HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 16 srp 2024, 18:23.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 297 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Napad ABiH na Žepče 24.6.1993
PostPostano: 12 srp 2011, 16:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 17:26
Postovi: 22751
Žepče 100% ulazi u budući hrvatski entitet i to je svima jasno, pa i vama zelenima!

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad ABiH na Žepče 24.6.1993
PostPostano: 12 srp 2011, 17:37 
Offline

Pridružen/a: 11 srp 2011, 22:57
Postovi: 12
E, to me već naročito ne zanima... Može Žepče ući i u Republiku Srpsku (svakako graniči), je.be mi se...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad ABiH na Žepče 24.6.1993
PostPostano: 12 srp 2011, 19:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 12:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
Hajduk_s_Kose je napisao/la:
Opet, valja priznati ulogu HVO-a u čuvanju linije na Maglaju i na Hatkinim njivama, ali to ne treba naivno gledati kao da je HVO čuvao Bošnjake jer ih voli, nego je čuvao Žepče, mudro, postavljajući se na liniju dalje od samog grada. Također, ideja oslobađanja Komušine nije bila mrtva.

Onda maj 1993., Ganić dolazi, traži zavođenje reda, potčinjavanje Armiji... Lozančić neće ni da čuje. Obje strane su apsolutno nepopustljive...

Armija "napada" Žepče, odnosno počinje "zavođenje reda". HVO odlučuje zatražiti pomoć od VRS-a. Padaju Hatkine njive, 7.000 Kopičana, Domisličana, Čobljanja, Ozimičana, Novošeheraca ili bježi preko linija (M. Vis, Vukove njive, Vlaško brdo, Tutnjavac...) Veliki dio ide u - logore! Hrvati jesu napadnuti, ali to ne znači da u logorima nisu počinjeni zločini. Kao i u Želećoj...


odgovor na prvi boldan dio:

HVO je čuvao svoje obitelji svoja sela a uz to i muslimane i muslimanska sela od Kopica pa nadalje. Kao i Kamenicu i Rajševu do kolovoza dok nije pala Komušina. I što se tiče tog kao mudrog držanja dalje od grada... pa grad nije bio u opasnosti u tom trenutku, znale su se namjere VRS, da se preko Dubrava i N. Šehera izađe na Bosnu i spoji sa ozrencima. Dok su pripadnici HVO mudro ginuli na Hatkivim njivama i Dubravi neki su mudro češali jaja, čast pravim momcima. Tako je bilo i par mjeseci ranije dok je 40 kilometarska linija od Studenaca okolo do ispod Rajševa patila danonoćne napade. Zna se gdje i ko je igrao košarku dok su momci ginuli, kako naši tako i momci muslimani iz teslićkih sela, a bilo je naravno i Kamenjana...

Ganić dolazi uvodit red? Kakav red je trebalo uvodit? Oružjem? Uvođenje reda dok je još bila ideja oslobađanja dijela teslićke općine i grada Teslića zajedno sa 204. i pripadnicima HVO Teslić-Komušina, na Dubravi stabilizirana linija, izviđaći su ulazili Srbima do Crne Rijeke kad su htjeli... samo je bilo pitanje vremena kad bi se stiglo barem do Banje Vrućice.. ako ne pred zimu 92 onda u proljeće 93 sigurno. Započet sukob upropastio je i sve mogućnosti i za Kamenicu i Slatinu, i Komušinu pa i za grad Teslić...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad ABiH na Žepče 24.6.1993
PostPostano: 12 srp 2011, 21:05 
Offline

Pridružen/a: 11 srp 2011, 22:57
Postovi: 12
MRSHO je napisao/la:
Hajduk_s_Kose je napisao/la:
Opet, valja priznati ulogu HVO-a u čuvanju linije na Maglaju i na Hatkinim njivama, ali to ne treba naivno gledati kao da je HVO čuvao Bošnjake jer ih voli, nego je čuvao Žepče, mudro, postavljajući se na liniju dalje od samog grada. Također, ideja oslobađanja Komušine nije bila mrtva.

Onda maj 1993., Ganić dolazi, traži zavođenje reda, potčinjavanje Armiji... Lozančić neće ni da čuje. Obje strane su apsolutno nepopustljive...

Armija "napada" Žepče, odnosno počinje "zavođenje reda". HVO odlučuje zatražiti pomoć od VRS-a. Padaju Hatkine njive, 7.000 Kopičana, Domisličana, Čobljanja, Ozimičana, Novošeheraca ili bježi preko linija (M. Vis, Vukove njive, Vlaško brdo, Tutnjavac...) Veliki dio ide u - logore! Hrvati jesu napadnuti, ali to ne znači da u logorima nisu počinjeni zločini. Kao i u Želećoj...


odgovor na prvi boldan dio:

HVO je čuvao svoje obitelji svoja sela a uz to i muslimane i muslimanska sela od Kopica pa nadalje. Kao i Kamenicu i Rajševu do kolovoza dok nije pala Komušina. I što se tiče tog kao mudrog držanja dalje od grada... pa grad nije bio u opasnosti u tom trenutku, znale su se namjere VRS, da se preko Dubrava i N. Šehera izađe na Bosnu i spoji sa ozrencima. Dok su pripadnici HVO mudro ginuli na Hatkivim njivama i Dubravi neki su mudro češali jaja, čast pravim momcima. Tako je bilo i par mjeseci ranije dok je 40 kilometarska linija od Studenaca okolo do ispod Rajševa patila danonoćne napade. Zna se gdje i ko je igrao košarku dok su momci ginuli, kako naši tako i momci muslimani iz teslićkih sela, a bilo je naravno i Kamenjana...

Ganić dolazi uvodit red? Kakav red je trebalo uvodit? Oružjem? Uvođenje reda dok je još bila ideja oslobađanja dijela teslićke općine i grada Teslića zajedno sa 204. i pripadnicima HVO Teslić-Komušina, na Dubravi stabilizirana linija, izviđaći su ulazili Srbima do Crne Rijeke kad su htjeli... samo je bilo pitanje vremena kad bi se stiglo barem do Banje Vrućice.. ako ne pred zimu 92 onda u proljeće 93 sigurno. Započet sukob upropastio je i sve mogućnosti i za Kamenicu i Slatinu, i Komušinu pa i za grad Teslić...



Za Ganića sam bio ironičan... :) To je jedan nacionalistički pas. Kad sam napisao uvoditi red, mislio sam na to da su vojne i političke strukture to tako smatrale... Mislim da je trebalo mnogo više mudrosti i strpljenja, s obje strane, ponajviše sa strane Armije da se sukob izbjegne.

Pozdrav za tebe Mrsho. Čini mi se da si ti stavio one mape linija nekad ovdje, pa ti hvala na tome. : :zivili

I da dodam, jest, propale su sve mogućnosti za oslobađanje dijelova opštine Teslić. Znam da je tokom ljeta 1993. u Ž. Polju stalno bila napetost između Kamenjana i domaćih oko napada na HVO... Kopičani su, opet, rado išli na HVO jer su držali da ih je HVO izdao...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad ABiH na Žepče 24.6.1993
PostPostano: 12 srp 2011, 23:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 12:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
Pozdrav i tebi,
da ja sam stavljao neke karte tu...

Ma sigurno je strpljenja trebalo bit, HVO nikako nije forsirao sukob (što ne znači da nije djelomice kriv za sukob) jer položaj žepačke i usorske enklave nije baš zavidan, a sa Srbima je tada još bilo li-la... pa ko bi normalan još sa Armijom u fight.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad ABiH na Žepče 24.6.1993
PostPostano: 13 srp 2011, 00:07 
Offline

Pridružen/a: 11 srp 2011, 22:57
Postovi: 12
MRSHO je napisao/la:
Pozdrav i tebi,
da ja sam stavljao neke karte tu...

Ma sigurno je strpljenja trebalo bit, HVO nikako nije forsirao sukob (što ne znači da nije djelomice kriv za sukob) jer položaj žepačke i usorske enklave nije baš zavidan, a sa Srbima je tada još bilo li-la... pa ko bi normalan još sa Armijom u fight.


Ma otprilike tako nekako. Bošnjačka vlast i Armija nisu nijednog trenutka htjeli ni pomisliti o nekim modelima tihe saradnje nego je sve išlo na tzv. potčinjavanje...

Šteta... Ne ponovilo se...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad ABiH na Žepče 24.6.1993
PostPostano: 10 kol 2011, 02:32 
Offline

Pridružen/a: 10 kol 2011, 00:10
Postovi: 41
hvo 110 i bily su imali vrhunsku rapravu

nemoguce dobra tema i puno informacija

jeli robi taj hosovac mozda ranjen u kolino
to je moj frend sada ovdje doli ako je taj


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad ABiH na Žepče 24.6.1993
PostPostano: 10 kol 2011, 11:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 sij 2010, 18:43
Postovi: 707
Lokacija: USORA! HRHB
marko-m je napisao/la:
hvo 110 i bily su imali vrhunsku rapravu

nemoguce dobra tema i puno informacija

jeli robi taj hosovac mozda ranjen u kolino
to je moj frend sada ovdje doli ako je taj


Hvala!
Nisam bio s vremenom najbolji, 3-4mjeseca me nije bilo na forumu, pripremao teren za stalni povratak u Usoru...
Taman cu u sljedecih par dana otici na pivo sa ekipom iz Rosulja pa cu ih priupitat za dogadjaje koje bily navodi, a da su ih oni navodno radili... Nastavak slijedi :HVO

_________________
Oprošteno jest grješnima: Zulumćaru, ubojici, Oprošteno svima, svima, samo nije izdajici!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad ABiH na Žepče 24.6.1993
PostPostano: 10 kol 2011, 22:49 
Offline

Pridružen/a: 10 kol 2011, 00:10
Postovi: 41
HVO-110 je napisao/la:
marko-m je napisao/la:
hvo 110 i bily su imali vrhunsku rapravu

nemoguce dobra tema i puno informacija

jeli robi taj hosovac mozda ranjen u kolino
to je moj frend sada ovdje doli ako je taj


Hvala!
Nisam bio s vremenom najbolji, 3-4mjeseca me nije bilo na forumu, pripremao teren za stalni povratak u Usoru...
Taman cu u sljedecih par dana otici na pivo sa ekipom iz Rosulja pa cu ih priupitat za dogadjaje koje bily navodi, a da su ih oni navodno radili... Nastavak slijedi :HVO


zanimljivo kako ste vi svi koji ste bili u pravoj borbi napustili dom
i otišli vani...većina mislim...

nisam bio u usori i žepču najsjevernije vitez i tamo banja luku
morat cu otici

imate se cim ponositi ljudi
i pisite malo vise o situacijama i zivotu inace kakav je bio za rata
da se zna


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad ABiH na Žepče 24.6.1993
PostPostano: 28 kol 2011, 16:03 
Offline

Pridružen/a: 28 kol 2011, 15:04
Postovi: 1
billy je napisao/la:
HVO-110 je napisao/la:
Svaka čast za ovaj post.
Ova sela su trebala pripast općini Usora.
Svi momci iz ovih sela su bili u 110-toj i bila su uglavnom hrvatska, rasprodana kasnje u bezcjenje.

A sad ide onaj najružniji dio.
Što se tiče pokojnog Džoa, tu si u pravu kafanska posla... (ako me pamet dobro služi momak koji ga je ubio kasnje je također negdje poginuo?).
24/25.12.95.g. 2 momka 3 gardijske su ubijena kada su se vraćala sa ponoćke iz Žabljaka, a jedan je ranjen.
Istraga nikad nije provedena, znaš sam tko ju je sabotirao(čuvena šemsina policija).
Što se tiče čamaca, na temi Usora sam pobrkao datume, ne radi se o 95g, nego o 11.1.96.g????
Nakon što je potpisan Dejton, vi sa čamcima prelazite Usoru, ulazite u Alibegovce i Ularice, blokirate Žabljak/Tešanjku, dovodite vaše specijalne postrojbe.
Mi prema Srbima napuštamo linije i pravimo ih prema vama.(Ularice, Debelo Brdo, Tešanjka Žabljak, vi kod diska Amerika mi u šumi iznad), s tim da se naš dio snaga nije mogao nikako prebacit na drugu stranu Usore jer ste ih vi izolirali ili su držali prema Srbima, a opet nisu imali komunikaciju prema nama.
E sad prijatekju moj dragi i susjedu, objasni mi kako se ovo zove??? 11.1.96.g.je u pitanju, kako ovo nazvat??
Za ovo vas sram može bit!




evo nakon nekog vremena ,stigoh da se javim(zjbana ova recesija nema predaha :DDD )
Ako si mogao skontati iz mojih postova (2 sad za sad) nemam namjeru da provociram , činjenice i samo činjenice je ono što me interesira .
Momak koji je ubio Džoa je poginuo na Maglaju 94 (prebačen je tamo ,baš zbog tog ubistva) znam mu ime i prezime al' nebitno neka im je obadvojici laka crna zemlja .
Što se tiče tih čamaca 96,i čitave te situacije ,kažeš da si bio u šumici ,ja sam bio u potoku ispog crkve nekih 300-500 metara iz pravca ljetinica ,znači na drugoj strani .I naravno čitavu tu akciju je provodio "MUP" čitaj Šemso ,znači Armija nije učestvovala direktno al je bila u pripravnosti .Mozda se sjetiš da je prije svega toga došlo do par incidenata izmedju HVO-a i policije u Jelahu (frka na mostu u jelahu zbog kamiona HVO-a),zatim premlacivanje jedne djevojke od strane pripadnika HVO-a(muslimanke) ustvari nabacivanja omče oko vrata ) na raskrsnici za Omanjsku ,miniranje kamionske prikolice u Rosuljama (u kasarni/vojarni HVO-a),ispaljivanje RPG-a na Logistički centar HVO-a u Rosuljama ,na putnoj kom. Teslic-Doboj [color=#FF0040]Poslednja dva slucaja su rijesena i dokazano je da su to pocinili pripadnici HVO-a ako hoces mogu napisati i imena počinilaca jer su oba evidentirana u evidenciji Vojne Policije i 110-e i 207-PLJ briade.Zatim privodjenje maloljetnika iz Ljetinica (3 djecaka) i njihovo pritvaranje u kontejner ispred logistickog centra u rosuljama koje su ucinili pripadnici HVO-a i to (inicijali ):G M, B M ,G K,svi iz Rosulja [/color]
Da se vratim na temu čamaca ,uzrok svega toga je bio (nadam se da ćeš se složiti ) preuzimanje od strane HVO-a 12 -15 rovova od dobojske brigade desno od putnikovog brda prema Usori. A sve to nakon dejtonskog sporazuma, eh sada da me bude sram ??!!!! čega jel tebe sram što si branio svoje ,ili treba mene da bude sram što branim svoje ,iskreno najradje bih da sa tobom popijem kafu il na tesanjci il u jelahu pa da se ispricamo ko ljudi .
Mišljenja sam da smo mi u Usori/tešnju dokazali svima kako se brani Bosna zajedno i složno ,da su kojim slučajem svi radili ovako pa čovječe gdje bi nam bio kraj .
I još nešto ,tvoj navod o ubijenim gardistima ,fakat s kim god sam pričao ne zna niko ništa bar s ove uslovno rečeno naše strane ,al cu da se raspitam ,jer vjeruj da prvi put to čujem ovdje .

Ovako. Ne mogu šutjeti na ove Billijeve dezinformacije ili djelimične informacije. 1. Navodiš da su poslijednja dva slučaja riješena i da su to to učinili pripadnici HVO-a (navodno si toliko informiran da znaš i imena). To je čista izmišljotina. Svi stanovnici općina Usore i Tešnja znaju da je na zadnjem incidentu koji ti navodiš pucano na vozilo iz kojeg je bačen eksploziv (znači nije RPG), da je to auto pronađeno u Jelahu, a počinioci nikada nisu "pronađeni". 2. Inicijali koje si naveo, pogodio si ovoga u sredini. Ostala dva nisu bila ni blizu navodnoga "pritvaranja". Kada si tako dobro informiran onda bi trebao znati da se "privođenje" desilo u noći kada je ubijen pokojni Džo, da je tada bila krizna situacija, te da su podignuti interventni vodovi ABiH i HVO-a. Putna komunikacija Doboj Teslić je na Rosuljama bila blokirana, svim pješacima (bez obzira na nacionalnost) je bilo onemogućeno da se kreću po navedenoj kumunikaciji zbog njihove sigurnosti. Tako da u tom kontejneru i oko njega je bilo zadržano oko 40-tak žena, djece i muškaraca (a ne samo tri maloljetna dječaka, koji su još i slučajno muslimani). Među tim zadržanim osobama je bilo i srba, i hrvata iz Žabljaka, Kraševa, Alibegovaca, pa naravno i muslimana. Zašto nisi napisao da su nakon cca sat vremena svi ti ljudi pušteni kućama jer se općenita situacija donekle smirila i da je njihovo puštanje bila samovoljna inicijativa ljudi koji su ih i zadržali, znači nikakva direktiva od bilo koga, što je još jedna potvrda da su ti ljudi zadržani zbog njihove sigurnosti. Osim toga tko je htio (a bilo je takvih) mogao se vratiti u Jelah, znači da prolaz nije bio dozvoljen u Žabljak zbog pomenutoga incidenta. 3. Baš mi je interesanto da si naveo samo incidente gdje su muslimani/ke ugroženi i incidente gdje su hrvati ugroženi ali su to oni NARAVNo učinili sami sebi. A slučaj kada su ubijeni dvojica gardista, za koji je čulo pola BiH, ti NARAVNO nisi čuo. A tako si dobro informiran. 4. 110 brigada nikada nije sudjelovala niti na kakav način u borbama kontra Žepča. To da pitamo lokalnog tajkuna, koji je bio po tebi na nekoj izmišljenoj haubici... Kako te nije sram pominjati inicijale i tog čovjeka a nemaš provjerene informacije, nego samo lupetaš kao kakva pubertetlija dugoga jezika. Pa taj čovjek cijeli rat nije sudjelovao u bilo kakvim bojevim dejstvima. Osim toga, Tenk 55 i dvocijevac 14,5 mm (znači nikakva haubica) je pomogla ABiH u jednom slučaju na probijanju crte i zauzimanju brda koju su držali srbi (znači ne Žepački hrvati) i to iz razloga što je ABiH dva puta pokušala uzeti isto i oba puta doživjela teške gubitke. Dakle dečko, Piši ISTINU a neku svoju "istinu". Jako ružno je da pišeš gluposti po forumima i prozivaš imenom i prezimenom ljude koji nemaju veze sa nekim događajima pa bili ti događaji i pozitivni.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad ABiH na Žepče 24.6.1993
PostPostano: 13 kol 2012, 11:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 09:25
Postovi: 44023
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
slika

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad ABiH na Žepče 24.6.1993
PostPostano: 13 kol 2012, 12:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 16:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
Ministry of Sound je napisao/la:
slika


Jebo majku ovi nisu normalni, ko da čitaš zapovijed đenerala Draže.

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad ABiH na Žepče 24.6.1993
PostPostano: 13 kol 2012, 14:41 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2010, 16:52
Postovi: 2769
Lokacija: Žepačko-bobovačka županija
Ministry of Sound je napisao/la:
slika


I onda vele nama da smo agresori i separatisti. I onda se pitaju što se ponašamo ovako kako se ponašamo i što im ne vjerujemo. A ova zapovijed je poznata otprije samo eto je tu crno na bijelo. I neka mi sad dođu tu Bošnjo, Nebul(oz)a i ostatak ekipe solit pamet...

_________________
Herceg-Bosno brdovita, zemljo mila plemenita, sva prkosna i od pjesme osvojit te nitko ne smije.
ivica je napisao/la:
Tuđman je za muslimane učinio više i od alije...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad ABiH na Žepče 24.6.1993
PostPostano: 13 kol 2012, 15:24 
Offline

Pridružen/a: 08 lip 2010, 20:31
Postovi: 3
Odcjepljenje,jedino rješenje! :HVO


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad ABiH na Žepče 24.6.1993
PostPostano: 13 kol 2012, 16:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 vel 2012, 13:30
Postovi: 12935
Ministry of Sound je napisao/la:
slika


Jel' ovo verodostojan dokument?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad ABiH na Žepče 24.6.1993
PostPostano: 13 kol 2012, 16:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 sij 2012, 17:01
Postovi: 12355
Naravno da nije, propagandni materijal.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad ABiH na Žepče 24.6.1993
PostPostano: 13 kol 2012, 18:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Kako ti znaš da nije vjerodostojan.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad ABiH na Žepče 24.6.1993
PostPostano: 13 kol 2012, 18:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 sij 2012, 17:01
Postovi: 12355
Šta upućuje na to da jeste? Neću vjerovati samo zato što je postavljena slika na forum, bez toga ne može biti vjerodostojan.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad ABiH na Žepče 24.6.1993
PostPostano: 13 kol 2012, 18:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 lis 2011, 04:29
Postovi: 2574
Lokacija: Glavni stan
Lebowski je napisao/la:
Naravno da nije, propagandni materijal.


Dabome, kao što ovdje na snimku ustaše i četnici glume muslimane:



Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad ABiH na Žepče 24.6.1993
PostPostano: 13 kol 2012, 18:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Lebowski je napisao/la:
Šta upućuje na to da jeste?


Upućuje vaša kolektivna mržnja prema Srbima i Hrvatima, 18 godina iza rata.
Što bi trebali, uzeti da u sred rata niste bili sposobni za ovakvo nešto ?

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad ABiH na Žepče 24.6.1993
PostPostano: 13 kol 2012, 18:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 sij 2012, 17:01
Postovi: 12355
BBC je napisao/la:
Lebowski je napisao/la:
Šta upućuje na to da jeste?


Upućuje vaša kolektivna mržnja prema Srbima i Hrvatima, 18 godina iza rata.
Što bi trebali, uzeti da u sred rata niste bili sposobni za ovakvo nešto ?


Dobro to, budi ozbiljan. Eto kako ja mogu provjeriti vjerodostojnost ovog dokumenta i reći "Ovo nije Photoshop"? Nije vjerodostojan dok mi se ne dokaže da jeste.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad ABiH na Žepče 24.6.1993
PostPostano: 13 kol 2012, 18:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ma svejedno mi, je nije istinit. Samo znam da ste za nešto ovakvo bili apsolutno sposobni napraviti u ratu.

Ti si u svom staklenom zvonu koje vam mediji napravili, vaš problem. Ostala dva naroda nemaju iluzija što je bila "armija bih".

Ja sam već napisao da sam u svojim rukama držao dokaz da su Muslimani prvi napali HVO u Mostaru.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad ABiH na Žepče 24.6.1993
PostPostano: 13 kol 2012, 18:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 sij 2012, 17:01
Postovi: 12355
To kao neki Sveti Gral. :zubati

Naravno da smo bili sposobni, i naravno da je to rađeno negdje. Niko ne zna za šta je sposoban u ratu.

Al to opet ne potvrđuje vjerodostojnost ovog dokumenta. Čekamo Ministra da se oglasi. :kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad ABiH na Žepče 24.6.1993
PostPostano: 13 kol 2012, 18:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ne treba mi potvrda. Na crti ste noću kao vukovi zavijali "Alah ueakbar", i to domaći ne Arapi.

Hebi ga, sami pali sami se ubili. Niste trebali brigadama davati nazive "muslimanska".

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad ABiH na Žepče 24.6.1993
PostPostano: 13 kol 2012, 18:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 sij 2012, 17:01
Postovi: 12355
Koliko je bilo "muslimanskih"?


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 297 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 12 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO