HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 09:23.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 699 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 07 srp 2021, 12:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Petunija je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:
Jesi li ti i službeno odvjetnica toj misterioznoj "D"?


Ne znam ni tko je ona. Lijepog dečka proganjam zato što mi se usudio uletjeti u inbox. I zato što sam pomalo sadist. :zubati


Lik uletio u inbox na forum ha er, pa ga ti progonila do HB? Zvuči mi kao sci-fi da si ovdje došla samostalno? Nisi odvjetnica toj "D", a napravila nalog ovdje 5 dana nakon otvaranja ove teme (doduše ne znam kad je ta ista otvorena na forum ha er).

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 07 srp 2021, 13:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 pro 2020, 01:27
Postovi: 115
Ministry of Sound je napisao/la:
Lik uletio u inbox na forum ha er, pa ga ti progonila do HB?


Da. :biceovodobro

_________________
sotto l'ombra di un bel fiore


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 07 srp 2021, 14:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Petunija je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:
Lik uletio u inbox na forum ha er, pa ga ti progonila do HB?


Da. :biceovodobro


Zar nije standardna reakcija "you are a freak" + blokada?

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 07 srp 2021, 14:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 pro 2020, 01:27
Postovi: 115
Ministry of Sound je napisao/la:
Petunija je napisao/la:

Da. :biceovodobro


Zar nije standardna reakcija "you are a freak" + blokada?


Da. Ali ovo je ipak bila malo... nestandardna situacija.

_________________
sotto l'ombra di un bel fiore


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 07 srp 2021, 14:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Petunija je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:

Zar nije standardna reakcija "you are a freak" + blokada?


Da. Ali ovo je ipak bila malo... nestandardna situacija.


Situacija kada plijen postaje lovac?

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 07 srp 2021, 14:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 pro 2020, 01:27
Postovi: 115
Ministry of Sound je napisao/la:
Petunija je napisao/la:

Da. Ali ovo je ipak bila malo... nestandardna situacija.


Situacija kada plijen postaje lovac?


Da.

_________________
sotto l'ombra di un bel fiore


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 07 srp 2021, 14:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 pro 2020, 01:27
Postovi: 115
Komplicirana je to priča, ali pokušat ću je pojednostaviti. U vrijeme otvaranja teme (paralelno na oba foruma) imala sam gadnu upalu zuba. Seoski zubar ga nije htio otvoriti, nego me je šopao antibioticima i analgeticima. Tada mi je lijepi dečko prvi put uletio u inbox... a meni su se malo pomiješale stvari. Bila sam gotovo uvjerena da iza toga stoji moj dugogodišnji stalker... pa sam došla ovamo za ovim gnomom. Kada se povukao, povukla sam se i ja. Kada se vratio ovamo... opet mi je uletio u inbox sa linkom na 'esej koji mi je posvetio'. I eto me opet. Na kamenjaru, u japankama.

_________________
sotto l'ombra di un bel fiore


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 07 srp 2021, 14:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
Privih nekoliko stranica sam pratio, a poslije površno, pa sam vjerovatno preskočio bit. Ne razumijem zašto ova priča ide dalje.

Shvatio si da je žena loša, prekini vezu i kraj priče.
Imam dojam da ne želiš izaći iz ovoga unatoč svim spoznajama.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 07 srp 2021, 15:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 pro 2020, 01:27
Postovi: 115
zaba1111 je napisao/la:
Privih nekoliko stranica sam pratio, a poslije površno, pa sam vjerovatno preskočio bit. Ne razumijem zašto ova priča ide dalje.

Shvatio si da je žena loša, prekini vezu i kraj priče.
Imam dojam da ne želiš izaći iz ovoga unatoč svim spoznajama.


Fali mu pažnje.

_________________
sotto l'ombra di un bel fiore


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 07 srp 2021, 15:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32059
Petunija je napisao/la:
zaba1111 je napisao/la:
Privih nekoliko stranica sam pratio, a poslije površno, pa sam vjerovatno preskočio bit. Ne razumijem zašto ova priča ide dalje.

Shvatio si da je žena loša, prekini vezu i kraj priče.
Imam dojam da ne želiš izaći iz ovoga unatoč svim spoznajama.


Fali mu pažnje.

Nek' zbavi kravu. A i korisno je.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 07 srp 2021, 16:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 pro 2020, 01:27
Postovi: 115
Mar-kan je napisao/la:
Petunija je napisao/la:

Fali mu pažnje.

Nek' zbavi kravu. A i korisno je.


Nekako mi je više tip za kozu. :zubati

_________________
sotto l'ombra di un bel fiore


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 07 srp 2021, 16:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
Petunija je napisao/la:
Lapo-lapo je napisao/la:
Petunija, bez kompromisa, brutalno i ustrajno!
Ne treba ih žaliti. Ne žale ni oni! :zubati
'vako :gun_bandana


Da. Tek nakon toga možemo se miriti. Kao s pravoslavcima. :zivili


Peti macko, zasto si tako antipravoslavno nastrojena? Sta je s hriscanskom teznjom miru i ljubavi?

Neka ti barem Vatikan bude uzor, jer Vatikan danas se sve dogovara sa SPC i pita je da li treba kanonizovati Alojzija Stepinca! :neznam

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 07 srp 2021, 17:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 pro 2020, 01:27
Postovi: 115
aleksije radicevic je napisao/la:
Petunija je napisao/la:

Da. Tek nakon toga možemo se miriti. Kao s pravoslavcima. :zivili


Peti macko, zasto si tako antipravoslavno nastrojena? Sta je s hriscanskom teznjom miru i ljubavi?

Neka ti barem Vatikan bude uzor, jer Vatikan danas se sve dogovara sa SPC i pita je da li treba kanonizovati Alojzija Stepinca! :neznam


Bezveze. Dok ne kanoniziraju Romera, neću čut za njih. Mir i ljubav to već može. :smajl034

_________________
sotto l'ombra di un bel fiore


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 08 srp 2021, 10:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1678
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Ministry of Sound je napisao/la:
Petunija je napisao/la:

Ne znam ni tko je ona. Lijepog dečka proganjam zato što mi se usudio uletjeti u inbox. I zato što sam pomalo sadist. :zubati


Lik uletio u inbox na forum ha er, pa ga ti progonila do HB? Zvuči mi kao sci-fi da si ovdje došla samostalno? Nisi odvjetnica toj "D", a napravila nalog ovdje 5 dana nakon otvaranja ove teme (doduše ne znam kad je ta ista otvorena na forum ha er).


Za sva ovakva pitanja treba ipak znati malo kronologije, a znao bi je da obraćaš pozornost.

Tema s istim tekstom kao ova objavljena je na forumu.hr nekoliko dana prije nego ovdje (dakle, u prosincu 2020. god). Tada se na temu nakačio Petunijin tamošnji nadimak, s jednako glupim i ispraznim komentarima. Naravno da ja prije toga nisam imao pojma tko je ona niti bih se ikad nakačio na neku njezinu temu (ako ista i postoji) - nemam na što, uvijek bolesni submediokriteti prate ljude poput mene, a ne obratno.

U prosincu su, poslije par dana, fašisti s foruma.hr maknuli temu, tobože jer "se javila neka osoba koja zna D." (kakve to veze ima?), iako tamo nije pisalo ništa o njenom identitetu -kao ni ovdje !

Ne znam je li sama Petnija u tome sudjelovala, ali ona je dio tog kretenskog ljevičarskog foruma, pa ću reći da je to što se dogodilo s temom tamo prvi znak od tri velika obilježja ljevice oko ovakvih tema - 1.želja za cenzurom (u ovom slučaju ušutkavanjem svakoga tko govori o lošem ženskom ponašanju). Nikakvog drugog razloga nije bilo, niti bi itko povjerovao u tako glupo objašnjenje (kakve veze ima da je bolesnicu netko i prepoznao čak i bez ikakvih njenih podataka, uvijek se mogu dogoditi slučajnosti?), već su se na toj temi javljali ljudi koji su teško vrijeđali D. i rekli da treba biti doživotno zatvorena (što je istina i što treba).

Zatim, kad je tema zatvorena, Petunija, kao jadni submediokritet koji je, dolazi na ovaj forum, za koji prije nije ni znala, i registrira se isključivo zbog mene i ove teme. To je učinio još jedan forumaš s foruma.hr, no on je svoj jad ipak iznio u samo 2 glupa posta. Nije bilo tako s Petunijom, koja je doslovno dogmizala ovdje zbog mene - naime, kako je na forumu.hr ubijena sva kvaliteta raspravljanja i pisanja, vjerojatno joj je bilo zanimljivo što je pisao netko tko ipak nije potpuni kreten (što je glavno obilježje da možeš pisati tamo).

No, kako ova tema zamire, zamiru i Petunijini doslasci, jer o čemu će ona pisati? Nema interesa ni inteligencije ni za politiku ni za išta drugo, nema veze s BIH itd.

No, onda Petunija, nakon što D. ulazi u moj račun i ja govorim da je to kazneno djelo, ponovno dogmizava ovdje i govori da ja govorim da je nešto kažnjivo samo kad to drugi meni rade, a ne kad ja to radim. Inspiraciju za takvu glupost pronašla je u ovom postu, koji pri svom kraju govori da me luđakinja D. prijavila policiji, ali i zašto su joj optužbe sumanute.

Petuniju, kao pravog feminista, to ništa ne zanima nego zaključuje da su optužbe osnovane i govori o kriminalu. Dakako, možda sam ja u svom postu na forumu hr sve lagao, ali ona ne može to znati pa bi racionalno bilo uzeti bar neutralnu stranu. No, ni to nije obilježje ljevičara, tj. drugo je obilježje ljevičara važno za ovu priču: 2. žena je uvijek u pravu. Čak i kad je nasilna, opasna, udara, prijeti ubijanjem čitavih obitelji, ne može se suzdržati da ne pokazuje da ima pristup mom profilu iako mi je u policiji rečeno da sve što napravi smjesta prijavljujem jer se očito radi o sumanutoj, opasnoj osobi, i sve ostalo što D. redovito radi - kako rekoh, tako objavljivanje ekvivalent je udaranju u rl, ne može se kontrolirati, smrači joj se um u trenutku i napravi nešto nasilno i nepromišljeno. Dakle, Petunija dolazi ovdje (dok sam ja ponovno blissfully unaware njezine jadne egzistencije) i piše o meni, prijeteći mi zatvorom (post o "sapunu"), a ja pokušavam urgirati kod moderacije da se ne pišu takve stvari ako ja još nisam htio pisati o stanju stvari.

Na to nitko ne reagira, pa ja govorim dvije stvari Petuniji na forumu hr 1) da D. -ine optužbe nisu osnovane i da sama D. ima niz kaznenih prijava koje su sasvim dobro obrazložene, a da je to da su se D.-ine optužbe uopće istraživale proizvod nestručnosti, pristranosti i atmosfere u institucijama 2) da znam kako osobe kao Petunija funkcioniraju, tj. da im je dogma misliti da bijelce treba istrebiti, čak i najmanje bijele bebe, i da je onda licemjerno uopće govoriti išta drugima.

Tu se pokazuje i treće veliko obilježje ljevičara, 3. bijes kad su razoktriveni, tj. kada netko shvati njihovu psihologiju i što iza nje stoji, pa se Petunija, umjesto da odgovori na moje argumente, opet okreće cenzuri i histeriziranju, objavljujući moje privatne poruke i ovdje.

Dakle, u svakom navratu (i prosincu i sada) Petunija proganja mene, koji prije tog njezine submediokritetske egzistencije ili nisam svjestan ili sam je zaboravio, i to suludim glupostima. Kad Petunija kaže da meni fali pažnje to je krajnje smiješno s obzirom na ovu kronologiju gdje se jadnica stalno dovlači za mnom, a koliko je deluzionalna govori i to da mi se i dalje redovno obraća iako sam joj jasno rekao da sam joj blokirao (npr. ovo sa pažnjom vidim samo jer je netko citirao). A iritira je što se razokriva tko je i što D., no to ne smije jasno iskazati pa daje lip service jednakosti "i D. i ja trebamo biti iza brave itd". To nije što zaista misli. To misli samo za mene.

Treba samo malo pogledati zadnjih par stranica. Čista lijenost.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 08 srp 2021, 10:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1678
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
zaba1111 je napisao/la:
Privih nekoliko stranica sam pratio, a poslije površno, pa sam vjerovatno preskočio bit. Ne razumijem zašto ova priča ide dalje.

Shvatio si da je žena loša, prekini vezu i kraj priče.
Imam dojam da ne želiš izaći iz ovoga unatoč svim spoznajama.


Ni ti ne obraćaš pozornost. Žena i ja sad komuniciramo samo preko državnih odvjetnika, i prijavili smo jedno drugo. S tim da su moje prijave izrazito dobro obrazložene i dokumentirane, a njene amaterski plan da dobije pare, jer ne želi raditi (što ni teoretski ne bi mogla dobiti, ali joj nitko nije rekao), koji joj se srušio pred očima kad je počelo prvo dokazivanje i gledanje činjenica. Jedino što je sad postigla je da će je još teže netko zaposliti. Doduše, to joj vjerojatno i odgovara jer raditi i ne želi (čega je isto jedina osoba nesvjesna na svijetu njezina jadna mater sa IQ-om negdje svog broja cipela).


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 08 srp 2021, 11:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 pro 2020, 01:27
Postovi: 115
:thumbup1

_________________
sotto l'ombra di un bel fiore


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 08 srp 2021, 11:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Vi niste svi svoji.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 08 srp 2021, 12:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1678
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Ja sam bas priseban. Neki drugi u svijetu nisu, i u rl i online.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 08 srp 2021, 13:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 pro 2020, 01:27
Postovi: 115
Reconquista je napisao/la:
Vi niste svi svoji.


:dinamo

_________________
sotto l'ombra di un bel fiore


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 30 srp 2021, 14:34 
Offline

Pridružen/a: 06 srp 2021, 08:45
Postovi: 3821
Buraz, masohizam je kul stvar ako ju ogranicis samo na krevet. Kao i sadizam..

Sve ostalo te vodi u propast, bolest, nistavilo.

Ne znam koliko godina imas ali meni je npr trebalo da dosegnem odredjenu dob da bih neke stvari, ne kognitivno shvatio, vec svario u bukvalnom smislu rijeci. Da bi mogao svariti moras prethodno i pojesti..***. A ti si, ocigledno, vec progutao ogromnu komadinu..

I pusti ove seljake sto ti preporucuju prostitutke. To najvjerovatnije sem vlastite zene nikad nista drugo ni pojebalo nije.

Eto ja sam prije nekoliko godina pojeo *** bas jedne ovdasnje forumasice. Nakon njenog pojedoh jos jedno vece ***. I od tad nekako moj organizam, svijest, sta li..poce da odbacuje to, ne gode mu *** jednostavno vise. Zivot je onda doduse malo manje uzbudljiv ali zato mnooooooogoooo kvalitetniji i opusteniji. Udri trening, zdravu hranu,.. tu i tamo kakvu povrsnu vezicu.. i rad na sebi. Dok se klupko samo ne odmota

_________________
fakofbolan nema krsta bez tri prsta


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 30 srp 2021, 14:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6802
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
turbotakija je napisao/la:
Buraz, masohizam je kul stvar ako ju ogranicis samo na krevet. Kao i sadizam..

Sve ostalo te vodi u propast, bolest, nistavilo.

Ne znam koliko godina imas ali meni je npr trebalo da dosegnem odredjenu dob da bih neke stvari, ne kognitivno shvatio, vec svario u bukvalnom smislu rijeci. Da bi mogao svariti moras prethodno i pojesti..***. A ti si, ocigledno, vec progutao ogromnu komadinu..

I pusti ove seljake sto ti preporucuju prostitutke. To najvjerovatnije sem vlastite zene nikad nista drugo ni pojebalo nije.

Eto ja sam prije nekoliko godina pojeo *** bas jedne ovdasnje forumasice. Nakon njenog pojedoh jos jedno vece ***. I od tad nekako moj organizam, svijest, sta li..poce da odbacuje to, ne gode mu *** jednostavno vise. Zivot je onda doduse malo manje uzbudljiv ali zato mnooooooogoooo kvalitetniji i opusteniji. Udri trening, zdravu hranu,.. tu i tamo kakvu povrsnu vezicu.. i rad na sebi. Dok se klupko samo ne odmota


:biceovodobro

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 30 srp 2021, 14:43 
Offline

Pridružen/a: 06 srp 2021, 08:45
Postovi: 3821
Kaj je?

_________________
fakofbolan nema krsta bez tri prsta


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 30 srp 2021, 14:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
turbotakija je napisao/la:
Buraz, masohizam je kul stvar ako ju ogranicis samo na krevet. Kao i sadizam..

Sve ostalo te vodi u propast, bolest, nistavilo.

Ne znam koliko godina imas ali meni je npr trebalo da dosegnem odredjenu dob da bih neke stvari, ne kognitivno shvatio, vec svario u bukvalnom smislu rijeci. Da bi mogao svariti moras prethodno i pojesti..***. A ti si, ocigledno, vec progutao ogromnu komadinu..

I pusti ove seljake sto ti preporucuju prostitutke. To najvjerovatnije sem vlastite zene nikad nista drugo ni pojebalo nije.

Eto ja sam prije nekoliko godina pojeo *** bas jedne ovdasnje forumasice. Nakon njenog pojedoh jos jedno vece ***. I od tad nekako moj organizam, svijest, sta li..poce da odbacuje to, ne gode mu *** jednostavno vise. Zivot je onda doduse malo manje uzbudljiv ali zato mnooooooogoooo kvalitetniji i opusteniji. Udri trening, zdravu hranu,.. tu i tamo kakvu povrsnu vezicu.. i rad na sebi. Dok se klupko samo ne odmota

Čudan pacijent, još čudniji savjet.
Neki ljudi uživaju u nepodnošljivim situacijama. Šta neki? Mnogi. Otežu, produžavaju agoniju, iako znaju unaprijed kraj priče. Neki sasijeku sve u par minuta, sekundi i to je provjereno najbolji način. Tebi je stalo do te veze, doduše nadaš se da će se neke stvari promijeniti, ali neće. Previše ludosti i gorčine u toj tvojoj priči. Uzmi nakaze i recni vrpcu.
Ovaj drugi, lovac na forumašice... djeluje kao očajnik. Pojeo *** jednom na forumu, drugi put, a ja mislim da će ih još prožvakati! Traži sreću na forumu!? Kompleksaš. Traži srodnu, natprosječno intelektualnu rivalku, umjesto plodne i rodne ,,žene,,
Je li bio neki oglas kada su ,,Vas,, vabili na forum? Koji su uslovi bili? :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 30 srp 2021, 15:03 
Offline

Pridružen/a: 06 srp 2021, 08:45
Postovi: 3821
Eto vidis koliko si ti povrsna. Da nisi, upitala bi. Nit sam ja lovio forumasice (vec sam ju doveo na forum), nit sam ogorcen - stavise, nikad opusteniji i zadovoljniji nisam bio u zivotu. I vjerovala ili ne, mogu da biram.

Dajem covjeku cisto na osnovu vlastitih iskustava savjet da gleda NA SEBE!

_________________
fakofbolan nema krsta bez tri prsta


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 30 srp 2021, 15:06 
Offline

Pridružen/a: 06 srp 2021, 08:45
Postovi: 3821
I prije svega da IZRELATIVIRA sve oko sebe, pa tako i zene. Ako ne razumijes sta mislim, reci, objasnicu - prije nego sto opet izvalis neku stereotipicnu Küchenpsychologie-glupost.

Guglaj Küche, neda mi se.

_________________
fakofbolan nema krsta bez tri prsta


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 699 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 38 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO