HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 13:11.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 163 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Da li želite da BiH postane članica NATO saveza ?
Da 30%  30%  [ 15 ]
Ne 60%  60%  [ 30 ]
Ne znam / Ne zanima me 10%  10%  [ 5 ]
Ukupno glasova : 50
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Referendum o ulasku BiH u NATO ...
PostPostano: 10 ožu 2021, 09:48 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 10366
Lars Dietrich je napisao/la:
Prvo da te kulturno upozorim kao europski bijeli Bošnjak hrvatske krvi da nam ne imputiraš Tursku kao domovinu i konačnu destinaciju gdje bi trebali živjeti. Mi živimo točno tamo gdje pripadamo i gdje nam je korijen, a ti ako misliš voditi sektaške vjerske ratove, samo izvoli i pokušaj se silom nametati i protjerati nas u Tursku. Nikog ne diramo i ne osporavamo, ali za nasilnike imamo odgovor.
Dalje, mogućnost stvaranja BH Palestine je ujedno i velika suodgovornost hrvatske politike danas, a sa njom se naravno otvara i priča o pristupu morskim putevima bilo izlazom na more ili luci Ploče. I to vrlo legitimno.
Bolje rješenje je državna zajednica dvije hrvatske države RH i BiH odn. onog što će ostati nakon razlaza sa Srbima, ali teško pored takvih arogantnih sektaša kao što si ti i slični.

:smijeh
Kakve droge koristiš da imaš ovakve halucinacije?

_________________
Sproću judeonacizma!

daramo: ja bi bez problema mahao zastavom Izraela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Referendum o ulasku BiH u NATO ...
PostPostano: 10 ožu 2021, 10:01 
Offline

Pridružen/a: 22 pro 2020, 20:34
Postovi: 1886
elit star je napisao/la:
Lars Dietrich je napisao/la:

Krivoslavni ološu.
Vidjet ćemo čija majka crnu vunu prede. :ujko

Pokloniče pustinjskog varalice,definitivno tvoja. :D


Pokloniče krivoslavlja i sotonskog svetosavskog kulta, to će ipak neka druga sila odlučiti, a ne vi.

_________________
Vidimo se u Hrvatskoj.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Referendum o ulasku BiH u NATO ...
PostPostano: 10 ožu 2021, 10:02 
Offline

Pridružen/a: 22 pro 2020, 20:34
Postovi: 1886
HHerceg je napisao/la:
Lars Dietrich je napisao/la:
Prvo da te kulturno upozorim kao europski bijeli Bošnjak hrvatske krvi da nam ne imputiraš Tursku kao domovinu i konačnu destinaciju gdje bi trebali živjeti. Mi živimo točno tamo gdje pripadamo i gdje nam je korijen, a ti ako misliš voditi sektaške vjerske ratove, samo izvoli i pokušaj se silom nametati i protjerati nas u Tursku. Nikog ne diramo i ne osporavamo, ali za nasilnike imamo odgovor.
Dalje, mogućnost stvaranja BH Palestine je ujedno i velika suodgovornost hrvatske politike danas, a sa njom se naravno otvara i priča o pristupu morskim putevima bilo izlazom na more ili luci Ploče. I to vrlo legitimno.
Bolje rješenje je državna zajednica dvije hrvatske države RH i BiH odn. onog što će ostati nakon razlaza sa Srbima, ali teško pored takvih arogantnih sektaša kao što si ti i slični.

:smijeh
Kakve droge koristiš da imaš ovakve halucinacije?


Isto bih mogao reći za većinu sličnih tebi na ovom forumu. Toliko ste daleko od realnosti da je to zastrašujuće.

_________________
Vidimo se u Hrvatskoj.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Referendum o ulasku BiH u NATO ...
PostPostano: 10 ožu 2021, 10:10 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 10366
Oj Larsi Larsi
Tuđman vas je zvao ali si htio da postaneš ti veliki Bаlij
Oj Larsi Larsi
visoko si poletio al nisko si pao

_________________
Sproću judeonacizma!

daramo: ja bi bez problema mahao zastavom Izraela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Referendum o ulasku BiH u NATO ...
PostPostano: 10 ožu 2021, 10:13 
Online
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2020, 18:26
Postovi: 5164
HHerceg je napisao/la:
Lars Dietrich je napisao/la:
Prvo da te kulturno upozorim kao europski bijeli Bošnjak hrvatske krvi da nam ne imputiraš Tursku kao domovinu i konačnu destinaciju gdje bi trebali živjeti. Mi živimo točno tamo gdje pripadamo i gdje nam je korijen, a ti ako misliš voditi sektaške vjerske ratove, samo izvoli i pokušaj se silom nametati i protjerati nas u Tursku. Nikog ne diramo i ne osporavamo, ali za nasilnike imamo odgovor.
Dalje, mogućnost stvaranja BH Palestine je ujedno i velika suodgovornost hrvatske politike danas, a sa njom se naravno otvara i priča o pristupu morskim putevima bilo izlazom na more ili luci Ploče. I to vrlo legitimno.
Bolje rješenje je državna zajednica dvije hrvatske države RH i BiH odn. onog što će ostati nakon razlaza sa Srbima, ali teško pored takvih arogantnih sektaša kao što si ti i slični.

:smijeh
Kakve droge koristiš da imaš ovakve halucinacije?


Magija islama ih puca jače nego heroin.

_________________
Sponzor lige hokejaških prvaka, brzog klizanja i ostalih zimskih sportova - vaš Gazprom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Referendum o ulasku BiH u NATO ...
PostPostano: 10 ožu 2021, 10:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Lars Dietrich je napisao/la:
Nikog ne diramo i ne osporavamo, ali za nasilnike imamo odgovor.


1. Dirate, stvorili ste goru mržnju nego što je bila 1992.
2. Nemate.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Referendum o ulasku BiH u NATO ...
PostPostano: 10 ožu 2021, 10:30 
Offline

Pridružen/a: 18 pro 2020, 08:01
Postovi: 6589
Lokacija: Srpska Vojvodina
Larse dragi, nije normalno da neko zeli da osvoji teritorije, na kojima ne zivi, vise od 300% povecanje, osim ako nije osvajac, Dzihadista, Islamski fanatik. A to su ti uglavnom svi danasnji Muslimani, iz Baznije, neki otvoreno, a neki manje.

_________________
Vucic: Srbija najbolji prijatelj Kine u Evropi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Referendum o ulasku BiH u NATO ...
PostPostano: 10 ožu 2021, 10:48 
Online
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20460
Lars Dietrich je napisao/la:
Sokolić je napisao/la:

Neshvatljiva mi je ta Muslimanka opsesija morem. Neka pitaju od Turske, ona ima dosta morske obale. Tursku ionako nazivaju braćom, majkom, domovinom, pa onda neka im domovina dade.

Realno, Kalifat je oduvik bia kontinentalna tvorevina. Na Jadranu nisu ostavili nikakva vridna traga. Šta su onda infišali na more? Ni ka nacionalna zajednica u Hrvatskoj nisu autohtoni, i sve ovo šta je Muslimana + Bošnja danas u Hrvatskoj, sve su to doseljeni iz BiH i Srbije i Crne Gore.

Ne damo muslićima na more, ni metra obale, pa sve da zauzvrat dadu zemlje od Velike Kladuše do Sarajeva. Ni južno od Cavtata, nit ćemo pustit da nan bilo tko bude susid u Neumu, ondi smidu bit samo Hrvati.

Franjo Tuđman je za vrime rata ima ideje zamine teritorija "Prevlaka za podebljanje zaleđa Konavala" pa su popizdili u Hrvatskoj, osobito na jugu Hrvatske, a logično najviše u dubrovačkom kraju. Sićate li se kako je oglasila se Tereza i molila Franju da to ne čini? Judi su poludili zbog te zamisli. Da je to iša sprovest, bia bi sebi potpisa pad s vlasti.


Prvo da te kulturno upozorim kao europski bijeli Bošnjak hrvatske krvi da nam ne imputiraš Tursku kao domovinu i konačnu destinaciju gdje bi trebali živjeti. Mi živimo točno tamo gdje pripadamo i gdje nam je korijen, a ti ako misliš voditi sektaške vjerske ratove, samo izvoli i pokušaj se silom nametati i protjerati nas u Tursku. Nikog ne diramo i ne osporavamo, ali za nasilnike imamo odgovor.
Dalje, mogućnost stvaranja BH Palestine je ujedno i velika suodgovornost hrvatske politike danas, a sa njom se naravno otvara i priča o pristupu morskim putevima bilo izlazom na more ili luci Ploče. I to vrlo legitimno.
Bolje rješenje je državna zajednica dvije hrvatske države RH i BiH odn. onog što će ostati nakon razlaza sa Srbima, ali teško pored takvih arogantnih sektaša kao što si ti i slični.

Taj BiH pristup moru gotovo da se ne može zvati obalom. To je tek komadić za kupanje i ništa više. Još bi se tamo mogla raditi luka da nije dvostruki zaljev, prvo od Pelješca pa onda još jedan od Kleka. Ploče su prirodna luka za obskrbu BiH, nema povoljnije točke, još imamo Neretvu koja bi mogla služiti za uzvodni prijevoz većeg tereta da BiH ekonomija nije ruina.

Umjesto se kontraproduktivno radi na sabotaži mosta, treba raditi na tome da se napravi moderna pruga od ploća prema unutrašnjosti BiH. Takvu poveznicu danas imaju sve moderne luke svijeta.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Referendum o ulasku BiH u NATO ...
PostPostano: 10 ožu 2021, 11:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2020, 17:59
Postovi: 3526
Lars Dietrich je napisao/la:
elit star je napisao/la:
Pokloniče pustinjskog varalice,definitivno tvoja. :D


Pokloniče krivoslavlja i sotonskog svetosavskog kulta, to će ipak neka druga sila odlučiti, a ne vi.

Od cele priče u vezi NATO vi jedino možete da dobijete jednu veliku crnu kožnu zurlu da zurlate u nju. :D

_________________
Ja radim šta ja hoću.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Referendum o ulasku BiH u NATO ...
PostPostano: 10 ožu 2021, 11:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2020, 17:59
Postovi: 3526
Šta bi uopšte Mujo i Haso radili u nato?
Potkivali konje,pekli ćevape,klanjali?
Igrali rupice boce sa crncima?Ja ne znam šta.
Lars bi mogao da im pročisti "pištolje".
=))

_________________
Ja radim šta ja hoću.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Referendum o ulasku BiH u NATO ...
PostPostano: 10 ožu 2021, 11:32 
Online

Pridružen/a: 05 lis 2019, 13:55
Postovi: 4893
82% mladih muslimana je spremno za ulazak u NATO. I ući će!



Kad se presele izbosne

_________________
Ode sve ovo u helać


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Referendum o ulasku BiH u NATO ...
PostPostano: 10 ožu 2021, 13:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Pa je. preseljenjem u Tursku automatski postaju NATO članovi. Samo moraju požuriti.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Referendum o ulasku BiH u NATO ...
PostPostano: 11 ožu 2021, 01:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25
Postovi: 4683
3AJE6 je napisao/la:
Sokolić je napisao/la:
Neshvatljiva mi je ta Muslimanka opsesija morem. Neka pitaju od Turske, ona ima dosta morske obale. Tursku ionako nazivaju braćom, majkom, domovinom, pa onda neka im domovina dade.

Realno, Kalifat je oduvik bia kontinentalna tvorevina. Na Jadranu nisu ostavili nikakva vridna traga. Šta su onda infišali na more? Ni ka nacionalna zajednica u Hrvatskoj nisu autohtoni, i sve ovo šta je Muslimana + Bošnja danas u Hrvatskoj, sve su to doseljeni iz BiH i Srbije i Crne Gore.

Ne damo muslićima na more, ni metra obale, pa sve da zauzvrat dadu zemlje od Velike Kladuše do Sarajeva. Ni južno od Cavtata, nit ćemo pustit da nan bilo tko bude susid u Neumu, ondi smidu bit samo Hrvati.


Ta opsesija je logistička rak rana prosječnog talibana. Pad Mila Đukanovića treba da pored Srba slave i Hrvati. Sa te strane su zakapijani, a nadam se da i Hrvatska neće nekad u budućnosti potpisivati ikakav komercijalni ugovor sa njima o korištenju luke Ploče.
Gola izolacija je jedina ispravna strategija sa njima, dok god je frankenštajn na aparatima.


S Đukanovićem su ostvarili određena prava i jednu sigurnost. Na stranu njegove izjave iz ratnih 1990-ih, valja bit pragmatičan. Kako je vrime prošlo, tako su ostvarivali sve veća prava. Judi koji su dugo krili da su Hrvati su napokon rekli da su Hrvati.

Što se tiče luke Ploča, stvar je jasna. Ništa in ne dat. Pravila za njih važidu ka i za Slovake, Poljake ili Austrijance, nikakve povlastice. Ako in se ne sviđa, neka pođedu kod crnogorskih prijateja u Bar.


Lars Dietrich je napisao/la:
Prvo da te kulturno upozorim kao europski bijeli Bošnjak hrvatske krvi da nam ne imputiraš Tursku kao domovinu i konačnu destinaciju gdje bi trebali živjeti. Mi živimo točno tamo gdje pripadamo i gdje nam je korijen, a ti ako misliš voditi sektaške vjerske ratove, samo izvoli i pokušaj se silom nametati i protjerati nas u Tursku. Nikog ne diramo i ne osporavamo, ali za nasilnike imamo odgovor.
Dalje, mogućnost stvaranja BH Palestine je ujedno i velika suodgovornost hrvatske politike danas, a sa njom se naravno otvara i priča o pristupu morskim putevima bilo izlazom na more ili luci Ploče. I to vrlo legitimno.
Bolje rješenje je državna zajednica dvije hrvatske države RH i BiH odn. onog što će ostati nakon razlaza sa Srbima, ali teško pored takvih arogantnih sektaša kao što si ti i slični.


Nisan ja nikome imputira Tursku. Pitaj svog pridsidnika kome je ostavia BiH u amanet. Ne kličem ja po utakmicama u BiH da je Turska domovina. Ne navijan ja u BiH za Tursku protiv Hrvatske, i to uz histeričnu mržnju. Ne vičen ja po bh. ulicama da će Zagreb bit turska mahala. Ne imputiraj ti meni da san reka da bi vami Turska tribala bit konačno odredišće di biste tribali živit. Reka san samo da ako hoćete komad mora, neka van Turska da, pa neka Kalifat imat 1 x 1 km2 obale na Crnon moru npr.
Ne imputiraj mi da san govoria da ću itkoga protirat. Ne kroji druge po sebi i trokutistanskom kalifatu.

Bošnje nimadu izlaza na more. Nima ni Hrvatska izlaza na Drinu ni na Plivu ni na Vrbas ni na Tihi ocean, pa ne traži nikakve koridore. Zemljopis je takvi kakvi je. Kontinentalni ste narod i živite kako i sve druge kontinentske zemlje: Švicarska, Češka, Slovačka, Mađarska, Luksemburg. I ništa im ne fali. Sve su bogatije od Hrvatske, imadu veći BDP po stanovniku.

mogućnost stvaranja BH Palestine je ujedno i velika suodgovornost hrvatske politike danas, - ovaj dil nisan shvatia. Imate svoj dil FBiH.

a ti ako misliš voditi sektaške vjerske ratove - ti projiciraš svoje stavove i razmišljanje na drugu osobu, u ovom slučaju mene. Nikad se nisan dira ni u čiju viru.

, samo izvoli i pokušaj se silom nametati i protjerati nas - govoriš o sebi. Izazivaš druge za umanjit vlastiti osićaj krivnje, jer u bošnjačkon Kalifatu se stvara virska država a inicijalni ideolog u svojoj deklaraciji je govoria da nima suživota s drugin virama. U Hrvatskoj se podižu džamije i ini islamski virski objekti, dok u Kalifatu miniradu katoličke crkve a povratnike se ubija za virske blagdane. U Fojnici su "junačine" zaklale dvojicu fratara iz samostana (koji je istaka veliku zastavu BiH), a državni vrh (redom islamski Srbi) ih je pomilova. Nitko nikad nije tako ništo napravia u Hrvatskoj (u ratu!). Ako tražiš inovirne demone koje ćeš proganjat u svomen virsken fanatizmu, traži ih drugdi.

Nikog ne diramo i ne osporavamo, - aha, ka u Bugojnu, Travniku, Jablanici, Mostaru i dr. i to osobito za virske blagdane. https://www.youtube.com/watch?v=96dbd1Y6MDw Eno ti Raspudićev ekspoze u Saboru.

Ako misliš da je hrvatsko odbijanje da itkome dadu svoj komad morske obale arogancija, e budi siguran da ćeš ju nać svugdi. Nije ti ovo Jugoslavija. Nima je više. Zaboravi ju. Nima više gazdovanja po Hrvatskoj.

O državnoj zajednici RH i BiH niti pomislit. Sve za ju zaobić. Evo smo podigli most za vas zaobić. Ako triba, podić ćemo i zid s bodljikavon žicon. Daleko van kuća.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 163 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: crni_bombarder, Naša Kvačica i 266 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO