HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 23 tra 2024, 06:29.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 786 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 32  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 23 sij 2019, 14:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
volvoks je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:
Ajd, daj Bože da i to sranje od sporta, kojeg naravski ne pratim, krahira u RH pa da se perspektivni mladi preusmjere natrag u košarku.

Nije da se bazeni za rukomet i košarku pretjerano preklapaju, osim u Zagrebu. Tradicionalno, rukometne sredine su Zagreb, Metković, Rijeka, Bjelovar, Našice, dok je košarka više bila u Dalmaciji.


Samo što je dovoljno preusmjeriti dva vanserijska igrača iz rukometa u košarku da preporode cijelu generaciju. Zamisli kakav je vrhunski bek mogao biti npr Ivano Balić. Iako ne mogu dokazati da nije spuriozna korelacija, indikativno je da je košarka otprilike počela padati kako se rukomet dizao.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 23 sij 2019, 14:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58829
Lokacija: DAZP HQ
Balić je u rukometu bio virtuoz baš zato što je dugo igrao košarku i prodavao je košarkaške driblinge i dodavanja, ali ne vjerujem da bi bio neki košarkaš, niti je imao visinu (190 cm), niti se mogao odvojiti od poda.

Rukometaši su u prosjeku značajno niži od košarkaša, krila su sličnija nogometašima, čak je i srednji obično manji, a osim pucača koji su atlete i sliče na košarkaše, pivot i obrambeni su klasične drvosječe do 2 m visine.

Rukomet je puno manji sport od košarke, ali je u većoj ekspanziji i ima po meni zanimljivije reprezentativne turnire od košarke. Klupski rukomet malo tko prati, ali reprezentativni je gledaniji od košarke na europskoj razini i pruža veći spektakl. Europska košarka, a i FIBA kao organizacija su na jako niskoj razini i umjesto da su košarku digli što bliže nogometu oni su ju sveli na nivo rukometa.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 23 sij 2019, 14:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lip 2011, 14:09
Postovi: 2410
Lokacija: HR
Dalmacija nema rukometnog prvoligaša u hrvatskoj premijerligi, a dosad je većina igrača iz zlatnih godina dolazila s juga.
To će se osjetiti za 5 godina, manje Dinarida manje medalja... Pad je već uočljiv, prije je srebro bilo neuspjeh i nakon finala bi bilo pitanje - Tko je kriv?
Danas je realnost top 7-8.

Nema Metkovića, Splita, Zadra, Đakova, Osijeka, Bjelovara u prvoj ligi i nema više proizvodnje igrača.
Sa samo 2 milijuna kuna svaki taj klub bi mogao igrati prvu ligu, to je za te nabrojane skupno ni 2mil Eura godišnje. Da neke firme (državne) gurnu neka sponzorstva, procvala bi domaća liga tj bila bi bar poluprofesionalna.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 23 sij 2019, 15:04 
Offline

Pridružen/a: 07 pro 2017, 15:01
Postovi: 31
Tulkas je napisao/la:
Definitivno su nas one Červarove debilane kontra Brazila sjebale I gurnule van dometa medalja. Jučer I nije bilo toliko loše s obzirom da su domaći sudili domaćinu. Vidjeli ste sve


Bolje i izgubiti od Brazila na pošten način nego od Njemačke na nepošten


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 23 sij 2019, 16:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 14:42
Postovi: 8202
Lokacija: Na rubu egzistencije
s one strane dinare je napisao/la:

šta je prosječna utakmica? zna se šta je košarka, nba liga. europljani su previše jadni atletski da bi igrali tim run & gun stilom igre, zato i nema toliko atraktivnih poteza, duplo je manje poena, igra se zona, itd.
ali u svakom slučaju tvrditi da je tempo igre i "ubitačnost" manja u košarci je smiješno, ne znam di si igrao kad si došao do tog zaključka, trenirao sam i ja i rukomet i košarku i nema tu neke razlike, moraš bit aktivan cijelo vrijeme bilo u napadu bilo u obrani, bilo s loptom bilo bez nje. na pro levelu u bilo kojem sportu je ubijačina, u nba ligi se igra svako drugu večer, praktički je i nemoguće igrat na toj razini bez raznih sokića i tabletica i svega ostalog čime ih šopaju.
što se tiče "muške igre", kome je do udaranja i "pencilina" i ostalih prljavih poteza treba ga poslat u mma pa nek se tamo mlati. pa baš zbog toga je rukomet bezveze. a samog guranja u košarci nema ništa manje nego u rukometu, ne znam koje to utakmice si ti gledao i igrao, guzlanje i laktanje su košarka 101. a igrača s loptom se ne smi dirat i normalno da je tako inače bi bilo nula atraktivnih poteza tj imao bi drugu verziju rukometa. :D

čuj slobodne sudačke procjene daju čar igri, pa upravo to je najveći minus.
spominješ kontre, hahah, pa upravo ta kucanja iz kontre su glavna atrakcija



ma smiješno da uopće raspravljam, ali s ovim si me posebno nasmijao
Citat:
rukomet je prava muška igra. zato su francuzi i najbolji.
:D :D


pa prosječna utakmica je reprezentacija. i to u svemu. možda sam ja preveliki nacionalist da bi mi klub bio bitniji.

NBA me poodavno prestala zanimati, taman kad su spursi izabrali duncama. ali OK, nek je NBA mjerilo. nakon toga sam pratio cibose u euroligi, jer su imali jak tim s prkačinom, a nakon što je split zadnji put uzeo prvenstvo i zadar osvojio regionalnu ligu prestaje moja fascinacija košarkom.

taj klip što si stavio, pa to je upravo ono o čemu ja pišem. pa ako je to ljepota košarke, onda su mjerilo globetrotersi, a ne NBA. to je sad stvar osobnih afiniteta, ali meni je to kao kad bruce lee kaže da daska ne uzvraća udarac. to je to zakucavanje.

nadalje, da nije bilo slobodne sudačke procjene racku bi mi vidili finala na svjetskom. to je tako. isto kao što nas je ta ista slobodna sudačka procjena pokopala na svjetskom, a ne francuska.

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 23 sij 2019, 18:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Zamolio bih gospodu da se drze teme. Kosarka je na drugoj stranici

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 23 sij 2019, 19:46 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Ministry of Sound je napisao/la:
Ajd, daj Bože da i to sranje od sporta, kojeg naravski ne pratim, krahira u RH pa da se perspektivni mladi preusmjere natrag u košarku.

Košarku? Zašto nebi mlade preusmjerili iz košarke u rukomet?
Zašto se vi koji ne pratite sport sramotite?
Ovdje je gledanost preko 10 000 ljudi po utakmici a na EP u košarci 100 i nešto.
IHF je jedan od najbogatijih saveza na svijetu a FIBA jedan od najsiromašnijih.

Nogomet je prvi u Europi po gledanosti a onda rukomet


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 23 sij 2019, 20:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 svi 2009, 22:03
Postovi: 1447
Dobro je da smo izborili kvalifikacije za OI koje su ipak najvažnije natjecanje, ali ako tamo želimo nešto više treba nam sljedeće:

- zdravi Mamić i Cindrić, bez njih dvojice smo puno slabiji, umorniji i jaloviji s vanjskih pozicija
- brzi protok lopte, čudo je da smo dobili Španjolsku na način da naša tri vanjska igrača doslovno stoje na devet metara i dodaju se a Duvnjak završava napad šutom s mjesta
- malo smanjiti igranje sa 7 igrača u polju, konačno imamo dobre vratare i onda ih maknu na klupu
- riješiti pradavnu boljku a to je umor i to drilom u stilu Ratka Rudića s kojim smo zbog toga lakoćom postali olimpijski prvaci

Ako ne ispunimo barem dva navedena uvjeta krajnji domet će nam opet biti 5. mjesto.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 24 sij 2019, 04:13 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
Graničar Jozo je napisao/la:
pa prosječna utakmica je reprezentacija. i to u svemu. možda sam ja preveliki nacionalist da bi mi klub bio bitniji.

NBA me poodavno prestala zanimati, taman kad su spursi izabrali duncama. ali OK, nek je NBA mjerilo. nakon toga sam pratio cibose u euroligi, jer su imali jak tim s prkačinom, a nakon što je split zadnji put uzeo prvenstvo i zadar osvojio regionalnu ligu prestaje moja fascinacija košarkom.

taj klip što si stavio, pa to je upravo ono o čemu ja pišem. pa ako je to ljepota košarke, onda su mjerilo globetrotersi, a ne NBA. to je sad stvar osobnih afiniteta, ali meni je to kao kad bruce lee kaže da daska ne uzvraća udarac. to je to zakucavanje.

nadalje, da nije bilo slobodne sudačke procjene racku bi mi vidili finala na svjetskom. to je tako. isto kao što nas je ta ista slobodna sudačka procjena pokopala na svjetskom, a ne francuska.


ti stalno o euro košarci, pa ja prvi kažem da to sranje ne gledam. zna se šta je košarka- nba liga. prvak nba lige je prvak svijeta u košarci. ameri su 10 klasa iznad svih ostalih i zato su fiba i reprezentativna košarka sprdnja i tu se slažem da je rukomet iznad košarke. tako da u biti u pravu si što se tiče orginal ministrovog komentara, upravo zbog te nba lige, reprezentativna košarka je cirkus i ne znam koliko ima smisla ima usmjeravat talente iz rukometa u košarku, sve i da krahira rukomet ne bi bilo neke razlike za košarkašku repku, jer cilj je okrenit paricu u nba a ne riskirat karijeru po svjetskim prvenstvima i OI na kojima je svakako kvota na amere 1.01
a što se tiče klipa ne banaliziraj nije samo to ljepota košarke, to je samo odgovor na tvoj dio oko kontri, kontra u košarci je xx puta atraktivnija/ raznovrsnija/ više mogućih scenarija nego u rukometu. (i opet referiram se na nba ligu ne mrtvu cibonu)
i nije to baš da je prazan koš, evo ti highlight od hezonje od ima misec dana;


a to je lako moglo završit ovako;


znači to su samo kontre, di je sve ostalo,
i koliko utakmica su nas slobodne sudačke procjene sjebale, došli do finala s njima pa zbog njih izgubili, je li bolje od starta pošteno? doduše ne znam koliko je to "pošteno" izvedivo jer bi ti prekidi skroz sjebali dinamiku igre ali svejedno kad se dogodi neka krađa koja ti je reakcija, kažeš to su čari igre? ili kažeš hebeš ovo sranje i ugasiš tv? izgleda da smo i tu različite kategorije. :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 24 sij 2019, 07:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 14:42
Postovi: 8202
Lokacija: Na rubu egzistencije
Ma dobro. Slazemo se da se ne slazemo. S tim da ne banaliziram toliko kosarku kolko tvrdnje da je rukomet ovo ili ono.

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 16 lip 2019, 21:01 
Offline

Pridružen/a: 22 vel 2012, 15:06
Postovi: 2844
Druga hrvatska država nastupit će prvi put na Europskom prvenstvu, što je nakon Svjetskog prvenstva 2015. prvo veliko natjecanje i drugo uopće za Bosnu i Hercegovinu. Izbornik Bilal Šuman vodi iduće hrabre Hrvate: Benjamina Burića, Alena Ovčinu, Josipa Perića, Mirka Hercega, Senjamina Burića, Marka Panića, Igora Mandića, Nebojšu Grahovca, Ibrahima Haseljića, Mirsada Terzića, Muhameda Toromanovića, strijelca pobjedonosnog pogotka danas Ivana Karačića, Nikolu Prcu, Dejana Malinovića, Dinu Hamidovića i Srđana Predragovića. Za razliku od nogometne reprezentacije, u kojoj su gotovo svi igrači Hrvati islamske vjeroispovijesti, u rukometnoj su podjednako zastupljeni i Hrvati islamske i Hrvati katoličke i Hrvati pravoslavne vjeroispovijesti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 11 sij 2020, 18:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Do sada dvije bitne pobjede ne Euro2020. Slijedi poslastica protiv Srbije.

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 13 sij 2020, 22:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Igrali smo se malo sa Srbijom, bili smo milostivi! HR 24 -SR 21

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 14 sij 2020, 22:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58829
Lokacija: DAZP HQ
Doslovno pola ove reprezentacije su naši: Šego- Međugorje, Karačić- Mostar, Šarac- Ljubuški, Hrstić- Ljubuški, Marić- Mostar, Mandić- Ljubuški, Musa- Mostar, i još Mamić i Duvnjak podrijetlom iz Livna.

Kakva dominacija.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 18 sij 2020, 22:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
slika


Bravo decki, zavrsetak je bio za infarkt!

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 18 sij 2020, 22:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36047
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Jao koja utakmica.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 19 sij 2020, 13:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 14:42
Postovi: 8202
Lokacija: Na rubu egzistencije
daramo je napisao/la:
Jao koja utakmica.

Ne vjerujem da smo ono iščupali...

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 19 sij 2020, 14:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36047
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Kad si uspješan onda si Hrvat, u drugom slučaju si samo Hercegovac ili Bosanac

Citat:
Hrvatski navijači preplavili su ovih dana austrijski Graz. Stigli su iz svih krajeva Hrvatske sa svojim crveno-bijelim obilježjima. Na tribinama Messe Arene prava je ludnica kad igra Hrvatska, pogotovo kad igra kako je odigrala drugo poluvrijeme protiv Crne Gore ili cijelu utakmicu protiv Bjelorusije.

A kad kamera krene u obilazak tribina, na zastavama se može pročitati Ljubuški, Mostar, Tomislavgrad, Livno, Posušje, Široki Brijeg, Čapljina, Rama... Poznavatelji zemljopisa s pravom bi se mogli zapitati otkud imena svih tih gradova kad u Grazu ne igra reprezentacija Bosne i Hercegovine. No, ponosni navijači euforično kažu:

- Ovo je naša reprezentacija, naš ponos!

Teško je možda ljudima iz drugih zemalja razumjeti kako je moguće da u reprezentaciji Hrvatske igraju sedmorica Hercegovaca. Igor Karačić i Marino Marić su iz Mostara, Marin Šego iz Međugorja, a Željko Musa, Matej Hrstić, David Mandić i Josip Šarac iz Ljubuškog. Naravno, ima Hercegovaca i u reprezentaciji Bosne i Hercegovine, Čapljinac Nikola Prce, Mostarac Ivan Karačić, rođeni Igorov brat, te Ljubušaci Josip Perić, Marin Vegar i Mirko Herceg. Uz toliko sjajnih igrača nameće se pitanje zašto na Euru nema reprezentacije Hercegovine.

Odgovor je jednostavan - Hercegovina nije država, ali je u sportu jača i od većih država, pogotovo u rukometu. U tome je možda i odgovor zašto su Hercegovci toliko privrženi dresu hrvatske reprezentacije i zašto srce ostavljaju na parketu kad igraju u hrvatskom dresu, a ljudi u Hercegovini, oni koji nisu uspjeli uživo svjedočiti igrama izabranika Line Červara, tijekom prijenosa utakmica ostavljaju sve poslove, oblače hrvatske dresove i idu u kafiće na zajedničko gledanje prijenosa i bučno navijanje.

Povijesne prilike odredile su ponašanje Hercegovaca. Stalno su sanjali hrvatsku državu, ginuli su za nju, borili se za svoje ideale, no san nisu dosanjali. Uvijek su se na kamenitom hercegovačkom tlu smjenjivali neki drugi vladari i neke druge države. No, nacionalni ponos izrastao u genima prenosio se s koljena na koljeno. Današnji naraštaj dosanjao je san da privrženost Hrvatskoj može dokazati u sportu, konkretno u rukometu. Nije to od danas, tako je bilo i jučer, tako će biti, vjerujem, i u budućnosti. Dečki koji sad igraju za Hrvatsku zaslužili su povjerenje svojim radom, stalnim dokazivanjem i igrama. To je prepoznato i dres reprezentacije za njih je svetinja - kaže rukometni trener Zdravko Medić koji je sve do prošle sezone trenirao mostarski Zrinjski i koji živi u Metkoviću.

Ono što je nekada u rukometu bio Metković, danas je Ljubuški. Vidite koliko na ovom Europskom prvenstvu igra igrača koji su ponikli u Izviđaču ili koji su u Ljubuški došli kao dječaci, prošli školu rukometa Izviđača i afirmirali se. To je fenomen u svijetu. Ne možete naći nijedan drugi gradić s toliko vrhunskih rukometaša - dodao je Medić.

https://sportske.zabranjeni.hr/sportmix/r ... i/9849340/

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 24 sij 2020, 22:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23316
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Norveska je uspjela pobijediti Bosnu, ali Hercegovinu nije. =))

Sad sam je na Fejsu pročitao.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 24 sij 2020, 22:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
lider30 je napisao/la:
Norveska je uspjela pobijediti Bosnu, ali Hercegovinu nije. =))

Sad sam je na Fejsu pročitao.



:sega

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 24 sij 2020, 22:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36047
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Koja utakmica, dva produžetka, uvijek nam moraju čupati živce.
Ali svaka čast, samo se bojim da ćemo biti puno umorniji u finalu od Španjolaca.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 24 sij 2020, 23:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36047
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Ludilo u Mostaru, kako li će tek biti na dočeku naših Mostaraca

slika
slika

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 24 sij 2020, 23:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36047
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Radiotelevizija Herceg Bosne

“Herceg-Bosna je, pardon Hrvatska je u finalu Europskog rukometnog prvenstva, mada ni ovo prvo nije netočno s obzirom na broj naših igrača u Hrvatskoj reprezentaciji.” :D

https://www.facebook.com/rtvhb/videos/257776781872821/

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 25 sij 2020, 01:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69218
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Toliko smo jaka sportska nacija da ja uopće ne pratim ovo prvenstvo. :zubati

Prolazak u finale kod nas nije neki dogadjaj. :zubati Kad bi sva finala i polufinala pratio ne bih imao vremena za ništa.

Za lokalnu europsku razinu priznajem samo nogomet, i borbe za zlatne medalje na svjetskoj razini u ostalim sportovima. :zubati

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 25 sij 2020, 01:39 
Offline

Pridružen/a: 12 pro 2019, 00:14
Postovi: 780
Jednostavno smo previše moćni, samo zlata na svjetskim prvenstvima postala zanimljiva. Ovo ostalo odmahneš rukom, just another day in the office.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 786 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 32  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO