HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 tra 2024, 13:44.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 203 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Prevara
PostPostano: 03 stu 2012, 21:35 
Offline

Pridružen/a: 31 lis 2012, 19:51
Postovi: 5940
krizar je napisao/la:
Ti bi mogla oprostiti prevaru? Ja ne bi mogao, jer tko jednom prevari i drugi ce put.


Što bi značilo da bi oprostio prevaru ali samo jednom. Hm!

Ne bih oprostila prevaru sve da je prva i poslednja.

Ipak, moramo biti svesni da je veoma mali procenat onih koji nisu prevarili ali su to sakrili. Ako partner ne sazna za istu, on nema šta da oprostiti. Prosto! :smajl034


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prevara
PostPostano: 03 stu 2012, 22:05 
Offline

Pridružen/a: 24 lis 2011, 13:53
Postovi: 2140
Ksenija je napisao/la:
krizar je napisao/la:
Ti bi mogla oprostiti prevaru? Ja ne bi mogao, jer tko jednom prevari i drugi ce put.


Što bi značilo da bi oprostio prevaru ali samo jednom. Hm!

Ne bih oprostila prevaru sve da je prva i poslednja.

Ipak, moramo biti svesni da je veoma mali procenat onih koji nisu prevarili ali su to sakrili. Ako partner ne sazna za istu, on nema šta da oprostiti. Prosto! :smajl034


A dajete li to pravo neotkrivanja podjednako i sebi i partneru? U biti jeste savršen zločin, ali što raditi s nečistom savješću?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prevara
PostPostano: 04 stu 2012, 01:20 
Offline

Pridružen/a: 31 lis 2012, 19:51
Postovi: 5940
vrilo_pridaka_1686 je napisao/la:
Ksenija je napisao/la:
Što bi značilo da bi oprostio prevaru ali samo jednom. Hm!

Ne bih oprostila prevaru sve da je prva i poslednja.

Ipak, moramo biti svesni da je veoma mali procenat onih koji nisu prevarili ali su to sakrili. Ako partner ne sazna za istu, on nema šta da oprostiti. Prosto! :smajl034


A dajete li to pravo neotkrivanja podjednako i sebi i partneru? U biti jeste savršen zločin, ali što raditi s nečistom savješću?


Mislim da sam gore bila vrlo precizna. Ako ne bih oprostila, jasno je da ne bih prevarila. To je moj modus vivendi. Svakako da sam dala pravo partneru da me slaže a možda i laže, to je već stvar veštine u kojoj zasigurno ne može dugo briljirati. A nečista savest? Ha, čujte, svoju osećam, njegovu ne.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prevara
PostPostano: 04 stu 2012, 09:36 
Offline

Pridružen/a: 24 lis 2011, 13:53
Postovi: 2140
Ksenija je napisao/la:
vrilo_pridaka_1686 je napisao/la:

A dajete li to pravo neotkrivanja podjednako i sebi i partneru? U biti jeste savršen zločin, ali što raditi s nečistom savješću?


Mislim da sam gore bila vrlo precizna. Ako ne bih oprostila, jasno je da ne bih prevarila. To je moj modus vivendi. Svakako da sam dala pravo partneru da me slaže a možda i laže, to je već stvar veštine u kojoj zasigurno ne može dugo briljirati. A nečista savest? Ha, čujte, svoju osećam, njegovu ne.


Učinilo mi ste da je vaša poanta pri kraju bila "don't get caught", stoga sam postavio pitanje o nečistoj savjesti. Sad se mogu složiti s vama u cijelosti. To se ne bi smjelo raditi nekome kome izajavljujemo ljubav.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prevara
PostPostano: 04 stu 2012, 14:55 
Offline

Pridružen/a: 31 lis 2012, 19:51
Postovi: 5940
vrilo_pridaka_1686 je napisao/la:
Učinilo mi ste da je vaša poanta pri kraju bila "don't get caught", stoga sam postavio pitanje o nečistoj savjesti. Sad se mogu složiti s vama u cijelosti. To se ne bi smjelo raditi nekome kome izajavljujemo ljubav.


Poenta je u "ne želim", a ne u "ne smem". :001_smile


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prevara
PostPostano: 21 srp 2013, 01:55 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32
Postovi: 6304
Divna stara tema.I baš zgodan trenutak za pisanje i još zgodniji forum,jer moja žena ne zna za ovaj forum i ne zna za ovaj nick.Zgodan je trenutak jer imamo krizu.
Pa.Dakle.Odakle da krenem..
Ja sam apsolutno protivnik svake vrste prevare.
Veran sam svojoj ženi evo već 16 godina koliko smo u braku.
Inače,nisam ni sakat ni retardiran ni ružan već sasvim suprotno.
Da paradoks bude još veći,već 16 godina radim posao koji mi pruža beskrajne mogućnosti i prilike za sve što bi moglo da mi padne na pamet.
Statistički gledano dnevno upoznam i sretnem se sa oko,grubo,400 ljudi,od njih su vise od pola zene ali neka bude 200 zena,od tih 200 svideću se svakoj,eto,neka bude svakoj 10.a od tih 10 bar jedna će mene sama"startovati"iako ja to naravno ne želim.Pa vi sad vidite kako je to.I tako svaki dan šesnaest godina.I dobro zarađujem mada nema veze sa temom.
I sad svi muškarci verovatno misle da sam budala.
Ne nisam.Jednostavno,to je moj izbor.
Vernost odnosno prevara je čin IZBORA.Sasvim svesnog izbora.
Zato se prevara ne prašta nikad i ni zbog čega.
Inače u životu se nešto nikad nisam osećao inferiorno,čak šta više mogu reći da sam superioran u odnosu na mnoge.
Moja žena.Šta je nju privuklo kod mene,tako je bar rekla,duhovitost,koje uglavnom više nema,borbenost,i dalje prisutna,samopouzdanje,na visokom nivou,"da radim stvari ili kažem nešto što drugi smeju samo da misle",nemam pojma šta to znači..i tako svašta nešto..
Smeta joj moj posao ali je svesna da bi bez njega propali,dovoljno je svesna da zna da je prevara izbor i nada se da me dovoljno poznaje.
Inače trenutno smo razdvojeni zbog posla mesec dana i bićemo jos mesec.Ovog trenutka dok ja ovo pišem ona je u dubokoj krizi mrtva uverena da je varam,da sam je prevario da planiram da je prevari...bla bla bla..a to naravno nije istina i ne,a razloga nizakakvu brigu,al eto.
Brak.Pa ko i svaki drugi usponi padovi,lepe stvari ružne stvari,ona pamti samo ružne a ja samo lepe dok se ne iznerviram,to jest dok me ne iznervira.
Jaka je.Ali voli da stvari umesto nje odrađujem ja.
Manje je dobar čovek,od mene.
Definitivno.Ali definitivno.
Pošto me svakih 2-3 meseca optuži za prevaru i pošto je stalno u nekoj paranoji jer kaže da se loše odnosim prema njoj,a odnosim se loše jer me nervira ili nekim sitnicama ili tim prozivkama,prošle godine sam joj predložio da zajedno se podvrgnemo detektoru laži.Msm u Beogradu ima svega samo ako imaš para,negde,ma beda,50-
100€ po osobi.Složila se ali je kasnije rekla kako joj je žao para.
E pošto je sad opet počela da sere,na stranu to što je nesposobna da oprosti neke bezvezne svađe,pamti šta je bilo pre 10-12 godina i to izvlači iz rukava kao alibi za svoje svađe,sada kad se vratim,otićićemo na detektor laži,prvo,ja,pa onda ona.
Treba li da kažem šta će biti ako slučajno ona padne na toj proveri?
Neee.Neću se razvesti.Nikako.
Varaću je svaki dan.Ali svaki dan i uvek sa različitim devojkama.Svaki dan jer ja to zahvaljujući krajnje specifičnom poslu i mogu.Naravno ona će za to obavezno morati da zna tako da ili će otići od mene ili će završiti u ludnici.Nije važno koji je moj posao.Ono što je važno je to da sam ja njoj veran a da ona to ne veruje.Onda se zapita čovek,isplati li se biti veran.Pa naravno,prevara je mnogo frke oko malo seksa i to ko zna i kakav će biti.
Kao momak imao sam dosta devojaka,ne ponosim se time,mnoge sam i prevario,jebi ga,bio sam mlad,nisam ni voleo,nemam pojma.Mislim,šta,to moram da kažem,jebanje nemam pojma,sve je to manje više isto,ako se to izostavi,ostaje neko dokazivanje,neki kompleksi,a ja ih nemam niti imam potrebu da sebi nešto dokazujem.Eto tako.Biće jako zanimljivo sad za jedno mesec i kusur dana.
Ako padne na testu,usrala se sebi u život,potpuno.Ali potpuno.
A ja,ja neću pasti jer nema razloga i potpuno sam što se toga tiče miran.
Eto tako i toliko.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prevara
PostPostano: 21 srp 2013, 02:18 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32
Postovi: 6304
Moram da kažem još jednu stvar koja me jako tišti.
Na poslu je veliki minus ako si udata ili oženjen,na posao ne sme da ti dođe žena muž dečko devojka.
U koliko se otkrije veza između dvoje radnika jedan mora da da ili će dobiti otkaz,zabranjeno je nošenje burmi.A dozvoljeno je sve osim toga navedenog.Vrlo vrlo specifično mesto i okruženje prepuno paradoksa i raznih neobičnih stvari.
99% ljudi bi plaćalo da tu rade,ono ja sam srećan što tu radim,novac je u pitanju.Ima nas nekoliko oženjenih i jedna koleginica je udata.Ja i još jedan kolega ne varamo svoje žene,ostali da.Tužno.I ružno.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prevara
PostPostano: 21 srp 2013, 02:26 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32
Postovi: 6304
Moja žena zna za neke od tih zabrana za neke ne zna,nisam imao snage da joj kažem.Ima tu svačega.Jednostavno nisam želeo da je bezveze još više preopterećujem bez ikakve potrebe.Dali je to ispravno ili ne,Bog zna.
Ali što se tiče moje vernosti može mirno da spava,što nažalost ne zna,sumnja,muči sebe pa mene.
Jebi ga.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prevara
PostPostano: 21 srp 2013, 02:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 pro 2012, 07:07
Postovi: 608
Manje filozofije i politike, a više jebanja i neće ti žena morati zadovoljavati osnovne potrebe kod susjeda Hamdije... :wink


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prevara
PostPostano: 22 srp 2013, 16:15 
Offline

Pridružen/a: 31 lis 2012, 19:51
Postovi: 5940
chat nick je napisao/la:
Moja žena zna za neke od tih zabrana za neke ne zna,nisam imao snage da joj kažem.Ima tu svačega.Jednostavno nisam želeo da je bezveze još više preopterećujem bez ikakve potrebe.Dali je to ispravno ili ne,Bog zna.
Ali što se tiče moje vernosti može mirno da spava,što nažalost ne zna,sumnja,muči sebe pa mene.
Jebi ga.


Počni i ti da sumnjaš na silu, možda uhvati drugi ritam i rešite se muka, jer ako njena sumnja potraje može preći u patološko stanje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prevara
PostPostano: 22 srp 2013, 17:49 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23301
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Baš me interesira, ima li ikakvo relevantno istraživanje među bračnim partnerima o prijevarama. Ja sam isto uvjeren da bi na pitanje, jeste li ijednom prevarili bračnog partnera - pozitivnih odgovora bilo jako puno. Vjerojatno minimalno svaki drugi par se susreće s ovim problemom, da jedan partner je barem jednom nastranu iskočio.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prevara
PostPostano: 23 srp 2013, 00:17 
Offline

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:32
Postovi: 11675
Lokacija: Varta drzava
Mene vise bune ljudi koji kad udju u neke ozbiljnije veze, brakove se potpuno distanciraju od drugih, prvenstveno od suprotnog spola. Samo ih vidis kao Borg kako hodaju zajedno. Kave i pica s suprotnim spolom se drasticno reduciraju, do potpuno prestaju. Bas kao da osoba umre, a ne udje u brak/vezu.

Sto se prevare tice, mislim da bi debela vecina ljudi prevarila, uz odredjene okolnosti.

_________________
Prvo i najbitnije!!! Kupuj Janu, i kupi je u Konzumu!!!
Život je tvoje igralište
Pretpostavka je majka svih zajeba
Svi mi prdimo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prevara
PostPostano: 23 srp 2013, 13:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6882
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Vrlo raširena pojava u današnje vrijeme.Samo uzeti primjer ovog dudua razvratnika. :D

A donekle je to i shvatljivo.
Kako mi reče jedna dama,jednostavno se čovjek poželi nečega drugačijeg,promjene,dosadi stalno isto.Pokušaj recimo stalno isti sladoled jesti,iz dana u dan.
Ali ako se mirno ,staloženo popriča,nastoji shvatiti,onda nevjera može u dosta slučajeva doprinijeti kvalitetnijem i boljem braku u budućnosti.Pa čak i do kraja života.

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prevara
PostPostano: 23 srp 2013, 14:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32122
kiler je napisao/la:
Vrlo raširena pojava u današnje vrijeme.Samo uzeti primjer ovog dudua razvratnika. :D

A donekle je to i shvatljivo.
Kako mi reče jedna dama,jednostavno se čovjek poželi nečega drugačijeg,promjene,dosadi stalno isto.Pokušaj recimo stalno isti sladoled jesti,iz dana u dan.
Ali ako se mirno ,staloženo popriča,nastoji shvatiti,onda nevjera može u dosta slučajeva doprinijeti kvalitetnijem i boljem braku u budućnosti.Pa čak i do kraja života.


Dakle,taj liberalizam i jeste problem,situaciona etika,ako nam nešto odgovara u datom trenu-zašto ne?Jednom se živi,treba sve probati itd.

Koliko je razorenih obitelji,unesrećene djece,samoubojstava,krvi i suza proizišlo iz takvog liberalnog ponašanja-o tome se ne govori.

Svi smo mi iskušavani, i svi možemo biti iskušavani, jer mi nismo savršeni,ali treba napraviti razliku između “biti iskušavan” i “biti iskušan”.Čovjeku može doći pomisao koja će ga iskušavati, ali on će istog trenutka reći: “Ja sam oženjen”, ili “Ja sam udata i ja želim da budem vjerna svom bračnom drugu”. Ovo se može prenijeti na bilo koje ljudske odnose gdje je vjernost i poštenjeu pitanju...

Jedan filozof je rekao: “Mi ne možemo zabraniti pticama da lete nad našom glavom, ali možemo im zabraniti da naprave gnijezdo na našoj glavi.” :kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prevara
PostPostano: 23 srp 2013, 14:24 
Offline

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:32
Postovi: 11675
Lokacija: Varta drzava
Mar-kan je napisao/la:
kiler je napisao/la:
Vrlo raširena pojava u današnje vrijeme.Samo uzeti primjer ovog dudua razvratnika. :D

A donekle je to i shvatljivo.
Kako mi reče jedna dama,jednostavno se čovjek poželi nečega drugačijeg,promjene,dosadi stalno isto.Pokušaj recimo stalno isti sladoled jesti,iz dana u dan.
Ali ako se mirno ,staloženo popriča,nastoji shvatiti,onda nevjera može u dosta slučajeva doprinijeti kvalitetnijem i boljem braku u budućnosti.Pa čak i do kraja života.


Dakle,taj liberalizam i jeste problem,situaciona etika,ako nam nešto odgovara u datom trenu-zašto ne?Jednom se živi,treba sve probati itd.

Koliko je razorenih obitelji,unesrećene djece,samoubojstava,krvi i suza proizišlo iz takvog liberalnog ponašanja-o tome se ne govori.


Da, jednom se zivi i treba stvarno zivjeti, a ne zivotariti. Sto postajem stariji to sve vise uvidjam, i sve postajem liberalniji (kod mnogih je valjda suprotno :zubati )

Obitelji ce biti jos nesretnije ako dvije osobe dijele zajednicki krov a vise se ne podnose, a djeca osobito. Ono sto djecu mozda unisti nije propao brak, vec konzervativna okolina koja sve koji su malo drugaciji, koji malo odudaraju od prosjeka gleda na drugi nacin, a cesto i osudjuje.

_________________
Prvo i najbitnije!!! Kupuj Janu, i kupi je u Konzumu!!!
Život je tvoje igralište
Pretpostavka je majka svih zajeba
Svi mi prdimo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prevara
PostPostano: 23 srp 2013, 14:32 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 16:45
Postovi: 5878
Aztec je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:

Dakle,taj liberalizam i jeste problem,situaciona etika,ako nam nešto odgovara u datom trenu-zašto ne?Jednom se živi,treba sve probati itd.

Koliko je razorenih obitelji,unesrećene djece,samoubojstava,krvi i suza proizišlo iz takvog liberalnog ponašanja-o tome se ne govori.


Da, jednom se zivi


Ne.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prevara
PostPostano: 23 srp 2013, 14:40 
Offline

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:32
Postovi: 11675
Lokacija: Varta drzava
Moze malo elaboracije... Na sta mislis? Zagrobni zivot? Reinkarnaciju? :zubati

Ja nazalost i nisam bas optimistican po tim pitanjima.

_________________
Prvo i najbitnije!!! Kupuj Janu, i kupi je u Konzumu!!!
Život je tvoje igralište
Pretpostavka je majka svih zajeba
Svi mi prdimo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prevara
PostPostano: 23 srp 2013, 14:47 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 16:45
Postovi: 5878
Aztec je napisao/la:
Moze malo elaboracije... Na sta mislis? Zagrobni zivot? Reinkarnaciju? :zubati

Ja nazalost i nisam bas optimistican po tim pitanjima.


ta priča o jednom životu je zdravorazumskla i netočna.
Odavno su ju odhakale mudrosne i ine tradicije, od šamanizma
do scijentologije, a i novja spekulativna fizika ide tim smjerom
(iako ne izrijekom, jer to nadilazi njezine kompetencije).

A, i tko je doživio nadosobno iskustvo, tomu ne treba
nikakvih razjašnjanja...

Stvari su, uglavnom, ovakve:

http://www.bartleby.com/142/197.html


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prevara
PostPostano: 23 srp 2013, 14:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32122
Aztec je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:

Dakle,taj liberalizam i jeste problem,situaciona etika,ako nam nešto odgovara u datom trenu-zašto ne?Jednom se živi,treba sve probati itd.

Koliko je razorenih obitelji,unesrećene djece,samoubojstava,krvi i suza proizišlo iz takvog liberalnog ponašanja-o tome se ne govori.


Da, jednom se zivi i treba stvarno zivjeti, a ne zivotariti. Sto postajem stariji to sve vise uvidjam, i sve postajem liberalniji (kod mnogih je valjda suprotno :zubati )

Obitelji ce biti jos nesretnije ako dvije osobe dijele zajednicki krov a vise se ne podnose, a djeca osobito. Ono sto djecu mozda unisti nije propao brak, vec konzervativna okolina koja sve koji su malo drugaciji, koji malo odudaraju od prosjeka gleda na drugi nacin, a cesto i osudjuje.


Ne,čovjek ima 2 života-HAJIM na hebrejskom...

Civilizaciju ne može uništiti konzervativna okolina,nego moralni sunovrat koji ljudska rasa proživljava...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prevara
PostPostano: 23 srp 2013, 15:02 
Offline

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:32
Postovi: 11675
Lokacija: Varta drzava
Hroboatos je napisao/la:
Aztec je napisao/la:
Moze malo elaboracije... Na sta mislis? Zagrobni zivot? Reinkarnaciju? :zubati

Ja nazalost i nisam bas optimistican po tim pitanjima.


ta priča o jednom životu je zdravorazumskla i netočna.
Odavno su ju odhakale mudrosne i ine tradicije, od šamanizma
do scijentologije, a i novja spekulativna fizika ide tim smjerom
(iako ne izrijekom, jer to nadilazi njezine kompetencije).

A, i tko je doživio nadosobno iskustvo, tomu ne treba
nikakvih razjašnjanja...

Stvari su, uglavnom, ovakve:

http://www.bartleby.com/142/197.html


Pustimo se mi filozofije. Ja starim, i ne zelim docekati starost mislivsi kako nisam zivio kako sam trebao/zelio. Dok ne vidim neki opipljiv dokaz da ovo nije jedan i jedini zivot necu promijeniti misljenje. A puko vjerovanje vise ne pali.

_________________
Prvo i najbitnije!!! Kupuj Janu, i kupi je u Konzumu!!!
Život je tvoje igralište
Pretpostavka je majka svih zajeba
Svi mi prdimo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prevara
PostPostano: 23 srp 2013, 15:05 
Offline

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:32
Postovi: 11675
Lokacija: Varta drzava
Mar-kan je napisao/la:
Aztec je napisao/la:

Da, jednom se zivi i treba stvarno zivjeti, a ne zivotariti. Sto postajem stariji to sve vise uvidjam, i sve postajem liberalniji (kod mnogih je valjda suprotno :zubati )

Obitelji ce biti jos nesretnije ako dvije osobe dijele zajednicki krov a vise se ne podnose, a djeca osobito. Ono sto djecu mozda unisti nije propao brak, vec konzervativna okolina koja sve koji su malo drugaciji, koji malo odudaraju od prosjeka gleda na drugi nacin, a cesto i osudjuje.


Ne,čovjek ima 2 života-HAJIM na hebrejskom...

Civilizaciju ne može uništiti konzervativna okolina,nego moralni sunovrat koji ljudska rasa proživljava...


Civilizaciju jedino moze unistiti lazni moral i zadojeni ljudi. Bilo bi bas zanimljivo vidjeti koliko je tih konzervativaca i moralista uistinu i takvo.

Ima li kakav dokaz za taj HAJIM? I koliko zivotnije imaju zivota? Koliko Rogulja, krava moje bake ima zivota?

_________________
Prvo i najbitnije!!! Kupuj Janu, i kupi je u Konzumu!!!
Život je tvoje igralište
Pretpostavka je majka svih zajeba
Svi mi prdimo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prevara
PostPostano: 23 srp 2013, 15:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32122
Aztec je napisao/la:
[

Pustimo se mi filozofije. Ja starim, i ne zelim docekati starost mislivsi kako nisam zivio kako sam trebao/zelio. Dok ne vidim neki opipljiv dokaz da ovo nije jedan i jedini zivot necu promijeniti misljenje. A puko vjerovanje vise ne pali.



A kako bi to trebao da živiš,tj. kao bi želio?I šta ćemo ako se taj tvoj način življenja kosi sa mojim,ako tvoje želje ugrožavaju mene...?

Aztec je napisao/la:
Ima li kakav dokaz za taj HAJIM? I koliko zivotnije imaju zivota? Koliko Rogulja, krava moje bake ima zivota?


Dokaza ima mali milijun,dovoljno je da spomenemo za početak Isusa npr.,ako baš hoćeš u detalje,onda smo pogriješili pdf-ili znanost ili religija...

Btw,postavite sebi jednostavno pitanje-volite li i želite li da vas ljudi varaju,partneri,suprug(e),prijatelji,rođaci...?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prevara
PostPostano: 23 srp 2013, 15:34 
Offline

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:32
Postovi: 11675
Lokacija: Varta drzava
Takve stvari su regulirane zakonom. Ja mogu zivjeti kako god ja zelim, dok time nekom drugom ne cinim stetu. A sad, hocu li ja prciti neku Svabicu (nazovimo je Helga :D ) dok mi njeg pas lize stopala je moja stvar, i Helgina. :D Bio ili ne u braku, to se ne tice nikog drugog, jer i ja, a i Helga boga mi smo odrasle osobe koje imaju svoje JA i koje to rade dobrovoljno.

I nisu to nikakvi dokazi. Mislim, nemoj me krivo razumijeti, ja bih volio da postoji nesto vise, da postoji zagrobni zivot tamo di cemo svi biti na okupu, biti sretni a ne da cu samo istrunuti u zemlji... Al bojim se da je ovo drugo vjerovatnije. I ne odgovori mi... Sta je s zivotinjama, imaju li i one zivot nakon ovog?

I ne, ne bih volio da me neko prevari, al boze moj... odrasli smo ljudi, i ako ne ide, ne ide... Bolje to nego muciti se zajedno i nastojati nesto na silu sto ocito ne funkcionira.

I moram reeci, da ja ne bih nikoga varao... ako bi mozda, mozda prevario to bih i rekao i zavrsio vezu/brak...

_________________
Prvo i najbitnije!!! Kupuj Janu, i kupi je u Konzumu!!!
Život je tvoje igralište
Pretpostavka je majka svih zajeba
Svi mi prdimo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prevara
PostPostano: 23 srp 2013, 15:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32122
Aztec je napisao/la:
Takve stvari su regulirane zakonom. Ja mogu zivjeti kako god ja zelim, dok time nekom drugom ne cinim stetu. A sad, hocu li ja prciti neku Svabicu (nazovimo je Helga :D ) dok mi njeg pas lize stopala je moja stvar, i Helgina. :D Bio ili ne u braku, to se ne tice nikog drugog, jer i ja, a i Helga boga mi smo odrasle osobe koje imaju svoje JA i koje to rade dobrovoljno.

I nisu to nikakvi dokazi. Mislim, nemoj me krivo razumijeti, ja bih volio da postoji nesto vise, da postoji zagrobni zivot tamo di cemo svi biti na okupu, biti sretni a ne da cu samo istrunuti u zemlji... Al bojim se da je ovo drugo vjerovatnije. I ne odgovori mi... Sta je s zivotinjama, imaju li i one zivot nakon ovog?

I ne, ne bih volio da me neko prevari, al boze moj... odrasli smo ljudi, i ako ne ide, ne ide... Bolje to nego muciti se zajedno i nastojati nesto na silu sto ocito ne funkcionira.

I moram reeci, da ja ne bih nikoga varao... ako bi mozda, mozda prevario to bih i rekao i zavrsio vezu/brak...

Ne možeš živjeti kako želiš,a da to bude bez posljedica.Poslije tog sexa sa Helgom,potraži te njen partner i kaže ti da boluje Aids,ili te potraži da ti prospe mozak,ili ubije sebe-a sve zbog vašeg 5-minutnog zadovoljenja nagona.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prevara
PostPostano: 23 srp 2013, 15:48 
Offline

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:32
Postovi: 11675
Lokacija: Varta drzava
Mar-kan je napisao/la:
Aztec je napisao/la:
Takve stvari su regulirane zakonom. Ja mogu zivjeti kako god ja zelim, dok time nekom drugom ne cinim stetu. A sad, hocu li ja prciti neku Svabicu (nazovimo je Helga :D ) dok mi njeg pas lize stopala je moja stvar, i Helgina. :D Bio ili ne u braku, to se ne tice nikog drugog, jer i ja, a i Helga boga mi smo odrasle osobe koje imaju svoje JA i koje to rade dobrovoljno.

I nisu to nikakvi dokazi. Mislim, nemoj me krivo razumijeti, ja bih volio da postoji nesto vise, da postoji zagrobni zivot tamo di cemo svi biti na okupu, biti sretni a ne da cu samo istrunuti u zemlji... Al bojim se da je ovo drugo vjerovatnije. I ne odgovori mi... Sta je s zivotinjama, imaju li i one zivot nakon ovog?

I ne, ne bih volio da me neko prevari, al boze moj... odrasli smo ljudi, i ako ne ide, ne ide... Bolje to nego muciti se zajedno i nastojati nesto na silu sto ocito ne funkcionira.

I moram reeci, da ja ne bih nikoga varao... ako bi mozda, mozda prevario to bih i rekao i zavrsio vezu/brak...

Ne možeš živjeti kako želiš,a da to bude bez posljedica.Poslije tog sexa sa Helgom,potraži te njen partner i kaže ti da boluje Aids,ili te potraži da ti prospe mozak,ili ubije sebe-a sve zbog vašeg 5-minutnog zadovoljenja nagona.


Ma njen partner je u Hamburgu. :D

Ma Markane, uozbilji se. Daj malo argumenata. Sve ima svoje posljedica, to je ocito. Npr. da sam prije koju god. nazvao jednu curu, mozda bi (a mozda i ne) danas bio u braku i zivio u nekom drugom gradu te mozda tad ne bi imali ovaj ugodan razgovor itd... A Helga. Helga nije stvar pokucstva, ona nije vlasnistvo nikog, pa ni tog svog patnera. Helga je odrasla osoba, o sebi i pri sebi i moze se jebuckati s kim god zeli.

_________________
Prvo i najbitnije!!! Kupuj Janu, i kupi je u Konzumu!!!
Život je tvoje igralište
Pretpostavka je majka svih zajeba
Svi mi prdimo


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 203 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 26 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO