HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 22 lip 2026, 04:33.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 5557 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150 ... 223  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 27 pro 2018, 10:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 108291
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Junuz Djipalo je napisao/la:
Oš kupit ciglu ? Zenička cigla je kvalitetnija od sarajevske. Samo 5 KM.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 27 pro 2018, 10:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 39461
Lokacija: Gl. grad regije
novovrijeme je napisao/la:
Mi iz RS od tih institucija u Sarajevu nemamo nista niti imamo kontakt sa njima. 99% zivota u RS zavisi samo i iskljucivo od institucija RS.


Pa da. Zato vam se i događa to što vam se događa. Hrvatska je puno bolje mjesto otkako je prenijela dio nadležnosti na EU, prije su isto na sve strane vladali zaslužni loko bogovi.

Kako kaže Dodik: vladavina zakona.

A nije im bilo sumnjivo da je dečko izvršio samoubojstvo skokom na glavu u potočić, nego im je Srbija to morala reći. Toliki primjer nonšalancije je samo pokazatelj koliko je mafija u BL sigurna u sebe.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 27 pro 2018, 10:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 108291
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Trolaš temu budalo. Otvori novu o reformi policije.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 27 pro 2018, 10:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 39461
Lokacija: Gl. grad regije
BBC je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:
Oš kupit ciglu ? Zenička cigla je kvalitetnija od sarajevske. Samo 5 KM.


Skužio sam da si jako zainteresiran za ovu temu, što kao navodni Hrvat ne bi trebao bit. Čini mi se da si i interesno povezan s ovim likovima na neki način.

I tek sad mi je ćeif pisat. Vidim što ti smeta i baš tu upirem. :zubati

I što si nervozniji ja ću još više pritiskat.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 27 pro 2018, 10:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 108291
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Dobar si ti, dovukao si ostale Hrvate na temu. Samo ne trolaj i drži se teme.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 27 pro 2018, 10:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 108291
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Koje su to psihopate majke ti. Oni bi od čitavog grada napravili depresiju zbog svojih ludih ideja.
A gradonačelnik im suflira.

slika

slika

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 27 pro 2018, 11:03 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 7508
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Junuz Djipalo je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:
Mi iz RS od tih institucija u Sarajevu nemamo nista niti imamo kontakt sa njima. 99% zivota u RS zavisi samo i iskljucivo od institucija RS.


Pa da. Zato vam se i događa to što vam se događa. Hrvatska je puno bolje mjesto otkako je prenijela dio nadležnosti na EU, prije su isto na sve strane vladali zaslužni loko bogovi.

Kako kaže Dodik: vladavina zakona.

A nije im bilo sumnjivo da je dečko izvršio samoubojstvo skokom na glavu u potočić, nego im je Srbija to morala reći. Toliki primjer nonšalancije je samo pokazatelj koliko je mafija u BL sigurna u sebe.

Tih dana u martu kad se otope snjegovi,to baš i nije potočić nego sasvim pristojna vodena površina za uskok samoubice.Naravno da banjalučkoj policiji to nije rečeno iz Srbije nego su sami došli do tog zaključka uz vezi sa drugim saznanjima od kojih neka nisu za uši javnosti jer su kompromitujuća i za pokojnika i za lice ili lica s kojima je bio u emotivnoj vezi.

_________________
Bošnjaci su dejtonska kategorija


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 27 pro 2018, 11:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 39461
Lokacija: Gl. grad regije
Kronologija kaže drukčije:

https://www.zabranjeni.url/vijesti/svijet/ ... a/8219549/

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 27 pro 2018, 11:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 39461
Lokacija: Gl. grad regije
Inače, u RH nije recimo problem u policiji i tužiteljstvu ali jest u sudovima a jest jer ih EU na tom polju nije stiskala.

Draga EU, samo neka poživi...

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 27 pro 2018, 11:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 108291
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Sinoć su imali dosta ljudi da kontriraju policiji. Oporba je dovela dosta svojih birača.
Davor je sad zabrljao stvar. Tamo gdje vodi novinare nema gradske rasvjete i struje za mikrofon.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 27 pro 2018, 11:41 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 7508
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Junuz Djipalo je napisao/la:

To je hronologija za čitaoce.Novine prodaju štivo svojim kupcima -čitaocima.Da su napisali da je samoubistvo,ne bi niko čitao.
Pitanje oko razmimiolaženjima u vještačenjima je razjašnjeno.Čitao sam taj prilog do rečenice da je bio omiljen u Banjaluci.Sudeći po podacima,prije će biti da je bio poznat po tučama a takve jedinke priznaćeš i nisu baš omiljene u društvu.

_________________
Bošnjaci su dejtonska kategorija


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 27 pro 2018, 11:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 39461
Lokacija: Gl. grad regije
Ti na moj link uzvraćaš mišljenjem. Imam i ja mišljenje ali ga na nečemu utemeljim.

Što je normalnije od dečka koji studira ETF, ne sluša cajke i bavi se sportom?

Ah da, normalnije je švercat, fdilat, krasti, vozit skupe aute s osnovnom, lijepit eure sviračima Cece, visit po kladarama.

To je taj izvrnuti sustav vrijednosti karakterističan ta naše krajeve. Postao je normalan. :neznam

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 27 pro 2018, 12:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 108291
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
BBC je napisao/la:
BBC je napisao/la:
Optužnica i suđenje koje je čekalo Davida, da je živ.

- Udario mladića šakom
- Kad je ovaj pao na zemlju udarao ga nogom u glavu
- Slomio mu vilicu, izbio zube.
- Potres mozga


slika

Da se podsjetimo kako sin završi ako otac izgubi kontrolu nad njegovim odgojem. Facts, crno na bijelo.


Zbog novonastalih i zlobnih dezinformacija na temi ponavljam ovaj komentar.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 27 pro 2018, 12:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 39461
Lokacija: Gl. grad regije
BBC je napisao/la:
Od Junuzovom trolanja su samo gluplje osobe koje se ulove na to pa repliciraju.


Prijavio sam te moderaciji jer nije lijepo suforumaše nazivati glupim. Srpščanin to nije zaslužio a ni neki drugi.

Da si pametan, netko bi te trebao i plaćao, ne bi visio ovdje vazdan.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 27 pro 2018, 12:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 39461
Lokacija: Gl. grad regije
BBC je napisao/la:
Zbog novonastalih i zlobnih dezinformacija na temi ponavljam ovaj komentar.


Imam i ja takvu prijavu jer mi je lik 3x rekao da mu popušim k. a ja mu rekao da se s Bosancima tako ne razgovara, onda je još 3x ponovio i jbg.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 27 pro 2018, 12:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 108291
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Junuz Djipalo je napisao/la:
BBC je napisao/la:
Zbog novonastalih i zlobnih dezinformacija na temi ponavljam ovaj komentar.


Imam i ja takvu prijavu jer mi je lik 3x rekao da mu popušim k. a ja mu rekao da se s Bosancima tako ne razgovara, onda je još 3x ponovio i jbg.


Predvidio sam ovakav sličan odgovor.
Kad netko uporno želi uništiti temu sa spamanjem jako je lako pogoditi što će replicirati.

No, hvala ti što temu držiš a vrhu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 27 pro 2018, 12:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 108291
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Vratimo se na temu.
Koliko milijuna KM je do sad Davor koštao porezne obveznike RS ?

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 27 pro 2018, 12:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 36464
Junuz Djipalo je napisao/la:
BBC je napisao/la:
Zbog novonastalih i zlobnih dezinformacija na temi ponavljam ovaj komentar.


Imam i ja takvu prijavu jer mi je lik 3x rekao da mu popušim k. a ja mu rekao da se s Bosancima tako ne razgovara, onda je još 3x ponovio i jbg.


Aaaa nisi ti onda Bosanac.
Bosanac bi mu popušio i pitao ima li još. :zubati

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 27 pro 2018, 12:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 39461
Lokacija: Gl. grad regije
novovrijeme je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:

Imam i ja takvu prijavu jer mi je lik 3x rekao da mu popušim k. a ja mu rekao da se s Bosancima tako ne razgovara, onda je još 3x ponovio i jbg.


Aaaa nisi ti onda Bosanac.
Bosanac bi mu popušio i pitao ima li još. :zubati


Znači i ti iz Bosne. Jbga, nismo svi isti. :zubati

Ma ja sam apsolutno miroljubiv i izbjegavam konfrontacije, no ljudi to nekad protumače kao slabost i pokušavaju skužit dokle mogu ići. Ovaj je skužio.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 27 pro 2018, 12:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 39461
Lokacija: Gl. grad regije
BBC je napisao/la:
Vratimo se na temu.
Koliko milijuna KM je do sad Davor koštao porezne obveznike RS ?


Manje od nesposobne policije i tužiteljstva.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 27 pro 2018, 12:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 108291
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Nek si ti sposoban.
Šteka mi "n" key.

(Nisam pitao tebe već normalne ljude na forumu.)

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 27 pro 2018, 12:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 39461
Lokacija: Gl. grad regije
BBC je napisao/la:
Nek si ti sposoban.
Šteka mi "n" key.

(Nisam pitao tebe već normalne ljude na forumu.)


Sad znači mene vrijeđaš da sam nenormalan. Nenormalni i glupi oko tebe.

Ti sjediš u podrumu, negdje u njemačkom govornom području, žena te hrani, saugaš jednu cigaru za drugom, smatraš svoj život promašenim i nalaziš smisao u postanju na ovom forumu i u postojanju RS-a.

Normalno, kako da ne. :zubati

Ja nisam ni za jedne ni za druge, ali vidim da neki navijački pristupaju. Ni RH ne bi škodilo malo provjetravanja državnog aparata a zašto ne bi i RS-u. Očito nije sve savršeno. I očito da se skrivaju iza interesa RS. To prije ili kasnije se obije o glavu.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 27 pro 2018, 12:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 108291
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Davor će nam se priženiti uskoro. Već mjesecima se ova ne odvaja od njega. Čak su i "robijali" zajedno neki dan.
https://www.facebook.com/medina.remarque

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 27 pro 2018, 12:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 36464
Junuz Djipalo je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

Aaaa nisi ti onda Bosanac.
Bosanac bi mu popušio i pitao ima li još. :zubati


Znači i ti iz Bosne. Jbga, nismo svi isti. :zubati

Ma ja sam apsolutno miroljubiv i izbjegavam konfrontacije, no ljudi to nekad protumače kao slabost i pokušavaju skužit dokle mogu ići. Ovaj je skužio.


Jok ja sam iz Republike Srpske.
A sto se tice vas Bosanaca, jeste, svi ste isti.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 27 pro 2018, 12:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 108291
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Majke ti dosadnih muslimana. Kao hijene koje se napale na srpsku krv. FB PzD grupa, wall pregled:

- Sabiha
- Elvisa
- Enesa
- Sejdefa
- Sejad
- Aida
- Muhamed
- Sabina
- Suada
- Emina
- Samir
- Semir
- Eldin
- Sabid
- Alen
- Mehmed
- Ernada
- Asmir
- Vehid
- Itd...

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5557 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150 ... 223  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Naša Kvačica, nemabosne i 46 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO