|
|
Stranica: 147/223.
|
[ 5557 post(ov)a ] |
|
| Autor/ica |
Poruka |
|
BBC
|
Naslov: Re: Klinac u getu Postano: 27 pro 2018, 10:36 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48 Postovi: 108291 Lokacija: Županija Herceg-Bosna
|
Junuz Djipalo je napisao/la: Oš kupit ciglu ? Zenička cigla je kvalitetnija od sarajevske. Samo 5 KM.
_________________ Spetsnaz, a force for good.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Junuz Djipalo
|
Naslov: Re: Klinac u getu Postano: 27 pro 2018, 10:37 |
|
Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58 Postovi: 39461 Lokacija: Gl. grad regije
|
novovrijeme je napisao/la: Mi iz RS od tih institucija u Sarajevu nemamo nista niti imamo kontakt sa njima. 99% zivota u RS zavisi samo i iskljucivo od institucija RS. Pa da. Zato vam se i događa to što vam se događa. Hrvatska je puno bolje mjesto otkako je prenijela dio nadležnosti na EU, prije su isto na sve strane vladali zaslužni loko bogovi. Kako kaže Dodik: vladavina zakona. A nije im bilo sumnjivo da je dečko izvršio samoubojstvo skokom na glavu u potočić, nego im je Srbija to morala reći. Toliki primjer nonšalancije je samo pokazatelj koliko je mafija u BL sigurna u sebe.
_________________ Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...
|
|
| Vrh |
|
 |
|
BBC
|
Naslov: Re: Klinac u getu Postano: 27 pro 2018, 10:39 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48 Postovi: 108291 Lokacija: Županija Herceg-Bosna
|
|
Trolaš temu budalo. Otvori novu o reformi policije.
_________________ Spetsnaz, a force for good.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Junuz Djipalo
|
Naslov: Re: Klinac u getu Postano: 27 pro 2018, 10:40 |
|
Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58 Postovi: 39461 Lokacija: Gl. grad regije
|
BBC je napisao/la: Junuz Djipalo je napisao/la: Oš kupit ciglu ? Zenička cigla je kvalitetnija od sarajevske. Samo 5 KM. Skužio sam da si jako zainteresiran za ovu temu, što kao navodni Hrvat ne bi trebao bit. Čini mi se da si i interesno povezan s ovim likovima na neki način. I tek sad mi je ćeif pisat. Vidim što ti smeta i baš tu upirem.  I što si nervozniji ja ću još više pritiskat.
_________________ Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...
|
|
| Vrh |
|
 |
|
BBC
|
Naslov: Re: Klinac u getu Postano: 27 pro 2018, 10:41 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48 Postovi: 108291 Lokacija: Županija Herceg-Bosna
|
|
Dobar si ti, dovukao si ostale Hrvate na temu. Samo ne trolaj i drži se teme.
_________________ Spetsnaz, a force for good.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
BBC
|
Naslov: Re: Klinac u getu Postano: 27 pro 2018, 10:49 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48 Postovi: 108291 Lokacija: Županija Herceg-Bosna
|
Koje su to psihopate majke ti. Oni bi od čitavog grada napravili depresiju zbog svojih ludih ideja. A gradonačelnik im suflira.  
_________________ Spetsnaz, a force for good.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Srpsčanin
|
Naslov: Re: Klinac u getu Postano: 27 pro 2018, 11:03 |
|
Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46 Postovi: 7508 Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
|
Junuz Djipalo je napisao/la: novovrijeme je napisao/la: Mi iz RS od tih institucija u Sarajevu nemamo nista niti imamo kontakt sa njima. 99% zivota u RS zavisi samo i iskljucivo od institucija RS. Pa da. Zato vam se i događa to što vam se događa. Hrvatska je puno bolje mjesto otkako je prenijela dio nadležnosti na EU, prije su isto na sve strane vladali zaslužni loko bogovi. Kako kaže Dodik: vladavina zakona. A nije im bilo sumnjivo da je dečko izvršio samoubojstvo skokom na glavu u potočić, nego im je Srbija to morala reći. Toliki primjer nonšalancije je samo pokazatelj koliko je mafija u BL sigurna u sebe. Tih dana u martu kad se otope snjegovi,to baš i nije potočić nego sasvim pristojna vodena površina za uskok samoubice.Naravno da banjalučkoj policiji to nije rečeno iz Srbije nego su sami došli do tog zaključka uz vezi sa drugim saznanjima od kojih neka nisu za uši javnosti jer su kompromitujuća i za pokojnika i za lice ili lica s kojima je bio u emotivnoj vezi.
_________________ Bošnjaci su dejtonska kategorija
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Junuz Djipalo
|
Naslov: Re: Klinac u getu Postano: 27 pro 2018, 11:24 |
|
Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58 Postovi: 39461 Lokacija: Gl. grad regije
|
_________________ Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Junuz Djipalo
|
Naslov: Re: Klinac u getu Postano: 27 pro 2018, 11:26 |
|
Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58 Postovi: 39461 Lokacija: Gl. grad regije
|
|
Inače, u RH nije recimo problem u policiji i tužiteljstvu ali jest u sudovima a jest jer ih EU na tom polju nije stiskala.
Draga EU, samo neka poživi...
_________________ Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...
|
|
| Vrh |
|
 |
|
BBC
|
Naslov: Re: Klinac u getu Postano: 27 pro 2018, 11:40 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48 Postovi: 108291 Lokacija: Županija Herceg-Bosna
|
|
Sinoć su imali dosta ljudi da kontriraju policiji. Oporba je dovela dosta svojih birača. Davor je sad zabrljao stvar. Tamo gdje vodi novinare nema gradske rasvjete i struje za mikrofon.
_________________ Spetsnaz, a force for good.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Srpsčanin
|
Naslov: Re: Klinac u getu Postano: 27 pro 2018, 11:41 |
|
Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46 Postovi: 7508 Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
|
Junuz Djipalo je napisao/la: To je hronologija za čitaoce.Novine prodaju štivo svojim kupcima -čitaocima.Da su napisali da je samoubistvo,ne bi niko čitao. Pitanje oko razmimiolaženjima u vještačenjima je razjašnjeno.Čitao sam taj prilog do rečenice da je bio omiljen u Banjaluci.Sudeći po podacima,prije će biti da je bio poznat po tučama a takve jedinke priznaćeš i nisu baš omiljene u društvu.
_________________ Bošnjaci su dejtonska kategorija
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Junuz Djipalo
|
Naslov: Re: Klinac u getu Postano: 27 pro 2018, 11:48 |
|
Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58 Postovi: 39461 Lokacija: Gl. grad regije
|
Ti na moj link uzvraćaš mišljenjem. Imam i ja mišljenje ali ga na nečemu utemeljim. Što je normalnije od dečka koji studira ETF, ne sluša cajke i bavi se sportom? Ah da, normalnije je švercat, fdilat, krasti, vozit skupe aute s osnovnom, lijepit eure sviračima Cece, visit po kladarama. To je taj izvrnuti sustav vrijednosti karakterističan ta naše krajeve. Postao je normalan. 
_________________ Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...
|
|
| Vrh |
|
 |
|
BBC
|
Naslov: Re: Klinac u getu Postano: 27 pro 2018, 12:06 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48 Postovi: 108291 Lokacija: Županija Herceg-Bosna
|
BBC je napisao/la: BBC je napisao/la: Optužnica i suđenje koje je čekalo Davida, da je živ.
- Udario mladića šakom - Kad je ovaj pao na zemlju udarao ga nogom u glavu - Slomio mu vilicu, izbio zube. - Potres mozga
 Da se podsjetimo kako sin završi ako otac izgubi kontrolu nad njegovim odgojem. Facts, crno na bijelo. Zbog novonastalih i zlobnih dezinformacija na temi ponavljam ovaj komentar.
_________________ Spetsnaz, a force for good.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Junuz Djipalo
|
Naslov: Re: Klinac u getu Postano: 27 pro 2018, 12:13 |
|
Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58 Postovi: 39461 Lokacija: Gl. grad regije
|
BBC je napisao/la: Od Junuzovom trolanja su samo gluplje osobe koje se ulove na to pa repliciraju. Prijavio sam te moderaciji jer nije lijepo suforumaše nazivati glupim. Srpščanin to nije zaslužio a ni neki drugi. Da si pametan, netko bi te trebao i plaćao, ne bi visio ovdje vazdan.
_________________ Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Junuz Djipalo
|
Naslov: Re: Klinac u getu Postano: 27 pro 2018, 12:14 |
|
Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58 Postovi: 39461 Lokacija: Gl. grad regije
|
BBC je napisao/la: Zbog novonastalih i zlobnih dezinformacija na temi ponavljam ovaj komentar. Imam i ja takvu prijavu jer mi je lik 3x rekao da mu popušim k. a ja mu rekao da se s Bosancima tako ne razgovara, onda je još 3x ponovio i jbg.
_________________ Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...
|
|
| Vrh |
|
 |
|
BBC
|
Naslov: Re: Klinac u getu Postano: 27 pro 2018, 12:16 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48 Postovi: 108291 Lokacija: Županija Herceg-Bosna
|
Junuz Djipalo je napisao/la: BBC je napisao/la: Zbog novonastalih i zlobnih dezinformacija na temi ponavljam ovaj komentar. Imam i ja takvu prijavu jer mi je lik 3x rekao da mu popušim k. a ja mu rekao da se s Bosancima tako ne razgovara, onda je još 3x ponovio i jbg. Predvidio sam ovakav sličan odgovor. Kad netko uporno želi uništiti temu sa spamanjem jako je lako pogoditi što će replicirati. No, hvala ti što temu držiš a vrhu.
_________________ Spetsnaz, a force for good.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
BBC
|
Naslov: Re: Klinac u getu Postano: 27 pro 2018, 12:21 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48 Postovi: 108291 Lokacija: Županija Herceg-Bosna
|
|
Vratimo se na temu. Koliko milijuna KM je do sad Davor koštao porezne obveznike RS ?
_________________ Spetsnaz, a force for good.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
novovrijeme
|
Naslov: Re: Klinac u getu Postano: 27 pro 2018, 12:22 |
|
Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10 Postovi: 36464
|
Junuz Djipalo je napisao/la: BBC je napisao/la: Zbog novonastalih i zlobnih dezinformacija na temi ponavljam ovaj komentar. Imam i ja takvu prijavu jer mi je lik 3x rekao da mu popušim k. a ja mu rekao da se s Bosancima tako ne razgovara, onda je još 3x ponovio i jbg. Aaaa nisi ti onda Bosanac. Bosanac bi mu popušio i pitao ima li još. 
_________________ Srbi su mali narod sa karakterom super sile.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Junuz Djipalo
|
Naslov: Re: Klinac u getu Postano: 27 pro 2018, 12:25 |
|
Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58 Postovi: 39461 Lokacija: Gl. grad regije
|
novovrijeme je napisao/la: Junuz Djipalo je napisao/la: Imam i ja takvu prijavu jer mi je lik 3x rekao da mu popušim k. a ja mu rekao da se s Bosancima tako ne razgovara, onda je još 3x ponovio i jbg.
Aaaa nisi ti onda Bosanac. Bosanac bi mu popušio i pitao ima li još.  Znači i ti iz Bosne. Jbga, nismo svi isti.  Ma ja sam apsolutno miroljubiv i izbjegavam konfrontacije, no ljudi to nekad protumače kao slabost i pokušavaju skužit dokle mogu ići. Ovaj je skužio.
_________________ Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Junuz Djipalo
|
Naslov: Re: Klinac u getu Postano: 27 pro 2018, 12:27 |
|
Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58 Postovi: 39461 Lokacija: Gl. grad regije
|
BBC je napisao/la: Vratimo se na temu. Koliko milijuna KM je do sad Davor koštao porezne obveznike RS ? Manje od nesposobne policije i tužiteljstva.
_________________ Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...
|
|
| Vrh |
|
 |
|
BBC
|
Naslov: Re: Klinac u getu Postano: 27 pro 2018, 12:28 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48 Postovi: 108291 Lokacija: Županija Herceg-Bosna
|
|
Nek si ti sposoban. Šteka mi "n" key.
(Nisam pitao tebe već normalne ljude na forumu.)
_________________ Spetsnaz, a force for good.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Junuz Djipalo
|
Naslov: Re: Klinac u getu Postano: 27 pro 2018, 12:33 |
|
Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58 Postovi: 39461 Lokacija: Gl. grad regije
|
BBC je napisao/la: Nek si ti sposoban. Šteka mi "n" key.
(Nisam pitao tebe već normalne ljude na forumu.) Sad znači mene vrijeđaš da sam nenormalan. Nenormalni i glupi oko tebe. Ti sjediš u podrumu, negdje u njemačkom govornom području, žena te hrani, saugaš jednu cigaru za drugom, smatraš svoj život promašenim i nalaziš smisao u postanju na ovom forumu i u postojanju RS-a. Normalno, kako da ne. Ja nisam ni za jedne ni za druge, ali vidim da neki navijački pristupaju. Ni RH ne bi škodilo malo provjetravanja državnog aparata a zašto ne bi i RS-u. Očito nije sve savršeno. I očito da se skrivaju iza interesa RS. To prije ili kasnije se obije o glavu.
_________________ Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...
|
|
| Vrh |
|
 |
|
BBC
|
Naslov: Re: Klinac u getu Postano: 27 pro 2018, 12:34 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48 Postovi: 108291 Lokacija: Županija Herceg-Bosna
|
|
| Vrh |
|
 |
|
novovrijeme
|
Naslov: Re: Klinac u getu Postano: 27 pro 2018, 12:37 |
|
Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10 Postovi: 36464
|
Junuz Djipalo je napisao/la: novovrijeme je napisao/la: Aaaa nisi ti onda Bosanac. Bosanac bi mu popušio i pitao ima li još.  Znači i ti iz Bosne. Jbga, nismo svi isti.  Ma ja sam apsolutno miroljubiv i izbjegavam konfrontacije, no ljudi to nekad protumače kao slabost i pokušavaju skužit dokle mogu ići. Ovaj je skužio. Jok ja sam iz Republike Srpske. A sto se tice vas Bosanaca, jeste, svi ste isti.
_________________ Srbi su mali narod sa karakterom super sile.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
BBC
|
Naslov: Re: Klinac u getu Postano: 27 pro 2018, 12:43 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48 Postovi: 108291 Lokacija: Županija Herceg-Bosna
|
|
Majke ti dosadnih muslimana. Kao hijene koje se napale na srpsku krv. FB PzD grupa, wall pregled:
- Sabiha - Elvisa - Enesa - Sejdefa - Sejad - Aida - Muhamed - Sabina - Suada - Emina - Samir - Semir - Eldin - Sabid - Alen - Mehmed - Ernada - Asmir - Vehid - Itd...
_________________ Spetsnaz, a force for good.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
|