HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ruj 2024, 07:27.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 5212 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 209  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 29 vel 2020, 13:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 01:05
Postovi: 22970
aleksije radicevic je napisao/la:
Kome nije jasno: malo se zezam sa Šešom, i izvinjavam se ako sam preterao.
On je ipak fin momak. Uprkos onim epizodama sa mnom...

Ne samo da nema nikakve potrebe, nego mi je i malo bezveze da neko javno piše o meni dobre stvari zbog nečeg pročitanog u pp. Ako šibnem na pp, ne očekujem to za javnost, nije nešto strašno, ali nema nikad potrebe da mi se javno izvinjavaš, niti ću ja tebi. Mene mišljenje 15-ak seljaka iz nekih tamo brda ne zanima, rekao sam da svako ima pravo da mi sere šta god hoće, bez ikakvkih inhibicija, jer postoji realna mogućnost da jedna takva zlonamerna poruka bude, suprotno svojom voljom, korisna. Ja ne mogu da objektivno da gledam sam sebe, i više koristi imam od ljudi koji mi nešto prigovore, nego od nekog ko se stalno slaže sa mnom, od njega ništa novo neću da čujem.

Jebiga za poruku u dvanaest tomova, mrzelo me da obratim pažnju kako da se što konciznije odrazim.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 29 vel 2020, 13:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 22:14
Postovi: 10777
15 seljaka iz tamo nekih brda??? Moze li malo pojasnjenje? Nadam se da nisi mislio na Republiku Srpsku? I sta imas protiv brdovitih predjela?
Nije sada da ti nesto kontriram, ali ja svakodnevno vidim na TV-u, Pinku, pa i drugim TV stanicama, vise od 15 seljaka. Beograd jeste metropola, ali ne znaci da je postedjena ,,seljaka,, i sokaka.Tako nesto Aleksije sigurno nebi ,,odvalio,, javno, cime si ti ovdje uvrijedio neke ljude, stavio ih u podredjen polozaj mjestom rodjenja ili prebivalistem, a sebe opet, opet i opet uzdigao iznad svih. Onda se ljutis kada ti Aleksije skrene paznju na neke stvari.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 29 vel 2020, 14:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 01:05
Postovi: 22970
Ne ljutim se na tebe, iako vidim da bi htela da budem ljut na tebe.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 29 vel 2020, 15:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 22:14
Postovi: 10777
Carmello Šešelj je napisao/la:
Ne ljutim se na tebe, iako vidim da bi htela da budem ljut na tebe.

Naravno da ne zelim da si ljut na mene. To nikako!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 29 vel 2020, 15:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 18:09
Postovi: 19736
Upozorenja: 1
Lapo-lapo je napisao/la:
Kako se Aleksa ne radi nista korisno? Laska ti se i dijele ti se komplimenti bezgranicno. Nije valjda da nisam ostavila ni najmanji trag na tvom muskom egu? Nemoj da me razocaras.Zanimljivo je da su na forumu srbi veci zavodnici i laskavci, znaju nekako s zenama. Ne znam sada da li su i u stvarnom zivotu istaknutiji od drugih sto se tice zenskog roda?


To je ok, ali imam osećaj da cela priča može da skrene u nekom pogrešnom smeru...
Ajmo u našu kafanu. :D
slika

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 29 vel 2020, 19:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 22:14
Postovi: 10777
Hajde...
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 29 vel 2020, 23:56 
Offline

Pridružen/a: 31 lis 2012, 20:51
Postovi: 5940
@aleksije radicevic
Zaista nemam inspiraciju da vam odgovorim na vaš komentar. Nekako, ne ide mi, nisam to ja a da se pretvaram, ne godi. Ne zamerite.

Lapo-lapo je napisao/la:
Au, pa sta je ovo sada?! Nema me dva, tri dana na forumu i situacija odmah izmakla kontroli. Polako Ksenija. Kako to da izabra moja 2 favorita na forumu?! Slucajno ili?
Opasna Ksenija. Odmah vecera. Ja bih jadna posla od dorucka. Zato stalno kasnim u svemu....

Kakav izbor je u pitanju, nisi mi jasna Lapo-lapo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 29 vel 2020, 23:59 
Offline

Pridružen/a: 31 lis 2012, 20:51
Postovi: 5940
aleksije radicevic je napisao/la:
Presešće Kseniji večera.

Bez brige, ako nije prva neće ni naredna, a ni one koje slede.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 01 ožu 2020, 00:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 18:09
Postovi: 19736
Upozorenja: 1
Carmello Šešelj je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:
Kome nije jasno: malo se zezam sa Šešom, i izvinjavam se ako sam preterao.
On je ipak fin momak. Uprkos onim epizodama sa mnom...

Ne samo da nema nikakve potrebe, nego mi je i malo bezveze da neko javno piše o meni dobre stvari zbog nečeg pročitanog u pp. Ako šibnem na pp, ne očekujem to za javnost, nije nešto strašno, ali nema nikad potrebe da mi se javno izvinjavaš, niti ću ja tebi. Mene mišljenje 15-ak seljaka iz nekih tamo brda ne zanima, rekao sam da svako ima pravo da mi sere šta god hoće, bez ikakvkih inhibicija, jer postoji realna mogućnost da jedna takva zlonamerna poruka bude, suprotno svojom voljom, korisna. Ja ne mogu da objektivno da gledam sam sebe, i više koristi imam od ljudi koji mi nešto prigovore, nego od nekog ko se stalno slaže sa mnom, od njega ništa novo neću da čujem.

Jebiga za poruku u dvanaest tomova, mrzelo me da obratim pažnju kako da se što konciznije odrazim.


Bre, Šešo, pa nisi morao ništa da pišeš ako ti nije važno...
Ne mogu da te uvatim ni za glavu ni za rep. U PP mi skrećeš pažnju da je moj komentar pregrub, a javno kažeš da ti je svejedno. I nisi morao uopšte da spominješ svoj PP, ja ga nisam pre tebe spomenuo, pa niko ne bi ni znao zbog čega se ja oglašavam.

Moje izvinjenje je formulisano tako da se može odnositi i na tebe i na ostatak ekipe ovde, jer ni ovim finim ljudima poput Lapo-lapo, Ksenije, Šukrije i drugih ne želim da kvarim atmosferu, pa ono što sam rekao može da se razume kao relaksiranje...

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 01 ožu 2020, 00:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 18:09
Postovi: 19736
Upozorenja: 1
Lapo-lapo je napisao/la:
15 seljaka iz tamo nekih brda??? Moze li malo pojasnjenje? Nadam se da nisi mislio na Republiku Srpsku? I sta imas protiv brdovitih predjela?
Nije sada da ti nesto kontriram, ali ja svakodnevno vidim na TV-u, Pinku, pa i drugim TV stanicama, vise od 15 seljaka. Beograd jeste metropola, ali ne znaci da je postedjena ,,seljaka,, i sokaka.Tako nesto Aleksije sigurno nebi ,,odvalio,, javno, cime si ti ovdje uvrijedio neke ljude, stavio ih u podredjen polozaj mjestom rodjenja ili prebivalistem, a sebe opet, opet i opet uzdigao iznad svih. Onda se ljutis kada ti Aleksije skrene paznju na neke stvari.


Pa naravno!
Šeša promašuje suštinu prilikom vrednovanja ljudi. Po njemu ispada da je rođeni Beograđanin Miša Vacić vredniji pažnje od Zorana Đinđića koji je rođen u Šamcu i koji je živeo u Zenici.
Ili da je Neša Slina cooliji od Sergeja Trfunovića. I tako nekako. :D
Činjenica da si rođen u nekom većem gradu može čak da bude diskvalifikujuća, ukoliko se ispostavi da pogodnosti koje pruža veliki grad nisi iskoristio da nešto napraviš od sebe, nego je onaj neki sa sela postigao više nego ti, a nije imao tako dobre uslove.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 01 ožu 2020, 00:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 18:09
Postovi: 19736
Upozorenja: 1
Ksenija je napisao/la:
@aleksije radicevic
Zaista nemam inspiraciju da vam odgovorim na vaš komentar. Nekako, ne ide mi, nisam to ja a da se pretvaram, ne godi. Ne zamerite.

Taman posla da zamerim, odlutao sam malo u druge teme tako da sam i zaboravio da uopšte treba da dobijem neki odgovor od Vas. Tako da nema štete. :001_smile

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 01 ožu 2020, 00:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 18:09
Postovi: 19736
Upozorenja: 1
Ksenija je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:
Presešće Kseniji večera.

Bez brige, ako nije prva neće ni naredna, a ni one koje slede.


Molim lepo! Verujem. :cool

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 01 ožu 2020, 06:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 01:05
Postovi: 22970
aleksije radicevic je napisao/la:
Lapo-lapo je napisao/la:
15 seljaka iz tamo nekih brda??? Moze li malo pojasnjenje? Nadam se da nisi mislio na Republiku Srpsku? I sta imas protiv brdovitih predjela?
Nije sada da ti nesto kontriram, ali ja svakodnevno vidim na TV-u, Pinku, pa i drugim TV stanicama, vise od 15 seljaka. Beograd jeste metropola, ali ne znaci da je postedjena ,,seljaka,, i sokaka.Tako nesto Aleksije sigurno nebi ,,odvalio,, javno, cime si ti ovdje uvrijedio neke ljude, stavio ih u podredjen polozaj mjestom rodjenja ili prebivalistem, a sebe opet, opet i opet uzdigao iznad svih. Onda se ljutis kada ti Aleksije skrene paznju na neke stvari.


Pa naravno!
Šeša promašuje suštinu prilikom vrednovanja ljudi. Po njemu ispada da je rođeni Beograđanin Miša Vacić vredniji pažnje od Zorana Đinđića koji je rođen u Šamcu i koji je živeo u Zenici.
Ili da je Neša Slina cooliji od Sergeja Trfunovića. I tako nekako. :D
Činjenica da si rođen u nekom većem gradu može čak da bude diskvalifikujuća, ukoliko se ispostavi da pogodnosti koje pruža veliki grad nisi iskoristio da nešto napraviš od sebe, nego je onaj neki sa sela postigao više nego ti, a nije imao tako dobre uslove.

Vidi ovo sranje od strawmana. Ako nešto mrzim, to su likovi koje si opisao u ovom postu. Jak uspeh, rodio si se negde jbt. To što sam ja napisao da je ovo nebitan lokalni forum koji čita trocifren broj ljudi iz pasivnih krajeva, i da ja takođe nisam neko bitan da bi mi bilo važno da se ti meni ovde "javno" izvinjavaš, ne znači da mrzim sve ljude koji nisu iz Beograda. To si ti iskonstruisao u glavi i čak smislio nekoliko poređenja da pojasniš neku moju osobinu koja u stvarnosti ne postoji. I šta ja sad treba, ti to tako postaviš i ja sam sad dužan da se pravdam da to nije istina!?

Prestani da praviš strawmane. Stalno to radiš. Ponudio si da mi se izviniš javno, ja sam ti jasno rekao nemoj, i sad si ti ne samo uvređen što te ja podsećam da sam ti rekao da to ne radiš, nego si isfabrikovao celu teoriju zašto ja ne želim tvoje izvinjenje. I stalno radiš takve stvari. Prestani. Umisliš nešto i onda tražiš dokaze da to potvrdiš, probaj jednom obrnuto za promenu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 01 ožu 2020, 06:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 01:05
Postovi: 22970
Lapo-lapo je napisao/la:
15 seljaka iz tamo nekih brda??? Moze li malo pojasnjenje? Nadam se da nisi mislio na Republiku Srpsku? I sta imas protiv brdovitih predjela?
Nije sada da ti nesto kontriram, ali ja svakodnevno vidim na TV-u, Pinku, pa i drugim TV stanicama, vise od 15 seljaka. Beograd jeste metropola, ali ne znaci da je postedjena ,,seljaka,, i sokaka.Tako nesto Aleksije sigurno nebi ,,odvalio,, javno, cime si ti ovdje uvrijedio neke ljude, stavio ih u podredjen polozaj mjestom rodjenja ili prebivalistem, a sebe opet, opet i opet uzdigao iznad svih. Onda se ljutis kada ti Aleksije skrene paznju na neke stvari.

Mislio sam da je ovo lokalni forum, i da ga čita trocifren broj ljudi. Samim tim, ništa preterano bitna stvar. Nema potrebe da se nalaziš uvređena zbog toga.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 01 ožu 2020, 06:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 01:05
Postovi: 22970
aleksije radicevic je napisao/la:
Moje izvinjenje je formulisano tako da se može odnositi i na tebe i na ostatak ekipe ovde, jer ni ovim finim ljudima poput Lapo-lapo, Ksenije, Šukrije i drugih ne želim da kvarim atmosferu, pa ono što sam rekao može da se razume kao relaksiranje...


Nije. Formulisano je ovako.
aleksije radicevic je napisao/la:
Kome nije jasno: malo se zezam sa Šešom, i izvinjavam se ako sam preterao.
On je ipak fin momak. Uprkos onim epizodama sa mnom...

Ti si se ponudio da se izviniš, i javno ako treba, ja sam rekao da nema potrebe, a posebno nema potrebe javno. Jer ja nisam javna ličnost. niti je ovo javnost. ovo je nekoliko ljudi koji ovde pišu kad nemaju šta pametnije da rade.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 01 ožu 2020, 09:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 22:14
Postovi: 10777
Momci, meni se cini da cete vas dvojica da se sprijateljite i nadjete zajednicki jezik ubrzo. Vidim dobru volju, samo nece ni jedan prvi da popusti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 01 ožu 2020, 10:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 01:05
Postovi: 22970
Ja se sa njim nisam ni svađao dok on nije krenuo da sere po meni u ime opšteg dobra. A pošto sad vidim da ima i problem sa povezivanjem stvari po kauzalnosti, ili se pravi da ima taj problem kako bi imao objašnjenje i opravdanje za tvrdnje poput ove gore da je meni bitnije odakle je neko, nego ko je neko, nisam optimista da ćemo se sprijateljiti. Ne volim pokvarene ljude i lažove. Još ako su uz to i iskompleksirani, pa se "u zezanju" hvale, to mi ostavi jako malo prostora da vidim bilo šta dobro u takvim ljudima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 01 ožu 2020, 11:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 18:09
Postovi: 19736
Upozorenja: 1
Carmello Šešelj je napisao/la:
Vidi ovo sranje od strawmana. Ako nešto mrzim, to su likovi koje si opisao u ovom postu. Jak uspeh, rodio si se negde jbt. To što sam ja napisao da je ovo nebitan lokalni forum koji čita trocifren broj ljudi iz pasivnih krajeva, i da ja takođe nisam neko bitan da bi mi bilo važno da se ti meni ovde "javno" izvinjavaš, ne znači da mrzim sve ljude koji nisu iz Beograda. To si ti iskonstruisao u glavi i čak smislio nekoliko poređenja da pojasniš neku moju osobinu koja u stvarnosti ne postoji. I šta ja sad treba, ti to tako postaviš i ja sam sad dužan da se pravdam da to nije istina!?

Prestani da praviš strawmane. Stalno to radiš. Ponudio si da mi se izviniš javno, ja sam ti jasno rekao nemoj, i sad si ti ne samo uvređen što te ja podsećam da sam ti rekao da to ne radiš, nego si isfabrikovao celu teoriju zašto ja ne želim tvoje izvinjenje. I stalno radiš takve stvari. Prestani. Umisliš nešto i onda tražiš dokaze da to potvrdiš, probaj jednom obrnuto za promenu.


Potcenio si nekih petnaestak ljudi zbog mesta gde žive, to je evidentno. I iz toga nema šta drugo da se zakluči nego da sudiš o ljudima zbog nečeg što oni nisu mogli da biraju. I umesto nekad da kažeš: u redu, možda sam malo preterao - ljudi bi ti to zaboravili - Ne, ti se izvlačiš izmišljajući nesuvisla objašnjenja.

Što se tiče izvinjenja, prvo si napisao jednu PP kojoj si se žalio na grubost mog upisa. Onda sam ja odgovorio i rekao da je šala, i ponudio sam izvinjenje javno, jer sam javno napisao taj post na koji si imao primedbe. I pre nego što si ti napisao drugu PP u kojoj si rekao da nema potrebe za javnim izvinjenjem, ja sam ga već napisao na ovoj temi. Dakle, ti si zakasnio sa tom drugom porukom u kojoj nećeš javno izvinjenje, jer je ono već otišlo. Ukoliko ti moj upis nije smetao, nije trebalo ni da se žališ. Proveri vreme pisanja svake od poruka pa će ti biti jasno o čemu govorim.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 01 ožu 2020, 11:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 18:09
Postovi: 19736
Upozorenja: 1
Carmello Šešelj je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:
Moje izvinjenje je formulisano tako da se može odnositi i na tebe i na ostatak ekipe ovde, jer ni ovim finim ljudima poput Lapo-lapo, Ksenije, Šukrije i drugih ne želim da kvarim atmosferu, pa ono što sam rekao može da se razume kao relaksiranje...


Nije. Formulisano je ovako.
aleksije radicevic je napisao/la:
Kome nije jasno: malo se zezam sa Šešom, i izvinjavam se ako sam preterao.
On je ipak fin momak. Uprkos onim epizodama sa mnom...

Ti si se ponudio da se izviniš, i javno ako treba, ja sam rekao da nema potrebe, a posebno nema potrebe javno. Jer ja nisam javna ličnost. niti je ovo javnost. ovo je nekoliko ljudi koji ovde pišu kad nemaju šta pametnije da rade.


O, nepismeni čoveče! :001_smile

Moje izvinjenje može da se odnosi čak i više na druge ljude, nego na tebe. Obrati pažnju na to da se je i ne obraćam tebi nego onome "kome nije jasno"... I nigde ne stoji "Izvinjavam se "Šeši, ili magaretu, ili nekoj konkretnoj osobi"" nego stoji samo da se izvinjavam.
I govorim o tebi u trećem licu "On je fin momak" a ne u drugom, kako bi trebalo da bude ukoliko bih se tebi direktno obraćao.

Dakle, ako ti je poznato šta znači reč "formulacija", onda bi i ostalo trebalo da ti bude jasno. Poruka je nastala zbog tebe, ali nije formulisana tako da je upućena samo tebi. Moguće da su ovo za tebe neke preterane logičke finese, ali šta da ti radim. Opismeni se malo, pre nego što kreneš nešto samouvereno da tvrdiš.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 01 ožu 2020, 11:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 18:09
Postovi: 19736
Upozorenja: 1
Carmello Šešelj je napisao/la:
Ja se sa njim nisam ni svađao dok on nije krenuo da sere po meni u ime opšteg dobra. A pošto sad vidim da ima i problem sa povezivanjem stvari po kauzalnosti, ili se pravi da ima taj problem kako bi imao objašnjenje i opravdanje za tvrdnje poput ove gore da je meni bitnije odakle je neko, nego ko je neko, nisam optimista da ćemo se sprijateljiti. Ne volim pokvarene ljude i lažove. Još ako su uz to i iskompleksirani, pa se "u zezanju" hvale, to mi ostavi jako malo prostora da vidim bilo šta dobro u takvim ljudima.


Lažov je onaj koji laže, a ne onaj kome beskupulozni mamlaz nalepi etiketu.

Dakle, nisam ja ništa krenuo, nego si ti krenuo. I to si priznao, kad god te argumentovano dovedem u tu situaciju. I na sreću o tome postoje dokazi pa nema potrebe ponovo da pišem.
primjedbe/protestna-nota-moderaciji-t2790-4575.html

JA:
Citat:
Njemu ne smeta ni pamet ni integritet da ustvrdi kako ja njega proganjam, ali tri puta je prvi počeo i tu činjenicu ignoriše.
1. Na temi o Sistemu u Srbiji, govorio je da sam bezobrazan jer s obzirom gde živim, ne bi trebalo da imam mišljenje o tome šta je dobro za Srbiju. I umesto o temi, diskutovali smo o mom pravu da kažem mišljenje. Odveo je raspravu u offtopic a vi niste reagovali.

2. Na temi o Britaniji i genocidu, porazgovarao sam sa nekim finim čovekom o promeni granica, a onda je Magi u istom stilu, osporio mi pravo da iznesem mišljenje o tome. I opet je diskusiju skrenuo u offtopic, a vi niste reagovali.

3. Na temi o CG mi je opet osporio pravo da iznesem mišljenje, podsetivši na Peščanik sa kojeg se informišem, i naravno, mesto gde živim. I tema je otišla u offtopic. Niste reagovali.

Uvek sam ga pustio da prvi započne, a vi niste znali da ga upozorite za to započinjanje. Njemu sam ljubazno rekao da to nije lepo ponašanje, da ne treba da drugim forumašima da namerno izaziva neprijatno osećanje, ali on je insitirao da baš tako treba. Onda sam pomislio da ako vi to tolerišete, i ako je konjini nemoguće lepo objasniti, onda mu treba pružiti priliku da na svojoj koži oseti kako je to kad se neko prema njemu ponaša kao on prema drugima.


TI:
Citat:
Ja sam prvi počeo da te prozivam da si za jednog Amerikanca neprimereno zabrinut ko će da bude na vlasti u Srbiji. Eto.

I?

Hoćemo sada da lečimo tvoja povređena osećanja do kraja vremena, ili ćeš da prestaneš da izigravaš idiota. Kako se ja ne ljutim na sve što si mi rekao. Ponavljam, opusti se malo i prestani da sebe i forum shvataš toliko ozbiljno. Ajde budi normalan za promenu. I ako te nečim iznerviram, pokušaj da mi vratiš istom merom, nemoj da plačeš moderatorima jer ne uspevaš da me iznerviraš svojim prizemnim uvredama.

(dakle, u citatu priznaješ da si prvi počeo, što znači da ovde lažeš da sam ja nešto "krenuo", a u tom citatu još umanjuješ, dakle lažeš, težinu svojih reči, pa ti ja na to u nastavku razgovora ukazujem (boldovano, ispod))

JA:
Citat:
Ti i nemaš pravo da se buniš jer si prvi počeo. I govorio si mi da sam bezobrazan, a to je malo jače od obične prozivke. I to si radio iznova i iznova. Ako to nije opsednutost, ako to nije nenormalno, onda ne znam šta je. I na osnovu toga, ne znam kako ti možeš nekome da kažeš da nije normalan?
Ti čak kad me nema dva dana ne možeš da me zaboraviš pa me spomeneš u razgovoru sa trećim licem. To je tebi normalno?

I zašto da ti uzvraćam istom merom. Ja tebi ništa nisam govorio u početku - zašto ti nisu tu meru poštovao, nego si morao da prozivaš?

Evo i sad ti kažem - zaboravi me, ne obraćaj mi se, ne spominji me, i pokaži da nisi opsesivan. Ja sigurno neću prvi udariti. Ti si naravno nesposoban za to, pa onda trpi moje odgovore u kojima ti se skoro matematički dokazuje da si debil. Molim lepo!


TI:
Citat:
Ti mene ne spominješ u razgovoru sa trećim licem, a ja tebe da. Koja projekcija, kao iz udžbenika. I šlag na tortu "evo i sad ti kažem".

Dobro, pošto mi i sad kažeš, onda ću da ispoštujem tvoj zahtev.


JA:
Citat:
Ti uvek prvi počneš, i to lak nakon što svečano izjaviš da nećeš više nikakvu komunikaciju sa mnom. :D Dakle, ja samo u reakciji to radim.

Da vidimo kako ćeš ispoštovati moj zahtev, budući da si sad svečano izjavio da hoćeš. Želim ti mnogo uspeha u tom preduzeću.


I tako, ja sam lažov, a ovde vidimo da ti lažeš.
Ja sam iskompleksiran, a vidimo da ti ne možeš da se uzdržiš od toga da prvi počneš da prozivaš, kako i sam priznaješ.
Svaka tvoja primedba na koju sam reagovao, nije imala vezu sa temom, a nekako ja ispadam nesposoban da povezujem stvari.

Kako je rekao pokojni Tunjo: "Kako bi se čovjek uzdigao u svojim očima, ako ne bi našao zamjerke onima koji su od njega pametniji?!"
To je tvoj način funkcionisanja.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 01 ožu 2020, 11:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 18:09
Postovi: 19736
Upozorenja: 1
Lapo-lapo je napisao/la:
Momci, meni se cini da cete vas dvojica da se sprijateljite i nadjete zajednicki jezik ubrzo. Vidim dobru volju, samo nece ni jedan prvi da popusti.


Pre bih se družio sa komunistima, nego sa njim. :D
Ja sam spreman da popustim, ne zbog njega, nego zbog kulture ponašanja, zbog konvencija, zbog toga što je civilizovanost - vrednost.
On to shvati kao slabost, pa počne iznova ono što je ranije obećavao da više neće.
Jednostavno, čovek je sociopata. Ne poznaje pravila normalne komunikacije. Pogledaj šta piše.
On neće da se izvinjava, oće da vređa, i kao navodno ne smeta mu kad i njega vređaju (mada cvili ko kučka kad joj nagaziš šapu), ne očekuje izvinjenja...
Pa, ko normalan ovako razmišlja i nastoji da ta razmišljanja primeni u životu?

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 01 ožu 2020, 11:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 22:14
Postovi: 10777
aleksije radicevic je napisao/la:
Lapo-lapo je napisao/la:
Momci, meni se cini da cete vas dvojica da se sprijateljite i nadjete zajednicki jezik ubrzo. Vidim dobru volju, samo nece ni jedan prvi da popusti.


Pre bih se družio sa komunistima, nego sa njim. :D
Ja sam spreman da popustim, ne zbog njega, nego zbog kulture ponašanja, zbog konvencija, zbog toga što je civilizovanost - vrednost.
On to shvati kao slabost, pa počne iznova ono što je ranije obećavao da više neće.
Jednostavno, čovek je sociopata. Ne poznaje pravila normalne komunikacije. Pogledaj šta piše.
On neće da se izvinjava, oće da vređa, i kao navodno ne smeta mu kad i njega vređaju (mada cvili ko kučka kad joj nagaziš šapu), ne očekuje izvinjenja...
Pa, ko normalan ovako razmišlja i nastoji da ta razmišljanja primeni u životu?



Mlad je jos, ima vrijeme pred sobom...
I nije komunista, provjereno. Jednom se posvadjao samnom na pp i kaze... povraca mi se na tvoja politicka uvjerenja??? Ja sam cetnik! :smijeh
Sta li je htio da postigne s tim? Da ga se uplasim ili da sebe titulira? Sada ce po stoti put da se naljuti na mene.
Iskreno, jako je dobar decko, te opet predlazem pomirenje ili primirje!
Znas onu...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 01 ožu 2020, 12:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 18:09
Postovi: 19736
Upozorenja: 1
Lapo-lapo je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:

Pre bih se družio sa komunistima, nego sa njim. :D
Ja sam spreman da popustim, ne zbog njega, nego zbog kulture ponašanja, zbog konvencija, zbog toga što je civilizovanost - vrednost.
On to shvati kao slabost, pa počne iznova ono što je ranije obećavao da više neće.
Jednostavno, čovek je sociopata. Ne poznaje pravila normalne komunikacije. Pogledaj šta piše.
On neće da se izvinjava, oće da vređa, i kao navodno ne smeta mu kad i njega vređaju (mada cvili ko kučka kad joj nagaziš šapu), ne očekuje izvinjenja...
Pa, ko normalan ovako razmišlja i nastoji da ta razmišljanja primeni u životu?



Mlad je jos, ima vrijeme pred sobom...
I nije komunista, provjereno. Jednom se posvadjao samnom na pp i kaze... povraca mi se na tvoja politicka uvjerenja??? Ja sam cetnik! :smijeh
Sta li je htio da postigne s tim? Da ga se uplasim ili da sebe titulira? Sada ce po stoti put da se naljuti na mene.
Iskreno, jako je dobar decko, te opet predlazem pomirenje ili primirje!
Znas onu...


Čekaj, on sa svima isteruje neke svoje besne gliste i preko PP? :D
Mene je smarao u nekoliko navrata. Valjda mu je malo što javno zanoveta, pa oće i privatno.
Ali bitno je da smo mi iskompleksirani, a on baš onako cool što bi rekla današnja omladina. :D

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 01 ožu 2020, 16:20 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2020, 21:18
Postovi: 2340
Jedna stvar vas 90% spaja. Ošurićemo vas večeras. :aleale

https://youtu.be/dEc9wbsn4bA

_________________
Pogled Joca Vujičića


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 03 ožu 2020, 14:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 22:14
Postovi: 10777
O, evo upravo jedna ženska osoba registrovana, Tatjana. Super.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 5212 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 209  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO