HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 13:28.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 678 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Pougarje
PostPostano: 05 ruj 2019, 14:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 lis 2009, 20:15
Postovi: 914
Lokacija: Dobretići
dodji jarane, cekamo te rasireni ruku :D

ima u nas svakaki ideja, treba ovo treba ono, ali fali realizacije...meni isto dolazili neki sa nekim idejama...reko izvoli ti prvi, pa kad ljudi vide da si okreno neku paru i oni ce isto, vices navale...pa nece opcina sadit heljdu ni ovce nabavljat i cuvat


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pougarje
PostPostano: 06 ruj 2019, 14:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Gospodine Cakara živite blizu Jajca, zanima me kakvo je tamo stanje na terenu s obzirom da Muslimani čine većinu prvašića.

Osjeti li se da je to hrvatsko područje, da je mješano ili su Muslimani u potpunosti preuzeli općinu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pougarje
PostPostano: 12 ruj 2020, 10:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
https://www.dnevnik.ba/teme/video-dobre ... aci-korida

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pougarje
PostPostano: 19 lis 2020, 14:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 lis 2009, 20:15
Postovi: 914
Lokacija: Dobretići
Pozdrav društvo,

evo i mene nakon nekog vremena. Moj post povodom početka izborne kampanje u nastavku.
Okupljena mlada ekipa koja zivi ovdje u Dobreticima. U biti to je okosnica ekipe iz trenutnog saziva vijeca, samo par novih imena. Zivili. :D

:herceg_bosna

Poštovane Pougarke i Pougarci,

službeno je počela predizborna kampanja za lokalne izbore u Bosni u Hercegovini, koji će se održati 15. studenoga ove godine. Stoga je krajnje vrijeme da se i o tome nešto kaže.
Četiri su godine iza nas. Radilo se svašta i svugdje, najbolje što se znao i umjelo. Bilo je tu i pisanja projekata i njihove realizacije, putovanja, predstavljanja Pougarja, radnih akcija, obilaska terena, pomoći ugroženim pojedincima – o nekima smo se skrbili bolje nego vlastita djeca, neki su samo u nas gledali, što je u svemu možda i najteže bilo. Teško je sada se svega sjetiti i sažeti u jedan tekst, ali pokušat ćemo spomenuti najvažnije. Tek pregledom fotografija nastalih tijekom tog perioda naviru sjećanja o mnogočemu, pa se možda do izbora putem fotki i osvrnem detaljnije na neke stvari i projekte.
Prije četiri godine kada sam se vratio u Pougarje i kandidirao za načelnika općine Dobretići, bio sam svjestan činjenice da Općina od vlastitih prihoda nema ni za plaće djelatnika. Stoga tada nijedan projekt, nijedan asfalt, vodovod ili bilo što drugo nisam želio obećati. Predstavio sam smjernice djelovanja i obećao samo rad i znoj. Pred vas Pougarce stavio sam svoj životopis, tko sam i što sam u svom mlađahnom životu od 25 godina sve uspio ostvariti. Sasvim iskreno, pa što dragi Bog da. Mnoge je vjerojatno zaintrigirala bila činjenica da sam prvo napustio posao na fakultetu, ostavio sve i vratio se u Dobretiće u tetkinu kuću, u kojoj i danas živim, pa tek onda krenuo u borbu za čelno mjesto u Općini.
Ni ove izbore moji ljudi i ja nećemo se razbacivati obećanjima, već ćemo pred vas, drage Pougarke i Pougarci, staviti naš rad te naše i vaše projekte u ovom mandatu na izmaku. Prije svega projekti su tu zahvaljujući našoj Vladi Županije Središnje Bosne, Vladi Republike Hrvatske, Federalnom ministarstvu poljoprivrede i IFAD-u, Državnom ministarstvu za ljudska prava i izbjegle, Vladi Republike Njemačke i ASB-u, HELP-u i Deichmannu, Federalnoj i Županijskoj geodetskoj upravi, Ministarstvu obrane i, naravno, vama Pougarcima koji ste navedene projekte sufinancirali s više od 200.000 maraka. Vi Pougarci prepoznali ste da se mi ne bavimo politikom, već problemima Općine, prije svega infrastrukturom, i na tome vam hvala.
Pored mene kao kandidata za načelnika, tu je i lista kandidata za Općinsko vijeće Općine Dobretići, sastavljena od 12 kandidata. Na listi su pretežito mlađi ljudi koji žive u Pougarju sa svojim obiteljima i oni su majke i očevi 20-ero djece što žive u Pougarju. Upravo oni najbolje znaju što je Pougarju potrebno i sigurno neće dignuti ruku protiv sebe i protiv svoje djece.
Odlučili smo da za potrebe kampanje nećemo ni praviti predizborne plakate jer mi ovdje živimo i nas ljudi znaju. Pogotovo jer smo imali četiri godine priliku da pokažemo što znamo i umijemo. Ne vidimo sada smisao plaćanja oglasa i lijepljenja plakata. Ako smo zaslužili, neka nam Pougarci daju još jednu priliku, ako nismo, slobodno neka dođu bolji.

Završeni projekti u mandatom razdoblju 2016. – 2020. općine Dobretići te neke smjernice djelovanja općinskih vlasti
- Asfaltiranje 1000 m puta u naselju Bunar (Ilinovići-Pejazići)
- Asfaltiranje 800 m puta od Pavlovića prema Brnjićima
- Asfaltiranje 800 m puta Davidovići-Ugar (1. faza)
- Sanacija dijelova asfalta Ometala-Milaševci
- Osposobljavanje komunalnog poduzeća da može odgovoriti izazovima koje pred njega stave općina i lokalno stanovništvo u vidu sanacije putova, čišćenja snijega, održavanja groblja i javnih površina, održavanja i izgradnje vodovoda te raznih građevinskih i drugih zahvata. Za tu svrhu nabavljena su sljedeća vozila i oprema:
o nabava teretnog vozila Michibusi L 200 (pick up), 2003. godište
o nabava kombinirke JCB 4CX, 2006. godište
o nabava kamiona MAN 4x4, 1990. godište
o nabava kombija, 8+1, Opel Vivaro, 2007. godište
o nabava ralice za snijeg, miješalica za beton, agregata, trimera, bušilica, brusilica, štemalica, stroja za bušenje rupa, skele, oplate, podupirača, aparata za varenje, cirkulara i raznih drugih alata i opreme koji se svakodnevno koriste pri obavljanju poslova
- Izlaganje katastarskih podataka novog premjera za K.O. Dobretići (Dobretići i Mijatovići), K.O. Brnjići (Brnjići, Pavlovići i Bunar) i K.O. Zubovići (Zubovići i Vitovlje). Ukupna vrijednost projekta veća je od 120 tisuća maraka. Osim privatne, rješavana je i općinska zemlja te tom prilikom naknadno ucrtano više od 5 km putova
- Izgradnja vodovoda Suvi vrh-Tomičkići-Ranče (1. faza vodovoda prema Milaševcima)
- Sanacija vodovoda Bunar-Suvi vrh, koji pokriva naselja Brnjići, Pavlovići, vikendice Poljane, Rudnik Boksita te SKI centar Ranče. Vodovod nije redovito funkcionirao do jeseni 2016. godine, dok nije počelo njegovo redovito praćenje i održavanje. Na osnovi vode koju koristi Rudnik nasipaju se lokalni putovi po Pougarju rudničkom jalovinom
- Sanacija vodovoda Dobretići na nekoliko kritičnih lokacija te izgradnja djela nove mreže
- Sanacija kaptaže vodovoda Davidovići
- Elektrifikacije dijelova naselja Slipčevići i Zapeće
- Zamjena i ugradnja PVC stolarije na zgradi općine
- Zamjena i ugradnja PVC stolarije, zamjena krovišta, izgradnja pločnika oko i ispred zgrade te izrada demit fasade na zgradi ambulante
- Zamjena četiri velika prozora u OŠ u Dobretićima
- Sanacija dva sanitarna čvora u OŠ u Dobretićima (struja, voda, odvodnja, stolarija, pločice i oprema)
- Opremanje male dvorane u OŠ u Dobretići s kompletom za 100 osoba (stolovi, stolice i sav ostali pribor)
- Uređenje okoliša OŠ u Dobretićima, uređenje predulaza i hodnika u školi, uređenje velike dvorane, saniranje krovišta i limarije
- Izrada projektne dokumentacije za putni pravac Bunar-Zapećko groblje, vodovod Zubovići-Melina (Janjelo), vodovod Melina (Prokosac, Potočani, Begluk) te izrada projekta Agrocentra za potrebe prekogranične suradnje Europske unije
- Izgradnja AB mosta u Zapeću, na Alandžakovu potoku, izgradnja nekoliko propusta na makadamskim putovima
- Izgradnja oko 1000 m novih makadamskih putova, saniranje krivina, prokresanje više od 5 km putova, održavanja lokalnih putova sa više od 1200 m3 nasipnog materijala te više od 500 sati rada bagerom
- Dodjela osam profesionalnih plastenika sa svom potrebnom opremom
- Uvedeno održavanje svih groblja, kapela te drugih javnih površina
- Besplatni udžbenici za osnovnoškolce, besplatan prijevoz za srednjoškolce, stipendije za sve studente, naknade za porodilje, plaćeni treninzi karatea u Jajcu
- Zimsko održavanje u okviru vlastitih mogućnosti na više 40 km putova
- Prikupljanje komunalnog otpada na tri lokacije i njegov odvoz na deponij
- Redovito informiranje javnosti o svemu bitnome za zajednicu, odlazak na gotovo sva druženja Pougaraca u dijaspori, kontakti s Pougarcima i saslušavanje problema, podrška svakoj inicijativi pojedinaca za korist zajednice, pomaganje starijima i nemoćnima, organizirani odlazak na razne manifestacije i sajmove na kojima smo predstavljali Općinu
- Zaustavljen rast troškova hladnog pogona Općine, političke naknade i koeficijenti za plaću nisu se dizali, nikad bolja i skladnija radna atmosfera u kolektivu
- Općinski dug sveden sa 206 tisuća maraka na nulu, više ne postoji nijedna izvršna sudska presuda protiv općine Dobretići, a bile su četiri.

Projekti koji su u tijeku, za njih su potpisani ugovori i osigurana financijska sredstva
- Asfaltiranje 1040 m puta Janjelo-Vukovići
- Asfaltiranje 500 m puta Davidovići-Ugar (2. faza)
- Izgradnja novog vodovoda u donjem djelu naselja Melina (Prokosac, Potočani, Begluk)
- Izlaganje katastarskih podataka novog premjera za K.O. Melina (Melina i Vukovići) te K.O. Zasavica (Zasavica i Donji Orašac)
- Izgradnja 12.250 m makadamskih putova u suradnji s Oružanim snagama Bosne i Hercegovine
- Uspostava adresnog registra, postavljanje tabli s nazivima ulica i naselja te određivanje i postavljanje kućnih brojeva
- Zamjena šest velikih prozora u OŠ u Dobretićima
- Podrška najmanje 15 korisnika za projekte u poljoprivredi s 2.000 € te jedan općinski projekt do 4.000 €
- Podrška nezaposlenim ženama u pokretanju pčelarstva s 4.000 €.

Kandidat za načelnika Općine Dobretići, HSS Stjepana Radića
Ivo Čakarić

Kandidati za Općinsko vijeće Općine Dobretići, HSS Stjepana Radića
1. Marko Idžanović
2. Jelena Pilić
3. Mirko Vuk
4. Marina Idžanović
5. Ilija Dražetić
6. Snježana Bilješković
7. Juro Lucić
8. Mara Pilić
9. Zoran Dražetić
10. Valentina Jurić
11. Gordana Pejazić
12. Miguel Filipović


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pougarje
PostPostano: 20 lis 2020, 01:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Svaka čast. Dva pitanja.

1. Jesu li glavni izvori općinskih prihoda (spomenuo si da u blagajni nije bilo ništa) dotacije sa strane (županija, dijaspora itd), ili će općina biti u prilici sama generirati prihode? Predpostavljam eksploatacija šuma i taj ski centar?

2. Zašto HSS Stjepan Radić?

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pougarje
PostPostano: 20 lis 2020, 08:58 
Online

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4367
Koliko jedna opcina u BiH ima pravo na EU fondove i ako BiH nije u EU.
Znam da EU ipak nesto djeli i ne clanicama za neke dobre projekte, vecinom ekoloske prilike.
Tu bi se mozda moglo nesto izvuc za infrastrukturu vezanu za otpad.
Jel postoji ta mogucnost i jeste pokusavali nesto u tom smjeru?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pougarje
PostPostano: 17 stu 2020, 11:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 lis 2009, 20:15
Postovi: 914
Lokacija: Dobretići
sto se tice proracuna opcine...otprilike su polovica vlastiti prihodi, a polovica dotacija iz proracuna Vlade Zupanije Sredisnje Bosne...plus projekti koje ubodes, od kojih neki uopce nemaju veze sa Proracunom opcine nego idu izravno izvodjacima i sl.

do EU novaca tesko, pogotovo oko onog djela sto nama treba, a to su putovi, infrastruktura...i smece bi naravno trebalo, ali to nam je ono zadnje, poslje puta, vode, struje...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pougarje
PostPostano: 17 stu 2020, 11:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 ruj 2020, 21:28
Postovi: 3917
Lokacija: Nizza, Naissus,Nis
Sa srećom pobjeda, i ljepih i ugodnih novih proračunskih godina.

Nemoj žuriti sa svim obećanjima, da ih implementiraš.

Razvuci ih do mirovine, u još x, y mandata.

_________________
Borac protiv ropstva i pampers pelena, koje poklanja AV, uz najjeftinije roblje

Na "sudaru" sa americkim ambasadorom Skotom https://www.youtube.com/watch?v=-FKa8RE6f-o&feature=emb_title


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pougarje
PostPostano: 17 stu 2020, 12:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
cakara je napisao/la:
sto se tice proracuna opcine...otprilike su polovica vlastiti prihodi, a polovica dotacija iz proracuna Vlade Zupanije Sredisnje Bosne...plus projekti koje ubodes, od kojih neki uopce nemaju veze sa Proracunom opcine nego idu izravno izvodjacima i sl.

do EU novaca tesko, pogotovo oko onog djela sto nama treba, a to su putovi, infrastruktura...i smece bi naravno trebalo, ali to nam je ono zadnje, poslje puta, vode, struje...


Hvala na odgovoru care, i što reći, čestitke još jednom za sve što si napravio i što ćeš napraviti.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pougarje
PostPostano: 17 stu 2020, 12:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
cakara je napisao/la:
sto se tice proracuna opcine...otprilike su polovica vlastiti prihodi, a polovica dotacija iz proracuna Vlade Zupanije Sredisnje Bosne...plus projekti koje ubodes, od kojih neki uopce nemaju veze sa Proracunom opcine nego idu izravno izvodjacima i sl.

do EU novaca tesko, pogotovo oko onog djela sto nama treba, a to su putovi, infrastruktura...i smece bi naravno trebalo, ali to nam je ono zadnje, poslje puta, vode, struje...


Čestitke, načelniče za odlično odrađen prvi mandat, i za pobjedu!

Imam i ja nekoliko pitanja.

Hoće li se u općinskoj kasi primjetiti pad zbog manjeg dolaska dijaspore kao posljedica epidemije i ograničenog kretanja preko granice?

Koliko, na koji način i u kojim segmentima surađujete sa općinskom vlašću u Jajcu i koliko s onom u Kneževu?

Koliko ste uspjeli u proteklom mandatu dobit od Vlade RH za vaše projekte?

I dodatak. EU neće financirati infrastrukturu, ako baš nije neka strateška dionica, most tunel. Eventualno cestzu iz nekog fonda za ruralni razvoj, ali i to teško provuć. To tražite na natječajima Vlade RH.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pougarje
PostPostano: 17 stu 2020, 19:20 
Online

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4367
Čestitke i od mene, nastavi kako si i do sad radio.

Da se vratim na EU fondove, rekao sma ja odma da je to malo nesto i tesko dobit ali nije da ne postoji mogucnost.
Odma sam i rekao da je tu najlakse dobit za neke ekoloske projekte.

malo me stid i pitat, jel i dalje nemate trgovinu u opcini ?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pougarje
PostPostano: 25 sij 2021, 22:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lip 2009, 12:19
Postovi: 5376
Lokacija: Croatia Alba; site:hercegbosna.org/forum
Izbori za načelnika

2016. Ivo Čakarić = 59.55%
2020. Ivo Čakarić = 74.50%

Čestitke sa zakašnjenjem! :klanjam

***

Koliko članova ima LD "Jastreb" Dobretići?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pougarje
PostPostano: 28 sij 2021, 09:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 lis 2009, 20:15
Postovi: 914
Lokacija: Dobretići
MRSHO je napisao/la:
cakara je napisao/la:
sto se tice proracuna opcine...otprilike su polovica vlastiti prihodi, a polovica dotacija iz proracuna Vlade Zupanije Sredisnje Bosne...plus projekti koje ubodes, od kojih neki uopce nemaju veze sa Proracunom opcine nego idu izravno izvodjacima i sl.

do EU novaca tesko, pogotovo oko onog djela sto nama treba, a to su putovi, infrastruktura...i smece bi naravno trebalo, ali to nam je ono zadnje, poslje puta, vode, struje...


Čestitke, načelniče za odlično odrađen prvi mandat, i za pobjedu!

Imam i ja nekoliko pitanja.

Hoće li se u općinskoj kasi primjetiti pad zbog manjeg dolaska dijaspore kao posljedica epidemije i ograničenog kretanja preko granice?

Koliko, na koji način i u kojim segmentima surađujete sa općinskom vlašću u Jajcu i koliko s onom u Kneževu?

Koliko ste uspjeli u proteklom mandatu dobit od Vlade RH za vaše projekte?

I dodatak. EU neće financirati infrastrukturu, ako baš nije neka strateška dionica, most tunel. Eventualno cestzu iz nekog fonda za ruralni razvoj, ali i to teško provuć. To tražite na natječajima Vlade RH.


hvala Mrsho :)

manjak dijaspore, odma manjak novaca od PDV-a i svi imamo isti pad jer taj novac ide u istu kasu i onda se djeli po koeficijentima...npr. 63% Federaciji, pa onda od toga 8,42 općinama pa onda naša općina za ovu godinu ima koeficijent 0,07 %...a taj koeficijent se izracunava prema broju stavnovnika, pa površini opcine pa onda prema broju ucenika u OŠ

Knezevo nista, cestitamo jedni drugima Bozice i Uskrse i to je to. Jedino oko potvrda o prebivalistu za 1991. godinu malo malo saljemo upite za ljude da nam posalju sluzbeno

sa Jajcom imamo suradnju dobro....tj prije svega sa hrvatskom politikom...s opcinom ono sto zajednicko imamo takodjer nema problema...dio opcine Jajce mi napajamo sa svojom vodom...ima vise od 20 prikljucaka, ima rudnik boksita, ima SKi Centar...opcina Jajce ne zeli sudjelovati u prosirenju mreze jer javilo nam se jos cca 30 korisnika koji bi nasu vodu uzeli...kazu tko ima gradjevinsku dozvolu opcina ce mu platit prikljucak, a naravno nema je nitko....

u proteklom mandatu Vlada RH dala nam je vise od 500 tisuca kn za projekte....2 faze asfalta Orašac, sanitarni čvorovi OŠ, krov ambulanta, stolarija škola, sufinanciranje nabavke kombija....puno im hvala, prije toga 7 godina nismo dobili ništa

to za EU znam, mi smo sad u takvom statusu da samo infrastrukturu od strateske vaznosti financiraju...nama bi ulazak u EU bio spas....jer ovima tempom godisnje cca 1% putova uspijemo asfaltirati, a 85% su nam makadami

druga stvar, lakse kretanje stanovnistva...nasih je po EU vise od 10 tisuca i puno bi lakse se dolazilo prolazilo....samo da nema granice na Savi koliko bi bilo lakse a kamo li konkretni projekti


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pougarje
PostPostano: 28 sij 2021, 09:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 lis 2009, 20:15
Postovi: 914
Lokacija: Dobretići
VUKsaJUGA je napisao/la:
Čestitke i od mene, nastavi kako si i do sad radio.

Da se vratim na EU fondove, rekao sma ja odma da je to malo nesto i tesko dobit ali nije da ne postoji mogucnost.
Odma sam i rekao da je tu najlakse dobit za neke ekoloske projekte.

malo me stid i pitat, jel i dalje nemate trgovinu u opcini ?


tako nekako...bude neki x natjecaja, sto od EU sto od neki organizacija, veleposlanstava itd, i tu bi se moglo razno raznih novaca dobiti za projekte, samo sto su to neki žnj projekti, barem iz nase perspektive...sta ce nam pametna klupa u blatu? treba prvo makadam dobar, ako se vec asfalt ne more...sta ce mi fontane ako vise od pola kuca nema vode...ili ono neki natjeci za prava zena, ugrozene skupine - one znate vec koje :D

mi za infrastrukturu imamo projektne dokumentacije vise od 5-6 mil maraka...a realno godisnje otkinemo 100-200 tisuca maraka

bez dobre koncesije, nema ni stabilne opcine i proracuna...a sa time mozes nesto ljudima i ponudit vise, razlog vise da tu zivi...pa na neki nacin i sufinancirat tu trgovinu koje nema...sad zamisli samo koliko mi drva vise potrosimo nego neko u Jajcu il Travniku...ili koliko snjega vise moramo raskidat? prosjecan Pougarac ja mislim da zimi raskida 2-3 duluma snjega...to ti je svaka 3-4 dan po sat vremena raskidavanja...onda stavljaj lance, skidaj lance....rastrkane kuce, svaka svoj put ima

i nama stvara probleme...ocistis put, pune vitrat, zamete , zbije ga, ima sta pikamer razbijat....mi bi sve proracunske pare mogli u ciscenje snjega potrosit i opet to ne bi bilo idealno, ali eto varekas se

ipak stvari idu na bolje...vidi se...tren je dobar kreno, obnove kuce kako gdje infrastrukturu privedemo svrsi ili ovo sto smo zemlju rijesavali je isto jedan veliki plus (2/5 opcine rijeseno)...sad ova korona...pitaj Boga sta ce ispast na kraju...ali opet sam veci optimist za nas u Pougarju nego za one u Munchenu i okolici :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pougarje
PostPostano: 28 sij 2021, 09:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 lis 2009, 20:15
Postovi: 914
Lokacija: Dobretići
Glazbenik je napisao/la:
Izbori za načelnika

2016. Ivo Čakarić = 59.55%
2020. Ivo Čakarić = 74.50%

Čestitke sa zakašnjenjem! :klanjam

***

Koliko članova ima LD "Jastreb" Dobretići?


iskren i posten rad se cijeni zato i takvi rezultati

sto se tice lovackog drustva, ne znam tocno koliko ima jer nisam u tim vodama


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pougarje
PostPostano: 30 kol 2021, 18:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 15480

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pougarje
PostPostano: 31 kol 2021, 08:52 
Online

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4367
Rika sv Vida je napisao/la:


Ko je izvodac radova ?
@Cakara, jeste izvukli sta od njih da zaposle nesto vasi ljudi dok se tu radi?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pougarje
PostPostano: 01 ruj 2021, 10:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Rika sv Vida je napisao/la:


Naš forumaš je načelnik. :001_smile

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pougarje
PostPostano: 02 ruj 2021, 08:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 lis 2009, 20:15
Postovi: 914
Lokacija: Dobretići
Izvodjac radova, tvrtka Adzic asfalt iz Žepča :HercegBosanac

U Pougarju muskih gotovo da nema da ne rade...u svakom drustvu imas onaj neki dio koji na birou, a realno nije nizasto ne vrijedi, sto se posla tice, nemas od njega nikakve koristi...jos taj rat, pa ptsp, pa neki logore prosli, neki sami od sebe na svoju ruku...ocu reci, tko hoce i moze da radi, taj vec i radi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pougarje
PostPostano: 03 ruj 2021, 21:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 15480

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pougarje
PostPostano: 03 ruj 2021, 21:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 15480
Robbie MO je napisao/la:
Naš forumaš je načelnik. :001_smile


:palacgore1

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pougarje
PostPostano: 23 ruj 2021, 15:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2009, 16:38
Postovi: 1513
Izvor: https://www.artinfo.ba/index.php/vijest ... cbbETRpBwo

(FOTO) Načelnici Srednjobosanske županije posjetili načelnika Općine Dobretići

slika

Načelnici Srednjobosanske županije iz reda HDZ-a posjetili su Općinu Dobretići i načelnika ove općine, Ivu Čakarića.

Načelnika Dobretića je posjetio posjetio načenik Općine Novi Travnik, Stjepan Dujo, načelnik Općine Kreševo, Renato Pejak, načelnik Općine Kiseljak, Mladen Mišurić-Ramljak, dok je načelnik Općine Vitez, Boris Marjanović opravdano bit odsutan.

Radi se o redovitom susretu načelnika s ciljem kontinuiranog rada na zajedničkim projektima i ciljevima.

Domaćin sastanka, Ivo Čakarić zahvalio je načelnicima na posjeti i podršci, a pored općinskih prostorija načelnici su posjetili i župnu crkvu svetog Ante Padovanskog.

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pougarje
PostPostano: 29 stu 2021, 12:52 
Offline

Pridružen/a: 12 ruj 2009, 18:19
Postovi: 92
pozdrav, planiram za NG na na Babanovac na Vlašiću. Koliko vidim glavna cesta ide kroz Pougarje prema Travniku. Kakav je put iz Pougarja za Jajce, možda bi skoknuli do Jajca jedan dan. Ali ako je loš put + zimski uvjeti..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pougarje
PostPostano: 29 stu 2021, 13:22 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 srp 2016, 13:12
Postovi: 605
vin09mon je napisao/la:
pozdrav, planiram za NG na na Babanovac na Vlašiću. Koliko vidim glavna cesta ide kroz Pougarje prema Travniku. Kakav je put iz Pougarja za Jajce, možda bi skoknuli do Jajca jedan dan. Ali ako je loš put + zimski uvjeti..


Čitavo Pougarje gravitira Jajcu, svaki dan narod putuje u Jajce na posao, a djeca idu u školu, tako da se sigurno cesta održava redovno. Puno kritičnija je cesta od Pougarja do Travnika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pougarje
PostPostano: 29 stu 2021, 13:23 
Offline

Pridružen/a: 12 ruj 2009, 18:19
Postovi: 92
znači ova glavna cesta koja ide od Kneževa prema Travniku je loša?
jer gmaps daje taj put kao glavni za Vlašić


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 678 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 28 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO