HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 13:39.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 5558 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199 ... 223  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 16 tra 2019, 01:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1678
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Ugh što sam išao ovo gledati. Između tog odvratnog krkanskog glasa i ponavljanja fraze "gradsko dijete" za čovjeka od cca 50 točno ti bude drago što je odjebao s ovih prostora.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 16 tra 2019, 16:30 
Offline

Pridružen/a: 15 tra 2019, 00:13
Postovi: 10
https://argumenti.rs/blog/2019/03/15/da ... -draganom/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 16 tra 2019, 17:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Ozon je napisao/la:
https://argumenti.rs/blog/2019/03/15/davor-dragicevic-otpoceo-novi-zivot-u-austriji-sa-djevojkom-draganom/


Lijepo, nova žena, milioni na računu, život u Austriji, sta covjek vise da poželi ...

Nije loša (Dragana Suman u sredini) :palacgore1

slika

Mora malo, reda radi ...

slika

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 16 tra 2019, 17:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ozon je napisao/la:
https://argumenti.rs/blog/2019/03/15/davor-dragicevic-otpoceo-novi-zivot-u-austriji-sa-djevojkom-draganom/


BEČ - Davor Dragičević, otac nastradalog Davida Dragičevića, odnedavno živi u Austriji sa djevojkom Draganom Šuman gdje je otpočeo novi život.


Po godinama bi više odgovarala njegovom pokojnom sinu. Svaki lider sekte mora imati mladu piletinu. Moguće da je je ta friška pogrešna.
Prije 4 godine:

slika

slika

Prije 3 godine:

slika

Ima nešto zajedničko sa Davorom, brak joj nije dugo trajao (2009):

slika

Friška fotografija:

slika

Tu se stiska sa Davorove lijeve strane. Skoro da je možeš lako zamijeniti sa Davorovom kćerkom.

slika

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 16 tra 2019, 18:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Davor je junak dana.Popalio muslimane za pare,na slavu uhvatio piletinu i zbrisao za Austriju.Šta još "duradi"?

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 16 tra 2019, 18:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Ja sam iskreno mislio da ce on pokupitu Sofiju, na svu srecu nije, i baš mi je drago zbog toga ...

:yes

slika

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 16 tra 2019, 19:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Pa i Sofija se nadala, ali godine je jebu. Prestara je za lidera sekte. Trebala je prije na to misliti.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 16 tra 2019, 19:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Davor i dalje objavljuje neke pizdarije u Facebook grupi. Policijska vozila parkirana amo-tamo. A gdje ima policijskih vozila parkiranih ima i mučenja, pardon brutalnog mučenja, i brutalnog ubijanja njegovog sina Davida.

Da čovjek ne bi slao slike bezveze i gubio sebi vrijeme muslimani budite dobri i donirajte. Vjenčanje sa pribiližava a u Austriji je sve skupo, nije to Banja Luka.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 16 tra 2019, 19:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Sofija nema više od +30, možda je i mlađa, dosta mlađa, ova Dragana je mnogo starija od nje, pa 2009. se još udala, a i Sofija mu ne odg. jer mnogo zna, zajedno su ipak mutljali i petljali, ovu Draganu može šaltati ipak kako njemu odgovara ...

Vjerujem da svaki muškarac u životu ima ženu sa kojom bi radio stvari koje nebi sa svojom, one najtamnije seksualne želje i igre, e ja sam Sofiju zapikirao za te stvari još od prvog dana kada sam je vidio na TV-u, ima nesto divlje u sebi a pri tome sva nedužna i nevina, zaključao bi nas u sobu, i bacio ključ na jedno mjesec dana .... :blushing

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 16 tra 2019, 19:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Vidiš da je jedva bila punodobna kad se udavala, možda i ne uz dozvolu roditelja. Ima max 28 godina. Davor ima 50 godina. Kćerka mu može biti. Ali nebitno, samo jedan od šizofrenih detalja kojih u svakoj ludoj sekti možeš vidjeti.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 16 tra 2019, 19:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
LakePlacid je napisao/la:
Sofija nema više od +30, možda je i mlađa, dosta mlađa, ova Dragana je mnogo starija od nje, pa 2009. se još udala, a i Sofija mu ne odg. jer mnogo zna, zajedno su ipak mutljali i petljali, ovu Draganu može šaltati ipak kako njemu odgovara ...


Što će Davoru Che Guevera djevojka. Treba mu neka da mu drži ušteđenu imovinu od donacija i to pravilno raspodjeli na puno godina.
Čini mi se da su roditelji od Dragane bogatiji, i više nekretnina imaju. Davor zna namirisati novac.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 16 tra 2019, 19:58 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6791
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Mozda je neprimjereno ovo sto cu da pitam ali clanak ka kome je dat link gore upucuje na zakljucak da je jedan od Davorovih roditelja iz neke od arapskih zemljama.Usudjuem se da kazem ako je to tacno onda isto objasnjava i atipican Davorov izgled,boju koze... .zna li neko nesto vise o tome znak pitanja

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 17 tra 2019, 01:27 
Offline

Pridružen/a: 15 tra 2019, 00:13
Postovi: 10
Izgleda ko ci.an ili cirkusant sa tim silnim ogrlicama sa likom Davida cemu sve to ako si ozaloscen,nije iskljuceno i otac da koristi drugu sudeci po ponasanju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 17 tra 2019, 01:29 
Offline

Pridružen/a: 15 tra 2019, 00:13
Postovi: 10
LakePlacid je napisao/la:
Ja sam iskreno mislio da ce on pokupitu Sofiju, na svu srecu nije, i baš mi je drago zbog toga ...

:yes

slika

Al je dobra...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 17 tra 2019, 09:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 15:32
Postovi: 6217
Lokacija: Izvan sebe
Ovaj je pravo sve izradio, bez morala ikakvog, na racun sinovljeve smrti manipulirao sa narodom, cak se zakacio i napravio probleme politicarima, opljacko narod i zbrisao.

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 17 tra 2019, 10:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Iz te Davorove priče nije nemoguće doći do zaključka da mu je otac Srbin iz Banjaluke koji je u Švajcarskoj upoznao Libijku s kojom se oženio i preselio u Sarajevo gdje je i Davor rođen. Možda je ovo puko nagađanje a možda i objašnjenje za taj njegov fizički izgled koji malo vuče na Roma a možda i Arapa.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 17 tra 2019, 14:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Taj se razveo od njegove majke pa je tek onda ona odselila u Libiju. Otac u Švicarsku preselio. S obzirom da je skoro pa nevjerojatno bilo sresti ženu Libijku na studiranju u Sarajevu sigurno je majka srela Libijca, muslimana. To može objasniti zašto mu pravoslavlje zadnja rupa na svirali i zašto nije krstio pokojnog sina. Godine kad je dijete najprihvatljivije za oblikovanje je proveo u Libiji (5 do 10).

Jedina enigma je jel majka već bila muslimanka iz Sarajeva ili pravoslavka. Kako bilo kad je preselila u Libiju konvertiranje je čekalo, htjela ona to tad ili ne. Nerealno skroz da je Davor bio dijete diplomate.

S obzirom na njegovo ponašanje i izgled rekao bih da mu minimalno jedan roditelj bio Rom, Ciganin. Na Banja Luka forumu sam jednom naletio da je tip koji ga poznaje privatno to napisao između redova.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 17 tra 2019, 18:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Ajde vođa da bude cigojner =))

Sada on uživa u Beču, dnevno vjerujem moze potrositi 500 evra, šeta ulicama, ruca u finim restoranima, vecernji izlasci, Draganu pod ruku i ostatak zivota moze provesti mirno i spokojno, cak i da spiska sve pare dobit ce socijalu na ime azila, primjer školskog snalaženja u danasnjem vremenu, u istinu neplanirano je da ostane bez sina, ali sta je tu je ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 17 tra 2019, 18:18 
Offline

Pridružen/a: 15 tra 2019, 00:13
Postovi: 10
BBC je napisao/la:
Taj se razveo od njegove majke pa je tek onda ona odselila u Libiju. Otac u Švicarsku preselio. S obzirom da je skoro pa nevjerojatno bilo sresti ženu Libijku na studiranju u Sarajevu sigurno je majka srela Libijca, muslimana. To može objasniti zašto mu pravoslavlje zadnja rupa na svirali i zašto nije krstio pokojnog sina. Godine kad je dijete najprihvatljivije za oblikovanje je proveo u Libiji (5 do 10).

Jedina enigma je jel majka već bila muslimanka iz Sarajeva ili pravoslavka. Kako bilo kad je preselila u Libiju konvertiranje je čekalo, htjela ona to tad ili ne. Nerealno skroz da je Davor bio dijete diplomate.

S obzirom na njegovo ponašanje i izgled rekao bih da mu minimalno jedan roditelj bio Rom, Ciganin. Na Banja Luka forumu sam jednom naletio da je tip koji ga poznaje privatno to napisao između redova.

Mozda jest mati Sirijka pa se vratila u Siriju ko bi znao,il se udala za nekog drugog u Siriji,ljutske su sudbine nepredvidive,isli su ljudi prije rata i radit u te zemlje ko Libija,Sirija,Irak,otac je mogo biti pravoslavac od tuda prezime Dragicevic opet ih ima i katolika.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 17 tra 2019, 18:24 
Offline

Pridružen/a: 15 tra 2019, 00:13
Postovi: 10
Kazu student ETF-a pa onda student IT akademije,to su posebne ustanove ETF je jako tezak i opsiran,jako tesko studirat jos nesto jer ova IT akademija nije kurs.Niko se nije sjetio pogledat ocjene na ETF,kolko je ispita dao,da je to neko pogledo odma bi znali kakav je stvarno bio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 17 tra 2019, 20:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Bio on Cigić, Libijac, alkoholičar i narkoman ili bio potomak Nemanjića i čovjek bez poroka je nevažno koliko je važno da je neuporedivo veća i neupadljivija većina u odnosu na njegovu sektu, na njegov pokret sa dignutom šakom odgovorila neuporedivo masovnijim pokretom sa dignutim srednjim prstom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 17 tra 2019, 20:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Ako bude osnovao stranku i bude ucestvovao na narednim prvim izborima, ja cu mu sve oprostiti

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 17 tra 2019, 20:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Glede mlade mu, od početka ove sage neki od nas su tipovali da će pokupiti neku od sektašica i bome bili smo u pravu. Meni je ona liječena narkomanka koja je stalno drhtala, tresla se i imala onaj stakleni pogled namah upala u oči kao moguća mlada, ali izgleda da nije imala sreće. Ako je se ko sjeća, to je jedna od tzv. Davidovih 12 Veličanstvenih. Mrsko mi je linkovati njenu fotku ali ako se ne varam, zove se Emilija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 17 tra 2019, 21:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Agathonikos je napisao/la:
Glede mlade mu, od početka ove sage neki od nas su tipovali da će pokupiti neku od sektašica i bome bili smo u pravu. Meni je ona liječena narkomanka koja je stalno drhtala, tresla se i imala onaj stakleni pogled namah upala u oči kao moguća mlada, ali izgleda da nije imala sreće. Ako je se ko sjeća, to je jedna od tzv. Davidovih 12 Veličanstvenih. Mrsko mi je linkovati njenu fotku ali ako se ne varam, zove se Emilija.


=))

slika

Mala je liječena narkomanka, a i rod je novinaru Enisu Zebiću Hrvatskom ekstremnom ljevičaru sa radija slobodna evropa

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 17 tra 2019, 21:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Otišao je, sarmu probao nije, gospođice Emilija.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5558 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199 ... 223  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: hoblatopla i 287 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO