HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 11:54.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 5558 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 223  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 13 svi 2018, 14:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
"Istražni tim".

Tata Davor i Red Marlboro. Dobro se živi od donacija i nikom ne moraš prijavljivati koliko si primio.
1.5 kutija dnevno, kutija 5.5 KM, 30 x 8.25 = cca 250 KM. Na plaći običnog konobara u najsiromašnijoj državi Europe.

slika

slika

slika

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 13 svi 2018, 15:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lip 2011, 14:09
Postovi: 2373
Lokacija: HR
Vrlo je moguće da ga je neko koknuo.
U New Yorku svaku noć bude mrtvih iz sličnog razloga a gdje neće na "brdovitom Balkanu".
U ovakvim slučajevima prvo ide faza diskreditacije žtve (drogeraš, mafijaš, lopov, kamatar, ovak onakav).
Pa faza diskreditacije okoline (roditelji ludi, ovakvi onakvi , prijatelji narkomani i lopovi).
Treća faza je poricanja djela i izmišljanje alternativnih uzročnoposljedničnih veza- pa pozivanje na "bh struku".
Zadnja je faza proces "kroz bh institucije" i zastara.
Nakon nekog vremena nastupa opći zaborav.

Tako za onog momka iz Širokog nije bilo ništa, tajkuni izmlatili, svi sve znaju a nitko nesmi i ne želi javno reći.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 13 svi 2018, 15:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lip 2011, 14:09
Postovi: 2373
Lokacija: HR
I Zukićev(SDA) konj se ubio i ostavio oproštajno pismo, svak ko ne vjeruje "institucijama" je "pobornik teorije zavjere"!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 13 svi 2018, 15:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
De nešto konkretno o temi. Ludih teorija možemo čitati na njihovoj FB grupi.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 13 svi 2018, 16:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
neretvanin je napisao/la:
Vrlo je moguće da ga je neko koknuo.
U New Yorku svaku noć bude mrtvih iz sličnog razloga a gdje neće na "brdovitom Balkanu".
U ovakvim slučajevima prvo ide faza diskreditacije žtve (drogeraš, mafijaš, lopov, kamatar, ovak onakav).
Pa faza diskreditacije okoline (roditelji ludi, ovakvi onakvi , prijatelji narkomani i lopovi).
Treća faza je poricanja djela i izmišljanje alternativnih uzročnoposljedničnih veza- pa pozivanje na "bh struku".
Zadnja je faza proces "kroz bh institucije" i zastara.
Nakon nekog vremena nastupa opći zaborav.

Tako za onog momka iz Širokog nije bilo ništa, tajkuni izmlatili, svi sve znaju a nitko nesmi i ne želi javno reći.

Odlicno opisano. :palacgore1

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 13 svi 2018, 16:11 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
Onaj u Sirokom je, cini se, slican slucaj, mada moram reci da o ovom slucaju ne znam nista osim sto cujem ovdje, a slucaj iz Sirokog je , koliko cujem od struke , medijska izmisljotina, decko sam pao i sam se ubio, kofol nicega se ne sjeca, i ajmo sad praviti pricu kako smo mi ovdje Zanzibar gdje tajkunska djeca rade sto god pozele iz objesti, a institucije ih stite jer su korumpirane...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 13 svi 2018, 16:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lip 2011, 14:09
Postovi: 2373
Lokacija: HR
BBC je napisao/la:
De nešto konkretno o temi. Ludih teorija možemo čitati na njihovoj FB grupi.

Nisam pratio slučaj detaljno, al nešto mi logika ne govori da se lik baš toliko nadrogirao da se utopi u nekakvoj lokvi vode.

Po meni je 70% nekakvo ubojstvo, 30% nesretan slučaj.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 13 svi 2018, 16:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Onda prati. Pa se kasnije javi. Ne zna se još uvijek kako je završio život.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 13 svi 2018, 17:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Uživo politički miting na FB grupi, možete pratiti cirkus.
"David je želio mijenjati svijet". Je, koliko i moja guzica.

Skoro samo žene i djeca na mitingu. Na njih je uvijek lakše emotivno utjecati.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 13 svi 2018, 19:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Netko je stvarno orgoman novac na prodaji majica zaradio. A tko, ne zna se. Nikad neće voditi knjigovodstvo i platiti porez.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 14 svi 2018, 00:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Samo da nam Vlado ne pocne jos otkucavati TIK TAK, TIK TAK =))

slika

JBG nije narod glup ...

slika

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 14 svi 2018, 02:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Pitali direktno uposlenika FBI-a on rek'o jok, uz to je ef bi ajevac i nepismen ... :smijeh =))

slika

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 14 svi 2018, 11:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Dodikovci nemaju pojma o društvenim mrežama. AIDovci i SzP redovno idu na obuke u NDI i slične organizacije, svi imaju npr tviter profile.

Ako se usudiš da pitaš nešto "nepoćudno" o Davidu na društvenim mrežama, poješće te.

Srbi ne znaju da kontrolišu svoje žene, a poludila je i dijaspora.

Članovi SDSa dobijaju direktive da izlaze na proteste. Naravno, i SNSDa da ne izlaze. Tu su smradovi tipa Vaskovića, Puhala, Bursaća... samo to je dovoljno za zaključiti.

Igra se na ljudske emocije, i to jako uspješno. Pričam s prijateljicom, neko joj je rekao da je sve to zloupotreba, ona poludila.
Ja joj kažem: evo ti šta je rekao Nermin Nikšić, da treba ukinuti policiju RS.
Kaže, i treba ako je ovakva!
Dobro reko, treba da ti dođe pošteni i sposobni Mujo da te čuva, njemu je jako stalo do života srpske djece.
Kažem joj da je sam Davor Dragičević pitao federalne medije zašto toliko podržavaju njega a ne oca Dženana Musića iz Sarajeva.
Kaže daj mi link! Dam joj link na konferenciju DD u Beogradu.
Gdje su u Sarajevu skupovi "Pravda za Dženana"?
Pokažem joj tu neku članicu grupe koja na istoj konferenciji kaže da političari kruže oko njih kao kopci.
Tu malo dođe sebi i iskulira, a inače je pošla s pričom "ja majka, dijete ubijeno".

Manipulacija je ogromna, i nanijeće popriličnu štetu Dodikovom ugledu.

Ako ćemo pravo, nije nezasluženo zbog korupcije i stanja u kom se država nalazi.

S druge strane, s obzirom da SzP, AID i SAD igraju prljavo, Dodik ne zna kako da se brani osim da se poveže i okruži mrežom sumnjivih tipova.

Kakav je da je, Dragan Lukač je policijski specijalac, ratni heroj, čovjek s petljom, čovjek koji možda i nije najčistiji s glavom. U nekom eventualnom sukobu radije bih ga imao na svojoj strani nego na protivničkoj. Možda čak nije potkupljivo *** koje bi se sutra prodalo za šaku riže da smije kao većina gamadi iz Dodikove stranke.

Voljeli bi da ga sklone, ne sumnjam.

Sve ovo u izbornoj godini.

Naravno, kriv je i MUP RS koji je čudna institucija. Ne vole puno da se miješaju u svoj posao, kao ni tužilaštva ni sudovi.

Desi se tako krivično djelo, krivac se dogovori sa žrtvom da mu plati štetu, žrtva ne insistira, MUP to iz teških tjelesnih povreda prekvalifikuje u remećenje javnog reda i mira.

I s ubistvom se može izvući jeftino s malo para i veza. Sirotinja može da dobije batine da čitav život jede na slamku. Zato ih narod ne voli previše.

Sve u svemu, to što smo mi đubrad ne znači da oni nisu ***.

Zanimljiv detalj, N1 prenosi konferenciju za štampu iz Beograda, David Dragičević kaže da je patriota, da je RVI, da se borio za Republiku Srpsku, da voli Republiku Srpsku i da voli Srbiju, prenos se prekida :D

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 14 svi 2018, 12:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Citat:
Zanimljiv detalj, N1 prenosi konferenciju za štampu iz Beograda, David Dragičević kaže da je patriota, da je RVI, da se borio za Republiku Srpsku, da voli Republiku Srpsku i da voli Srbiju, prenos se prekida 

Lol.

Zašto li bi tv stanica u vlasništvu CNN-a to radila, pitam se. :zubati

Nego, kažeš da je RS puna maloumnika tipa VladimirRUS? To nije dobro. Ja sam mislio da velika većina kod vas shvata da se svaki slučaj korupcije u RS pretvara u hajku na samo postojanje institucija RS. Ne znači da se ne treba boriti protiv korupcije, ali tražiti glavu predsednika republike zbog jednog nerazjašnjenog ubistva mogu samo moroni.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 14 svi 2018, 13:06 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6791
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Carmello Šešelj je napisao/la:
Citat:
Zanimljiv detalj, N1 prenosi konferenciju za štampu iz Beograda, David Dragičević kaže da je patriota, da je RVI, da se borio za Republiku Srpsku, da voli Republiku Srpsku i da voli Srbiju, prenos se prekida 

Lol.

Zašto li bi tv stanica u vlasništvu CNN-a to radila, pitam se. :zubati

Nego, kažeš da je RS puna maloumnika tipa VladimirRUS? To nije dobro. Ja sam mislio da velika većina kod vas shvata da se svaki slučaj korupcije u RS pretvara u hajku na samo postojanje institucija RS. Ne znači da se ne treba boriti protiv korupcije, ali tražiti glavu predsednika republike zbog jednog nerazjašnjenog ubistva mogu samo moroni.

Nerazjašnjena smrt a ne nerazjašnjeno ubistvo.Mogao je usled dejstva narkotika i alkohola i sam da se udavi.Ne bi bilo prvi put da se tako nešto dogodi ali je neko dobro uočio da policija odnosno vlast neće moći da dokažu da je riječ o nesrećnom slučaju.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 14 svi 2018, 13:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Carmello Šešelj je napisao/la:
Citat:
Zanimljiv detalj, N1 prenosi konferenciju za štampu iz Beograda, David Dragičević kaže da je patriota, da je RVI, da se borio za Republiku Srpsku, da voli Republiku Srpsku i da voli Srbiju, prenos se prekida 

Lol.

Zašto li bi tv stanica u vlasništvu CNN-a to radila, pitam se. :zubati

Nego, kažeš da je RS puna maloumnika tipa VladimirRUS? To nije dobro. Ja sam mislio da velika većina kod vas shvata da se svaki slučaj korupcije u RS pretvara u hajku na samo postojanje institucija RS. Ne znači da se ne treba boriti protiv korupcije, ali tražiti glavu predsednika republike zbog jednog nerazjašnjenog ubistva mogu samo moroni.


Ja lično nisam znao koliko je to rašireno do prošlih izbora... valjda je i izraženije na zapadu RS nego ovde kod nas, mi ovde ipak bolje znamo SDS, li i po istoku se SNSD osramotio u jako puno opština... jednostavno, korupcija i lopovluk su toliki da imaš ljude da zaboravljaju i "viši interes", što je i logično jebiga, ti trpiš zbog višeg interesa a klapa zbog višeg interesa uzima milione...

Sve više sam ubijeđen da je ovakva sistemska korupcija po istočnoj Evropi još jedno američko oružje...

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 14 svi 2018, 15:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Napokon sam se sjetio na što me ta gluparija asocira. Politiku i politizaciju okupljanja na stranu za trenutak.
Davor Dragičević je uspio nenamjerno stvoriti prvu modernu Cult sektu na Balkanu.

- Sin je poginuo i uskrsnut će sa objavom istine, i pravda će se spustiti na ljude.

- Prekomjerna okupljanja i fanatično mantranje istih povika.

- Sekta ima svoju himnu (Molitvu) koju na svakom okupljanju slušaju bar 2 puta
(Klinac u getu.).

- Svi uniformirano i disciplinirano dižu ruke u zrak.

- Lider sekte zna datum smaka svijeta, i samo on odlučuje kad će to objaviti svojim sljedbenicima
("Učesnici, saučesnici i dokaz. Tata zna sine.")

- Članovi sekte šalju svoj novac lideru sekte
(Još uvijek nije objavio koliko mu je stiglo na račun u banci, što je moralna dužnost u takvoj situaciji.)

- Uzdizanje lidera sekte do razine božanstva
(Ako je sin savršen što je onda otac ? Da, da...)

- Paranoja i osjećaj da te autoriteti proganjaju.
(MUP i tužilaštvo. Vidim na FB grupi pišu oporuke u komentarima "ako izvrše samoubojstvo nek svijet zna da su ubijeni.")

- Sve što je radio lider (njegov sin u ovom slučaju) sljedbenici žele da kopiraju. Vidim masovne priče kako bi svi roditelji morali djeci dozvoliti da koriste Marihuanu i LSD.
(Iako sam ovdje sličnog mišljenja, bitno je napomenuti da ova razmišljanja nisu prirodna već inicrana utjecajem sekte i ostalih članova. Ako to postane "normalno", onda je i sin i dalje savršen, samim tim i otac lider.)

- Svako propitkivanje i kritika unutar sekte rezultira progonom, kaznama i "objašnjavanjem" kako si na "krivom putu".
( FB grupa im luđački očišćena od alternativnih mišljenja.)

- Lider sekte potpuno upravlja misaonim procesima članova sekte. Sve van toga nije dozvoljeno.
( Na primjer, ako 2 obdukcije kažu da pokojni sin nije bio udaran po zubima i da mu vilica nije slomljena. I ako lider sekte kaže da je sin bio brutalno mlaćen po zubima, slomljena vilica i zubi izbijeni. Od članova sekte se očekuje da vjeruju lideru sekte. Jednom je rekao tko se ne slaže sa sektom da napusti "Davidov trg" i ide onima preko.)

- Konstantne prijetnje "neprijateljima sekte". U ovom slučaju je nemoguće da pozove članove sekte na samoubojstvo, ali može ih pozvati na paljenje i rušenje po ulicama gradova.

- Lider sekte je sumnjivo stalno okružen djevojkama, uglavnom jedva preko 18. godina stare.
(Ali ne bih ulazio u ovo, samo primjetim kao detalj sekte.)

- Lider sekte i članovi sekte su elitisti, misle da su iznad sviju drugih, koji ne pripadaju sekti. Izabrani da misiju privedu kraju.
(Bezbroj primjera je ovdje, ali spomenut ću najbitniji i najudarniji. Ako nisi član sekte tvoj sin će nastradati kao David. Samo sekta vaše sinove spašava. I budite zahvalni da vas je sekta primila u svoje elitističko društvo gdje su sinovi i sva djeca zaštićeni.)

- Lider sekte pokušava sebe staviti iznad zakona.
(Tražio ekskluzivan pristup materijalu iz istrage, što drugim smrtnicima nikad nije uspjelo.)

- Članovi sekte misle da nema života van sekte.
(Ako se Davor ne uspije izboriti za živote svih njihovih sinova onda je to kraj, borba je gotova.)






_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 14 svi 2018, 16:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Hava i Davor sama protiv sviju =))

Citat:
Hava Hadziabdic 12:26

podrzavam sav bosnaski narod i ljude u manjem bosanskom entitetu zvanom republika otjertee dodika nazinalistu i bagru lopovssku videte sta saradi od nam drzave nase i sasta smo se borili


slika

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 14 svi 2018, 17:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Dodik i SNSD će opet razvaliti na izborima.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 14 svi 2018, 18:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Inače vezano uz temu. Mislim da je David u onu kuću ulazio jer im je prodavao Marihuanu. Platili mu 180 KM, i još u stvarima kad nisu imali više gotovine kod sebe. Ona dvojica koji su poslije ušli su isto došli da kupe sebi. Bar moje osobno mišljenje, bez ikakvih dokaza.
Kad je izlazio iz kuće više nisam siguran jel šepao ili se samo trznuo kad mu Notebook krenuo padati ispod majice/pazuha.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 14 svi 2018, 22:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ovak fucking psycho treba dobrog psihijatra...ili više njih.
Što je sa ovim ženama sa Balkana. Kako se mogu paliti na ova sranja.


_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 15 svi 2018, 12:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
BBC je napisao/la:
Hebeno teško pronaći čitav tekst pjesme koju je David sklepao.
Ali uspio sam pa ćemo je staviti ovdje. Razumljivo da nitko od medija i "prijatelja" ne želi objavljivati čitav tekst jer govori puno o životu samog Davida i u kakve je probleme ulazio svojom voljom. Nije bio baš "anđeo" kako otac stalno priča.

Nastranu retardiranost da Banjaluka nema crnačke Hip-Hop Ghettos kao USA.

Citat:
Odrasti u mom kraju teško je
sve sto radiš grešno je
biti častan, smiješno je
ali shvati od ulice ne možeš pobjeći
svaki put će te stići problem ali veći
samo najjači prežive a njih je malo

čuju se sirene brate, srce mi je stalo
(Svjedočenje Davida direktno demantira Vaskovića da je prodavao drogu koju su mu dali iz MUP-a)

ali to je već ovdje postalo normalno

džukci kruže, hapse mi usporimo igru po malo
(Opet svjedočenje da je policija radila svoj posao privođenja dilera droge. I direktni iskaz koji govori da je David i sam prodavao drogu. Možda otac može objasniti ovu "anomaliju".)

kad prašina se slegne, kraj postaje još gori
nakon par minuta opet mobitel zvoni
ako ne znaš igru, progutaće te noć
jer ovdje brate samo diler ima moć
ne osjećam se više kao ista osoba
zgadio sam se sebi, a kako i ne bi

uzimaš gotivu da smakne realnost
kada si trijezan tad dohvati te stvarnost

(Mislim da objašnjenje nije potrebno.)

osuđeni na propast od vremena davnoga
stalno smo u nebu bez ikakvog razloga
a ni ne znamo da smo dno dotakli
osjećaj da smo na vrhu a nismo se pomakli
vucaramo se stalno po istim blokovima
izlaz nam je brate samo u onim flokovima
ista lica sa problemom u glavi

sa zamagljenim ciljem u umom na travi
(Još jedan iskaz da je uživao Marihuanu. Samo po sebi ne problematično, da nije oca koji tvrdi da se to ništa nije događalo, i da mu je sin bio uzoran tip, "anđeo".)


adolescent bez cilja u životu,
prodaje paketice da zabo bi stotku
ali ovaj put je jednosmjerna ulica
il' ideš u sanduk il te dočeka sudnica.

(Par puta je u pjesmi pogodio da neće dugo živjeti. Opet direktno priznanje da je prodavao drogu. 100 KM ovu noć, 100 KM drugu, ili već na koliko vrijeme. Dok prosječan radnik/radnica ustaje u 05:00 ujutro i radi 9-12 sati svaki dan za 4-5 Stotki mjesečno, da budemo darežljivi 800 KM mjesečno. Radi vrlo teško za taj novac. Ali David je mislio da je bolji od drugih i da zaslužuje bržu zaradu. Bitno naglasiti da ni Marihuana ni LSD ne izazivaju ovisnost, ni fizičku ni psihičku. David je prodavao drogu da financira svoj luksuzni stil života, ne ovisnost o drogi. Osim ako nije konzumirao nešto teže. Kako je otac sam izjavio sin je svaku noć tulumario gradom i kafićima, "dođi sine do 03:00 sata kući".)

Izgleda da neću daleko stići
jer sam ja samo pijun u ovoj priči
ne idem nigdje načinio sam štetu
ja sam samo još jedan klinac u getu.


Probali su sa "Srbskom časti" pa poduvaše.
Probaše sa "Noćnim vukovima" pa poduvaše.
Ko zna s čim još ali nisam upratio ili sam već zaboravio.

Sad oprobavaju i sa pokojnim narkićem i njegovom poezijom i poduvaće.
Šta je sljedeće, bumo vidjeli.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 15 svi 2018, 14:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Sekta je pronašla novog neprijatelja. Medije u Srbiji koji namjerno neće da prenose vijesti o njihovom dragom lideru i svetom cilju "Pravde za sinove, a i za sve nas".

I koji blokiraju komentare ispod vijesti, a ima ih na tisuće....ma melijone, šta tisuće. Kako te dvije tvrdnje da ne objavljuju vijesti, pa da na neobjavljenim vijestima blokiraju komentare ide zajedno ne znam. Samo dragi lider sekte zna sve, tata sve zna sine.

Članovi sekte su jako ljuti ako vanjski svijet ne diši i živi kao njihova sekta. To ih naprosto izluđuje. Kako mogu ignorirati najbolju stvar na svijetu. Kako mogu ignorirati toliku žrtvu koju je svojim primjerom lider sekte dao. (Tajne donacije donekle ublaže bol lideru sekte.)

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 15 svi 2018, 14:32 
Offline

Pridružen/a: 06 lis 2015, 23:34
Postovi: 216
Uveliko već otvoreno nazivaju Lukača zločincem, glavnim u prikrivanju ubistva i razne stvari. Za ove stvari će samo fasovati krivičnu. Odrasle osobe tako otvoreno da kleveću bez dokaza, suludo. Pretvorilo se u farsu, od (naizgled) želje da izvrše pritisak na policiju da riješi slučaj do kraja do toga da optužuju sve pa i prvog čovjeka MUP-a za prikrivanje.

To je taj blogerSlobodan Vasković, radi ličnih interesa sluđuje oca mrtvog djeteta i još hiljade ljudi. Kako god, Dodik mora što prije ovo riješiti, već mu je sve ovo štetu nanijelo priličnu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 15 svi 2018, 14:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Članovi sekte su upravo u velikoj ofenzivi za legalizaciju Marihuane i LSD. I da bude dozvoljeno dilanje do 100 grama kod sebe.
Predali su UNESCO molbu da se gangsterski hip-hop uvrsti u baštinu zaštićenih kultura.
Žele da promijene obrazovne knjige da se ljudi uče da je normalno da svi sinovi svaku noć budu do 4-5 ujutro u skitnji, i da spavaju čitav dan do najmanje 17:00. Djeca će se morati učiti da nije nemoralno oca nazvati telefonom i lagati, ej ćale ja sam tu sa tim i tim, radim to i to. Dok si na sasvim drugom mjestu, sa sasvim drugim ljudima i radiš nešto sasvim drugo.

Ako je lider sekte savršen i tata sve zna najbolji, onda i pokojni sin mora biti savršen.

Ta zamislite da se Isus drogirao, cipelario onesviješćenog čovjeka na podu, prodavao drogu. Pa kakav bi Bog izgledao ? Kako bi se Bog osjećao ?

Napravimo Davora savršenim. Svi članovi sekte zajedno, kad se male ručice slože i dignu u zrak uz molitvu
"Oče naš koji jesi na nebesima
Izgleda da neću daleko stići
jer sam ja samo pijun u ovoj priči
ne idem nigdje načinio sam štetu
ja sam samo još jedan klinac u getu."

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5558 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 223  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: mijat_tomic_is_back i 285 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO