HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 lip 2026, 15:30.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 283 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Srpsko pitanje u BiH
PostPostano: 07 stu 2015, 14:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 tra 2015, 03:10
Postovi: 1058
Lokacija: Sarajevo
Citat:
Rekao sam ti šta sam imao.Znaš gde je granica HBa.Pređi sa druge strane i rešio si problem.Da tu je i Hrvatska ali da zaštiti HB a ne da kolje Srbe.
Da tu je i NATO ali ne da silom uteruje nekoga u sebe da bi ti bio zadovoljan.
Ne znam stvarno šta bi ti?


I ti vrlo dobro znaš gdje je Drina. Samo treba da pređete preko Drine ka istoku i eto vas u Srbijici i tamo ste većina, pa odlučujte sami o sebi ... Marš na Drinu ... :zubati

Ti meni uzeo objašnjavati što će Hrvatska uraditi...

BH Srbi mogu odlučivati samo o sebi, a o drugima u BiH ne mogu i neće, jer nemaju demokratski kapacitet za to ...

Ja bih da BiH uđe u NATO uz srpski pristanak i očuvanje sadašnjeg uređenja (2 entiteta).

_________________
Clinton for president !

Love USA !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srpsko pitanje u BiH
PostPostano: 07 stu 2015, 14:15 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32
Postovi: 6273
Kod Srba je situacija sasvim jasna.
Minimum je povratak na originalni DS.Ispod toga nema priče.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srpsko pitanje u BiH
PostPostano: 07 stu 2015, 14:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 tra 2015, 03:10
Postovi: 1058
Lokacija: Sarajevo
Citat:
Kod Srba je situacija sasvim jasna.
Minimum je povratak na originalni DS.Ispod toga nema priče.


I što ćemo onda ? ...

Ući u EU i NATO ?

:zubati :zubati :zubati

Po tebi ispada da je krvavi rat do istrebljenja jedne ili druge strane jedino pravo rješenje ...

Svaka tvoja riječ to implicira ...

_________________
Clinton for president !

Love USA !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srpsko pitanje u BiH
PostPostano: 07 stu 2015, 14:21 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32
Postovi: 6273
Bistrik je napisao/la:
Citat:
Rekao sam ti šta sam imao.Znaš gde je granica HBa.Pređi sa druge strane i rešio si problem.Da tu je i Hrvatska ali da zaštiti HB a ne da kolje Srbe.
Da tu je i NATO ali ne da silom uteruje nekoga u sebe da bi ti bio zadovoljan.
Ne znam stvarno šta bi ti?


I ti vrlo dobro znaš gdje je Drina. Samo treba da pređete preko Drine ka istoku i eto vas u Srbijici i tamo ste većina, pa odlučujte sami o sebi ... Marš na Drinu ... :zubati

Ti meni uzeo objašnjavati što će Hrvatska uraditi...

BH Srbi mogu odlučivati samo o sebi, a o drugima u BiH ne mogu i neće, jer nemaju demokratski kapacitet za to ...

Ja bih da BiH uđe u NATO uz srpski pristanak i očuvanje sadašnjeg uređenja (2 entiteta).

E to što bi ti,od toga nema ništa.
Bosna i Hercegovina nikada neće ući u NATO pakt.
To mogu da zaborave svi uključujući i tebe.
Što bi ti da BiH uđe u NATO?
Da bi odsekao Srbima podršku Rusije?
Pa da onda možeš da im radiš o glavi kako ti hoćeš?
Šta bi ja sve hteo...da se ja pitam...ti bi recimo tipkao iz dzeneta.
Jedno su želje drugo je realnost.Ide to razlikovanje malo teže u vas muslimana.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srpsko pitanje u BiH
PostPostano: 07 stu 2015, 14:24 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32
Postovi: 6273
Bistrik je napisao/la:
Citat:
Kod Srba je situacija sasvim jasna.
Minimum je povratak na originalni DS.Ispod toga nema priče.


I što ćemo onda ? ...

Ući u EU i NATO ?

:zubati :zubati :zubati

Po tebi ispada da je krvavi rat do istrebljenja jedne ili druge strane jedino pravo rješenje ...

Svaka tvoja riječ to implicira ...

Srbima je cilj sloboda.Muslimanima je cilj porobljavanje.
Jasno ti je da je naš cilj jači i više motiviše.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srpsko pitanje u BiH
PostPostano: 07 stu 2015, 14:25 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32
Postovi: 6273
EU nije sporna.Od NATO nema ništa.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srpsko pitanje u BiH
PostPostano: 07 stu 2015, 14:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 tra 2015, 03:10
Postovi: 1058
Lokacija: Sarajevo
Citat:
E to što bi ti,od toga nema ništa.
Bosna i Hercegovina nikada neće ući u NATO pakt.
To mogu da zaborave svi uključujući i tebe.
Što bi ti da BiH uđe u NATO?
Da bi odsekao Srbima podršku Rusije?
Pa da onda možeš da im radiš o glavi kako ti hoćeš?
Šta bi ja sve hteo...da se ja pitam...ti bi recimo tipkao iz dzeneta.
Jedno su želje drugo je realnost.Ide to razlikovanje malo teže u vas muslimana.


BH muslimani su većina u BiH. Nećete zauvijek gaziti demokratsko pravo većine da odluči o svojoj sudbini.

RS će biti uništena čim naše prve postrojbe uđu u vaša sela i počnemo ručni rad. Vidjet ćeš da niste neuništivi ...
Nećete vi nas nekažnjeno ubijati. Nitko tko se protiv vas bori neće biti kažnjen ma što da vam napravi ...
To će se zakonom regulirati ...

Nema Haga - nego tko je jači i brutalniji ...

Što bi ti ? Da nas Rusija okupira i da nam djecu ubijate kao u ratu ...

Da se ja pitam sve vas treba preko Drine i poslati tamo gdje ti je patrijarh Pavle otišao ...

I vaše želje su samo želje ...

Neka snaga oružja i ubjeđenja odluči ... mi jedni drugima nemamo što za reći ...

_________________
Clinton for president !

Love USA !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srpsko pitanje u BiH
PostPostano: 07 stu 2015, 14:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 tra 2015, 03:10
Postovi: 1058
Lokacija: Sarajevo
Citat:
Srbima je cilj sloboda.Muslimanima je cilj porobljavanje.
Jasno ti je da je naš cilj jači i više motiviše.


Naš cilj je sloboda, a vaš cilj je porobljavanje BiH od strane Srbije i Rusije.

Zamjenjuješ teze. Ti si gost u BiH kao što je tvoj narod bio gost i u Hrvatskoj ... Nezvan i neželjen gost ...

_________________
Clinton for president !

Love USA !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srpsko pitanje u BiH
PostPostano: 07 stu 2015, 14:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 tra 2015, 03:10
Postovi: 1058
Lokacija: Sarajevo
Citat:
EU nije sporna.Od NATO nema ništa.


Ne može se sjediti na dvije stolice. EU i ODKB ne ide skupa genocidni ...

_________________
Clinton for president !

Love USA !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srpsko pitanje u BiH
PostPostano: 07 stu 2015, 14:35 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32
Postovi: 6273
Sve je pitanje percepcije stvari.Vi nikad niste imali ništa.Pruža vam se šansa da imate svoju državu.Da živite sami sa sobom i gradite svoje društvo.A vi?Umesto da to uradite.Vi bi i pre stvaranja svoje države otimali tuđe.Shvati.Republika Srpska nije vaša teritorija.HB nije vaša teritorija.Jednostavno to nije vaše.To u glavi kad shvatite moćićete ostvariti neki napredak pod uslovom da ste za to sposobni.Dvadeset godina već lutate po nekom mraku.
Lažu vas stranci kao i pre što su vas lagali.
To vaše ponašanje se prati i gleda sa strane.Vrlo lužna slika.Kao da u komšiluku imaš porodicu ludaka.Ali bezopasnih ludaka.
Jer vi u regionu ne predstavljate ništa.
Žalosne pojave.
Šta da ti kažem.Menjajte se.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srpsko pitanje u BiH
PostPostano: 07 stu 2015, 14:38 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32
Postovi: 6273
Bistrik je napisao/la:
Citat:
E to što bi ti,od toga nema ništa.
Bosna i Hercegovina nikada neće ući u NATO pakt.
To mogu da zaborave svi uključujući i tebe.
Što bi ti da BiH uđe u NATO?
Da bi odsekao Srbima podršku Rusije?
Pa da onda možeš da im radiš o glavi kako ti hoćeš?
Šta bi ja sve hteo...da se ja pitam...ti bi recimo tipkao iz dzeneta.
Jedno su želje drugo je realnost.Ide to razlikovanje malo teže u vas muslimana.


BH muslimani su većina u BiH. Nećete zauvijek gaziti demokratsko pravo većine da odluči o svojoj sudbini.

RS će biti uništena čim naše prve postrojbe uđu u vaša sela i počnemo ručni rad. Vidjet ćeš da niste neuništivi ...
Nećete vi nas nekažnjeno ubijati. Nitko tko se protiv vas bori neće biti kažnjen ma što da vam napravi ...
To će se zakonom regulirati ...

Nema Haga - nego tko je jači i brutalniji ...

Što bi ti ? Da nas Rusija okupira i da nam djecu ubijate kao u ratu ...

Da se ja pitam sve vas treba preko Drine i poslati tamo gdje ti je patrijarh Pavle otišao ...

I vaše želje su samo želje ...

Neka snaga oružja i ubjeđenja odluči ... mi jedni drugima nemamo što za reći ...

Pa šta čekate?
Hajde da vas još jednom odvalimo ko majmune. :tank


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srpsko pitanje u BiH
PostPostano: 07 stu 2015, 14:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8373
Bistrik je napisao/la:
Citat:
E to što bi ti,od toga nema ništa.
Bosna i Hercegovina nikada neće ući u NATO pakt.
To mogu da zaborave svi uključujući i tebe.
Što bi ti da BiH uđe u NATO?
Da bi odsekao Srbima podršku Rusije?
Pa da onda možeš da im radiš o glavi kako ti hoćeš?
Šta bi ja sve hteo...da se ja pitam...ti bi recimo tipkao iz dzeneta.
Jedno su želje drugo je realnost.Ide to razlikovanje malo teže u vas muslimana.


BH muslimani su većina u BiH. Nećete zauvijek gaziti demokratsko pravo većine da odluči o svojoj sudbini.

RS će biti uništena čim naše prve postrojbe uđu u vaša sela i počnemo ručni rad. Vidjet ćeš da niste neuništivi ...
Nećete vi nas nekažnjeno ubijati. Nitko tko se protiv vas bori neće biti kažnjen ma što da vam napravi ...
To će se zakonom regulirati ...

Nema Haga - nego tko je jači i brutalniji ...

Što bi ti ? Da nas Rusija okupira i da nam djecu ubijate kao u ratu ...

Da se ja pitam sve vas treba preko Drine i poslati tamo gdje ti je patrijarh Pavle otišao ...

I vaše želje su samo želje ...

Neka snaga oružja i ubjeđenja odluči ... mi jedni drugima nemamo što za reći ...


Ajde balince uspaljeno smiri se malo. Vas pisljivih 1.5 milion, a nas 8 miliona.

Kukavna vam majka ako do novog rata dodje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srpsko pitanje u BiH
PostPostano: 07 stu 2015, 14:40 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32
Postovi: 6273
Ali sve.Redom.Obrijati prostor.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srpsko pitanje u BiH
PostPostano: 07 stu 2015, 14:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8373
Prosli put je cetvrtina vas isparila. Sa 2 miliona na 1.5 milion. :D

Sta sad hocete? Na milion da se spustite? Svedsku i USA da ucinite jos multikulturalnijom? :biceovodobro


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srpsko pitanje u BiH
PostPostano: 07 stu 2015, 14:43 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32
Postovi: 6273
A pa neće sad imati kud bežati.
Obrijati sve do HBa.I tu stati.
HBovci ako će ih propuštati njihova stvar.
Samo sačekati i u kontranapadu tući do nestanka.Satrati.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srpsko pitanje u BiH
PostPostano: 07 stu 2015, 22:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 tra 2015, 03:10
Postovi: 1058
Lokacija: Sarajevo
Citat:
Sve je pitanje percepcije stvari.Vi nikad niste imali ništa.Pruža vam se šansa da imate svoju državu.Da živite sami sa sobom i gradite svoje društvo.A vi?Umesto da to uradite.Vi bi i pre stvaranja svoje države otimali tuđe.


Imali smo samo srednjestoljetnu banovinu i kraljevstvo od 300 godina, i učešće u vlasti velikog carstva 450 godina ...

Citat:
Shvati.Republika Srpska nije vaša teritorija.HB nije vaša teritorija.Jednostavno to nije vaše.To u glavi kad shvatite moćićete ostvariti neki napredak pod uslovom da ste za to sposobni.Dvadeset godina već lutate po nekom mraku.
Lažu vas stranci kao i pre što su vas lagali.
To vaše ponašanje se prati i gleda sa strane.Vrlo lužna slika.Kao da u komšiluku imaš porodicu ludaka.Ali bezopasnih ludaka.
Jer vi u regionu ne predstavljate ništa.
Žalosne pojave.
Šta da ti kažem.Menjajte se.


Shvati - Srbija je vaša i ništa više.
Vučić - Pičić ne misli tako ...

Citat:
Pa šta čekate?
Hajde da vas još jednom odvalimo ko majmune.


Cvilite od Nasera Orića i šake ustanika, a vi bi nekoga odvaljivali ... :smijeh

_________________
Clinton for president !

Love USA !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srpsko pitanje u BiH
PostPostano: 07 stu 2015, 23:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15072
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Citat:
Ajde balince uspaljeno smiri se malo. Vas pisljivih 1.5 milion, a nas 8 miliona.

Kukavna vam majka ako do novog rata dodje.

Citat:
" Prosli put je cetvrtina vas isparila. Sa 2 miliona na 1.5 milion. :D

Sta sad hocete? Na milion da se spustite? Svedsku i USA da ucinite jos multikulturalnijom? :biceovodobro


Ne može se sa hajvanom insanski razgovarati. S kojim krkanima Bošnjaci dijele zemlju...
Garantujem da je svaki treći ovakav samo ga treba malo "pritisnuti" i sam sebe oda kroz razgovor svoj šovinizam i krkanluk.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srpsko pitanje u BiH
PostPostano: 07 stu 2015, 23:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15511
Jedan dođe i sere, kad mu jebeš mater, dođe drugi i zgražava se kako to nije lijepo :zubati

Kakva Šiptarija...

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srpsko pitanje u BiH
PostPostano: 07 stu 2015, 23:20 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32
Postovi: 6273
Bistrik je napisao/la:
Citat:
Sve je pitanje percepcije stvari.Vi nikad niste imali ništa.Pruža vam se šansa da imate svoju državu.Da živite sami sa sobom i gradite svoje društvo.A vi?Umesto da to uradite.Vi bi i pre stvaranja svoje države otimali tuđe.


Imali smo samo srednjestoljetnu banovinu i kraljevstvo od 300 godina, i učešće u vlasti velikog carstva 450 godina ...

Citat:
Shvati.Republika Srpska nije vaša teritorija.HB nije vaša teritorija.Jednostavno to nije vaše.To u glavi kad shvatite moćićete ostvariti neki napredak pod uslovom da ste za to sposobni.Dvadeset godina već lutate po nekom mraku.
Lažu vas stranci kao i pre što su vas lagali.
To vaše ponašanje se prati i gleda sa strane.Vrlo lužna slika.Kao da u komšiluku imaš porodicu ludaka.Ali bezopasnih ludaka.
Jer vi u regionu ne predstavljate ništa.
Žalosne pojave.
Šta da ti kažem.Menjajte se.


Shvati - Srbija je vaša i ništa više.
Vučić - Pičić ne misli tako ...

Citat:
Pa šta čekate?
Hajde da vas još jednom odvalimo ko majmune.


Cvilite od Nasera Orića i šake ustanika, a vi bi nekoga odvaljivali ... :smijeh

DVADESET GODINA arlaučete ko ranjeni psi za šačicom izginulih terorista koje smo vam pobili na pravdi Boga +

I NATO i Hrvatska i HB i mudzahedini i završište na 23% vi bi nešto poklapali isterivali klali.Hajde govno popišano gubi mi se sa očiju.Smradino deformisana.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srpsko pitanje u BiH
PostPostano: 07 stu 2015, 23:23 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32
Postovi: 6273
Metemma je napisao/la:
Jedan dođe i sere, kad mu jebeš mater, dođe drugi i zgražava se kako to nije lijepo :zubati

Kakva Šiptarija...

Smradine.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srpsko pitanje u BiH
PostPostano: 07 stu 2015, 23:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15072
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Čuj šiptarija. :smijeh
Da smo Bogdom prema Srbima se ponašali ko Šiptarija manje bi štetovali i žalili.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srpsko pitanje u BiH
PostPostano: 07 stu 2015, 23:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 tra 2015, 03:10
Postovi: 1058
Lokacija: Sarajevo
Citat:
Ajde balince uspaljeno smiri se malo. Vas pisljivih 1.5 milion, a nas 8 miliona.
Kukavna vam majka ako do novog rata dodje.


Slugo i potomče sluga i kmetova - ne vrijeđaj.
Nisu ratovi sada tuče toljagama da se brojnost pika ...

Rusi jedva svladali 2 milijuna Čečena, a vi bi Bošnjake :smijeh

Citat:
Ne može se sa hajvanom insanski razgovarati. S kojim krkanima Bošnjaci dijele zemlju...
Garantujem da je svaki treći ovakav samo ga treba malo "pritisnuti" i sam sebe oda kroz razgovor svoj šovinizam i krkanluk.


Pa naravno - sa psima se ne razgovara - njih se DRESIRA ...
Motka i komadić mesa. Kad sluša - komadić mesa, kad ne sluša motka.

Zato je forum na crti BH Muslimani - Srbi potpuno besmislen.

Citat:
Ali sve.Redom.Obrijati prostor.


Brijaćeš i dalje samo mamine dlake kako si i naučio.

Citat:
Prosli put je cetvrtina vas isparila. Sa 2 miliona na 1.5 milion. :D
Sta sad hocete? Na milion da se spustite? Svedsku i USA da ucinite jos multikulturalnijom?


Iselilo se i vaših 2 milijuna od 90tih naovamo. Što sad hoćete ...
Svi da stanete po šljivu ?

_________________
Clinton for president !

Love USA !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srpsko pitanje u BiH
PostPostano: 07 stu 2015, 23:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15511
korrisnik je napisao/la:
Čuj šiptarija. :smijeh
Da smo Bogdom prema Srbima se ponašali ko Šiptarija manje bi štetovali i žalili.


Pa ponašali ste se. Glabali qrčinu i pravili šehitluke.

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srpsko pitanje u BiH
PostPostano: 07 stu 2015, 23:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 tra 2015, 03:10
Postovi: 1058
Lokacija: Sarajevo
Citat:
A pa neće sad imati kud bežati.
Obrijati sve do HBa.I tu stati.
HBovci ako će ih propuštati njihova stvar.
Samo sačekati i u kontranapadu tući do nestanka.Satrati.


Obrij mami do klitorisa i tu stani kako si i naučio.

Pas koji laje ne ujeda ... Satrati... nestati ... obrijati .... :zubati

Citat:
Jedan dođe i sere, kad mu jebeš mater, dođe drugi i zgražava se kako to nije lijepo :zubati
Kakva Šiptarija...


Tvoje babe su Turci 400 godina jebali ... sada nema povratka ...

Citat:
DVADESET GODINA arlaučete ko ranjeni psi za šačicom izginulih terorista koje smo vam pobili na pravdi Boga +
I NATO i Hrvatska i HB i mudzahedini i završište na 23% vi bi nešto poklapali isterivali klali.Hajde govno popišano gubi mi se sa očiju.Smradino deformisana.


Arlaučete i vi za Jasenovačkim mitom 70 godina.
Tolika JNA i ne uzeste Sarajevo :smijeh

Turski spermni iscjedku, kmete, servu, slugo i fukaro - ti ćeš nekome govoriti da se gubi :smijeh

Većina Srba živi Božiju kaznu - svaki dan vidi Turčina kad se pogleda u zrcalo ...

_________________
Clinton for president !

Love USA !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srpsko pitanje u BiH
PostPostano: 07 stu 2015, 23:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 108291
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Samo baHlijander može ovakve gluposti pisati. Svi Hrvati znaju da sve zlo što su Turci raidili Srbima radili su i Hrvatima.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 283 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: goran2hr, LeTdoS, Naša Kvačica, Tomba17 i 90 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO