HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 06 lis 2024, 20:30.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 158 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: HVO Brigada Kralj Tvrtko
PostPostano: 09 lip 2009, 13:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 16:17
Postovi: 3827
Lokacija: Nanya Lakes
Zrinski je napisao/la:
RajvoSa je napisao/la:

Usporedba niđe veze. Porediti gradove gdje su Hrvati bili većina ili egal sa Muslimanima sa gradom gdje su Hrvati bili 10% stanovništva. Šta ti tu preostaje nego balansirat koliko se može. Ako si ti bio u vojsci kod Muslimana, što si toliko napaljen na njih :-neznam


Da bio sam kod muslimana. A što sam napaljen??? Zato što ih jako dobro poznajem i znam koliko je njihova "multietičnost" prodavanje muda za bubrege. Za njih sam bio i ostao ustaša bez obzira što sam sa njima dijelio rovove. Za njih sam bio i ostao neprijatelj i nužno zlo koje je u njihovoj vojsci samo silom prilika. Ukratko kad se popije koja ikad popuste kočnice kaže se ono što se stvarno misli i zbog činjenice da ih itekako dobro poznajem zato sam i napaljen na njih...... :roll: :roll:


I da su 1.000-2.000 Hrvata slijedili tvoj primjer i stupili u ABiH da bi se "borili" a ne u HVO Sarajevo, bi li se tok povijesti radikalno promjenio? Naravno da ne bi, niti bi obruč oko Sarajeva bio probijen ranije, niti bi u Sarajevu bilo više Hrvata no što ih ima danas. Jedina razlika bi bila kojih par stotina više mrtvih Hrvata.

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HVO Brigada Kralj Tvrtko
PostPostano: 09 lip 2009, 13:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 20:55
Postovi: 172
Lokacija: Herceg Bosna
RajvoSa je napisao/la:
I da su 1.000-2.000 Hrvata slijedili tvoj primjer i stupili u ABiH da bi se "borili" a ne u HVO Sarajevo, bi li se tok povijesti radikalno promjenio? Naravno da ne bi, niti bi obruč oko Sarajeva bio probijen ranije, niti bi u Sarajevu bilo više Hrvata no što ih ima danas. Jedina razlika bi bila kojih par stotina više mrtvih Hrvata.


Zar ne primjećuješ kako ovim potvrđuješ moje navode o HVO Sarajevo??

Nisu morali supiti u ABiH da bi se borili, mogli su to učiniti i kao HVO. Ali jebiga nekom čudnom politikom bilo lakše izigravati vojsku nego to i stvarno biti. Čemu onda uniforme, čemu puške ako ih nisu mislili upotrijebiti. Mogli su sjediti sa ženama u podrumima. Na isto se svodi... :roll: :roll:


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HVO Brigada Kralj Tvrtko
PostPostano: 09 lip 2009, 19:32 
Offline

Pridružen/a: 17 svi 2009, 22:48
Postovi: 1387
sta se bolan Rajvosa raspravljas s ovim Muslimani , znam ja ovake u ratu sto nisu smjeli stupit u HVO , govorili , ma slabi ste ,vidis da su ovi jači 5 puta , potrat ce vas , bolje s njima biti ,imao sam ja takog susjeda ,da nisi ti Zrinski taj , brat ti stupio isto u HOS nije smio u HVO , kao HOS je u talu s muslimanima .bolje u hos ? stid te bilo tog grba na avataru i nick name-a


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HVO Brigada Kralj Tvrtko
PostPostano: 09 lip 2009, 19:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 19:19
Postovi: 4407
polahko momci. Zrinski nije nikakav Muslimani. Bio je u ratu, pa je vidio stvari iz svog kuta i možete brate mili to s malo manje vrijeđanja riješiti.

_________________
VUKOVAR=MARIUOPOLJ
SLAVA HRVATSKOJ- UKRAJINI SLAVA

Zbog Eline i bokala vina
zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
da ja nisam dolazio džaba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HVO Brigada Kralj Tvrtko
PostPostano: 09 lip 2009, 19:52 
Offline

Pridružen/a: 17 svi 2009, 22:48
Postovi: 1387
kakav kut , borio se ko Sejdo Komšić za jedinstvenu , znam ja dobro takve ... sad se sjetio da je Hrvat , eto mu ga tamo neka s njima teferići , pitaj ga koliko je sa kolegama iz armije ispuco metaka na Hrvate ? ili će reč nije on nikad išao ko što svi oni lažu

za mene over i out ,s takvim nema priče

molim moderatora da pobriše sve što nema veze sa temom i ove njegove provokacije i naše komentare , da tema ostane čista


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HVO Brigada Kralj Tvrtko
PostPostano: 09 lip 2009, 20:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 20:55
Postovi: 172
Lokacija: Herceg Bosna
Betandwin je napisao/la:
sta se bolan Rajvosa raspravljas s ovim Muslimani , znam ja ovake u ratu sto nisu smjeli stupit u HVO , govorili , ma slabi ste ,vidis da su ovi jači 5 puta , potrat ce vas , bolje s njima biti ,imao sam ja takog susjeda ,da nisi ti Zrinski taj , brat ti stupio isto u HOS nije smio u HVO , kao HOS je u talu s muslimanima .bolje u hos ? stid te bilo tog grba na avataru i nick name-a


Prika, većina moje obitelji je bila u tom HVOu i to većina u stupskoj bojni tako da itekako dobro znam što se i kako događalo. Ako sam Muslimani jer me sram što su više vremena provodili po podrumima nego li na crti onda jesam Muslimani sam. Zamisli da je čitav HVO na području BiH vodio politiku kako reče Rajvosa "očuvanja života Hrvata" koliko bi nas danas bilo u BiH??? Bilo bi nas još manje nego li nas danas ima. A ti dječec možeš nastaviti sa uvredama ako ti to godi srcu i ja ti nemam namjeru uzvratiti. Možda se tako osjećaš bolje.

I umjesto uvreda volio bih da me demantiraš i predočiš moje laži o sarajevskom HVOu umjesto što vrijeđaš. I samo da znaš 15 njih sa liste poginulih su članovi moje šire obitelji a od njih 15, 8 je samo imalo iskaznicu HVOa i nisu crte ni vidjeli.... :? :?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HVO Brigada Kralj Tvrtko
PostPostano: 09 lip 2009, 20:08 
Offline

Pridružen/a: 17 svi 2009, 22:48
Postovi: 1387
ja ti nisam prika nit cu ikad biti , kao prvo ... hajde malo opiši članovima ovoga foruma kako je to pucati na narod iz kojega potičeš?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HVO Brigada Kralj Tvrtko
PostPostano: 09 lip 2009, 20:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 20:55
Postovi: 172
Lokacija: Herceg Bosna
Inkvizitor je napisao/la:
polahko momci. Zrinski nije nikakav Muslimani. Bio je u ratu, pa je vidio stvari iz svog kuta i možete brate mili to s malo manje vrijeđanja riješiti.


Ne sekiraj se Inkvi ja na uvrede ne uzvraćam. Neka me demantira pokaže gdje sam što slagao. Još jednom ću ponoviti i iza toga stojim, pa makar zbog toga bio i Muslimani, da je svaki HVO sa područja BiH bio kao sarajevski danas bi u BiH bilo stotinjak Hrvata. Što nisu branili svoje domove ako već nisu htjeli sa muslimanima a ne da se šetaju između Kiseljaka i bara i Dogloda kako hoće. I onda im se ti isti srbi preko kojih su izlazili u Kiseljak ušetaju u Doglode, Bare i Aziće. Nisu trebali čuvat muslinasko trebali su čuvati svoje. I kad su pali ti krajevi gdje su Hrvati bili većina svi su otišli u Kiseljak i tamo ih nitko nije ni pitao hoće li ili neće nego su ih obukli i na prvu crtu. I tamo su mogli ići na crtu dok kod svoje kuće nisu. Zato danas u Barama, Doglodima, Azićima i Otesu ima sve manje i manje Hrvata dok ih jednog dana potpuno ne nestane..... :roll: :roll:


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HVO Brigada Kralj Tvrtko
PostPostano: 09 lip 2009, 20:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 20:55
Postovi: 172
Lokacija: Herceg Bosna
Betandwin je napisao/la:
ja ti nisam prika nit cu ikad biti , kao prvo ... hajde malo opiši članovima ovoga foruma kako je to pucati na narod iz kojega potičeš?


Neznam nisam nikad pa ti ne mogu reći. Znaš li ti????


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HVO Brigada Kralj Tvrtko
PostPostano: 09 lip 2009, 20:14 
Offline

Pridružen/a: 17 svi 2009, 22:48
Postovi: 1387
ma ja nisi....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HVO Brigada Kralj Tvrtko
PostPostano: 09 lip 2009, 20:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 20:55
Postovi: 172
Lokacija: Herceg Bosna
Betandwin je napisao/la:
ma ja nisi....


Ja ti kažem da nisam a sad je do tebe jel vjeruješ ili ne.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HVO Brigada Kralj Tvrtko
PostPostano: 09 lip 2009, 21:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 19:19
Postovi: 4407
Betandwin, zadnji sam koji bi pametovao i ne volim to, volim kad se rasprava razvije ali ne možeš ti Zrinskom reći da je Muslimani, nema veće uvrede, ne poznaješ čovjeka, niti njegov stav, ako je on bio borben i želio fajt, ko mu to može zamjeriti. ja ne poznajem situaciju u Sarajevu i što se tiče toga neću pametovati ali u jedno sam siguran, da nisi u pravu što se tiče Zrinskog. To toliko od mene.

_________________
VUKOVAR=MARIUOPOLJ
SLAVA HRVATSKOJ- UKRAJINI SLAVA

Zbog Eline i bokala vina
zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
da ja nisam dolazio džaba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HVO Brigada Kralj Tvrtko
PostPostano: 09 lip 2009, 21:46 
Offline

Pridružen/a: 17 svi 2009, 22:48
Postovi: 1387
nema vece uvrede reči za 120 poginulih pripadnika HVO Sarajevo da su podrumaši i pičke!
a neznam ja ni odakle si ti , ali kako se u vas zovu oni koji su se borili protiv svoga naroda ?
evo neka kazu drugi forumaši ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HVO Brigada Kralj Tvrtko
PostPostano: 09 lip 2009, 22:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 20:55
Postovi: 172
Lokacija: Herceg Bosna
Inkvizitor je napisao/la:
Betandwin, zadnji sam koji bi pametovao i ne volim to, volim kad se rasprava razvije ali ne možeš ti Zrinskom reći da je Muslimani, nema veće uvrede, ne poznaješ čovjeka, niti njegov stav, ako je on bio borben i želio fajt, ko mu to može zamjeriti. ja ne poznajem situaciju u Sarajevu i što se tiče toga neću pametovati ali u jedno sam siguran, da nisi u pravu što se tiče Zrinskog. To toliko od mene.


Ne znam jesi primijetio Inkvi da nije dao nijedan proutargument osim nazivanja mene Muslimani. Ako smatra da lažem nek mi kaže da lažem i nek mi dokaže da lažem. Zašto sam ja otišao u ABiH?? Tu nema nikakve tajne. Otišao sam na početku rata zajedno sa svojim prijateljima i poznanicima iz ulice. Činilo mi se da tad nije bilo veze gdje ćeš biti jer bilo važno samo obraniti se. Nikad ama baš nikad nisam bio na Crti prema našima. Nebi mi to savjest dozvolila i radije bih glavu izgubio prije nego bi takvo što učinio. A i oni nam nisu baš previše i vjerovali kad je izbio rat između naših i muslimana. Moj jedini "izlet" van Sarajeva je bio na Nišićku visoravan. Mislim ako sam ja problem ja se mogu i povući ali će mi to morati reći netko od vas iz uredništva. Ti znaš bolje nego itko da ja kad se zareknem mogu i bez foruma. Dakle na vama je.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HVO Brigada Kralj Tvrtko
PostPostano: 09 lip 2009, 22:18 
Offline

Pridružen/a: 17 svi 2009, 22:48
Postovi: 1387
sve o hvo sarajevo sam napisao neki dan u ovom topicu , i o brojnom stanju i o gomili ljudi koji su se sakrivali itd i onda ti dolaziš sa b...... pričom ovdje poganit

viewtopic.php?f=43&t=322&start=25

ako je ovo imalo hrvatski i hercegbosanski forum takve kao ti bi trebalo banirati još danas prije podne , a ne još da ti pojedici drže stranu ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HVO Brigada Kralj Tvrtko
PostPostano: 09 lip 2009, 22:35 
Offline

Pridružen/a: 04 svi 2009, 23:02
Postovi: 517
Dajte ljudi smirite se !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HVO Brigada Kralj Tvrtko
PostPostano: 09 lip 2009, 22:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 20:55
Postovi: 172
Lokacija: Herceg Bosna
Betandwin je napisao/la:
sve o hvo sarajevo sam napisao neki dan u ovom topicu , i o brojnom stanju i o gomili ljudi koji su se sakrivali itd i onda ti dolaziš sa b...... pričom ovdje poganit

viewtopic.php?f=43&t=322&start=25

ako je ovo imalo hrvatski i hercegbosanski forum takve kao ti bi trebalo banirati još danas prije podne , a ne još da ti pojedici drže stranu ....


Sve š si napisao na onoj temi se itekako poklapa sa onim što ja ovdje napisah. A o tome hoću li ja biti baniran ili neću je do uredništva. Ako oni tako odluče nek bude..... :-top :-top


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HVO Brigada Kralj Tvrtko
PostPostano: 09 lip 2009, 23:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 20:55
Postovi: 172
Lokacija: Herceg Bosna
Zapadni_Mostar je napisao/la:
Dajte ljudi smirite se !


Ja sam miran. Pročitaj na onom linku što je postirao ono što je on napisao pa se onda vrati i pročitaj što sam ja ovdje napisao. Jedino sam ja upotrijebio malo oštriji riječnik...... :-ucelo :-ucelo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HVO Brigada Kralj Tvrtko
PostPostano: 10 lip 2009, 14:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 16:17
Postovi: 3827
Lokacija: Nanya Lakes
Zrinski je napisao/la:
RajvoSa je napisao/la:
I da su 1.000-2.000 Hrvata slijedili tvoj primjer i stupili u ABiH da bi se "borili" a ne u HVO Sarajevo, bi li se tok povijesti radikalno promjenio? Naravno da ne bi, niti bi obruč oko Sarajeva bio probijen ranije, niti bi u Sarajevu bilo više Hrvata no što ih ima danas. Jedina razlika bi bila kojih par stotina više mrtvih Hrvata.


Zar ne primjećuješ kako ovim potvrđuješ moje navode o HVO Sarajevo??

Nisu morali supiti u ABiH da bi se borili, mogli su to učiniti i kao HVO. Ali jebiga nekom čudnom politikom bilo lakše izigravati vojsku nego to i stvarno biti. Čemu onda uniforme, čemu puške ako ih nisu mislili upotrijebiti. Mogli su sjediti sa ženama u podrumima. Na isto se svodi... :roll: :roll:


Imam poštovanja za tebe jer te poznam sa onog smrdljivog foruma. A da te ne znam, pomislio bi da ovo priča Tahvil Paša, glavom i bradom.

Elem, uletio si na ovu temu bez imalo takta, poštovanja i logike. Sa takvom spikom blatiš i provociraš sve ljude koji su prošli kroz HVO, a pogotovo obitelji preko 100 poginulih pripadnika HVO-a. Oni su izgleda umrli od dosade u podrumu?

Ponašaš se kao SLON u staklariji!

Kažeš da je HVO Stup mogao napraviti više u obrani tih hrvatskih naselja. To je točno. No što onda sa gradskim HVO-om? Što su oni točno trebali raditi? Desant preko Miljacke pa osvajati Grbavicu?

Porediš HVO Sarajevo sa svim ostalim HVO brigadama, sa mjestima gdje gdje su Hrvati bili većina ili egal sa Muslimanima? Gdje je tu logika? HVO Sarajevo možeš samo porediti sa HVO Tuzla ili HVO Bihać.

Sarajevo je ionako samo moglo završiti kao srpsko Sarajevo ili kao Teheran (kako ti sam nazivaš Sarajevo). Za koje od te dvije opcije su se Hrvati trebali boriti?

Šta je tebi konkretno donio taj tvoj borbeni duh? Borio si se u Armiji BiH, malo si im pomogao u percepciji multietniĆnosti, a nakon te silne borbe uz njih Muslimanima jebeš sve po spisku i Sarajevo zoveš Teheranom. Opet te pitam kako bi se promjenio tok povijesti da se HVO uključio i dao sve od sebe u borbi? Da ne bi možda dobili neku hrvatsku enklavu u Sarajevu ili veći udio u vlasti? Bi li Sarajevo po etničkoj kompoziciji bilo drukčije od Sarajeva danas?

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HVO Brigada Kralj Tvrtko
PostPostano: 10 lip 2009, 19:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 20:55
Postovi: 172
Lokacija: Herceg Bosna
Rajvosa neznam koji ti je bio nick na onaom tamo forumu ali to nije ni bitno.

Dio od onih poginulih su iz moje šire obitelji i nemojsad da idem nabrajati koji je od njih gdje poginuo. Imenima i prezimenima?? Jel dotle došlo??? I veliki dio njih je poginuo od granata daleko od crte i dio njih nikad pušku nije ni uzeo. Na kraju krajeva i moj brat je bio u Stupskom HVO i njemu sam sve u lice rekao i on zna da nisam ništa slagao. Meni ne treba više.... :roll: :roll:

Ovo će biti moj zadnji post na ovu temu. Ispričavam se ako sam nekoga povrijedio, to mi nije bila namjera. Bio sam, vidio sam i nisam mogao prešutjeti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HVO Brigada Kralj Tvrtko
PostPostano: 10 lip 2009, 20:14 
Offline

Pridružen/a: 17 svi 2009, 22:48
Postovi: 1387
RajvoSa je napisao/la:
Šta je tebi konkretno donio taj tvoj borbeni duh? Borio si se u Armiji BiH, malo si im pomogao u percepciji multietniĆnosti, a nakon te silne borbe uz njih Muslimanima jebeš sve po spisku i Sarajevo zoveš Teheranom. Opet te pitam kako bi se promjenio tok povijesti da se HVO uključio i dao sve od sebe u borbi? Da ne bi možda dobili neku hrvatsku enklavu u Sarajevu ili veći udio u vlasti? Bi li Sarajevo po etničkoj kompoziciji bilo drukčije od Sarajeva danas?

netreba dalje ....on zove Sarajevo Teheranom ...gdje ide ovaj svijet ...ccc


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HVO Brigada Kralj Tvrtko
PostPostano: 18 lip 2009, 15:16 
Offline

Pridružen/a: 08 lip 2009, 16:13
Postovi: 199
Zrinski je napisao/la:
RajvoSa je napisao/la:

Usporedba niđe veze. Porediti gradove gdje su Hrvati bili većina ili egal sa Muslimanima sa gradom gdje su Hrvati bili 10% stanovništva. Šta ti tu preostaje nego balansirat koliko se može. Ako si ti bio u vojsci kod Muslimana, što si toliko napaljen na njih :-neznam


Da bio sam kod muslimana. A što sam napaljen??? Zato što ih jako dobro poznajem i znam koliko je njihova "multietičnost" prodavanje muda za bubrege. Za njih sam bio i ostao ustaša bez obzira što sam sa njima dijelio rovove. Za njih sam bio i ostao neprijatelj i nužno zlo koje je u njihovoj vojsci samo silom prilika. Ukratko kad se popije koja ikad popuste kočnice kaže se ono što se stvarno misli i zbog činjenice da ih itekako dobro poznajem zato sam i napaljen na njih...... :roll: :roll:





Citam, citam i ne mogu vise, moram da se umijesam.
Dakle, velika Hrvatino sa drugih foruma, svo tvoje pametovanje je sviranje onoj stvari. Pljujes po HVO Sarajevo je li? Pa naravno, prirodno kad si sluzio u neprijateljskoj formaciji takozvanoj Armiji BiH.
Sjecam se ja dobro vas, Hrvatina iz Armije BiH. Sto je vise bivalo gusto izmedju nas i Muslimana, neki od "nasih" pocese nestajati i malo malo, pa ih sretnem u uniformi Armije BiH.
"Sta je frajeru," velim ja, "usro si se ko grlica je li, znas dobro da ce nam glave poskidati ovi mudzosi (jer tako se dogadjalo u Konjicu, Zenici i, Travniku, Bugojnu i drugdje), pa si brze - bolje okrenuo curak pa zbrisao medju one koji ec nam glave skidati. E prika moj, ja ostajem medju svojima pa ako glava leti, nek se zna da je Ringova glava odletjela na pravoj strani, ako nista bar nesto vrijedi ta spoznaja, da nisam izdao i presao na stranu dusmana".
Zato, ne napadaj musliamne Alijin bojovnice. I ne pljuj po nasoj brigadi, nemas nikakvo pravo na to.
A to sto su neki nasi bjezali svugjde pa se i predavali Srtbima samo da ti kazem, da se znalo da je akcija napada na nas planirana mjesec ranije i da su izvrsitelji trebali biti zloglasni muslimanski zlocinci a tvoji suborci - Musan Topalovic Caco, Adnan Solakovic i Ramiz Delalic Celo. A tada bi nam se krvi napili. Znajuci to ja i moja ekipa smo se dogovorili da se krvavo borimo i da pokusamo proboj ka srpskim polozajima. I boli me uzengija sto ces ti i takvi to smatrati izdajom. I zaboli me racku vladali mi nad glavom Srbi ili Mislimani. Ali je tada proboj i predaja Srbiam bila za nas bolje rjesenje, sta god ti mislio o tome.
U medjuvremenu je akcija odgodjena, spomenuti likovi ili ubijeni ili razlasceni, a akcija napada na nas je predana u ruke specijalne policije - Vikicevci, iako Vikic vise nije prakticno zapovijedao tom postrojbom, nego kemo Ademovic, i tad nam je receno da polozimo oruzje da ne bi ugrozili opstanak preostalog naseg naroda u Sarajevu.

A to sto smo prosli bolje nego nasi u drugim gradoviam imamo zahvaliti tome sto je Sarajevo bilo pod posebnom paskom stranih medija i mudzosima nije odgovaralo u Sarajevu krvoprolice poput Bugojna ili Konjica.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HVO Brigada Kralj Tvrtko
PostPostano: 18 lip 2009, 19:38 
Offline

Pridružen/a: 17 svi 2009, 22:48
Postovi: 1387
ma ne obazirise prijatelju , znamo mi dobro ko je i sta je i ko su i sta su bili u ratu ovakvi kao Zrinski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HVO Brigada Kralj Tvrtko
PostPostano: 18 lip 2009, 21:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 svi 2009, 22:25
Postovi: 139
Naravno nije moja stvar i ne želim da se mješam u vašu unutrašnju stvar niti da glumim nečijeg advokata, predpostavljam da ću biti dočekan i na nož ali mislim da Zrinski nije kritikovao HVO na način na koji ih kritikuju Bošnjaci niti da je nastupio sa te pozicije.Mislim da je prije istakao činjenicu da je HVO trebao gledati da se održe kompaktni Hrvatski krajevi u Sarajevu, znači Doglodi, Azići, Stup i dijelovi Otesa na svaki način.Mislim da je gubitak tih naselja potpuno nevezan za kasniji odnos Armija-HVO i da ima više veze sa odnosom prema Srbima.Ukratko moglo se a možda i trebalo biti domobran i eskivirati pogiblje za cilj koji se ne vidi kao svoj na pravcima koji Hrvatima ne znače ništa, ali na pravom mjestu i u pravo vrijeme.Izbjegavati nepotrebna angažovanja ali utvrditi vlastita naselja kao Iwo Jimu i čekati kraj rata.Mislim da bi se tako očuvao i narod i teritorija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HVO Brigada Kralj Tvrtko
PostPostano: 18 lip 2009, 22:18 
Offline

Pridružen/a: 17 svi 2009, 22:48
Postovi: 1387
a izdajnika roda svoga niko normalan nece ni braniti ...


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 158 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 11 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO