HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 15:49.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 782 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 32  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 28 sij 2017, 22:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 svi 2009, 22:03
Postovi: 1446
Možda bi se hrvatska reprezentacija trebala prestati zvati kaubojima. Kauboj, odnosno kravar, je ponižavajući poljoprivredni nadimak za američkog stočara i sitnog razbojnika koji nema nikakve veze s nama. Zašto se ne nazovemo uskoci, bojovnici, ratnici, časnici, banovi, vrhovnici, kurci, palci, bilo što samo ne stočari iz tamo neke rupetine udaljene 10 000 km. I u tome može biti dio poraza, kad ti nametnu glupo ime na kraju ispadneš glup kao što smo mogli vidjeti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 28 sij 2017, 22:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58266
Lokacija: DAZP HQ
Pa sami su se nazvali kaubojima, tj. Balić je tražio da ih se tako zove jer se oni medjusobno zovu, prije toga su bili pakleni.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 28 sij 2017, 23:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6803
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
neki ih po forumima nazivaju i Apostolima zbog izbornika i njegovih izjava...

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 28 sij 2017, 23:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 svi 2009, 22:03
Postovi: 1446
dudu je napisao/la:
Pa sami su se nazvali kaubojima, tj. Balić je tražio da ih se tako zove jer se oni medjusobno zovu, prije toga su bili pakleni.


Da, ali to je samo dokaz da ako je netko bio vrhunski stručnjak za igranje srednjeg vanjskog ne mora nužno biti stručnjak za neke druge stvari, u ovom slučaju za oblikovanje identiteta. Nažalost, pokazalo se da nije stručnjak niti za posao koji trenutno obavlja jer je spasio posao ovom diletantu. Valjda se vodi mišlju da svaki drugi dan imamo neko važno natjecanje pa nije važno, nek se samo igra a mi imamo vremena.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 29 sij 2017, 01:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 svi 2009, 22:03
Postovi: 1446
Kaže lik da smo mi sinovi svjetla i da je sve u redu. E... Taj nije za izbornika nego za psihijatriju i tri luđačke košulje. Sinovi svjetla...

Znaš čega smo mi sinovi, idiote? Našeg tate koji se pod utjecajem alkohola umjesto u maramicu odlučio istresti u našu jednako opijenu mamu u zahodu neke smrdljive birtije te koja se nakon nezaštićene obćidbe bojala pobačaja pa smo nakon devet mjeseci na ovaj glupi svijet izašli mi u jednom mučnom, bolnom, ljigavom i krvavom postupku, to smo mi kretenu i kakve veze to uopće ima s rukometom ludi majmune, kakve veze ima trostruki integral sa vremenskom prognozom daždevnjaka u Singapuru? Koja li je tvoja dijagnoza da mi je znati, viđao sam svašta ali ti si još luđi od hrvatisuparadoksalninarod Milančeta i bledolike yusifovićevske lignjetine koja je izgovorila to što je izgovorila usred Knesseta, oni su barem mrzili Hrvatsku pa tu ima neke logike a ti nas udavi svojom ljubavlju i svjetlošću, valjda si izravno gledao u Sunce pa ti je skurilo moždanu koru, jebala te svjetlost u tu ispižđenu tintaru! A u pm, krutejebo...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 29 sij 2017, 09:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58266
Lokacija: DAZP HQ
treba ga maknuti, radi samo antipropagandu za Međugorje, nadam se da će međugorska tajna služba "maknuti" iz etera.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 29 sij 2017, 09:45 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
mirv je napisao/la:
Kaže lik da smo mi sinovi svjetla i da je sve u redu. E... Taj nije za izbornika nego za psihijatriju i tri luđačke košulje. Sinovi svjetla...

Znaš čega smo mi sinovi, idiote? Našeg tate koji se pod utjecajem alkohola umjesto u maramicu odlučio istresti u našu jednako opijenu mamu u zahodu neke smrdljive birtije te koja se nakon nezaštićene obćidbe bojala pobačaja pa smo nakon devet mjeseci na ovaj glupi svijet izašli mi u jednom mučnom, bolnom, ljigavom i krvavom postupku, to smo mi kretenu i kakve veze to uopće ima s rukometom ludi majmune, kakve veze ima trostruki integral sa vremenskom prognozom daždevnjaka u Singapuru? Koja li je tvoja dijagnoza da mi je znati, viđao sam svašta ali ti si još luđi od hrvatisuparadoksalninarod Milančeta i bledolike yusifovićevske lignjetine koja je izgovorila to što je izgovorila usred Knesseta, oni su barem mrzili Hrvatsku pa tu ima neke logike a ti nas udavi svojom ljubavlju i svjetlošću, valjda si izravno gledao u Sunce pa ti je skurilo moždanu koru, jebala te svjetlost u tu ispižđenu tintaru! A u pm, krutejebo...



Grijesis, nisu svi neuspjeli abortus i pogresno je generalizirati i uopcavatai prema sebi.

Sto se tice izbornika, ulazak u polufinale je bio planirani cilj prije prvenstva , obzirom na pomladjenu momcad u kojoj nema svjetskih klasa kao sto ih je uvijek bilo, mozemo reci da na ovom prvenstvu nismo podbacili, a kako smo bili prakticno izborili finale i bez njega ostali iskljucivo sportskom nesrecom i kako smo pokazali da smo bolji i od broncanih Slovenaca, a da smo izgubili iskljucivo zbog suludog rasporeda utakmica gdje za trece mjesto igras 20 sati nakon maratonskog polufinala sa produzetcima, protiv agresivnih Norvezana, onda komotno mozemo reci da je izbornik napravio vise od ocekivanja, ...
E sad mozemo se sloziti da izbornik u nekim stvarima pretjeruje, medjutim kada vidimo koliko to izaziva kontrareakcija, mrznje i zapjenjenih komentara zlocom obuzetih ljudi, onda i po tom pitanju jednostavno moramo podrzati izbornika ma sto mislili o tome.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 29 sij 2017, 10:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 lip 2015, 15:01
Postovi: 1643
podmladjena ekipa, koja je odigrala polufinale sa produzetcima i nesrecno izgubila svakako nije za potcenjivanje vec za pohvale... norvezani su napaljeni da konacno ucine nesto makar ulaskom u finale jer znaju da za to dugo nece biti prilike

dli su sve od sebe, igrali sa 200 % i opet jedva sto govori o moci hrvata koji su dva dana pre imali silu kakva je spanija... toliko godina uspevati biti u samom vrhu rukometa i kada dodje do potpune smene generacije je za pohvalu i priznanje...
ok, odlicni talenti, nema neke velike mega zvezde kao pre ali jos su oni na putu ka tome... ispraviti neke greske, i na sledecem prvenstvu pregazice sve... ali pljuvati ove momke i trenera je sramno. balkanska glupost koja ne dozvoljava da se realno pogleda da su hrvati i dalje godinama sam vrh rukometa. ona utakmica protiv poljske domacina ostaje kao najveca jebada protivnika u rukometu ikada vidjena.

gore glavu, sada se izgubilo na produzetke vratice se to.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 29 sij 2017, 10:41 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35587
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Koja bruka, prokockati +8 za medalju, za anale i rukometnu povijest, Slovenija više nego zaslužena medalja, vratiti se iz toga mogu samo mentalno jake ekipe a Slovenci su jasno pokazali da iskaču iz balkanske mentalne kaljuže dizanja bijelih gaća na štap čim protivnik značajnije povede.

Ma Babića su trebali davno maknuti, na klupi imamo gurua koji nije sav svoj u glavi.
Rupe u igri od 10-15 minuta bez gola i zujanje po terenu, 2 spremljene napadačke akcije koje bi i baba služila, igranje inovatora sa svetim sedmim igračem jasan dokaz "briljantnosti" naše klupe.

Najveća šteta što je i na ove mlade nade prenesen gubitnički mentalitet, još jedna upropaštena generacija idiotima na klupi.

Rukometaši su se osramotili, sad je red na nogometaše da prospu sve u kvalifikacijama na kraju, po starom hrvatskom običaju.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 29 sij 2017, 10:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58266
Lokacija: DAZP HQ
zašto Vujović nije izbornik Hrvatske? samo zato što je Crnogorac? pa on je ove mlade većinom formirao u Zagrebu, zna ih u dušu i pješke bi došao do Zagreba da mu netko ponudi da bude 5 godina izbornik. nama trebaju treneri koji su prije svega veliki motivatori, a ne ne znam kakvi umišljeni stratezi. tako je u nogometu (s Ćirom), u košarci (s Acom), u rukometu (s Linom). kad god su dolazili veliki "stručnjaci" mi smo pušili, s iznimkom Rudića u vaterpolu koji je stvarno dokazani genijalac i veliki strateg.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 29 sij 2017, 11:03 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
Vjerovatno zato sto su Ciro i Lino , bas dok su ostvarivali najvece uspjehe u povijesti, upravo bili najveci negativci u drzavi. Osim sebe malo koga poznajem da ih je branio.

Zasto je to tako sira je prica, medjutim tko nasjeda na to, tipican primjer je komentar o gubitnickom mentalitetu mladih igraca , koji su premda mladi zapravo tek nesrecom izgubili finale, i reprezentacije koja je godinama u vrhu i ima nemjerljivi respekt u svijetu, ali to je gubktnicki jer nije vrh koji je netko iz fotelje zamislio.

Takav komentar me podsjetio na moj najveci sportski šok, a to se desilo pojavom aplikacija i mjerenja brzine, naime mi smo uvijek trckarali, a vjerovali da trcimo 4 -5 km, i kako se pojavila app, a jedino vrijeme za koje smo otprilike znali je maraton koji traje malo vise od 2 sata... i tako namjestili mi brzinu na 20km/h i kontamo ako mogu oni 42, mozemo i mi tom brzinom 10 puta manje, i sad mozete misliti koje iznenadjenje kad smo shvatili da mi tom brzinom ne mozemo ni 200 metara, da je to brzina kojom mi tesko i biciklom mozemo 42 km...

Dakle ljudi koji nemaju pojma koja su nepojmljiva odricanja i trosenja u jednoj utakmici mogu zanemariti cinjenicu da se utakmica igrala 20 sati nakon maratonskog polufinala.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 29 sij 2017, 11:14 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
Dakle, da hrvatski sportasi tako motivirano i uspjesno plove vec godina , je i vise nego pobjednicki mentalitet , pogotovo u jednom takvom krkanskom okruzenju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 29 sij 2017, 11:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
zaba1111 je napisao/la:
Dakle ljudi koji nemaju pojma koja su nepojmljiva odricanja i trosenja u jednoj utakmici mogu zanemariti cinjenicu da se utakmica igrala 20 sati nakon maratonskog polufinala.

To i nije neki argument u njihovu korist jer ipak oni su svi profesionalci, naviknuti na napor i naprezanje.Njihova trenaža mora biti puno veća od 2 utakmice.U svakom slučaju rezultat nije loš, ali imali smo srebro u džepu maltene...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 29 sij 2017, 11:30 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
Trening i profesionalnost imaju svoje granice, utakmica je visestruko vece trosenje od treninga i tijelo se nakon toga ne moze opraviti za 20 sati, to je nemoguce niti postoji trenazni sustav koji bi to omogucio, zato takav raspored utakmica se nigdje ni ne prakticira, pogotovo nije dovljno u ovakvom kontaktnom sportu gdje su doslovno neprestano hrvaju i guraju.

Znaci odmor od 2 dana na prema manje od jednog dana je prevelika startna prednost.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 29 sij 2017, 11:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58266
Lokacija: DAZP HQ
u pola godine su nogometaši, košarkaši i rukometaši izgubili na spektakularne načine i to samo na mm od senzacionalnih rezultata za svakog u svom sportu. to nikako ne može biti slučajno, niti sportska nesreća jer znamo da nam nije prvi put ni u jednom od ta tri sporta. svaki poraz je bio za rubriku vjerovali ili ne, osim košarkaškog iako i on je bio tragičan s obzirom da si imao momentum sve do zadnje dvije minute kad si usrao.

po meni, ne radi se ni o kakvoj sportskoj nesreći, nego o mentalnom stanju u kojem nitko od njih nije spreman nositi se s mišlju o velikom rezultatu, to ih psihički sputava i predstavlja im planinu koju ne mogu prijeći. vidjet ćemo kako će se košarkaši u idućih 10 godina nositi s tim da u skoro pa svaki meč ulaze kao favoriti i gdje će se od njih medalje tražiti na svakom natjecanju, kao i od rukometaša.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 29 sij 2017, 11:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
zaba1111 je napisao/la:
Trening i profesionalnost imaju svoje granice, utakmica je visestruko vece trosenje od treninga i tijelo se nakon toga ne moze opraviti za 20 sati, to je nemoguce niti postoji trenazni sustav koji bi to omogucio, zato takav raspored utakmica se nigdje ni ne prakticira, pogotovo nije dovljno u ovakvom kontaktnom sportu gdje su doslovno neprestano hrvaju i guraju.

Znaci odmor od 2 dana na prema manje od jednog dana je prevelika startna prednost.


:kava Može, može...
slika


Citat:
"Sad morate izginuti, dajte ovih zadnjih 10 minuta sve u životu, kao da je kraj svijeta", grmio je tada Vujović, a njegovi igrači su ga poslušali.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 29 sij 2017, 11:52 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35587
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Zaba ne seri, što ti nemaš muda i što te zadovoljavaju ispod prosječni performansi i ne dostizanje maksimuma koja ova ekipa može druga stvar.
Zadnji put smo u finalu bili 2010. a od tada se naredalo poraza u ključnim utakmicama, reći da to ne ostavlja traga na igrače može samo netko tko se nikada nije bavio sportom.
Istrčati na teren sa saznanjem da si izgubio 10 tekmi prije toga uveliko utječe na to da ti se guzica skupi u ključnim trenucima kad se utakmica lomi, jasno vidljivo kod naših rukometaša pogotovo kod ovih iskusnijih.
Šta je onda rezultat toga, pa to da jedan mladac poput Mamića poteže, samo pitanje je dokle, dok i njega ne zahvati sindrom Hrvatske.

Ja kad sam trenirao rukomet u mlađim uzrastima za rupu od 5 minuta bi dobili takvu jezikovu juhu od trenera da bi se sasrali od straha, drugi put nam ne bi palo na pamet stajati na terenu.

Ako tebe ovo zadovolja izvoli dočekaj ih kao da su male bebe kojima treba tepati a ne iskusni profesionalci koji igraju za velike klubove i treniraju svakodnevno i zarađuju solidno a ne mogu podnijeti konkretnu kritiku.

Igranje sa 7 igrača i duplim pivotom koji samo trči do klupe pa protivnik i ne obraća pažnju, ponavljanje dvije iste akcije u kojima protivnik odmah zna šta slijedi, gubljenje i crne rupe u ključnim trenucima, ponori iz fantastične igre do rasula tebe impresioniraju?

Rezultat je solidan i ništa više od toga, medalja se pamti, kao što je Vujović dobro rekao nitko ne pamti tko je bio četvrti
Dakle solidan rezultat s polufinalem, tri poraza i zabrinjavajuća igra.
Daleko više razloga za brigu nego razloga za naše poznato dizanje u nebesa.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 29 sij 2017, 11:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58266
Lokacija: DAZP HQ
zaboravio sam i tenisače, oni se isto tako uklapaju u ovu priču o povjesnim porazima, vodiš 2-1 u pobjedama, 2-0 u setovima u odlučujućem meču za titulu pred svojom publikom i jednostavno nestaneš.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 29 sij 2017, 11:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58266
Lokacija: DAZP HQ
daramo je napisao/la:
Zaba ne seri, što ti nemaš muda i što te zadovoljavaju ispod prosječni performansi i ne dostizanje maksimuma koja ova ekipa može druga stvar.
Zadnji put smo u finalu bili 2010. a od tada se naredalo poraza u ključnim utakmicama, reći da to ne ostavlja traga na igrače može samo netko tko se nikada nije bavio sportom.
Istrčati na teren sa saznanjem da si izgubio 10 tekmi prije toga uveliko utječe na to da ti se guzica skupi u ključnim trenucima kad se utakmica lomi, jasno vidljivo kod naših rukometaša pogotovo kod ovih iskusnijih.
Šta je onda rezultat toga, pa to da jedan mladac poput Mamića poteže, samo pitanje je dokle, dok i njega ne zahvati sindrom Hrvatske.

Ja kad sam trenirao rukomet u mlađim uzrastima za rupu od 5 minuta bi dobili takvu jezikovu juhu od trenera da bi se sasrali od straha, drugi put nam ne bi palo na pamet stajati na terenu.

Ako tebe ovo zadovolja izvoli dočekaj ih kao da su male bebe kojima treba tepati a ne iskusni profesionalci koji igraju za velike klubove i treniraju svakodnevno i zarađuju solidno a ne mogu podnijeti konkretnu kritiku.

Igranje sa 7 igrača i duplim pivotom koji samo trči do klupe pa protivnik i ne obraća pažnju, ponavljanje dvije iste akcije u kojima protivnik odmah zna šta slijedi, gubljenje i crne rupe u ključnim trenucima, ponori iz fantastične igre do rasula tebe impresioniraju?

Rezultat je solidan i ništa više od toga, medalja se pamti, kao što je Vujović dobro rekao nitko ne pamti tko je bio četvrti
Dakle solidan rezultat s polufinalem, tri poraza i zabrinjavajuća igra.
Daleko više razloga za brigu nego razloga za naše poznato dizanje u nebesa.


Nijemci su nas razbili kao rijetko tko, nakon te tekme više nisam skoro ni pratio igre, sve mi je bilo jasno.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 29 sij 2017, 12:02 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35587
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Ma sve je to "slučajnost", moš mislit.
Zapamtite da će i nogometaši na jesen spušili ključne tekme i onda opet u doigravanje.
Sindrom hrvatskih momčadskih sportova koji se vuče već godinama.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 29 sij 2017, 13:21 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35587
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Šta ovo mediji šuškaju po infu iz HRS da leti Babić ali i Metličić i Balić.
Babić i Metličić su očito bili u nekom sukobu što se jasno vidjelo na onom snimku kad mu Metličić ne pruža ruku.
Koja je bila uopće funkcija Balića osim da se slika s navijačima on bi tu trebao biti motivator i uzor.

Kako ukratko reče Ćavar ovo nije bila crna rupa nego rupa bez dna.
Babić zadnjih 20 minuta nije imao nikakva riješenja osim mahanja rukama da se igrači smire.
Al ih slovenski mediji sprdaju zasluženo.

S tvrdnjom da smo Vujovića doveli na klupu igrali bi svako finale u sljedećih 5 godina se slažem, šta ćeš kad svaki savez vode idioti.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 29 sij 2017, 13:23 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
Haha, legenda, covjek napise kako je ovo bruka i sramota i kad mu argumentiras kako to ipak nije bruka i sramota i da obzirom na okolnksti nismo podbacili, a da je izbornik dosao blize vrhu nego smo ocekivali, onda on kaze ne seri , ovo nije nikakav veliki uspjeh, ako tebe ovo fascinira ti nemas muda , ovo je samo solidna izvedba.

Jedino sto u doticnom postu nije smjesno je to da ovo sve nije slucajno, slazem se Hrvati su u vrhu svjetskog sporta zahvaljujuci talentu i ogromnom odricanju, kako sportasa tako i onih koji ih vode i odgajaju, unatoc podmetanjima kakve ne postoje nigdje drugdje, sjetimo se statusa Cire i Line dok su odradjivali cuda, nema sumnje da su ih ovakvi pljuvali.

Je li ova repka pala u finisu zbog gubitnickog mentaliteta mozemo raspravljati, medjutim moramo u formulu uvrstiti i da je ostvareno vise od ocekivanja i da je pomladjena momcad dala puno, sto ne ide uz gubitnike, mozemo raspravljati je li Horvat poklekao pa je pucao lose ili je pucao dobro,a ovaj obranio slucajno, po meni cista slucajnost, a mozemo raspravljati o padu i uzrocima u zadnjoj utakmici, ali objektivno se mora uzeti u obzir premalo odmora, puno manje od protivnika, nakon neuporedivo teze utakmkce...
Sve u svemu, kao sto kaze daramo, ovo jedno sasvim solidno izdanje i momcima treba cestitati na trudu, zalaganju i doprinosu domovini.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 29 sij 2017, 13:31 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
Ali ovo je posebno indikativno, kaze covjek " ja dok sam trenirao rukomet"... i sad covjek je trenirao rukomet, domet mu je bio seoska liga , a kad pricamo o drugima koji treniraju rukomet onda njega ne zadovoljava ni broncana medalja nego iskljucivo svjetsko zlato, sve ostalo je gubitnicki mentalitet, pa covjece sto si onda ti bio u seoskoj ligi, vjerovatno pobjednik jer si bio prvak sela.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 29 sij 2017, 13:38 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
Srebrne i brončane medalje priznajem samo u dva sporta - Nogometu i košarci.
4.mjesta ne priznaje nitko u nijednom sportu (osim boksu i par tih borilačkih gdje je polufinale automatski medalja).

Uglavnom ili prvo mjesto ili ništa. Kada počnu razmišljati na takav način - bit će bolje.

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 29 sij 2017, 13:52 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35587
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
A šta si ti trenirao, lizanje guzica?

Iz te seoske lige Herceg Bosne koja se kalila na mostarskom asfaltu i gdje su se žuljala koljena je nikao hrvatski rukomet za tvoju informaciju.
Iz te seoske lige i Zrinjskog je došlo pola igrača Hrvatske repke u posljedih 15 godina pa do novih klinaca Mamića, Karačića, Muse itd.
Toj seoskoj hercegovačkoj ligi se samo možeš nakloniti šunjo jedan, kao i radu mostarskih rukometnih trenera s mlađim uzrastima.

Što tebe i takve u savezu zadovoljava samo to da su ostvareni financijski rezultati, po onom motu glavno se plasirati, vaša stvar.

Ja znam da ovi momci mogu i zaslužuju puno više od ovoga, ovo je ekipa koja se treba boriti za zlato i hrvati ravnopravno s Francuzima za njega ali ih u tome sputava loša klupa i savez, upropašten talent radi takvih likova poput tebe koji se zadovoljavaju prosjekom.
Rezultat je solidan i ništa više od toga, možeš se ti nasaditi na glavu ali 4 mjesto poslije 5 svjetskih bronza nije bolje nego lošije.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 782 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 32  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO