|
|
Stranica: 9/12.
|
[ 283 post(ov)a ] |
|
| Autor/ica |
Poruka |
|
Bistrik
|
Naslov: Re: Srpsko pitanje u BiH Postano: 07 stu 2015, 14:14 |
|
Pridružen/a: 29 tra 2015, 03:10 Postovi: 1058 Lokacija: Sarajevo
|
Citat: Rekao sam ti šta sam imao.Znaš gde je granica HBa.Pređi sa druge strane i rešio si problem.Da tu je i Hrvatska ali da zaštiti HB a ne da kolje Srbe. Da tu je i NATO ali ne da silom uteruje nekoga u sebe da bi ti bio zadovoljan. Ne znam stvarno šta bi ti? I ti vrlo dobro znaš gdje je Drina. Samo treba da pređete preko Drine ka istoku i eto vas u Srbijici i tamo ste većina, pa odlučujte sami o sebi ... Marš na Drinu ... Ti meni uzeo objašnjavati što će Hrvatska uraditi... BH Srbi mogu odlučivati samo o sebi, a o drugima u BiH ne mogu i neće, jer nemaju demokratski kapacitet za to ... Ja bih da BiH uđe u NATO uz srpski pristanak i očuvanje sadašnjeg uređenja (2 entiteta).
_________________ Clinton for president !
Love USA !
|
|
| Vrh |
|
 |
|
chat nick
|
Naslov: Re: Srpsko pitanje u BiH Postano: 07 stu 2015, 14:15 |
|
Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32 Postovi: 6273
|
|
Kod Srba je situacija sasvim jasna. Minimum je povratak na originalni DS.Ispod toga nema priče.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Bistrik
|
Naslov: Re: Srpsko pitanje u BiH Postano: 07 stu 2015, 14:20 |
|
Pridružen/a: 29 tra 2015, 03:10 Postovi: 1058 Lokacija: Sarajevo
|
Citat: Kod Srba je situacija sasvim jasna. Minimum je povratak na originalni DS.Ispod toga nema priče.
I što ćemo onda ? ... Ući u EU i NATO ? Po tebi ispada da je krvavi rat do istrebljenja jedne ili druge strane jedino pravo rješenje ... Svaka tvoja riječ to implicira ...
_________________ Clinton for president !
Love USA !
|
|
| Vrh |
|
 |
|
chat nick
|
Naslov: Re: Srpsko pitanje u BiH Postano: 07 stu 2015, 14:21 |
|
Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32 Postovi: 6273
|
Bistrik je napisao/la: Citat: Rekao sam ti šta sam imao.Znaš gde je granica HBa.Pređi sa druge strane i rešio si problem.Da tu je i Hrvatska ali da zaštiti HB a ne da kolje Srbe. Da tu je i NATO ali ne da silom uteruje nekoga u sebe da bi ti bio zadovoljan. Ne znam stvarno šta bi ti? I ti vrlo dobro znaš gdje je Drina. Samo treba da pređete preko Drine ka istoku i eto vas u Srbijici i tamo ste većina, pa odlučujte sami o sebi ... Marš na Drinu ... Ti meni uzeo objašnjavati što će Hrvatska uraditi... BH Srbi mogu odlučivati samo o sebi, a o drugima u BiH ne mogu i neće, jer nemaju demokratski kapacitet za to ... Ja bih da BiH uđe u NATO uz srpski pristanak i očuvanje sadašnjeg uređenja (2 entiteta). E to što bi ti,od toga nema ništa. Bosna i Hercegovina nikada neće ući u NATO pakt. To mogu da zaborave svi uključujući i tebe. Što bi ti da BiH uđe u NATO? Da bi odsekao Srbima podršku Rusije? Pa da onda možeš da im radiš o glavi kako ti hoćeš? Šta bi ja sve hteo...da se ja pitam...ti bi recimo tipkao iz dzeneta. Jedno su želje drugo je realnost.Ide to razlikovanje malo teže u vas muslimana.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
chat nick
|
Naslov: Re: Srpsko pitanje u BiH Postano: 07 stu 2015, 14:24 |
|
Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32 Postovi: 6273
|
Bistrik je napisao/la: Citat: Kod Srba je situacija sasvim jasna. Minimum je povratak na originalni DS.Ispod toga nema priče.
I što ćemo onda ? ... Ući u EU i NATO ? Po tebi ispada da je krvavi rat do istrebljenja jedne ili druge strane jedino pravo rješenje ... Svaka tvoja riječ to implicira ... Srbima je cilj sloboda.Muslimanima je cilj porobljavanje. Jasno ti je da je naš cilj jači i više motiviše.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
chat nick
|
Naslov: Re: Srpsko pitanje u BiH Postano: 07 stu 2015, 14:25 |
|
Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32 Postovi: 6273
|
|
EU nije sporna.Od NATO nema ništa.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Bistrik
|
Naslov: Re: Srpsko pitanje u BiH Postano: 07 stu 2015, 14:28 |
|
Pridružen/a: 29 tra 2015, 03:10 Postovi: 1058 Lokacija: Sarajevo
|
Citat: E to što bi ti,od toga nema ništa. Bosna i Hercegovina nikada neće ući u NATO pakt. To mogu da zaborave svi uključujući i tebe. Što bi ti da BiH uđe u NATO? Da bi odsekao Srbima podršku Rusije? Pa da onda možeš da im radiš o glavi kako ti hoćeš? Šta bi ja sve hteo...da se ja pitam...ti bi recimo tipkao iz dzeneta. Jedno su želje drugo je realnost.Ide to razlikovanje malo teže u vas muslimana. BH muslimani su većina u BiH. Nećete zauvijek gaziti demokratsko pravo većine da odluči o svojoj sudbini. RS će biti uništena čim naše prve postrojbe uđu u vaša sela i počnemo ručni rad. Vidjet ćeš da niste neuništivi ... Nećete vi nas nekažnjeno ubijati. Nitko tko se protiv vas bori neće biti kažnjen ma što da vam napravi ... To će se zakonom regulirati ... Nema Haga - nego tko je jači i brutalniji ... Što bi ti ? Da nas Rusija okupira i da nam djecu ubijate kao u ratu ... Da se ja pitam sve vas treba preko Drine i poslati tamo gdje ti je patrijarh Pavle otišao ... I vaše želje su samo želje ... Neka snaga oružja i ubjeđenja odluči ... mi jedni drugima nemamo što za reći ...
_________________ Clinton for president !
Love USA !
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Bistrik
|
Naslov: Re: Srpsko pitanje u BiH Postano: 07 stu 2015, 14:30 |
|
Pridružen/a: 29 tra 2015, 03:10 Postovi: 1058 Lokacija: Sarajevo
|
Citat: Srbima je cilj sloboda.Muslimanima je cilj porobljavanje. Jasno ti je da je naš cilj jači i više motiviše. Naš cilj je sloboda, a vaš cilj je porobljavanje BiH od strane Srbije i Rusije. Zamjenjuješ teze. Ti si gost u BiH kao što je tvoj narod bio gost i u Hrvatskoj ... Nezvan i neželjen gost ...
_________________ Clinton for president !
Love USA !
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Bistrik
|
Naslov: Re: Srpsko pitanje u BiH Postano: 07 stu 2015, 14:32 |
|
Pridružen/a: 29 tra 2015, 03:10 Postovi: 1058 Lokacija: Sarajevo
|
Citat: EU nije sporna.Od NATO nema ništa. Ne može se sjediti na dvije stolice. EU i ODKB ne ide skupa genocidni ...
_________________ Clinton for president !
Love USA !
|
|
| Vrh |
|
 |
|
chat nick
|
Naslov: Re: Srpsko pitanje u BiH Postano: 07 stu 2015, 14:35 |
|
Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32 Postovi: 6273
|
|
Sve je pitanje percepcije stvari.Vi nikad niste imali ništa.Pruža vam se šansa da imate svoju državu.Da živite sami sa sobom i gradite svoje društvo.A vi?Umesto da to uradite.Vi bi i pre stvaranja svoje države otimali tuđe.Shvati.Republika Srpska nije vaša teritorija.HB nije vaša teritorija.Jednostavno to nije vaše.To u glavi kad shvatite moćićete ostvariti neki napredak pod uslovom da ste za to sposobni.Dvadeset godina već lutate po nekom mraku. Lažu vas stranci kao i pre što su vas lagali. To vaše ponašanje se prati i gleda sa strane.Vrlo lužna slika.Kao da u komšiluku imaš porodicu ludaka.Ali bezopasnih ludaka. Jer vi u regionu ne predstavljate ništa. Žalosne pojave. Šta da ti kažem.Menjajte se.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
chat nick
|
Naslov: Re: Srpsko pitanje u BiH Postano: 07 stu 2015, 14:38 |
|
Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32 Postovi: 6273
|
Bistrik je napisao/la: Citat: E to što bi ti,od toga nema ništa. Bosna i Hercegovina nikada neće ući u NATO pakt. To mogu da zaborave svi uključujući i tebe. Što bi ti da BiH uđe u NATO? Da bi odsekao Srbima podršku Rusije? Pa da onda možeš da im radiš o glavi kako ti hoćeš? Šta bi ja sve hteo...da se ja pitam...ti bi recimo tipkao iz dzeneta. Jedno su želje drugo je realnost.Ide to razlikovanje malo teže u vas muslimana. BH muslimani su većina u BiH. Nećete zauvijek gaziti demokratsko pravo većine da odluči o svojoj sudbini. RS će biti uništena čim naše prve postrojbe uđu u vaša sela i počnemo ručni rad. Vidjet ćeš da niste neuništivi ... Nećete vi nas nekažnjeno ubijati. Nitko tko se protiv vas bori neće biti kažnjen ma što da vam napravi ... To će se zakonom regulirati ... Nema Haga - nego tko je jači i brutalniji ... Što bi ti ? Da nas Rusija okupira i da nam djecu ubijate kao u ratu ... Da se ja pitam sve vas treba preko Drine i poslati tamo gdje ti je patrijarh Pavle otišao ... I vaše želje su samo želje ... Neka snaga oružja i ubjeđenja odluči ... mi jedni drugima nemamo što za reći ... Pa šta čekate? Hajde da vas još jednom odvalimo ko majmune. 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Vujadin
|
Naslov: Re: Srpsko pitanje u BiH Postano: 07 stu 2015, 14:39 |
|
Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18 Postovi: 8373
|
Bistrik je napisao/la: Citat: E to što bi ti,od toga nema ništa. Bosna i Hercegovina nikada neće ući u NATO pakt. To mogu da zaborave svi uključujući i tebe. Što bi ti da BiH uđe u NATO? Da bi odsekao Srbima podršku Rusije? Pa da onda možeš da im radiš o glavi kako ti hoćeš? Šta bi ja sve hteo...da se ja pitam...ti bi recimo tipkao iz dzeneta. Jedno su želje drugo je realnost.Ide to razlikovanje malo teže u vas muslimana. BH muslimani su većina u BiH. Nećete zauvijek gaziti demokratsko pravo većine da odluči o svojoj sudbini. RS će biti uništena čim naše prve postrojbe uđu u vaša sela i počnemo ručni rad. Vidjet ćeš da niste neuništivi ... Nećete vi nas nekažnjeno ubijati. Nitko tko se protiv vas bori neće biti kažnjen ma što da vam napravi ... To će se zakonom regulirati ... Nema Haga - nego tko je jači i brutalniji ... Što bi ti ? Da nas Rusija okupira i da nam djecu ubijate kao u ratu ... Da se ja pitam sve vas treba preko Drine i poslati tamo gdje ti je patrijarh Pavle otišao ... I vaše želje su samo želje ... Neka snaga oružja i ubjeđenja odluči ... mi jedni drugima nemamo što za reći ... Ajde balince uspaljeno smiri se malo. Vas pisljivih 1.5 milion, a nas 8 miliona. Kukavna vam majka ako do novog rata dodje.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
chat nick
|
Naslov: Re: Srpsko pitanje u BiH Postano: 07 stu 2015, 14:40 |
|
Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32 Postovi: 6273
|
|
Ali sve.Redom.Obrijati prostor.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Vujadin
|
Naslov: Re: Srpsko pitanje u BiH Postano: 07 stu 2015, 14:41 |
|
Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18 Postovi: 8373
|
Prosli put je cetvrtina vas isparila. Sa 2 miliona na 1.5 milion. Sta sad hocete? Na milion da se spustite? Svedsku i USA da ucinite jos multikulturalnijom? 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
chat nick
|
Naslov: Re: Srpsko pitanje u BiH Postano: 07 stu 2015, 14:43 |
|
Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32 Postovi: 6273
|
|
A pa neće sad imati kud bežati. Obrijati sve do HBa.I tu stati. HBovci ako će ih propuštati njihova stvar. Samo sačekati i u kontranapadu tući do nestanka.Satrati.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Bistrik
|
Naslov: Re: Srpsko pitanje u BiH Postano: 07 stu 2015, 22:53 |
|
Pridružen/a: 29 tra 2015, 03:10 Postovi: 1058 Lokacija: Sarajevo
|
Citat: Sve je pitanje percepcije stvari.Vi nikad niste imali ništa.Pruža vam se šansa da imate svoju državu.Da živite sami sa sobom i gradite svoje društvo.A vi?Umesto da to uradite.Vi bi i pre stvaranja svoje države otimali tuđe.
Imali smo samo srednjestoljetnu banovinu i kraljevstvo od 300 godina, i učešće u vlasti velikog carstva 450 godina ... Citat: Shvati.Republika Srpska nije vaša teritorija.HB nije vaša teritorija.Jednostavno to nije vaše.To u glavi kad shvatite moćićete ostvariti neki napredak pod uslovom da ste za to sposobni.Dvadeset godina već lutate po nekom mraku. Lažu vas stranci kao i pre što su vas lagali. To vaše ponašanje se prati i gleda sa strane.Vrlo lužna slika.Kao da u komšiluku imaš porodicu ludaka.Ali bezopasnih ludaka. Jer vi u regionu ne predstavljate ništa. Žalosne pojave. Šta da ti kažem.Menjajte se. Shvati - Srbija je vaša i ništa više. Vučić - Pičić ne misli tako ... Citat: Pa šta čekate? Hajde da vas još jednom odvalimo ko majmune. Cvilite od Nasera Orića i šake ustanika, a vi bi nekoga odvaljivali ... 
_________________ Clinton for president !
Love USA !
|
|
| Vrh |
|
 |
|
korrisnik
|
Naslov: Re: Srpsko pitanje u BiH Postano: 07 stu 2015, 23:02 |
|
Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10 Postovi: 15072 Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
|
Citat: Ajde balince uspaljeno smiri se malo. Vas pisljivih 1.5 milion, a nas 8 miliona.
Kukavna vam majka ako do novog rata dodje. Citat: " Prosli put je cetvrtina vas isparila. Sa 2 miliona na 1.5 milion. Sta sad hocete? Na milion da se spustite? Svedsku i USA da ucinite jos multikulturalnijom?  Ne može se sa hajvanom insanski razgovarati. S kojim krkanima Bošnjaci dijele zemlju... Garantujem da je svaki treći ovakav samo ga treba malo "pritisnuti" i sam sebe oda kroz razgovor svoj šovinizam i krkanluk.
_________________ Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa! Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Metemma
|
Naslov: Re: Srpsko pitanje u BiH Postano: 07 stu 2015, 23:16 |
|
Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09 Postovi: 15511
|
Jedan dođe i sere, kad mu jebeš mater, dođe drugi i zgražava se kako to nije lijepo  Kakva Šiptarija...
_________________ + Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +
|
|
| Vrh |
|
 |
|
chat nick
|
Naslov: Re: Srpsko pitanje u BiH Postano: 07 stu 2015, 23:20 |
|
Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32 Postovi: 6273
|
Bistrik je napisao/la: Citat: Sve je pitanje percepcije stvari.Vi nikad niste imali ništa.Pruža vam se šansa da imate svoju državu.Da živite sami sa sobom i gradite svoje društvo.A vi?Umesto da to uradite.Vi bi i pre stvaranja svoje države otimali tuđe.
Imali smo samo srednjestoljetnu banovinu i kraljevstvo od 300 godina, i učešće u vlasti velikog carstva 450 godina ... Citat: Shvati.Republika Srpska nije vaša teritorija.HB nije vaša teritorija.Jednostavno to nije vaše.To u glavi kad shvatite moćićete ostvariti neki napredak pod uslovom da ste za to sposobni.Dvadeset godina već lutate po nekom mraku. Lažu vas stranci kao i pre što su vas lagali. To vaše ponašanje se prati i gleda sa strane.Vrlo lužna slika.Kao da u komšiluku imaš porodicu ludaka.Ali bezopasnih ludaka. Jer vi u regionu ne predstavljate ništa. Žalosne pojave. Šta da ti kažem.Menjajte se. Shvati - Srbija je vaša i ništa više. Vučić - Pičić ne misli tako ... Citat: Pa šta čekate? Hajde da vas još jednom odvalimo ko majmune. Cvilite od Nasera Orića i šake ustanika, a vi bi nekoga odvaljivali ...  DVADESET GODINA arlaučete ko ranjeni psi za šačicom izginulih terorista koje smo vam pobili na pravdi Boga + I NATO i Hrvatska i HB i mudzahedini i završište na 23% vi bi nešto poklapali isterivali klali.Hajde govno popišano gubi mi se sa očiju.Smradino deformisana.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
chat nick
|
Naslov: Re: Srpsko pitanje u BiH Postano: 07 stu 2015, 23:23 |
|
Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32 Postovi: 6273
|
Metemma je napisao/la: Jedan dođe i sere, kad mu jebeš mater, dođe drugi i zgražava se kako to nije lijepo  Kakva Šiptarija... Smradine.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
korrisnik
|
Naslov: Re: Srpsko pitanje u BiH Postano: 07 stu 2015, 23:24 |
|
Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10 Postovi: 15072 Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
|
Čuj šiptarija. Da smo Bogdom prema Srbima se ponašali ko Šiptarija manje bi štetovali i žalili.
_________________ Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa! Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Bistrik
|
Naslov: Re: Srpsko pitanje u BiH Postano: 07 stu 2015, 23:29 |
|
Pridružen/a: 29 tra 2015, 03:10 Postovi: 1058 Lokacija: Sarajevo
|
Citat: Ajde balince uspaljeno smiri se malo. Vas pisljivih 1.5 milion, a nas 8 miliona. Kukavna vam majka ako do novog rata dodje. Slugo i potomče sluga i kmetova - ne vrijeđaj. Nisu ratovi sada tuče toljagama da se brojnost pika ... Rusi jedva svladali 2 milijuna Čečena, a vi bi Bošnjake Citat: Ne može se sa hajvanom insanski razgovarati. S kojim krkanima Bošnjaci dijele zemlju... Garantujem da je svaki treći ovakav samo ga treba malo "pritisnuti" i sam sebe oda kroz razgovor svoj šovinizam i krkanluk.
Pa naravno - sa psima se ne razgovara - njih se DRESIRA ... Motka i komadić mesa. Kad sluša - komadić mesa, kad ne sluša motka. Zato je forum na crti BH Muslimani - Srbi potpuno besmislen. Citat: Ali sve.Redom.Obrijati prostor. Brijaćeš i dalje samo mamine dlake kako si i naučio. Citat: Prosli put je cetvrtina vas isparila. Sa 2 miliona na 1.5 milion.  Sta sad hocete? Na milion da se spustite? Svedsku i USA da ucinite jos multikulturalnijom? Iselilo se i vaših 2 milijuna od 90tih naovamo. Što sad hoćete ... Svi da stanete po šljivu ?
_________________ Clinton for president !
Love USA !
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Metemma
|
Naslov: Re: Srpsko pitanje u BiH Postano: 07 stu 2015, 23:31 |
|
Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09 Postovi: 15511
|
korrisnik je napisao/la: Čuj šiptarija. Da smo Bogdom prema Srbima se ponašali ko Šiptarija manje bi štetovali i žalili. Pa ponašali ste se. Glabali qrčinu i pravili šehitluke.
_________________ + Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Bistrik
|
Naslov: Re: Srpsko pitanje u BiH Postano: 07 stu 2015, 23:37 |
|
Pridružen/a: 29 tra 2015, 03:10 Postovi: 1058 Lokacija: Sarajevo
|
Citat: A pa neće sad imati kud bežati. Obrijati sve do HBa.I tu stati. HBovci ako će ih propuštati njihova stvar. Samo sačekati i u kontranapadu tući do nestanka.Satrati. Obrij mami do klitorisa i tu stani kako si i naučio. Pas koji laje ne ujeda ... Satrati... nestati ... obrijati .... Citat: Jedan dođe i sere, kad mu jebeš mater, dođe drugi i zgražava se kako to nije lijepo  Kakva Šiptarija... Tvoje babe su Turci 400 godina jebali ... sada nema povratka ... Citat: DVADESET GODINA arlaučete ko ranjeni psi za šačicom izginulih terorista koje smo vam pobili na pravdi Boga + I NATO i Hrvatska i HB i mudzahedini i završište na 23% vi bi nešto poklapali isterivali klali.Hajde govno popišano gubi mi se sa očiju.Smradino deformisana. Arlaučete i vi za Jasenovačkim mitom 70 godina. Tolika JNA i ne uzeste Sarajevo Turski spermni iscjedku, kmete, servu, slugo i fukaro - ti ćeš nekome govoriti da se gubi  Većina Srba živi Božiju kaznu - svaki dan vidi Turčina kad se pogleda u zrcalo ...
_________________ Clinton for president !
Love USA !
|
|
| Vrh |
|
 |
|
BBC
|
Naslov: Re: Srpsko pitanje u BiH Postano: 07 stu 2015, 23:38 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48 Postovi: 108291 Lokacija: Županija Herceg-Bosna
|
|
Samo baHlijander može ovakve gluposti pisati. Svi Hrvati znaju da sve zlo što su Turci raidili Srbima radili su i Hrvatima.
_________________ Spetsnaz, a force for good.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
|