu i poraću” I sjeća se kao djevojčica tih progona rodbine. Od “podobnih partiji”.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 stu 2022, 18:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 41107
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Naša Kvačica primjenjuje forumska pravila na meni, dok crnog i srpsku bratiju ne kažnjava. Mislim kakvu motivaciju dobiti za pisanje? Kad ti se svaka šuša selektivno navali i šalje upozorenja selektivno.


Strašno. To je sigurno zbog Komšića. :neznam

Treba raditi na unapređenju odnosa Hrvata i Bošnjaka. :palacgore1

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

1607 of 2558 - 62.82%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 stu 2022, 18:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 22090
Lokacija: među zvijezdama
Naša Kvačica je napisao/la:
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Naša Kvačica primjenjuje forumska pravila na meni, dok crnog i srpsku bratiju ne kažnjava. Mislim kakvu motivaciju dobiti za pisanje? Kad ti se svaka šuša selektivno navali i šalje upozorenja selektivno.


Strašno. To je sigurno zbog Komšića. :neznam

Treba raditi na unapređenju odnosa Hrvata i Bošnjaka. :palacgore1



Tim tvojim selektivnim primjenjivanjem pravde samo mozes raditi na pogoršavanju odnosa!

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 stu 2022, 18:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 41107
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:

Strašno. To je sigurno zbog Komšića. :neznam

Treba raditi na unapređenju odnosa Hrvata i Bošnjaka. :palacgore1



Tim tvojim selektivnim primjenjivanjem pravde samo mozes raditi na pogoršavanju odnosa!


Da zaista strašno, odnosi su sve gori i gori. :neznam

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

1607 of 2558 - 62.82%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 stu 2022, 18:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 17:46
Postovi: 8694
Lokacija: banana
Naša Kvačica je napisao/la:
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Naša Kvačica primjenjuje forumska pravila na meni, dok crnog i srpsku bratiju ne kažnjava. Mislim kakvu motivaciju dobiti za pisanje? Kad ti se svaka šuša selektivno navali i šalje upozorenja selektivno.


Strašno. To je sigurno zbog Komšića. :neznam

Treba raditi na unapređenju odnosa Hrvata i Bošnjaka. :palacgore1


Ja pokusavam tebra, ali ti ni habera. Samo me kaznjavas cijelo vrijeme dok evo Grobar ustvari moli za bic.

Druze Grobaru, da smo zajedno u skolu isli sjedili bi vazda skroz pozadi, ne sumnjam ni sekunde u to.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 stu 2022, 18:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 22090
Lokacija: među zvijezdama
Naša Kvačica je napisao/la:
SarajkaDjevojka je napisao/la:


Tim tvojim selektivnim primjenjivanjem pravde samo mozes raditi na pogoršavanju odnosa!


Da zaista strašno, odnosi su sve gori i gori. :neznam


Stid i sram te bilo licemjeru! Idem na advent uživati u kuhanom vinu i pečenim krumpirićima. Crkni!

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 stu 2022, 18:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 41107
Haram je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:

Strašno. To je sigurno zbog Komšića. :neznam

Treba raditi na unapređenju odnosa Hrvata i Bošnjaka. :palacgore1


Ja pokusavam tebra, ali ti ni habera. Samo me kaznjavas cijelo vrijeme dok evo Grobar ustvari moli za bic.

Druze Grobaru, da smo zajedno u skolu isli sjedili bi vazda skroz pozadi, ne sumnjam ni sekunde u to.


Ne, iznimno te cijenim. :palacgore1

Ok, malo si zaražen ljevičarenjem, ali sve razumijem i ja sam bio nekad davno kad sam bio mlad i naivan. Nadajmo se da ćeš progledati. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

1607 of 2558 - 62.82%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 stu 2022, 18:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 17:46
Postovi: 8694
Lokacija: banana
Naša Kvačica je napisao/la:
Haram je napisao/la:

Ja pokusavam tebra, ali ti ni habera. Samo me kaznjavas cijelo vrijeme dok evo Grobar ustvari moli za bic.

Druze Grobaru, da smo zajedno u skolu isli sjedili bi vazda skroz pozadi, ne sumnjam ni sekunde u to.


Ne, iznimno te cijenim. :palacgore1

Ok, malo si zaražen ljevičarenjem, ali sve razumijem i ja sam bio nekad davno kad sam bio mlad i naivan. Nadajmo se da ćeš progledati. :zubati


Mislis ono kao mace sto je tek progledalo pa jos trlja okice, mijau? :)

Nema hajra od te nade, ja sto sam stariji to veca komunjara. Jebiga logicno mi, namece se.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 stu 2022, 18:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 41107
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:

Da zaista strašno, odnosi su sve gori i gori. :neznam


Stid i sram te bilo licemjeru! Idem na advent uživati u kuhanom vinu i pečenim krumpirićima. Crkni!


Odnosi idu niže i od najgorih predviđanja. Ovako nisko nije ni divizija prognozirao. :neznam

Tko uopće jede krumpiriće sa vinom, svašta. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

1607 of 2558 - 62.82%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 stu 2022, 18:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 22090
Lokacija: među zvijezdama
Naša Kvačica je napisao/la:
SarajkaDjevojka je napisao/la:

Stid i sram te bilo licemjeru! Idem na advent uživati u kuhanom vinu i pečenim krumpirićima. Crkni!


Odnosi idu niže i od najgorih predviđanja. Ovako nisko nije ni divizija prognozirao. :neznam

Tko uopće jede krumpiriće sa vinom, svašta. :zubati



Ne šalji mi svoje slike!


Privitak/ci:
340952F2-2633-492C-9B38-DDBCF56C7E4C.jpeg
340952F2-2633-492C-9B38-DDBCF56C7E4C.jpeg [ 148.92 KiB | Pogledano 1672 put/a. ]

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!
Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 stu 2022, 18:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 41107
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:

Odnosi idu niže i od najgorih predviđanja. Ovako nisko nije ni divizija prognozirao. :neznam

Tko uopće jede krumpiriće sa vinom, svašta. :zubati



Ne šalji mi svoje slike!


Kerum ljudina, ne kao ovi jadnici što dane provode gledajući svoj odraz u ogledalu. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

1607 of 2558 - 62.82%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 stu 2022, 18:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 22090
Lokacija: među zvijezdama
Kvačica se selfira! I šalje maloj slike!


Privitak/ci:
22974FC2-7787-408F-ACAB-F0C6AAA36691.jpeg
22974FC2-7787-408F-ACAB-F0C6AAA36691.jpeg [ 121.53 KiB | Pogledano 1662 put/a. ]

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!
Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 stu 2022, 18:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 22090
Lokacija: među zvijezdama
Još jedna!


Privitak/ci:
D1BE8354-7103-4703-9B7A-196A5F6C6543.jpeg
D1BE8354-7103-4703-9B7A-196A5F6C6543.jpeg [ 120.91 KiB | Pogledano 1661 put/a. ]
01509064-386E-41B3-8124-8854F50C4CF7.jpeg
01509064-386E-41B3-8124-8854F50C4CF7.jpeg [ 120.91 KiB | Pogledano 1661 put/a. ]

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!
Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 stu 2022, 18:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 41107
Stavi bona link na sliku, opterećuješ nam server.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

1607 of 2558 - 62.82%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 stu 2022, 18:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 22090
Lokacija: među zvijezdama
Neko mi to poslao. Ne moraš ti znati ko.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 27 stu 2022, 10:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 36464
SarajkaDjevojka je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

Pa možda bi a možda i ne bi, ko to može znati, možda za 10 godina opet izabremo nekog Šešelja pa sranje, ko zna šta nosi sutra.
Hrvati npr. da ne bi razmišljali puno o nama se naoružali do zuba i priključili NATO.
A vi? Šta ima kod vas? Ukinuli sebi vojsku? Pametno. :neznam



Kad vama devedesetih nista nije uspjelo, sto je velikosrpska politika zamislila. Ne laskajte si da bi u produzetcima bolje prosli. Vi ste najveci gubitnici rata. Hiljade godina robije a popusili Kosovo, RSK i mogucnost samostalnosti RŠ. Plus presudili vam genocid koji se kod civiliziranih naroda školski izučava. Ukucaj u trazilicu pojam Genocid. Ruanda Pa BiH. Toliko o „uspjehu“.


Ukucao Ruandu i oduševio se. Ko Majami jbte. :eek
Ne uzgajaju štokar i zmije ko vi... ljudi iskoristili milijarde donacija, pametni za razliku od vas.

A što se tiče rata, mi imamo Srbiju i Srpsku :wub a vi nemate ni Republiku Bošnjačku nego samo nake kantone...
I šta kažeš "Hiljade godine robije za stotine hiljada Muslimana"? Sto Muslimana za 1 godinu zatvora. =))

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 27 stu 2022, 10:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 36464
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Naša Kvačica primjenjuje forumska pravila na meni, dok crnog i srpsku bratiju ne kažnjava. Mislim kakvu motivaciju dobiti za pisanje? Kad ti se svaka šuša selektivno navali i šalje upozorenja selektivno.


Shvataš li ti poentu aparthejda i šta vam je njemački turista umetno? :neznam
Sve institucije su dužne slijediti odluke MZ i poštovati njihovu želju da Muslimani budu manje vrijedni ako želimo u EU. :palacgore2
Lijepo smo vam govorili da ne glasate za Komšića a vi hoćete i eto vam ga sad.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 30 stu 2022, 19:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 stu 2021, 11:56
Postovi: 382
Isključen sam na dva tjedna bez objašnjenja.

Kako ne mogu dokučiti razlog za isključenje pretpostavljam da je neki od moderatora zabunom blokirao moj nalog umjesto računa nekog drugog korisnika kojega je namjeravao isključiti.

Ako je to istina molim ispriku.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 05 pro 2022, 18:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 15397
..ercegovci najgori cinkari.. :neznam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 06 pro 2022, 19:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54
Postovi: 7533
Lokacija: Danska
Ajde cistite smece islamisticko sto zatrpava temu o fudbalu
post1959669.html#p1959669

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 06 pro 2022, 19:19 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7719
Lokacija: Сарај Чадор
POL_GASOL je napisao/la:
Ajde cistite smece islamisticko sto zatrpava temu o fudbalu
post1959669.html#p1959669


Ne seri

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 07 pro 2022, 10:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 36464
Rutinerr je napisao/la:
krstjanin je napisao/la:

Da ako je jezik mrtav. Valjda je jezik ziv i mjenja se iz dana u dan. Pa Alijina djela nece biti od velike vaznosti


Naravno da je živ, no idemo od poente.

Pričao si o nametnutom jeziku i tu sam pomenuo Isakovića između ostalog jer je on autor riječnika bosanskog jezika.
Neukusno je Muslimani kukavičja jaja drugom narodu.
Recimo, bunite se za Komšića, al rado nam podmećete priče kako smo izmišljena nacija, kako nam je jezik nametnut...i to je ok?!


Htijo moj kolega napisati "p o t u r a t i" pa pogledajte šta mu se desilo. =)) =)) =))

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 9501 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318 ... 381  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO