HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 10:39.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 741 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 20 vel 2011, 07:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 lis 2010, 12:40
Postovi: 112
Lokacija: zg
mrzim kad neko priča o nečem na način da svoju istinu gura a da nije akter istog,a priča je ionako dobro znana i neki bajke pričaju tak da nikakve štete nema
ionako sam rijetko tu jer se pojavilo previše svezalih i pravednih

A po pitanju tvog potpisa....znam ih više sa tim imenom,al samo jedan ima zasluženi respekt s moje strane


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 23 vel 2011, 17:34 
Offline

Pridružen/a: 13 vel 2010, 10:37
Postovi: 391
exX je napisao/la:
mrzim kad neko priča o nečem na način da svoju istinu gura a da nije akter istog,a priča je ionako dobro znana i neki bajke pričaju tak da nikakve štete nema
ionako sam rijetko tu jer se pojavilo previše svezalih i pravednih

A po pitanju tvog potpisa....znam ih više sa tim imenom,al samo jedan ima zasluženi respekt s moje strane


Mislio sam na otvarača teme, što se imena tiče.
Fora je u tome da te "budala prvo spusti na svoj nivo, pa te na koncu dotuče iskustvom", zato im exx ne treba ništa dokazivati, ništa objašnjavati. Pozdrav


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 23 vel 2011, 18:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 lis 2010, 12:40
Postovi: 112
Lokacija: zg
ključ u bravu! je napisao/la:
exX je napisao/la:
mrzim kad neko priča o nečem na način da svoju istinu gura a da nije akter istog,a priča je ionako dobro znana i neki bajke pričaju tak da nikakve štete nema
ionako sam rijetko tu jer se pojavilo previše svezalih i pravednih

A po pitanju tvog potpisa....znam ih više sa tim imenom,al samo jedan ima zasluženi respekt s moje strane


Mislio sam na otvarača teme, što se imena tiče.
Fora je u tome da te "budala prvo spusti na svoj nivo, pa te na koncu dotuče iskustvom", zato im exx ne treba ništa dokazivati, ništa objašnjavati. Pozdrav


Ma sve 5,kužim poantu i u pravu si...kako sam i reko šteta da je jedna dobra rasprava otišla u k upravo zbog takvih...
pozz


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 24 vel 2011, 22:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2011, 22:06
Postovi: 6
@North Stand

Kojoj ti grupi pripadaš?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 01 ožu 2011, 01:12 
Offline

Pridružen/a: 07 sij 2011, 19:41
Postovi: 41
ako baš moram reć BBB :dinamo , iako nisam neka jezgra grupe, išo sam na skoro sve domaće i gostovanja malo slabije prije bojkota, ovisno o financijskoj situaciji. uglavnom više se smatram navijačem dinama :dinamo , nego BBB. iako imam dosta poznanika u redovima BBB, a ni utakmice mi nisu mrske tako da....inače ne volim pričat baš o tim pizdarijama, nego me ovaj totem malo izbacio iz brzine što se kaže. prodaje pamet, ko da je svugdje bio, a vjerojatno nigdje nije bio. :dragobojic


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 02 ožu 2011, 15:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2011, 22:06
Postovi: 6
North Stand je napisao/la:
ako baš moram reć BBB :dinamo , iako nisam neka jezgra grupe, išo sam na skoro sve domaće i gostovanja malo slabije prije bojkota, ovisno o financijskoj situaciji. uglavnom više se smatram navijačem dinama :dinamo , nego BBB. iako imam dosta poznanika u redovima BBB, a ni utakmice mi nisu mrske tako da....inače ne volim pričat baš o tim pizdarijama, nego me ovaj totem malo izbacio iz brzine što se kaže. prodaje pamet, ko da je svugdje bio, a vjerojatno nigdje nije bio. :dragobojic

Ako nisi BBB zašto onda pišeš po forumima i praviš se pametan? kakav te kompleks muci?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 02 ožu 2011, 17:05 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3774
Jozoo je napisao/la:
North Stand je napisao/la:
ako baš moram reć BBB :dinamo , iako nisam neka jezgra grupe, išo sam na skoro sve domaće i gostovanja malo slabije prije bojkota, ovisno o financijskoj situaciji. uglavnom više se smatram navijačem dinama :dinamo , nego BBB. iako imam dosta poznanika u redovima BBB, a ni utakmice mi nisu mrske tako da....inače ne volim pričat baš o tim pizdarijama, nego me ovaj totem malo izbacio iz brzine što se kaže. prodaje pamet, ko da je svugdje bio, a vjerojatno nigdje nije bio. :dragobojic

Ako nisi BBB zašto onda pišeš po forumima i praviš se pametan? kakav te kompleks muci?


provrti malo temu pa ćeš vidjeti da bi ovo što si napisao prije mogao reći nekim drugim ljudima.

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 03 ožu 2011, 00:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2011, 22:06
Postovi: 6
caporegime je napisao/la:
Jozoo je napisao/la:
Ako nisi BBB zašto onda pišeš po forumima i praviš se pametan? kakav te kompleks muci?


provrti malo temu pa ćeš vidjeti da bi ovo što si napisao prije mogao reći nekim drugim ljudima.

On piše i po drugim forumima ,ocito iskompleksiran momak


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 03 ožu 2011, 10:02 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3774
kužim. to mu je dakle glavni krimen.
maloprije nije vljalo jer nije bbb a piše a sad ne valja jer piše i po drugim forumima. jebena indikacija nema šta.
ti si odlučio pisati samo ovdje i to oskudno i tajanstveno da ti nitko ne prišije obilježje iskompleksiranosti?

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 03 ožu 2011, 17:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2011, 22:06
Postovi: 6
caporegime je napisao/la:
kužim. to mu je dakle glavni krimen.
maloprije nije vljalo jer nije bbb a piše a sad ne valja jer piše i po drugim forumima. jebena indikacija nema šta.
ti si odlučio pisati samo ovdje i to oskudno i tajanstveno da ti nitko ne prišije obilježje iskompleksiranosti?

Ne ,zamjetio sam da piše po navijačkim forumima ,a sa navijačima nema veze...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 03 ožu 2011, 21:16 
Offline

Pridružen/a: 07 sij 2011, 19:41
Postovi: 41
Jozoo je napisao/la:
Ako nisi BBB zašto onda pišeš po forumima i praviš se pametan? kakav te kompleks muci?


Po kojim to forumima pišem, i po čemu si zaključio da se pravim pametan, vjerojatno po tome jer iznesem svoje mišljenje s kojim se ti i dotični ne slažete. Drugog objašnjenja nemam, a kad već spominješ kompleks, bit će da si ti puno više iskompleksiran kad si se zbog mene išo registrirat ovdje. Ja sam se ovdje registriro, kao i na svaki forum čisto iz zajebancije i malo pričanja, nisam znao da je to grijeh i da se to može uzimat kao dokaz da je netko iskompleksiran.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 03 ožu 2011, 21:28 
Offline

Pridružen/a: 07 sij 2011, 19:41
Postovi: 41
Jozoo je napisao/la:
caporegime je napisao/la:

provrti malo temu pa ćeš vidjeti da bi ovo što si napisao prije mogao reći nekim drugim ljudima.

On piše i po drugim forumima ,ocito iskompleksiran momak



Po kojim to drugim forumima, tko se sad pravi pametan?


Inače ja pišem na forum.hr, i tamo slabije u zadnje vrijeme, pišem ovdje, te na hrhb forumu, klub navijača bbb vrlo rijetko, na forumu od udruge također dosta slabije pišem, dakle ne razumijem u čemu je problem? Nit se predstavljam u ime BBB, nit se predstavljam ko neki veliki huligan, a to što ti meni hoćeš implicirat da ja nisam navijač, ti si majstore jedan obični bijednik sakriven iza tipkovnice, osjećaš se jako i moćno jedino kad se uhvatiš ovako pametovanja nekome preko žice. Kao što vidiš ja nisam uopće ovdje ni sudjelovo previše u nekim raspravama, dok se ovaj Totem i njemu slični pacijenti nisu umješali i uništili solidnu temu. Meni je bilo gušt čitat uncheinda Exx-a i ostale starije ovdje, dok se ovi drkaroši nisu pojavili, i u maniri najvećih šabana uništili topic, pošto ovdje moderatora nema, završilo je tako da se sve pretvorilo u svinjac. I kad je već nasto svinjac, ja sam se samo drznuo odgovorit ovom pametnom makedoncu, da se ne pravi previše pametan oko stvari koje zna preko rekla kazala priče, uostalom tip je hajdukovac i sad on ide pričat i prodavat neku realnu spiku na račun BBB. Ma na stranu i to što je hajdukovac, nego se u startu vidi da je provokator, i da podcijenjuje i omalovažava BBB iz samo sebi znanih razloga. I to me zasmetalo, i ja sam na njegove idiotarije samo replicirao onim što znam da je istina, jer njegove laži su najbolji put kako jedan pišonja može raširit virozu zvanu internet huligan. Ja osobno nit se kurčim ko neki BBB, niti previše pričam o navijačkim neredima, dapače u 90 posto mojih postova se nigdje ni na jednom forumu nije moglo previše pročitat o tim nekim sukobima navijačkim. Jer smatram da o tim stvarima ni ne treba pričat preko interneta, već uživo s svjedocima tih događaja.

U svakom slučaju, ja se ovdje više neću s nikim prepucavat, jer je stvarno žalosno vidjet kakvi sve majmuni imaju pristup internetu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 03 ožu 2011, 21:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
Jozoo je napisao/la:
@North Stand

Kojoj ti grupi pripadaš?


Kojoj grupi ti pripadaš?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 03 ožu 2011, 21:35 
Offline

Pridružen/a: 07 sij 2011, 19:41
Postovi: 41
Jozoo je napisao/la:
caporegime je napisao/la:
kužim. to mu je dakle glavni krimen.
maloprije nije vljalo jer nije bbb a piše a sad ne valja jer piše i po drugim forumima. jebena indikacija nema šta.
ti si odlučio pisati samo ovdje i to oskudno i tajanstveno da ti nitko ne prišije obilježje iskompleksiranosti?

Ne ,zamjetio sam da piše po navijačkim forumima ,a sa navijačima nema veze...



Znači navijač kluba može bit samo BBB, Torcida, Armada, Kohorta, onaj koji se ne izjašnjava kao pripadnik neke grupe, on je automatski papak i nema veze s navijačima. Zanimljivo, ja sam mislio da se navijačem može smatrat svatko tko dolazi na stadion svog kluba, i tko navija za isti taj klub čijim se navijačem smatra!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 03 ožu 2011, 21:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 lis 2010, 12:40
Postovi: 112
Lokacija: zg
North Stand je napisao/la:
Jozoo je napisao/la:
On piše i po drugim forumima ,ocito iskompleksiran momak



Po kojim to drugim forumima, tko se sad pravi pametan?


Inače ja pišem na forum.hr, i tamo slabije u zadnje vrijeme, pišem ovdje, te na hrhb forumu, klub navijača bbb vrlo rijetko, na forumu od udruge također dosta slabije pišem, dakle ne razumijem u čemu je problem? Nit se predstavljam u ime BBB, nit se predstavljam ko neki veliki huligan, a to što ti meni hoćeš implicirat da ja nisam navijač, ti si majstore jedan obični bijednik sakriven iza tipkovnice, osjećaš se jako i moćno jedino kad se uhvatiš ovako pametovanja nekome preko žice. Kao što vidiš ja nisam uopće ovdje ni sudjelovo previše u nekim raspravama, dok se ovaj Totem i njemu slični pacijenti nisu umješali i uništili solidnu temu. Meni je bilo gušt čitat uncheinda Exx-a i ostale starije ovdje, dok se ovi drkaroši nisu pojavili, i u maniri najvećih šabana uništili topic, pošto ovdje moderatora nema, završilo je tako da se sve pretvorilo u svinjac. I kad je već nasto svinjac, ja sam se samo drznuo odgovorit ovom pametnom makedoncu, da se ne pravi previše pametan oko stvari koje zna preko rekla kazala priče, uostalom tip je hajdukovac i sad on ide pričat i prodavat neku realnu spiku na račun BBB. Ma na stranu i to što je hajdukovac, nego se u startu vidi da je provokator, i da podcijenjuje i omalovažava BBB iz samo sebi znanih razloga. I to me zasmetalo, i ja sam na njegove idiotarije samo replicirao onim što znam da je istina, jer njegove laži su najbolji put kako jedan pišonja može raširit virozu zvanu internet huligan. Ja osobno nit se kurčim ko neki BBB, niti previše pričam o navijačkim neredima, dapače u 90 posto mojih postova se nigdje ni na jednom forumu nije moglo previše pročitat o tim nekim sukobima navijačkim. Jer smatram da o tim stvarima ni ne treba pričat preko interneta, već uživo s svjedocima tih događaja.

U svakom slučaju, ja se ovdje više neću s nikim prepucavat, jer je stvarno žalosno vidjet kakvi sve majmuni imaju pristup internetu.



:smajl007 :smajl007

akmo mi normalni na onaj naš forum....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 04 ožu 2011, 03:01 
Offline

Pridružen/a: 07 lip 2010, 04:20
Postovi: 52
@ stranger
Pitao si me za gostovanje Grobara u Rijeci u novembru 1988., ono sto je Cume opisao kao 'Ratnike podzemlja', pa sam ti obecao da cu licno Cumeta pitati da mi isprica sta je bilo.
Moras da znas da je u stvari celina svega toga i krenula na finalu Kupa Hajduk-Rijeka 1987me, pa scene iz novembra te iste godine kada je moja ekipa napala Rijecane a Pampi bio sa njima (uz par svojih 'pukovnika'). Tako su Rijecani bili malo 'napaljeni' da napadnu Grobare a prica ide ovako...
Kada su stigli ujutru u Rijeku a bilo ih je ukupno 23, 15 iz prve ekipe plus 8 sa strane, a na stajgi je vec bilo likova koji su cekali, cak se i pojedincima javili ali su nasi izvalili da su u stvari dosli da vide koliko nasih ima. Ubrzo su krenuli napadi, jedan po jedan gde su nasi i dobijali ali i davali. Nekoliko puta su se izmesali i bilo je tesko sve to pratiti. Na kraju je grupa od skoro 300 ljudi napala nase i rekao mi je da su ih tadasnji milicioneri bukvalno spasili u poslednjem trenutku a da su Cumeta i jednog od Rijecana tada uhapsili, samo njih dvojicu. Nazalost ne seca se tacno ko je od Rijecana to bio ali neko iz Rijeke moze i to da proveri.
Ja sam samo svojim recima prepricao (napisao) ono sto mi je Cume pre neko vece ispricao, to je ukratko verzija sa nase strane. Nije im bilo lako ali i kapa do poda, borili su se kao lavovi. Svakako se nekada mora i dobiti malo, ne valja kada se stalno 'pobedjuje', opusti se covek pa moze da naj...
Pozdrav


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 04 ožu 2011, 12:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2011, 22:06
Postovi: 6
MRSHO je napisao/la:
Jozoo je napisao/la:
@North Stand

Kojoj ti grupi pripadaš?


Kojoj grupi ti pripadaš?

Ultras


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 04 ožu 2011, 12:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2011, 22:06
Postovi: 6
North Stand je napisao/la:
Znači navijač kluba može bit samo BBB, Torcida, Armada, Kohorta, onaj koji se ne izjašnjava kao pripadnik neke grupe, on je automatski papak i nema veze s navijačima. Zanimljivo, ja sam mislio da se navijačem može smatrat svatko tko dolazi na stadion svog kluba, i tko navija za isti taj klub čijim se navijačem smatra!

Pa ili jesi navijač ili nisi. Ako nisi onda piši u temi sport i komentiraj golove od samira :001_rolleyes


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 04 ožu 2011, 21:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 lis 2010, 12:40
Postovi: 112
Lokacija: zg
Jozoo je napisao/la:
MRSHO je napisao/la:

Kojoj grupi ti pripadaš?

Ultras



Ultras Zrinjski?Ultras Cibalia


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 05 ožu 2011, 02:49 
Offline

Pridružen/a: 07 sij 2011, 19:41
Postovi: 41
Jozoo je napisao/la:
Pa ili jesi navijač ili nisi. Ako nisi onda piši u temi sport i komentiraj golove od samira :001_rolleyes


O tome jesam li ili nisam navijač, sigurno nećeš ti odlučivat. Na kraju krajeva, ljubav prema klubu ti nitko ne može usadit, niti oduzet. A što se tiče toga tko je navijač a tko nije, tako i ja mogu tvrdit da ti nisi navijač, samo ne znam zašto bi to tvrdio i na konto čega kad te ne znam osobno, i još bitnije bmk jesi li ili nisi, pravo je pitanje zašto tebe zanima jesam li ja navijač. Ja ću si dozvolit i tvrdit ću da jesam, a ti i dalje analiziraj i dovodi u pitanje ovu moju tvrdnju. Meni ionako nebitno, jer ti više neću replicirat.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 05 ožu 2011, 02:50 
Offline

Pridružen/a: 07 sij 2011, 19:41
Postovi: 41
exX je napisao/la:
Jozoo je napisao/la:
Ultras



Ultras Zrinjski?Ultras Cibalia


Ipak je, Jozoo u pitanju. :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 11 ožu 2011, 19:54 
Offline

Pridružen/a: 25 pro 2009, 09:52
Postovi: 55
http://www.youtube.com/watch?v=8CyS-tEXcGo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 19 tra 2011, 10:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 srp 2010, 11:58
Postovi: 8
lider30 je napisao/la:
Navijački mitovi. Jedan mit je raskrinkan. Da su HZ navijači.


Ne kontam...

P.S.
@"unchained", slobodno pitaj šta te god zanima, pa da idem odavde...pozz

_________________
Biti srcem vezan, u tom leži snaga!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 22 tra 2011, 07:59 
Offline

Pridružen/a: 15 ožu 2011, 05:39
Postovi: 128
RajvoSa je napisao/la:
Inkvizitor je napisao/la:
Evo ovdje, ako bude aktera, mogli bi se prepričati, može i iz druge ruke, pa i treće, razne dogodovštine iz vremena kad se nedjelja provodila s tranistorom na uhu i kad je ultra scena imala obilježje ozbiljnosti i očaravajuće avanture


Nema ovdje dovoljno starijih likova.

Osim toga, ako ima starijh Mostaraca, čisto sumnjam da će pričat svoje dogodovštine iz dana dok su bili članovi Rođenih i Red Barbija. :-evotigana

Evo mene ako nekoga nesto zanima neka slobodno pita.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 22 tra 2011, 17:12 
Offline

Pridružen/a: 07 lip 2010, 04:20
Postovi: 52
Hz2 je napisao/la:
lider30 je napisao/la:
Navijački mitovi. Jedan mit je raskrinkan. Da su HZ navijači.


Ne kontam...

P.S.
@"unchained", slobodno pitaj šta te god zanima, pa da idem odavde...pozz

Znam ja dobro kakva ste vi bili grupa, voleo bih da postavis sto vise slika i iz prve ruke napises sto vise o periodu kada ste se dobro organizovali i postali respektabilna grupa.
Zbog mladjih narastaja da znaju kako je bilo nekada i kada ste punili po dve tribine, i sever i veci deo istoka kao kop.
Tako da bih voleo da uzmes ucesce i napravis nam jednu retrospektivu HZ od ranih 80-tih (niste imali to ime ali ste imali navijacku pricu-zastave i ostale rekvizite) pa do danasnjih dana kada se, manje vise preko neta ,skoro sve zna!
Realno, onaj grb HZ vam je bio ispred vremena!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 741 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 21 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO